gFTP - en to sk translation catalogue (278 entries)

en: Invalid URL %s
sk: Nesprávne URL %s

en: Error: Invalid line %s in cache index file
sk: Chyba: Nesprávny riadok %s v cache index súbore

en: Error: Could not make directory %s: %s
sk: Chyba: Nepodarilo sa vytvoriť adresár %s: %s

en: Error: Cannot create temporary file: %s
sk: Chyba: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor: %s

en: Error closing file descriptor: %s
sk: Chyba pri zatváraní popisovača súboru: %s

en: Error: Cannot seek on file %s: %s
sk: Chyba: Nepodaril sa presun v súbore %s: %s

en: gFTP Error: Bad bookmarks file name %s
sk: gFTP Chyba: Nesprávny názov súboru pre záložky %s

en: Warning: Cannot find master bookmark file %s
sk: Upozornenie: Nemôžem nájsť hlavný súbor so záložkami %s

en: gFTP Error: Cannot open bookmarks file %s: %s
sk: gFTP Chyba: Nemôžem otvoriť súbor so záložkami %s: %s

en: gFTP Warning: Skipping line %d in bookmarks file: %s
sk: gFTP Upozornenie: Vynechávam riadok %d v súbore so záložkami: %s

en: gFTP Warning: Line %d doesn't have enough arguments
sk: gFTP Upozornenie: Riadok %d nemá dostatočný počet parametrov

en: gFTP Error: Bad config file name %s
sk: gFTP Chyba: Chybný názov súboru s konfiguráciou %s

en: gFTP Error: Could not make directory %s: %s
sk: gFTP Chyba: Nepodarilo sa vytvoriť adresár %s: %s

en: gFTP Error: Cannot find master config file %s
sk: gFTP Chyba: Nemôžem nájsť hlavný konfiguračný súbor %s

en: Did you do a make install?
sk: Vykonali ste make install?

en: gFTP Error: Cannot open config file %s: %s
sk: gFTP Chyba: Nemôžem otvoriť konfiguračný súbor %s: %s

en: Terminating due to parse errors at line %d in the config file
sk: Koniec programu kvôli chybám pri čítaní na riadku %d v konfiguračnom súbore

en: gFTP Warning: Skipping line %d in config file: %s
sk: gFTP Upozornenie: Vynechávam riadok %d v konfiguračnom súbore: %s

en: gFTP Error: Bad log file name %s
sk: gFTP Chyba: Nesprávny názov súboru pre log %s

en: gFTP Warning: Cannot open %s for writing: %s
sk: gFTP Upozornenie: Nemôžem otvoriť %s pre zápis: %s

en: Bookmarks file for gFTP. Copyright (C) 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Warning: Any comments that you add to this file WILL be overwritten
sk: Súbor záložiek pre gFTP. Copyright (C) 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.prg>. Upozornenie: Akékoľvek komentáre, ktoré pridáte do tohoto súboru budú prepísané

en: Config file for gFTP. Copyright (C) 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Warning: Any comments that you add to this file WILL be overwritten. If a entry has a (*) in it's comment, you can't change it inside gFTP
sk: Konfiguračný súbor pre gFTP. Copyright (C) 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Upozornenie: Akékoľvek komentáre, ktoré pridáte do tohoto súboru budú prepísané. Ak má záznam (*) v poznámke, nebudete ho môcť zmeniť priamo v gFTP

en: <unknown>
sk: <neznámy>

en: HTTPS Support unavailable since SSL support was not compiled in. Aborting connection.
sk: Podpora HTTPS nie je dostupná pretože podpora SSL nebola skompilovaná. Ukončujem spojenie.

en: Could not change local directory to %s: %s
sk: Nemôžem zmeniť lokálny adresár na %s: %s

en: Could not get current working directory: %s
sk: Nepodarilo sa zistiť aktuálny pracovný adresár: %s

en: Error: Cannot truncate local file %s: %s
sk: Chyba: Nepodarilo sa skrátiť lokálny súbor %s: %s

en: Could not get local directory listing %s: %s
sk: Nepodarilo sa zistiť zoznam súborov v lokálnom adresári %s: %s

en: Successfully changed local directory to %s
sk: Úspešne zmenený lokálny adresár na %s

en: Successfully removed %s
sk: Úspešne odstránené %s

en: Error: Could not remove directory %s: %s
sk: Chyba: Nepodarilo sa odstrániť adresár %s: %s

en: Error: Could not remove file %s: %s
sk: Chyba: Nepodarilo sa odstrániť súbor %s: %s

en: Successfully made directory %s
sk: Úspešne vytvorený adresár %s

en: Successfully renamed %s to %s
sk: Úspešne premenované z %s na %s

en: Error: Could not rename %s to %s: %s
sk: Chyba: Nepodarilo sa premenovať %s na %s: %s

en: Successfully changed mode of %s to %d
sk: Úspešne zmenený mód %s na %d

en: Error: Could not change mode of %s to %d: %s
sk: Chyba: Nepodarilo sa zmeniť mód %s na %d: %s

en: local filesystem
sk: lokálny systém súborov

en: Error: Cannot open local file %s: %s
sk: Chyba: Nemôžem otvoriť lokálny súbor %s: %s

en: Error: Could not write to socket: %s
sk: Chyba: Nepodarilo sa zapísať do soketu: %s

en: Error: Could not read from socket: %s
sk: Chyba: Nepodarilo sa čítať zo soketu: %s

en: usage: gftp [[protocol://][user[:pass]@]site[:port][/directory]]
sk: použitie: gftp [[protokol://][používateľ[:heslo]@]server[:port][/adresár]]

en: none
sk: žiadny

en: file
sk: súbor

en: size
sk: veľkosť

en: user
sk: používateľ

en: group
sk: skupina

en: attribs
sk: atribúty

en: descending
sk: vzostupne

en: ascending
sk: zostupne

en: General
sk: Hlavné

en: View program:
sk: Zobrazovací program:

en: The default program used to view files. If this is blank, the internal file viewer will be used
sk: Štandardný program na prezeranie súborov. Ak ho nezadáte, bude na prezeranie použitý interný program

en: Edit program:
sk: Editor:

en: The default program used to edit files.
sk: Štandardný program určený na úpravu súborov.

en: Startup Directory:
sk: Štartovací Adresár:

en: The default directory gFTP will go to on startup
sk: Štandardný adresár v ktorom gFTP začne pracovať po štarte

en: Max Log Window Size:
sk: Max. veľkosť okna logu:

en: The maximum size of the log window in bytes for the GTK+ port
sk: Maximálna veľkosť okna logu v bajtoch pre port GTK+

en: Remote Character Sets:
sk: Vzdialené sady znakov:

en: This is a comma separated list of charsets to try to convert the remote messages to the current locale
sk: Toto je zoznam znakových sád oddelených čiarkov, ktoré sa použijú na konveriu vzdialených správ do aktuálneho prostredia

en: Cache TTL:
sk: TTL vyr. pamäť:

en: The number of seconds to keep cache entries before they expire.
sk: Počet sekúnd počas ktorých udržiavať záznamy vo vyrovnávacej pamäti až kým neexpirujú.

en: Append file transfers
sk: Prilepiť prenesené súbory

en: Append new file transfers onto existing ones
sk: Prilepiť novo prenesené súbory do existujúcich

en: Do one transfer at a time
sk: Používať len jeden prenos naraz

en: Do only one transfer at a time?
sk: Naozaj používať len jeden prenos naraz?

en: Overwrite by Default
sk: Štandardne prepísať

en: Overwrite files by default or set to resume file transfers
sk: Štandardne prepisovať súbory alebo obnoviť prenos súboru

en: Preserve file permissions
sk: Dodržať práva súboru

en: Preserve file permissions of transfered files
sk: Dodržiavať práva prenášaných súborov

en: Refresh after each file transfer
sk: Obnoviť po každom prenesenom súbore

en: Refresh the listbox after each file is transfered
sk: Obnovovať zoznam súborov po každom prenesenom súbore

en: Sort directories first
sk: Triediť adresáre ako prvé

en: Put the directories first then the files
sk: Najprv zobrazovať adresáre a až potom súbory

en: Show hidden files
sk: Zobraziť skryté súbory

en: Show hidden files in the listboxes
sk: Zobrazovať skryté súbory v zozname súborov

en: Network
sk: Sieť

en: Network timeout:
sk: Timeout sieťe:

en: The timeout waiting for network input/output. This is NOT an idle timeout.
sk: Čas počas ktorého sa čaká na vstupné/výstupné dáta. Nie je to čas pri nečinnosti.

en: Connect retries:
sk: Opakovať pripojenie:

en: The number of auto-retries to do. Set this to 0 to retry indefinately
sk: Počet automatických pokusov o znovapripojenie sa. Nastavte na 0 pre neobmedzený počet

en: Max KB/S:
sk: Max KB/S

en: The maximum KB/s a file transfer can get. (Set to 0 to disable)
sk: Maximálny počet KB/S pre prenos súboru. (Nastavte 0 ak nechcete obmedzenie)

en: Default Protocol:
sk: Štandardný Protokol:

en: This specifies the default protocol to use
sk: Definícia štandardného protokolu, ktorý sa má používať

en: This defines what will happen when you double click a file in the file listboxes. 0=View file 1=Edit file 2=Transfer file
sk: Tu definujete čo sa má udiať po dvojkliknutí na súbor v zozname súborov. 0=Prezerať súbor 1=Upraviť súbor 2=Preniesť súbor

en: The default width of the local files listbox
sk: Štandardná šírka zoznamu lokálnych súborov

en: The default width of the remote files listbox
sk: Štandardná šírka zoznamu vzdialených súborov

en: The default height of the local/remote files listboxes
sk: Štandardná výška zoznamu lokálnych/vzdialených súborov

en: The default height of the transfer listbox
sk: Štandardná výška okna s prenosmi súborov

en: The default height of the logging window
sk: Štandardná výška okna s logom

en: The width of the filename column in the transfer window. Set this to 0 to have this column automagically resize.
sk: Šírka stĺpca pre názov súboru v okne s prenosmi súborov. Nastavte 0 ak chcete aby sa táto šírka upravovala automaticky.

en: The default column to sort by
sk: Štandardný stĺpec podľa ktorého sa triedia položky

en: Sort ascending or descending
sk: Zostupné alebo vzostupné triedenie

en: The color of the commands that are sent to the server
sk: Farba príkazov ktoré sa posielajú na server

en: The color of the commands that are received from the server
sk: Farba príkazov ktoré prichádzajú zo servera

en: The color of the error messages
sk: Farba chybových hlásení

en: The color of the rest of the log messages
sk: Farba zostávajúcich správ v logu

en: Local
sk: Lokálny

en: Bookmark
sk: Záložka

en: The protocol '%s' is currently not supported.
sk: Protokol '%s' zatiaľ nie je podporovaný.

en: Looking up %s
sk: Vyhľadávam %s

en: Cannot look up hostname %s: %s
sk: Nepodarilo sa zistiť adresu hostiteľa %s: %s

en: unknown
sk: neznámy

en: Trying %s:%d
sk: Skúšam %s:%d

en: Cannot connect to %s: %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť na %s: %s

en: Connected to %s:%d
sk: Pripojený na %s:%d

en: Connection to %s timed out
sk: Pripojenie na %s vypršalo

en: Error: Remote site %s disconnected. Max retries reached...giving up
sk: Chyba: Vzdialený hostiteľ %s odpojený. Max. počet pokusov dosiahnutý...vzdávam sa

en: Proxy hostname:
sk: Proxy server:

en: Firewall hostname
sk: Firewall hostiteľ

en: Proxy username:
sk: Proxy používateľ:

en: Proxy password:
sk: Proxy heslo:

en: Use HTTP/1.1
sk: Používať HTTP/1.1

en: Disconnecting from site %s
sk: Odpájam sa od hostiteľa %s

en: Starting the file transfer at offset %lld
sk: Spúšťam prenos súboru na pozícii %lld

en: Starting the file transfer at offset %ld
sk: Spúšťam prenos súboru na pozícii %ld

en: Cannot retrieve file %s
sk: Nepodarilo sa preniesť súbor %s

en: Retrieving directory listing...
sk: Prenášam zoznam súborov v adresári...

en: user@host
sk: používateľ@hostiteľ

en: user@host:port
sk: používateľ@hostiteľ:port

en: user@host port
sk: používateľ@hostiteľ port

en: user@host NOAUTH
sk: používateľ@hostiteľ NOAUTH

en: Custom
sk: Vlastné

en: Email address:
sk: Email adresa:

en: Proxy account:
sk: Proxy konto:

en: Proxy server type:
sk: Typ proxy servera:

en: Passive file transfers
sk: Pasívny prenos súborov

en: Transfer files in ASCII mode
sk: Prenášať súbory v ASCII móde

en: total
sk: spolu

en: WARNING
sk: UPOZORNENIE

en: Error: An incorrect password was entered
sk: Chyba: Bolo zadané nesprávne heslo

en: No such file or directory
sk: Súbor alebo adresár neexistuje

en: Permission denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Failure
sk: Zlyhanie

en: Bad message
sk: Zlá správa

en: No connection
sk: Nie je spojenie

en: Connection lost
sk: Spojenie sa stratilo

en: Operation unsupported
sk: Nepodporovaná operácia

en: Unknown message returned from server
sk: Server vrátil nerozpoznanú správu

en: Opening SSH connection to %s
sk: Otváram SSH pripojenie na %s

en: Successfully logged into SSH server %s
sk: Úspešne prihlásený na SSH server %s

en: Run Bookmark
sk: Spustiť záložku

en: Add Bookmark: You must enter a name for the bookmark
sk: Pridanie záložky: Musíte zadať meno záložky

en: Add Bookmark: Cannot add bookmark %s because that name already exists
sk: Pridanie záložky: Nemôžem pridať záložku %s pretože také meno už existuje

en: Add Bookmark
sk: Pridať záložku

en: Add Bookmark: You must enter a hostname
sk: Pridať záložku: Musíte zadať meno hostiteľa

en: Remember password
sk: Zapamätať heslo

en: New Folder
sk: Nový adresár

en: Enter the name of the new folder to create
sk: Zadajte názov pre adresár, ktorý chcete vytvoriť

en: Enter the name of the new item to create
sk: Zadajte názov pre položku, ktorú chcete vytvoriť

en: Delete Bookmark
sk: Odstrániť záložku

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Edit Entry
sk: Upraviť položku

en: Description:
sk: Popis:

en: Hostname:
sk: Hostiteľ:

en: Protocol:
sk: Protokol:

en: Remote Directory:
sk: Vzdialený adresár:

en: Local Directory:
sk: Lokálny adresár:

en: Username:
sk: Používateľ:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Account:
sk: Konto:

en: Log in as ANONYMOUS
sk: Prihlásiť sa ako anonymný používateľ

en:   Cancel
sk:   Zrušiť

en: Apply
sk: Aplikovať

en: /_File
sk: /_Súbor

en: /File/tearoff
sk: /Súbor/teroff

en: /File/New Folder...
sk: /Súbor/Nový adresár...

en: /File/New Item...
sk: /Súbor/Nová položka...

en: /File/Delete
sk: /Súbor/Vymazať

en: /File/Properties...
sk: /Súbor/Vlastnosti...

en: /File/sep
sk: /Súbor/sep

en: /File/Close
sk: /Súbor/Zavrieť

en: Edit Bookmarks
sk: Upraviť záložky

en: Operation canceled
sk: Operácia prerušená

en: User
sk: Používateľ

en: Read
sk: Čítanie

en: Write
sk: Zápis

en: Execute
sk: Spustenie

en: Group
sk: Skupina

en: Other
sk: Iné

en: Are you sure you want to delete these %ld files and %ld directories
sk: Ste si istý, že chcete vymazať tieto %ld súbory a %ld adresáre

en: Delete Files/Directories
sk: Vymazať súbory/adresáre

en: Delete
sk: Vymazať

en: Received URL %s
sk: Prijaté URL %s

en: Exit
sk: Koniec

en: /FTP/Window 1
sk: /FTP/Okno 1

en: /FTP/Window 2
sk: /FTP/Okno 2

en: /FTP/Binary
sk: /FTP/Binárne

en: /FTP/_Options...
sk: /FTP/_Možnosti...

en: /FTP/_Quit
sk: /FTP/_Koniec

en: /_Local
sk: /_Lokálne

en: /Local/Open _URL...
sk: /Lokálne/Otvoriť _URL...

en: /Local/Disconnect
sk: /Lokálne/Odpojiť

en: /Local/sep
sk: /Lokálne/sep

en: /Local/Change Filespec...
sk: /Lokálne/Zmeniť špecifikáciu...

en: /Local/Show selected
sk: /Lokálne/Zobraziť vybrané

en: /Local/Select All
sk: /Lokálne/Vybrať všetky

en: /Local/Select All Files
sk: /Lokálne/Vybrať všetky súbory

en: /Local/Deselect All
sk: /Lokálne/Zrušiť výber všetkých

en: /Local/Save Directory Listing...
sk: /Lokálne/Uložiť zoznam adresárov...

en: /Local/Send SITE Command...
sk: /Lokálne/Poslať príkaz...

en: /Local/Change Directory
sk: /Lokálne/Zmeniť adresár

en: /Local/Chmod...
sk: /Lokálne/Atribúty...

en: /Local/Make Directory...
sk: /Lokálne/Vytvoriť adresár...

en: /Local/Rename...
sk: /Lokálne/Premenovať...

en: /Local/Delete...
sk: /Lokálne/Vymazať...

en: /Local/Edit...
sk: /Lokálne/Upraviť...

en: /Local/View...
sk: /Lokálne/Prezrieť...

en: /Local/Refresh
sk: /Lokálne/Obnoviť

en: /_Remote
sk: /_Vzdialene

en: /Remote/tearoff
sk: /_Vzdialene/tearoff

en: /Remote/Open _URL...
sk: /_Vzdialene/Otvoriť _URL...

en: /Remote/Disconnect
sk: /_Vzdialene/Odpojiť

en: /Remote/sep
sk: /_Vzdialene/sep

en: /Remote/Change Filespec...
sk: /_Vzdialene/Zmeniť špecifikáciu...

en: /Remote/Show selected
sk: /_Vzdialene/Zobraziť vybrané

en: /Remote/Select All
sk: /_Vzdialene/Vybrať všetky

en: /Remote/Select All Files
sk: /_Vzdialene/Vybrať všetky súbory

en: /Remote/Deselect All
sk: /_Vzdialene/Odznačiť všetky

en: /Remote/Save Directory Listing...
sk: /_Vzdialene/Uložiť zoznam adresárov...

en: /Remote/Send SITE Command...
sk: /_Vzdialene/Poslať SITE príkaz...

en: /Remote/Change Directory
sk: /_Vzdialene/Zmeniť adresár

en: /Remote/Chmod...
sk: /_Vzdialene/Atribúty...

en: /Remote/Make Directory...
sk: /_Vzdialene/Vytvoriť adresár...

en: /Remote/Rename...
sk: /_Vzdialene/Premenovať...

en: /Remote/Delete...
sk: /_Vzdialene/Vymazať...

en: /Remote/Edit...
sk: /_Vzdialene/Upraviť...

en: /Remote/View...
sk: /_Vzdialene/Prezrieť...

en: /Remote/Refresh
sk: /_Vzdialene/Obnoviť

en: /_Bookmarks
sk: /_Záložky

en: /Bookmarks/tearoff
sk: /_Záložky/tearoff

en: /Bookmarks/Add bookmark
sk: /_Záložky/Pridať záložku

en: /Bookmarks/Edit bookmarks
sk: /_Záložky/Upraviť záložky

en: /Bookmarks/sep
sk: /_Záložky/sep

en: /_Transfers
sk: /_Prenosy

en: /Transfers/tearoff
sk: /_Prenosy/tearoff

en: /Transfers/Start Transfer
sk: /_Prenosy/Spustiť prenos

en: /Transfers/Stop Transfer
sk: /_Prenosy/Zastaviť prenos

en: /Transfers/sep
sk: /_Prenosy/sep

en: /Transfers/Skip Current File
sk: /_Prenosy/Preskočit aktuálny súbor

en: /Transfers/Remove File
sk: /_Prenosy/Odstrániť súbor

en: /Transfers/Move File _Up
sk: /_Prenosy/Presunúť súbor _vyššie

en: /Transfers/Move File _Down
sk: /_Prenosy/Presunúť súbor _nižšie

en: /Transfers/Retrieve Files
sk: /_Prenosy/Získať súbory

en: /Transfers/Put Files
sk: /_Prenosy/Poslať súbory

en: /Tool_s
sk: /_Nástroje/

en: /Tools/tearoff
sk: /Nástroje/tearoff

en: /Tools/Compare Windows
sk: /Nástroje/Porovnať okná

en: /Tools/Clear Cache
sk: /Nástroje/Vyčistiť vyr. pamäť

en: /_Help
sk: /_Pomoc

en: /Help/tearoff
sk: /Pomoc/tearoff

en: /Help/About...
sk: /Pomoc/O programe...

en: Host:
sk: Hostiteľ:

en: User:
sk: Používateľ:

en: Pass:
sk: Heslo:

en: Filename
sk: Súbor

en: Size
sk: Veľkosť

en: Date
sk: Dátum

en: Attribs
sk: Atribúty

en: Progress
sk: Priebeh

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Translated by
sk: Preklad

en: About
sk: O

en: License Agreement
sk: Licenčná Zmluva

en:   Close
sk:   Zavrieť

en: Compare Windows
sk: Porovnať okná

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: All Files
sk: Všetky súbory

en: Not connected
sk: Nie je pripojený

en: Change
sk: Zmeniť

en: Rename
sk: Premenovať

en: Add
sk: Pridať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en:   Yes
sk:   Áno

en:   No
sk:   Nie

en: Getting directory listings
sk: Získavam zoznam adresárov
