Geeqie 0.8.0 - en to tr translation catalogue (61 entries)

en: Copy
tr: Kopyala

en: Move
tr: Taşı

en: Loading thumbs...
tr: Tırnakları yükliyorum ..

en: Cancel
tr: Vazgeç

en: Thumbnails
tr: Tırnaklar

en: General
tr: Genel

en:  Slideshow
tr: Resim şovu

en: %d files%s
tr: %d dosya %s

en: Image
tr: Resim

en: Refresh file list
tr: Dosya listesini yenile

en: Zoom in
tr: Büyült

en: Zoom out
tr: Küçült

en: Fit image to window
tr: Pencerenin boyutuna ayarla

en: Set zoom 1:1
tr: 1:1 göster

en: Configure options
tr: Seçenekleri ayarla

en: Float Controls
tr: Dinamik ayarlamalar

en: valid options are:
tr: geçerli opsiyonlar :

en: invalid or ignored: %s
    Use --help for options
tr: %s geçersiz ya da dikkate alınmıyor
    --help ile seçenekleri öğrenebilirsin

en: Size:
tr: Boy :

en: Cache thumbnails
tr: Tırnakları arabellekte tut

en: Use current
tr: Şu ankini kullan

en: Use xvpics thumbnails when found (read only)
tr: xvpics tırnaklarını bulunca onları kullan (salt-okunur)

en: Slide show
tr: Resim şovu

en: Random
tr: Tesadüfen

en: Repeat
tr: Tekrarla

en: When new image is selected:
tr: Yeni bir resim seçildiyse

en: Zoom to original size
tr: Orijinal boyuta getir

en: Leave Zoom at previous setting
tr: Önceki büyütme/küçültme ayarlarını geçerli say

en: Remember window positions
tr: Pencere yerlerini aklında tut

en: Remember tool state (float/hidden)
tr: Durumu unutma

en: Fit window to image when tools are hidden/floating
tr: Çerezler gizli ya da dinamik çalışıyorsa pencereyi resme göre ayarla

en: Filtering
tr: Filtralama

en: Disable File Filtering
tr: Dosya filtralarını kapat

en: Menu name
tr: Mönü adı

en: Command Line
tr: Komuta

en: Delete
tr: Sil

en: Confirm file delete
tr: Silmeyi onayla

en: View
tr: Göster

en: Progressive keyboard scrolling
tr: Gelişebilir klavye kaydırması

en: error saving config file: %s
tr: %s ayar dosyasını kaydederken bir hata oluştu

en: Delete failed
tr: Silerken bir hata oluştu

en: Unable to delete file:
    %s
tr: %s 'yi maalesef
    silemedim

en: File deletion failed
tr: Silerken bir hata oluştu

en: Delete file
tr: Dosyayı sil

en: About to delete the file:
     %s
tr: %s dosyasını
    silmek üzereyim

en: Error copying file
tr: Kopyalarken hata oluştu

en: Error moving file
tr: Taşırken bir hata oluştu

en: Error renaming file
tr: Yeniden adlandırırken bir hata oluştu

en: Overwrite file
tr: Üstüne yaz

en: Rename
tr: Yeniden adlandır

en: Source to copy matches destination
tr: Kopyalanacak kaynak hedefle eşittir

en: Source to move matches destination
tr: Taşılacak kaynak hedefle eşittir

en: Source matches destination
tr: Kaynak hedefle eşittir

en: Source and destination are the same, operation cancelled.
tr: Kaynak ve hedef eşittir, işlem durduruldu .

en: Unable to copy file:
    %s
    to:
    %s
tr: %s dosyasını 
    %s 'ye kopyalayamadım ,
    bir yerde 
    bir hata oluştu

en: Unable to move file:
    %s
    to:
    %s
tr: %s'yi %s'ye 
    taşıyamadım
    ( bir hata oluştu ).

en: Invalid destination
tr: Geçersiz hedef

en: Unable to delete file:
     %s
     Continue multiple delete operation?
tr: %s dosyasını
     silemedim ,
     yine de öbür dosyaları sileyim mi ?

en: Unable to rename file:
    %s
     to:
    %s
tr: %s dosyasını
    %s'ye adlandırırken
    maalesef bir hata
    oluştu

en: Unable to rename file:
    %s
    to:
    %s
tr: %s'yi %s'ye yeniden
    adlandıramadım.

en: The path:
    %s
    already exists as a file.
tr: %s dizini 
    zaten dosya halinde
    var .
