audacious 1.0.0 - en to hu translation catalogue (733 entries)

en: About AudioCompress
hu: AudioCompress névjegye

en: Ok
hu: OK

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin 1999.
hu: Extra sztereó bővítmény
    
    Készítette: Johan Levin 1999.

en: Extra Stereo Plugin %s
hu: Extra sztereó bővítmény %s

en: About Extra Stereo Plugin
hu: Extra sztereó bővítmény névjegye

en: Configure Extra Stereo
hu: Extra sztereó beállítása

en: Effect intensity:
hu: Effektusintenzitás:

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: About LIRC Audacious Plugin
hu: LIRC Audacious bővítmény névjegye

en: LIRC Plugin
hu: LIRC bővítmény

en: Close
hu: Bezárás

en: LIRC Plugin
hu: LIRC bővítmény

en: %s: could not init LIRC support
hu: %s: nem lehet inicializálni a LIRC-támogatást

en: %s: unknown command "%s"
hu: %s: ismeretlen parancs: "%s"

en: <b>Scrobbler Preferences</b>
hu: <b>Scrobbler beállításai</b>

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: About Scrobbler Plugin
hu: Scrobbler-bővítmény névjegye

en: Scrobbler Plugin
hu: Scrobbler-bővítmény

en: Song Change %s
hu: Számváltás %s

en: Commands
hu: Parancsok

en: Command:
hu: Parancs:

en: AMIDI-Plug %s (MIDI Player)
hu: AMIDI-Plug %s (MIDI-lejátszó)

en: AMIDI-Plug - configuration
hu: AMIDI-Plug - beállítás

en: Name:
hu: Név:

en:  MIDI Info
hu: MIDI-infó

en: Format:
hu: Formátum:

en: Length (msec):
hu: Hossz (msec):

en:   (invalid UTF-8)
hu:   (érvénytelen UTF-8)

en: CD Audio Plugin
hu: Audio CD bővítmény

en: CD Audio Track %02u
hu: Audio CD szám %02u

en: (unknown)
hu: (ismeretlen)

en: Drive %d
hu: %d. meghajtó

en: Failed to open device %s
    Error: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a(z) %s eszközt
    Hiba: %s

en: Failed to read "Table of Contents"
    Maybe no disc in the drive?
hu: Nem sikerült beolvasni a tartalomjegyzéket
    Lehet, hogy nincs lemez a meghajtóban?

en: Device %s OK.
    Disc has %d tracks
hu: A(z) %s eszköz rendben van.
    A lemezen %d sáv van

en:  (%d data tracks)
hu:  (%d adatsáv)

en: 
    Total length: %d:%d
hu: 
    Teljes hossz: %d:%d

en: Digital audio extraction not tested as the disc has no audio tracks
hu: A digitális audiobeolvasás nem lett tesztelve, mivel a lemezen nincs hangsáv

en: Digital audio extraction test: OK
hu: Digitális audiobeolvasási teszt: OK

en: Digital audio extraction test failed: %s
hu: A digitális audiobeolvasási teszt sikertelen: %s

en: Failed to check directory %s
    Error: %s
hu: Nem sikerült ellenőrizni a(z) %s könyvtárat
    Hiba: %s

en: Error: %s exist, but is not a directory
hu: Hiba: %s létezik, de nem könyvtár

en: Directory %s OK.
hu: A(z) %s könyvtár rendben van.

en: Device:
hu: Eszköz:

en: _Device:
hu: _Eszköz:

en: Dir_ectory:
hu: _Könyvtár:

en: Play mode:
hu: Lejátszási mód:

en: Analog
hu: Analóg

en: Digital audio extraction
hu: Digitális audiobeolvasás

en: Volume control:
hu: Hangerőszabályozó:

en: No mixer
hu: Nincs keverő

en: CDROM drive
hu: CD-ROM meghajtó

en: OSS mixer
hu: OSS-keverő

en: Check drive...
hu: Meghajtó ellenőrzése...

en: Remove drive
hu: Meghajtó eltávolítása

en: CD Audio Player Configuration
hu: Audio CD-lejátszó beállítása

en: Add drive
hu: Meghajtó hozzáadása

en: Device
hu: Eszköz

en: Use CDDB
hu: CDDB használata

en: Get server list
hu: Kiszolgálólista behívása

en: Show network window
hu: Hálózati ablak megjelenítése

en: CDDB server:
hu: CDDB-kiszolgáló:

en: Use CD Index
hu: CD Index használata

en: CD Index server:
hu: CD Index-kiszolgáló:

en: Track names:
hu: Számok nevei:

en: Override generic titles
hu: Általános címek felülbírálása

en: Name format:
hu: Névformátum:

en: CD Info
hu: CD-infó

en: About the Console Music Decoder
hu: A konzolos zenedekódoló névjegye

en: SPC, VGM, NSF/NSFE, GBS, and GYM module decoder
hu: SPC, VGM, NSF/NSFE, GBS és GYM modul dekódoló

en: Arabic (IBM-864)
hu: Arab (IBM-864)

en: Arabic (ISO-8859-6)
hu: Arab (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
hu: Arab (Windows-1256)

en: Baltic (ISO-8859-13)
hu: Balti (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
hu: Balti (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
hu: Balti (Windows-1257)

en: Celtic (ISO-8859-14)
hu: Kelta (ISO-8859-14)

en: Central European (IBM-852)
hu: Közép-európai (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
hu: Közép-európai (ISO-8859-2)

en: Central European (Windows-1250)
hu: Közép-európai (Windows-1250)

en: Chinese Simplified (GB18030)
hu: Egyszerűsített kínai (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
hu: Egyszerűsített kínai (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
hu: Hagyományos kínai (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
hu: Hagyományos kínai (Big5-HKSCS)

en: Cyrillic (IBM-855)
hu: Cirill (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
hu: Cirill (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
hu: Cirill (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
hu: Cirill (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
hu: Cirill (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
hu: Cirill/orosz (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
hu: Cirill/ukrán (KOI8-U)

en: English (US-ASCII)
hu: Angol (US-ASCII)

en: Greek (ISO-8859-7)
hu: Görög (ISO-8859-7)

en: Greek (Windows-1253)
hu: Görög (Windows-1253)

en: Hebrew (IBM-862)
hu: Héber (IBM-862)

en: Hebrew (Windows-1255)
hu: Héber (Windows-1255)

en: Japanese (EUC-JP)
hu: Japán (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
hu: Japán (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
hu: Japán (Shift_JIS)

en: Korean (EUC-KR)
hu: Koreai (EUC-KR)

en: Nordic (ISO-8859-10)
hu: Skandináv (ISO-8859-10)

en: South European (ISO-8859-3)
hu: Dél-európai (ISO-8859-3)

en: Turkish (IBM-857)
hu: Török (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
hu: Török (ISO-8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
hu: Török (Windows-1254)

en: Vietnamese (VISCII)
hu: Vietnami (VISCII)

en: Vietnamese (Windows-1258)
hu: Vietnami (Windows-1258)

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
hu: Vizuális héber (ISO-8859-8)

en: Western (IBM-850)
hu: Nyugati (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
hu: Nyugati (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
hu: Nyugati (ISO-8859-15)

en: Western (Windows-1252)
hu: Nyugati (Windows-1252)

en: Arabic (IBM-864-I)
hu: Arab (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
hu: Arab (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
hu: Arab (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
hu: Arab (MacArabic)

en: Armenian (ARMSCII-8)
hu: Örmény (ARMSCII-8)

en: Central European (MacCE)
hu: Közép-európai (MacCE)

en: Chinese Simplified (GBK)
hu: Egyszerűsített kínai (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
hu: Egyszerűsített kínai (HZ)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
hu: Hagyományos kínai (EUC-TW)

en: Croatian (MacCroatian)
hu: Horvát (MacCroatian)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
hu: Cirill (MacCyrillic)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
hu: Cirill/ukrán (MacUkrainian)

en: Farsi (MacFarsi)
hu: Fárszi (MacFarsi)

en: Greek (MacGreek)
hu: Görög (MacGreek)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
hu: Héber (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
hu: Héber (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
hu: Héber (MacHebrew)

en: Icelandic (MacIcelandic)
hu: Izlandi (MacIcelandic)

en: Korean (JOHAB)
hu: Koreai (JOHAB)

en: Korean (UHC)
hu: Koreai (UHC)

en: Romanian (MacRomanian)
hu: Román (MacRomanian)

en: Turkish (MacTurkish)
hu: Török (MacTurkish)

en: User Defined
hu: Felhasználó által megadott

en: Vietnamese (TCVN)
hu: Vietnami (TCVN)

en: Vietnamese (VPS)
hu: Vietnami (VPS)

en: Western (MacRoman)
hu: Nyugati (MacRoman)

en: Select the directory where you want to store the MPEG streams:
hu: Válassza ki a könyvtárat, ahol tárolni szeretné az MPEG-folyamokat:

en: Flac Configuration
hu: Flac beállítása

en: Tag Handling
hu: Tag-kezelés

en: Convert Character Set
hu: Karakterkészlet konvertálás

en: Convert character set from :
hu: Karakterkészlet konvertálás erről :

en: to :
hu: erre :

en: Title format:
hu: Címformátum:

en: Title
hu: Cím

en: Enable ReplayGain processing
hu: ReplayGain feldolgozás bekapcsolása

en: Album mode
hu: Album mód

en: 6dB hard limiting
hu: 6 dB lekorlátozás

en: Resolution
hu: Felbontás

en: Without ReplayGain
hu: ReplayGain nélkül

en: With ReplayGain
hu: ReplayGain-nel

en: Noise shaping
hu: Zajcsökkentés

en: none
hu: nincs

en: low
hu: alacsony

en: medium
hu: közepes

en: high
hu: magas

en: Output
hu: Kimenet

en: Buffering:
hu: Pufferelés:

en: Buffer size (kb):
hu: Pufferméret (kb):

en: Pre-buffer (percent):
hu: Elő-pufferelés (százalék):

en: Save stream to disk:
hu: Folyam mentése lemezre:

en: Save stream to disk
hu: Folyam mentése lemezre

en: Path:
hu: Útvonal:

en: Browse
hu: Tallózás

en: Enable SHOUT/Icecast title streaming
hu: SHOUT/Icecast-címfolyam bekapcsolása

en: Enable Icecast Metadata UDP Channel
hu: Icecast Metadata UDP csatorna bekapcsolása

en: Streaming
hu: Folyam

en: About Flac Plugin
hu: Flac-bővítmény névjegye

en: Flac Plugin by Josh Coalson
    contributions by
    ......
    ......
    and
    Daisuke Shimamura
    Visit http://flac.sourceforge.net/
hu: Flac bővítmény, készítette: Josh Coalson
    közreműködtek:
    ......
    ......
    és
    Daisuke Shimamura
    Látogassa meg a http://flac.sourceforge.net/ oldalt.

en: Classic Rock
hu: Klasszikus rock

en: Oldies
hu: Régi slágerek

en: Other
hu: Egyéb

en: Industrial
hu: Ipari

en: Alternative
hu: Alternatív

en: Soundtrack
hu: Filmzene

en: Vocal
hu: Vokális

en: Classical
hu: Klasszikus

en: Instrumental
hu: Hangszeres

en: Game
hu: Játék

en: Sound Clip
hu: Zene klip

en: Noise
hu: Zaj

en: Bass
hu: Basszus

en: Meditative
hu: Meditatív

en: Instrumental Pop
hu: Hangszeres pop

en: Instrumental Rock
hu: Hangszeres rock

en: Ethnic
hu: Népzene

en: Electronic
hu: Elektronikus

en: Dream
hu: Álom

en: Southern Rock
hu: Déli Rock

en: Comedy
hu: Kabaré

en: Cult
hu: Kultusz

en: Jungle
hu: Dzsungel

en: Native American
hu: Indián

en: Cabaret
hu: Kabaré

en: New Wave
hu: Újhullámos

en: Psychedelic
hu: Pszichedelikus

en: Showtunes
hu: Sorozatok zenéi

en: Trailer
hu: Filmelőzetes

en: National Folk
hu: Nemzeti folk

en: Celtic
hu: Kelta

en: Avantgarde
hu: Avantgárd

en: Progressive Rock
hu: Progresszív rock

en: Psychedelic Rock
hu: Pszichedelikus rock

en: Symphonic Rock
hu: Szimfonikus rock

en: Slow Rock
hu: Lassú rock

en: Chorus
hu: Kórus

en: Easy Listening
hu: Könnyed dallam

en: Acoustic
hu: Akusztikus

en: Humour
hu: Humoros

en: Speech
hu: Beszéd

en: Chanson
hu: Sanzon

en: Chamber Music
hu: Kamarazene

en: Sonata
hu: Szonáta

en: Symphony
hu: Szimfónia

en: Satire
hu: Szatíra

en: Club
hu: Klub

en: Tango
hu: Tangó

en: Samba
hu: Szamba

en: Folklore
hu: Folklór

en: Ballad
hu: Ballada

en: Rhythmic Soul
hu: Ritmikus soul

en: Duet
hu: Duett

en: Drum Solo
hu: Dobszóló

en: Contemporary Christian
hu: Kortárs keresztény

en: Christian Rock
hu: Keresztény rock

en: Synthpop
hu: Szintipop

en: Samplerate: %d Hz
hu: Mintavétel: %d Hz

en: Channels: %d
hu: Csatornák: %d

en: Blocksize: %d
hu: Blokkméret: %d

en: Blocksize: variable
      min/max: %d/%d
hu: Blokkméret: változó
      min/max: %d/%d

en: Filesize: %ld B
hu: Fájlméret: %ld B

en: Avg. bitrate: %.1f kb/s
    Compression ratio: %.1f%%
hu: Átl. bitráta: %.1f kb/s
    Tömörítési arány: %.1f%%

en: Filename:
hu: Fájlnév:

en: Title:
hu: Cím:

en: Artist:
hu: Előadó:

en: Comment:
hu: Megjegyzés:

en: Date:
hu: Dátum:

en: Track number:
hu: A szám sorszáma:

en: Genre:
hu: Műfaj:

en: Save
hu: Mentés

en: Remove Tag
hu: Tag eltávolítása

en: FLAC Info:
hu: FLAC-infó:

en: File Info - %s
hu: Fájlinfó - %s

en: Error
hu: Hiba

en: LOOKING UP %s
hu: %s KERESÉSE

en: Couldn't look up host %s
hu: %s kiszolgáló nem található

en: CONNECTING TO %s:%d
hu: KAPCSOLÓDÁS EHHEZ: %s:%d

en: Couldn't connect to host %s
hu: Nem lehet kapcsolódni a(z) %s kiszolgálóhoz

en: CONNECTED: WAITING FOR REPLY
hu: KAPCSOLÓDVA: VÁRAKOZÁS VÁLASZRA

en: Couldn't connect to host %s
    Server reported: %s
hu: Nem lehet kapcsolódni a(z) %s kiszolgálóhoz
    A kiszolgáló üzenete: %s

en: PRE-BUFFERING: %dKB/%dKB
hu: ELŐ-PUFFERELÉS: %dKB/%dKB

en: ModPlug Configuration
hu: ModPlug beállítása

en: Channels
hu: Csatornák

en: Stereo
hu: Sztereó

en: Sampling Rate
hu: Mintavételezés

en: Resampling
hu: Újramintavételezés

en: Quality
hu: Minőség

en: General
hu: Általános

en: Use Filename as Song Title
hu: Fájlnév használata számcímként

en: Fast Playlist Info
hu: Gyors lejátszólista infó

en: Play Amiga MOD
hu: Amiga MOD lejátszása

en: Depth
hu: Mélység

en: Amount
hu: Mérték

en: Range
hu: Tartomány

en: Surround
hu: Térhatás

en: Volume
hu: Hangerő

en: Effects
hu: Effektusok

en: MOD Info
hu: MOD-infó

en: Instruments
hu: Hangszerek

en: Message
hu: Üzenet

en: 
    Modplug sound engine written by Olivier Lapicque.
    XMMS interface for Modplug by Kenton Varda.
    (c)2000 Olivier Lapicque and Kenton Varda.
    Updates and Maintainance by Konstanty Bialkowski.
    Ported to BMP by Theofilos Intzoglou.
hu: 
    Modplug hangmotor, írta: Olivier Lapicque.
    A Modplug XMMS felületét Kenton Varda készítette.
    (c)2000 Olivier Lapicque és Kenton Varda.
    Frissítések és karbantartás: Konstanty Bialkowski.
    A BMP portot Theofilos Intzoglou készítette.

en: About Modplug
hu: Modplug névjegye

en: Couldn't find pixmap file: %s
hu: Nem található a pixmap fájl: %s

en: Error loading pixmap file: %s
hu: Hiba a pixmap fájl betöltése közben: %s

en: MPEG Audio Plugin Configuration
hu: MPEG-audiobővítmény beállítása

en: Resolution:
hu: Felbontás:

en: Channels:
hu: Csatornák:

en: Stereo (if available)
hu: Sztereó (ha elérhető)

en: Mono
hu: Monó

en: Down sample:
hu: Újramintavételezés:

en: Decoder
hu: Dekódoló

en: ID3 Tags:
hu: ID3 tag-ek:

en: Disable ID3V2 tags
hu: ID3V2 tag-ek kikapcsolása

en: ID3 format:
hu: ID3-formátum:

en: Joint stereo
hu: Joint sztereó

en: Dual channel
hu: Két csatorna

en: Single channel
hu: Egy csatorna

en: None
hu: Nincs

en: No
hu: Nem

en: Yes
hu: Igen

en:  MPEG Info
hu:  MPEG-infó

en: MPEG Level:
hu: MPEG-szint:

en: Bit rate:
hu: Bitráta:

en: Sample rate:
hu: Mintavételezés:

en: File size:
hu: Fájlméret:

en: Mode:
hu: Mód:

en: Error Protection:
hu: Hibavédelem:

en: Original:
hu: Eredeti:

en: Emphasis:
hu: Hangsúly:

en:  ID3 Tag
hu:  ID3-tag

en: Year:
hu: Év:

en: %lu Bytes
hu: %lu bájt

en: AlternRock
hu: Alternatív rock

en: About MPEG Audio Plugin
hu: MPEG-audiobővítmény névjegye

en: MPEG Audio Plugin
hu: MPEG-audiobővítmény

en: TiMidity Configuration
hu: TiMidity beállítása

en: TiMidity Configuration File
hu: TiMidity beállítófájl

en: TiMidity Player %s
hu: TiMidity-lejátszó %s

en: TiMidity Plugin
    http://libtimidity.sourceforge.net
    by Konstantin Korikov
hu: TiMidity bővítmény
    http://libtimidity.sourceforge.net
    Készítette: Konstantin Korikov

en: TiMidity Plugin %s
hu: TiMidity bővítmény %s

en: Couldn't load MIDI file
hu: Nem lehet betölteni a MIDI-fájlt

en: About Tone Generator
hu: Hanggenerátor névjegye

en: Tone Generator:
hu: Hanggenerátor:

en: Tone Generator %s
hu: Hanggenerátor %s

en: Select the directory where you want to store the Ogg Vorbis streams:
hu: Válassza ki a könyvtárat, ahol tárolni szeretné az Ogg Vorbis-folyamokat:

en: Ogg Vorbis Audio Plugin Configuration
hu: Ogg Vorbis-audiobővítmény beállítása

en: Ogg Vorbis Tags:
hu: Ogg Vorbis tag-ek:

en: ReplayGain Settings:
hu: ReplayGain-beállítások:

en: Enable Clipping Prevention
hu: Vágás gátolásának bekapcsolása

en: Enable ReplayGain
hu: ReplayGain bekapcsolása

en: ReplayGain Type:
hu: ReplayGain-típus:

en: use Track Gain/Peak
hu: Számonkénti hangerőigazítás/csúcsérték használata

en: use Album Gain/Peak
hu: Albumonkénti hangerőigazítás/csúcsérték használata

en: Enable 6dB Boost + Hard Limiting
hu: 6 dB hangosítás + lekorlátozás bekapcsolása

en: An error occured:
    %s
hu: Hiba történt:
    %s

en: Error!
hu: Hiba!

en: Failed to modify tag (open)
hu: Nem sikerült módosítani (megnyitni) a tag-et

en: Failed to modify tag (close)
hu: Nem sikerült módosítani (zárolni) a tag-et

en: Failed to modify tag
hu: Nem sikerült módosítani a tag-et

en:  Ogg Vorbis Tag
hu:  Ogg Vorbis-tag

en: Description:
hu: Leírás:

en: Location:
hu: Hely:

en: Version:
hu: Verzió:

en: ISRC number:
hu: ISRC-szám:

en: Organization:
hu: Szervezet:

en: Track gain:
hu: Számonkénti hangerőigazítás:

en: Track peak:
hu: Számon belüli csúcsérték:

en: Album gain:
hu: Albumonkénti hangerőigazítás:

en: Album peak:
hu: Albumon belüli csúcsérték:

en:  Ogg Vorbis Info
hu:  Ogg Vorbis-infó

en: Length:
hu: Hossz:

en: %d KBit/s (nominal)
hu: %d KBit/s (névleges)

en: %d Bytes
hu: %d bájt

en: Ogg Vorbis Audio Plugin
hu: Ogg Vorbis-audiobővítmény

en: About Ogg Vorbis Audio Plugin
hu: Ogg Vorbis-audiobővítmény névjegye

en: Ogg Vorbis Plugin by the Xiph.org Foundation
    
    Original code by
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    Contributions from
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    
    Visit the Xiph.org Foundation at http://www.xiph.org/
hu: Ogg Vorbis-bővítmény; készítette a Xiph.org Alapítvány
    
    Eredeti forráskód:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    Közreműködtek:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    
    Látogassa meg a Xiph.org Alapítványt: http://www.xiph.org/

en: About sndfile WAV support
hu: sndfile WAV támogatás névjegye

en: sndfile WAV plugin
hu: sndfile WAV bővítmény

en: WAV Audio Plugin
hu: WAV-audiobővítmény

en: WMA Player %s
hu: WMA-lejátszó %s

en: About %s
hu: %s névjegye

en:  Close
hu:  Bezárás

en: OSS Output Plugin
hu: OSS kimeneti bővítmény

en: About OSS Driver
hu: OSS-meghajtó névjegye

en: Audacious OSS Driver
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
hu: Audacious OSS-meghajtó
    
    Ez a program szabad szoftver; terjeszthető és/vagy módosítható
    a Free Software Foundation által publikált GNU General Public
    License 2. vagy annál újabb verziója alapján.
    
    A program annak reményében kerül terjesztésre, hogy hasznosnak
    bizonyul, de GARANCIA NÉLKÜL; még a PIACKÉPESSÉG illetve
    egy BIZONYOS CÉLRA VALÓ ALKALMASSÁG sincs garantálva. További
    részletek a GNU General Public License-ben.
    
    A programmal együtt Önnek kapnia kellett egy példányt a GNU General
    Public License-ből; ha nem így történt, írjon a következő címre:
    Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston,
    MA 02111-1307, USA.

en: Default (%s)
hu: Alapértelmezett (%s)

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: OSS Driver configuration
hu: OSS-meghajtó beállítása

en: Audio device:
hu: Hangeszköz:

en: Use alternate device:
hu: Alternatív eszköz használata:

en: Mixer device:
hu: Keverőeszköz:

en: Devices
hu: Eszközök

en: Buffer size (ms):
hu: Pufferméret (ms):

en: Buffering
hu: Pufferelés

en: Mixer Settings:
hu: Keverő beállításai:

en: Volume controls Master not PCM
hu: Hangerőszabályozás: Master, nem PCM

en: Mixer
hu: Keverő

en: About ALSA Driver
hu: ALSA-meghajtó névjegye

en: Audacious ALSA Driver
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
    Author: Matthieu Sozeau (mattam@altern.org)
hu: Audacious ALSA-meghajtó
    
    Ez a program szabad szoftver; terjeszthető és/vagy módosítható
    a Free Software Foundation által publikált GNU General Public
    License 2. vagy annál újabb verziója alapján.
    
    A program annak reményében kerül terjesztésre, hogy hasznosnak
    bizonyul, de GARANCIA NÉLKÜL; még a PIACKÉPESSÉG illetve
    egy BIZONYOS CÉLRA VALÓ ALKALMASSÁG sincs garantálva. További
    részletek a GNU General Public License-ben.
    
    A programmal együtt Önnek kapnia kellett egy példányt a GNU General
    Public License-ből; ha nem így történt, írjon a következő címre:
    Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston,
    MA 02111-1307, USA.
    Szerző: Matthieu Sozeau (mattam@altern.org)

en: ALSA %s output plugin
hu: ALSA %s kimeneti bővítmény

en: Unknown soundcard
hu: Ismeretlen hangkártya

en: Default PCM device (%s)
hu: Alapértelmezett PCM-eszköz (%s)

en: ALSA Driver configuration
hu: ALSA-meghajtó beállítása

en: Mixer:
hu: Keverő:

en: Use software volume control
hu: Szoftveres hangerőszabályozó használata

en: Mixer card:
hu: Keverőkártya:

en: Device settings
hu: Eszközbeállítások

en: Soundcard:
hu: Hangkártya:

en: Buffer time (ms):
hu: Pufferelt idő (ms):

en: Period time (ms):
hu: Periódusidő (ms):

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: aRts Driver configuration
hu: aRts-meghajtó beállítása

en: Disk Writer Plugin %s
hu: Lemezre író bővítmény %s

en: You cannot use the Disk Writer plugin
    when you're running in realtime mode.
hu: Nem használhatja a Lemezre író bővítményt,
    ha valós idejű módban futtatja.

en: Select the directory where you want to store the output files:
hu: Válassza ki a könyvtárat, ahol tárolni szeretné a kimeneti fájlokat:

en: Disk Writer Configuration
hu: Lemezre írás beállítása

en: About ESounD Plugin
hu: ESounD-bővítmény névjegye

en: Audacious ESounD Plugin
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
hu: Audacious ESounD-bővítmény
    
    Ez a program szabad szoftver; terjeszthető és/vagy módosítható
    a Free Software Foundation által publikált GNU General Public
    License 2. vagy annál újabb verziója alapján.
    
    A program annak reményében kerül terjesztésre, hogy hasznosnak
    bizonyul, de GARANCIA NÉLKÜL; még a PIACKÉPESSÉG illetve
    egy BIZONYOS CÉLRA VALÓ ALKALMASSÁG sincs garantálva. További
    részletek a GNU General Public License-ben.
    
    A programmal együtt Önnek kapnia kellett egy példányt a GNU General
    Public License-ből; ha nem így történt, írjon a következő címre:
    Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston,
    MA 02111-1307, USA.

en: ESD Output Plugin configuration
hu: ESD kimeneti bővítmény beállítása

en: Host:
hu: Kiszolgáló:

en: Use remote host
hu: Távoli kiszolgáló használata

en: Volume controls OSS mixer
hu: A hangerő az OSS-keverőt szabályozza

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: eSound Output Plugin
hu: eSound kimeneti bővítmény

en: About JACK Output Plugin 0.15
hu: JACK kimeneti bővítmény 0.15 névjegye

en: XMMS jack Driver 0.15
    
    xmms-jack.sf.net
    Chris Morgan<cmorgan@alum.wpi.edu>
    
    Audacious port by
    Giacomo Lozito from develia.org
hu: XMMS jack-meghajtó 0.15
    
    xmms-jack.sf.net
    Chris Morgan<cmorgan@alum.wpi.edu>
    
    Az Audacious portot készítette:
    Giacomo Lozito a develia.org-tól

en: About the Sun Driver
hu: Sun-meghajtó névjegye

en: XMMS BSD Sun Driver
    
    Copyright (c) 2001 CubeSoft Communications, Inc.
    Maintainer: <vedge at csoft.org>.
hu: XMMS BSD Sun-meghajtó
    
    Copyright (c) 2001 CubeSoft Communications, Inc.
    Karbantartó: <vedge at csoft.org>.

en: Audio control device:
hu: Hang vezérlőeszköz:

en: Volume controls device:
hu: Hangerőszabályozó eszköz:

en: XMMS uses mixer exclusively.
hu: Az XMMS kizárólagosan használja a keverőt.

en: Status
hu: Állapot

en: Sun driver configuration
hu: Sun-meghajtó beállítása

en: BSD Sun Driver %s
hu: BSD Sun-meghajtó %s

en: /Toggle Decorations
hu: /Ablakkeret

en: /Close
hu: /Bezárás

en: Blur scope
hu: Homály

en: Blur Scope: Color selection
hu: Homály: Szín kiválasztása

en: Options:
hu: Beállítások:

en: About Audacious
hu: Audacious névjegye

en: Credits
hu: Köszönet

en: <big><b>Audacious %s</b></big>
    The future of UNIX multimedia.
    
    Copyright (C) 2005-2006 Audacious Development Team
hu: <big><b>Audacious %s</b></big>
    A UNIX-os multimédia jövője.
    
    Copyright (C) 2005-2006 Audacious-fejlesztőcsapat

en: Audacious core developers:
hu: Audacious fő fejlesztői:

en: Graphics:
hu: Grafika:

en: Default skin:
hu: Alapértelmezett bőr:

en: Plugin development:
hu: Bővítményfejlesztés:

en: 0.1.x developers:
hu: 0.1.x fejlesztői:

en: BMP Developers:
hu: BMP-fejlesztők:

en: Brazilian Portuguese:
hu: Brazil portugál:

en: Chinese:
hu: Kínai:

en: Czech:
hu: Cseh:

en: Dutch:
hu: Holland:

en: Finnish:
hu: Finn:

en: French:
hu: Francia:

en: German:
hu: Német:

en: Georgian:
hu: Grúz:

en: Greek:
hu: Görög:

en: Hungarian:
hu: Magyar:

en: Italian:
hu: Olasz:

en: Japanese:
hu: Japán:

en: Korean:
hu: Koreai:

en: Lithuanian:
hu: Litván:

en: Macedonian:
hu: Macedón:

en: Polish:
hu: Lengyel:

en: Romanian:
hu: Román:

en: Russian:
hu: Orosz:

en: Slovak:
hu: Szlovák:

en: Spanish:
hu: Spanyol:

en: Swedish:
hu: Svéd:

en: Ukrainian:
hu: Ukrán:

en: Welsh:
hu: Walesi:

en: Translators
hu: Fordítók

en: PREAMP
hu: ELŐERŐSÍTŐ

en: 60HZ
hu: 60 HZ

en: 170HZ
hu: 170 HZ

en: 310HZ
hu: 310 HZ

en: 600HZ
hu: 600 HZ

en: 1KHZ
hu: 1 KHZ

en: 3KHZ
hu: 3 KHZ

en: 6KHZ
hu: 6 KHZ

en: 12KHZ
hu: 12 KHZ

en: 14KHZ
hu: 14 KHZ

en: 16KHZ
hu: 16 KHZ

en: /Load
hu: /Betöltés

en: /Load/Preset
hu: /Betöltés/Beállítás

en: /Load/Auto-load preset
hu: /Betöltés/Automatikusan betöltődő beállítás

en: /Load/Default
hu: /Betöltés/Alapértelmezett beállítás

en: /Load/Zero
hu: /Betöltés/Nulla

en: /Load/From file
hu: /Betöltés/Fájlból

en: /Load/From WinAMP EQF file
hu: /Betöltés/Winamp EQF fájlból

en: /Import
hu: /Importálás

en: /Import/WinAMP Presets
hu: /Importálás/Winamp-beállítások

en: /Save
hu: /Mentés

en: /Save/Preset
hu: /Mentés/Beállítás

en: /Save/Auto-load preset
hu: /Mentés/Automatikusan betöltődő beállítás

en: /Save/Default
hu: /Mentés/Alapértelmezett beállítás

en: /Save/To file
hu: /Mentés/Fájlba

en: /Save/To WinAMP EQF file
hu: /Mentés/Winamp EQF fájlba

en: /Delete
hu: /Törlés

en: /Delete/Preset
hu: /Törlés/Beállítás

en: /Delete/Auto-load preset
hu: /Törlés/Automatikusan betöltődő beállítás

en: Preset
hu: Beállítás

en: Presets
hu: Beállítások

en: Load preset
hu: Beállítás betöltése

en: Load auto-preset
hu: Automatikusan betöltődő beállítás betöltése

en: Load equalizer preset
hu: Equalizer-beállítás betöltése

en: Save preset
hu: Beállítás mentése

en: Save auto-preset
hu: Automatikusan betöltődő beállítás mentése

en: Save equalizer preset
hu: Equalizer-beállítás mentése

en: Delete preset
hu: Beállítás törlése

en: Delete auto-preset
hu: Automatikusan betöltődő beállítás törlése

en: %s: option `%s' is ambiguous
hu: %s: a(z) `%s' opció nem egyértelmű

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
hu: %s: a(z) `--%s' opció nem enged meg argumentumot

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
hu: %s: a(z) `%c%s' opció nem enged meg argumentumot

en: %s: option `%s' requires an argument
hu: %s: a(z) `%s' opcióhoz meg kell adni argumentumot

en: %s: unrecognized option `--%s'
hu: %s: ismeretlen opció: `--%s'

en: %s: unrecognized option `%c%s'
hu: %s: ismeretlen opció: `%c%s'

en: %s: illegal option -- %c
hu: %s: helytelen opció -- %c

en: %s: invalid option -- %c
hu: %s: érvénytelen opció -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
hu: %s: az opcióhoz meg kell adni argumentumot -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
hu: %s: a `-W %s' opció nem egyértelmű

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
hu: %s: a `-W %s' opció nem enged meg argumentumot

en: <b><big>Unable to create %s.</big></b>
    
    Could not open glade file (%s). Please check your installation.
hu: <b><big>Nem lehet létrehozni a(z) %s-t.</big></b>
    
    Nem lehet megnyitni a glade fájlt (%s). Ellenőrizze a telepítését.

en: <b><big>Unable to play files.</big></b>
    
    The following files could not be played. Please check that:
    1. they are accessible.
    2. you have enabled the media plugins required.
hu: <b><big>Nem lehet fájlokat lejátszani.</big></b>
    
    A következő fájlok nem játszhatóak le. Ellenőrizze a következőket:
    1. A fájlok hozzáférhetőek.
    2. A szükséges médiabővítmények be vannak kapcsolva.

en: Don't show this warning anymore
hu: Nem mutassa többé ezt a figyelmeztetést

en: Show more _details
hu: Több _részlet megjelenítése

en: Filename
hu: Fájlnév

en: No input plugin recognized this file
hu: Egyik bemeneti bővítmény sem ismerte fel a fájlt

en: Input plugin: %s
hu: Bemeneti bővítmény: %s

en: Unable to create log file (%s)!
hu: Nem lehet létrehozni a naplófájlt (%s)!

en: Could not create directory (%s): %s
hu: Nem lehet létrehozni a könyvtárat (%s): %s

en: Usage: audacious [options] [files] ...
    
    Options:
    --------
hu: Használat: audacious [opciók] [fájlok] ...
    
    Opciók:
    -------

en: Display this text and exit
hu: Ezen szöveg megjelenítése és kilépés

en: Select Audacious/BMP/XMMS session (Default: 0)
hu: Audacious/BMP/XMMS-munkamenet kiválasztása (Alapértelmezés: 0)

en: Skip backwards in playlist
hu: Visszalépés a lejátszólistában

en: Start playing current playlist
hu: Jelenlegi lejátszólista lejátszásának elkezdése

en: Pause current song
hu: Jelenlegi szám szüneteltetése

en: Stop current song
hu: Jelenlegi szám leállítása

en: Pause if playing, play otherwise
hu: Lejátszás esetén szüneteltetés, különben lejátszás

en: Skip forward in playlist
hu: Előrelépés a lejátszólistában

en: Don't clear the playlist
hu: Ne törölje a lejátszólistát

en: Show the main window
hu: Főablak megjelenítése

en: Activate Audacious
hu: Audacious aktiválása

en: Previous session ID
hu: Előző munkamenet-azonosító

en: Print version number and exit
hu: Verziószám megjelenítése és kilépés

en: 
    Received SIGSEGV
    
    This could be a bug in Audacious. If you don't know why this happened, file a bug at http://bugs.nenolod.net/
hu: 
    SIGSEGV érkezett
    
    Ez egy hiba lehet az Audacious-ban. Ha nem tudja, hogy miért történt, jelentse be a hibát a http://bugs.nenolod.net/ oldalon.

en: <b><big>Unable to load skin.</big></b>
    
    Check that skin at '%s' is usable and default skin is properly installed at '%s'
hu: <b><big>Nem lehet betölteni a bőrt.</big></b>
    
    Ellenőrizze, hogy a(z) '%s' helyen található bőr használható-e és az alapértelmezett bőr megfelelően telepítve van-e itt: '%s'

en: Sorry, your GTK+ version (%d.%d.%d) does not work with Audacious.
    Please use GTK+ %s or newer.
hu: Sajnos az Ön GTK+ verziója (%d.%d.%d) nem működik az Audacious-szel.
    Használjon GTK+ %s verziót vagy újabbat.

en: Sorry, threads isn't supported on your platform.
    
    If you're on a libc5 based linux system and installed Glib & GTK+ before you
    installed LinuxThreads you need to recompile Glib & GTK+.
hu: Sajnos az Ön platformján a szálak nincsenek támogatva.
    
    Ha libc5-alapú Linux-rendszere van, és a Glib-et és a GTK+-t a LinuxThreads
    előtt telepítette, akkor újra kell fordítania a Glib-et és a GTK+-t.

en: audacious: Unable to open display, exiting.
hu: audacious: Nem lehet megnyitni a képernyőt, kilépés.

en: /View Track Details
hu: /Szám részleteinek megtekintése

en: /Jump to File
hu: /Ugrás fájlra

en: /Autoscroll Songname
hu: /Számnév automatikus görgetése

en: /Stop After Current Song
hu: /Leállítás a jelenlegi szám után

en: /Visualization Mode
hu: /Kijelzési mód

en: /Visualization Mode/Analyzer
hu: /Kijelzési mód/Analizátor

en: /Visualization Mode/Scope
hu: /Kijelzési mód/Szkóp

en: /Visualization Mode/Off
hu: /Kijelzési mód/Kikapcsolva

en: /Analyzer Mode
hu: /Analizátor-üzemmód

en: /Analyzer Mode/Normal
hu: /Analizátor-üzemmód/Normál

en: /Analyzer Mode/Fire
hu: /Analizátor-üzemmód/Tűz

en: /Analyzer Mode/Vertical Lines
hu: /Analizátor-üzemmód/Függőleges vonalak

en: /Analyzer Mode/Lines
hu: /Analizátor-üzemmód/Vonalak

en: /Analyzer Mode/Bars
hu: /Analizátor-üzemmód/Oszlopok

en: /Analyzer Mode/Peaks
hu: /Analizátor-üzemmód/Csúcsértékek

en: /Scope Mode
hu: /Szkóp-üzemmód

en: /Scope Mode/Dot Scope
hu: /Szkóp-üzemmód/Pontok

en: /Scope Mode/Line Scope
hu: /Szkóp-üzemmód/Vonalak

en: /Scope Mode/Solid Scope
hu: /Szkóp-üzemmód/Tömör

en: /WindowShade VU Mode
hu: /Roló-üzemmód

en: /WindowShade VU Mode/Normal
hu: /Roló-üzemmód/Normál

en: /WindowShade VU Mode/Smooth
hu: /Roló-üzemmód/Finom

en: /Refresh Rate
hu: /Frissítési sebesség

en: /Refresh Rate/Full (~50 fps)
hu: /Frissítési sebesség/Teljes (~50 fps)

en: /Refresh Rate/Half (~25 fps)
hu: /Frissítési sebesség/Fél (~25 fps)

en: /Refresh Rate/Quarter (~13 fps)
hu: /Frissítési sebesség/Negyed (~13 fps)

en: /Refresh Rate/Eighth (~6 fps)
hu: /Frissítési sebesség/Nyolcad (~6 fps)

en: /Analyzer Falloff
hu: /Analizátor esése

en: /Analyzer Falloff/Slowest
hu: /Analizátor esése/Leglassabb

en: /Analyzer Falloff/Slow
hu: /Analizátor esése/Lassú

en: /Analyzer Falloff/Medium
hu: /Analizátor esése/Közepes

en: /Analyzer Falloff/Fast
hu: /Analizátor esése/Gyors

en: /Analyzer Falloff/Fastest
hu: /Analizátor esése/Leggyorsabb

en: /Peaks Falloff
hu: /Csúcsértékek esése

en: /Peaks Falloff/Slowest
hu: /Csúcsértékek esése/Leglassabb

en: /Peaks Falloff/Slow
hu: /Csúcsértékek esése/Lassú

en: /Peaks Falloff/Medium
hu: /Csúcsértékek esése/Közepes

en: /Peaks Falloff/Fast
hu: /Csúcsértékek esése/Gyors

en: /Peaks Falloff/Fastest
hu: /Csúcsértékek esése/Leggyorsabb

en: /Play CD
hu: /CD lejátszása

en: /Repeat
hu: /Ismétlés

en: /Shuffle
hu: /Véletlenszerű sorrend

en: /No Playlist Advance
hu: /A lejátszólista ne legyen léptetve

en: /Play
hu: /Lejátszás

en: /Pause
hu: /Szünet

en: /Stop
hu: /Leállítás

en: /Previous
hu: /Előző

en: /Next
hu: /Következő

en: /Jump to Playlist Start
hu: /Ugrás a lejátszólista elejére

en: /Jump to Time
hu: /Ugrás időpontra

en: /About Audacious
hu: /Audacious névjegye

en: /Play File
hu: /Fájl lejátszása

en: /Play Location
hu: /Hely lejátszása

en: /V_isualization
hu: /K_ijelzési mód

en: /_Playback
hu: /_Lejátszás

en: /_View
hu: /_Nézet

en: /Preferences
hu: /Beállítások

en: /_Quit
hu: /_Kilépés

en: /Files...
hu: /Fájlok...

en: /Internet location...
hu: /Internethely...

en: /Show Playlist Editor
hu: /Lejátszólista-szerkesztő megjelenítése

en: /Show Equalizer
hu: /Equalizer megjelenítése

en: /Time Elapsed
hu: /Eltelt idő

en: /Time Remaining
hu: /Hátralévő idő

en: /Always On Top
hu: /Mindig legfelül

en: /Put on All Workspaces
hu: /Megjelenítés minden munkaterületen

en: /Roll up Player
hu: /Lejátszó felgördítése

en: /Roll up Playlist Editor
hu: /Lejátszólista-szerkesztő felgördítése

en: /Roll up Equalizer
hu: /Equalizer felgördítése

en: stereo
hu: sztereó

en: mono
hu: monó

en: Jump to Time
hu: Ugrás időpontra

en: minutes:seconds
hu: perc:másodperc

en: Track length:
hu: Szám hossza:

en: Un_queue
hu: _Kiszedés a sorból

en: _Queue
hu: _Betevés a sorba

en: Jump to Track
hu: Ugrás számra

en: Filter:
hu: Szűrő:

en: Enter location to play:
hu: Adja meg a lejátszani kívánt helyet:

en: SEEK TO: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)
hu: POZICIONÁLÁS IDE: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)

en: VOLUME: %d%%
hu: HANGERŐ: %d%%

en: BALANCE: %d%% LEFT
hu: BALANSZ: %d%% BAL

en: BALANCE: CENTER
hu: BALANSZ: KÖZÉP

en: BALANCE: %d%% RIGHT
hu: BALANSZ: %d%% JOBB

en: OPTIONS MENU
hu: BEÁLLÍTÁSOK MENÜ

en: DISABLE ALWAYS ON TOP
hu: MINDIG LEGFELÜL KIKAPCSOLÁSA

en: ENABLE ALWAYS ON TOP
hu: MINDIG LEGFELÜL BEKAPCSOLÁSA

en: FILE INFO BOX
hu: FÁJLINFÓ ABLAK

en: ** DOUBLESIZE HAS BEEN REMOVED **
hu: ** A DUPLA MÉRET EL LETT TÁVOLÍTVA **

en: VISUALIZATION MENU
hu: KIJELZÉS MENÜ

en: <b><big>No playable CD found.</big></b>
    
    No CD inserted, or inserted CD is not an audio CD.
hu: <b><big>Nem található lejátszható CD.</big></b>
    
    Nincs behelyezve CD, vagy a behelyezett CD nem audio CD.

en: <b><big>Couldn't open audio.</big></b>
    
    Please check that:
    1. You have the correct output plugin selected.
    2. No other programs is blocking the soundcard.
    3. Your soundcard is configured properly.
hu: <b><big>Nem lehet megnyitni a hangot.</big></b>
    
    Ellenőrizze a következőket:
    1. A megfelelő kimeneti bővítmény van kiválasztva.
    2. Semmilyen más program nem foglalja le a hangkártyát.
    3. A hangkártya megfelelően van beállítva.

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Mouse
hu: Egér

en: Playlist
hu: Lejátszólista

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Artist
hu: Előadó

en: Tracknumber
hu: Szám sorszáma

en: Genre
hu: Műfaj

en: Filepath
hu: Fájlútvonal

en: Date
hu: Dátum

en: Year
hu: Év

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Enabled
hu: Bekapcsolva

en: Description
hu: Leírás

en: Category
hu: Kategória

en: Preferences Window
hu: Beállítások ablak

en: Archived Winamp 2.x skin
hu: Tömörített Winamp 2.x bőr

en: Unarchived Winamp 2.x skin
hu: Tömörítetlen Winamp 2.x bőr

en: /Remove Selected
hu: /Kijelöltek eltávolítása

en: /Remove Unselected
hu: /Kijelöletlenek eltávolítása

en: /Remove All
hu: /Összes eltávolítása

en: /Queue Toggle
hu: /Betevés a sorba

en: /Add CD...
hu: /CD hozzáadása...

en: /Add Internet Address...
hu: /Internetcím hozzáadása...

en: /Add Files...
hu: /Fájlok hozzáadása...

en: /Clear Queue
hu: /Sor törlése

en: /Remove Unavailable Files
hu: /Nem elérhető fájlok eltávolítása

en: /Remove Duplicates
hu: /Duplikátumok eltávolítása

en: /Remove Duplicates/By Title
hu: /Duplikátumok eltávolítása/Cím alapján

en: /Remove Duplicates/By Filename
hu: /Duplikátumok eltávolítása/Fájlnév alapján

en: /Remove Duplicates/By Path + Filename
hu: /Duplikátumok eltávolítása/Útvonal + fájlnév alapján

en: /New List
hu: /Új lista

en: /Load List
hu: /Lista betöltése

en: /Save List
hu: /Lista mentése

en: /Update View
hu: /Nézet frissítése

en: /Invert Selection
hu: /Kijelölés megfordítása

en: /Select None
hu: /Kijelölés megszüntetése

en: /Select All
hu: /Mindent kijelöl

en: /Randomize List
hu: /Véletlenszerű listasorrend

en: /Reverse List
hu: /Lista megfordítása

en: /Sort List
hu: /Lista rendezése

en: /Sort List/By Title
hu: /Lista rendezése/Cím alapján

en: /Sort List/By Filename
hu: /Lista rendezése/Fájlnév alapján

en: /Sort List/By Path + Filename
hu: /Lista rendezése/Útvonal + fájlnév alapján

en: /Sort List/By Date
hu: /Lista rendezése/Dátum alapján

en: /Sort Selection
hu: /Kijelölés rendezése

en: /Sort Selection/By Title
hu: /Kijelölés rendezése/Cím alapján

en: /Sort Selection/By Filename
hu: /Kijelölés rendezése/Fájlnév alapján

en: /Sort Selection/By Path + Filename
hu: /Kijelölés rendezése/Útvonal + fájlnév alapján

en: /Sort Selection/By Date
hu: /Kijelölés rendezése/Dátum alapján

en: Error writing playlist "%s": %s
hu: Hiba a(z) "%s" lejátszólista írása közben: %s

en: %s already exist. Continue?
hu: A(z) %s már létezik. Folytatja?

en: <b><big>Unable to save playlist.</big></b>
    
    Unknown file type for '%s'.
hu: <b><big>Nem lehet menteni a lejátszólistát.</big></b>
    
    Ismeretlen fájltípus: '%s'.

en: Load Playlist
hu: Lejátszólista betöltése

en: Save Playlist
hu: Lejátszólista mentése

en: Audacious Playlist Editor
hu: Audacious lejátszólista-szerkesztő

en: Add/Open Files dialog
hu: Fájlok hozzáadása/megnyitása párbeszédablak

en: Open Files
hu: Fájlok megnyitása

en: Close dialog on Open
hu: Párbeszédablak bezárása megnyitás után

en: Add Files
hu: Fájlok hozzáadása

en: Close dialog on Add
hu: Párbeszédablak bezárása hozzáadás után

en: <b><big>No output plugin selected.</big></b>
    You have not selected an output plugin.
hu: <b><big>Nem lett kiválasztva kimeneti bővítmény.</big></b>
    Nem választott ki kimeneti bővítményt.

en: Close Dialog on Add
hu: Párbeszédablak bezárása hozzáadás után

en: Select All
hu: Mindent kijelöl

en: Deselect All
hu: Kijelölés megszüntetése

en: Audacious Preferences
hu: Audacious beállításai

en: _General plugin list:
hu: Á_ltalános bővítmények listája:

en: <span size="medium"><b>General</b></span>
hu: <span size="medium"><b>Általános</b></span>

en: _Visualization plugin list:
hu: _Kijelzési bővítmények listája:

en: <b>Visualization</b>
hu: <b>Kijelzési mód</b>

en: _Effect plugin list:
hu: _Effektusbővítmények listája:

en: <b>Effects</b>
hu: <b>Effektusok</b>

en: <b>_Skin</b>
hu: <b>_Bőr</b>

en: Refresh skin list
hu: Bőrlista frissítése

en: <b>_Fonts</b>
hu: <b>_Betűkészletek</b>

en: _Player:
hu: _Lejátszó:

en: _Playlist:
hu: L_ejátszólista:

en: Select main player window font:
hu: Válassza ki a fő lejátszóablak betűkészletét:

en: Select playlist font:
hu: Válassza ki a lejátszólista betűkészletét:

en: Use Bitmap fonts if available
hu: Bitmap betűkészletek használata, ha elérhetőek

en: <b>_Miscellaneous</b>
hu: <b>_Egyebek</b>

en: Show track numbers in playlist
hu: Számok sorszámának megjelenítése a lejátszólistában

en: Use custom cursors
hu: Egyéni kurzorok használata

en: <b>Mouse wheel</b>
hu: <b>Egérgörgő</b>

en: Changes volume by
hu: Megváltoztatja a hangerőt

en: percent
hu: százalékkal

en: Scrolls playlist by
hu: Ennyit görget a lejátszólistában:

en: lines
hu: sor

en: <b>Filename</b>
hu: <b>Fájlnév</b>

en: Convert underscores to blanks
hu: Aláhúzás karakterek konvertálása szóközre

en: Convert %20 to blanks
hu: %20 konvertálása szóközre

en: <b>Metadata</b>
hu: <b>Metaadat</b>

en: Load metadata (tag information) from music files.
hu: Metaadat (tag információ) betöltése a zenefájlokból.

en: Load metadata from playlists and files
hu: Metaadat betöltése lejátszólistákból és fájlokból

en: Load metadata when adding the file to the playlist or opening it
hu: Metaadat betöltése fájl lejátszólistához adásakor vagy megnyitáskor

en: On load
hu: Betöltéskor

en: Load metadata on demand when displaying the file in the playlist
hu: Igény szerint betölti a metaadatot, amikor megjeleníti a fájlt a lejátszólistában

en: On display
hu: Megjelenítéskor

en: <b>File Dialog</b>
hu: <b>Fájl párbeszédablak</b>

en: Always refresh the file dialog (this will slow opening the dialog on large directories, and Gnome VFS should handle automatically).
hu: Mindig frissítse a fájl párbeszédablakot (ez lassítja a párbeszédablak megnyitását nagy könyvtáraknál, és a Gnome VFS automatikusan kezeli ezt).

en: Custom string:
hu: Egyéni karakterlánc:

en: Show information about titlestring format
hu: Információ megjelenítése a cím-karakterlánc formátumáról

en: <b>Presets</b>
hu: <b>Beállítások</b>

en: Directory preset file:
hu: Könyvtár-beállítás fájlja:

en: File preset extension:
hu: Fájlbeállítás kiterjesztése:

en: Available _Presets:
hu: Elérhető _beállítások:

en: <b>Playback</b>
hu: <b>Lejátszás</b>

en: When finished playing a song, don't automatically advance to the next.
hu: Egy szám lejátszásának befejezése után automatikusan ne lépjen a következőre.

en: Don't advance in the playlist
hu: Ne legyen léptetés a lejátszólistában

en: Pause between songs
hu: Szünet a számok között

en: Pause for
hu: Szünet

en: seconds
hu: másodperc

en: Performer/Artist
hu: Előadó/szerző

en: File name
hu: Fájlnév

en: File path
hu: Fájlútvonal

en: File extension
hu: Fájlkiterjesztés

en: Track name
hu: Szám neve

en: Track number
hu: Szám sorszáma

en: %{n:...%}: Display "..." only if element %n is present
hu: %{n:...%}: "..." csak akkor legyen megjelenítve, ha van %n elem
