gftp - en to uk translation catalogue (585 entries)

en: Invalid URL %s
uk: Неправильне URL %s

en: Error: Invalid line %s in cache index file
uk: Помилка: неправильний рядок "%s" у файлі-покажчику кешу

en: Error: Could not make directory %s: %s
uk: Помилка: не вдається створити каталог %s: %s

en: Error: Cannot create temporary file: %s
uk: Помилка: не вдається створити тимчасовий файл: %s

en: Error closing file descriptor: %s
uk: Помилка закриття файлового дескриптора: %s

en: Error: Cannot seek on file %s: %s
uk: Помилка: не вдається переміститися у файлі %s: %s

en: Error: Cannot open local file %s: %s
uk: Помилка: не вдається відкрити локальний файл %s: %s

en: Error: Could not write to socket: %s
uk: Помилка: не вдається записати в сокет: %s

en: Error: Could not read from socket: %s
uk: Помилка: не вдається зчитати з сокету: %s

en: gFTP Error: Bad bookmarks file name %s
uk: Помилка gFTP: неправильна назва файла закладок %s

en: Warning: Cannot find master bookmark file %s
uk: Попередження: не вдається знайти головний файл закладок %s

en: gFTP Error: Cannot open bookmarks file %s: %s
uk: Помилка gFTP: не вдається відкрити файл закладок %s: %s

en: gFTP Warning: Skipping line %d in bookmarks file: %s
uk: Попередження gFTP: пропуск рядка %d у файлі закладок: %s

en: gFTP Warning: Line %d doesn't have enough arguments
uk: Попередження gFTP: рядок %d не містить достатньої кількості аргументів

en: This section specifies which hosts are on the local subnet and won't need to go out the proxy server (if available). Syntax: dont_use_proxy=.domain or dont_use_proxy=network number/netmask
uk: Цей розділ вказує, до яких серверів в локальній мережі не треба ходити через сервер проксі (якщо він доступний). Синтаксис: dont_use_proxy=.домен чи dont_use_proxy=мережа число/маска

en: ext=file extenstion:XPM file:Ascii or Binary (A or B):viewer program. Note: All arguments except the file extension are optional
uk: ext=розширення файла:файл XPM:текстовий чи двійковий (A чи B, відповідно):програма відображення. Примітка: всі аргументи крім розширення файла є необов'язковими

en: gFTP Error: Bad config file name %s
uk: Помилка gFTP: неправильна назва конфігураційного файла %s

en: gFTP Error: Could not make directory %s: %s
uk: Помилка gFTP: не вдається створити каталог %s: %s

en: gFTP Error: Cannot find master config file %s
uk: Помилка gFTP: не вдається знайти головний конфігураційний файл %s

en: Did you do a make install?
uk: Ви виконували make install?

en: gFTP Error: Cannot open config file %s: %s
uk: Помилка gFTP: не вдається відкрити конфігураційний файл %s: %s

en: Terminating due to parse errors at line %d in the config file
uk: Завершення через помилку розбору рядка %d у конфігураційному файлі

en: gFTP Warning: Skipping line %d in config file: %s
uk: Попередження gFTP: пропуск рядка %d у конфігураційному файлі: %s

en: gFTP Error: Bad log file name %s
uk: Помилка gFTP: неправильна назва файла журналу %s

en: gFTP Warning: Cannot open %s for writing: %s
uk: Попередження gFTP: не вдається відкрити %s на запис: %s

en: Bookmarks file for gFTP. Copyright (C) 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Warning: Any comments that you add to this file WILL be overwritten
uk: Файл закладок для gFTP. Авторське право (C) 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Увага! Всі коментарі внесені сюди буде перезаписано.

en: Note: The passwords contained inside this file are scrambled. This algorithm is not secure. This is to avoid your password being easily remembered by someone standing over your shoulder while you're editing this file. Prior to this, all passwords were stored in plaintext.
uk: Зауважте: паролі, що містяться всередині файлів закодовані. Цей алгоритм не є безпечним. Це дозволяє запобігти від запам'ятовування паролю особою, що підглядає за вашою спиною, коли ви редагуєте файл. Раніше усі паролі зберігались у текстовому вигляді.

en: Config file for gFTP. Copyright (C) 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Warning: Any comments that you add to this file WILL be overwritten. If a entry has a (*) in it's comment, you can't change it inside gFTP
uk: Конфігураційний файл для gFTP. Авторське право (C) 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Попередження: будь-які коментарі, що ви додасте у цей файл буде переписано. Якщо запис містить зірочку (*) в коментарі, ви не зможете змінити його через gFTP

en: <unknown>
uk: <невідомий>

en: FATAL gFTP Error: Config option '%s' not found in global hash table
uk: Критична помилка gFTP: Параметр конфігурації '%s' не знайдено у глобальній хеш-таблиці

en: Error: Cannot upload file %s
uk: Помилка: не вдається відвантажити файл %s

en: Error: Cannot write to file %s: %s
uk: Помилка: не вдається записати у файлі %s: %s

en: Error: Error closing file: %s
uk: Помилка: не вдається закрити файл: %s

en: Corrupted file listing from FSP server %s
uk: Пошкоджений список файлів від сервера FSP: %s

en: unknown
uk: невідомий

en: Could not get FSP directory listing %s: %s
uk: Не вдається отримати вміст каталогу FSP %s: %s

en: Successfully changed directory to %s
uk: Успішно змінено каталог на %s

en: Could not change directory to %s
uk: Не вдається змінити каталог на %s

en: Successfully removed %s
uk: Успішно видалено %s

en: Error: Could not remove directory %s: %s
uk: Помилка: не вдається видалити каталог %s: %s

en: Error: Could not remove file %s: %s
uk: Помилка: не вдається видалити файл %s: %s

en: Successfully made directory %s
uk: Успішно створено каталог %s

en: Successfully renamed %s to %s
uk: Успішно перейменовано %s на %s

en: Error: Could not rename %s to %s: %s
uk: Помилка: не вдається перейменувати %s на %s: %s

en: FTPS Support unavailable since SSL support was not compiled in. Aborting connection.
uk: Підтримка FTPS недоступна, бо програма скомпільована без SSL. З'єднання перервано.

en: HTTPS Support unavailable since SSL support was not compiled in. Aborting connection.
uk: Підтримка HTTPS недоступна, бо програма скомпільована без SSL. З'єднання перервано.

en: Could not change local directory to %s: %s
uk: Не вдається змінити локальний каталог у %s: %s

en: Could not get current working directory: %s
uk: Не вдається отримати поточний робочий каталог: %s

en: Error: Cannot truncate local file %s: %s
uk: Помилка: не вдається обрізати локальний файл %s: %s

en: Could not get local directory listing %s: %s
uk: Не вдається отримати вміст локального каталогу %s: %s

en: Successfully changed local directory to %s
uk: Успішно змінено локальний каталог на %s

en: Successfully changed mode of %s to %o
uk: Успішно змінено права доступу %s на %o

en: Error: Could not change mode of %s to %o: %s
uk: Помилка: не вдається змінити права доступу %s на %o: %s

en: local filesystem
uk: локальна файлова система

en: usage: gftp
uk: використання: gftp

en: none
uk: немає

en: file
uk: файл

en: size
uk: розмір

en: user
uk: Користувач

en: group
uk: Група

en: datetime
uk: дата

en: attribs
uk: ознаки

en: descending
uk: спадаючий

en: ascending
uk: зростаючий

en: General
uk: Загальне

en: View program:
uk: Програма відображення:

en: The default program used to view files. If this is blank, the internal file viewer will be used
uk: Звичайна програма для показу файлів. Якщо це поле порожнє, то використовуватиметься внутрішній переглядач.

en: Edit program:
uk: Програма редагування:

en: The default program used to edit files.
uk: Звичайна програма для редагування файлів.

en: Startup Directory:
uk: Початковий каталог:

en: The default directory gFTP will go to on startup
uk: Каталог, в який gFTP переходитиме під час запуску

en: Max Log Window Size:
uk: Максимальний розмір вікна журналу:

en: The maximum size of the log window in bytes for the GTK+ port
uk: Максимальний розмір вікна журналу в байтах для версії, що використовує GTK+

en: Remote Character Sets:
uk: Віддалений набір символів:

en: This is a comma separated list of charsets to try to convert the remote messages to the current locale
uk: Це список розділених комою наборів символів, для спроб перетворення віддалених повідомлень у поточну локаль

en: Remote LC_TIME:
uk: Віддалене LC_TIME:

en: This is the value of LC_TIME for the remote site. This is so that dates can be parsed properly in the directory listings.
uk: Це значення LC_TIME  для віддаленого сайту. Це не Таким чином дати можуть бути правильно розібрані у списках файлів каталогів.

en: Cache TTL:
uk: Кеш TTL:

en: The number of seconds to keep cache entries before they expire.
uk: Кількість секунд для зберігання кешу перш ніж він застаріє.

en: Append file transfers
uk: Додавати файли для передачі

en: Append new file transfers onto existing ones
uk: Додавати новий файл для передачі

en: Do one transfer at a time
uk: Робити одночасно лише одну передачу

en: Do only one transfer at a time?
uk: Робити одночасно лише одну передачу?

en: Overwrite by Default
uk: Звичайно перезаписувати

en: Overwrite files by default or set to resume file transfers
uk: Звичайно перезаписувати файли чи продовжувати передачу

en: Preserve file permissions
uk: Зберігати права доступу до файлів

en: Preserve file permissions of transfered files
uk: Зберігати права доступу до переданих файлів

en: Preserve file time
uk: Зберігати час файлів

en: Preserve file times of transfered files
uk: Зберігати час файлів переданих файлів

en: Refresh after each file transfer
uk: Оновлювати після кожної передачі

en: Refresh the listbox after each file is transfered
uk: Оновлювати список файлів після кожної передачі

en: Sort directories first
uk: Каталоги перед файлами

en: Put the directories first then the files
uk: Розміщати каталоги перед файлами

en: Show hidden files
uk: Показувати приховані файли

en: Show hidden files in the listboxes
uk: Показувати приховані файли в списках

en: Show transfer status in title
uk: Показувати статус передачі у заголовку

en: Show the file transfer status in the titlebar
uk: Показувати статус передачі файлів у заголовку

en: Start file transfers
uk: Розпочинати передачу

en: Automatically start the file transfers when they get queued
uk: Автоматично розпочинати передачу файлів, після потрапляння в чергу

en: Allow manual commands in GUI
uk: Дозволити ручні команди у графічному інтерфейсі

en: Allow entering manual commands in the GUI (functions like the text port)
uk: Дозволити ввід ручних команд в графічному інтерфейсі (функції подібні до текстової версії)

en: Network
uk: Мережа

en: Network timeout:
uk: Час очікування мережі:

en: The timeout waiting for network input/output. This is NOT an idle timeout.
uk: Час очікування при мережному вводі-виводі. Це не затримка під час простою.

en: Connect retries:
uk: Спроб з'єднання:

en: The number of auto-retries to do. Set this to 0 to retry indefinitely
uk: Кількість автоматичних спроб з'єднання. Встановлення в 0, робить кількість повторів нескінченною

en: Retry sleep time:
uk: Затримка між спробами:

en: The number of seconds to wait between retries
uk: Кількість секунд в затримці між спробами

en: Max KB/S:
uk: Обмеження швидкості, кб/с:

en: The maximum KB/s a file transfer can get. (Set to 0 to disable)
uk: Обмеження швидкості передачі в кб/с (встановіть в 0 для вимкнення).

en: Transfer Block Size:
uk: Розбір блоку передачі:

en: The block size that is used when transfering files. This should be a multiple of 1024.
uk: Розмір блоку, який використовується для передавання файлів. Повинен бути кратним 1024.

en: Default Protocol:
uk: Звичайний протокол:

en: This specifies the default protocol to use
uk: Це визначає звичайний протокол передачі

en: Enable IPv6 support
uk: Увімкнути протокол IPv6

en: This defines what will happen when you double click a file in the file listboxes. 0=View file 1=Edit file 2=Transfer file
uk: Визначає, що буде в разі подвійного клацання на файлі у вікні списку файлів. 0 — перегляд файла, 1 — редагування файла, 2 — передача файла

en: The default width of the local files listbox
uk: Звичайна ширина списку локальних файлів

en: The default width of the remote files listbox
uk: Звичайна ширина списку віддалених файлів

en: The default height of the local/remote files listboxes
uk: Звичайна висота списку локальних/віддалених файлів

en: The default height of the transfer listbox
uk: Звичайна висота списку передачі

en: The default height of the logging window
uk: Звичайна висота вікна журналу

en: The width of the filename column in the transfer window. Set this to 0 to have this column automagically resize.
uk: Ширина стовпчика назви файла у вікні передачі.  Встановіть 0, щоб цей стовпчик автоматично змінював свою ширину.

en: The default column to sort by
uk: Стовпчик, за яким відбувається початкове сортування

en: Sort ascending or descending
uk: Сортувати за зростанням чи спаданням

en: The width of the filename column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
uk: Ширина стовпчика назви файла у вікні передачі. Встановіть у 0, щоб цей стовпчик автоматично змінював свій розмір. Встановіть у -1, щоб вимкнути цей стовпчик.

en: The width of the size column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
uk: Ширина стовпчика назви файла у вікні списку файлів. Встановіть у 0, щоб цей стовпчик автоматично змінював свій розмір. Встановіть у -1, щоб вимкнути цей стовпчик.

en: The width of the user column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
uk: Ширина стовпчика користувача у вікні списку файлів. Встановіть у 0, щоб цей стовпчик автоматично змінював свій розмір. Встановіть у -1, щоб вимкнути цей стовпчик.

en: The width of the group column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
uk: Ширина стовпчика групи у вікні списку файлів. Встановіть у 0, щоб цей стовпчик автоматично змінював свій розмір. Встановіть у -1, щоб вимкнути цей стовпчик.

en: The width of the date column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
uk: Ширина стовпчика дати у вікні списку файлів. Встановіть у 0, щоб цей стовпчик автоматично змінював свій розмір. Встановіть у -1, щоб вимкнути цей стовпчик.

en: The width of the attribs column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
uk: Ширина стовпчика ознак у вікні списку файлів. Встановіть у 0, щоб цей стовпчик автоматично змінював свій розмір. Встановіть у -1, щоб вимкнути цей стовпчик.

en: The color of the commands that are sent to the server
uk: Колір відісланих до сервера команд

en: The color of the commands that are received from the server
uk: Колір отриманих від сервера команд

en: The color of the error messages
uk: Колір повідомлень про помилки

en: The color of the rest of the log messages
uk: Колір інших повідомлень

en: Local
uk: Локальні

en: Bookmark
uk: Закладки

en: File transfer will be throttled to %.2f KB/s
uk: Передачу файлів буде обмежено до швидкості %.2f кб/с

en: Error setting LC_TIME to '%s'. Falling back to '%s'
uk: Помилка встановлення LC_TIME у '%s'. Встановлюється значення '%s'

en: Loading directory listing %s from cache (LC_TIME=%s)
uk: Завантаження вмісту каталогу %s з кешу (LC_TIME=%s)

en: Loading directory listing %s from server (LC_TIME=%s)
uk: Завантаження вмісту каталогу %s з сервера (LC_TIME=%s)

en: Error converting string '%s' from character set %s to character set %s: %s
uk: Помилка перетворення рядка '%s' з набору символів %s на набір символів %s: %s

note: Don't use request->logging_function since the strings must be in UTF-8 for the GTK+ 2.x port
en: Error converting string '%s' to UTF-8 from current locale: %s
uk: Помилка перетворення рядка '%s' у UTF-8 з поточної локалі: %s

note: Don't use request->logging_function since the strings must be in UTF-8 for the GTK+ 2.x port
en: Error converting string '%s' to current locale from UTF-8: %s
uk: Помилка перетворення рядка '%s' у поточну локаль з UTF-8: %s

en: Warning: Stripping path off of file '%s'. The stripped path (%s) doesn't match the current directory (%s)
uk: Попередження: відрізається шлях від файлу '%s'. Відрізаний шлях (%s) не відповідає поточному каталогу (%s)

en: Error: Cannot write to cache: %s
uk: Помилка: не вдається записати у кеш: %s

en: Error: Could not find bookmark %s
uk: Помилка: не вдається знайти закладку %s

en: Bookmarks Error: The bookmark entry %s does not have a hostname
uk: Помилка закладок: запис %s не містить назви машини

en: The protocol '%s' is currently not supported.
uk: Протокол '%s' наразі не підтримується.

en: Looking up %s
uk: Пошук %s

en: Cannot look up hostname %s: %s
uk: Не вдається знайти машину %s: %s

en: Failed to create a socket: %s
uk: Не вдається створити сокет: %s

en: Trying %s:%d
uk: Спроба %s:%d

en: Cannot connect to %s: %s
uk: Не вдається встановити з'єднання з %s: %s

en: Failed to create a IPv4 socket: %s
uk: Не вдається створити сокет IPv4: %s

en: Cannot look up service name %s/tcp. Please check your services file
uk: Не вдається знайти назву служби %s/tcp. Перевірте файл services

en: Error: Cannot set close on exec flag: %s
uk: Помилка: не вдається закрити ознаку exec: %s

en: Connected to %s:%d
uk: Встановлено з'єднання з %s:%d

en: Connection to %s timed out
uk: Затримка з'єднання з %s

en: Cannot get socket flags: %s
uk: Не вдається отримати ознаки сокету: %s

en: Cannot set socket to non-blocking: %s
uk: Не вдається встановити сокет у безблокувальний режим: %s

en: Error: Remote site %s disconnected. Max retries reached...giving up
uk: Помилка: закрито з'єднання з віддаленим сервером %s. Досягнуто максимальної кількості спроб.

en: Error: Remote site %s disconnected. Will reconnect in %d seconds
uk: Помилка: розірвано з'єднання з сервером %s. Спробу відновити з'єднання буде здійснено за %d секунд

en: Cannot open master pty %s: %s
uk: Не вдається отримати основний псевдотермінал %s: %s

en: Cannot create a socket pair: %s
uk: Не вдається створити пару сокетів: %s

en: Error: Cannot execute ssh: %s
uk: Помилка: не вдається виконати ssh: %s

en: Cannot fork another process: %s
uk: Не вдається створити дочірній процес: %s

en: Proxy hostname:
uk: Машина проксі:

en: Firewall hostname
uk: Машина брандмауера

en: Proxy port:
uk: Порт проксі:

en: Port to connect to on the firewall
uk: Порт з'єднання на брандмауері

en: Proxy username:
uk: Користувач проксі:

en: Your firewall username
uk: Ваша облікова назва на брандмауері

en: Proxy password:
uk: Пароль проксі:

en: Your firewall password
uk: Ваш пароль на брандмауері

en: Use HTTP/1.1
uk: Використовувати HTTP/1.1

en: Do you want to use HTTP/1.1 or HTTP/1.0
uk: Ви хочете використовувати HTTP/1.1 чи HTTP/1.0

en: Received wrong response from server, disconnecting
    Invalid chunk size '%s' returned by the remote server
uk: Отримано неправильну відповідь від сервера, закриття з'єднання
    Сервер повернув неправильний розмір сегменту '%s'

en: Disconnecting from site %s
uk: Закриття з'єднання з сервером %s

en: Starting the file transfer at offset
uk: Початок передачі файла з позиції

en: Cannot retrieve file %s
uk: Не вдається отримати файл %s

en: Retrieving directory listing...
uk: Отримання вмісту каталогу...

en: Received wrong response from server, disconnecting
uk: Отримано неправильну відповідь від сервера, закриття з'єднання

en: SITE command
uk: Команда SITE

en: user@host
uk: користувач@машина

en: user@host:port
uk: користувач@машина:порт

en: AUTHENTICATE
uk: АВТЕНТИФІКУВАТИ

en: user@host port
uk: користувач@машина порт

en: user@host NOAUTH
uk: користувач@машина NOAUTH

en: HTTP Proxy
uk: Проксі HTTP

en: Custom
uk: Інше

en: Email address:
uk: Електронна адреса:

en: This is the password that will be used whenever you log into a remote FTP server as anonymous
uk: Це пароль, який буде використовуватись при вході на віддалений FTP як anonymous

en: Proxy account:
uk: Обліковий запис на проксі:

en: Your firewall account (optional)
uk: Ваш обліковий запис на брандмауері (необов'язково)

en: Proxy server type:
uk: Тип сервера проксі:

en: This specifies how your proxy server expects us to log in. You can specify a 2 character replacement string prefixed by a % that will be replaced with the proper data. The first character can be either p for proxy or h for the host of the FTP server. The second character can be u (user), p (pass), h (host), o (port) or a (account). For example, to specify the proxy user, you can you type in %pu
uk: Визначає як проксі-сервер очікує вхід від програми. Ви можете вказати рядок з 2 символів з префіксом %, які будуть замінені на відповідні дані. Першим символ може бути або p (проксі), або h для вузла FTP сервера. Другий символ може бути u (користувач), p (пароль), h (вузол), o (порт) чи a (обліковий запис). Наприклад, щоб вказати користувача проксі,можна ввести %pu

en: Ignore PASV address
uk: Ігнорувати адресу PASV

en: If this is enabled, then the remote FTP server's PASV IP address field will be ignored and the host's IP address will be used instead. This is often needed for routers giving their internal rather then their external IP address in a PASV reply.
uk: Якщо увімкнено, тоді адреса IP команди PASV віддалений сервер FTP буде ігноруватись, натомість буде використовуватись адреса IP вузла. Часто це потрібно для для маршрутизаторів, які у відповіді PASV дають їх внутрішню на відміну від зовнішньої адреси IP .

en: Passive file transfers
uk: Пасивна передача файлів

en: If this is enabled, then the remote FTP server will open up a port for the data connection. If you are behind a firewall, you will need to enable this. Generally, it is a good idea to keep this enabled unless you are connecting to an older FTP server that doesn't support this. If this is disabled, then gFTP will open up a port on the client side and the remote server will attempt to connect to it.
uk: Якщо увімкнено, віддалений сервер FTP відкриє порт для з'єднання даних. Якщо ви за брандмауером, слід увімкнути цю функцію. Взагалі, вимикати її слід лише якщо з'єднуєтесь з старим серверомFTP який її не підтримує. Якщо вимкнено, gFTP відкриє порт зі сторони клієнта та віддалений сервер спробує до нього підключитись.

en: Resolve Remote Symlinks (LIST -L)
uk: Розв'язувати віддалені символьні посилання (LIST -L)

en: The remote FTP server will attempt to resolve symlinks in the directory listings. Generally, this is a good idea to leave enabled. The only time you will want to disable this is if the remote FTP server doesn't support the -L option to LIST
uk: Віддалений сервер FTP буде намагатись розв'язати символічні посилання у списку каталогів. Загалом, це правильно. Єдиний випадок коди вас слід вимкнути цю функцію,  якщо сервер FTP не підтримує параметр -L команди LIST

en: Transfer files in ASCII mode
uk: Передати файли у режимі ASCII

en: If you are transfering a text file from Windows to UNIX box or vice versa, then you should enable this. Each system represents newlines differently for text files. If you are transfering from UNIX to UNIX, then it is safe to leave this off. If you are downloading binary data, you will want to disable this.
uk: Якщо ви передаєте текстовий файл з Windows до UNIX чи щось подібне, тоді слід увімкнути цю функцію. Кожна система має різне представлення текстових файлів. Якщо ви передаєте файли з UNIX до UNIX, тоді можна її вимкнути.  Якщо ви завантажуєте двійкові файли, слід вимкнути цю функцію.

en: Invalid response '%c' received from server.
uk: Неправильна відповідь '%c' від сервера.

en: Cannot find an IP address in PASV response '%s'
uk: Не вдається знайти IP-адресу у відповіді на команду PASV "%s"

en: Ignoring IP address in PASV response, connecting to %d.%d.%d.%d:%d
uk: Ігнорується IP-адресу у відповіді на команду PASV, з'єднання з %d.%d.%d.%d:%d

en: Cannot create a data connection: %s
uk: Не вдається створити з'єднання для передачі даних: %s

en: Cannot get socket name: %s
uk: Не вдається отримати назву сокету: %s

en: Cannot bind a port: %s
uk: Не вдається прив'язатися до порта: %s

en: Cannot listen on port %d: %s
uk: Не вдається встановити прослуховування на порті %d: %s

en: Failed to create a IPv6 socket: %s
uk: Не вдається створити сокет IPv6: %s

en: Error: It doesn't look like we are connected via IPv6. Aborting connection.
uk: Помилка: Не схоже що ви з'єднались з IPv6. З'єднання перервано.

en: Invalid EPSV response '%s'
uk: Неправильна відповідь EPSV '%s'

en: Cannot get address of local socket: %s
uk: Не вдається отримати адресу локального сокету: %s

en: Cannot accept connection from server: %s
uk: Не вдається прийняти з'єднання з сервера: %s

en: total
uk: всього

en: Warning: Cannot parse listing %s
uk: Увага: не вдається проаналізувати список %s

en: SSH Prog Name:
uk: Назва програми SSH:

en: The path to the SSH executable
uk: Шлях до програми SSH

en: SSH Extra Params:
uk: Додаткові параметри для SSH:

en: Extra parameters to pass to the SSH program
uk: Додаткові параметри для передачі програмі SSH

en: Need SSH User/Pass
uk: SSH вимагає назву користувача і пароль

en: Require a username/password for SSH connections
uk: Запитувати назву користувача і пароль для з'єднань через SSH

en: Running program %s
uk: Запуск програми %s

en: Enter passphrase for RSA key
uk: Введіть пароль до ключа RSA

en: Enter passphrase for key '
uk: Введіть пароль для ключа '

en: Password
uk: Пароль

en: password
uk: пароль

en: Enter PASSCODE:
uk: Введіть PASSCODE:

en: Enter Password
uk: Введіть пароль

en: Enter SecurID Password:
uk: Введіть пароль SecurID:

en: Error: An incorrect password was entered
uk: Помилка: введено неправильний пароль

en: %d: Protocol Initialization
uk: %d: ініціалізація протоколу

en: %d: Protocol version %d
uk: %d: протокол версії %d

en: %d: Open %s
uk: %d: відкрити %s

en: %d: Close
uk: %d: закрити

en: %d: Open Directory %s
uk: %d: відкрити каталог %s

en: %d: Read Directory
uk: %d: зчитати каталог

en: %d: Remove file %s
uk: %d: видалити файл %s

en: %d: Make directory %s
uk: %d: створити каталог %s

en: %d: Remove directory %s
uk: %d: видалити каталог %s

en: %d: Realpath %s
uk: %d: справжній шлях %s

en: %d: File attributes
uk: %d: ознаки файла

en: %d: Stat %s
uk: %d: стан %s

en: %d: Chmod %s %o
uk: %d: змінити права %s %o

en: %d: Utime %s %d
uk: %d: змінити час доступу %s %d

en: OK
uk: Гаразд

en: EOF
uk: Завершення файла

en: No such file or directory
uk: Немає такого файла чи каталогу

en: Permission denied
uk: Недостатньо прав доступу

en: Failure
uk: Збій

en: Bad message
uk: Неправильне повідомлення

en: No connection
uk: Немає з'єднання

en: Connection lost
uk: Втрачено з'єднання

en: Operation unsupported
uk: Операція не підтримується

en: Unknown message returned from server
uk: Від сервера отримано невідому відповідь

en: Error: Message size %d too big
uk: Помилка: розмір повідомлення надто великий — %d

en: Error: Message size %d too big from server
uk: Помилка: розмір повідомлення сервера надто великий — %d

en: There was an error initializing a SSH connection with the remote server. The error message from the remote server follows:
uk: Помилка ініціалізації з'єднання SSH з віддаленим сервером. Повідомлення про помилку з віддаленого сервера:

en: Opening SSH connection to %s
uk: Встановлення з'єднання SSH з %s

en: Successfully logged into SSH server %s
uk: Успішно зареєстровано на сервері SSH %s

en: SSL Engine
uk: Механізм SSL

en: SSL Entropy File:
uk: Файл ентропії SSL:

en: SSL entropy file
uk: Файл ентропії SSL

en: Entropy Seed Length:
uk: Початкове значення ентропії:

en: The maximum number of bytes to seed the SSL engine with
uk: Максимальна кількість байтів для швидкості механізму SSL

en: Verify SSL Peer
uk: Перевірка SSL адресата

en: Error with certificate at depth: %i
    Issuer = %s
    Subject = %s
    Error %i:%s
uk: Помилка сертифікату: %i
    Видавець = %s
    Тема = %s
    Помилка %i:%s

en: Cannot get peer certificate
uk: Не вдається отримати сертифікат адресата

en: ERROR: The host in the SSL certificate (%s) does not match the host that we connected to (%s). Aborting connection.
uk: ПОМИЛКА: вузол у сертифікаті SSL (%s) не відповідає вузлу до якого встановлюється з'єднання (%s). З'єднання розривається.

en: Cannot initialize the OpenSSL library
uk: Не вдається ініціалізувати бібліотеку OpenSSL

en: Error loading default SSL certificates
uk: Помилка завантаження типових сертифікатів SSL

en: Error setting cipher list (no valid ciphers)
uk: Помилка встановлення списку шифру (немає правильних шифрів)

en: Error: SSL engine was not initialized
uk: Помилка: механізм SSL не було ініціалізовано

en: Error setting up SSL connection (BIO object)
uk: Помилка встановлення з'єднання SSL (об'єкт BIO)

en: Error setting up SSL connection (SSL object)
uk: Помилка встановлення з'єднання SSL (об'єкт SSL)

en: Error with peer certificate: %s
uk: Помилка сертифіката адресата: %s

en: Waiting %d seconds until trying to connect again
uk: Очікування %d секунд перед наступною спробою встановити з'єднання

en: Operation canceled
uk: Операцію скасовано

en: >. If you have any questions, comments, or suggestions about this program, please feel free to email them to me. You can always find out the latest news about gFTP from my website at http://www.gftp.org/
uk: >. Якщо у вас є запитання, коментарі чи зауваження щодо цієї програми, ви можете написати мені про це електронною поштою. Ви можете також знайти останні новини про gFTP на моєму сайті за адресою http://www.gftp.org/

en: gFTP comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, see the COPYING file. This is free software, and you are welcome to redistribute it under certain conditions; for details, see the COPYING file
uk: gFTP постачається АБСОЛЮТНО БЕЗ ГАРАНТІЙ; для докладнішої інформації зверніться до файлу COPYING. Це вільне програмне забезпечення, ви можете розповсюджувати його на умовах, описаних у файлі COPYING

en: Translated by
uk: Переклад здійснив Юрій Сирота <yuriy@beer.com> та Максим Дзюманенко <mvd@mylinux.ua>

en: Error: Not connected to a remote site
uk: Помилка: немає з'єднання з віддаленим сервером

en: usage: chmod <mode> <file>
uk: використання: chmod <режим> <файл>

en: usage: rename <old name> <new name>
uk: використання: rename <стара назва> <нова назва>

en: usage: delete <file>
uk: використання: delete <файл>

en: usage: rmdir <directory>
uk: використання: rmdir <каталог>

en: usage: site <site command>
uk: використання: site <команда>

en: usage: mkdir <new directory>
uk: використання: mkdir <новий каталог>

en: usage: chdir <directory>
uk: використання: chdir <каталог>

en: Invalid argument
uk: Неправильний аргумент

en: Clear the directory cache
uk: Очистити кеш каталогів

en: usage: open
uk: використання: open

en: usage: set [variable = value]
uk: використання: set [змінна = значення]

en: Error: Variable %s is not a valid configuration variable.
uk: Помилка: змінна %s не є конфігураційною змінною.

en: Error: Variable %s is not available in the text port of gFTP
uk: Помилка: змінна %s недоступна у текстовій версії gFTP

en: Supported commands:
uk: Підтримуванні команди:

en: usage: %s <filespec>
uk: використання: %s <визначення файлів>

en: Shows gFTP information
uk: Показати інформацію про gFTP

en: Sets the current file transfer mode to Ascii (only for FTP)
uk: Встановити поточний режим передачі файлів текстовим (лише для FTP)

en: Sets the current file transfer mode to Binary (only for FTP)
uk: Встановити поточний режим передачі файлів двійковим (лише для FTP)

en: Changes the remote working directory
uk: Змінити віддалений робочий каталог

en: Changes the permissions of a remote file
uk: Змінити права доступу до віддаленого файла

en: Available options: cache
uk: Доступні параметри: cache

en: Disconnects from the remote site
uk: Закрити з'єднання з віддаленим сервером

en: Removes a remote file
uk: Видалити віддалений файл

en: dir
uk: Зміст каталогу

en: Shows the directory listing for the current remote directory
uk: Показати вміст поточного віддаленого каталогу

en: Downloads remote file(s)
uk: Звантажити віддалені файли

en: Shows this help screen
uk: Показати цю довідку

en: Changes the local working directory
uk: Змінити локальний робочий каталог

en: Changes the permissions of a local file
uk: Змінити права доступу до локального файлу

en: Removes a local file
uk: Видалити локальний файл

en: Shows the directory listing for the current local directory
uk: Показати вміст поточного локального каталогу

en: Creates a local directory
uk: Створити локальний каталог

en: Show current local directory
uk: Показати поточний локальний каталог

en: Rename a local file
uk: Перейменувати локальний файл

en: Remove a local directory
uk: Видалити локальний каталог

en: Creates a remote directory
uk: Створити віддалений каталог

en: Uploads local file(s)
uk: Відвантажити локальні файли

en: Opens a connection to a remote site
uk: Відкрити з'єднання з віддаленим сервером

en: Show current remote directory
uk: Показати поточний віддалений каталог

en: Exit from gFTP
uk: Вийти з gFTP

en: Rename a remote file
uk: Перейменувати віддалений файл

en: Remove a remote directory
uk: Видалити каталог

en: Show configuration file variables. You can also set variables by set var=val
uk: Показати змінні в конфігураційному файлі. Ви також можете встановлювати змінні за допомогою set змінна=значення

en: site
uk: сайт

en: Run a site specific command
uk: Виконати специфічну для сервера команду

en: Error: Command not recognized
uk: Помилка: команду не розпізнано

en: Error: Remote site disconnected after trying to transfer file
uk: Помилка: розірвано з'єднання з віддаленим сервером після спроби передати файл

en: Could not download %s from %s
uk: Не вдається звантажити %s з %s

en: Successfully transferred %s at %.2f KB/s
uk: Успішно передано %s на швидкості %.2f кб/с

en: There was an error transfering the file %s
uk: Помилка передавання файлу %s

en: %s: Please hit the stop button first to do anything else
uk: %s: натисніть кнопку "Стоп", перш ніж як зробити щось ще

en: Run Bookmark
uk: Запуск закладки

en: Add Bookmark: You must enter a name for the bookmark
uk: Додавання закладки: необхідно ввести назву закладки

en: Add Bookmark: Cannot add bookmark %s because that name already exists
uk: Додавання закладки: не вдається додати закладку %s, бо така назва вже існує

en: Add Bookmark
uk: Додавання закладки

en: Add Bookmark: You must enter a hostname
uk: Додавання закладки: необхідно ввести назву машини

en: Enter the name of the bookmark you want to add
    You can separate items by a / to put it into a submenu
    (ex: Linux Sites/Debian)
uk: Введіть назву закладки, яку ви хочете додати
    Ви можете розділити елементи за допомогою символу "/", розміщаючи їх у вкладене меню
    (наприклад, Сайти про Linux/Debian)

en: Remember password
uk: Запам'ятати пароль

en: New Folder
uk: Нова тека

en: Enter the name of the new folder to create
uk: Введіть назву нової теки

en: Enter the name of the new item to create
uk: Введіть назву нового елемента

en: Are you sure you want to erase the bookmark
    %s and all it's children?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити закладку
    "%s" і всі елементи в ній?

en: Delete Bookmark
uk: Видалити закладку

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Edit Entry
uk: Редагування запису

en: Description:
uk: Опис:

en: Hostname:
uk: Машина:

en: Port:
uk: Порт:

en: Protocol:
uk: Протокол:

en: Remote Directory:
uk: Віддалений каталог:

en: Local Directory:
uk: Локальний каталог:

en: Username:
uk: Користувач:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Account:
uk: Обліковий запис:

en: Log in as ANONYMOUS
uk: Реєструватися як ANONYMOUS

en:   Cancel
uk:   Скасувати

en: Apply
uk: Застосувати

en: /_File
uk: /_Файл

en: /File/tearoff
uk: /Файл/tearoff

en: /File/New Folder...
uk: /Файл/Створити теку...

en: /File/New Item...
uk: /Файл/Новий елемент...

en: /File/Delete
uk: /Файл/Видалити

en: /File/Properties...
uk: /Файл/Властивості...

en: /File/sep
uk: /Файл/sep

en: /File/Close
uk: /Файл/Закрити

en: Edit Bookmarks
uk: Редагування закладок

en: Chmod
uk: Змінити права

en: You can now adjust the attributes of your file(s)
    Note: Not all ftp servers support the chmod feature
uk: Ви можете настроїти ознаки ваших файлів
    Зауважте, що не всі сервери FTP підтримують цю можливість

en: Special
uk: Спеціальні

en: Sticky
uk: Стійкість

en: User
uk: Користувач

en: Read
uk: Зчитування

en: Write
uk: Запис

en: Execute
uk: Виконання

en: Group
uk: Група

en: Other
uk: Інші

en: Are you sure you want to delete these %ld files and %ld directories
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити ці %ld файлів і %ld каталогів?

en: Are you sure you want to delete these %ld files
uk: Дійсно бажаєте видалити ці %ld файлів?

en: Are you sure you want to delete these %ld directories
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити ці %ld каталогів?

en: Delete Files/Directories
uk: Видалення файлів і каталогів

en: Delete
uk: Видалити

en: Connect
uk: З'єднання

en: Received URL %s
uk: Отримано %s

en: Drag-N-Drop
uk: Перетягування-кидання

en: Exit
uk: Вийти

en: There are file transfers in progress.
    Are you sure you want to exit?
uk: Триває передача деяких файлів.
    Ви впевнені, що бажаєте вийти?

en: Connect via URL
uk: Під'єднатися за посиланням

en: Enter a URL to connect to
uk: Введіть URL для з'єднання

en: OpenURL
uk: Відкриття посилання

en: /FTP/Window 1
uk: /FTP/Вікно 1

en: /FTP/Window 2
uk: /FTP/Вікно 2

en: /FTP/Binary
uk: /FTP/Двійкові дані

en: /FTP/_Options...
uk: /FTP/_Параметри...

en: /FTP/_Quit
uk: /FTP/Ви_йти

en: /_Local
uk: /_Локально

en: /Local/tearoff
uk: /Локально/tearoff

en: /Local/Open URL...
uk: /Локально/Відкрити URL...

en: /Local/Disconnect
uk: /Локально/Від'єднатись

en: /Local/sep
uk: /Локально/sep

en: /Local/Change Filespec...
uk: /Локально/Змінити фільтр відбору файлів...

en: /Local/Show selected
uk: /Локально/Показати виділене

en: /Local/Select All
uk: /Локально/Виділити все

en: /Local/Select All Files
uk: /Локально/Виділити всі файли

en: /Local/Deselect All
uk: /Локально/Зняти виділення

en: /Local/Save Directory Listing...
uk: /Локально/Зберегти список файлів...

en: /Local/Send SITE Command...
uk: /Локально/Відіслати команду SITE...

en: /Local/Change Directory
uk: /Локально/Змінити каталог

en: /Local/Chmod...
uk: /Локально/Змінити права...

en: /Local/Make Directory...
uk: /Локально/Створити каталог...

en: /Local/Rename...
uk: /Локально/Перейменувати...

en: /Local/Delete...
uk: /Локально/Видалити...

en: /Local/Edit...
uk: /Локально/Правка...

en: /Local/View...
uk: /Локально/Показати...

en: /Local/Refresh
uk: /Локально/Поновити

en: /_Remote
uk: /_Віддалено

en: /Remote/tearoff
uk: /Віддалено/tearoff

en: /Remote/Open _URL...
uk: /Віддалено/_Відкрити посилання...

en: /Remote/Disconnect
uk: /Віддалено/Від'єднатись

en: /Remote/sep
uk: /Віддалено/sep

en: /Remote/Change Filespec...
uk: /Віддалено/Змінити фільтр відбору файлів...

en: /Remote/Show selected
uk: /Локально/Показати вибране

en: /Remote/Select All
uk: /Віддалено/Вибрати все

en: /Remote/Select All Files
uk: /Віддалено/Вибрати всі файли

en: /Remote/Deselect All
uk: /Віддалено/Зняти вибір

en: /Remote/Save Directory Listing...
uk: /Віддалено/Зберегти список файлів...

en: /Remote/Send SITE Command...
uk: /Віддалено/Відіслати команду SITE...

en: /Remote/Change Directory
uk: /Віддалено/Змінити каталог

en: /Remote/Chmod...
uk: /Віддалено/Змінити каталог...

en: /Remote/Make Directory...
uk: /Віддалено/Створити каталог...

en: /Remote/Rename...
uk: /Віддалено/Перейменувати...

en: /Remote/Delete...
uk: /Віддалено/Видалити...

en: /Remote/Edit...
uk: /Віддалено/Правка...

en: /Remote/View...
uk: /Віддалено/Показати...

en: /Remote/Refresh
uk: /Віддалено/Поновити

en: /_Bookmarks
uk: /_Закладки

en: /Bookmarks/tearoff
uk: /Закладки/tearoff

en: /Bookmarks/Add bookmark
uk: /Закладки/Додати закладку

en: /Bookmarks/Edit bookmarks
uk: /Додати/Виправити закладку

en: /Bookmarks/sep
uk: /Закладки/sep

en: /_Transfers
uk: /_Передача

en: /Transfers/tearoff
uk: /Передача/tearoff

en: /Transfers/Start Transfer
uk: /Передача/Розпочати передачу

en: /Transfers/Stop Transfer
uk: /Передача/Припинити передачу

en: /Transfers/sep
uk: /Передача/sep

en: /Transfers/Skip Current File
uk: /Передача/Пропустити поточний файл

en: /Transfers/Remove File
uk: /Передача/Вилучити файл

en: /Transfers/Move File Up
uk: /Передача/Перемісти файл вверх

en: /Transfers/Move File Down
uk: /Передача/Перемістити файл вниз

en: /Transfers/Retrieve Files
uk: /Передача/Отримати файли

en: /Transfers/Put Files
uk: /Передача/Викласти файли

en: /L_ogging
uk: /_Журнал

en: /Logging/tearoff
uk: /Журнал/tearoff

en: /Logging/Clear
uk: /Журнал/Очистити

en: /Logging/View log
uk: /Журнал/Показати журнал

en: /Logging/Save log...
uk: /Журнал/Зберегти журнал...

en: /Tool_s
uk: /С_ервіс

en: /Tools/tearoff
uk: /Сервіс/tearoff

en: /Tools/Compare Windows
uk: /Сервіс/Порівняти вікна

en: /Tools/Clear Cache
uk: /Сервіс/Очистити кеш

en: /Help
uk: /Довідка

en: /Help/tearoff
uk: /Довідка/tearoff

en: /Help/About
uk: /Довідка/Про програму...

en: Host:
uk: Машина:

en: _Host:
uk: _Машина:

en: Port:
uk: Порт:

en: User:
uk: Користувач:

en: _User:
uk: _Користувач:

en: Pass:
uk: Пароль:

en: Command:
uk: Команда:

en: Filename
uk: Файл

en: Size
uk: Розмір

en: Date
uk: Дата

en: Attribs
uk: Ознаки

en: Progress
uk: Поступ

en: Error: You must type in a host to connect to
uk: Помилка: необхідно ввести сервер для встановлення з'єднання

en: Refresh
uk: Поновити

en: Enter Username
uk: Введіть ім'я користувача

en: Please enter your username for this site
uk: Введіть ім'я користувача для цього сайту

en: Please enter your password for this site
uk: Введіть ваш пароль для цього сайту

en: Operation canceled...you must enter a string
uk: Операцію скасовано... необхідно ввести рядок

en: Mkdir
uk: Створити каталог

en: Make Directory
uk: Створити каталог

en: Enter name of directory to create
uk: Введіть назву каталогу

en: Rename
uk: Перейменувати

en: What would you like to rename %s to?
uk: Як перейменувати %s?

en: Site
uk: Сервер

en: Enter site-specific command
uk: Введіть специфічну для сервера команду

en: Prepend with SITE
uk: Попереду SITE

en: Chdir
uk: Змінити каталог

en: Skipped
uk: Пропущено

en: Waiting...
uk: Очікування...

en: Overwrite
uk: Переписати

en: Resume
uk: Продовжити

en: Skip
uk: Пропустити

en: Action
uk: Дія

en: Transfer Files
uk: Передати файли

en: The following file(s) exist on both the local and remote computer
    Please select what you would like to do
uk: Ці файли існують як на локальній, так і на віддаленій машині
    Вкажіть, що необхідно зробити

en: Error
uk: Помилка

en: Skip File
uk: Пропустити файл

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Deselect All
uk: Зняти вибір

en: Change Filespec: Operation canceled...you must enter a string
uk: Зміна фільтра відбору файлів: операцію скасовано... необхідно ввести рядок

en: Change Filespec
uk: Змінити фільтр відбору файлів

en: Enter the new file specification
uk: Введіть новий фільтр відбору файлів

en: Error: Cannot open %s for writing: %s
uk: Помилка: не вдається відкрити %s на запис: %s

en: Save Directory Listing
uk: Зберегти список елементів каталогу

en: Error: Error writing to %s: %s
uk: Помилка: не вдається записати у %s: %s

en: Successfully wrote the log file to %s
uk: Файл журналу успішно збережено у %s

en: Save Log
uk: Зберегти журнал

en: Cannot find the license agreement file COPYING. Please make sure it is in either %s or in %s
uk: Не вдається знайти файл ліцензійної угоди COPYING. Переконайтесь, що він або в %s, або в %s

en: About gFTP
uk: Про gFTP

en: %s
    Copyright (C) 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.org>
    Official Homepage: http://www.gftp.org/
    Logo by: Aaron Worley <planet_hoth@yahoo.com>
uk: %s
    Авторське право © 1998-2003 Brian Masney <masneyb@gftp.org>
    Офіційна сторінка: http://www.gftp.org/
    Автор логотипу: Aaron Worley <planet_hoth@yahoo.com>

en: About
uk: Про програму

en: License Agreement
uk: Ліцензійна угода

en:   Close
uk:  Закрити

en: Compare Windows
uk: Порівняти вікна

en: Disconnect from the remote server
uk: Закрити з'єднання з віддаленим сервером

en: Connect to the site specified in the host entry. If the host entry is blank, then a dialog is presented that will allow you to enter a URL.
uk: З'єднатись з вказаним сайтом на вузлі. Якщо запис про вузол порожній, з'явиться діалогове вікно з пропозицією ввести  URL.

en: All Files
uk: Всі файли

en: ] (Cached) [
uk: ] (кешовано) [

en: Not connected
uk: Немає з'єднання

en: Error opening file %s: %s
uk: Помилка відкриття файла %s: %s

en: %s: Not connected to a remote site
uk: %s: немає з'єднання з віддаленим сервером

en: %s: This feature is not available using this protocol
uk: %s: ця можливість не доступна з цим протоколом

en: %s: You must only have one item selected
uk: %s: необхідно вибрати лише один елемент

en: %s: You must have at least one item selected
uk: %s: необхідно вибрати хоча б один елемент

en: Change
uk: Змінити

en: Add
uk: Додати

en: Cancel
uk: Скасувати

en:   Yes
uk:   Так

en:   No
uk:   Ні

en: Getting directory listings
uk: Отримання списку каталогу

en:   Stop
uk:  Зупинити

en: Received %ld directories
    and %ld files
uk: Отримано %ld каталогів
    і %ld файлів

en: gFTP Error: Cannot find file %s in %s or %s
uk: Помилка gFTP: не вдається знайти файл %s у %s чи %s

en: Edit Host
uk: Редагувати машину

en: Add Host
uk: Додати машину

en: Type:
uk: Тип:

en: _Type:
uk: _Тип:

en: Domain
uk: Домен

en: Network Address
uk: Мережна адреса

en: _Network address:
uk: _Мережна адреса:

en: Netmask
uk: Маска мережі

en: N_etmask:
uk: _Маска мережі:

en: _Domain:
uk: _Домен:

en: Local Hosts
uk: Локальні машини

en: Edit
uk: Редагувати

en: _Edit
uk: _Правка

en: Options
uk: Параметри

en: Receiving file names...
uk: Отримання назв файлів...

en: Connecting...
uk: Встановлення з'єднання...

en: Retrieve Files: Not connected to a remote site
uk: Отримання файлів: не встановлено з'єднання з віддаленим сервером

en: Error: Child %d returned %d
uk: Помилка: дочірній процес %d повернув %d

en: Child %d returned successfully
uk: Успішне повернення від дочірнього процесу %d

en: Error: Child %d did not terminate properly
uk: Помилка: дочірній процес %d не завершився відповідним чином

en: Error: Cannot get information about file %s: %s
uk: Помилка: не вдається отримати інформацію про файл %s: %s

en: File %s was not changed
uk: Файл %s не було змінено

en: File %s has changed.
    Would you like to upload it?
uk: Файл %s було змінено.
    Бажаєте відвантажити його?

en: Edit File
uk: Редагування файла

en: Finished
uk: Завершено

en: Stopping the transfer of %s
uk: Зупинка передачі %s

en: Unknown percentage complete. (File %ld of %ld)
uk: Невідомий відсоток виконання. (Файл %ld з %ld)

en: %d%% complete, %02d:%02d:%02d est. time remaining. (File %ld of %ld)
uk: %d%% завершено, очікуваний час до завершення: %02d:%02d:%02d, файл %ld з %ld

en: Recv %s of %s at %.2fKB/s, %02d:%02d:%02d est. time remaining
uk: Отримання %s з %s на %.2fкб/с, очікуваний час до завершення: %02d:%02d:%02d

en: Recv %s of %s, transfer stalled, unknown time remaining
uk: Отримання %s з %s, передача призупинилась, час до завершення не відомий

en: Retrieving file names...%s bytes
uk: Отримання назв файлів... %s байтів

en: There are no file transfers selected
uk: Не вибрані файли до передачі

en: Stopping the transfer on host %s
uk: Припинення передачі з сервером %s

en: Skipping file %s on host %s
uk: Пропуск файла %s на сервері %s

en: View
uk: Перегляд

en: View: %s is a directory. Cannot view it.
uk: Відображення: %s — це каталог, його неможливо відобразити.

en: Edit: You must specify an editor in the options dialog
uk: Редагування: необхідно вказати редактор в діалозі параметрів

en: Edit: %s is a directory. Cannot edit it.
uk: Редагування: %s — це каталог, його не можна редагувати.

en: View: Cannot fork another process: %s
uk: Перегляд: не вдається зробити розгалуження процесу: %s

en: Running program: %s %s
uk: Запуск програми: %s %s

en: Opening %s with %s
uk: Відкриття %s за допомогою %s

en: Viewing file %s
uk: Перегляд файла %s

en: View: Cannot open file %s: %s
uk: Перегляд: не вдається відкрити файл %s: %s

en: Cannot open controlling terminal %s
uk: Не вдається відкрити керуючий термінал %s

en: Username [anonymous]:
uk: Користувач [anonymous]:

en: %s already exists. (%s source size, %s destination size):
    (o)verwrite, (r)esume, (s)kip, (O)verwrite All, (R)esume All, (S)kip All: (%c)
uk: %s вже існує. (%s джерело, %s цільовий файл):
    (o)перезаписати, (r)продовжити, (s)пропустити, (O)перезаписати все, (R)продовжити все, (S)Пропустити все: (%c)
