audacious - en to sk translation catalogue (397 entries)

en: Filename:
sk: Názov súboru:

en: No input plugin recognized this file
sk: Súbor nebol rozoznaný žiadnym vstupným modulom

en: Input plugin: %s
sk: Vstupný modul: %s

en: Unable to create log file (%s)!
sk: Nepodarilo sa vytvoriť log súbor (%s)!

en: Could not create directory (%s): %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť adresár (%s): %s

en: Skip backwards in playlist
sk: Vrátiť sa na predchádzajúcu skladbu

en: Start playing current playlist
sk: Začať prehrávať aktuálny zoznam

en: Pause current song
sk: Pozastaviť prehrávanú skladbu

en: Stop current song
sk: Zastaviť prehrávanú skladbu

en: Pause if playing, play otherwise
sk: Pri prehrávaní pozastaviť, inak prehrať

en: Skip forward in playlist
sk: Prejsť na nasledujúcu skladbu

en: Display Jump to File dialog
sk: Zobraziť dialóg "Presun na súbor"

en: Don't clear the playlist
sk: Nevymazať zoznam skladieb

en: Add new files to a temporary playlist
sk: Pridať súbory do dočasného zoznamu skladieb

en: Display the main window
sk: Zobraziť hlavné okno

en: Display all open Audacious windows
sk: Zobraziť všetky otvorené okná Audacious

en: Enable headless operation
sk: Povoliť ovládanie bez okna

en: Print all errors and warnings to stdout
sk: Všetky chyby a upozornenia posielať na štandardný výstup

en: Show version and builtin features
sk: Zobraziť verziu a zabudované funkcie

en: FILE...
sk: SÚBOR...

en: <b><big>Unable to load skin.</big></b>
    
    Check that skin at '%s' is usable and default skin is properly installed at '%s'
sk: <b><big>Nepodarilo sa načítať skin.</big></b>
    
    Skontrolujte či je skin '%s' používateľný a či je štandardný skin nainštalovaný v '%s'

en: Sorry, threads isn't supported on your platform.
    
    If you're on a libc5 based linux system and installed Glib & GTK+ before you
    installed LinuxThreads you need to recompile Glib & GTK+.
sk: Bohužiaľ použitie vlákien nie je podporované na vašej platforme.
    
    Ak máte Linux s podporou libc5 a nainštalovali ste Glib & GTK+ predtým ako
    ste inštalovali LinuxThreads budete musieť Glib & GTK+ skompilovať znovu.

en: - play multimedia files
sk: - prehrať multimediálne súbory

en: %s: %s
    Try `%s --help' for more information.
sk: %s: %s
    Ak chcete viac informácií vyskúšajte "%s --help".

en: %s: Unable to open display, exiting.
sk: %s: Nepodarilo sa otvoriť displej, končím.

en: <b><big>No output plugin selected.</big></b>
    You have not selected an output plugin.
sk: <b><big>Nebol zvolený žiadny výstupný modul.<big><b>
    Nemáte zvolený výstupný modul.

en:   (invalid UTF-8)
sk:   (neplatné UTF-8)

en: About Audacious
sk: O Audacious

en: Credits
sk: Zásluhy

en: Audacious core developers:
sk: Vývojári jadra Audacious

en: Graphics:
sk: Grafika:

en: Default skin:
sk: Štandardný skin:

en: Plugin development:
sk: Vývoj zásuvných modulov:

en: Patch authors:
sk: Autori záplat:

en: 0.1.x developers:
sk: Vývojári verzie 0.1.x:

en: BMP Developers:
sk: Vývojári Audacious:

en: Brazilian Portuguese:
sk: Brazílska portugalčina:

en: Breton:
sk: Bretónčina:

en: Bulgarian:
sk: Bulharčina:

en: Croatian:
sk: Chorvátčina:

en: Czech:
sk: Čeština:

en: Dutch:
sk: Holandčina:

en: Finnish:
sk: Fínčina:

en: French:
sk: Francúzščina:

en: German:
sk: Nemčina:

en: Georgian:
sk: Gruzínčina:

en: Greek:
sk: Gréčtina:

en: Hindi:
sk: Hindčina:

en: Hungarian:
sk: Maďarčina:

en: Italian:
sk: Taliančina:

en: Japanese:
sk: Japončina:

en: Korean:
sk: Kórejčina:

en: Lithuanian:
sk: Litovčina:

en: Macedonian:
sk: Rumunčina:

en: Polish:
sk: Poľština:

en: Romanian:
sk: Rumunčina:

en: Russian:
sk: Ruština:

en: Serbian (Latin):
sk: Srbščina (latinka):

en: Serbian (Cyrillic):
sk: Srbščina (cyrilika):

en: Simplified Chinese:
sk: Zjednodušená čínština:

en: Slovak:
sk: Slovenčina:

en: Spanish:
sk: Španielčina:

en: Swedish:
sk: Švédčina:

en: Traditional Chinese:
sk: Tradičná čínština:

en: Turkish:
sk: Turečtina:

en: Ukrainian:
sk: Rumunčina:

en: Welsh:
sk: Welsčina:

en: Translators
sk: Prekladatelia

en: Audacious Equalizer
sk: Ekvalizér

en: Presets
sk: Predvoľby

en: Track Information
sk: Informácie o stope

en: <span size="small">Title</span>
sk: <span size="small"><b>Názov</b></span>

en: <span size="small">Artist</span>
sk: <span size="small"><b>Umelec</b></span>

en: <span size="small">Album</span>
sk: <span size="small"><b>Album</b></span>

en: <span size="small">Comment</span>
sk: <span size="small"><b>Komentár</b></span>

en: <span size="small">Genre</span>
sk: <span size="small"><b>Žáner</b></span>

en: <span size="small">Year</span>
sk: <span size="small"><b>Rok</b></span>

en: <span size="small">Track Number</span>
sk: <span size="small"><b>Číslo stopy</b></span>

en: <span size="small">Location</span>
sk: <span size="small"><b>Umiestnenie</b></span>

en: Title
sk: Názov

en: Artist
sk: Umelec

en: Genre
sk: Žáner

en: Year
sk: Rok

en: Track Number
sk: Číslo stopy

en: Track Length
sk: Dĺžka stopy

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Open Files
sk: Otvoriť súbory

en: Add Files
sk: Pridať súbory

en: Close dialog on Open
sk: Zatvoriť okno po otvorení

en: Close dialog on Add
sk: Zatvoriť okno po pridaní

en: Play files
sk: Prehrať súbory

en: Load files
sk: Načítať súbory

en: Un_queue
sk: Odo_brať z fronty

en: _Queue
sk: _Fronta

en: Jump to Track
sk: Presun na stopu

en: Jump to Time
sk: Presun na čas

en: minutes:seconds
sk: minúty:sekundy

en: Track length:
sk: Dĺžka skladby:

en: Enter location to play:
sk: Zadajte adresu, s ktorej sa má prehrávať

en: <b><big>Couldn't open audio.</big></b>
    
    Please check that:
    1. You have the correct output plugin selected.
    2. No other programs is blocking the soundcard.
    3. Your soundcard is configured properly.
sk: <b><big>Nepodarilo sa inicializovať zvuk.</big></b>
    
    Prosím skontrolujte:
    1. či máte zapnutý správny výstupný modul.
    2. či žiadne iné programy neblokujú zvukovú kartu.
    3. či je vaša zvuková karta správne nakonfigurovaná.

en: Error in Audacious.
sk: Chyba v Audacious.

en: Autoscroll Songname
sk: Automatický posun názvu skladby

en: Stop after Current Song
sk: Zastaviť po skončení aktuálnej skladby

en: Peaks
sk: Vrcholy

en: Repeat
sk: Opakovať

en: Shuffle
sk: Náhodné poradie

en: No Playlist Advance
sk: Neprehrávať ďalšiu skladbu zo zoznamu

en: Show Player
sk: Zobraziť prehrávač

en: Show Playlist Editor
sk: Zobraziť editor zoznamu skladieb

en: Show Equalizer
sk: Zobraziť ekvalizér

en: Always on Top
sk: Vždy navrchu

en: Put on All Workspaces
sk: Zobrazovať na všetkých plochách

en: Roll up Player
sk: Zrolovať prehrávač

en: Roll up Playlist Editor
sk: Zrolovať editor playlistu

en: Roll up Equalizer
sk: Zrolovať ekvalizér

en: DoubleSize
sk: Dvojitá veľkosť

en: Easy Move
sk: Jednoduchý presun

en: Analyzer
sk: Analyzátor

en: Scope
sk: Osciloskop

en: Voiceprint
sk: Frekvenčné spektrum

en: Off
sk: Žiadne

en: Normal
sk: Normálny

en: Fire
sk: Oheň

en: Vertical Lines
sk: Vertikálne čiary

en: Lines
sk: Čiary

en: Bars
sk: Obdĺžniky

en: Dot Scope
sk: Bodový osciloskop

en: Line Scope
sk: Čiarový osciloskop

en: Solid Scope
sk: Vyplnený osciloskop

en: Ice
sk: Ľad

en: Smooth
sk: Plynulý

en: Full (~50 fps)
sk: Plná (~50 fps)

en: Half (~25 fps)
sk: Polovičná (~25 fps)

en: Quarter (~13 fps)
sk: Štvrtinová (~13 fps)

en: Eighth (~6 fps)
sk: Osminová (~6 fps)

en: Slowest
sk: Najpomalšie

en: Slow
sk: Pomaly

en: Medium
sk: Stredne

en: Fast
sk: Rýchlo

en: Fastest
sk: Najrýchlejšie

en: Time Elapsed
sk: Ubehnutý čas

en: Time Remaining
sk: Zostávajúci čas

en: Playback
sk: Prehrávanie

en: Play
sk: Prehrať

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Next
sk: Ďalšia

en: Visualization
sk: Vizualizácia

en: Visualization Mode
sk: Typ zobrazenia

en: Analyzer Mode
sk: Typ analyzátoru

en: Scope Mode
sk: Typ osciloskopu

en: Voiceprint Mode
sk: Typ frekvenčného spektra

en: WindowShade VU Mode
sk: Typ vizualizácie pri zrolovanom okne

en: Refresh Rate
sk: Rýchlosť obnovovania

en: Analyzer Falloff
sk: Klesanie stĺpcov

en: Peaks Falloff
sk: Klesanie vrcholov

en: Playlist
sk: Zoznam skladieb

en: New Playlist
sk: Nový zoznam skladieb

en: Select Next Playlist
sk: Vybrať nasledujúci zoznam skladieb

en: Select Previous Playlist
sk: Vybrať predchádzajúci zoznam skladieb

en: Delete Playlist
sk: Zmazať zoznam skladieb

en: Load List
sk: Načítať zoznam skladieb

en: Loads a playlist file into the selected playlist.
sk: Pridať zoznam súborov do vybraného zoznamu.

en: Save List
sk: Uložiť zoznam

en: Saves the selected playlist.
sk: Uloží vybraný zoznam skladieb.

en: Save Default List
sk: Uložiť štandardný zoznam

en: Saves the selected playlist to the default location.
sk: Uloží vybraný zoznam skladieb na štandardné miesto.

en: Refresh List
sk: Obnoviť zoznam

en: Refreshes metadata associated with a playlist entry.
sk: Obnovuje metadáta patriace k skladbe zo zoznamu.

en: List Manager
sk: Správca zoznamov

en: Opens the playlist manager.
sk: Otvoriť správcu zoznamov skladieb.

en: View
sk: Zobrazenia

en: Add Internet Address...
sk: Pridať internetovú adresu...

en: Adds a remote track to the playlist.
sk: Do zoznamu skladieb pridá vzdialenú stopu.

en: Add Files...
sk: Pridať súbory...

en: Adds files to the playlist.
sk: Do zoznamu skladieb pridá súbory.

en: Search and Select
sk: Hľadanie a výber

en: Searches the playlist and selects playlist entries based on specific criteria.
sk: Prehľadá zoznam skladieb a vyberie skladby podľa zadaných kritérií.

en: Invert Selection
sk: Invertovať výber

en: Inverts the selected and unselected entries.
sk: Zamení vybrané a nevybrané položky

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Selects all of the playlist entries.
sk: Vyberie všetky skladby v zozname

en: Select None
sk: Zrušiť výber

en: Deselects all of the playlist entries.
sk: Zruší výber skladieb zoznamu.

en: Remove All
sk: Odstrániť všetky

en: Removes all entries from the playlist.
sk: Zo zoznamu odstráni všetky skladby.

en: Clear Queue
sk: Vyprázdniť frontu

en: Clears the queue associated with this playlist.
sk: Vyprázdni frontu spojenú s týmto zoznamom skladieb.

en: Remove Unavailable Files
sk: Odstrániť nedostupné súbory

en: Removes unavailable files from the playlist.
sk: Zo zoznamu skladieb odstráni nedostupné súbory.

en: Remove Duplicates
sk: Odstrániť duplikáty

en: By Title
sk: Podľa názvu

en: Removes duplicate entries from the playlist by title.
sk: Zo zoznamu skladieb odstráni skladby s rovnakými názvami.

en: By Filename
sk: Podľa mena súboru

en: Removes duplicate entries from the playlist by filename.
sk: Zo zoznamu skladieb odstráni skladby s rovnakými menami súboru.

en: By Path + Filename
sk: Podľa cesty a mena súboru

en: Removes duplicate entries from the playlist by their full path.
sk: Zo zoznamu skladieb odstráni skladby s rovnakou cestou + menom súboru.

en: Remove Unselected
sk: Odstrániť neoznačené

en: Remove unselected entries from the playlist.
sk: Zo zoznamu odstráni neoznačené skladby.

en: Remove Selected
sk: Odstrániť označené

en: Remove selected entries from the playlist.
sk: Zo zoznamu odstráni označené skladby.

en: Randomize List
sk: Premiešať zoznam

en: Randomizes the playlist.
sk: Zoradí skladby v zozname v náhodnom poradí.

en: Reverse List
sk: Obrátiť poradie

en: Reverses the playlist.
sk: Obráti poradie skladieb v zozname.

en: Sort List
sk: Triediť zoznam

en: Sorts the list by title.
sk: Zoradí skladby v zozname podľa názvu.

en: By Artist
sk: Podľa umelca

en: Sorts the list by artist.
sk: Zoradí skladby v zozname podľa umelca.

en: Sorts the list by filename.
sk: Zoradí skladby v zozname podľa mena súboru.

en: Sorts the list by full pathname.
sk: Zoradí skladby v zozname podľa celej cesty.

en: By Date
sk: Podľa dátumu

en: Sorts the list by modification time.
sk: Zoradí skladby v zozname podľa dátumu poslednej úpravy súboru.

en: By Track Number
sk: Podľa čísla stopy

en: Sorts the list by track number.
sk: Zoradí skladby v zozname podľa čísla stopy.

en: By Playlist Entry
sk: Podľa položiek v zozname

en: Sorts the list by playlist entry.
sk: Zoradí skladby v zozname podľa položiek v zozname.

en: Sort Selected
sk: Triediť výber

en: View Track Details
sk: Zobraziť informácie o skladbe

en: View track details
sk: Zobrazí informácie o skladbe

en: Play File
sk: Prehrať súbor

en: Load and play a file
sk: Načítať a prehrať súbor

en: Play Location
sk: Prehrať z adresy

en: Play media from the selected location
sk: Prehrať súbor z vybranej adresy

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Open preferences window
sk: Otvoriť okno s nastaveniami

en: _Quit
sk: _Koniec

en: Quit Audacious
sk: Ukončiť Audacious

en: Set A-B
sk: Nastaviť A-B

en: Clear A-B
sk: Odstrániť A-B

en: Jump to Playlist Start
sk: Presun na začiatok playlistu

en: Jump to File
sk: Presun na súbor

en: Queue Toggle
sk: Prepnúť frontu

en: Enables/disables the entry in the playlist's queue.
sk: Povolí/zakáže položku vo fronte zoznamu skladieb.

en: Load
sk: Načítať

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Delete
sk: Vymazať

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Load preset
sk: Načítať predvoľbu

en: Auto-load preset
sk: Súborová predvoľba

en: Load auto-load preset
sk: Načítať súborovú predvoľbu

en: Default
sk: Štandardnú

en: Load default preset into equalizer
sk: Načítať štandardnú predvoľbu do ekvalizéru

en: Zero
sk: Vynulovať

en: Set equalizer preset levels to zero
sk: Vynulovať predvolby ekvalizéru

en: From file
sk: Zo súboru

en: Load preset from file
sk: Načítať predvoľbu zo súboru

en: From WinAMP EQF file
sk: Zo súboru WinAMP EQF

en: Load preset from WinAMP EQF file
sk: Načítať predvolbu zo súboru WinAMP EQF

en: WinAMP Presets
sk: Predvoľby WinAMP

en: Import WinAMP presets
sk: Importovať predvoľby WinAMP

en: Save preset
sk: Uložiť predvoľby

en: Save auto-load preset
sk: Uložiť súborovú predvoľbu

en: Save default preset
sk: Uložiť štandardnú predvoľbu

en: To file
sk: Do súboru

en: Save preset to file
sk: Uložiť predvoľbu do súboru

en: To WinAMP EQF file
sk: Do súboru WinAMP EQF

en: Save preset to WinAMP EQF file
sk: Uložiť predvoľbu do súboru WinAMP EQF

en: Delete preset
sk: Vymazať predvoľbu

en: Delete auto-load preset
sk: Vymazať súborovú predvoľbu

en: Search entries in active playlist
sk: Vyhľadať skladby v aktívnom zozname skladieb

en: Select entries in playlist by filling one or more fields. Fields use regular expressions syntax, case-insensitive. If you don't know how regular expressions work, simply insert a literal portion of what you're searching for.
sk: Položky v zozname skladieb vyberiete vyplnením jedného alebo viacerých polí. Polia používajú regulárne výrazy a neberie sa ohľad na veľkosť písmen. Ak regulárnym výrazom nerozumiete, jednoducho zadajte časť textu, ktorý chcete vyhľadať.

en: Artist:
sk: Umelec:

en: Filename:
sk: Názov súboru:

en: Clear previous selection before searching
sk: Pred hľadaným vymazať predchádzajúci výber

en: Automatically toggle queue for matching entries
sk: Zhodujúce sa položky pridať/odstrániť do fronty

en: Create a new playlist with matching entries
sk: Zo zhodujúcich sa položiek vytvoriť nový zoznam skladieb

en: Error writing playlist "%s": %s
sk: Nepodarilo sa uložiť playlist "%s": %s

en: %s already exist. Continue?
sk: %s už existuje. Pokračovať?

en: <b><big>Unable to save playlist.</big></b>
    
    Unknown file type for '%s'.
sk: <b><big>Zoznam skladieb sa nedá uložiť.<big><b>
    
    Neznámy typ súboru '%s'.

en: Load Playlist
sk: Načítať zoznam skladieb

en: Save Playlist
sk: Uložiť zoznam skladieb

en: Audacious Playlist Editor
sk: Editor zoznamu skladieb

en: Playlist Manager
sk: Správca zoznamov skladieb

en: Entries
sk: Položky

en: _Rename
sk: _Premenovať

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Audio
sk: Zvuk

en: Connectivity
sk: Pripojenie

en: Mouse
sk: Myš

en: Plugins
sk: Moduly

en: Tracknumber
sk: Číslo stopy

en: Filepath
sk: Cesta k súboru

en: Date
sk: Dátum

en: Comment
sk: Komentár

en: <b>_Fonts</b>
sk: <b>_Fonty</b>

en: _Player:
sk: V okne _prehrávača:

en: Select main player window font:
sk: Vyberte font použitý v hlavnom okne:

en: _Playlist:
sk: V zozname _skladieb:

en: Use Bitmap fonts if available
sk: Ak sú dostupné, použiť bitmapové fonty.

en: Use bitmap fonts if they are available. Bitmap fonts do not support Unicode strings.
sk: Ak sú dostupné, použiť bitmapové fonty. Bitmapové fonty nepodporujú Unicode reťazce.

en: <b>_Miscellaneous</b>
sk: <b>_Rôzne</b>

en: Show track numbers in playlist
sk: Zobrazovať čísla skladieb v playliste

en: Show separators in playlist
sk: Zobrazovať oddeľovač v zozname skladieb

en: Use custom cursors
sk: Používať vlastné kurzory

en: Show window manager decoration
sk: Zobrazovať dekoráciu okien

en: This enables the window manager to show decorations for windows.
sk: Touto voľbou povolíte zobrazovanie dekorácie okien.

en: Use XMMS-style file selector instead of the default selector
sk: Používať dialóg výberu súboru ako je v XMMS namiesto štandardného

en: This enables the XMMS/GTK1-style file selection dialogs. This selector is provided by Audacious itself and is faster than the default GTK2 selector (but sadly not as user-friendly).
sk: Táto voľba zapne dialóg ny výber súboru v štýle XMMS/GTK1. Tento dialóg je poskytovaný priamo Audacious a je rýchlejší ako štandardný GTK2 (ale nie je tak pohodlný).

en: <b>Format Detection</b>
sk: <b>Rozpoznávanie formátu</b>

en: Detect file formats on demand, instead of immediately.
sk: Namiesto rozoznávania formátu súboru okamžite, rozoznávať formát až keď je to nutné.

en: When checked, Audacious will detect file formats on demand. This can result in a messier playlist, but delivers a major speed benefit.
sk: Ak je povolené, Audacious bude rozoznávať zoznam súboru až keď to bude nutné. Môže to viesť k škaredšiemu zoznamu skladieb, ale výrazne to urýchľuje jeho spracovávanie.

en: Detect file formats by extension.
sk: Rozoznávať formát súboru podľa prípony.

en: <b>Miscellaneous</b>
sk: <b>Rôzne</b>

en: <b>Playback</b>
sk: <b>Prehrávanie</b>

en: Continue playback on startup
sk: Po spustení pokračovať v prehrávaní

en: When Audacious starts, automatically begin playing from the point where we stopped before.
sk: Po spustení začne Audacious hrať tam, kde pred tým skončil.

en: Don't advance in the playlist
sk: Nepokračovať v playliste

en: When finished playing a song, don't automatically advance to the next.
sk: Keď skončí prehrávanie skladby, automaticky nepokračovať ďalšou.

en: Pause between songs
sk: Pauza medzi skladbami

en: Pause for
sk: Pozastaviť na

en: seconds
sk: sekúnd

en: <b>Filename</b>
sk: <b>Meno súboru</b>

en: Convert underscores to blanks
sk: Zmeniť podčiarknutia na medzery

en: Convert %20 to blanks
sk: Zmeniť %20 na medzery

en: Convert backslash '\' to forward slash '/'
sk: Zmeniť spätné lomítka '\' na lomítka dopredné '/'

en: <b>Metadata</b>
sk: <b>Metadáta</b>

en: Load metadata from playlists and files
sk: Načítať metadáta zo zoznamov skladieb a súborov

en: Load metadata (tag information) from music files.
sk: Načítať metadáta (tagy) zo zvukových súborov.

en: On load
sk: Pri načítaní

en: Load metadata when adding the file to the playlist or opening it
sk: Načítať metadáta pri pridávaní súboru do zoznamu skladieb alebo pri otváraní

en: On display
sk: Pri zobrazení

en: <b>File Dialog</b>
sk: <b>Dialóg O súbore</b>

en: Always refresh directory when opening file dialog
sk: Skontrolovať adresár pri každom otvorení dialógu o súbore

en: Always refresh the file dialog (this will slow opening the dialog on large directories, and Gnome VFS should handle automatically).
sk: Obnoviť dialóg o súbore vždy (toto môže spomaliť načítanie veľkých adresárov; Gnome VFS by mal obnovovať automaticky).

en: <b>Mouse wheel</b>
sk: <b>Koliesko myši</b>

en: Changes volume by
sk: Zmení hlasitosť o

en: Scrolls playlist by
sk: Posunie zoznam skladieb o

en: lines
sk: riadkov

en: Enabled
sk: Povolené

en: Description
sk: Popis

en: Category
sk: Kategória

en: Color Adjustment
sk: Prispôsobenie farby

en: Audacious allows you to alter the color balance of the skinned UI. The sliders below will allow you to do this.
sk: Pomocou posuvníkov umožňuje Audacious upraviť zafarbenie skinu užívateľského rozhrania.

en: Blue
sk: Modrá

en: Green
sk: Zelená

en: Red
sk: Červená

en: Popup Information Settings
sk: Nastavenie vyskakovacieho okna s informáciami

en: <b>Cover image retrieve</b>
sk: <b>Získanie obrázku obalu</b>

en: While searching for the album's cover, Audacious looks for certain words in the filename. You can specify those words in the lists below, separated using commas.
sk: Pri hľadaní obalu albumu hľadá Audacious určité slová v názve súboru. Tieto slová môžete zadať, oddelené čiarkou, do nižšie uvedených zoznamov.

en: Exclude:
sk: Vylúčiť:

en: Include:
sk: Zahrnúť:

en: Recursively search for cover
sk: Rekurzívne hľadanie obalu

en: Search depth:
sk: Hĺbka hľadania:

en: Use per-file cover
sk: Obrázok obalu pre každý súbor zvlášť

en: Show Progress bar for the current track
sk: Zobraziť pruh priebehu pre pozíciu v prehrávanej skladbe

en: Delay until filepopup comes up:
sk: Oneskorenie zobrazenia vyskakovacieho okna:

en: Auto character encoding detector for:
sk: Automatické rozoznávanie kódovania znakov:

en: List of character encodings used for fall back conversion of metadata. If automatic character encoding detector failed or has been disabled, encodings in this list would be treated as candidates of the encoding of metadata, and fall back conversion from these encodings to UTF-8 would be attempted.
sk: Zoznam kódovaní znakov použitých pri konverzii metadát, ak sa je automatické rozpoznávanie zakázané alebo neuspeje. Kódovania z tohoto zoznamu budu použité na konverziu metadát do UTF-8.

en: Fallback character encodings:
sk: Záložné kódovanie znakov:

en: <b>_Skin</b>
sk: <b>_Skiny</b>

en: Refresh skin list
sk: Obnovoviť zoznam skinov

en: <b>Song Display</b>
sk: <b>Zobrazenie skladby</b>

en: Show information about titlestring format
sk: Zobraziť informácie o formáte názvu

en: Custom string:
sk: Vlastný reťazec:

en: Title format:
sk: Formát názvu:

en: <b>Popup Information</b>
sk: <b>Vyskakovacie okno s podrobnosťami</b>

en: Show popup information for playlist entries
sk: Zobrazovať okno s informáciami pre položky v zozname skladieb

en: Toggles popup information window for the pointed entry in the playlist. The window shows title of song, name of album, genre, year of publish, track number, track length, and artwork.
sk: Prepne zobrazovanie vyskakovacieho okna s podrobnosťami o vybranej položke v zozname skladieb. V okne sa zobrazí názov skladby, názov albumu, žáner, rok vydania, číslo stopy, dĺžka stopy a obal.

en: Edit settings for popup information
sk: Upraviť nastavenia pre vyskakovacie okno s informáciami

en: <b>Audio System</b>
sk: <b>Zvukový systém</b>

en: Buffer size:
sk: Veľkosť vyrovnávacej pamäte:

en: Current output plugin:
sk: Aktuálny výstupný modul:

en: Output Plugin Preferences
sk: Nastavenia výstupného modulu

en: Output Plugin Information
sk: Podrobnosti o výstupnom module

en: <b>Proxy Configuration</b>
sk: <b>Nastavenie proxy</b>

en: Enable proxy usage
sk: Používať proxy

en: Proxy port:
sk: Port:

en: Proxy hostname:
sk: Meno počítača:

en: Use authentication with proxy
sk: Používať autentifikáciu

en: Proxy password:
sk: Heslo:

en: Proxy username:
sk: Používateľ:

en: <span size="small">Changing these settings will require a restart of Audacious.</span>
sk: <span size="small">Zmena týchto nastavení sa prejaví až po reštarte Audacious.</span>

en: _Decoder list:
sk: Zoznam _dekódovacích modulov:

en: <span size="medium"><b>Decoders</b></span>
sk: <span size="medium"><b>Dekódery</b></span>

en: _General plugin list:
sk: _Zoznam všeobecných modulov:

en: <span size="medium"><b>General</b></span>
sk: <span size="medium"><b>Všeobecné</b></span>

en: _Visualization plugin list:
sk: _Zoznam vizualizačných modulov:

en: <b>Visualization</b>
sk: <b>Vizualizácia</b>

en: _Effect plugin list:
sk: _Zoznam efektových modulov:

en: <b>Effects</b>
sk: <b>Efekty</b>

en: Audacious Preferences
sk: Nastavenia programu

en: 60HZ
sk: 60 Hz

en: 170HZ
sk: 170 Hz

en: 310HZ
sk: 310 Hz

en: 600HZ
sk: 600 Hz

en: 1KHZ
sk: 1 kHz

en: 3KHZ
sk: 3 kHz

en: 6KHZ
sk: 6 kHz

en: 12KHZ
sk: 12 kHz

en: 14KHZ
sk: 14 kHz

en: 16KHZ
sk: 16 kHz

en: Archived Winamp 2.x skin
sk: Zabalený skin Winamp 2.x

en: Unarchived Winamp 2.x skin
sk: Nezabalený skin Winamp 2.x

en: Add/Open URL Dialog
sk: Dialóg Pridať/Otvoriť URL
