bmp 0.9.6 - en to br translation catalogue (264 entries)

en: 
    Total length: %d:%d
br: 
    Hirder hollek : %d:%d

en:   (invalid UTF-8)
br:   (n'eo ket mat UTF-8)

en:  (%d data tracks)
br:  (%d roudennoù ar roadoù)

en:  ID3 Tag
br:  Liketenn ID3

en:  MPEG Info
br:  Titouroù war MPEG

en:  Ogg Vorbis Info
br:  Titouroù war Ogg Vorbis

en:  Ogg Vorbis Tag
br:  Liketenn Ogg Vorbis

en: %d Bytes
br: %d Okted

en: %lu Bytes
br: %lu Okted

en: %s
    Unable to open file: %s
br: %s
    Ne m'eus ket digeriñ ar restr : %s

en: %s
    Unable to write to file: %s
br: %s
    Ne m'eus ket skrivañ ar restr : %s

en: (unknown)
br: (dianav)

en: /About BMP
br: /Diwar-benn BMP

en: /Close
br: /Serriñ

en: /Delete
br: /Dilemel

en: /Import
br: /Enporzh

en: /Jump to File
br: /Lammat d'ar restr

en: /Load
br: /Kargañ

en: /Load/Default
br: /Kargañ/Dre ziouer

en: /Load/From WinAMP EQF file
br: /Kargañ/Eus ar restr WinAMP EQF

en: /Load/From file
br: /Kargañ/Eus ar restr

en: /Load/Zero
br: /Kargañ/Mann

en: /New List
br: /Listenn nevez

en: /Next
br: /A-heul

en: /Pause
br: /Ehan

en: /Play
br: /Seniñ

en: /Preferences
br: /Dibaboù

en: /Previous
br: /Diaraok

en: /Repeat
br: /Adseniñ

en: /Save
br: /Enrollañ

en: /Save/Default
br: /Enrollañ/Dre ziouer

en: /Save/To WinAMP EQF file
br: /Enrollañ/D'ar restr WinAMP EQF

en: /Save/To file
br: /Enrollañ/D'ar restr

en: /Shuffle
br: /En dizurzh

en: /Stop
br: /Plaenaozañ

en: /Toggle Decorations
br: /Diskouez-Kuzhat ar glinkadur

en: /View Track Details
br: /Sellout ouzh titouroù war ar roudenn

en: /_Quit
br: /_Kuitaat

en: 12KHZ
br: 12 kHz

en: 14KHZ
br: 14 kHz

en: 16KHZ
br: 16 kHz

en: 170HZ
br: 170 HZ

en: 1KHZ
br: 1 KHz

en: 310HZ
br: 310 Hz

en: 3KHZ
br: 3 kHz

en: 600HZ
br: 600 Hz

en: 60HZ
br: 60 Hz

en: 6KHZ
br: 6 kHz

en: <b>Filename</b>
br: <b>Anv ar restr</b>

en: <b>Mouse wheel</b>
br: <b>Rodell al logodenn</b>

en: <b>_Fonts</b>
br: <b>_Nodrezhoù</b>

en: <b>_Miscellaneous</b>
br: <b>_A bep seurt</b>

en: <b>_Skin</b>
br: <b>_Kroc'hen</b>

en: <span size="xx-large"><b>Appearance</b></span>
br: <span size="xx-large"><b>Neuziadur</b></span>

en: <span size="xx-large"><b>Mouse</b></span>
br: <span size="xx-large"><b>Logodenn</b></span>

en: ALSA %s output plugin
br: Lugent ezkas ALSA %s

en: ALSA Driver configuration
br: Kefluniadur ar sturier ALSA

en: About ALSA Driver
br: A-brepoz ar sturier ALSA

en: About BMP
br: A-brepoz BMP

en: About ESounD Plugin
br: Diwar-benn al lugent ESounD

en: About MPEG Audio Plugin
br: Diwar-benn al lugent MPEG Audio

en: About OSS Driver
br: A-brepoz ar sturier OSS

en: About Ogg Vorbis Audio Plugin
br: Diwar-benn al lugent son Ogg Vorbis

en: Add Files
br: Ouzhpennañ Restro¹

en: Add Folders
br: Ouzhpennañ Renkelloù

en: Advanced settings
br: Kefluniadur barek

en: Advanced settings:
br: Kefluniadur barek :

en: Album
br: Albom

en: Album:
br: Albom :

en: Appearance
br: Neuziadur

en: Artist
br: Arzour

en: Artist:
br: Arzour :

en: Audio device:
br: Trobarzhell son :

en: BMP Playlist Editor
br: Aozer ar roll tonioù BMP

en: Ballad
br: Troiad

en: Browse
br: Furchal

en: Buffer size (kb):
br: Ment ar grubuilh (ko) :

en: Buffer size (ms):
br: Ment ar grubuilh (ms) :

en: Buffering
br: Krubuilh

en: Buffering:
br: Krubuilh :

en: CD Audio Track %02u
br: Roudenn CD son %02u

en: CD Info
br: Titouroù war ar CD

en: CDDB server:
br: Servijer CDDB :

en: CDDB:
br: CDDB :

en: CONNECTING TO %s:%d
br: Emaon o kevreañ ouzh %s:%d

en: Category
br: Rumm

en: Celtic
br: Keltiek

en: Channels:
br: Kanolioù :

en: Chanson
br: Kan

en: Chinese:
br: Sineg :

en: Chorus
br: Laz-Kanañ

en: Christian Gangsta Rap
br: Gangsta Rap kristen

en: Christian Rap
br: Rap kristen

en: Christian Rock
br: Rok kristen

en: Classic Rock
br: Rok da gustum

en: Comment
br: Askelenn

en: Comment:
br: Askelenn :

en: Content
br: Endalc'had

en: Copy album tags
br: Eilañ liketennoù al albom

en: Could not create directory (%s): %s
br: N'hellan ket krouiñ ar renkell (%s) : %s

en: Couldn't connect to host %s
br: Ne m'eus ket kevreañ ouzh an ostiz %s

en: Couldn't remove tag!
br: Ne m'eus ket lemel al liketenn !

en: Couldn't write tag!
br: Ne m'eus ket skrivañ al liketenn !

en: Country
br: Bro

en: Credits
br: Garedon

en: Dance
br: Dañs

en: Date
br: Deiziad

en: Date:
br: Deiziad :

en: Default
br: Dre ziouer

en: Default (%s)
br: Dre ziouer (%s)

en: Default PCM device (%s)
br: Trobarzhell PCM dre ziouer (%s)

en: Description
br: Deskrivadur

en: Description:
br: Deskrivadur :

en: Deselect All
br: Andibab an holl re

en: Developers:
br: Diorroerien :

en: Device
br: Trobarzhell

en: Device settings
br: Kefluniadur an trobarzhell

en: Device:
br: Trobarzhell :

en: Devices
br: Trobarzhelloù

en: Dir_ectory:
br: _Renkell :

en: Directory %s OK.
br: Mad eo ar renkell %s.

en: Disco
br: Disko

en: Don't clear the playlist
br: Ne c'houllonderit ket ar roll tonioù

en: Dream
br: Hunvre

en: Dutch:
br: Nederlandeg :

en: Electronic
br: Elektronek

en: Enabled
br: Bev

en: Error
br: Fazi

en: Error writing playlist "%s": %s
br: Fazi en ur skrivañ ar roll tonioù « %s » : %s

en: Error!
br: Fazi !

en: Error: %s exist, but is not a directory
br: Fazi : endeo eo %s, met n'eo ket ur renkell

en: Failed to modify tag
br: Ne m'eus ket kemmañ al liketenn

en: Failed to modify tag (close)
br: Ne m'eus ket kemmañ al liketenn (seriñ)

en: Failed to modify tag (open)
br: Ne m'eus ket kemmañ al liketenn (digeriñ)

en: Failed to open device %s
    Error: %s
br: Ne m'eus ket digeriñ an drobarzhell %s
    Fazi : %s

en: File Info
br: Titouroù war ar restr

en: File name
br: Anv ar restr

en: File path
br: Hent ar restr

en: File size:
br: Ment ar restr :

en: Filename
br: Anv ar restr

en: Filename:
br: Anv ar restr :

en: Filepath
br: Hent ar restr

en: Filter:
br: Sil :

en: Folk/Rock
br: Folk/Rok

en: Frames:
br: Sternoù :

en: French:
br: Galleg :

en: Game
br: C'hoari

en: Genre
br: Rumm

en: Genre:
br: Rumm :

en: German:
br: Alamaned :

en: Get server list
br: Tigas roll ar servijerien

en: Gospel
br: Fospeol

en: Gothic
br: Gotek

en: Grunge
br: Gruñj

en: Hard Rock
br: Hard Rok

en: Host:
br: Ostiz :

en: House
br: Ti

en: ID3 Tags:
br: Liketennoù ID3 :

en: ID3 encoding:
br: Kodadur ID3 :

en: ID3 format:
br: Furmad ID3 :

en: ISRC number:
br: Niverenn ISRC :

en: Input plugin: %s
br: Lugent engas : %s

en: Italian:
br: Italianeg :

en: Japanese:
br: Japaneg :

en: Jump to Track
br: Lammat d'ar roudenn

en: Korean:
br: Koreeg :

en: Length:
br: Hirder :

en: Lithuanian:
br: Lituaneg :

en: Location:
br: Lec'hiadur :

en: MPEG Audio Plugin
br: Lugent MPEG son

en: MPEG Audio Plugin Configuration
br: Kefluniadur al lugent MPEG son

en: MPEG Level:
br: Live MPEG :

en: Mixer
br: Mesker

en: Mixer Settings:
br: Dibaboù ar Mesker :

en: Mixer card:
br: Kartenn ar mesker :

en: Mixer device:
br: Trobarzhell ar Mesker :

en: Mixer:
br: Mesker :

en: Mmap mode
br: Mode mmap

en: Mono
br: Unvouezh

en: Mouse
br: Logodenn

en: Name format:
br: Furmad an anv :

en: Name:
br: Anv :

en: New Wave
br: Gwag nevez

en: No
br: N'eo ket

en: No mixer
br: Mesker ebet

en: No tag to remove!
br: N'eus liketenn da lemel !

en: Noise
br: Trouz

en: None
br: Hini ebet

en: OSS Driver configuration
br: Kefluniadur ar sturier OSS

en: OSS Output Plugin
br: Lugent ezkas OSS

en: OSS mixer
br: Mesker OSS

en: Ogg Vorbis Audio Plugin
br: Lugent son Ogg Vorbis

en: Ogg Vorbis Tags:
br: Liketennoù Ogg Vorbis :

en: Ok
br: Mat eo

en: Options
br: Dibarzhoù

en: Options:
br: Dibarzhoù :

en: Organization:
br: Aozadur :

en: Original:
br: Kentañ :

en: Other
br: All

en: Password:
br: Tremenger :

en: Path:
br: Hent :

en: Performer/Artist
br: Arzour

en: Playlist
br: Roll tonioù

en: Plugins
br: Lugentoù

en: Polish:
br: Poloneg :

en: Port:
br: Porzh :

en: Preferences Window
br: Prenestr ar gefluniadur

en: Proxy:
br: Proksi :

en: Reggae
br: Rege

en: Resolution:
br: Spister :

en: Rock
br: Steredigoù

en: Russian:
br: Rusianeg :

en: SHOUT/Icecast:
br: SHOUT/Icecast :

en: Save stream to disk
br: Enrollañ al lanv d'ar bladenn

en: Save stream to disk:
br: Enrollañ al lanv d'ar bladenn :

en: Select All
br: Diuz an Holl

en: Select main player window font:
br: Dibabit nodrezh prenestr kentañ ar soner :

en: Select playlist font:
br: Dibabit nodrezh ar roll tonioù :

en: Server
br: Servijer

en: Show more _details
br: Diskouez titouroù muioc'h

en: Show network window
br: Diskouez prenestr ar rouedad

en: Show track numbers in playlist
br: Diskouez niverennoù ar roudenn er roll tonioù

en: Soundtrack
br: Roudenn son

en: Space
br: Egor

en: Spanish:
br: Spagnoleg :

en: Speech
br: Komzet

en: Stereo
br: Divouezh

en: Streaming
br: Lanv

en: Swedish:
br: Svedeg :

en: TITLE
    ARTIST - TITLE
    ARTIST - ALBUM - TITLE
    ALBUM - TITLE
    Custom
br: TITL
    ARZOUR - TITL
    ARZOUR - ALBOM - TITL
    ALBOM - TITL
    Diouzhoc'h

en: Techno
br: Tekno

en: Terror
br: Spont

en: Title
br: Titl

en: Title format:
br: Furmad an titl :

en: Title:
br: Titl :

en: Track length:
br: Hirder ar roudenn :

en: Track name
br: Anv ar roudenn

en: Track names:
br: Anvioù ar roudennoù :

en: Track number
br: Niverenn ar roudenn

en: Track number:
br: Niverenn ar roudenn :

en: Tracknumber
br: Niverennroudenn

en: Translators
br: Trelatourion

en: Unknown soundcard
br: Dianav eo ar gartenn son

en: Use CDDB
br: Implijit CDDB

en: Use alternate device:
br: Implijit an drobarzhell all :

en: Use authentication
br: Implijit dilesadur

en: Use proxy
br: Implijit ur proksi

en: Use remote host
br: Implijit an ostiz a-bell

en: Username:
br: Anv an arveriad :

en: VOLUME: %d%%
br: NERZH : %d%%

en: Version:
br: Doare :

en: WAV Audio Plugin
br: Lugent son WAV

en: Welsh:
br: Kembraeg :

en: Year
br: Bloavezh

en: Year:
br: Bloavezh :

en: Yes
br: Ya

en: _Device:
br: _Trobarzhell :

en: _Player:
br: _C'hoarier :

en: _Playlist:
br: _Roll tonioù :

en: bmp: %s
br: bmp : %s

en: eSound Output Plugin
br: Lugent ezkas eSound

en: lines
br: linennoù

en: percent
br: dre gant

en: seconds
br: eilennoù
