audacious 1.4.0 - en to et translation catalogue (421 entries)

en: Filename:
et: Failinimi:

en: No input plugin recognized this file
et: Selle faili jaoks pole teadaolevat sisendpluginat

en: Input plugin: %s
et: Sisendplugin: %s

en: Unable to create log file (%s)!
et: Logifaili pole võimalik luua (%s)!

en: Skip backwards in playlist
et: Esitusnimekirjas eelmisele loole hüppamine

en: Start playing current playlist
et: Praeguse esitusnimekirja esitamise alustamine

en: Pause current song
et: Praeguse loo pausimine

en: Stop current song
et: Praeguse loo seiskamine

en: Pause if playing, play otherwise
et: Esitamise korral pausimine, pausi korral esitamine

en: Skip forward in playlist
et: Esitusnimekirjas järgmisele loole hüppamine

en: Display Jump to File dialog
et: Failile hüppamise dialoogi kuvamine

en: Don't clear the playlist
et: Esitusnimekirja ei puhastata

en: Add new files to a temporary playlist
et: Uute failide lisamine ajutisse esitusnimekirja

en: Display the main window
et: Peaakna kuvamine

en: Display all open Audacious windows
et: Audacious'e kõigi avatud akende kuvamine

en: Enable headless operation
et: Akendeta töötamise lubamine

en: Print all errors and warnings to stdout
et: Kõikide vigade ja hoiatuse väljastamine standardväljundisse

en: FILE...
et: FAIL...

en: - play multimedia files
et: - multimeediafailide esitamine

en: %s: %s
    Try `%s --help' for more information.
et: %s: %s
    Täiendava teabe saamiseks proovi `%s --help'.

en: <b><big>Unable to load skin.</big></b>
    
    Check that skin at '%s' is usable and default skin is properly installed at '%s'
et: <b><big>Rüüd pole võimalik laadida.</big></b>
    
    Kontrolli, et asukohas '%s' olev rüü on kasutatav ja et vaikimisi rüü on paigaldatud asukohta '%s'

en: %s: Unable to open display, exiting.
et: %s: Kuva pole võimalik avada, töö lõpetatakse.

en: <b><big>No output plugin selected.</big></b>
    You have not selected an output plugin.
et: <b><big>Väljundpluginat pole valitud.</big></b>
    Sa pole valinud väljundpluginat.

en: Your signaling implementation is broken.
    Expect unusable crash reports.
et: Süsteemi signaalitöötluse teostus ei toimi.
    Seetõttu võib oodata mõttetuid krahhiteateid.

en:   (invalid UTF-8)
et:   (vigane UTF-8)

en: About Audacious
et: Audacious'est lähemalt

en: Credits
et: Autorid

en: Audacious core developers:
et: Audaciouse tuumikarendajad:

en: Graphics:
et: Graafika:

en: Default skin:
et: Vaikimisi rüü:

en: Plugin development:
et: Pluginate arendus:

en: Patch authors:
et: Paranduste autorid:

en: 0.1.x developers:
et: 0.1.x arendajad

en: BMP Developers:
et: BMP arendajad

en: Brazilian Portuguese:
et: Brasiilia portugali:

en: Breton:
et: Bretooni:

en: Bulgarian:
et: Bulgaaria:

en: Catalan:
et: Katalaani:

en: Croatian:
et: Horvaatia:

en: Czech:
et: Tšehhi:

en: Dutch:
et: Hollandi:

en: Estonian:
et: Eesti:

en: Finnish:
et: Soome:

en: French:
et: Prantsuse:

en: German:
et: Saksa:

en: Georgian:
et: Gruusia:

en: Greek:
et: Kreeka:

en: Hungarian:
et: Ungari:

en: Italian:
et: Itaalia:

en: Japanese:
et: Jaapani:

en: Korean:
et: Koera:

en: Lithuanian:
et: Leedu:

en: Macedonian:
et: Makedoonia:

en: Polish:
et: Poola:

en: Romanian:
et: Rumeenia:

en: Russian:
et: Vene:

en: Serbian (Latin):
et: Serbia (ladina)

en: Serbian (Cyrillic):
et: Serbia (kirillitsa)

en: Simplified Chinese:
et: Hiina lihtsustatud:

en: Slovak:
et: Slovaki:

en: Spanish:
et: Hispaania:

en: Swedish:
et: Rootsi:

en: Traditional Chinese:
et: Hiina traditsiooniline:

en: Turkish:
et: Türgi:

en: Ukrainian:
et: Ukraina:

en: Welsh:
et: Kõmri:

en: Translators
et: Tõlkijad

en: Audacious Equalizer
et: Audacious'e ekvalaiser

en: Presets
et: Valmisseadistused

en: Track Information
et: Loo andmed

en: <span size="small">Title</span>
et: <span size="small">Pealkiri</span>

en: <span size="small">Artist</span>
et: <span size="small">Esitaja</span>

en: <span size="small">Comment</span>
et: <span size="small">Kommentaar</span>

en: <span size="small">Genre</span>
et: <span size="small">Žanr</span>

en: <span size="small">Year</span>
et: <span size="small">Aasta</span>

en: <span size="small">Track Number</span>
et: <span size="small">Loo number</span>

en: <span size="small">Location</span>
et: <span size="small">Asukoht</span>

en: Title
et: Pealkiri

en: Artist
et: Esitaja

en: Genre
et: Žanr

en: Year
et: Aasta

en: Track Number
et: Loo number

en: Track Length
et: Loo kestus

en: Filename
et: Failinimi

en: Open Files
et: Failide avamine

en: Add Files
et: Failide lisamine

en: Close dialog on Open
et: Dialoog sulgetakse pärast faili avamist

en: Close dialog on Add
et: Dialoog sulgetakse pärast faili lisamist

en: Play files
et: Failide esitamine

en: Load files
et: Failide laadimine

en: Un_queue
et: Eemalda _järjekorrast

en: _Queue
et: Pane _järjekorda

en: Jump to Track
et: Valitud loo peale hüppamine

en: Close on Jump
et: Pärast hüpet suletakse aken

en: Jump to Time
et: Hüppa ajahetkele

en: minutes:seconds
et: minutit:sekundit

en: Track length:
et: Loo kestus:

en: Audacious - visibility warning
et: Audacious - nähtavaloleku hoiatus

en: Show main player window
et: Esitaja peaakna näitamine

en: Ignore
et: Eira

en: Audacious has been started with all of its windows hidden.
    You may want to show the player window again to control Audacious; otherwise, you'll have to control it remotely via audtool or enabled plugins (such as the statusicon plugin).
et: Audacious on käivitatud nii, et kõik programmi aknad on peidus.
    Võib-olla tahad sa aknaid jälle nähtavale tuua, et esitamist juhtida, vastasel juhul pead sa juhtima kaugjuhtimisvahendiga "audtool" või lubatud pluginate abil (näiteks olekuikooni plugin).

en: Always ignore, show/hide is controlled remotely
et: Seda eiratakse alati, näitamist ja peitmist juhitakse kaugvahenditega

en: Enter location to play:
et: Sisesta esitatava loo asukoht:

en: Seek to: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)
et: Asukohale: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)

en: Volume: %d%%
et: Valjus: %d%%

en: Balance: %d%% left
et: Tasakaal: %d%% vasakul

en: Balance: center
et: Tasakaal: keskel

en: Balance: %d%% right
et: Tasakaal: %d%% paremal

en: Options Menu
et: Valikute menüü

en: Disable 'Always On Top'
et: Keela 'alati pealmine'

en: Enable 'Always On Top'
et: Luba 'alati pealmine'

en: File Info Box
et: Faili andmete aken

en: Visualization Menu
et: Visualiseerimismenüü

en: <b><big>Couldn't open audio.</big></b>
    
    Please check that:
    1. You have the correct output plugin selected.
    2. No other programs is blocking the soundcard.
    3. Your soundcard is configured properly.
et: <b><big>Audiot pole võimalik avada.</big></b>
    
    Palun veendu, et:
    1. Sul on valitud toimiv väljundplugin.
    2. Ükski teine programm ei hoia helikaarti kinni.
    3. Sinu helikaart on korrektselt seadistatud.

en: Autoscroll Songname
et: Loo nime automaatkerimine

en: Stop after Current Song
et: Seiska pärast praegust lugu

en: Peaks
et: Kõrgeimad tasemed

en: Repeat
et: Kordus

en: Shuffle
et: Segatud

en: No Playlist Advance
et: Esitusnimekirjas ei minda järgmise loo peale

en: Show Player
et: Näita peaakent

en: Show Playlist Editor
et: Näita esitusnimekirja redaktorit

en: Show Equalizer
et: Näita ekvalaiserit

en: Always on Top
et: Alati pealmine

en: Put on All Workspaces
et: Nähtav kõigil tööaladel

en: Roll up Player
et: Keri peaaken kokku

en: Roll up Playlist Editor
et: Keri esitusnimekirja redaktor kokku

en: Roll up Equalizer
et: Keri ekvalaiser kokku

en: DoubleSize
et: Topeltsuurus

en: Easy Move
et: Lihtne liigutamine

en: Analyzer
et: Analüsaator

en: Scope
et: Ostsilloskoop

en: Voiceprint
et: Spektrogramm

en: Off
et: Väljas

en: Normal
et: Tavaline

en: Fire
et: Tuli

en: Vertical Lines
et: Püstjooned

en: Lines
et: Jooned

en: Bars
et: Tulbad

en: Dot Scope
et: Punktidena

en: Line Scope
et: Joonena

en: Solid Scope
et: Alana

en: Ice
et: Jää

en: Smooth
et: Pehme

en: Full (~50 fps)
et: Täielik (~50 kaadrit sekundis)

en: Half (~25 fps)
et: Pool (~25 kaadrit sekundis)

en: Quarter (~13 fps)
et: Veerand (~13 kaadrit sekundis)

en: Eighth (~6 fps)
et: Kaheksandik (~6 kaadrit sekundis)

en: Slowest
et: Aeglaseim

en: Slow
et: Aeglane

en: Medium
et: Keskmine

en: Fast
et: Kiire

en: Fastest
et: Kiireim

en: Time Elapsed
et: Aega kulunud

en: Time Remaining
et: Aega jäänud

en: Playback
et: Esitamine

en: Play
et: Esita

en: Pause
et: Pausi

en: Stop
et: Seiska

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Visualization
et: Visualiseerimine

en: Visualization Mode
et: Visualiseerimisrežiim

en: Analyzer Mode
et: Analüsaatori režiim

en: Scope Mode
et: Ostsilloskoobi graafik

en: Voiceprint Mode
et: Spektrogrammi režiim

en: WindowShade VU Mode
et: Kokkukeritud akna visualiseerimisrežiim

en: Refresh Rate
et: Värskendussagedus

en: Analyzer Falloff
et: Analüsaatori kukkumine

en: Peaks Falloff
et: Kõrgeimate tasemete kukkumine

en: Playlist
et: Esitusnimekiri

en: New Playlist
et: Uus esitusnimekiri

en: Select Next Playlist
et: Vali järgmine esitusnimekiri

en: Select Previous Playlist
et: Vali eelmine esitusnimekiri

en: Delete Playlist
et: Kustuta esitusnimekiri

en: Load List
et: Laadi nimekiri

en: Loads a playlist file into the selected playlist.
et: Esitusnimekirja faili laadimine valitud esitusnimekirja.

en: Save List
et: Salvesta nimekiri

en: Saves the selected playlist.
et: Valitud esitusnimekirja salvestamine

en: Save Default List
et: Salvesta vaikimisi nimekiri

en: Saves the selected playlist to the default location.
et: Valitud esitusnimekirja salvestamine vaikimisi asukohta.

en: Refresh List
et: Värskenda nimekirja

en: Refreshes metadata associated with a playlist entry.
et: Esitusnimekirja kirjega seotud metaandmete värskendamine.

en: List Manager
et: Nimekirjahaldur

en: Opens the playlist manager.
et: Esitusnimekirja halduri avamine.

en: View
et: Vaade

en: Add Internet Address...
et: Lisa internetiaadress...

en: Adds a remote track to the playlist.
et: Võrgus asuvate lugude lisamine esitusnimekirja.

en: Add Files...
et: Lisa faile...

en: Adds files to the playlist.
et: Failide lisamine esitusnimekirja.

en: Search and Select
et: Otsi ja vali

en: Searches the playlist and selects playlist entries based on specific criteria.
et: Esitusnimekirjast otsimine ja otsingutulemuse määramine valikuks.

en: Invert Selection
et: Pööra valik

en: Inverts the selected and unselected entries.
et: Valitud ja valimata kirjete oleku vastupidiseks pööramine

en: Select All
et: Vali kõik

en: Selects all of the playlist entries.
et: Kõikide esitusnimekirja kirjete avamine.

en: Select None
et: Tühista valik

en: Deselects all of the playlist entries.
et: Kõigi valitud kirjete eemaldamine valikust

en: Remove All
et: Eemalda kõik

en: Removes all entries from the playlist.
et: Kõigi kirjete eemaldamine esitusnimekirjast.

en: Clear Queue
et: Puhasta järjekord

en: Clears the queue associated with this playlist.
et: Esitusnimekirjaga seotud järjekorra tühjendamine.

en: Remove Unavailable Files
et: Eemalda kättesaamatud failid

en: Removes unavailable files from the playlist.
et: Esitusnimekirjast selliste failide eemaldamine, millele pole võimalik ligi pääseda.

en: Remove Duplicates
et: Eemalda duplikaadid

en: By Title
et: Pealkirja järgi

en: Removes duplicate entries from the playlist by title.
et: Esitusnimekirjast selliste lugude eemaldamine, mis esinevad seal mitu korda (vaadatakse pealkirja järgi).

en: By Filename
et: Failinime järgi

en: Removes duplicate entries from the playlist by filename.
et: Mitu korda esinevate lugude eemaldamine esitusnimekirjast (otsus tehakse failinime alusel).

en: By Path + Filename
et: Raja ja failinime järgi

en: Removes duplicate entries from the playlist by their full path.
et: Mitu korda esinevate lugude eemaldamine esitusnimekirjast (otsus tehakse faili täisraja ja nime alusel).

en: Remove Unselected
et: Eemalda valimata loo(d)

en: Remove unselected entries from the playlist.
et: Valimata kirje(te) eemaldamine esitusnimekirjast.

en: Remove Selected
et: Eemalda valitud loo(d)

en: Remove selected entries from the playlist.
et: Valitud kirje(te) eemaldamine esitusnimekirjast.

en: Randomize List
et: Nimekiri juhuslikuks

en: Randomizes the playlist.
et: Esitusnimekirja järjekorra sortimine juhusliku järjekorra alusel.

en: Reverse List
et: Nimekiri vastupidisesse järjekorda

en: Reverses the playlist.
et: Esitusnimekirja sortimine vastupidise järjekorra alusel.

en: Sort List
et: Sordi nimekiri

en: Sorts the list by title.
et: Nimekirja sortimine pealkirja järgi.

en: By Artist
et: Esitaja järgi

en: Sorts the list by artist.
et: Nimekirja sortimine esitaja järgi.

en: Sorts the list by filename.
et: Nimekirja sortimine failinime järgi.

en: Sorts the list by full pathname.
et: Nimekirja sortimine täieliku rajanime järgi.

en: By Date
et: Kuupäeva järgi

en: Sorts the list by modification time.
et: Nimekirja sortimine muutmise kuupäeva järgi.

en: By Track Number
et: Loo numbri järgi

en: Sorts the list by track number.
et: Nimekirja sortimine loo numbri järgi.

en: By Playlist Entry
et: Esitusnimekirja kirje järgi

en: Sorts the list by playlist entry.
et: Nimekirja sortimine esitusnimekirja kirje järgi.

en: Sort Selected
et: Sordi valitud kirjed

en: File
et: Fail

en: Help
et: Abi

en: Plugin Services
et: Pluginate teenused

en: View Track Details
et: Vaata loo üksikasju

en: View track details
et: Loo üksikasjade vaatamine

en: Play File
et: Esita faili

en: Load and play a file
et: Faili laadimine ja esitamine

en: Play Location
et: Esita asukohast

en: Play media from the selected location
et: Meedia esitamine määratud asukohast

en: Plugin services
et: Pluginate teenused

en: Preferences
et: Eelistused

en: Open preferences window
et: Eelistuste akna avamine

en: _Quit
et: Vä_lju

en: Quit Audacious
et: Audacious'e töö lõpetamine

en: Set A-B
et: Määra A-B

en: Clear A-B
et: Nulli A-B

en: Jump to Playlist Start
et: Hüppa esitusnimekirja algusesse

en: Jump to File
et: Hüppa failile...

en: Queue Toggle
et: Lisa järjekorda/Eemalda järjekorrast

en: Enables/disables the entry in the playlist's queue.
et: Esitusnimekirja kirje järjekorda panek või kui see on juba järjekorras, siis sealt eemaldamine.

en: Load
et: Laadi

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Delete
et: Kustuta

en: Preset
et: Valmisseadistus

en: Load preset
et: Valmisseadistuse laadimine

en: Auto-load preset
et: Automaatlaaditav valmisseadistus

en: Load auto-load preset
et: Automaatlaaditava valmisseadistuse laadimine

en: Default
et: Vaikimisi

en: Load default preset into equalizer
et: Valikimisi valmisseadistuste laadimine ekvalaiserisse

en: Zero
et: Nulli

en: Set equalizer preset levels to zero
et: Ekvalaiseri seadistustasemete nullimine

en: From file
et: Failist

en: Load preset from file
et: Valmisseadistuste laadimine failist

en: From WinAMP EQF file
et: WinAMP-i EQF-failist

en: Load preset from WinAMP EQF file
et: Valmisseadistuse laadimine WinAMP'i EQF-failist

en: WinAMP Presets
et: WinAMP'i valmisseadistused

en: Import WinAMP presets
et: WinAMP'i valmisseadistuste importimine

en: Save preset
et: Valmisseadistuse salvestamine

en: Save auto-load preset
et: Automaatlaaditava valmisseadistuse salvestamine

en: Save default preset
et: Vaikimisi valmisseadistuste salvestamine

en: To file
et: Faili

en: Save preset to file
et: Valmisseadistuse salvestamine faili

en: To WinAMP EQF file
et: WinAMP'i EQF-faili

en: Save preset to WinAMP EQF file
et: Valmisseadistuse salvestamine WinAMP'i EQF-faili

en: Delete preset
et: Valmisseadistuste kustutamine

en: Delete auto-load preset
et: Automaatlaaditava valmisseadistuse kustutamine

en: Search entries in active playlist
et: Kirjete otsimine aktiivsest esitusnimekirjast

en: Select entries in playlist by filling one or more fields. Fields use regular expressions syntax, case-insensitive. If you don't know how regular expressions work, simply insert a literal portion of what you're searching for.
et: Esitusnimekirjas olevatest kirjete hulgast otsimiseks tuleb allpool olevatele väljadele sisestada otsinguavaldised. Otsinguavaldised on regulaaravaldise süntaksiga tõstutundetud otsingustringid. Kui sa ei tea, mismoodi regulaaravaldised toimivad, siis sisesta selle asemel lihtsalt tavalised otsimisstringid.

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Artist:
et: Esitaja:

en: Filename:
et: Failinimi:

en: Clear previous selection before searching
et: Enne otsingut puhastatakse eelmine valik

en: Automatically toggle queue for matching entries
et: Vastavuses olevad kirjed pannakse esitusjärjekorda

en: Create a new playlist with matching entries
et: Vastavuses olevatest kirjetest koostatakse uus esitusnimekiri

en: Error writing playlist "%s": %s
et: Viga esitusnimekirja "%s" kirjutamisel: %s

en: %s already exist. Continue?
et: %s on juba olemas. Kas jätkata?

en: <b><big>Unable to save playlist.</big></b>
    
    Unknown file type for '%s'.
et: <b><big>Esitusnimekirja pole võimalik salvestada.</big></b>
    
    Tundmatu failitüüp failile '%s'.

en: Save as Static Playlist
et: Salvestatakse staatilise esitusnimekirjana

en: Use Relative Path
et: Kasutatakse suhtelist rada

en: Load Playlist
et: Esitusnimekirja laadimine

en: Save Playlist
et: Esitusnimekirja salvestamine

en: Audacious Playlist Editor
et: Audacious'e esitusnimekirja redaktor

en: Playlist Manager
et: Esitusnimekirja haldur

en: Entries
et: Kirjeid

en: _Rename
et: _Muuda nime

en: Appearance
et: Välimus

en: Connectivity
et: Ühendused

en: Mouse
et: Hiir

en: Plugins
et: Pluginad

en: Tracknumber
et: Loo number

en: Filepath
et: Faili rada

en: Date
et: Kuupäev

en: Comment
et: Kommentaar

en: Codec
et: Koodek

en: Quality
et: Kvaliteet

en: <b>_Fonts</b>
et: <b>_Kirjatüübid</b>

en: _Player:
et: _Esitaja:

en: Select main player window font:
et: Esitaja peaakna kirjatüübi valimine:

en: _Playlist:
et: Esitus_nimekiri:

en: Select playlist font:
et: Esitusnimekirja kirjatüübi valimine:

en: Use Bitmap fonts if available
et: Võimalusel kasutatakse rasterfonti

en: Use bitmap fonts if they are available. Bitmap fonts do not support Unicode strings.
et: Kui mõni rasterfont on saadaval, siis kasutatakse seda. Rasterfondid ei toeta Unicode stringe.

en: <b>_Miscellaneous</b>
et: <b>_Muu</b>

en: Show track numbers in playlist
et: Esitusnimekirjas näidatakse lugude numbreid

en: Show separators in playlist
et: Esitusnimekirjas näidatakse eraldajaid

en: Show window manager decoration
et: Aknahalduri dekoratsioonid on nähtaval

en: This enables the window manager to show decorations for windows.
et: Sellega lubatakse akendel näidata aknahalduri dekoratsioone.

en: Use XMMS-style file selector instead of the default selector
et: XMMS-i moodi failivalija kasutamine vaikimisi valija asemel

en: This enables the XMMS/GTK1-style file selection dialogs. This selector is provided by Audacious itself and is faster than the default GTK2 selector (but sadly not as user-friendly).
et: Selle võtmega lubatakse XMMS/GTK1-laadis failivalimisdialoogis. See valija on Audacious'ega kaasas ja see on kiirem kui GTK2-valija (kuid kahjuks pole see samavõrd kasutajasõbralik).

en: Use two-way text scroller
et: Kasutatakse kahesuunalist tekstikerimist

en: If selected, the file information text in the main window will scroll back and forth. If not selected, the text will only scroll in one direction.
et: Kui märgitud, siis peaaknas olevat faili andmete teksti keritakse edasi ja tagasi. Kui valimata, siis keritakse teksti ainult ühes suunas.

en: <b>Format Detection</b>
et: <b>Vormingu tuvastamine</b>

en: Detect file formats on demand, instead of immediately.
et: Failivormingud tuvastatakse vajadusel, mitte koheselt.

en: When checked, Audacious will detect file formats on demand. This can result in a messier playlist, but delivers a major speed benefit.
et: Kui märgitud, siis tuvastab Audacious failivormingud vajaduse korral. See võib põhjustada küll veidi segase esitusnimekirja aga samas tagab see ka Audacious'e kiirema töö.

en: Detect file formats by extension.
et: Failivormingud tuvastatakse laiendi alusel.

en: <b>Volume Control</b>
et: <b>Helivaljuse juhtimine</b>

en: Use software volume control
et: Kasutatakse tarkvaralist helivaljuse juhtimist

en: <b>Miscellaneous</b>
et: <b>Muu</b>

en: <b>Playback</b>
et: <b>Esitamine</b>

en: Continue playback on startup
et: Käivitamisel jätkatakse esitust

en: When Audacious starts, automatically begin playing from the point where we stopped before.
et: Kui märgitud, siis Audaciouse käivitamisel jätkatakse esitust sellest kohtast, kus esitamine sulgemise ajal katkes.

en: Don't advance in the playlist
et: Esitusnimekirjas ei siirduta automaatselt järgmise loo peale

en: When finished playing a song, don't automatically advance to the next.
et: Kui märgitud, siis pärast loo lõppemist ei hakata automaatselt järgmist lugu esitama.

en: Pause between songs
et: Lugude vahel peetakse pausi

en: Pause for
et: Pausi kestus on

en: seconds
et: sekundit

en: <b>Filename</b>
et: <b>Failinimi</b>

en: Convert underscores to blanks
et: Alakriipsud teisendatakse tühikuteks

en: Convert %20 to blanks
et: %20-stringid teisendatakse tühikuteks

en: Convert backslash '\' to forward slash '/'
et: Kurakaldkriipsud '\' teisendatkse kaldkriipsudeks '/'

en: <b>Metadata</b>
et: <b>Metaandmed</b>

en: Load metadata from playlists and files
et: Metaandmed loetakse esitusnimekirjadest ja failidest

en: Load metadata (tag information) from music files.
et: Metaandmete (sildiandmete) laadimine helifailidest.

en: On load
et: Laadimisel

en: Load metadata when adding the file to the playlist or opening it
et: Metaandmed loetakse faili avamisel või faili lisamisel esitusnimekirja

en: On display
et: Kuvamisel

en: <b>File Dialog</b>
et: <b>Failidialoog</b>

en: Always refresh directory when opening file dialog
et: Kataloogi värskendatakse faili avamisel alati

en: Always refresh the file dialog (this will slow opening the dialog on large directories, and Gnome VFS should handle automatically).
et: Failidialoogi katalooge värskendatakse alati (see aeglustab failide avamist suurtest kataloogidest. Gnome VFS peaks seda automaatselt käsitlema).

en: <b>Mouse wheel</b>
et: <b>Hiireratas</b>

en: Changes volume by
et: Muudab helivaljust

en: percent
et: protsendi võrra

en: Scrolls playlist by
et: Kerib esitusnimekirja

en: lines
et: rea võrra

en: Enabled
et: Lubatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Category
et: Kategooria

en: Color Adjustment
et: Värvuste kohandamine

en: Audacious allows you to alter the color balance of the skinned UI. The sliders below will allow you to do this.
et: Audacious võimaldada rüütatud kasutajaliidese värvitasakaalu muuta. Seda saab teha allpool olevate liugurite abil.

en: Blue
et: Sinine

en: Green
et: Roheline

en: Red
et: Punane

en: Popup Information Settings
et: Hüpikandmete sätted

en: <b>Cover image retrieve</b>
et: <b>Kaanepildi hankimine</b>

en: While searching for the album's cover, Audacious looks for certain words in the filename. You can specify those words in the lists below, separated using commas.
et: Albumi kaanepildi otsimise käigus otsib Audacious failinimedest eelnevalt kindlaksmääratud sõnu. Neid sõnu on võimalik allpool olevate nimekirjade abil määrata, eraldades sõnad üksteisest komadega.

en: Exclude:
et: Välistatud:

en: Include:
et: Kaasatud:

en: Recursively search for cover
et: Kaanepilti otsitakse rekursiivselt

en: Search depth:
et: Otsingu sügavus:

en: Use per-file cover
et: Kasutatakse failipõhist kaanepilti

en: Show Progress bar for the current track
et: Esitatava loo kohta näidatakse edenemisriba

en: Delay until filepopup comes up:
et: Viivitus enne hüpikakna avanemist:

en: Auto character encoding detector for:
et: Automaatne kooditabeli tuvastaja:

en: List of character encodings used for fall back conversion of metadata. If automatic character encoding detector failed or has been disabled, encodings in this list would be treated as candidates of the encoding of metadata, and fall back conversion from these encodings to UTF-8 would be attempted.
et: Metaandmete teisendamiseks mõeldud kooditabelite tagavaranimekiri. Kui automaatne kooditabeli tuvastamine ei õnnestu või on keelatud, siis proovitakse metaandmeid teisendada tagavaranimekirjas olevatest tabelitest UTF-8 tabelisse.

en: Fallback character encodings:
et: Kooditabelite tagavara:

en: <b>_Skin</b>
et: <b>_Rüü</b>

en: Refresh skin list
et: Rüüde nimekirja värskendamine

en: <b>Song Display</b>
et: <b>Loo kuvamine</b>

en: Show information about titlestring format
et: Pealkirjastringi vormingu kohta andmete näitamine

en: Custom string:
et: Kohandatud string:

en: Title format:
et: Pealkirja vorming:

en: <b>Popup Information</b>
et: <b>Teabe hüpikaken</b>

en: Show popup information for playlist entries
et: Hüpikaknas näidatakse esitusnimekirja kirjete kohta andmeid

en: Toggles popup information window for the pointed entry in the playlist. The window shows title of song, name of album, genre, year of publish, track number, track length, and artwork.
et: Teabe hüpikakna sisse- või väljalülitamine. Seda hüpikakent kuvatakse, kui hoida hiirekursorit esitusnimekirjas oleva loo kohal ja selles aknas kuvatakse andmeid loo pealkirja, numbri ja pikkuse; albumi nime, žanri, ja avaldamise aasta; ning kaanepildi kohta.

en: Edit settings for popup information
et: Andmete hüpikakna sätete muutmine

en: <b>Audio System</b>
et: <b>Audiosüsteem</b>

en: Buffer size:
et: Puhvri suurus:

en: <span size="small">This is the amount of time to prebuffer audio streams by, in milliseconds.
    Increase this value if you are experiencing audio skipping.
    Please note however, that high values will result in Audacious performing poorly.</span>
et: <span size="small">Sellega määratakse audiovoogude eelpuhvri suurus millisekundites.
    Kui sul esineb heli katkemist, siis peaksid sa ilmselt seda väärtust suurendama.
    Tasub ka tähele panna, et suuremad väärtused mõjuvab Audacious'e jõudlusele halvasti.</span>

en: Current output plugin:
et: Praegune väljundplugin:

en: Output Plugin Preferences
et: Väljundplugina eelistused

en: Output Plugin Information
et: Väljundplugina andmed

en: <b>Sampling Rate Converter</b>
et: <b>Diskreetimissageduse teisendaja</b>

en: Enable Sampling Rate Converter
et: Diskreetimissageduse teisendamine on lubatud

en: Interpolation Engine:
et: Interpoleerimismootor:

en: <span size="small">All streams will be converted to this sampling rate.
    This should be the max supported sampling rate of
    the sound card or output plugin.</span>
et: <span size="small">Kõik audiovood teisendatakse sellele diskreetimissagedusele.
    See peaks olema võrdne helikaardi või väljundplugina
    suurima diskreetimissagedusega.</span>

en: Sampling Rate [Hz]:
et: Diskreetimissagedus [Hz]:

en: <b>Proxy Configuration</b>
et: <b>Proksi sätted</b>

en: Enable proxy usage
et: Proksi kasutamine on lubatud

en: Proxy port:
et: Proksi port:

en: Proxy hostname:
et: Proksi hostinimi:

en: Use authentication with proxy
et: Kasutatakse proksi autentimist

en: Proxy password:
et: Proksi parool:

en: Proxy username:
et: Proksi kasutajanimi:

en: <span size="small">Changing these settings will require a restart of Audacious.</span>
et: <span size="small">Pärast nende sätete muutmist tuleb Audacious taaskäivitada.</span>

en: _Decoder list:
et: _Dekoodrite nimekiri:

en: <span size="medium"><b>Decoders</b></span>
et: <span size="medium"><b>Dekoodrid</b></span>

en: _General plugin list:
et: Ü_ldpluginate nimekiri:

en: <span size="medium"><b>General</b></span>
et: <span size="medium"><b>Üldised</b></span>

en: _Visualization plugin list:
et: _Visualiseerimispluginate nimekiri:

en: <b>Visualization</b>
et: <b>Visualiseerimine</b>

en: _Effect plugin list:
et: _Efektipluginate nimekiri:

en: <b>Effects</b>
et: <b>Efektid</b>

en: Audacious Preferences
et: Audacious'e eelistused

en: PREAMP
et: EELVÕIM

en: Archived Winamp 2.x skin
et: Arhiveeritud Winamp 2.x rüü

en: Unarchived Winamp 2.x skin
et: Arhiveerimata Winamp 2.x rüü

en: Add/Open URL Dialog
et: URL-i lisamise/avamise dialoog

en: Could not create directory (%s): %s
et: Kataloogi pole võimalik luua (%s): %s
