gftp-2.0.13 - en to nl translation catalogue (484 entries)

en: Error: Could not find bookmark %s
nl: Fout: Kan bladwijzer %s niet vinden

en: Bookmarks Error: There are some missing entries in this bookmark. Make sure you have a hostname and username
nl: Bladwijzer Fout: Er missen ingangen in deze bladwijzer. Controleer of de hostnaam en de gebruikersnaam zijn ingevuld

en: Error: Invalid line %s in cache index file
nl: Fout: Ongeldige regel %s in bufferindexbestand

en: General
nl: Algemeen

en: Email address:
nl: Email adres:

en: Enter your email address here
nl: Vul hier uw email adres in

en: View program:
nl: Weergave programma:

en: The default program used to view files. If this is blank, the internal file viewer will be used
nl: Het standaard programma om bestanden weer te geven. Als dit leeg gelaten wordt, zal het interne weergave programma gebruikt worden.

en: Edit program:
nl: Bewerk programma:

en: The default program used to edit files.
nl: Het standaard programma om bestanden te bewerken.

en: Startup Directory:
nl: Opstart Directory:

en: The default directory gFTP will go to on startup
nl: De directory die bij het opstarten van gFTP geladen wordt

en: Max Log Window Size:
nl: Max Log Venster Grootte:

en: The maximum size of the log window in bytes for the GTK+ port
nl: De maximale grootte van het logvenster in bytes voor de GTK+ port

en: Append file transfers
nl: Toevoegen aan bestandsoverdrachten

en: Append new file transfers onto existing ones
nl: Voeg nieuwe bestandsoverdrachten aan bestaande overdrachten toe

en: Do one transfer at a time
nl: Een overdracht per keer

en: Do only one transfer at a time?
nl: Verzend bestanden een voor een

en: Overwrite by Default
nl: Standaard overschrijven

en: Overwrite files by default or set to resume file transfers
nl: Standaard bestanden overschrijven of instellen op hervatten van overdrachten

en: Refresh after each file transfer
nl: Ververs na elke bestandsoverdracht

en: Refresh the listbox after each file is transfered
nl: Ververs de lijst na elke bestandsoverdracht

en: Sort directories first
nl: Sorteer directories eerst

en: Put the directories first then the files
nl: Toon de directories bovenin de lijst, daarna de bestanden

en: Start file transfers
nl: Start bestandsoverdrachten

en: Automatically start the file transfers when they get queued?
nl: Start bestandsoverdrachten meteen na het plaatsen in de wachtrij

en: Show hidden files
nl: Toon verborgen bestanden

en: Show hidden files in the listboxes
nl: Toon verborgen bestanden in de lijsten

en: Network
nl: Netwerk

en: Network timeout:
nl: Netwerk timeout:

en: The timeout waiting for network input/output. This is NOT an idle timeout.
nl: De tijd hoe lang gewacht moet worden op netwerk invoer/uitvoer. Dit is NIET een inactief timeout.

en: Connect retries:
nl: Aantal herverbindingen:

en: The number of auto-retries to do. Set this to 0 to retry indefinately
nl: Het aantal keren opnieuw  proberen in te loggen. Geef een 0 om oneindig keren te proberen

en: Retry sleep time:
nl: Tijd tussen herverbindingen:

en: The number of seconds to wait between retries
nl: Aantal seconden wachten tussen herverbindingen

en: The maximum KB/s a file transfer can get. (Set to 0 to disable)
nl: Het maximum KB/s die een bestandsoverdracht kan krijgen. (Geef een 0 om uit te schakelen)

en: Default Protocol
nl: Standaard Protocol:

en: This specifies the default protocol to use
nl: Dit geeft het standaard protocol aan om te gebruiken

en: Proxy hostname:
nl: Proxy hostnaam:

en: Firewall hostname
nl: Firewall hostnaam

en: Proxy port:
nl: Proxy poort:

en: Port to connect to on the firewall
nl: Poort om verbinding met de firewall te maken

en: Proxy username:
nl: Proxy gebruikersnaam:

en: Your firewall username
nl: Firewall gebruikersnaam:

en: Proxy password:
nl: Proxy wachtwoord:

en: Your firewall password
nl: Uw firewall wachtwoord

en: Your firewall account (optional)
nl: Uw firewall account (optioneel)

en: Passive file transfers
nl: Passieve bestandsoverdrachten

en: Send PASV command or PORT command for data transfers
nl: Zend PASV commando of PORT commando voor dataoverdrachten

en: Resolve Remote Symlinks (LIST -L)
nl: Externe Symlinks Opzoeken (LIST -L)

en: If you disable this feature, then gFTP will only send LIST to the remote server instead of LIST -L
nl: Als deze optie uit staat zal gFTP alleen LIST, in plaats van LIST -L, naar de externe server zenden

en: Proxy config
nl: Proxy configuratie

en: This specifies how your proxy server expects us to log in
nl: Dit geeft aan hoe er ingelogd moet worden op de proxy server

en: %pu = proxy user
nl: %pu = proxy gebruiker

en: %hu = host user
nl: %hu = host gebruiker

en: %pp = proxy pass
nl: %pp = proxy wachtwoord

en: %hp = host pass
nl: %hp = host wachtwoord

en: %po = proxy port
nl: %po = proxy poort

en: %ho = host port
nl: %ho = host poort

en: Use HTTP/1.1
nl: Gebruik HTTP/1.1

en: Do you want to use HTTP/1.1 or HTTP/1.0
nl: Wilt u HTTP/1.1 of HTTP/1.0 gebruiken?

en: SSH Prog Name:
nl: SSH Programma Naam:

en: The path to the SSH executable
nl: Het path naar het SSH uitvoerbaar bestand

en: SSH Extra Params:
nl: SSH Extra Parameters:

en: Extra parameters to pass to the SSH program
nl: Extra parameters om aan het SSH programma door te geven

en: Default remote SSH sftpserv path
nl: Standaard extern SSH sftpserv path

en: Default remote SSH2 sftp-server path
nl: Standaard extern SSH2 sftp-server path

en: Need SSH User/Pass
nl: SSH Gebruiker/Paswoord Nodig

en: Require a username/password for SSH connections
nl: Gebruikersnaam/paswoord voor SSH verbindingen nodig

en: Use ssh-askpass util
nl: Gebruik ssh-askpass hulp

en: Use the ssh-askpass utility to grab the users password
nl: Gebruik het ssh-askpass hulpmiddel om het gebruikerspaswoord te verkrijgen

en: Use SSH2 SFTP subsys
nl: Gebruik SSH2 SFTP subsys

en: Call ssh with the -s sftp flag. This is helpful because you won't have to know the remote path to the remote sftp-server
nl: Start ssh met de -s sftp optie. Dit is handig als u het externe path naar de externe sftp-server niet weet

en: Enable old SSH protocol
nl: Oud SSH protocol aan zetten

en: Enable the old SSH protocol. You will need to download the sftp server from http:///www.xbill.org/sftp
nl: Zet het oude SSH protocol aan. U zal de sftp server van http://www.xbill.org/sftpmoeten downloaden

en: This defines what will happen when you double click a file in the file listboxes. 0=View file 1=Edit file 2=Transfer file
nl: Dit geeft aan wat gebeurt als u op een bestand in de lijsten dubbelklikt. 0=Bestand weergeven 1=Bestand bewerken 2=Bestand overdragen

en: (*) If this is set, and there is a ext= line below for the file extension, it will download the file as specified below
nl: (*) Als dit is aangevinkt en er is een ext= lijn gegeven voor de bestandsextensie, zal het bestand op onderstaande manier gedownload worden

en: The default width of the local files listbox
nl: De standaard breedte van lokale bestanden lijst

en: The default width of the remote files listbox
nl: De standaard breedte van de externe bestanden lijst

en: The default height of the local/remote files listboxes
nl: De standaard hoogte van de lokale/externe bestanden lijst

en: The default height of the transfer listbox
nl: De standaard hoogte van de overdrachtslijst

en: The default height of the logging window
nl: De standaard hoogte van het log-venster

en: The width of the filename column in the transfer window. Set this to 0 to have this column automagically resize.
nl: De breedte van de bestandsnaam-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen.

en: The width of the filename column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
nl: De breedte van de bestandsnaam-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen. Geef een -1 om deze kolom uit te zetten

en: The width of the size column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
nl: De breedte van de bestandsgrootte-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen. Geef een -1 om deze kolom uit te zetten

en: The width of the user column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
nl: De breedte van de gebruikersnaam-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen. Geef een -1 om deze kolom uit te zetten

en: The width of the group column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
nl: De breedte van de groeps-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen. Geef een -1 om deze kolom uit te zetten

en: The width of the date column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
nl: De breedte van de datum-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen. Geef een -1 om deze kolom uit te zetten

en: The width of the attribs column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
nl: De breedte van de eigenschappen-kolom. Geef een 0 om deze kolom de breedte zelf te laten kiezen. Geef een -1 om deze kolom uit te zetten

en: The color of the commands that are sent to the server
nl: De kleur van de commando's die naar de server gezonden zijn

en: The color of the commands that are received from the server
nl: De kleur van de commando's die van de server ontvangen zijn

en: The color of the error messages
nl: De kleur van de foutmeldingen

en: The color of the rest of the log messages
nl: De kleur van de overige logberichten

en: gFTP Error: Bad config file name %s
nl: gFTP Fout: Verkeerd configuratiebestand %s

en: gFTP Error: Could not make directory %s: %s
nl: gFTP Fout: Kan directory %s niet aanmaken: %s

en: gFTP Error: Cannot find master config file %s
nl: gFTP Fout: Kan configuratie bestand %s niet vinden

en: Did you do a make install?
nl: Is make install wel uitgevoerd?

en: gFTP Error: Cannot open config file %s: %s
nl: gFTP Fout: Kan configuratiebestand %s niet openen: %s

en: gFTP Warning: Skipping line %d in config file: %s
nl: gFTP Waarschuwing: Regel %d in configuratiebestand overgeslagen: %s

en: gFTP Error: Bad log file name %s
nl: gFTP Fout: Verkeerd logbestand %s

en: gFTP Warning: Cannot open %s for writing: %s
nl: gFTP Waarschuwing: Kan niet naar %s schrijven: %s

en: gFTP Error: Bad bookmarks file name %s
nl: gFTP Fout: Verkeerd bladwijzerbestand %s

en: Warning: Cannot find master bookmark file %s
nl: Waarschuwing: Kan bladwijzerbestand %s niet vinden

en: gFTP Error: Cannot open bookmarks file %s: %s
nl: gFTP Fout: Kan bookmarkbestand %s niet openen: %s

en: gFTP Warning: Skipping line %d in bookmarks file: %s
nl: gFTP Waarschuwing: Regel %d in bookmarkbestand overgeslagen: %s

en: Config file for gFTP. Copyright (C) 1998-2002 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Warning: Any comments that you add to this file WILL be overwritten. If a entry has a (*) in it's comment, you can't change it inside gFTP
nl: Configuratiebestand voor gFTP. Copyright (C) 1998-2002 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Waarschuwing: Al het toegevoegde commentaar ZAL overschreven worden. Een veld met (*) in het commentaar is niet binnen gFTP te veranderen

en: Bookmarks file for gFTP. Copyright (C) 1998-2002 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Warning: Any comments that you add to this file WILL be overwritten
nl: Bladwijzerbestand voor gFTP. Copyright (C) 1998-2002 Brian Masney <masneyb@gftp.org>. Waarschuwing: Al het toegevoegde commentaar ZAL overschreven worden.

en: This section specifies which hosts are on the local subnet and won't need to go out the proxy server (if available). Syntax: dont_use_proxy=.domain or dont_use_proxy=network number/netmask
nl: Dit gedeelte specificeerd welke hosts op het lokale subnet zijn en niet door de proxy server (indien aanwezig) hoeven te gaan. Syntax: dont_use_proxy=.domein of dont_use_proxy=netwerk nummer/netmask

en: ext=file extenstion:XPM file:Ascii or Binary (A or B):viewer program. Note: All arguments except the file extension are optional
nl: ext=bestandsextensie:XPM bestand:Ascii of Binair (A of B):weergaveprogramma. NB: Alle argumenten behalve de bestandsextensie zijn optioneel

en: This section contains the data that is in the history
nl: Deze sectie bevat de geschiedenis-gegevens

en: gFTP Warning: Line %d doesn't have enough arguments
nl: gFTP Waarschuwing: Regel %d heeft niet genoeg argumenten

en: Could not change local directory to %s: %s
nl: Kan niet naar lokale directory %s gaan: %s

en: Could not get current working directory: %s
nl: Kan niet naar huidige directory gaan: %s

en: Error closing file descriptor: %s
nl: Fout bij het sluiten van bestandsbeschrijver %s

en: Error: Cannot open local file %s: %s
nl: Fout: Kan lokaal bestand %s: niet openen: %s

en: Cannot fdopen() socket for %s: %s
nl: Kan buis naar %s niet fdopen(): %s

en: Error: Cannot seek on file %s: %s
nl: Fout: Kan niet naar bestand %s zoeken: %s

en: Error: Cannot truncate local file %s: %s
nl: Fout: Kan lokaal bestand %s niet beknotten: %s

en: Could not get local directory listing %s: %s
nl: Kan geen lijst van lokale directory %s maken: %s

en: Successfully changed local directory to %s
nl: Directory succesvol naar %s veranderd

en: Successfully removed %s
nl: %s is verwijderd

en: Error: Could not remove directory %s: %s
nl: Fout: Kan externe directory %s niet verwijderen: %s

en: Error: Could not remove file %s: %s
nl: Fout: Kan extern bestand %s niet verwijderen: %s

en: Successfully made directory %s
nl: Directory %s succesvol aangemaakt

en: Error: Could not make directory %s: %s
nl: Fout: kan directory %s niet aanmaken: %s

en: Successfully renamed %s to %s
nl: %s is succesvol hernoemd naar %s

en: Error: Could not rename %s to %s: %s
nl: Fout: Kan %s niet naar %s hernoemen: %s

en: Successfully changed mode of %s to %d
nl: Modus succesvol veranderd van %s naar %d

en: Error: Could not change mode of %s to %d: %s
nl: Fout: Kan de modus niet veranderen van %s naar %d: %s

en: usage: gftp [[ftp://][user:[pass]@]ftp-site[:port][/directory]]
nl: gebruik: gftp [[ftp://][gebr:wachtw@]ftp-site[:poort][/directory]]

en: gFTP Error: Cannot find file %s in %s or %s
nl: gFTP Fout: Kan bestand %s niet in %s of %s vinden

en: Running program %s
nl: Lopend programma %s

en: none
nl: geen

en: SITE command
nl: SITE commando

en: user@host
nl: gebruiker@host

en: user@host:port
nl: gebruiker@host:poort

en: AUTHENTICATE
nl: AUTHENTICATIE

en: user@host port
nl: gebruiker@host poort

en: user@host NOAUTH
nl: gebruiker@host NOAUTH

en: Custom
nl: Aangepast

en: Connection to %s timed out
nl: Verbinding naar %s timeout

en: Error reading from host %s: %s
nl: Fout bij lezen van host %s: %s

en: Error writing to host %s: %s
nl: Fout bij schrijven naar host %s: %s

en: Loading directory listing %s from cache
nl: Directorylijst %s van buffer ophalen

en: Error: Cannot write to cache: %s
nl: Fout: Kan niet naar buffer schrijven: %s

en: Looking up %s
nl: %s opzoeken

en: Cannot look up hostname %s: %s
nl: Kan de hostnaam %s niet vinden: %s

en: unknown
nl: onbekend

en: Failed to create a socket: %s
nl: Mislukt om buis te maken: %s

en: Trying %s:%d
nl: Probeer %s:%d

en: Cannot connect to %s: %s
nl: Kan geen verbinding met %s maken: %s

en: Connected to %s:%d
nl: Verbonden met %s:%d

en: Cannot fdopen() socket: %s
nl: Kan buis niet fdopen(): %s

en: Disconnecting from site %s
nl: Bezig met verbinding %s te verbreken

en: Starting the file transfer at offset %ld
nl: Bestandsoverdracht gestart vanaf offset %ld

en: Cannot retrieve file %s
nl: Kan bestand %s niet ontvangen

en: Finished retrieving data
nl: Gegevens zijn ontvangen

en: Retrieving directory listing...
nl: Directorylijst aan het ontvangen...

en: total
nl: totaal

en: Warning: Cannot parse listing %s
nl: Waarschuwing: Kan lijst %s niet ontleden

en: Cannot create a data connection: %s
nl: Kan geen gegevensverbinding maken: %s

en: Cannot bind a port: %s
nl: Kan niet binden aan poort: %s

en: Cannot listen on port %d: %s
nl: Kan niet luisteren aan poort %d: %s

en: Cannot accept connection from server: %s
nl: Kan geen verbinding met server accepteren: %s

en: Error: Could not write to socket: %s
nl: Fout: Kan niet naar buis schrijven: %s

en: Opening SSH connection to %s
nl: SSH verbinding met %s openen

en: Cannot create a socket pair: %s
nl: Kan geen buizenpaar te maken: %s

en: Cannot open master pty %s: %s
nl: Kan master pty %s niet openen: %s

en: Error: Cannot execute ssh:
nl: Fout: Kan ssh niet uitvoeren:

en: Error: Received wrong init string from server
nl: Fout: Ontving verkeerde initialisatieregel van server

en: Successfully logged into SSH server %s
nl: Succesvol verbonden met SSH server %s

en: Cannot fork another process: %s
nl: Kan geen ander proces splitsen: %s

en: Remote host could not find file %s
nl: Externe host kan bestand %s niet vinden

en: Received unexpected response from server
nl: Ontving onverwacht antwoord van server

en: Finished retrieving directory listing
nl: Directorylijst ontvangen

en: Could not change remote directory to %s: %s
nl: Kan niet naar externe map %s: %s

en: Error: Message size %d too big from server
nl: Fout: Berichtgrootte %d van server te groot

en: Error: Could not read from socket: %s
nl: Fout: Kan niet van buis lezen: %s

en: Received wrong response from server, disconnecting
nl: Ontving verkeerd antwoord van server, verbinding wordt verbroken

en: Error: Message size %d too big
nl: Fout: Berichtgrootte %d te groot

en: %d: Protocol Initialization
nl: %d: Protocol Initialisatie

en: %d: Protocol version %d
nl: %d: Protocol versie %d

en: %d: Open %s
nl: %d: %s openen

en: %d: Close
nl: %d: Sluiten

en: %d: Open Directory %s
nl: %d: Directory %s openen

en: %d: Read Directory
nl: %d: Directory Lezen

en: %d: Remove file %s
nl: %d: Kan bestand %s niet verwijderen

en: %d: Make directory %s
nl: %d: Maak Directory %s

en: %d: Remove directory %s
nl: %d: Verwijder directory %s

en: %d: Realpath %s
nl: %d: Echtpath %s

en: %d: File attributes
nl: %d: Bestand attributen

en: No such file or directory
nl: Bestand of directory bestaat niet

en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

en: Failure
nl: Mislukt

en: Bad message
nl: Slecht bericht

en: No connection
nl: Geen verbinding

en: Connection lost
nl: Verbinding verloren

en: Operation unsupported
nl: Operatie niet ondersteund

en: Unknown message returned from server
nl: Onbekend bericht ontavngen van server

en: about
nl: info

en: Shows gFTP information
nl: Geef gFTP informatie

en: Sets the current file transfer mode to Ascii (only for FTP)
nl: Zet de huidige bestandsoverdracht modus naar Ascii (alleen voor FTP)

en: binary
nl: binair

en: Sets the current file transfer mode to Binary (only for FTP)
nl: Zet de huidige bestandsoverdracht modus naar Binair (alleen voor FTP)

en: Changes the remote working directory
nl: Verandert de externe werkdirectory

en: Changes the permissions of a remote file
nl: Verandert de permissies van een extern bestand

en: close
nl: sluiten

en: Disconnects from the remote site
nl: Verbreekt de verbinding met de externe site

en: delete
nl: verwijder

en: Removes a remote file
nl: Verwijdert een extern bestand

en: Downloads remote file(s)
nl: Externe bestanden downloaden

en: Shows this help screen
nl: geeft dit help scherm

en: Changes the local working directory
nl: Verandert de lokale werkdirectory

en: Changes the permissions of a local file
nl: Verandert de permissies van een lokaal bestand

en: ldelete
nl: lverwijder

en: Removes a local file
nl: Verwijdert een lokaal bestand

en: Shows the directory listing for the current local directory
nl: Geeft de directory-inhoud voor de huidige lokale werkdirectory

en: Creates a local directory
nl: Maakt een lokale directory

en: Show current local directory
nl: Geeft de huidige lokale directory

en: lrename
nl: lhernoem

en: Rename a local file
nl: Hernoem een lokaal bestand

en: Remove a local directory
nl: Verwijdert een lokale directory

en: Shows the directory listing for the current remote directory
nl: Geeft de directory-inhoud voor de huidige externe directory

en: Creates a remote directory
nl: Maakt een externe directory:

en: Uploads local file(s)
nl: Lokale bestanden uploaden

en: open
nl: openen

en: Opens a connection to a remote site
nl: Opent een verbinding naar een externe site

en: Show current remote directory
nl: Geeft de huidige externe directory

en: quit
nl: afsluiten

en: Exit from gFTP
nl: gFTP afsluiten

en: rename
nl: hernoem

en: Rename a remote file
nl: Een extern bestand hernoemen

en: Remove a remote directory
nl: Verwijdert een externe directory

en: Show configuration file variables. You can also set variables by set var=val
nl: Geeft configuratiebestand variabelen. U kan ook variabelen instellen met set var=wrd

en: >.
    If you have any questions, comments, or suggestions about this program, please feel free to email them to me. You can always find out the latest news about gFTP from my website at http://www.gftp.org/
nl: >.
    Voor vragen, commentaar of suggesties over dit programma, stuur een mail. Het laatste nieuws over gFTP is te vinden op de website http://gftp.seul.org/

en: gFTP comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, see the COPYING file. This is free software, and you are welcome to redistribute it under certain conditions; for details, see the COPYING file
nl: gFTP komt met GEEN ENKELE GARANTIE; voor meer informatie, bekijk het COPYING bestand. Dit is vrije software, en is vrij te kopieeren onder zekere voorwaarden. Zie hiervoor het COPYING bestand

en: Error: Command not recognized
nl: Fout: Commando niet herkend

en: usage: open [[ftp://][user:pass@]ftp-site[:port][/directory]]
nl: gebruik: open [[ftp://][gebr:wachtw@]ftp-site[:poort][/directory]]

en: Could not parse URL %s
nl: Kan URL %s niet ontleden

en: Translated by
nl: Vertaald door Myckel Habets <myckelhabets@netscape.net>

en: Error: Not connected to a remote site
nl: Fout: Niet verbonden met een externe site

en: usage: chdir <directory>
nl: gebruik: chdir <directory>

en: usage: mkdir <new directory>
nl: gebruik: mkdir <nieuwe directory>

en: usage: rmdir <directory>
nl: gebruik: rmdir <directory>

en: usage: delete <file>
nl: gebruik: delete <bestand>

en: usage: rename <old name> <new name>
nl: gebruik: hernoem <oude naam> <nieuwe naam>

en: usage: chmod <mode> <file>
nl: gebruik: chmod <modus> <bestand>

en: usage: mget <filespec>
nl: gebruik: mget <bestandspec>

en: usage: mput <filespec>
nl: gebruik: mput <bestandspec>

en: File transfer will be throttled to %.2f KB/s
nl: Bestandsoverdracht zal worden afgeremd tot %.2f KB/s

en: Could not download %s
nl: Kan %s niet downloaden

en: Successfully transferred %s
nl: %s is succesvol overgedragen

en: Supported commands:
nl: Ondersteunde commando's:

en: usage: set [variable = value]
nl: gebruik: set [variabele = waarde]

en: Error: Variable %s is not a valid configuration variable.
nl: Fout: Variabele %s is geen geldige configuratievariabele.

en: Error: You cannot change this variable
nl: Fout: U kan deze variabele niet veranderen

en: %s: Please hit the stop button first to do anything else
nl: %s: De stopknop moet eerst aangeklikt worden, om iets anders te doen

en: Run Bookmark
nl: Bladwijzers starten

en: Internal gFTP Error: Could not look up bookmark entry. This is definately a bug. Please email masneyb@gftp.org about it. Please be sure to include the version number and how you can reproduce it
nl: Interne gFTP Fout: Kan bladwijzeringang niet laden. Dit is een bug. Geef dit a.u.b. door aan masneyb@gftp.org. Vergeet niet het versie nummer en een korte beschrijving hoe de fout te reproduceren is mee te sturen

en: Add Bookmark
nl: Bladwijzer Toevoegen

en: Add Bookmark: You must enter a hostname
nl: Bladwijzer Toevoegen: Er moet een hostnaam ingevuld worden

en: Enter the name of the bookmark you want to add
    You can separate items by a / to put it into a submenu
    (ex: Linux Sites/Debian)
nl: Geef de naam van de toe te voegen bladwijzer
    Met een / kunnen submenus aangegeven worden
    (bv: Linux/Debian)

en: Remember password
nl: Wachtwoord Onthouden

en: Add Bookmark: You must enter a name for the bookmark
nl: Bladwijzer Toevoegen: Er moet een naam voor de bladwijzer ingevuld worden

en: Add Bookmark: Cannot add bookmark %s because that name already exists
nl: Bladwijzer Toevoegen: Kan bladwijzer %s niet aanmaken omdat de naam al bestaat

en: /_File
nl: Bestand

en: /File/tearoff
nl: /Bestand/tearoff

en: /File/New Folder...
nl: /Bestand/Nieuwe Map...

en: /File/New Item...
nl: /Bestand/Nieuw Veld...

en: /File/Delete
nl: /Bestand/Verwijderen

en: /File/Properties...
nl: /Bestand/Instellingen...

en: /File/sep
nl: /Bestand/sep

en: /File/Close
nl: /Bestand/Sluiten

en: Edit Bookmarks
nl: Bladwijzers Bewerken

en:   Cancel
nl:   Annuleer

en: New Folder
nl: Nieuwe Map

en: Enter the name of the new folder to create
nl: Geef de naam van de aan te maken map

en: Enter the name of the new item to create
nl: Geef de naam van het aan te maken veld

en: Edit Entry
nl: Bewerk Ingang

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Hostname:
nl: Hostnaam:

en: Port:
nl: Poort:

en: Remote Directory:
nl: Externe Directory:

en: Local Directory:
nl: Lokale Directory:

en: Remote SSH sftp path:
nl: Externe SSH sftp path:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Paswoord:

en: Log in as ANONYMOUS
nl: Log in als ANONYMOUS

en: Apply
nl: Toepassen

en: Are you sure you want to erase the bookmark
    %s and all it's children?
nl: Moeten bladwijzer %s en alle onderliggende
    bladwijzers verwijderd worden?

en: Delete Bookmark
nl: Verwijder Bladwijzer

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: You can now adjust the attributes of your file(s)
    Note: Not all ftp servers support the chmod feature
nl: De eigenschappen van de bestanden kunnen nu aangepast worden
    NB: Niet alle ftp servers ondersteunen de chmod optie

en: Special
nl: Speciaal

en: Sticky
nl: Plakkerig

en: User
nl: Gebruiker

en: Read
nl: Lezen

en: Write
nl: Schrijven

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Group
nl: Groep

en: Other
nl: Ander

en: Operation canceled
nl: Operatie geannuleerd

en: Delete
nl: Verwijder

en: Are you sure you want to delete these %ld files and %ld directories
nl: Weet u zeker dat u deze %ld bestanden en %ld directories wilt verwijderen?

en: Delete Files/Directories
nl: Verwijder Bestanden/Directories

en: Drag-N-Drop
nl: Klik en Sleep

en: Received URL %s
nl: URL %s ontvangen

en: Drag-N-Drop: Ignoring url %s: Not a valid url
nl: Klik en Sleep: URL %s overgeslagen: Geen geldig URL

en: >. If you have any questions, comments, or suggestions about this program, please feel free to email them to me. You can always find out the latest news about gFTP from my website at http://www.gftp.org/
nl: >. Voor vragen, commentaar of suggesties over dit programma, stuur een mail. Het laatste nieuws over gFTP is te vinden op de website http://gftp.seul.org/

en: Exit
nl: Afsluiten

en: There are file transfers in progress.
    Are you sure you want to exit?
nl: Er zijn bestandsoverdrachten bezig.
    Weet u zeker dat u wilt afsluiten?

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Progress
nl: Voortgang

en: /_FTP
nl: FTP

en: /FTP/Window 1
nl: /FTP/Venster 1

en: /FTP/Window 2
nl: /FTP/Venster 2

en: /FTP/Binary
nl: /FTP/Binair

en: /FTP/_Options...
nl: /FTP/Opties...

en: /FTP/_Quit
nl: /FTP/Afsluiten

en: /_Local
nl: Lokaal

en: /Local/tearoff
nl: /Lokaal/tearoff

en: /Local/Open _URL...
nl: /Lokaal/Open URL...

en: /Local/Disconnect
nl: /Lokaal/Verbinding Verbreken

en: /Local/sep
nl: /Lokaal/sep

en: /Local/Change Filespec...
nl: /Lokaal/Verander Bestandsspec...

en: /Local/Show selected
nl: /Lokaal/Geselecteerde weergeven

en: /Local/Select All
nl: /Lokaal/Selecteer Alles

en: /Local/Select All Files
nl: /Lokaal/Selecteer Alle Bestanden

en: /Local/Deselect All
nl: /Lokaal/Deselecteer Alles

en: /Local/Send SITE Command...
nl: /Lokaal/Zend SITE Commando...

en: /Local/Change Directory
nl: /Lokaal/Verander Directory

en: /Local/Chmod...
nl: /Lokaal/Chmod

en: /Local/Make Directory...
nl: /Lokaal/Maak Directory...

en: /Local/Rename...
nl: /Lokaal/Hernoem...

en: /Local/Delete...
nl: /Lokaal/Verwijder...

en: /Local/Edit...
nl: /Lokaal/Bewerken...

en: /Local/View...
nl: /Lokaal/Weergave...

en: /Local/Refresh
nl: /Lokaal/Verversen

en: /_Remote
nl: /Extern

en: /Remote/tearoff
nl: /Extern/tearoff

en: /Remote/Open _URL...
nl: /Extern/Open URL...

en: /Remote/Disconnect
nl: /Extern/Verbinding Verbreken

en: /Remote/sep
nl: /Extern/sep

en: /Remote/Change Filespec...
nl: /Extern/Verander Bestandsspec...

en: /Remote/Show selected
nl: /Extern/Geselecteerde weergeven

en: /Remote/Select All
nl: /Extern/Selecteer Alles

en: /Remote/Select All Files
nl: /Extern/Selecteer Alle Bestanden

en: /Remote/Deselect All
nl: /Extern/Deselecteer Alles

en: /Remote/Send SITE Command...
nl: /Extern/Zend SITE Commando...

en: /Remote/Change Directory
nl: /Extern/Verander Directory

en: /Remote/Chmod...
nl: /Extern/Chmod...

en: /Remote/Make Directory...
nl: /Extern/Maak Directory...

en: /Remote/Rename...
nl: /Extern/Hernoem...

en: /Remote/Delete...
nl: /Extern/Verwijder...

en: /Remote/Edit...
nl: /Extern/Bewerken...

en: /Remote/View...
nl: /Extern/Weergave...

en: /Remote/Refresh
nl: /Extern/Ververs

en: /_Bookmarks
nl: /Bladwijzers

en: /Bookmarks/tearoff
nl: /Bladwijzers/tearoff

en: /Bookmarks/Add bookmark
nl: /Bladwijzers/Bladwijzers Toevoegen

en: /Bookmarks/Edit bookmarks
nl: /Bladwijzers/Bladwijzers Bewerken

en: /Bookmarks/sep
nl: /Bladwijzers/sep

en: /_Transfers
nl: /Overdracht

en: /Transfers/tearoff
nl: /Overdracht/tearoff

en: /Transfers/Start Transfer
nl: /Overdracht/Start Overdracht

en: /Transfers/Stop Transfer
nl: /Overdracht/Stop Overdracht

en: /Transfers/sep
nl: /Overdracht/sep

en: /Transfers/Skip Current File
nl: /Overdracht/Huidig Bestand Overslaan

en: /Transfers/Remove File
nl: /Overdracht/Bestanden Verwijderen

en: /Transfers/Move File _Up
nl: /Overdracht/Verplaats Bestand Omhoog

en: /Transfers/Move File _Down
nl: /Overdracht/Verplaats Bestand Omlaag

en: /Transfers/Retrieve Files
nl: /Overdracht/Bestanden Ontvangen

en: /Transfers/Put Files
nl: /Overdracht/Bestanden Verzenden

en: /L_ogging
nl: /Loggen

en: /Logging/tearoff
nl: /Loggen/tearoff

en: /Logging/Clear
nl: /Loggen/Wissen

en: /Logging/View log...
nl: /Loggen/Bekijk log...

en: /Logging/Save log...
nl: /Loggen/Log oplaan...

en: /Tool_s
nl: /Toepassingen

en: /Tools/tearoff
nl: /Toepassingen/tearoff

en: /Tools/Compare Windows
nl: /Toepassingen/Vergelijk Vensters

en: /Tools/Clear Cache
nl: /Toepassingen/Buffer Leegmaken

en: /_Help
nl: /Help

en: /Help/About...
nl: /Help/Info...

en: Port:
nl: Poort:

en: User:
nl: Naam:

en: Pass:
nl: Pawoord:

en: Size
nl: Grootte

en: Date
nl: Datum

en: Attribs
nl: Rechten

en: Connect
nl: Verbinden

en: Error: You must type in a host to connect to
nl: Fout: Er is geen host gegeven om verbinding mee te maken

en: OpenURL: Operation canceled...you must enter a string
nl: OpenURL: Operatie geannuleerd...er moet een string ingevoerd worden

en: Connect via URL
nl: Verbinden via URL

en: Enter ftp url to connect to
nl: Geef FTP URL om verbinding mee te maken

en: Change Filespec: Operation canceled...you must enter a string
nl: Verander Bestandspec: Operatie geannuleers...u moet een string invoeren

en: Change Filespec
nl: Verander Bestandsspec

en: Enter the new file specification
nl: Geef nieuwe bestandsspecificatie

en: SITE: Operation canceled...you must enter a string
nl: SITE: Operatie afgebroken...u moet een string invoeren

en: Enter site-specific command
nl: Geef site-specifiek commando

en: Error: Error writing to %s: %s
nl: Fout: Fout bij schrijven naar %s: %s

en: Successfully wrote the log file to %s
nl: Log bestand succesvol naar %s geschreven

en: Save Log
nl: Log Opslaan

en: Cannot find the license agreement file COPYING. Please make sure it is in either %s or in %s
nl: Kan het licentiebestand COPYING niet vinden. Controleer of dit bestand aanwezig is in %s of in %s

en: About gFTP
nl: Info over gFTP

en: %s
    Copyright (C) 1998-2002 Brian Masney <masneyb@gftp.org>
    Official Homepage: http://www.gftp.org/
    Logo by: Aaron Worley <planet_hoth@yahoo.com>
nl: %s
    Copyright (C) 1998-2002 Brian Masney <masneyb@gftp.org>
    Officiele Webpagina: http://www.gftp.org/
    Logo door: Aaron Worley <planet_hoth@yahoo.com>

en: About
nl: Info

en: License Agreement
nl: Licentie Overeenkomst

en:   Close
nl:   Sluiten

en: Compare Windows
nl: Vergelijk Vensters

en: Refresh
nl: Ververs

en: All Files
nl: Alle Bestanden

en: ] (Cached) [
nl: ] (Gebufferd) [

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: Error opening file %s: %s
nl: Fout tijdens openen van bestand %s: %s

en: %s: Not connected to a remote site
nl: %s: Niet verbonden met externe site

en: %s: This feature is not available using this protocol
nl: %s: Deze optie is nog niet beschikbaar met dit protocol

en: %s: You must only have one item selected
nl: %s: Er mag maar een onderdeel geselecteerd zijn

en: %s: You must have at least one item selected
nl: %s: Er moet minstens een onderdeel geselecteerd zijn

en: Change
nl: Verander

en: Rename
nl: Hernoem

en: Add
nl: Toevoegen

en: Getting directory listings
nl: Directorylijst aan het ophalen

en: Received %ld directories
    and %ld files
nl: %ld directories en
    %ld bestanden ontvangen

en: Mkdir: Operation canceled...you must enter a string
nl: Mkdir: Operatie geannuleerd...u moet een string invoeren

en: Make Directory
nl: Maak Directory

en: Enter name of directory to create
nl: Geef de naam van de aan te maken directory

en: Options
nl: Opties

en: Local Hosts
nl: Lokale Hosts

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Host
nl: Host Bewerken

en: Add Host
nl: Host Toevoegen

en: Domain
nl: Domein

en: Network Address
nl: Netwerk Adres

en: Rename: Operation canceled...you must enter a string
nl: Hernoem: Operatie geannuleerd...u moet een string invoeren

en: What would you like to rename %s to?
nl: Wat moet de nieuwe naam van %s worden?

en: Receiving file names...
nl: Bestandsnamen aan het ontvangen...

en: Connecting...
nl: Verbinding maken...

en: Enter Password
nl: Geef Paswoord

en: Please enter your password for this site
nl: Geef uw paswoord voor deze site

en: Waiting %d seconds until trying to connect again
nl: Wacht %d seconden om opnieuw te proberen verbinden

en: Transfer Files
nl: Bestanden Overdragen

en: Retrieve Files: Not connected to a remote site
nl: Bestanden Ontvangen: Er is geen verbinding met een externe site

en: Error: Remote site disconnected after trying to transfer file
nl: Fout: Externe site verbrak de verbinding na poging om bestandsoverdracht te starten

en: Could not download %s from %s
nl: Kan %s niet van %s downloaden

en: Successfully transferred %s at %.2f KB/s
nl: %s is succesvol overgedragen met %.2f KB/s

en: Skipped
nl: Overgeslagen

en: Waiting...
nl: Wachten...

en: Retrieving file names...%s bytes
nl: Bestandsnamen ontvangen...%s bytes

en: Finished
nl: Klaar

en: Stopping the transfer of %s
nl: Stop de overdracht van %s

en: Recv %s of %s at %.2fKB/s, %02d:%02d:%02d est. time remaining
nl: Ontv %s van %s met %.2fKB/s %02d:%02d:%02d benodigde tijd

en: Recv %s of %s, transfer stalled, unknown time remaining
nl: Ontv %s van %s, overdracht gestremd, onbekende tijd nodig

en: There are no file transfers selected
nl: Er zijn geen bestandsoverdrachten geselecteerd

en: Stopping the transfer on host %s
nl: Stop de overdracht op host %s

en: Skipping file %s on host %s
nl: Bestand %s overgeslagen op host %s

en: Local Size
nl: Lokale Grootte

en: Remote Size
nl: Externe Grootte

en: Action
nl: Actie

en: Download Files
nl: Bestanden Downloaden

en: Upload Files
nl: Bestanden Uploaden

en: The following file(s) exist on both the local and remote computer
    Please select what you would like to do
nl: De volgende bestanden bestaan zowel op de lokale als de externe computer
    Selecteer wat er moet gebeuren

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Skip
nl: Overslaan

en: Resume
nl: Hervatten

en: Skip File
nl: Bestand Overslaan

en: Select All
nl: Alles Selecteren

en: Deselect All
nl: Alles Deselecteren

en: Error: Child %d returned %d
nl: Fout: Subproces %d geeft %d

en: Child %d returned successfully
nl: Subproces %d is succesvol

en: Error: Cannot get information about file %s: %s
nl: Fout: Kan geen informatie over bestand %s vinden: %s

en: File %s was not changed
nl: Bestand %s is niet veranderd

en: Edit File
nl: Bewerk Bestand

en: Error: Remote site %s disconnected. Max retries reached...giving up
nl: Fout: Kan niet verbinden met %s. Max herverbindingen bereikt...opgegeven

en: Error: Remote site %s disconnected. Will reconnect in %d seconds
nl: Fout: Externe site %s verbrak de verbinding. Herverbinding in %d seconden

en: View
nl: Weergave

en: View: %s is a directory. Cannot view it.
nl: Weergave: %s is een directory. Kan niet weergeven.

en: Edit: You must specify an editor in the options dialog
nl: Bewerken: Er moet een editor in de opties aangegeven zijn

en: Edit: %s is a directory. Cannot edit it.
nl: Bewerken: %s is een directory. Kan niet bewerken.

en: Opening %s with %s
nl: Open %s met %s

en: Viewing file %s
nl: Weergave bestand %s

en: View: Cannot open file %s: %s
nl: Weergave: Kan bestand %s niet openen: %s

en: View: Cannot fork another process: %s
nl: Weergave: Kan geen ander proces splitsen: %s

en: Running program: %s %s
nl: Start programma: %s %s
