Gaim 2.0.0 - en to lt translation catalogue (2971 entries)

en: %s. Try `%s -h' for more information.
lt: %s. Daugiau informacijos suteikia `%s -h'.

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
lt: %s
    Vartojimas: %s [PARINKTIS] ...
    
      -c, --config=KATALOGAS  naudoti KATALOGAS konfigūracinių failų paieškai
      -d, --debug             išvesti derinimo pranešimus į standartinę išvestį
      -h, --help              parodyti šią pagalbą ir baigti
      -n, --nologin           automatiškai neprisijungti
      -v, --version           parodyti šios programos versiją ir baigti

en: Error
lt: Klaida

en: Account was not added
lt: Paskyra nebuvo sukurta

en: Screenname of an account must be non-empty.
lt: Paskyros vardas negali būti tuščias

en: New mail notifications
lt: Pranešimai apie naujus laiškus

en: Remember password
lt: Prisiminti slaptažodį

en: Modify Account
lt: Redaguoti paskyrą

en: New Account
lt: Nauja paskyra

en: Protocol:
lt: Protokolas:

en: Screen name:
lt: Vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Alias:
lt: Alternatyvusis vardas:

note: Cancel button Cancel
en: Cancel
lt: Atšaukti

note: Save button Save
en: Save
lt: Įrašyti

en: Are you sure you want to delete %s?
lt: Ar Jūs tikrai norite šalinti %s?

en: Delete Account
lt: Pašalinti paskyrą

note: Delete button
en: Delete
lt: Šalinti

en: Accounts
lt: Paskyros

en: You can enable/disable accounts from the following list.
lt: Jūs galite aktyvuoti ir deaktyvuoti paskyras iš šio sąrašo.

note: Add button
en: Add
lt: Pridėti

note: Modify button
en: Modify
lt: Keisti

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
lt: %s%s%s%s padarė %s savo bičiuliu%s%s

en: Add buddy to your list?
lt: Pridėti bičiulį į Jūsų sąrašą?

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
lt: Vartotojas %s%s%s%s nori pridėti %s į savo bičiulių sąrašą%s%s.

en: Authorize buddy?
lt: Ar leisti?

en: Authorize
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: You must provide a screename for the buddy.
lt: Turite duoti bičiuliui vardą.

en: You must provide a group.
lt: Turite nurodyti grupę.

en: You must select an account.
lt: Jūs privalote pasirinkti paskyrą

en: Error adding buddy
lt: Bičiulio pridėjimo klaida

en: Screen Name
lt: Vardas

en: Alias
lt: Sukurti alternatyvųjį vardą

en: Group
lt: Grupė

en: Account
lt: Paskyra

en: Add Buddy
lt: Pridėti bičiulį

en: Please enter buddy information.
lt: Įveskite bičiulio informaciją.

en: Chats
lt: Pokalbiai

note: Extract their Name and put it in
en: Name
lt: Vardas

en: Add Chat
lt: Pridėti pokalbių kambarį

en: You can edit more information from the context menu later.
lt: Daugiau informacijos galite keisti vėliau naudodamiesi kontekstiniu meniu.

en: Error adding group
lt: Grupės sukūrimo klaida

en: You must give a name for the group to add.
lt: Jūs turite kuriamai grupei suteikti pavadinimą.

en: A group with the name already exists.
lt: Grupė su tokiu vardu jau yra.

en: Add Group
lt: Pridėti grupę

en: Enter the name of the group
lt: Įveskite grupės pavadinimą

en: Edit Chat
lt: Keisti pokalbių kambarį

en: Please Update the necessary fields.
lt: Pataisykite būtinus laukus.

en: Edit
lt: Keisti

en: Auto-join
lt: Automatiškai prisijungti

en: Edit Settings
lt: Keisti nuostatas

en: Get Info
lt: Gauti informaciją

en: Add Buddy Pounce
lt: Sukurti reakciją į bičiulį

en: Send File
lt: Siųsti failą

en: View Log
lt: Žiūrėti žurnalą

en: Please enter the new name for %s
lt: Įveskite naują „%s“ vardą

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Enter empty string to reset the name.
lt: Įveskite tuščią eilutę, jei norite atstatyti vardą.

en: Removing this contact will also remove all the buddies in the contact
lt: Šio kontakto pašalinimas taip pat pašalins ir visus bičiulius jame

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
lt: Šios grupės pašalinimas taip pat pašalins ir visus bičiulius joje

en: Are you sure you want to remove %s?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %s?

note: XXX: anything to do with the returned ui-handle?
en: Confirm Remove
lt: Patvirtinkite pašalinimą

en: Remove
lt: Pašalinti

note: Buddy List
en: Buddy List
lt: Bičiulių sąrašas

en: Place tagged
lt: Vieta pažymėta

en: Toggle Tag
lt: Perjungti žymę

note: General
en: Nickname
lt: Vardas

note: Idle stuff
en: Idle
lt: Neveiklus

en: Online: %d
    Total: %d
lt: Prisijungusių: %d
    Iš viso: %d

en: Account: %s (%s)
lt: Paskyra: %s (%s)

en: 
    Last Seen: %s ago
lt: 
    Paskutinį kartą matytas prieš: %s

en: New...
lt: Nauja...

en: Saved...
lt: Įrašyta...

en: Plugins
lt: Papildiniai

en: _Name
lt: _Vardas

en: _Account
lt: _Paskyra

en: New Instant Message
lt: Nauja greitoji žinutė

en: Please enter the screen name or alias of the person you would like to IM.
lt: Įveskite vardą arba alternatyvųjį vardą asmens, su kuriuo norite bendrauti.

en: OK
lt: Gerai

note: Create the "Options" frame.
en: Options
lt: Parinktys

en: Send IM...
lt: Rašyti žinutę...

en: Toggle offline buddies
lt: Rodyti arba nerodyti atsijungusius bičiulius

en: Sort by status
lt: Surikiuoti pagal būseną

en: Sort alphabetically
lt: Surikiuoti abėcėliškai

en: Sort by log size
lt: Surikiuoti pagal žurnalo dydį

en: %s disconnected.
lt: %s atsijungė.

en: %s was disconnected due to the following error:
    %s
lt: %s atsijungė dėl klaidos:
    %s

en: Connection Error
lt: Sujungimo klaida

en: Connect
lt: Jungtis

en: No such command.
lt: Tokios komandos nėra.

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
lt: Sintaksės klaida: Jūs įvedėte neteisingą argumentų skaičių tai komandai.

en: Your command failed for an unknown reason.
lt: Jūsų komanda nepavyko dėl nežinomos priežasties.

en: That command only works in chats, not IMs.
lt: Ta komanda veikia tik pokalbių kambariuose, o ne asmeniniuose pokalbiuose.

en: That command only works in IMs, not chats.
lt: Ta komanda veikia tik asmeniniuose pokalbiuose, o ne pokalbių kambariuose.

en: That command doesn't work on this protocol.
lt: Ta komanda neveikia šiame protokole.

en: Commands are not supported yet. Message was NOT sent.
lt: Komandos dar nėra palaikomos.  Žinutė nebuvo išsiųsta.

en: 
    %s is typing...
lt: 
    %s rašo...

en: <AUTO-REPLY>
lt: <AUTOMATINIS-ATSAKYMAS>

note: Print the list of users in the room
en: List of users:
lt: Vartotojų sąrašas:

en: Supported debug options are:  version
lt: Palaikomi derinimo parametrai yra:  version

en: No such command (in this context).
lt: Šiame kontekste tokios komandos nėra.

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
lt: Naudokite "/help &lt;komanda&gt;" pagalbai apie konkrečią komandą.
    Tolimesnės komandos yra prieinamos šiame kontekste:

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
lt: say &lt;žinutė&gt;:  nusiųsti žinutę įprastai, kaip ir nenaudojant šios komandos.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
lt: me &lt;veiksmas&gt;:  nusiųsti IRC stiliaus veiksmą bičiuliui ar pokalbių kambariui.

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
lt: debug &lt;parametras&gt;:  nusiųsti įvairią derinimo informaciją į šį pokalbį.

en: clear: Clears the conversation scrollback.
lt: clear: išvalo pokalbių žinučių langą.

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
lt: help &lt;komanda&gt;:  suteikia pagalbą apie konkrečią komanda.

en: plugins: Show the plugins window.
lt: plugins: parodo papildinių langą.

en: buddylist: Show the buddylist.
lt: buddylist: parodo bičiulių sąrašą.

en: accounts: Show the accounts window.
lt: accounts: parodo paskyrų langą.

en: debugwin: Show the debug window.
lt: debugwin: parodo derinimo langą.

en: prefs: Show the preference window.
lt: prefs: parodo nuostatų langą.

en: statuses: Show the savedstatuses window.
lt: statuses: parodo išsaugotų būsenų langą.

en: Debug Window
lt: Derinimo langas

note: XXX: Setting the GROW_Y for the following widgets don't make sense. But right now * it's necessary to make the width of the debug window resizable ... like I said, * it doesn't make sense. The bug is likely in the packing in gntbox.c.
en: Clear
lt: Išvalyti

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Timestamps
lt: Laiko žymos

en: File Transfers - %d%% of %d files
lt: Failų perdavimai – %d%% iš %d

en: File Transfers
lt: Failų perdavimai

en: Progress
lt: Eiga

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Size
lt: Dydis

en: Speed
lt: Greitis

en: Remaining
lt: Liko

note: XXX: Use of ggp_str_to_uin() is an ugly hack!
en: Status
lt: Būsena

en: Close this window when all transfers finish
lt: Uždaryti ši langą pasibaigus visiems failų perdavimams

en: Clear finished transfers
lt: Pašalinti pabaigtus perdavimus

en: Stop
lt: Sustabdyti

note: Close button
en: Close
lt: Užverti

en: Waiting for transfer to begin
lt: Laukiama perdavimo pradžios

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Finished
lt: Baigta

en: Transferring
lt: Perdavimas

en: Emails
lt: El. laiškai

en: You have mail!
lt: Jūs turite pašto!

en: From
lt: Iš

en: Subject
lt: Tema

en: %s (%s) has %d new message. | %s (%s) has %d new messages.
lt[0]: %s (%s) turi %d naują pranešimą.
lt[1]: %s (%s) turi %d naujus pranešimus.
lt[2]: %s (%s) turi %d naujų pranešimų.

en: New Mail
lt: Naujas paštas

en: Info for %s
lt: Informacija apie %s

en: Buddy Information
lt: Informacija apie bičiulį

en: Continue
lt: Tęsti

en: Info
lt: Informacija

en: IM
lt: Kalbėtis

en: Join
lt: Prisijungti

en: Invite
lt: Pakviesti

en: (none)
lt: (nieko)

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
lt: Pavadinimas: %s
    Versija: %s
    Aprašymas: %s
    Autorius: %s
    Svetainė: %s
    Failo vardas: %s

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
lt: Prieš konfigūruojant papildinį, jį reikia įkelti.

en: Still need to do something about this.
lt: Reikia pabaigti papildinio konfigūravimą.

en: No configuration options for this plugin.
lt: Šis papildinys neturi konfigūruojamų parinkčių.

en: You can (un)load plugins from the following list.
lt: Jūs galite įkelti ar iškelti papildinius iš šio sąrašo.

en: Configure Plugin
lt: Konfigūruoti papildinį

en: Please enter a buddy to pounce.
lt: Įveskite bičiulį, į kurį reaguoti

en: New Buddy Pounce
lt: Nauja reakcija į bičiulį

en: Edit Buddy Pounce
lt: Redaguoti reakciją į bičiulį

en: Pounce Who
lt: Į kokį bičiulį reaguoti

note: Account: Set up stuff for the account box
en: Account:
lt: Paskyra:

en: Buddy name:
lt: Bičiulio vardas:

note: Create the "Pounce When Buddy..." frame.
en: Pounce When Buddy...
lt: Reaguoti, kai bičiulis...

en: Signs on
lt: prisijungia

en: Signs off
lt: atsijungia

en: Goes away
lt: pasitraukia

en: Returns from away
lt: sugrįžta

en: Becomes idle
lt: tampa neveiklus

en: Is no longer idle
lt: tampa veiklus

en: Starts typing
lt: pradeda rašyti

en: Pauses while typing
lt: trumpam nustoja rašyti

en: Stops typing
lt: nustoja rašyti

en: Sends a message
lt: išsiunčia žinutę

note: Create the "Action" frame.
en: Action
lt: Veiksmas

en: Open an IM window
lt: Atidaryti pokalbių langą

en: Pop up a notification
lt: Parodyti pranešimo langą

en: Send a message
lt: Nusiųsti žinutę

en: Execute a command
lt: Įvykdyti komandą

en: Play a sound
lt: Groti garsą

en: Pounce only when my status is not available
lt: Reaguoti tik tada, kai aš esu nepasiekamas

en: Recurring
lt: Pasikartojanti reakcija

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
lt: Ar tikrai norite pašalinti reakciją į %s nuo %s?

en: Buddy Pounces
lt: Reakcijos į bičiulius

en: %s has started typing to you (%s)
lt: %s pradėjo Jums rašyti (%s)

en: %s has paused while typing to you (%s)
lt: Pradėjęs Jums rašyti %s sustojo (%s)

en: %s has signed on (%s)
lt: %s prisijungė (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
lt: %s tapo veiklus (%s)

en: %s has returned from being away (%s)
lt: %s sugrįžo (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
lt: %s nustojo Jums rašyti (%s)

en: %s has signed off (%s)
lt: %s atsijungė (%s)

en: %s has become idle (%s)
lt: %s tapo neveiklus (%s)

en: %s has gone away. (%s)
lt: %s pasitraukė. (%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
lt: %s atsiuntė Jums žinutę. (%s)

en: Unknown pounce event. Please report this!
lt: Nežinomas reakcijos veiksmas. Prašome apie tai pranešti!

en: From last sent message
lt: nuo paskutinės išsiųstos žinutės

en: Never
lt: niekada

en: Show Idle Time
lt: Rodyti neveiklumo laikus

en: Show Offline Buddies
lt: Rodyti neprisijungusius bičiulius

en: Show Timestamps
lt: Rodyti laiko žymas

en: Notify buddies when you are typing
lt: Informuoti bičiulius, kai jiems rašote

en: Log format
lt: Žurnalo formatas

en: Log IMs
lt: Į žurnalą rašyti asmeninius pokalbius

en: Log chats
lt: Į žurnalą rašyti pokalbius kambariuose

en: Log status change events
lt: Į žurnalą rašyti būsenos pasikeitimus

note: Conversations
en: Conversations
lt: Pokalbiai

en: Logging
lt: Žurnalų vedimas

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Not implemented yet.
lt: Funkcija dar nerealizuota.

en: Save File...
lt: Įrašyti failą...

en: Open File...
lt: Atverti failą...

en: Are you sure you want to delete "%s"
lt: Ar Jūs tikrai norite šalinti „%s“?

en: Delete Status
lt: Pašalinti būseną

en: Saved Statuses
lt: Išsaugotos būsenos

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Rūšis

en: Message
lt: Žinutė

note: Use
en: Use
lt: Naudoti

en: Invalid title
lt: Neteisingas pavadinimas

en: Please enter a non-empty title for the status.
lt: Įveskite netuščią būsenos pavadinimą.

en: Duplicate title
lt: Pasikartojantis pavadinimas

en: Please enter a different title for the status.
lt: Prašome įvesti skirtingą pavadinimą šiai būsenai.

en: Substatus
lt: Smulkesnė būsena

en: Status:
lt: Būsena:

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Edit Status
lt: Redaguoti būseną

en: Use different status for following accounts
lt: Šioms paskyroms naudoti kitą būseną

note: Save & Use
en: Save & Use
lt: Išsaugoti ir naudoti

en: Statuses
lt: Būsenos

en: GntClipboard
lt: „Gnt“ iškarpinė

en: Clipboard plugin
lt: Iškarpinės papildinys

en: When the gnt clipboard contents change, the contents are made available to X, if possible.
lt: Kai „Gnt“ iškarpinės turinys pasikeičia, jis perduodamas X iškarpinei

en: %s just signed on
lt: %s ką tik prisijungė

en: %s just signed off
lt: %s atsijungė

en: %s sent you a message
lt: %s atsiuntė žinutę

en: %s said your nick in %s
lt: %s pasakė Jūsų vardą pokalbyje %s

en: %s sent a message in %s
lt: %s parašė žinutę pokalbyje %s

en: Buddy signs on/off
lt: Bičiulis pradeda arba baigia seansą

en: You receive an IM
lt: Gaunate žinutę

en: Someone speaks in a chat
lt: Kas nors parašo į pokalbį

en: Someone says your name in a chat
lt: Kas nors pokalbyje pasako Jūsų vardą

en: Notify with a toaster when
lt: Informuoti iššokančiu langeliu, kai:

en: Beep too!
lt: Taip pat ir pyptelėti!

en: Set URGENT for the terminal window.
lt: Nustatyti „URGENT“ požymį terminalo langui.

en: Toaster plugin
lt: Iššokančių langelių papildinys

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
lt: <b>Pokalbis su %s, įvykęs %s:</b><br>

en: History Plugin Requires Logging
lt: Istorijos papildinys reikalauja žurnalų vedimo

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
lt: Žurnalų vedimas gali būti įjungtas iš meniu pasirinkus Įrankiai -> Nuostatos -> Žurnalų vedimas.
    
    Žurnalų vedimo įjungimas greitosioms žinutėms ar pokalbiams kambariuose aktyvuos ir jų istoriją.

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
lt: Parodo neseniai įrašytus pokalbius naujuose pokalbiuose.

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
lt: Kai pradedamas naujas pokalbis, šis papildinys įterps paskutinio pokalbio tekstą su tuo pačiu pašnekovu į pokalbių langą.

en: lastlog: Searches for a substring in the backlog.
lt: lastlog: ieško eilutės žurnaluose.

en: GntLastlog
lt: GntLastLog

en: Lastlog plugin.
lt: „Lastlog“ papildinys.

en: accounts
lt: paskyros

en: Password is required to sign on.
lt: Prisijungimui būtinas slaptažoidis.

en: Enter password for %s (%s)
lt: Įveskite %s (%s) slaptažodį

en: Enter Password
lt: Įveskite slaptažodį

en: Save password
lt: Išsaugoti slaptažodį

en: Missing protocol plugin for %s
lt: Trūksta %s protokolo papildinio

en: New passwords do not match.
lt: Nauji slaptažodžiai nesutampa.

en: Fill out all fields completely.
lt: Pilnai užpildykite visus laukus.

en: Original password
lt: Pradinis slaptažodis

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: New password (again)
lt: Naujas slaptažodis (vėl)

en: Change password for %s
lt: Keisti %s slaptažodį

en: Please enter your current password and your new password.
lt: Prašome įvesti Jūsų pradinį slaptažodį ir Jūsų naują slaptažodį.

en: Change user information for %s
lt: Pakeisti vartotojo %s informaciją

en: Set User Info
lt: Nustatyti vartotojo informaciją

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Buddies
lt: Bičiuliai

en: buddy list
lt: bičiulių sąrašas

en: Registration Error
lt: Registracijos klaida

en: +++ %s signed on
lt: +++ %s prisijungė

en: +++ %s signed off
lt: +++ %s atsijungė

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unable to send message: The message is too large.
lt: Negalima išsiųsti žinutės: ji per ilga.

en: Unable to send message to %s.
lt: Negalima išsiųsti žinutės vartotojui %s.

en: The message is too large.
lt: Žinutė per ilga.

en: Unable to send message.
lt: Negalima išsiųsti žinutės.

en: Send Message
lt: Nusiųsti žinutę

en: _Send Message
lt: Nu_siųsti žinutę

en: %s entered the room.
lt: %s atėjo į kambarį.

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
lt: %s [<I>%s</I>] atėjo į kambarį.

en: You are now known as %s
lt: Dabar esate žinomas kaip %s

en: %s is now known as %s
lt: %s dabar yra žinomas kaip %s

en: %s left the room.
lt: %s paliko kambarį.

en: %s left the room (%s).
lt: %s paliko kambarį (%s).

en: Failed to get connection: %s
lt: Nepavyko gauti jungties: %s

en: Failed to get name: %s
lt: Nepavyko gauti vardo: %s

en: Failed to get serv name: %s
lt: Nepavyko gauti serverio pavadinimo: %s

en: No name
lt: Be vardo

en: Unable to create new resolver process
lt: Negalima sukurti naujo DNS adresų keitiklio proceso

en: Unable to send request to resolver process
lt: Nepavyko išsiųsti užklausos DNS adresų keitiklio procesui

en: Error resolving %s:
    %s
lt: Klaida keičiant DNS adresą %s
    %s

en: Error resolving %s: %d
lt: Klaida keičiant DNS adresą %s: %d

en: Error reading from resolver process:
    %s
lt: Skaitymo iš DNS adresų keitiklio proceso klaida:
    %s

en: EOF while reading from resolver process
lt: Failo pabaiga skaitymo iš DNS adresų keitiklio proceso metu

en: Thread creation failure: %s
lt: Nepavyko sukurti gijos: %s

en: Unknown reason
lt: Nežinoma priežastis

en: Error reading %s: 
    %s.
lt: %s skaitymo klaida:
    %s.

en: Error writing %s: 
    %s.
lt: %s rašymo klaida:
    %s.

en: Error accessing %s: 
    %s.
lt: %s prieigos klaida:
    %s.

en: Directory is not writable.
lt: Į katalogą negalima rašyti.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
lt: Negalima siųsti 0 baitų dydžio failo.

en: Cannot send a directory.
lt: Negalima siųsti katalogo.

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
lt: %s nėra paprastas failas, todėl nebuvo pakeistas.

en: %s wants to send you %s (%s)
lt: %s nori Jums atsiųsti %s (%s)

en: %s wants to send you a file
lt: %s nori Jums atsiųsti failą

en: Accept file transfer request from %s?
lt: Ar priimti perduodamą failą iš %s?

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
lt: Failas yra prieinamas parsisiuntimui iš:
    Nutolęs mazgas: %s
    Nutolęs prievadas: %d

en: %s is offering to send file %s
lt: %s siūlo atsiųsti failą %s

en: %s is not a valid filename.
lt: %s nėra teisingas failo vardas.

en: Offering to send %s to %s
lt: Siūloma nusiųsti %s bičiuliui %s

en: Starting transfer of %s from %s
lt: Pradedamas %s gavimas iš %s

en: Transfer of file %s complete
lt: Failo %s perdavimas baigtas

en: File transfer complete
lt: Failo perdavimas baigtas

en: You canceled the transfer of %s
lt: Jūs nutraukėte %s perdavimą

en: File transfer cancelled
lt: Failo perdavimas nutrauktas

en: %s canceled the transfer of %s
lt: %s nutraukė %s perdavimą

en: %s canceled the file transfer
lt: %s nutraukė failo perdavimą

en: File transfer to %s failed.
lt: Įvyko failo perdavimo bičiuliui %s klaida.

en: File transfer from %s failed.
lt: Įvyko failo gavimo iš %s klaida.

en: Run the command in a terminal
lt: Vykdyti komandą terminale

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
lt: Komanda „aim“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The command used to handle "gg" URLs, if enabled.
lt: Komanda „gg“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The command used to handle "icq" URLs, if enabled.
lt: Komanda „icq“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The command used to handle "irc" URLs, if enabled.
lt: Komanda „irc“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The command used to handle "msnim" URLs, if enabled.
lt: Komanda „msnim“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The command used to handle "sip" URLs, if enabled.
lt: Komanda „sip“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The command used to handle "xmpp" URLs, if enabled.
lt: Komanda „xmpp“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The command used to handle "ymsgr" URLs, if enabled.
lt: Komanda „ysmgr“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The handler for "aim" URLs
lt: Komanda „aim“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: The handler for "gg" URLs
lt: Komanda „aim“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: The handler for "icq" URLs
lt: Komanda „icq“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: The handler for "irc" URLs
lt: Komanda „irc“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: The handler for "msnim" URLs
lt: Komanda „msnim“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: The handler for "sip" URLs
lt: Komanda „sip“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: The handler for "xmpp" URLs
lt: Komanda „xmpp“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: The handler for "ymsgr" URLs
lt: Komanda „ysmgr“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „aim“ universaliuosius adresus.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "gg" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „gg“ universaliuosius adresus.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "icq" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „icq“ universaliuosius adresus.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "irc" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „irc“ universaliuosius adresus.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "msnim" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „msnim“ universaliuosius adresus.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "sip" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „sip“ universaliuosius adresus.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "xmpp" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „xmpp“ universaliuosius adresus.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "ymsgr" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „ysmgr“ universaliuosius adresus.

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
lt: „True“, jeigu komanda, turinti apdoroti šio tipo universaliuosius adresus, turi būti leidžiama terminale.

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „aim“ universaliuosius adresus

en: Whether the specified command should handle "gg" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „gg“ universaliuosius adresus

en: Whether the specified command should handle "icq" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „icq“ universaliuosius adresus

en: Whether the specified command should handle "irc" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „irc“ universaliuosius adresus

en: Whether the specified command should handle "msnim" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „msnim“ universaliuosius adresus

en: Whether the specified command should handle "sip" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „sip“ universaliuosius adresus

en: Whether the specified command should handle "xmpp" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „xmpp“ universaliuosius adresus

en: Whether the specified command should handle "ymsgr" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „ysmgr“ universaliuosius adresus

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
lt: <b><font color="red">Žurnalų tvarkytuvė neturi skaitymo funkcijos</font></b>

en: Plain text
lt: Grynasis tekstas

en: Old flat format
lt: Senasis plokščias formatas

en: Logging of this conversation failed.
lt: Nepavyko šio pokalbio įrašyti į žurnalą.

en: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
lt: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTOMATINIS ATSAKYMAS&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
lt: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTOMATINIS ATSAKYMAS&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
lt: <font color="red"><b>Negalima rasti žurnalų kelio!</b></font>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
lt: <font color="red"><b>Negalima perskaityti failo: %s</b></font>

en: (%s) %s <AUTO-REPLY>: %s
lt: (%s) %s <AUTOMATINIS-ATSAKYMAS>: %s

en: You are using %s, but this plugin requires %s.
lt: Jūs naudojatės %s, bet šiam papildiniui reikia %s.

en: This plugin has not defined an ID.
lt: Šis papildinys nenustatė ID

en: Plugin magic mismatch %d (need %d)
lt: Neatitinka papildinio kontrolinis skaičius %d (turėtų būti %d)

en: ABI version mismatch %d.%d.x (need %d.%d.x)
lt: ABI versija %d.%d.x neatitinka (turėtų būti %d.%d.x)

en: Plugin does not implement all required functions
lt: Papildinys nerealizuoja visų reikalaujamų funkcijų

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
lt: Reikalautas papildinys %s nerastas. Prašome įdiegti šį papildinį ir bandyti iš naujo.

en: Unable to load the plugin
lt: Papildinio įkelti nepavyko

en: The required plugin %s was unable to load.
lt: Reikalauto papildinio %s nepavyko įkelti.

en: Unable to load your plugin.
lt: Nepavyko įkelti Jūsų nurodyto papildinio.

en: The dependent plugin %s failed to unload.
lt: Nepavyko iškelti priklausomo papildinio %s.

en: There were errors unloading the plugin.
lt: Papildinio iškėlimo metu įvyko klaidų.

en: Autoaccept
lt: Automatinis priėmimas

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
lt: Automatiškai priima failų siuntimus iš pasirinktų vartotojų.

en: Autoaccepted file transfer of "%s" from "%s" completed.
lt: Automatiškai priimtas failo „%s“ siuntimas iš „%s“ baigtas.

en: Autoaccept complete
lt: Automatinis priėmimas baigtas

en: When a file-transfer request arrives from %s
lt: Kai gaunamas failo perdavimo prašymas iš %s

en: Set Autoaccept Setting
lt: Nustatyti automatinį prėmimą

en: _Save
lt: _Įrašyti

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: Ask
lt: Paklausti

en: Auto Accept
lt: Automatiškai priimti

en: Auto Reject
lt: Automatiškai atmesti

en: Autoaccept File Transfers...
lt: Automatiškai priimti failų perdavimus...

note: XXX: Is there a better way than this? There really should be.
en: Path to save the files in
    (Please provide the full path)
lt: Kelias, kuriame išsaugoti failus
    (Nurodykite pilną kelią)

en: Automatically reject from users not in buddy list
lt: Automatiškai atmesti iš vartotojų, nesančių bičiulių sąraše

en: Notify with a popup when an autoaccepted file transfer is complete
    (only when there's no conversation with the sender)
lt: Pranešti iššokančiu langu, kai baigtas automatiškai priimtas failo perdavimas
    (tik jei nevyko pokalbis su siuntėju)

en: Autoreply
lt: Automatinis atsakymas

en: Autoreply for all the protocols
lt: Automatinis atsakymas visiems pokalbių protokolams

en: This plugin lets you set autoreply message for any protocol. You can set the global autoreply message from the Plugin-options dialog. To set some specific autoreply message for a particular buddy, right click on the buddy in the buddy-list window. To set autoreply messages for some account, go to the `Advanced' tab of the Account-edit dialog.
lt: Šis papildinys leidžia nustatyti automatinio atsakymo žinutę bet kuriam protokolui.  Galite nustatyti bendrą visiems protokolams automatinio atsakymo žinutę papildinio parinkčių lange.  Kad nustatytumėte atskirą žinutę konkrečiam bičiuliui, paspauskite dešinį pelės mygtuką ant bičiulio bičiulių lange.  Kad nustatytumėtę atskirą žinutę konkrečiai paskyrai, nueikite į kortelę „Papildomos nuostatos“ paskyrų redagavimo lange.

note: XXX: There should be a way to reset to the default/account-default autoreply
en: Set autoreply message for %s
lt: Nustatyti automatinio atsakymo žinutę bičiuliui %s

en: Set Autoreply Message
lt: Nustatyti automatinio atsakymo žinutę

en: The following message will be sent to the buddy when the buddy sends you a message and autoreply is enabled.
lt: Ši žinutė bus nusiųsta bičiuliui, kai jis atsiunčia jums žinutę ir yra įjungtas automatinis atsakymas.

en: Set _Autoreply Message
lt: Nustatyti _automatinio atsakymo žinutę

en: Autoreply message
lt: Automatinio atsakymo žinutė

en: Send autoreply messages when
lt: Siųsti automatinio atsakymo žinutes:

en: When my account is _away
lt: k_ai esu pasitraukęs

en: When my account is _idle
lt: ka_i esu neveiklus

en: _Default reply
lt: _numatytasis atsakymas

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Autoreply with status message
lt: Automatinis atsakymas su būsenos žinute:

en: Always when there is a status message
lt: visada, kai yra būsenos žinutė

en: Only when there's no autoreply message
lt: tik kai nėra automatinio atsakymo žinutės

en: Delay between autoreplies
lt: Užlaikymas tarp automatinių atsakymų

en: _Minimum delay (mins)
lt: _Minimalus užlaikymas (minutėmis)

en: Times to send autoreplies
lt: Kiek kartų siųsti automatinius atsakymus

en: Ma_ximum count
lt: Ma_ksimalus kartų skaičius

en: I am currently not available. Please leave your message, and I will get back to you as soon as possible.
lt: Manęs šiuo metu nėra.  Palik savo žinutę ir aš atsakysiu, kai tik galėsiu.

en: Notes
lt: Pastabos

en: Enter your notes below...
lt: Įveskite savo pastabas žemiau...

en: Edit Notes...
lt: Redaguoti pastabas...

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Notes
lt: Pastabos apie bičiulius

note: *< name *< version
en: Store notes on particular buddies.
lt: Saugo pastabas apie konkrečius bičiulius.

note: *  summary
en: Adds the option to store notes for buddies on your buddy list.
lt: Siūlo galimybę saugoti pastabas apie bičiulius iš Jūsų bičiulių sąrašo.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Cipher Test
lt: Šifrų testas

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Tests the ciphers that ship with libpurple.
lt: Testuoja su „libpurple“ pateikiamus šifrus.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: DBus Example
lt: DBus papildinio pavyzdys

note: *< name *< version *  summary *  description
en: DBus Plugin Example
lt: DBus papildinio pavyzdys

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: File Control
lt: Valdymas failu

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Allows control by entering commands in a file.
lt: Leidžia valdyti programą faile surašytomis komandomis.

en: Minutes
lt: Minutės

note: This is a cultural reference.  Dy'er Mak'er is a song by Led Zeppelin. If that doesn't translate well into your language, drop the 's before translating.
en: I'dle Mak'er
lt: Neveiklumo meistras

en: Set Account Idle Time
lt: Nustatyti abonento neveiklumo laiką

en: _Set
lt: _Nustatyti

en: None of your accounts are idle.
lt: Nėra neveiklių paskyrų.

en: Unset Account Idle Time
lt: Panaikinti abonento neveiklumo laiko nustatymą

en: _Unset
lt: _Panaikinti

en: Set Idle Time for All Accounts
lt: Nustatyti neveiklumo laiką visoms paskyroms

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
lt: Panaikinti neveiklumo laiko nustatymą visoms paskyroms

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
lt: Leidžia Jums rankiniu būdu nustatyti Jūsų neveiklumo laiką

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Client
lt: Testinis IPC klientas

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a client.
lt: Patikrina papildinių IPC palaikymą klientams.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
lt: Patikrina papildinių IPC palaikymą klientams.  Suranda IPC serverio papildinį ir iškviečia registruotas komandas.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Server
lt: Testinis IPC serveris

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a server.
lt: Patikrina papildinių IPC palaikymą serveriams.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
lt: Patikrina papildinių IPC palaikymą serveriams. Priregistruoja IPC komandas.

en: Join/Part Hiding Configuration
lt: Prisijungimų ir atsijungimų slėpimo parinktys

en: Minimum Room Size
lt: Mažiausias kambario dydis

en: User Inactivity Timeout (in minutes)
lt: Vartotojo neveiklumo laukimo laikas (minutėmis)

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Join/Part Hiding
lt: Prisijungimų ir atsijungimų slėpimas

note: *< name *< version *  summary
en: Hides extraneous join/part messages.
lt: Slepia šalutines prisijungimų ir atsijungimų žinutes.

note: *  description
en: This plugin hides join/part messages in large rooms, except for those users actively taking part in a conversation.
lt: Šis papildinys paslepia prisijungimų ir atsijungimų žinutes dideliuose kambariuose, išskyrus tų naudotojų, kurie aktyviai dalyvauja pokalbyje.

en: User is offline.
lt: Vartotojas atsijungęs.

en: Auto-response sent:
lt: Nusiųstas automatinis atsakymas:

en: %s has signed off.
lt: %s atsijungė.

en: One or more messages may have been undeliverable.
lt: Viena ar daugiau žinučių galėjo būti nepristatytos gavėjui.

en: You were disconnected from the server.
lt: Jūs buvote atjungtas nuo serverio.

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
lt: Šiuo metu esate atsijungęs, todėl negausite žinučių, kol neprisijungsite.

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
lt: Žinutė neišsiųsta, nes viršytas jos didžiausias leistinas ilgis

en: Message could not be sent.
lt: Žinutė nebuvo išsiųsta.

note: Add general preferences.
en: General Log Reading Configuration
lt: Bendros žurnalų skaitymo parinktys

en: Fast size calculations
lt: Greitas dydžio apskaičiavimas

en: Use name heuristics
lt: Naudoti vardų euristiką

note: Add Log Directory preferences.
en: Log Directory
lt: Žurnalų katalogas

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Log Reader
lt: Žurnalų skaityklė

note: *< name *< version * summary
en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
lt: Žurnalų žiūryklėje parodo ir kitų pokalbių programų žurnalus.

note: * description
en: When viewing logs, this plugin will include logs from other IM clients. Currently, this includes Adium, MSN Messenger, and Trillian.
    
    WARNING: This plugin is still alpha code and may crash frequently.  Use it at your own risk!
lt: Į žurnalų žiūryklę papildomai įtraukia žurnalus iš kitų pokalbių programų.  Šiuo metu yra galimybė rodyti Adium, MSN Messenger ir Trillian programų žurnalus.<
    
    PERSPĖJIMAS: šis papildinys yra vis dar bandomasis ir gali dažnai lūžti.  Naudokite jį savo rizika!

en: Mono Plugin Loader
lt: Mono papildinių paleidyklė

en: Loads .NET plugins with Mono.
lt: Su Mono įkelia .NET papildinius.

note: *< magic *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: New Line
lt: Nauja eilutė

note: *< name *< version
en: Prepends a newline to displayed message.
lt: Prieš rodomą žinutę įterpia naują eilutę

note: *  summary
en: Prepends a newline to messages so that the rest of the message appears below the screen name in the conversation window.
lt: Įterpia naujos eilutės simbolį prieš žinutę, kad jos tekstas būtų po autoriaus vardu pokalbių lange.

en: Offline Message Emulation
lt: Atjungtų žinučių imitavimas

en: Save messages sent to an offline user as pounce.
lt: Išsaugo žinutes, išsiųstas atsijungusiems bičiuliams, kaip reakcijas į juos.

en: The rest of the messages will be saved as pounce. You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounce' dialog.
lt: Likusios žinutės bus išsaugotos kaip reakcija į bičiulį.  Galite keisti arba ištrinti šią reakciją dialoge „Reakcijos į bičiulius“.

en: "%s" is currently offline. Do you want to save the rest of the messages in a pounce and automatically send them when "%s" logs back in?
lt: „%s“ šiuo metu yra atsijungęs.  Ar norite išsaugoti likusias žinutes kaip reakciją į bičiulį ir automatiškai jas išsiųsti, kai „%s“ vėl prisijungs?

en: Offline Message
lt: Atjungta žinutė

en: You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounces' dialog
lt: Galite keisti arba ištrinti reakciją dialoge „Reakcijos į bičiulius“.

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Save offline messages in pounce
lt: Išsaugoti atjungtas žinutes reakcijoje

en: Do not ask. Always save in pounce.
lt: Neklausti. Visada išsaugoti reakcijoje.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Perl Plugin Loader
lt: Perl papildinių paleidyklė

note: *< name *< version *< summary
en: Provides support for loading perl plugins.
lt: Suteikia galimybę įkelti Perl papildinius.

en: Psychic Mode
lt: Aiškiaregystė

en: Psychic mode for incoming conversation
lt: Išankstinis įeinančių žinučių numatymas

en: Causes conversation windows to appear as other users begin to message you.  This works for AIM, ICQ, Jabber, Sametime, and Yahoo!
lt: Atidaro pokalbių langus, kai kiti vartotojai tik pradeda rašyti Jums žinutę.  Ši funkcija veikia AIM, ICQ, Jabber, Sametime ir Yahoo! protokoluose.

en: You feel a disturbance in the force...
lt: Jaučiate sutrikdymą jėgoje...

en: Only enable for users on the buddy list
lt: Įjungti tik vartotojams iš bičiulių sąrašo

en: Disable when away
lt: Išjungti, kai aš pasitraukęs

en: Display notification message in conversations
lt: Rodyti informacinį pranešimą pokalbyje

en: Raise psychic conversations
lt: Pakelti nujaučiamų pokalbių langus

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Signals Test
lt: Signalų testas

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all signals are working properly.
lt: Testas, skirtas nustatyti, ar visi signalai veikia teisingai.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Simple Plugin
lt: Paprastas papildinys

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Tests to see that most things are working.
lt: Patikrina, ar dauguma dalykų veikia

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: SSL
lt: SSL protokolo palaikymas

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
lt: Suteikia apvalkalą SSL palaikymo bibliotekoms

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: GNUTLS
lt: GNUTLS biblioteka

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through GNUTLS.
lt: GNUTLS pagalba suteikia SSL palaikymą.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
lt: Mozilla NSS pagalba suteikia SSL palaikymą.

en: %s is no longer away.
lt: %s sugrįžo.

en: %s has gone away.
lt: %s pasitraukė.

en: %s has become idle.
lt: %s tapo neveiklus.

en: %s is no longer idle.
lt: %s tapo veiklus.

en: %s has signed on.
lt: %s prisijungė.

en: Notify When
lt: Informuoti, kai

en: Buddy Goes _Away
lt: bičiulis išein_a

en: Buddy Goes _Idle
lt: b_ičiulis tampa neveiklus

en: Buddy _Signs On/Off
lt: Bičiulis pradeda arba baigia seansą

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy State Notification
lt: Pranešimai apie bičiulių būsenas

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
lt: Pokalbių lange praneša apie bičiulio pasitraukimą, grįžimą, tapimą veikliu ar neveikliu.

en: Tcl Plugin Loader
lt: Tcl papildinių paleidyklė

en: Provides support for loading Tcl plugins
lt: Suteikia galimybę įkelti Tcl papildinius

en: Unable to detect ActiveTCL installation. If you wish to use TCL plugins, install ActiveTCL from http://www.activestate.com
lt: Nepavyko rasti įdiegto „ActiveTCL“.  Jei norite naudoti TCL papildinius, įdiekite „ActiveTCL“ iš http://www.activestate.com

note: Send a message about the connection error
en: Unable to listen for incoming IM connections
lt: Nepavyko sukurti klausymo prievado įeinančioms greitųjų žinučių jungtims

en: Unable to establish connection with the local mDNS server.  Is it running?
lt: Nepavyko prisijungti su vietiniu mDNS serveriu.  Ar jis paleistas?

note: get_yahoo_status_from_purple_status() returns YAHOO_STATUS_CUSTOM for * the generic away state (YAHOO_STATUS_TYPE_AWAY) with no message Away stuff
en: Away
lt: Pasitraukęs

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Bonjour Protocol Plugin
lt: Bonjour protokolo papildinys

en: Purple Person
lt: (nežinomas vardas)

note: Creating the user splits
en: Hostname
lt: Mazgo vardas

note: Creating the options for the protocol
en: First name
lt: Tikrasis vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: E-mail
lt: El. paštas

en: AIM Account
lt: AIM paskyra

en: Jabber Account
lt: Jabber paskyra

en: %s has closed the conversation.
lt: %s uždarė pokalbio langą.

en: Cannot open socket
lt: Nepavyko atidaryti prievado

en: Error setting socket options
lt: Nepavyko nustatyti jungties parinkčių

en: Could not bind socket to port
lt: Nepavyko susieti jungties su prievadu

en: Could not listen on socket
lt: Nepavyko nustatyti jungties klausymuisi

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
lt: Negalima išsiųsti žinutės ir pradėti pokalbio.

en: Invalid proxy settings
lt: Neteisingi tarpininko nustatymai

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
lt: Jūsų pasirinktam tarpininko tipui neteisingai nurodytas mazgo vardas arba prievado numeris.

en: Token Error
lt: Žymės klaida

en: Unable to fetch the token.
lt: Nepavyko gauti žymės.

en: Save Buddylist...
lt: Išsaugoti bičiulių sąrašą...

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
lt: Jūsų bičiulių sąrašas tuščias, todėl į failą nieko nebuvo įrašyta.

en: Couldn't open file
lt: Negalima atverti failo

en: Buddylist saved successfully!
lt: Bičiulių sąrašas sėkmingai išsaugotas!

en: Couldn't load buddylist
lt: Nepavyko įkelti bičiulių sąrašo

en: Load Buddylist...
lt: Įkelti bičiulių sąrašą...

en: Buddylist loaded successfully!
lt: Bičiulių sąrašas sėkmingai įkeltas!

en: Save buddylist...
lt: Išsaugoti bičiulių sąrašą...

en: Fill in the registration fields.
lt: Užpildykite registracijos formos laukus.

en: Passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Unable to register new account. Error occurred.
lt: Nepavyko registruoti naujos paskyros, nes įvyko klaida.

en: New Gadu-Gadu Account Registered
lt: Užregistruotas naujas Gadu-Gadu abonentas

en: Registration completed successfully!
lt: Registracija sėkmingai užbaigta!

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password (retype)
lt: Pakartotas slaptažodis

en: Enter current token
lt: Įveskite dabartinę žymę

en: Current token
lt: Dabartinė žymė

en: Register New Gadu-Gadu Account
lt: Registruoti naują Gadu-Gadu abonentą

en: Please, fill in the following fields
lt: Prašome užpildyti tolimesnius laukus

en: City
lt: Miestas

en: Year of birth
lt: Gimimo metai

en: Gender
lt: Lytis

en: Male or female
lt: Vyras ar moteris

en: Male
lt: Vyras

en: Female
lt: Moteris

en: Only online
lt: Šiuo metu prisijungęs

en: Find buddies
lt: Ieškoti bičiulių

en: Please, enter your search criteria below
lt: Prašome žemiau įvesti, pagal ką ieškosite

en: Fill in the fields.
lt: Užpildykite laukus.

en: Your current password is different from the one that you specified.
lt: Jūsų dabartinis slaptažodis skiriasi nuo nurodytojo.

en: Unable to change password. Error occurred.
lt: Slaptažodis nepakeistas, įvyko klaida.

en: Change password for the Gadu-Gadu account
lt: Pakeisti Gadu-Gadu paskyros slaptažodį

en: Password was changed successfully!
lt: Slaptažodis buvo sėkmingai pakeistas!

en: Current password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: Please, enter your current password and your new password for UIN:
lt: Prašome įvesti Jūsų dabartinį slaptažodį ir Jūsų naują UIN slaptažodį:

en: Change Gadu-Gadu Password
lt: Pakeisti Gadu-Gadu slaptažodį

en: Select a chat for buddy: %s
lt: Pasirinkite pokalbių kambarį bičiuliui %s

en: Add to chat...
lt: Įtraukti į pokalbių kambarį...

en: Offline
lt: Atsijungęs

en: Available
lt: Pasiekiamas

en: First Name
lt: Vardas

en: Birth Year
lt: Gimimo metai

en: Unable to display the search results.
lt: Negalima parodyti paieškos rezultatų.

en: Gadu-Gadu Public Directory
lt: Viešasis Gadu-Gadu katalogas

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: No matching users found
lt: Ieškotų vartotojų nerasta

en: There are no users matching your search criteria.
lt: Vartotojų, tenkinančių paieškos kriterijus, nėra.

en: Unable to read socket
lt: Nepavyko skaityti iš jungties

en: Buddy list downloaded
lt: Bičiulių sąrašas atsisiųstas

en: Your buddy list was downloaded from the server.
lt: Jūsų bičiulių sąrašas atsisiųstas iš serverio.

en: Buddy list uploaded
lt: Bičiulių sąrašas nusiųstas į serverį

en: Your buddy list was stored on the server.
lt: Jūsų bičiulių sąrašas išsaugotas serveryje.

en: Connection failed.
lt: Nepavyko prisijungti.

en: Blocked
lt: Blokuotas

en: Add to chat
lt: Įtraukti į pokalbių kambarį

en: Unblock
lt: Nebeblokuoti

en: Block
lt: Blokuoti

en: Chat _name:
lt: Ka_nalo pavadinimas:

en: Chat error
lt: Pokalbių kambario klaida

en: This chat name is already in use
lt: Toks pokalbių kambario vardas jau yra vartojamas

en: Not connected to the server.
lt: Neprisijungta prie serverio.

en: Find buddies...
lt: Ieškoti bičiulių...

en: Change password...
lt: Pakeisti slaptažodį...

en: Upload buddylist to Server
lt: Nusiųsti bičiulių sąrašą į serverį

en: Download buddylist from Server
lt: Atsisiųsti bičiulių sąrašą iš serverio

en: Delete buddylist from Server
lt: Ištrinti bičiulių sąrašą iš serverio

en: Save buddylist to file...
lt: Įšsaugoti bičiulių sąrašą faile...

en: Load buddylist from file...
lt: Įkelti bičiulių sąrašą iš failo...

note: magic major_version minor_version plugin type ui_requirement flags dependencies priority id name version
en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
lt: Gadu-Gadu protokolo papildinys

note: summary
en: Polish popular IM
lt: Populiarus lenkiškas bendravimo tinklas

en: Gadu-Gadu User
lt: Gadu-Gadu vartotojas

en: Unknown command: %s
lt: Nežinoma komanda: %s

en: current topic is: %s
lt: dabartinė tema yra: %s

en: No topic is set
lt: Temos nėra

en: File Transfer Failed
lt: Failo perdavimas nepavyko

en: Could not open a listening port.
lt: Nepavyko atverti prievado klausymui.

en: Error displaying MOTD
lt: MOTD pavaizdavimo klaida

en: No MOTD available
lt: Nėra MOTD

en: There is no MOTD associated with this connection.
lt: Nėra su šia jungtimi susieto MOTD.

en: MOTD for %s
lt: %s MOTD

en: Server has disconnected
lt: Serveris atsijungė

en: View MOTD
lt: Žiūrėti MOTD

en: _Channel:
lt: _Kanalas:

en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

en: IRC nicks may not contain whitespace
lt: IRC vardai negali turėti matomų tarpų

note: connect to the server
en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: SSL support unavailable
lt: Nėra SSL palaikymo

en: Couldn't create socket
lt: Nepavyko sukurti jungties

en: Couldn't connect to host
lt: Nepavyko prisijungti prie mazgo

en: Connection Failed
lt: Prisijungimas nepavyko

en: SSL Handshake Failed
lt: SSL pasisveikinimas nepavyko

en: Read error
lt: Skaitymo klaida

en: Users
lt: Vartotojai

en: Topic
lt: Tema

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: IRC Protocol Plugin
lt: IRC protokolo papildinys

note: *  summary
en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
lt: Mažiau knisantis IRC protokolo papildinys

note: host to connect to
en: Server
lt: Serveris

note: port to connect to
en: Port
lt: Prievadas

en: Encodings
lt: Koduotės

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Real name
lt: Tikras vardas

note: option = purple_account_option_string_new(_("Quit message"), "quitmsg", IRC_DEFAULT_QUIT); prpl_info.protocol_options = g_list_append(prpl_info.protocol_options, option);
en: Use SSL
lt: Naudoti SSL

en: Bad mode
lt: Bloga būsena

en: You are banned from %s.
lt: Jums uždrausta prisijungti prie kanalo %s.

en: Banned
lt: Uždrausta prisijungti prie kanalo

en: Cannot ban %s: banlist is full
lt: Negalima uždrausti %s prisijungti prie kanalo, nes draudimų sąrašas pilnas

en:  <i>(ircop)</i>
lt: <i>(IRC operatorius)</i>

en:  <i>(identified)</i>
lt: <i>(identifikavęsis)</i>

en: Nick
lt: Vardas

en: Currently on
lt: Kanaluose

en: Idle for
lt: Neveiklus jau

en: Online since
lt: Prisijungęs nuo

en: <b>Defining adjective:</b>
lt: <b>Aprašantis būdvardis:</b>

en: Glorious
lt: Šlovingas

en: %s has changed the topic to: %s
lt: %s pakeitė temą į: %s

en: %s has cleared the topic.
lt: %s ištrynė temą.

en: The topic for %s is: %s
lt: Kanalo %s tema: %s

en: Unknown message '%s'
lt: Nežinomas pranešimas „%s“

en: Unknown message
lt: Nežinoma pranešimas

en: The IRC server received a message it did not understand.
lt: IRC serveris gavo nesuprantamą pranešimą.

en: Users on %s: %s
lt: Vartotojai, esantys %s: %s

en: Time Response
lt: Laiko atsakas

en: The IRC server's local time is:
lt: IRC serverio vietinis laikas yra:

en: No such channel
lt: Tokio kanalo nėra

note: does this happen?
en: no such channel
lt: tokio kanalo nėra

en: User is not logged in
lt: Vartotojas neprisijungęs

en: No such nick or channel
lt: Nėra tokio vardo ar kanalo

en: Could not send
lt: Nepavyko išsiųsti

en: Joining %s requires an invitation.
lt: Prisijungimui prie %s būtinas pakvietimas.

en: Invitation only
lt: Tik su pakvietimais

en: You have been kicked by %s: (%s)
lt: Tave išspyrė %s: %s

note: Remove user from channel
en: Kicked by %s (%s)
lt: Išspyrė %s (%s)

en: mode (%s %s) by %s
lt: Būseną (%s %s) nustatė %s

en: Invalid nickname
lt: Neteisingas vardas

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
lt: Serveris atmetė Jūsų pasirinktą vardą.  Greičiausiai jame yra neleistinų simbolių.

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
lt: Serveris atmetė Jūsų pasirinktą abonento vardą.  Greičiausiai jame yra neleistinų simbolių.

en: Cannot change nick
lt: Negalima pakeisti vardo

en: Could not change nick
lt: Vardo pakeisti nepavyko

en: You have parted the channel%s%s
lt: Jūs palikote kanalą%s%s

en: Error: invalid PONG from server
lt: Klaida: neteisingas PONG iš serverio

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
lt: Atsakymas į skimbtelėjimą -- delsa: %lu sek.

en: Cannot join %s:
lt: Nepavyko prisijungti prie %s:

en: Cannot join channel
lt: Nepavyko prisijungti prie kanalo

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
lt: Vardas ar kanalas yra laikinai neprieinamas.

en: Wallops from %s
lt: Žinutė (wallops) iš %s

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
lt: action &lt;veiksmas&gt;:  atlieka veiksmą.

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
lt: away [žinutė]:  nustato pasitraukimp žinutę. Jei žinutė nenurodyta, grįžta iš pasitraukimo.

en: chanserv: Send a command to chanserv
lt: chanserv: nusiunčia chanserv komandą

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
lt: deop &lt;vardas1&gt; [vardas2] ...:  pašalina nurodyto vardo(-ų) operatoriaus statusą. Tam Jūs turite būti kanalo operatorius.

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
lt: devoice &lt;vardas1&gt; [vardas2] ...:  pašalina nurodyto vardo(-ų) kalbėjimo teisę, taip užkertant kelią jam kalbėti, jei kanalas yra prižiūrimas (+m). Tam Jūs turite būti kanalo operatorius.

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
lt: invite &lt;vardas&gt; [room]:  pakviesti vartotoją su nurodytu vardu į nurodytą arba dabartinį kanalą.

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
lt: j &lt;kanalas1&gt;[,kanalas2][,...] [raktas1[,raktas2][,...]]:  prisijungti prie vieno ar daugiau kanalų, papildomai kiekvienam iš jų nurodant po raktą, jei reikia.

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
lt: join &lt;kanalas1&gt;[,kanalas2][,...] [raktas1[,raktas2][,...]]:  prisijungti prie vieno ar daugiau kanalų, papildomai kiekvienam iš jų nurodant po raktą, jei reikia.

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
lt: kick &lt;vardas&gt; [pranešimas]:  išspirti vartotoją su nurodytu vardu iš kanalo. Tam Jūs turite būti kanalo operatorius.

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
lt: list:  parodyti tinklo kanalų sąrašą. <i>Dėmesio, kai kurie serveriai gali Jus už tai atjungti.</i>

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
lt: me &lt;veiksmas&gt;:  įvykdyti veiksmą.

en: memoserv: Send a command to memoserv
lt: memoserv: nusiunčia memoserv komandą

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
lt: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;vardas|kanalas&gt;:  nustatyti arba atšaukti kanalo arba vartotojo būseną.

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
lt: msg &lt;vardas&gt; &lt;žinutė&gt;:  siunčia privačią žinutę vartotojui su nurodytu vardu.  Rašyti į kanalą su šia komanda negalima.

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
lt: names [kanalas]:  parodo šiuo metu kanale esančių vartotojų sąrašą.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
lt: nick &lt;naujas slapyvardis&gt;:  pakeičia Jūsų vardą

en: nickserv: Send a command to nickserv
lt: nickserv: nusiunčia nickserv komandą

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
lt: op &lt;vardas1&gt; [vardas2] ...:  suteikia kanalo operatoriaus statusą nurodytam vardui(-ams).  Tam Jūs turite būti kanalo operatorius.

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
lt: operwall &lt;žinutė&gt;:  jei nežinote, kas tai yra, tai greičiausiai ir negalite šios komandos naudoti.

en: operserv: Send a command to operserv
lt: operserv: nusiunčia operserv komandą

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
lt: part [kanalas] [žinutė]:  išeiti iš dabartinio ar nurodyto kanalo, neprivalomai nurodant išėjimo žinutę.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
lt: ping [vardas]:  nustato, kokia yra vartotojo (arba serverio, jei slapyvardis nenurodytas) delsa.

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
lt: query &lt;vardas&gt; &lt;žinutė&gt;: siunčia privačią žinutę vartotojui su nurodytu vardu.  Rašyti į kanalą su šia komanda negalima.

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
lt: quit [žinutė]:  atsijungia nuo serverio su papildoma neprivaloma žinute.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
lt: quote [...]:  siunčia komandą serveriui be papildomo apdorojimo.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
lt: remove &lt;vardas&gt; [žinutė]:  pašalinti vartotoją su nurodytu vardu iš kanalo. Tam Jūs turite būti kanalo operatorius.

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
lt: time:  parodyti dabartinį vietinį IRC serverio laiko.

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
lt: topic [nauja tema]:  pažiurėti arba pakeisti kanalo antraštę.

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
lt: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  keisti arba atstatyti vartotojo būseną.

en: version [nick]: send CTCP VERSION request to a user
lt: version [vardas]: nusiųsti vartotojui CTCP VERSION užklausą

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
lt: voice &lt;vardas1&gt; [vardas2] ...: suteikti vartotojui(-ams) kalbėjimo teisę.  Tam Jūs turite būti kanalo operatorius.

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
lt: wallops &lt;žinutė&gt;:  jei nežinote, kas tai yra, tai greičiausiai ir negalite šios komandos naudoti.

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
lt: whois [serveris] &lt;vardas&gt;:  gauti informaciją apie vartotoją.

en: Reply time from %s: %lu seconds
lt: Atsakymo laikas iš %s: %lu sek.

en: CTCP PING reply
lt: CTCP PING atsakas

en: Disconnected.
lt: Atjungta.

en: Server requires TLS/SSL for login.  No TLS/SSL support found.
lt: Serveris reikalauja TLS/SSL prisijungimui.  Nėra TLS/SSL palaikymo.

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
lt: Serveris reikalauja tapatybės nustatymo grynu tekstu nekoduojamame duomenų sraute

en: Server couldn't authenticate you without a password
lt: Serveris negalėjo nustatyti Jūsų tapatybės be slaptažodžio

en: Plaintext Authentication
lt: Tapatybės nustatymas grynu tekstu

en: This server requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
lt: Šis serveris reikalauja tapatybės nustatymo grynu tekstu nekoduojamame duomenų kanale.  Ar leisti tai ir tęsti tapatybės nustatymą?

en: Server does not use any supported authentication method
lt: Serveris nenaudoja jokio Gaim palaikomo tapatybės nustatymo metodo

note: This should never happen!
en: Invalid response from server.
lt: Neteisingas atsakas iš serverio.

en: Invalid challenge from server
lt: Neteisingas serverio iššūkis

en: SASL error
lt: SASL klaida

en: Full Name
lt: Pilnas vardas

en: Family Name
lt: Pavardė

en: Given Name
lt: Vardas

en: Street Address
lt: Adresas

en: Extended Address
lt: Išplėstas adresas

en: Locality
lt: Vietovė

en: Region
lt: Regionas

en: Postal Code
lt: Pašto indeksas

en: Country
lt: Šalis

en: Telephone
lt: Telefonas

en: E-Mail
lt: El. paštas

en: Organization Name
lt: Organizacijos pavadinimas

en: Organization Unit
lt: Organizacijos padalinys

en: Role
lt: Pareigos

en: Birthday
lt: Gimtadienis

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit Jabber vCard
lt: Redaguoti Jabber vCard vizitinę kortelę

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
lt: Visi tolimesni įrašai yra neprivalomi.  Įveskite tik tą informaciją, kurią norite viešinti.

en: Client
lt: Klientas

en: Operating System
lt: Operacinė sistema

en: Resource
lt: Išteklius

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Middle Name
lt: Antras vardas

en: Address
lt: Adresas

en: P.O. Box
lt: Abonentinė pašto dėžutė

en: Photo
lt: Nuotrauka

en: Logo
lt: Logotipas

en: Un-hide From
lt: Nustoti slėpti nuo

en: Temporarily Hide From
lt: Laikinai paslėpti nuo

note: && NOT ME
en: Cancel Presence Notification
lt: Nutraukti informavimą apie buvimą

en: (Re-)Request authorization
lt: Pareikalauti (iš naujo) prieigos teisės

note: if(NOT ME) shouldn't this just happen automatically when the buddy is removed?
en: Unsubscribe
lt: Išsiregistruoti

en: Chatty
lt: Plepiai nusiteikęs

en: Extended Away
lt: Ilgam pasitraukęs

en: Do Not Disturb
lt: Netrukdyti

en: Last Name
lt: Pavardė

en: The following are the results of your search
lt: Toliau yra Jūsų paieškos rezultatai

note: current comment from Jabber User Directory users.jabber.org
en: Find a contact by entering the search criteria in the given fields. Note: Each field supports wild card searches (%)
lt: Ieškokite kontakto įvesdami paieškos požymius pateiktuose laukuose.  Pastaba: kiekvienas laukas palaiko pakaitos simbolius (%)

en: Directory Query Failed
lt: Katalogo užklausa nepavyko

en: Could not query the directory server.
lt: Nepavyko užklausti katalogo serverio.

note: Try to translate the message (see static message list in jabber_user_dir_comments[])
en: Server Instructions: %s
lt: Serverio instrukcijos: %s

en: Fill in one or more fields to search for any matching Jabber users.
lt: Užpildykite vieną ar daugiau laukų Jabber vartotojų paieškai.

en: E-Mail Address
lt: El. pašto adresas

en: Search for Jabber users
lt: Ieškoti Jabber vartotojų

note: "Search"
en: Search
lt: Ieškoti

en: Invalid Directory
lt: Neteisingas katalogas

en: Enter a User Directory
lt: Įveskite vartotojų katalogą

en: Select a user directory to search
lt: Pasirinkite vartotojų katalogą paieškai

en: Search Directory
lt: Paieškos katalogas

en: _Room:
lt: Kamba_rys:

en: _Server:
lt: _Serveris:

en: _Handle:
lt: Ra_nkenėlė:

en: %s is not a valid room name
lt: %s yra neteisingas kambario pavadinimas

en: Invalid Room Name
lt: Neteisingas kambario pavadinimas

en: %s is not a valid server name
lt: %s yra neteisingas serverio pavadinimas

en: Invalid Server Name
lt: Neteisingas serverio pavadinimas

en: %s is not a valid room handle
lt: %s yra neteisinga kambario rankenėlė

en: Invalid Room Handle
lt: Neteisinga kambario rankenėlė

en: Configuration error
lt: Konfigūracijos klaida

en: Unable to configure
lt: Negalima konfigūruoti

en: Room Configuration Error
lt: Kambario konfigūracijos klaida

en: This room is not capable of being configured
lt: Šis kambarys neturi konfigūravimo galimybės

en: Registration error
lt: Registracijos klaida

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
lt: Ne MUC kambariuose vardo keitimas nėra palaikomas

en: Error retrieving room list
lt: Kambarių sąrašo gavimo klaida

en: Invalid Server
lt: Neteisingas serveris

en: Enter a Conference Server
lt: Įveskite konferencijų serverį

en: Select a conference server to query
lt: Pasirinkite konferencijų serverį užklausai

en: Find Rooms
lt: Rasti kambarius

en: Error initializing session
lt: Seanso inicializacijos klaida

en: Write error
lt: Rašymo klaida

en: Read Error
lt: Skaitymo klaida

en: Unable to create socket
lt: Negalima sukurti jungties

en: Invalid Jabber ID
lt: Neteisingas Jabber ID

en: Registration of %s@%s successful
lt: %s@%s registracija sėkminga

en: Registration Successful
lt: Sėkminga registracija

en: Unknown Error
lt: Nežinoma klaida

en: Registration Failed
lt: Registracija nepavyko

en: Already Registered
lt: Jau registruota

en: State
lt: Valstija

en: Postal code
lt: Pašto indeksas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Date
lt: Data

en: Please fill out the information below to register your new account.
lt: Jūsų naujo abonento registravimui prašome įvesti informaciją žemiau.

en: Register New Jabber Account
lt: Registruoti naują Jabber abonentą

note: Register button
en: Register
lt: Registruotis

en: Initializing Stream
lt: Inicializuojamas duomenų srautas

en: Authenticating
lt: Nustatoma tapatybė

en: Re-initializing Stream
lt: Iš naujo inicializuojamas duomenų srautas

en: Not Authorized
lt: Prieiga nesuteikta

en: Both
lt: abipusė

en: From (To pending)
lt: patvirtinta Jūsų, laukiama bičiulio patvirtinimo

en: To
lt: bičiulio patvirtinta

en: None (To pending)
lt: Jokia (laukiama patvirtinimo iš bičiulio)

en: None
lt: niekaip

en: Subscription
lt: Registracija

en: Password Changed
lt: Slaptažodis pakeistas

en: Your password has been changed.
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas.

en: Error changing password
lt: Slaptažodžio keitimo klaida

en: Password (again)
lt: Pakartotas slaptažodis

en: Change Jabber Password
lt: Pakeisti Jabber slaptažodį

en: Please enter your new password
lt: Prašome įvesti Jūsų naują slaptažodį

en: Set User Info...
lt: Nustatyti vartotojo informaciją...

note: if (js->protocol_options & CHANGE_PASSWORD) {
en: Change Password...
lt: Pakeisti slaptažodį...

note: }
en: Search for Users...
lt: Ieškoti vartotojų...

en: Bad Request
lt: Bloga užklausa

en: Conflict
lt: Konfliktas

en: Feature Not Implemented
lt: Funkcija neįgyvendinta

en: Forbidden
lt: Uždrausta

en: Gone
lt: Dingo

en: Internal Server Error
lt: Vidinė serverio klaida

en: Item Not Found
lt: Nerastas elementas

en: Malformed Jabber ID
lt: Neteisingai suformuotas Jabber ID

en: Not Acceptable
lt: Nepriimtina

en: Not Allowed
lt: Neleistina

en: Payment Required
lt: Reikalingas apmokėjimas

en: Recipient Unavailable
lt: Gavėjas neprieinamas

en: Registration Required
lt: Rekalinga registracija

en: Remote Server Not Found
lt: Nuotolinis serveris nerastas

en: Remote Server Timeout
lt: Nuotolinio serverio laukimo laikas baigėsi

en: Server Overloaded
lt: Serveris perkrautas

en: Service Unavailable
lt: Paslauga neteikiama

en: Subscription Required
lt: Reikalinga registracija

en: Unexpected Request
lt: Nelaukta užklausa

en: Authorization Aborted
lt: Prieigos suteikimas nutrauktas

en: Incorrect encoding in authorization
lt: Neteisinga koduotė prieigos suteikime

en: Invalid authzid
lt: Neteisingas prieigos suteikimo identifikatorius

en: Invalid Authorization Mechanism
lt: Neteisingas prieigos suteikimo mechanizmas

en: Authorization mechanism too weak
lt: Prieigos suteikimo mechanizmas per silpnas

en: Temporary Authentication Failure
lt: Laikina prieigos suteikimo nesekmė

en: Authentication Failure
lt: Prieigos suteikimo nesekmė

en: Bad Format
lt: Blogas formatas

en: Bad Namespace Prefix
lt: Blogas vardų erdvės priešdėlis

en: Resource Conflict
lt: Išteklių konfliktas

en: Connection Timeout
lt: Jungties laukimo laikas baigėsi

en: Host Gone
lt: Dingo mazgas

en: Host Unknown
lt: Nežinomas mazgas

en: Improper Addressing
lt: Neteisingas adresavimas

en: Invalid ID
lt: Neteisingas ID

en: Invalid Namespace
lt: Neteisinga vardų erdvė

en: Invalid XML
lt: Neteisingas XML

en: Non-matching Hosts
lt: Neatitinkantys mazgai

en: Policy Violation
lt: Taisyklių pažeidimas

en: Remote Connection Failed
lt: Nuotolinė jungtis nepavyko

en: Resource Constraint
lt: Išteklių apribojimas

en: Restricted XML
lt: Apribotas XML

en: See Other Host
lt: Aplankykite kitą mazgą

en: System Shutdown
lt: Sistemos sustabdymas

en: Undefined Condition
lt: Neapibrėžta salyga

en: Unsupported Encoding
lt: Nepalaikoma koduotė

en: Unsupported Stanza Type
lt: Nepalaikomas posmo tipas

en: Unsupported Version
lt: Nepalaikoma versija

en: XML Not Well Formed
lt: Neteisingai suformuotas XML

en: Stream Error
lt: Duomenų srauto klaida

en: Unable to ban user %s
lt: Negalima uždrausti vartotojui %s prisijungti prie kanalo

en: Unknown affiliation: "%s"
lt: Nežinomas statusas: „%s“

en: Unable to affiliate user %s as "%s"
lt: Vartotojui %s negalima priskirti statuso „%s“

en: Unknown role: "%s"
lt: Nežinomas vaidmuo: „%s“

en: Unable to set role "%s" for user: %s
lt: Nepavyko nustatyti vaidmens „%s“ vartotojui: %s

en: Unable to kick user %s
lt: Negalima išspirti vartotojo %s

en: config:  Configure a chat room.
lt: config:  konfigūruoti pokalbių kambarį.

en: configure:  Configure a chat room.
lt: configure:  konfigūruoti pokalbių kambarį.

en: part [room]:  Leave the room.
lt: part [kambarys]:  palikti kambarį.

en: register:  Register with a chat room.
lt: register:  prisiregistruoti pokalbių kambaryje.

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
lt: topic [nauja tema]:  žiūrėti arba pakeisti temą.

en: ban &lt;user&gt; [room]:  Ban a user from the room.
lt: ban &lt;vartotojas&gt; [kambarys]:  uždrausti vartotojui ateiti į kambarį.

en: affiliate &lt;user&gt; &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt;: Set a user's affiliation with the room.
lt: affilliate &lt;vartotojas;&gt; &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt;:  nustatyti vartotojo statusą kambaryje.

en: role &lt;user&gt; &lt;moderator|participant|visitor|none&gt;: Set a user's role in the room.
lt: role &lt;vartotojas&gt; &lt;moderator|participant|visitor|none&gt;: nustatyti vartotojo vaidmenį kambaryje.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
lt: invite &lt;vartotojas&gt; [žinutė]:  pakviesti vartotoją į kambarį.

en: join: &lt;room&gt; [server]:  Join a chat on this server.
lt: join: &lt;kambarys&gt; [server]:  prisijungti prie pokalbių kambario nurodytame serveryje.

en: kick &lt;user&gt; [room]:  Kick a user from the room.
lt: kick &lt;vartotojas&gt; [room]:  išspirti vartotoją iš kambario.

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
lt: msg &lt;vartotojas&gt; &lt;žinutė&gt;:  nusiųsti asmeninę žinutę kitam vartotojui.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Jabber Protocol Plugin
lt: Jabber protokolo papildinys

en: Force old (port 5223) SSL
lt: Priverstinai naudoti seną 5223 prievado SSL

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
lt: Leisti tapatybės nustatymą grynu tekstu nekoduojamame duomenų sraute

en: Connect port
lt: Jungties prievadas

note: Account options
en: Connect server
lt: Prisijungimo serveris

en: Message from %s
lt: Žinutė nuo %s

en: %s has set the topic to: %s
lt: %s pakeitė temą į: %s

en: The topic is: %s
lt: Tema: %s

en: Message delivery to %s failed: %s
lt: Žinutės pristatymas gavėjui %s nepavyko: %s

en: Jabber Message Error
lt: Jabber pranešimo klaida

en:  (Code %s)
lt:  (Kodas %s)

en: XML Parse error
lt: XML sintaksinės analizės klaida

en: Unknown Error in presence
lt: Nežinoma būsenos klaida

en: Create New Room
lt: Sukurti naują kambarį

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
lt: Jūs kuriate naują kambarį.  Ar norėtumėte jį sukonfigūruoti, ar priimti numatytąsias nuostatas?

en: _Configure Room
lt: _Konfigūruoti kambarį

en: _Accept Defaults
lt: _Priimti numatytąsias nuostatas

en: Error in chat %s
lt: Klaida pokalbyje %s

en: Error joining chat %s
lt: Prisijungimo prie pokalbio %s klaida

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
lt: Negalima siųsti failo vartotojui %s, nes jo kliento programa nepalaiko failų perdavimo

en: File Send Failed
lt: Failo siuntimas nepavyko

en: Buddy list synchronization issue in %s (%s)
lt: Bičiulių sąrašo suvienodinimo klaida vartotojui %s (%s)

en: %s on the local list is inside the group "%s" but not on the server list. Do you want this buddy to be added?
lt: Vietiniame sąraše bičiulis %s yra "%s" grupėje, bet serverio sąraše jo nėra. Ar norite įtraukti šį bičiulį į serverio sąrašą?

en: %s is on the local list but not on the server list. Do you want this buddy to be added?
lt: Bičiulis %s yra vietiniame sąraše, tačiau jo nėra serverio sąraše.  Ar norite įtraukti šį bičiulį į serverio sąrašą?

en: Unable to parse message
lt: Negalima išanalizuoti pranešimo

en: Syntax Error (probably a client bug)
lt: Sintaksės klaida (greičiausiai Gaim riktas)

en: Invalid e-mail address
lt: Neteisingas el. pašto adresas

en: User does not exist
lt: Vartotojas neegzistuoja

en: Fully qualified domain name missing
lt: Trūksta viso srities vardo

en: Already logged in
lt: Jau prisijungęs

en: Invalid screen name
lt: Neteisingas vartotojo vardas

en: Invalid friendly name
lt: Neteisingas patogusis vardas

en: List full
lt: Sąrašas pilnas

en: Already there
lt: Jau yra ten

en: Not on list
lt: Sąraše nėra

en: User is offline
lt: Vartotojas atsijungęs

en: Already in the mode
lt: Jau yra būsenoje

en: Already in opposite list
lt: Jau yra priešingame sąraše

en: Too many groups
lt: Per daug grupių

en: Invalid group
lt: Neteisinga grupė

en: User not in group
lt: Vartotojo nėra grupėje

en: Group name too long
lt: Grupės pavadinimas per ilgas

en: Cannot remove group zero
lt: Negalima pašalinti nulinės grupės

en: Tried to add a user to a group that doesn't exist
lt: Bandyta įtraukti vartotoją į neegzistuojančią grupę

en: Switchboard failed
lt: Komutatoriaus klaida

en: Notify transfer failed
lt: Nepavyko perduoti informavimo

en: Required fields missing
lt: Trūksta reikalingų laukų

en: Too many hits to a FND
lt: Per daug pataikymų į FND

en: Not logged in
lt: Neprisijungęs

en: Service temporarily unavailable
lt: Tarnyba laikinai neprieinama

en: Database server error
lt: Duomenų bazės serverio klaida

en: Command disabled
lt: Komanda išjungta

en: File operation error
lt: Failo operacijos klaida

en: Memory allocation error
lt: Atminties paskyrimo klaida

en: Wrong CHL value sent to server
lt: Serveriui nusiųsta bloga CHL reikšmė

en: Server busy
lt: Serveris užimtas

en: Server unavailable
lt: Serveris neprieinamas

en: Peer notification server down
lt: Kitų vartotojų informavimo serveris neprieinamas

en: Database connect error
lt: Prisijungimo prie duomenų bazės klaida

en: Server is going down (abandon ship)
lt: Serveris išjungiamas (palikite laivą)

en: Error creating connection
lt: Jungties kūrimo klaida

en: CVR parameters are either unknown or not allowed
lt: CVR parametrai yra nežinomi arba neleistini

en: Unable to write
lt: Negalima rašyti

en: Session overload
lt: Seanso perkrova

en: User is too active
lt: Vartotojas yra per daug aktyvus

en: Too many sessions
lt: Per daug seansų

en: Passport not verified
lt: Microsoft .NET pasas nepatikrintas

en: Bad friend file
lt: Blogas draugų failas

en: Not expected
lt: Netikėta

en: Friendly name changes too rapidly
lt: Patogusis vardas keičiasi per dažnai

en: Server too busy
lt: Serveris per daug užimtas

en: Authentication failed
lt: Nepavyko nustatyti tapatybę

en: Not allowed when offline
lt: Atsijungus neleidžiama

en: Not accepting new users
lt: Nauji vartotojai nepriimami

en: Kids Passport without parental consent
lt: Vaikiškas Microsoft .NET pasas be tėvų sutikimo

en: Passport account not yet verified
lt: Microsoft .NET paso paskyra dar nepatikrinta

en: Bad ticket
lt: Blogas bilietas

en: Unknown Error Code %d
lt: Nežinomas klaidos kodas %d

en: MSN Error: %s
lt: MSN klaida: %s

en: You have just sent a Nudge!
lt: Jūs ką tik išsiuntėte bakstelėjimą!

en: Your new MSN friendly name is too long.
lt: Jūsų naujas patogusis MSN vardas yra per ilgas

en: Set your friendly name.
lt: Nustatyti Jūsų patogųjį vardą.

en: This is the name that other MSN buddies will see you as.
lt: Tai yra vardas, kuriuo Jus matys kiti MSN bičiuliai.

en: Set your home phone number.
lt: Nustatyti Jūsų namų telefono numerį.

en: Set your work phone number.
lt: Nustatyti Jūsų darbo telefono numerį.

en: Set your mobile phone number.
lt: Nustatyti Jūsų mobilaus telefono numerį.

en: Allow MSN Mobile pages?
lt: Ar leisti mobiliąsias MSN žinutes?

en: Do you want to allow or disallow people on your buddy list to send you MSN Mobile pages to your cell phone or other mobile device?
lt: Ar Jūs norite leisti ar neleisti asmenims Jūsų bičiulių sąraše siųsti Jums mobiliąsias MSN žinutes į Jūsų mobilųjį telefoną ar kitą mobilųjį įrenginį?

en: Allow
lt: Leisti

en: Disallow
lt: Neleisti

en: This Hotmail account may not be active.
lt: Ši Hotmail paskyra gali būti neaktyvi.

en: Send a mobile message.
lt: Nusiųsti mobiliąją žinutę

en: Page
lt: Siųsti

en: Has you
lt: Turi Jus

en: Be Right Back
lt: tuoj pat grįš

en: Busy
lt: užimtas

en: On the Phone
lt: kalba telefonu

en: Out to Lunch
lt: išėjęs papietauti

en: Set Friendly Name...
lt: Nustatyti patogųjį vardą...

en: Set Home Phone Number...
lt: Nustatyti namų telefono numerį...

en: Set Work Phone Number...
lt: Nustatyti darbo telefono numerį...

en: Set Mobile Phone Number...
lt: Nustatyti mobilaus telefono numerį...

en: Enable/Disable Mobile Devices...
lt: Leisti arba neleisti mobiliuosius įrenginius...

en: Allow/Disallow Mobile Pages...
lt: Leisti arba neleisti mobiliąsias žinutes...

en: Open Hotmail Inbox
lt: Atidaryti Hotmail pašto dėžutę

en: Send to Mobile
lt: Siųsti į mobilų įrenginį

en: Initiate _Chat
lt: _Pradėti pokalbį

en: SSL support is needed for MSN. Please install a supported SSL library.
lt: MSN protokolui SSL palaikymas yra būtinas.  Prašome įdiegti palaikomą SSL biblioteką.

en: Failed to connect to server.
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio.

en: Error retrieving profile
lt: Profilio gavimo klaida

en: General
lt: Bendros parinktys

en: Age
lt: Amžius

en: Occupation
lt: Profesija

en: Location
lt: Vietovė

en: Hobbies and Interests
lt: Hobi ir interesai

en: A Little About Me
lt: Truputį apie mane

en: Social
lt: Draugijai

en: Marital Status
lt: Šeimyninė padėtis

en: Interests
lt: Pomėgiai

en: Pets
lt: Naminiai gyvūnai

en: Hometown
lt: Gimtasis miestas

en: Places Lived
lt: Kur gyveno

en: Fashion
lt: Mada

en: Humor
lt: Humoras

en: Music
lt: Muzika

en: Favorite Quote
lt: Mėgstamiausia citata

en: Contact Info
lt: Kontaktinė informacija

en: Personal
lt: Asmeninė

en: Significant Other
lt: Antra pusė

en: Home Phone
lt: Namų telefonas

en: Home Phone 2
lt: Antras namų telefonas

en: Home Address
lt: Namų adresas

en: Personal Mobile
lt: Asmeninis mobilusis telefonas

en: Home Fax
lt: Namų faksas

en: Personal E-Mail
lt: Asmeninis el. pašto adresas

en: Personal IM
lt: Asmeninis skubiųjų žinučių kontaktas

en: Anniversary
lt: Sukaktis

note: Business
en: Work
lt: Darbas

en: Job Title
lt: Pareigos

en: Company
lt: Kompanija

en: Department
lt: Skyrius

en: Profession
lt: Profesija

en: Work Phone
lt: Darbo telefonas

en: Work Phone 2
lt: Antras darbo telefonas

en: Work Address
lt: Darbo adresas

en: Work Mobile
lt: Darbo mobilusis telefonas

en: Work Pager
lt: Darbo pranešimų gaviklis

en: Work Fax
lt: Darbo faksas

en: Work E-Mail
lt: Darbo el. pašto adresas

en: Work IM
lt: Darbo skubiųjų žinučių kontaktas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Favorite Things
lt: Mėgstu

en: Last Updated
lt: Paskutinį kartą atnaujinta

en: Homepage
lt: Namų puslapis

en: The user has not created a public profile.
lt: Šis vartotojas nesukūrė viešo profilio.

en: MSN reported not being able to find the user's profile. This either means that the user does not exist, or that the user exists but has not created a public profile.
lt: MSN nerado vartotojo profilio. Tai reiškia, kad arba tokio vartotojo nėra, arba kad vartotojas yra, bet neturi sukūręs viešo profilio.

en: Could not find any information in the user's profile. The user most likely does not exist.
lt: Nepavyko rasti jokios informacijos vartotojo profilyje. Greičiausiai toks vartotojas neegzistuoja.

en: Profile URL
lt: Profilio URL

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: MSN Protocol Plugin
lt: MSN protokolo papildinys

en: Use HTTP Method
lt: Naudoti HTTP metodą

en: Show custom smileys
lt: Rodyti nestandartines šypsenėles

en: nudge: nudge a user to get their attention
lt: nudge: bakstelėti vartotojui, kad atkreipti jo dėmesį

en: Unable to connect
lt: Negalima prisijungti

en: %s is not a valid group.
lt: %s nėra teisinga grupė

en: Unknown error.
lt: Nežinoma klaida.

en: %s on %s (%s)
lt: %s. Vartotojas %s (%s).

en: Unable to add user on %s (%s)
lt: Negalima pridėti vartotojo paskyroje %s (%s)

en: Unable to block user on %s (%s)
lt: Negalima blokuoti vartotojo paskyroje %s (%s)

en: Unable to permit user on %s (%s)
lt: Negalima leisti vartotojo paskyroje %s (%s)

en: %s could not be added because your buddy list is full.
lt: Negalima pridėti %s, nes Jūsų bičiulių sąrašas pilnas.

en: %s is not a valid passport account.
lt: %s nėra teisinga Microsoft .NET paso paskyra

en: Service Temporarily Unavailable.
lt: Tarnyba laikinai neprieinama

en: Unable to rename group
lt: Negalima pervadinti grupės

en: Unable to delete group
lt: Negalima pašalinti grupės

en: The MSN server will shut down for maintenance in %d minute. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in. | The MSN server will shut down for maintenance in %d minutes. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in.
lt[0]: MSN serveris bus išjungtas priežiūrai už %d minutės.  Tada Jūs būsite automatiškai atjungtas.  Prašome pabaigti visus vykstančius pokalbius.
    
    Kai serverio priežiūra bus baigta, Jūs galėsite sėkmingai prisijungti.
lt[1]: MSN serveris bus išjungtas priežiūrai už %d minučių.  Tada Jūs būsite automatiškai atjungtas.  Prašome pabaigti visus vykstančius pokalbius.
    
    Kai serverio priežiūra bus baigta, Jūs galėsite sėkmingai prisijungti.
lt[2]: MSN serveris bus išjungtas priežiūrai už %d minučių.  Tada Jūs būsite automatiškai atjungtas.  Prašome pabaigti visus vykstančius pokalbius.
    
    Kai serverio priežiūra bus baigta, Jūs galėsite sėkmingai prisijungti.

en: Writing error
lt: Rašymo klaida

en: Reading error
lt: Skaitymo klaida

en: Connection error from %s server:
    %s
lt: Jungties klaida su severiu %s:
    %s

en: Our protocol is not supported by the server.
lt: Mūsų protokolo serveris nepalaiko.

en: Error parsing HTTP.
lt: HTTP sintaksinės analizės klaida.

en: You have signed on from another location.
lt: Jūs prisijungėte iš kitur.

en: The MSN servers are temporarily unavailable. Please wait and try again.
lt: MSN serveriai yra laikinai neprieinami. Prašome palaukti ir pabandyti iš naujo.

en: The MSN servers are going down temporarily.
lt: MSN serveriai yra laikinai išjungiami.

en: Unable to authenticate: %s
lt: Negalima patikrinti tapatybės: %s

en: Your MSN buddy list is temporarily unavailable. Please wait and try again.
lt: Jūsų MSN bičiulių sąrašas yra laikinai neprieinamas. Prašome palaukti ir pabandyti iš naujo.

en: Handshaking
lt: Pasisveikinimas

en: Starting authentication
lt: Pradedamas tapatybės nustatymas

en: Getting cookie
lt: Gaunamas slapukas

en: Sending cookie
lt: Siunčiamas slapukas

en: Retrieving buddy list
lt: Gaunamas bičiulių sąrašas

en: Away From Computer
lt: Pasitraukęs nuo kompiuterio

en: On The Phone
lt: Kalba telefonu

en: Out To Lunch
lt: Išėjęs papietauti

en: Message may have not been sent because a timeout occurred:
lt: Žinutė galėjo būti neišsiųsta, nes baigėsi laukimo laikas:

en: Message could not be sent, not allowed while invisible:
lt: Žinutės negalima išsiųsti esant nematomu:

en: Message could not be sent because the user is offline:
lt: Žinutė neišsiųsta, nes vartotojas atsijungęs:

en: Message could not be sent because a connection error occurred:
lt: Žinutė neišsiųsta, nes įvyko jungties klaida:

en: Message could not be sent because we are sending too quickly:
lt: Žinutė neišsiųsta, nes bandyta išsiųsti per greitai:

en: Message could not be sent because an error with the switchboard occurred:
lt: Žinutė neišsiųsta, nes įvyko komutatoriaus klaida:

en: Message may have not been sent because an unknown error occurred:
lt: Žinutė neišsiųsta, nes įvyko nežinoma klaida:

en: %s just sent you a Nudge!
lt: %s nori bakstelėjo Jums!

en: %s has added you to his or her buddy list.
lt: Vartotojas %s įtraukė Jus į savo bičiulių sąrašo.

en: %s has removed you from his or her buddy list.
lt: Vartotojas %s pašalino Jus iš savo bičiulių sąrašo.

en: Unable to add "%s".
lt: Negalima pridėti "%s".

en: The screen name specified is invalid.
lt: Nurodytas neteisingas vardas.

en: Required parameters not passed in
lt: Neperduoti reikalingi parametrai

en: Unable to write to network
lt: Negalima rašyti į tinklą

en: Unable to read from network
lt: Negalima skaityti iš tinklo

en: Error communicating with server
lt: Komunikacijos su serveriu klaida

en: Conference not found
lt: Konferencija nerasta

en: Conference does not exist
lt: Konferencija neegzistuoja

en: A folder with that name already exists
lt: Aplankas su tokiu vardu jau yra

en: Not supported
lt: Nepalaikoma

en: Password has expired
lt: Slaptažodžio galiojimo laikas pasibaigė

en: Incorrect password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: User not found
lt: Vartotojas nerastas

en: Account has been disabled
lt: Neveiksni paskyra

en: The server could not access the directory
lt: Serveris negalėjo kreiptis į katalogą

en: Your system administrator has disabled this operation
lt: Jūsų sistemos administratorius išjungė šią operaciją

en: The server is unavailable; try again later
lt: Serveris neprieinamas; pabandykite vėliau vėl

en: Cannot add a contact to the same folder twice
lt: Negalima pridėti kontakto į tą patį katalogą du kartus

en: Cannot add yourself
lt: Negalima pridėti savęs

en: Master archive is misconfigured
lt: Pagrindinis archyvas yra blogai sukonfigūruotas

en: Incorrect screen name or password
lt: Neteisingas vardas ar slaptažodis

en: Could not recognize the host of the screen name you entered
lt: Nepavyko atpažinti mazgo, iš kurio prisijungęs vartotojas šiuo vardu

en: Your account has been disabled because too many incorrect passwords were entered
lt: Jūsų paskyra padaryta neveiksnia dėl per daug kartų neteisingai įvesto slaptažodžio

en: You cannot add the same person twice to a conversation
lt: Negalite du kartus įtraukti to paties asmens į pokalbį

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
lt: Jūs pasiekėte savo leistinų kontaktų skaičiaus ribą.

en: You have entered an incorrect screen name
lt: Jūs įvedėte neteisingą vartotojo vardą

en: An error occurred while updating the directory
lt: Katalogo atnaujinimo metu įvyko klaida

en: Incompatible protocol version
lt: Nesuderinama protokolo versija

en: The user has blocked you
lt: Vartotojas Jus užblokavo

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
lt: Ši laikinoji versija neleidžia daugiau kaip dešimčiai vartotojų prisijungti tuo pačiu metu

en: The user is either offline or you are blocked
lt: Vartotojas yra atsijungęs arba Jūs esate užblokuotas

en: Unknown error: 0x%X
lt: Nežinoma klaida: 0x%X

en: Login failed (%s).
lt: Prisijungimas nepavyko (%s).

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
lt: Neįmanoma išsiųsti pranešimo. Nepavyko gauti vartotojo detalių (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
lt: Negalima pridėti %s į Jūsų bičiulių sąrašą (%s).

note: TODO: Improve this! message to who or for what conference?
en: Unable to send message (%s).
lt: Negalima išsiųsti žinutės (%s).

en: Unable to invite user (%s).
lt: Negalima pakviesti vartotojo (%s).

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
lt: Negalima išsiųsti žinutės vartotojui %s. Nepavyko sukurti konferencijos (%s).

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
lt: Nepavyko išsiųsti žinutės. Nepavyko sukurti konferencijos (%s).

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
lt: Nepavyko perkelti vartotojo %s į aplanką %s serverio sąraše. Aplanko kūrimo klaida (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
lt: Nepavyko įtraukti vartotojo %s į Jūsų bičiulių sąrašą. Aplanko kūrimo serverio sąraše klaida (%s).

en: Could not get details for user %s (%s).
lt: Nepavyko gauti detalių apie vartotoją %s (%s).

en: Unable to add user to privacy list (%s).
lt: Nepavyko įtraukti vartotojo į privatumo sąrašą (%s).

en: Unable to add %s to deny list (%s).
lt: Nepavyko įtraukti %s į draudimo sąrašą (%s).

en: Unable to add %s to permit list (%s).
lt: Nepavyko įtraukti %s į leidimo sąrašą (%s).

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
lt: Nepavyko pašalinti %s iš privatumo sąrašo (%s).

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
lt: Nepavyko pakeisti privatumo nuostatų serveryje (%s).

en: Unable to create conference (%s).
lt: Nepavyko sukurti konferencijos (%s).

en: Error communicating with server. Closing connection.
lt: Komunikacijos su serveriu klaida. Jungtis uždaroma.

en: Telephone Number
lt: Telefonas

en: Personal Title
lt: Asmens pavadinimas

en: User ID
lt: Vartotojo ID

note: tag = _("DN"); value = nm_user_record_get_dn(user_record); if (value) { purple_notify_user_info_add_pair(user_info, tag, value); }
en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: GroupWise Conference %d
lt: GroupWise konferencija %d

en: Unable to make SSL connection to server.
lt: Neįmanoma sukurti SSL jungties prie serverio.

en: Authenticating...
lt: Nustatoma tapatybė...

en: Unable to connect to server.
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio.

en: Waiting for response...
lt: Laukiama atsako...

en: %s has been invited to this conversation.
lt: %s pakviestas į šį pokalbį

en: Invitation to Conversation
lt: Kvietimas į pokalbį

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
lt: Kvietimas nuo: %s
    
    Išsiųstas: %s

en: Would you like to join the conversation?
lt: Ar norite prisijungti prie pokalbio?

note: we don't want to reconnect in this case
en: You have been logged out because you logged in at another workstation.
lt: Jūs buvote atjungtas, kadangi prisijungėte kitoje darbo vietoje.

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
lt: Atrodo, kad %s yra atsijungęs ir negavo žinutės, kurią ką tik išsiuntėte.

note: TODO: Would be nice to prompt if not set! *  purple_request_fields(gc, _("Server Address"),...); ...but for now just error out with a nice message.
en: Unable to connect to server. Please enter the address of the server you wish to connect to.
lt: Negalima prisijungti prie servrio.  Prašome įvesti serverio, prie kurio norite prisijungti, adresą.

en: Error. SSL support is not installed.
lt: Klaida. SSL palaikymas neįdiegtas.

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
lt: Ši konferencija uždaryta. Daugiau žinučių siųsti negalima.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
lt: Novell GroupWise Messenger protokolo papildinys

en: Server address
lt: Serverio adresas

en: Server port
lt: Serverio prievadas

en: Server closed the connection.
lt: Serveris uždarė jungtį.

en: Lost connection with server:
    %s
lt: Dingo jungtis su serveriu:
    %s

en: Received invalid data on connection with server.
lt: Jungtimi su serveriu gauti neteisingi duomenys.

en: Could not establish a connection with the server:
    %s
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio:
    %s

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: AIM Protocol Plugin
lt: AIM protokolo papildinys

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: ICQ Protocol Plugin
lt: ICQ protokolo papildinys

en: Encoding
lt: Koduotė

en: The remote user has closed the connection.
lt: Nutolęs vartotojas uždarė jungtį.

en: The remote user has declined your request.
lt: Nutolęs vartotojas atmetė Jūsų prašymą.

en: Lost connection with the remote user:<br>%s
lt: Prarastas ryšys su nutolusiu vartotoju:<br>%s

en: Received invalid data on connection with remote user.
lt: Gauti neteisingi duomenys ryšiu su nutolusiu vartotoju.

en: Could not establish a connection with the remote user.
lt: Nepavyko sukurti jungties su nutolusiu vartotoju.

en: Direct IM established
lt: Sukurtas tiesioginis pokalbių ryšis

en: File %s is %s, which is larger than the maximum size of %s.
lt: Failas „%s“ yra %s dydžio – didesnis nei maksimalus leidžiamas dydis %s.

en: Invalid error
lt: Neteisinga klaida

en: Invalid SNAC
lt: Neteisingas SNAC

en: Rate to host
lt: Sparta į mazgą

en: Rate to client
lt: Sparta į klientą

en: Service unavailable
lt: Tarnyba neprieinama

en: Service not defined
lt: Tarnyba neaprašyta

en: Obsolete SNAC
lt: SNAC pasenęs

en: Not supported by host
lt: Nepalaikoma mazgo

en: Not supported by client
lt: Nepalaikoma kliento

en: Refused by client
lt: Atsisakyta kliento

en: Reply too big
lt: Atsakas per didelis

en: Responses lost
lt: Prarasti atsakai

en: Request denied
lt: Užklausa negalima

en: Busted SNAC payload
lt: Neteisingas SNAC turinys

en: Insufficient rights
lt: Nepakankamos teisės

en: In local permit/deny
lt: Yra vietiniame leidimo ar draudimo sąraše

en: Too evil (sender)
lt: Siuntėjas per daug piktybiškas

en: Too evil (receiver)
lt: Gavėjas per daug piktybiškas

en: User temporarily unavailable
lt: Vartotojas laikinai neprieinamas

en: No match
lt: Nėra atitikmens

en: List overflow
lt: Sąrašo perpildymas

en: Request ambiguous
lt: Nevienareikšmė užklausa

en: Queue full
lt: Eilė pilna

en: Not while on AOL
lt: Negalima prisijungus per AOL

en: (There was an error receiving this message.  The buddy you are speaking with is probably using a different encoding than expected.  If you know what encoding he is using, you can specify it in the advanced account options for your AIM/ICQ account.)
lt: (Priimant šią žinutę įvyko klaida.  Greičiausiai bičiulis su kuriuo bendraujate naudoja kitokią koduotę nei buvo numatyta.  Jei žinote, kokią koduotę jis naudoja, galite ją nurodyti papildomose AIM/ICQ paskyros nuostatose.

en: (There was an error receiving this message.  Either you and %s have different encodings selected, or %s has a buggy client.)
lt: (Šio pranešimo gavimo metu įvyko klaida.  Arba Jūs ir %s esate pasirinkę skirtingas koduotes, arba %s naudoja kliento programą su riktais.)

note: Label
en: Buddy Icon
lt: Vartotojo paveiksliukas

en: Voice
lt: Balsas

en: AIM Direct IM
lt: AIM tiesioginės greitosios žinutės

en: Chat
lt: Pokalbis

en: Get File
lt: Gauti failai

en: Games
lt: Žaidimai

en: Add-Ins
lt: Papildiniai

en: Send Buddy List
lt: Nusiųsti bičiulių sąrašą

en: ICQ Direct Connect
lt: ICQ tiesioginė jungtis

en: AP User
lt: AP vartotojas

en: Nihilist
lt: Nihilistas

en: ICQ Server Relay
lt: Perdavimas per ICQ serverį

en: Old ICQ UTF8
lt: Senas ICQ UTF8

en: Trillian Encryption
lt: Trillian užkodavimas

en: Security Enabled
lt: Su saugumu

en: Video Chat
lt: Vaizdinis pokalbis

en: Live Video
lt: Tiesioginis vaizdas

en: Camera
lt: Kamera

en: Free For Chat
lt: Prieinamas pokalbiui

en: Not Available
lt: Neprieinamas

en: Occupied
lt: Užimtas

en: Web Aware
lt: Žinantis apie žiniatinklį

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Online
lt: Prisijungęs

en: IP Address
lt: IP adresas

en: Warning Level
lt: Perspėjimo lygis

en: Buddy Comment
lt: Bičiulio komentaras

en: Could not connect to authentication server:
    %s
lt: Nepavyko prisijungti prie tapatybės nustatymo serverio:
    %s

en: Could not connect to BOS server:
    %s
lt: Nepavyko prisijungti prie BOS serverio:
    %s

en: Screen name sent
lt: Vardas nusiųstas

en: Connection established, cookie sent
lt: Jungtis nustatyta, nusiųstas slapukas

note: TODO: Don't call this with ssi
en: Finalizing connection
lt: Pabaigiama jungtis

en: Unable to login: Could not sign on as %s because the screen name is invalid.  Screen names must either start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
lt: Negalima prisijungti: nepavyko prisijungti vardu %s, nes vardas neteisingas. Vardai turi arba prasidėti raide ir turėti tik raides, skaitmenis ir tarpus, arba turėti tik skaitmenis.

en: Invalid screen name.
lt: Neteisingas vardas.

en: Incorrect password.
lt: Neteisingas slaptažodis.

en: Your account is currently suspended.
lt: Jūsų abonentas šiuo metu suspenduotas.

note: service temporarily unavailable
en: The AOL Instant Messenger service is temporarily unavailable.
lt: AOL IM tarnyba laikinai neprieinama

en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
lt: Jūs per dažnai prisijunginėjote ir atsijunginėjote. Palaukite dešimt minučių ir bandykite vėl. Jei vis tiek bandysite jungtis, Jums reikės laukti dar ilgiau.

en: The client version you are using is too old. Please upgrade at %s
lt: Jūsų naudojama kliento programos versija yra per sena. Prašome atnaujinti svetainėje %s

en: Could Not Connect
lt: Nepavyko prisijungti

en: Received authorization
lt: Gauta prieigos teisė

en: The SecurID key entered is invalid.
lt: Įvestas SecurID raktas yra neteisingas.

en: Enter SecurID
lt: Įveskite SecurID

en: Enter the 6 digit number from the digital display.
lt: Įveskite 6 skaitmenų skaičių iš skaitmeninio displėjaus.

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses @c OK and @c Cancel buttons.
en: _OK
lt: _Gerai

en: You may be disconnected shortly.  You may want to use TOC until this is fixed.  Check %s for updates.
lt: Jus netrukus gali atjungti.  Galbūt norėsite naudoti TOC protokolą, kol tai nebus pataisyta.  Pasižiūrėkite %s, ar nėra atnaujinimų.

en: Unable to get a valid AIM login hash.
lt: Nepavyko gauti teisingos AIM prisijungimo maišos.

en: You may be disconnected shortly.  Check %s for updates.
lt: Jus netrukus gali atjungti.  Patikrinkite %s, ar nėra atnaujinimų.

en: Unable to get a valid login hash.
lt: Nepavyko gauti teisingos prisijungimo maišos.

en: Password sent
lt: Išsiųstas slaptažodis

en: Unable to initialize connection
lt: Nepavyko sukurti jungties

en: Please authorize me so I can add you to my buddy list.
lt: Prašau suteikti man prieigos teisę, kad aš galėčiau įtraukti Jus į savo bičiulių sąrašą.

en: Authorization Request Message:
lt: Prieigos teisės prašymo žinutė:

en: Please authorize me!
lt: Prašau suteikti man prieigos teisę!

en: No reason given.
lt: Nenurodyta priežastis.

en: Authorization Denied Message:
lt: Prieigos teisės nesuteikimo žinutė:

en: The user %u has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
lt: Vartotojas %u atmetė Jūsų prašymą įtraukti jį į Jūsų bičiulių sąrašą dėl šios priežasties:
    %s

en: ICQ authorization denied.
lt: ICQ prieigos teisė nesuteikta.

note: Someone has granted you authorization
en: The user %u has granted your request to add them to your buddy list.
lt: Vartotojas %u suteikė Jums teisę įtraukti jį į Jūsų bičiulių sąrašą.

en: You have received a special message
    
    From: %s [%s]
    %s
lt: Jūs gavote ypatingą žinutę
    
    Nuo: %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ page
    
    From: %s [%s]
    %s
lt: Jūs gavote ICQ mobiliąją žinutę
    
    Nuo: %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ e-mail from %s [%s]
    
    Message is:
    %s
lt: Jūs gavote ICQ el. pašto laišką nuo %s [%s]
    
    Laiškas yra:
    %s

en: ICQ user %u has sent you a buddy: %s (%s)
lt: ICQ vartotojas %u atsiuntė bičiulio adresą: %s (%s)

en: Do you want to add this buddy to your buddy list?
lt: Ar norite įtraukti šį bičiulį į Jūsų bičiulių sąrašą?

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Decline
lt: _Atsisakyti

en: You missed %hu message from %s because it was invalid. | You missed %hu messages from %s because they were invalid.
lt[0]: Jūs praleidote %hu neteisingą pranešimą nuo vartotojo %s.
lt[1]: Jūs praleidote %hu neteisingus pranešimus nuo vartotojo %s.
lt[2]: Jūs praleidote %hu neteisingų pranešimų nuo vartotojo %s.

en: You missed %hu message from %s because it was too large. | You missed %hu messages from %s because they were too large.
lt[0]: Jūs praleidote %hu per ilgą pranešimą nuo vartotojo %s.
lt[1]: Jūs praleidote %hu per ilgus pranešimus nuo vartotojo %s.
lt[2]: Jūs praleidote %hu per ilgų pranešimų nuo vartotojo %s.

en: You missed %hu message from %s because the rate limit has been exceeded. | You missed %hu messages from %s because the rate limit has been exceeded.
lt[0]: Jūs praleidote %hu pranešimą nuo vartotojo %s, kadangi viršyta spartos riba.
lt[1]: Jūs praleidote %hu pranešimus nuo vartotojo %s, kadangi viršyta spartos riba.
lt[2]: Jūs praleidote %hu pranešimų nuo vartotojo %s, kadangi viršyta spartos riba.

en: You missed %hu message from %s because he/she was too evil. | You missed %hu messages from %s because he/she was too evil.
lt[0]: Jūs praleidote %hu pranešimą nuo vartotojo %s, kadangi jis yra per daug pyktybiškas.
lt[1]: Jūs praleidote %hu pranešimus nuo vartotojo %s, kadangi jis yra per daug pyktybiškas.
lt[2]: Jūs praleidote %hu pranešimų nuo vartotojo %s, kadangi jis yra per daug pyktybiškas.

en: You missed %hu message from %s because you are too evil. | You missed %hu messages from %s because you are too evil.
lt[0]: Jūs praleidote %hu pranešimą nuo vartotojo %s, kadangi Jūs esate per daug pyktybiškas.
lt[1]: Jūs praleidote %hu pranešimus nuo vartotojo %s, kadangi Jūs esate per daug pyktybiškas.
lt[2]: Jūs praleidote %hu pranešimų nuo vartotojo %s, kadangi Jūs esate per daug pyktybiškas.

en: You missed %hu message from %s for an unknown reason. | You missed %hu messages from %s for an unknown reason.
lt[0]: Jūs praleidote %hu pranešimą nuo vartotojo %s dėl nežinomos priežasties.
lt[1]: Jūs praleidote %hu pranešimus nuo vartotojo %s dėl nežinomos priežasties.
lt[2]: Jūs praleidote %hu pranešimų nuo vartotojo %s dėl nežinomos priežasties.

note: Data is assumed to be the destination sn
en: Unable to send message: %s
lt: Negalima išsiųsti žinutės: %s

en: Unknown reason.
lt: Nežinoma priežastis.

en: Unable to send message to %s:
lt: Negalima išsiųsti žinutės vartotojui %s:

en: User information not available: %s
lt: Vartotojo informacija neprieinama: %s

en: User information for %s unavailable:
lt: Vartotojo %s informacija neprieinama

en: Online Since
lt: Prisijungęs nuo

en: Member Since
lt: Narys nuo

en: Capabilities
lt: Sugebėjimai

en: Available Message
lt: Prieinamumo žinutė:

en: Profile
lt: Profilis

en: Your AIM connection may be lost.
lt: Jūsų AIM jungtis gali būti prarasta.

note: The conversion failed!
en: [Unable to display a message from this user because it contained invalid characters.]
lt: [Negalima pavaizduoti žinutės nuo šio vartotojo, kadangi joje yra neteisingų simbolių.]

en: Rate limiting error.
lt: Spartos ribojimo klaida.

en: The last action you attempted could not be performed because you are over the rate limit. Please wait 10 seconds and try again.
lt: Paskutinis Jūsų bandytas veiksmas negalėjo būti įvykdytas, nes Jūs viršyjate spartos ribą. Prašome palaukti 10 sekundžių ir bandyti iš naujo.

en: You have been signed off for an unknown reason.
lt: Jūs buvote atjungtas dėl nežinomos priežasties.

en: You have been disconnected from chat room %s.
lt: Jūs buvote atjungtas nuo pokalbių kambario %s.

en: Mobile Phone
lt: Mobilus telefonas

en: Personal Web Page
lt: Asmeninė svetainė

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: Zip Code
lt: Pašto kodas

en: Division
lt: Skyrius

en: Position
lt: Pareigos

en: Web Page
lt: Svetainė

en: Work Information
lt: Darbovietės informacija

en: Pop-Up Message
lt: Iššokanti žinutė

en: The following screen name is associated with %s | The following screen names are associated with %s
lt[0]: Tolimesni vardai yra susieti su %s
lt[1]: Tolimesni vardai yra susieti su %s
lt[2]: Tolimesni vardai yra susieti su %s

en: Screen name
lt: Vardas

en: No results found for e-mail address %s
lt: Pagal el. pašto adresą %s jokių rezultatų nerasta

en: You should receive an e-mail asking to confirm %s.
lt: Jūs turėtumėte gauti el. laišką, prašantį patvirtinti %s.

en: Account Confirmation Requested
lt: Paprašyta abonento patvirtinimo

en: Error Changing Account Info
lt: Abonento informacijos keitimo klaida

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name differs from the original.
lt: Klaida 0x%04x: neįmanoma taikyti formato vardui, nes paprašytasis vardas skiriasi nuo pirminio.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because it is invalid.
lt: Klaida 0x%04x: neįmanoma taikyti formato vardui, nes paprašytasis vardas yra neteisingas.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name is too long.
lt: Klaida 0x%04x: neįmanoma taikyti formato vardui, nes paprašytasis vardas yra per ilgas.

en: Error 0x%04x: Unable to change e-mail address because there is already a request pending for this screen name.
lt: Klaida 0x%04x: neįmanoma pakeisti el. pašto adreso, kadangi šiuo metu laukia užklausa šiam vardui.

en: Error 0x%04x: Unable to change e-mail address because the given address has too many screen names associated with it.
lt: Klaida 0x%04x: neįmanoma pakeisti el. pašto adreso, kadangi duotas adresas turi per daug su juo susietų vardų.

en: Error 0x%04x: Unable to change e-mail address because the given address is invalid.
lt: Klaida 0x%04x: neįmanoma pakeisti el. pašto adreso, kadangi duotas adresas yra neteisingas.

en: Error 0x%04x: Unknown error.
lt: Klaida 0x%04x: nežinoma klaida.

en: The e-mail address for %s is %s
lt: Vartotojo %s el. pašto adresas yra %s

en: Account Info
lt: Abonento informacija

en: Your IM Image was not sent. You must be Direct Connected to send IM Images.
lt: Jūsų IM vaizdas negalėjo būti išsiųstas. IM vaizdų siuntimui jūs turite būti tiesiogiai prisijungęs.

en: Unable to set AIM profile.
lt: Negalima nustatyti AIM profilio.

en: You have probably requested to set your profile before the login procedure completed.  Your profile remains unset; try setting it again when you are fully connected.
lt: Turbūt Jūs pabandėte nustatyti profilį dar nepasibaigus seanso pradžios procedūrai.  Jūsų profilis lieka nenustatytas.  Pabandykite jį nustatyti dar kartą, kai būsite galutinai prisijungęs.

en: The maximum profile length of %d byte has been exceeded.  It has been truncated it for you. | The maximum profile length of %d bytes has been exceeded.  It has been truncated it for you.
lt[0]: Viršytas maksimalus %d baito profilio ilgis, todėl profilis buvo sutrumpintas.
lt[1]: Viršytas maksimalus %d baitų profilio ilgis, todėl profilis buvo sutrumpintas.
lt[2]: Viršytas maksimalus %d baitų profilio ilgis, todėl profilis buvo sutrumpintas.

en: Profile too long.
lt: Profilis per ilgas.

en: The maximum away message length of %d byte has been exceeded.  It has been truncated for you. | The maximum away message length of %d bytes has been exceeded.  It has been truncated for you.
lt[0]: Viršytas maksimalus %d baito pasitraukimo žinutės ilgis, todėl žinutė buvo sutrumpinta.
lt[1]: Viršytas maksimalus %d baitų pasitraukimo žinutės ilgis, todėl žinutė buvo sutrumpinta.
lt[2]: Viršytas maksimalus %d baitų pasitraukimo žinutės ilgis, todėl žinutė buvo sutrumpinta.

en: Away message too long.
lt: Pasitraukimo žinutė per ilga.

en: Could not add the buddy %s because the screen name is invalid.  Screen names must either start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
lt: Nepavyko pridėti bičiulio %s, nes vardas neteisingas.  Vardai turi arba prasidėti raide ir turėti tik raides, skaitmenis ir tarpus, arba turėti tik skaitmenis.

en: Unable To Add
lt: Negalima pridėti

en: Unable To Retrieve Buddy List
lt: Negalima gauti bičiulių sąrašo

en: The AIM servers were temporarily unable to send your buddy list.  Your buddy list is not lost, and will probably become available in a few hours.
lt: AIM serveriai laikinai negalėjo išsiųsti Jūsų bičiulių sąrašo.  Jis nėra prarastas ir greičiausiai taps prieinamas per kelias valandas.

en: Orphans
lt: Našlaičiai

en: Could not add the buddy %s because you have too many buddies in your buddy list.  Please remove one and try again.
lt: Nepavyko pridėti bičiulio %s, nes Jūs turite per daug bičiulių savo bičiulių sąraše.  Prašome vieną pašalinti ir bandyti iš naujo.

en: (no name)
lt: (nėra vardo)

en: Could not add the buddy %s for an unknown reason.  The most common reason for this is that you have the maximum number of allowed buddies in your buddy list.
lt: Nepavyko pridėti bičiulio %s dėl nežinomos priežasties.  Dažniausiai taip pasitaiko dėl to, kad Jūs turite didžiausią leistiną bičiulių skaičių savo bičiulių sąraše.

en: The user %s has given you permission to add you to their buddy list.  Do you want to add them?
lt: Vartotojas %s suteikė Jums teisę pridėti jus į savo bičiulių sąrašą.  Ar norite pridėti jį?

en: Authorization Given
lt: Suteikta prieigos teisė

note: Granted
en: The user %s has granted your request to add them to your buddy list.
lt: Vartotojas %s patenkino Jūsų prašymą įtrauktį jį į Jūsų bičiulių sarašą.

en: Authorization Granted
lt: Suteikta prieigos teisė

note: Denied
en: The user %s has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
lt: Vartotojas %s atmetė Jūsų prašymą įtraukti jį į Jūsų bičiulių sąrašą dėl šios priežasties:
    %s

en: Authorization Denied
lt: Nesuteikta prieigos teisė

en: _Exchange:
lt: Kom_utatorius:

en: Invalid chat name specified.
lt: Nurodytas neteisingas pokalbių kambario vardas.

en: Your IM Image was not sent. You cannot send IM Images in AIM chats.
lt: Jūsų IM vaizdas nebuvo nusiųstas. Jūs negalite siųsti IM vaizdų AIM pokalbiuose.

en: Away Message
lt: Pasitraukimo žinutė

en: <i>(retrieving)</i>
lt: <i>(gaunama)</i>

en: iTunes Music Store Link
lt: Muzikos parduotuvės „iTunes“ nuoroda

en: Buddy Comment for %s
lt: Bičiulio komentaras apie %s

en: Buddy Comment:
lt: Bičiulio komentaras:

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s.
lt: Jūs pasirinkote sukurti tiesioginį ryšį su %s.

en: Because this reveals your IP address, it may be considered a security risk.  Do you wish to continue?
lt: Kadangi tai atskleidžia Jūsų IP adresą, tai gali būti pavojus saugumui.  Ar norite tęsti?

en: C_onnect
lt: _Jungtis

en: Get AIM Info
lt: Gauti AIM informaciją

en: Edit Buddy Comment
lt: Redaguoti bičiulio komentarą

en: Get Status Msg
lt: Gauti būsenos pranešimą

en: Direct IM
lt: Tiesioginis ryšys

en: Re-request Authorization
lt: Iš naujo paprašyti prieigos teisės

en: Require authorization
lt: Būtina prieigos teisė

en: Web aware (enabling this will cause you to receive SPAM!)
lt: Pasiekiamas per žiniatinklį (angl. web aware).  Parinkties aktyvavimas gali tapti šlamšto gavimo priežastimi!

en: ICQ Privacy Options
lt: ICQ privatumo parinktys

en: The new formatting is invalid.
lt: Nauja formato informacija yra neteisinga.

en: Screen name formatting can change only capitalization and whitespace.
lt: Vardo formato informacija gali pakeisti tik keitimą didžiosiomis raidėmis ir matomus tarpus.

en: Change Address To:
lt: Pakeisti adresą į:

en: <i>you are not waiting for authorization</i>
lt: <i>jūs nelaukiate prieigos suteikimo</i>

en: You are awaiting authorization from the following buddies
lt: Jūs laukiate prieigos suteikimo iš šių bičiulių

en: You can re-request authorization from these buddies by right-clicking on them and selecting "Re-request Authorization."
lt: Jūs galite iš naujo paprašyti prieigos suteikimo iš šių bičiulių spragtelėdamas dešiniuoju klavišu ant jų ir pasirinkdamas „Iš naujo paprašyti prieigos teisės“.

en: Find Buddy by E-Mail
lt: Surasti bičiulį pagal el. pašto adresą

en: Search for a buddy by e-mail address
lt: Ieškoti bičiulio pagal el. pašto adresą

en: Type the e-mail address of the buddy you are searching for.
lt: Įveskite bičiulio, kurio ieškote, el. pašto adresą.

en: _Search
lt: _Ieškoti

en: Set User Info (URL)...
lt: Nustatyti vartotojo informaciją (URL)...

en: Change Password (URL)
lt: Pakeisti slaptažodį (URL)

en: Configure IM Forwarding (URL)
lt: Konfigūruoti IM persiuntimą (URL)

note: ICQ actions
en: Set Privacy Options...
lt: Nustatyti privatumo parinktis...

note: AIM actions
en: Confirm Account
lt: Patvirtinti abonentą

en: Display Currently Registered E-Mail Address
lt: Parodyti šiuo metu registruotą el. pašto adresą

en: Change Currently Registered E-Mail Address...
lt: Pakeisti šiuo metu registruotą el. pašto adresą...

en: Show Buddies Awaiting Authorization
lt: Parodyti bičiulius, laukiančius prieigos suteikimo

en: Search for Buddy by E-Mail Address...
lt: Ieškoti bičiulio pagal el. pašto adresą...

en: Search for Buddy by Information
lt: Ieškoti bičiulio pagal informaciją

en: Use recent buddies group
lt: Naudoti paskutinių bičiulių grupę

en: Show how long you have been idle
lt: Rodyti, kiek laiko buvote neveiklus

en: Always use ICQ proxy server for file transfers
    (slower, but does not reveal your IP address)
lt: Failų perdavimui visada naudoti ICQ tarpininkaujantį serverį
    (lėčiau, bet neatskleidžia Jūsų IP adreso)

en: Asking %s to connect to us at %s:%hu for Direct IM.
lt: Prašoma %s prisijungti prie mūsų tiesioginiu ryšiu adresu %s:%hu.

en: Attempting to connect to %s:%hu.
lt: Bandoma prisijungti prie %s:%hu.

en: Attempting to connect via proxy server.
lt: Bandoma jungtis per tarpininką serverį.

en: %s has just asked to directly connect to %s
lt: %s ką tik paprašė tiesiogiai prisijungti prie %s

en: This requires a direct connection between the two computers and is necessary for IM Images.  Because your IP address will be revealed, this may be considered a privacy risk.
lt: Tai reikalauja tiesioginės jungties tarp dviejų kompiuterių ir yra būtina IM vaizdams.  Kadangi Jūsų IP adresas bus atskleistas, tai gali būti privatumo rizika.

en: _Connect
lt: _Jungtis

en: Primary Information
lt: Pagrindinė informacija

en: Personal Introduction
lt: Asmeninis prisistatymas

en: QQ Number
lt: QQ numeris

en: Country/Region
lt: Šalis ar regionas

en: Province/State
lt: Provincija ar valstija

en: Horoscope Symbol
lt: Kinų horoskopo ženklas

en: Zodiac Sign
lt: Zodiako ženklas

en: Blood Type
lt: Kraujo grupė

en: College
lt: Koledžas

en: Email
lt: El. paštas

en: Zipcode
lt: Pašto kodas

en: Cellphone Number
lt: Mobilus telefonas

en: Phone Number
lt: Telefonas

en: Aquarius
lt: Vandenis

en: Pisces
lt: Žuvys

en: Aries
lt: Avinas

en: Taurus
lt: Jautis

en: Gemini
lt: Dvyniai

en: Cancer
lt: Vėžys

en: Leo
lt: Liūtas

en: Virgo
lt: Mergelė

en: Libra
lt: Svarstyklės

en: Scorpio
lt: Skorpionas

en: Sagittarius
lt: Šaulys

en: Capricorn
lt: Ožiaragis

en: Rat
lt: Žiurkė

en: Ox
lt: Jautis

en: Tiger
lt: Tigras

en: Rabbit
lt: Triušis

en: Dragon
lt: Drakonas

en: Snake
lt: Gyvatė

en: Horse
lt: Arklys

en: Goat
lt: Ožys

en: Monkey
lt: Beždžionė

en: Rooster
lt: Gaidys

en: Dog
lt: Šuo

en: Pig
lt: Kiaulė

en: Other
lt: Kitas

en: Modify my information
lt: Keisti savo informaciją

en: Update my information
lt: Atnaujinti savo informaciją

en: Your information has been updated
lt: Jūsų informacija atnaujinta

en: Setting custom faces is not currently supported. Please choose an image from
lt: Specialių veidukų nustatymas šiuo metu nėra palaikomas.  Prašome pasirinkti paveiksliuką iš

en: Invalid QQ Face
lt: Negalima QQ veidukas

en: You rejected %d's request
lt: Atmetėte iš %d gautą prašymą

en: Input your reason:
lt: Įveskite savo priežastį:

en: Reject request
lt: Atmesti prašymą

en: Sorry, you are not my type...
lt: Atleisk, tu nesi iš man patinkančių...

en: Reject
lt: Atmesti

en: Add buddy with auth request fails
lt: Bičiulio pridėjimo su prieigos patvirtinimu užklausa nepavyko

en: You have successfully removed a buddy
lt: Jūs sėkmingai pašalinote bičiulį

en: You have successfully removed yourself from a buddy
lt: Jūs sėkmingai pašalinote save iš bičiulio

en: User %d needs authentication
lt: Vartotojui %d reikia patvirtinti prieigą

en: Input request here
lt: Įveskite prašymą čia

en: Would you be my friend?
lt: Ar draugausi su manimi?

en: Send
lt: Siųsti

en: You have added %d in buddy list
lt: Jūs įtraukėte %d į bičiulių sąrašą

en: QQid Error
lt: QQid klaida

en: Invalid QQid
lt: Neteisingas QQid

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Creator
lt: Kūrėjas

en: Group Description
lt: Grupės aprašymas

en: Auth
lt: Patvirtinti prieigos teisę

en: Please input external group ID
lt: Įveskite išorinį grupės idenfikacinį numerį

en: You can only search for permanent QQ groups
lt: Galite ieškoti tik pastovių QQ grupių

en: User %d applied to join group %d
lt: Vartotojas %d prašo būti prijungtas prie grupės %d

en: Reason: %s
lt: Priežastis: %s

en: QQ Qun Operation
lt: Operacija su QQ pokalbių kambariu

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: You request to join group %d has been rejected by admin %d
lt: Jūsų prašymas tapti grupės %d nariu buvo atmestas administratoriaus %d

en: You request to join group %d has been approved by admin %d
lt: Jūsų prašymas tapti grupės %d nariu buvo patvirtintas administratoriaus %d

en: You [%d] has exit group "%d"
lt: Jūs [%d] palikote grupę „%d“

en: You [%d] has been added by group "%d"
lt: Jus [%d] pridėjo į grupę „%d“

en: This group has been added to your buddy list
lt: Ši grupė buvo įtraukta į Jūsų bičiulių sąrašą

en: I am not member
lt: Nesu narys

en: I am a member
lt: Esu narys

en: I am applying to join
lt: Prašau būti priimtas

en: I am the admin
lt: Esu administratorius

en: Unknown status
lt: Nežinoma būsena

en: This group does not allow others to join
lt: Ši grupė neleidžia kitiems prie jos prisijungti

en: You have successfully exited the group
lt: Sėkmingai palikote grupę

en: QQ Group Auth
lt: QQ grupės prieiga

en: Your authorization operation has been accepted by the QQ server
lt: Jūsų prieigos suteikimo operacija patvirtinta QQ serverio

en: You inputted a group id outside the acceptable range
lt: Įvedėte grupės identifikacinį numerį, nesantį priimtiname intervale

en: Are you sure to exit this Qun?
lt: Ar tikrai norite išeiti iš šio pokalbių kambario?

en: Note, if you are the creator, 
    this operation will eventually remove this Qun.
lt: Jeigu esate grupės sukūrėjas, ši operacija galiausiai pašalins šį pokalbių kambarį.

en: Go ahead
lt: Tęsti

en: Code [0x%02X]: %s
lt: Kodas [0x%02X]: %s

en: Group Operation Error
lt: Operacijos su grupe klaida

en: Do you wanna approve the request?
lt: Ar norite patvirtinti šį prašymą?

en: You have successfully modify Qun member
lt: Jūs sėkmingai pakeitėte pokalbių kambario dalyvio informaciją

en: You have successfully modify Qun information
lt: Jūs sėkmingai pakeitėte pokalbių kambario informaciją

en: You have successfully created a Qun
lt: Jūs sėkmingai sukūrėte pokalbių kambarį

en: Would you like to set up the Qun details now?
lt: Ar norite sutvarkyti šio pokalbių kambario detales dabar?

en: Setup
lt: Nustatyti

en: System Message
lt: Sistemos pranešimas

en: Server ACK
lt: Serverio patvirtinimas

en: Send IM fail
lt: Žinutės siuntimas nepavyko

en: Keep alive error, seems connection lost!
lt: Jungties palaikymo klaida, jungtis greičiausiai nutrūko!

en: Request login token error!
lt: Prisijungimo užklausos žymos klaida!

en: Unable to login, check debug log
lt: Nepavyko prisijungti, patikrinkite derinimo žurnalą

note: we didn't successfully connect. tdt->toc_fd is valid here TODO: Include error_message in the message below
en: Unable to connect.
lt: Nepavyko prisijungti.

en: Unknown-%d
lt: Nežinomas: %d

en: %s Address
lt: %s Adresas

en: Level
lt: Lygis

en: QQ: Available
lt: QQ: pasiekiamas

en: QQ: Away
lt: QQ: pasitraukęs

en: QQ: Invisible
lt: QQ: nematomas

en: QQ: Offline
lt: QQ: atsijungęs

en: Invalid name
lt: Neteisingas vardas

en: <b>Current Online</b>: %d<br>
lt: <b>Dabar prisijungę</b>: %d<br>

en: <b>Last Refresh</b>: %s<br>
lt: <b>Paskutinis atnaujinimas</b>: %s<br>

en: <b>Connection Mode</b>: %s<br>
lt: <b>Jungties režimas</b>: %s<br>

en: <b>Server IP</b>: %s: %d<br>
lt: <b>Serverio IP adresas</b>: %s: %d<br>

en: <b>My Public IP</b>: %s<br>
lt: <b>Mano viešasis IP</b>: %s<br>

en: <b>Login Time</b>: %s<br>
lt: <b>Prisijungimo laikas</b>: %s

en: <b>Last Login IP</b>: %s<br>
lt: <b>Paskutinio prisijungimo IP</b>: %s<br>

en: <b>Last Login Time</b>: %s
lt: <b>Paskutinio prisijungimo laikas</b>: %s

en: Login Information
lt: Prisijungimo informacija

en: Modify My Information
lt: Keisti mano informaciją

en: Change Password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Show Login Information
lt: Rodyti prisijungimo informaciją

en: Exit this QQ Qun
lt: Palikti šį QQ pokalbių kambarį

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: QQ Protocol	Plugin
lt: QQ protokolo    papildinys

en: Login in TCP
lt: Prisijungti naudojant TCP protokolą

en: Login Hidden
lt: Prisijungti nematomu

en: Socket send error
lt: Rašymo į jungtį klaida

en: Connection refused
lt: Prisijungimas atmestas

en: Socket error
lt: Jungties klaida

en: Unable to read from socket
lt: Nepavyko skaityti iš jungties

en: %d has declined the file %s
lt: %d atmetė failą %s

en: File Send
lt: Failo siuntimas

en: %d canceled the transfer of %s
lt: %d nutraukė %s perdavimą

en: Connection lost
lt: Prisijungimas prarastas

note: cancel login progress
en: Login failed, no reply
lt: Prisijungti nepavyko, negauta jokio atsako

en: Do you wanna add this buddy?
lt: Ar norite įtraukti šį bičiulį į Jūsų bičiulių sąrašą?

note: only need to get value
en: You have been added by %s
lt: Jus prisidėjo %s

en: Would like to add him?
lt: Ar norite jį pridėti?

en: %s has added you [%s]
lt: %s prisidėjo Jus [%s]

en: User %s rejected your request
lt: Vartotojas %s atmetė Jūsų prašymą

en: User %s has approved your request
lt: Vartotojas %s patvirtino Jūsų prašymą

en: %s wanna add you [%s] as friends
lt: %s nori prisidėti Jus [%s] kaip draugą

en: Message: %s
lt: Žinutė: %s

en: %s is not in your buddy list
lt: Vartotojo %s nėra Jūsų bičiulių sąraše

en: Would you like to add him?
lt: Ar norite jį prisidėti?

en: Connection closed (writing)
lt: Jungtis uždaryta (rašoma)

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
lt: <b>Grupės pavadinimas:</b> %s<br>

en: <b>Notes Group ID:</b> %s<br>
lt: <b>„Notes“ grupės identifikatorius:</b> %s<br>

en: Info for Group %s
lt: Informacija apie grupę %s

en: Notes Address Book Information
lt: „Notes“ adresų knygos informacija

en: Invite Group to Conference...
lt: Pakviesti grupę į konferenciją...

en: Get Notes Address Book Info
lt: Gauti „Notes“ adresų knygos informaciją

en: Sending Handshake
lt: Siunčiamas pasisveikinimas

en: Waiting for Handshake Acknowledgement
lt: Laukiama pasisveikinimo patvirtinimo

en: Handshake Acknowledged, Sending Login
lt: Pasisveikinimas patvirtintas, siunčiama prisijungimo informacija

en: Waiting for Login Acknowledgement
lt: Laukiama prisijungimo patvirtinimo

en: Login Redirected
lt: Prisijungimas nukreiptas kitur

en: Forcing Login
lt: Jungiamasi

en: Login Acknowledged
lt: Prisijungimas patvirtintas

en: Starting Services
lt: Paleidžiami servisai

en: Connected
lt: Prisijungta

en: A Sametime administrator has issued the following announcement on server %s
lt: „Sametime“ administratoriaus skelbimas serveryje %s

en: Sametime Administrator Announcement
lt: „Sametime“ administratoriaus skelbimas

en: Connection reset
lt: Jungtis atidaryta iš naujo

en: Error reading from socket: %s
lt: Skaitymo iš jungties klaida: %s

note: this is a regular connect, error out
en: Unable to connect to host
lt: Nepavyko prisijungti prie mazgo

en: Announcement from %s
lt: Abonento %s skelbimas

en: Conference Closed
lt: Konferencija uždaryta

en: Unable to send message:
lt: Negalima išsiųsti žinutės:

en: Place Closed
lt: Vieta uždaryta

en: Microphone
lt: Mikrofonas

en: Speakers
lt: Garsiakalbiai

en: Video Camera
lt: Videokamera

en: File Transfer
lt: Failų perdavimas

en: Supports
lt: Palaiko

en: External User
lt: Išorinis vartotoajs

en: Create conference with user
lt: Sukurti konferenciją su vartotoju

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
lt: Įveskite naujos konferencijos temą ir pakvietimo žinutę vartotojui %s

en: New Conference
lt: Nauja konferencija

en: Create
lt: Sukurti

en: Available Conferences
lt: Esamos konferencijos

en: Create New Conference...
lt: Sukurti naują konferenciją...

en: Invite user to a conference
lt: Pakviesti vartotoją į konferenciją

en: Select a conference from the list below to send an invite to user %s. Select "Create New Conference" if you'd like to create a new conference to invite this user to.
lt: Pasirinkite konferenciją iš sąrašo žemiau, į kurią kviesite vartotoją %s.  Pasirinkite „Sukurti naują konferenciją“, jei norite sukurti naują konfereciją ir į ją pakviesti šį vartotoją.

en: Invite to Conference
lt: Pakviesti į konferenciją

en: Invite to Conference...
lt: Pakviesti į konferenciją...

en: Send TEST Announcement
lt: Nusiųsti „TEST“ skelbimą

en: Topic:
lt: Tema:

en: No Sametime Community Server specified
lt: Nenurodytas „Sametime“ bendruomenės serveris

en: No host or IP address has been configured for the Meanwhile account %s. Please enter one below to continue logging in.
lt: Nenustatytas mazgo vardas ar IP adresas „Meanwhile“ paskyrai %s.  Įveskite vieną iš jų žemiau, jei norite pradėti seansą.

en: Meanwhile Connection Setup
lt: „Meanwhile“ jungties sąranka

en: No Sametime Community Server Specified
lt: Nenurodytas „Sametime“ bendruomenės serveris

en: Unknown (0x%04x)<br>
lt: Nežinomas (0x%04x)<br>

en: Last Known Client
lt: Paskutinis žinomas klientas

en: User Name
lt: Vartotojo vardas

en: Sametime ID
lt: „Sametime“ identifikatorius

en: An ambiguous user ID was entered
lt: Įvestas nevienareikšmiškas vartotojo identifikatorius

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. Please select the correct user from the list below to add them to your buddy list.
lt: Rastas daugiau nei vienas vartotojas su tokiu pačiu identifikatoriumi „%s“.  Pasirinkite norimą vartotoją iš žemiau esančio sąrašo, kuris bus įtrauktas į bičiulių sąrašą.

en: Select User
lt: Pasirinkite vartotoją

en: Unable to add user: user not found
lt: Negalima pridėti vartotojo: jis nerastas

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community. This entry has been removed from your buddy list.
lt: Identifikatorius „%s“ neatitiko jokių vartotojų Jūsų „Sametime“ bendruomenėje.  Šis įrašas pašalintas iš Jūsų bičiulių sąrašo.

en: Unable to add user
lt: Nepavyko pridėti vartotojo

en: Error reading file %s: 
    %s
lt: Failo %s skaitymo klaida:
    %s

en: Remotely Stored Buddy List
lt: Nutolusiai saugomas bičiulių sąrašas

en: Buddy List Storage Mode
lt: Bičiulių sąrašo saugojimo būdas

en: Local Buddy List Only
lt: Tik vietinis bičiulių sąrašas

en: Merge List from Server
lt: Prijungti sąrašą iš serverio

en: Merge and Save List to Server
lt: Prijungti ir išsaugoti sąrašą serveryje

en: Synchronize List with Server
lt: Suvienodinti sąrašą su serveriu

en: Import Sametime List for Account %s
lt: Importuoti „Sametime“ sąrašą paskyrai %s

en: Export Sametime List for Account %s
lt: Eksportuoti „Sametime“ sąrašą paskyrai %s

en: Unable to add group: group exists
lt: Nepavyko pridėti grupės: ji jau yra

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
lt: Grupė pavadinimu „%s“ jau yra Jūsų bičiulių sąraše.

en: Unable to add group
lt: Nepavyko pridėti grupės

en: Possible Matches
lt: Galimi variantai

en: Notes Address Book group results
lt: Grupės iš „Notes“ adresų knygos

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following Notes Address Book groups. Please select the correct group from the list below to add it to your buddy list.
lt: Identifikatorius „%s“ gali nurodyti bet kurią iš žemiau esančių „Notes“ adresų knygos grupių. Pasirinkite iš žemiau esančio sąrašo grupę, kurią norite įtraukti į savo bičiulių sąrašą.

en: Select Notes Address Book
lt: Pasirinkite „Notes“ adresų knygos grupę

en: Unable to add group: group not found
lt: Negalima pridėti grupės: ji nerasta

en: The identifier '%s' did not match any Notes Address Book groups in your Sametime community.
lt: Identifikatorius „%s“ neatitiko jokių „Notes“ adresų knygos grupių Jūsų „Sametime“ bendruomenėje.

en: Notes Address Book Group
lt: „Notes“ adresų knygos grupė

en: Enter the name of a Notes Address Book group in the field below to add the group and its members to your buddy list.
lt: Įveskite „Notes“ adresų knygos grupės pavadinimą žemiau esančiame lauke, kad pridėtumėte grupę ir jos narius į savo bičiulių sąrašą.

en: Search results for '%s'
lt: „%s“ paieškos rezultatai

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. You may add these users to your buddy list or send them messages with the action buttons below.
lt: Identifikatorius „%s“ gali nurodyti bet kurį iš žemiau esančių vartotojų.  Galite įtraukti šiuos vartotojus į savo bičiulių sąrašą arba nusiųsti jiems žinutes žemiau esančių mygtukų pagalba.

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: No matches
lt: Nėra atitikimų

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community.
lt: Identifikatorius „%s“ neatitiko jokių vartotojų Jūsų „Sametime“ bendruomenėje.

en: No Matches
lt: Nėra atitikimų

en: Search for a user
lt: Ieškoti vartotojo

en: Enter a name or partial ID in the field below to search for matching users in your Sametime community.
lt: Įveskite vardą ar identifikatoriaus dalį žemiau esančiame lauke, kad ieškotumėte atitinkančių vartotojų Jūsų „Sametime“ bendruomenėje.

en: User Search
lt: Vartotojų paieška

en: Import Sametime List...
lt: Importuoti „Sametime“ sąrašą...

en: Export Sametime List...
lt: Eksportuoti „Sametime“ sąrašą...

en: Add Notes Address Book Group...
lt: Pridėti „Notes“ adresų knygos grupę...

en: User Search...
lt: Ieškoti vartotojų...

en: Force login (ignore server redirects)
lt: Jungtis priverstinai (ignoruoti serverio nukreipimus kitur)

note: pretend to be Sametime Connect
en: Hide client identity
lt: Slėpti kliento tapatybę

en: User %s is not present in the network
lt: Vartotojo %s nėra tinkle

en: Key Agreement
lt: Susitarimas dėl raktų

en: Cannot perform the key agreement
lt: Nepavyko susitarti dėl raktų

en: Error occurred during key agreement
lt: Susitarimo dėl raktų metu įvyko klaida

en: Key Agreement failed
lt: Susitarimas dėl raktų nepavyko

en: Timeout during key agreement
lt: Baigėsi susitarimo dėl raktų laukimo laikas

en: Key agreement was aborted
lt: Susitarimas dėl raktų buvo nutrauktas

en: Key agreement is already started
lt: Susitarimas dėl raktų jau pradėtas

en: Key agreement cannot be started with yourself
lt: Negalima susitarti dėl raktų su savimi pačiu

en: The remote user is not present in the network any more
lt: Nuotolinio vartotojo nebėra tinkle

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
lt: Susitarimo dėl raktų prašymas gautas iš vartotojo %s. Ar norite susitarti?

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
lt: Nuotolinis vartotojas laukia susitarimo dėl raktų
    nuotoliniame mazge: %s
    nuotoliniame prievade: %d

en: Key Agreement Request
lt: Susitarymo dėl raktų prašymas

en: IM With Password
lt: IM su slaptažodžiu

en: Cannot set IM key
lt: Negalima nustatyti IM rakto

en: Set IM Password
lt: Nustatyti IM slaptažodį

en: Get Public Key
lt: Gauti viešąjį raktą

en: Cannot fetch the public key
lt: Negalima gauti viešojo rakto

en: Show Public Key
lt: Rodyti viešąjį raktą

en: Could not load public key
lt: Nepavyko įkelti viešojo rakto

en: User Information
lt: Vartotojo informacija

en: Cannot get user information
lt: Nepavyko gauti vartotojo informacijos

en: The %s buddy is not trusted
lt: Bičiulis %s nėra patikimas

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
lt: Jūs negalite gauti informavimo apie bičiulį, kol neimportavote jo viešojo rakto.  Tam jūs galite naudoti „Gauti viešąjį raktą".

note: Open file selector to select the public key.
en: Open...
lt: Atverti...

en: The %s buddy is not present in the network
lt: Bičiulio %s nėra tinkle

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
lt: Norėdami pridėti bičiulį, privalote importuoti jo viešąjį raktą.  Tam paspauskite „Importuoti...“.

en: _Import...
lt: _Importuoti...

en: Select correct user
lt: Pasirinkite teisingą vartotoją

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
lt: Rastas daugiau nei vienas vartotojas su tokiu pačiu viešuoju raktu.  Pasirinkite teisingą vartotoją iš sąrašo, kuris bus įtrauktas į bičiulių sąrašą.

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
lt: Rastas daugiau nei vienas vartotojas su tokiu pačiu vardu.  Pasirinkite teisingą vartotoją iš sąrašo, kuris bus įtrauktas į bičiulių sąrašą.

en: Detached
lt: Atskirtas

en: Indisposed
lt: Nelinkęs

en: Wake Me Up
lt: Pažadink mane

en: Hyper Active
lt: Hiperaktyvus

en: Robot
lt: Robotas

en: Happy
lt: Laimingas

en: Sad
lt: Liūdnas

en: Angry
lt: Piktas

en: Jealous
lt: Pavydus

en: Ashamed
lt: Susigėdęs

en: Invincible
lt: Nenugalimas

en: In Love
lt: Įsimylėjęs

en: Sleepy
lt: Mieguistas

en: Bored
lt: Nuobuodžiaujantis

en: Excited
lt: Susijaudinęs

en: Anxious
lt: Neramus

en: User Modes
lt: Vartotojo būsenos

en: Mood
lt: Nuotaika

en: Preferred Contact
lt: Labiausiai mėgstamas kontaktas

en: Preferred Language
lt: Labiausiai mėgstama kalba

en: Device
lt: Įrenginys

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Geolocation
lt: Geografinė vietovė

en: Reset IM Key
lt: Atstatyti IM raktą

en: IM with Key Exchange
lt: Pokalbiai su raktų apsikeitimu

en: IM with Password
lt: Pokalbiai su slaptažodžiu

en: Get Public Key...
lt: Gauti viešąjį raktą...

en: Kill User
lt: Išmesti vartotoją

en: Draw On Whiteboard
lt: Piešti ant lentos

en: _Passphrase:
lt: Sla_ptafrazė:

en: Channel %s does not exist in the network
lt: Kanalas %s tinkle neegzistuoja

en: Channel Information
lt: Kanalo informacija

en: Cannot get channel information
lt: Nepavyko gauti kanalo informacijos

en: <b>Channel Name:</b> %s
lt: <b>Kanalo pavadinimas:</b> %s

en: <br><b>User Count:</b> %d
lt: <br><b>Vartotojų skaičius:</b> %d

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
lt: <br><b>Kanalo įkūrėjas:</b> %s

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
lt: <br><b>Kanalo šifras:</b> %s

note: Definition of HMAC: http://en.wikipedia.org/wiki/HMAC
en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
lt: <br><b>Kanalo HMAC:</b> %s

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
lt: <br><b>Kanalo tema:</b><br>%s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
lt: <br><b>Kanalo būsenos:</b>

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
lt: <br><b>Įkūrėjo rakto kontrolinis kodas:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Babbleprint:</b><br>%s
lt: <br><b>Įkūrėjo rakto žodinis kontrolinis kodas:</b><br>%s

en: Add Channel Public Key
lt: Pridėti kanalo viešąjį raktą

note: Add new public key
en: Open Public Key...
lt: Atverti viešąjį raktą...

en: Channel Passphrase
lt: Kanalo slaptafrazė

en: Channel Public Keys List
lt: Kanalo viešųjų raktų sąrašas

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
lt: Tapatybės nustatymas kanale skirtas apsaugoti kanalą nuo nesankcionuotos prieigos.  Tapatybės nustatymas gali būti pagrįstas slaptafraze ir skaitmeniniais parašais.  Jei yra nustatyta slaptafrazė, ji yra reikalinga norint prisijungti prie kanalo.  Jei kanalo viešieji raktai yra nustatyti, gali prisijungti tik vartotojai, kurių viešieji raktai yra priskirti.

en: Channel Authentication
lt: Tapatybės nustatymas kanale

en: Add / Remove
lt: Įdėti / Pašalinti

en: Group Name
lt: Grupės pavadinimas

en: Passphrase
lt: Slaptafrazė

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
lt: Prašom įvesti kanalo %s privačios grupės pavadinimą ir slaptafrazę.

en: Add Channel Private Group
lt: Pridėti kanalo privačią grupę

en: User Limit
lt: Vartotojų skaičiaus riba

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
lt: Nustatyti kanalo vartotojų skaičiaus ribą.  Nulio reikšmė pašalina ribą.

en: Invite List
lt: Pakvietimų sąrašas

en: Ban List
lt: Draudimų sąrašas

en: Add Private Group
lt: Pridėti privačią grupę

en: Reset Permanent
lt: Atšaukti pastovumą

en: Set Permanent
lt: Nustatyti pastovumą

en: Set User Limit
lt: Nustatyti vartotojų skaičiaus ribą

en: Reset Topic Restriction
lt: Atšaukti temos apribojimą

en: Set Topic Restriction
lt: Nustatyti temos apribojimą

en: Reset Private Channel
lt: Atšaukti kanalo privatumą

en: Set Private Channel
lt: Nustatyti kanalo privatumą

en: Reset Secret Channel
lt: Atšaukti kanalo slaptumą

en: Set Secret Channel
lt: Nustatyti kanalo slaptumą

en: You are channel founder on <I>%s</I>
lt: Jūs esate <i>%s</i> kanalo įkūrėjas

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
lt: Kanalo <i>%s</i> įkūrėjas yra <i>%s</i>

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
lt: Jūs turite prisijungti prie kanalo %s, kad galėtumėte prisijungti prie privačios grupės

en: Join Private Group
lt: Prisijungti prie privačios grupės

en: Cannot join private group
lt: Negalima prisijungti prie privačios grupės

en: Call Command
lt: Komandos iškvietimas

en: Cannot call command
lt: Negalima iškviesti komandos

en: Unknown command
lt: Nežinoma komanda

en: Secure File Transfer
lt: Saugus failų perdavimas

en: Error during file transfer
lt: Failų perdavimo klaida

en: Permission denied
lt: Neduotas leidimas

en: Key agreement failed
lt: Raktų sutikimas nepavyko

en: File transfer session does not exist
lt: Failų perdavimo seansas neegzistuoja

en: No file transfer session active
lt: Nėra aktyvaus failų perdavimo seanso

en: File transfer already started
lt: Failo perdavimas jau pradėtas

en: Could not perform key agreement for file transfer
lt: Nepavyko atlikti raktų sutarimo failų perdavimui

en: Could not start the file transfer
lt: Nepavyko pradėti failų perdavimo

en: Cannot send file
lt: Negalima išsiųsti failo

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
lt: %s pakeitė kanalo <I>%s</I> temą į: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
lt: <I>%s</I> pakeitė kanalo <I>%s</I> būsenas į: %s

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
lt: <I>%s</s> pašalino visus kanalo <i>%s</i> būsenas

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
lt: <I>%s</I> pakeitė vartotojo <I>%s</I> būsenas į: %s

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
lt: <i>%s</i> pašalino visas vartotojo <i>%s</i> būsenas

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
lt: Iš <i>%s</i> Jus išspyrė <i>%s</i> (%s)

en: You have been killed by %s (%s)
lt: Jus išmetė %s (%s)

en: Killed by %s (%s)
lt: Išmestas vartotojo %s (%s)

en: Server signoff
lt: Serverio atjungimas

en: Personal Information
lt: Asmeninė informacija

en: Birth Day
lt: Gimtadienis

en: Job Role
lt: Vaidmuo darbe

en: Organization
lt: Organizacija

en: Unit
lt: Padalinys

en: Note
lt: Pastabos

en: Join Chat
lt: Prisijungti prie pokalbių kambario

en: Real Name
lt: Tikras vardas

en: Status Text
lt: Būsenos tekstas

en: Public Key Fingerprint
lt: Viešojo rakto kontrolinis kodas

en: Public Key Babbleprint
lt: Viešojo rakto žodinis kontrolinis kodas

en: _More...
lt: _Daugiau...

en: Detach From Server
lt: Atsiskirti nuo serverio

en: Cannot detach
lt: Atsiskirti negalima

en: Cannot set topic
lt: Negalima nustatyti temos

en: Failed to change nickname
lt: Vardo pakeisti nepavyko

en: Roomlist
lt: Kambarių sąrašas

en: Cannot get room list
lt: Nepavyko gauti kambarių sąrašo

en: No public key was received
lt: Joks viešasis raktas nebuvo gautas

en: Server Information
lt: Serverio informacija

en: Cannot get server information
lt: Nepavyko gauti informacijos apie serverį

en: Server Statistics
lt: Serverio statistika

en: Cannot get server statistics
lt: Nepavyko gauti serverio statistikos

en: No server statistics available
lt: Nėra prieinamos serverio statistikos

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
lt: Vietinio serverio paleidimo laikas: %s
    Vietinio serverio veikimo laikas: %s
    Vietinio serverio klientai: %d
    Vietinio serverio kanalai: %d
    Vietinio serverio operatoriai: %d
    Vietinio maršruto parinktuvo operatoriai: %d
    Vietinio narvelio klientai: %d
    Vietinio narvelio kanalai: %d
    Vietinio narvelio serveriai: %d
    Iš viso klientų: %d
    Iš viso kanalų: %d
    Iš viso serverių: %d
    Iš viso maršruto parinktuvų: %d
    Iš viso serverio operatorių: %d
    Iš viso maršruto parinktuvų operatorių: %d

en: Network Statistics
lt: Tinklo statistika

en: Ping
lt: Skimbtelėti

en: Ping failed
lt: Nepavyko skimbtelėti

en: Ping reply received from server
lt: Atsakas į skimbtelėjimą gautas iš serverio

en: Could not kill user
lt: Nepavyko išmesti vartotojo

en: Error during connecting to SILC Server
lt: Jungimosi į SILC serverį klaida

en: Key Exchange failed
lt: Apsikeitimas raktais nepavyko

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
lt: Atskirto seanso pratęsimas nepavyko. Paspauskite „Jungtis iš naujo", kad sukurtumėtę naują jungtį.

en: Disconnected by server
lt: Atjungtas serverio

en: Resuming session
lt: Pratęsiamas seansas

en: Authenticating connection
lt: Jungties tapatybės nustatymas

en: Verifying server public key
lt: Tikrinamas serverio viešasis raktas

en: Passphrase required
lt: Reikalinga slaptafrazė

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
lt: Nesėkmė: versijų neatitikimas, atnaujinkite savo klientą

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
lt: Nesekmė: nuotolinis mazgas nepasitiki arba nepalaiko Jūsų viešojo rakto

en: Failure: Remote does not support proposed KE group
lt: Nesekmė: nuotolinis mazgas nepalaiko siūlomos KE grupės

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
lt: Nesekmė: nuotolinis mazgas nepalaiko siūlomo šifro

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
lt: Nesekmė: nuotolinis mazgas nepalaiko siūlomo PKCS

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
lt: Nesekmė: nuotolinis mazgas nepalaiko siūlomos maišos funkcijos

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
lt: Nesekmė: nuotolinis mazgas nepalaiko siūlomo HMAC

en: Failure: Incorrect signature
lt: Nesekmė: neteisingas parašas

en: Failure: Invalid cookie
lt: Nesekmė: neteisingas slapukas

en: Failure: Authentication failed
lt: Nesekmė: tapatybės nustatymas nepavyko

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
lt: Gautas vartotojo %s viešasis raktas.  Jūsų vietinė kopija nesutampa su šiuo raktu.  Ar vis tiek norite priimti šį viešąjį raktą?

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
lt: Gautas vartotojo %s viešasis raktas.  Ar norite priimti šį viešąjį raktą?

en: Fingerprint and babbleprint for the %s key are:
    
    %s
    %s
lt: Kontrolinis ir žodinis kontrolinis vartotojo %s rakto kodas yra:
    
    %s
    %s

en: Verify Public Key
lt: Patikrinti viešąjį raktą

en: _View...
lt: _Peržiūrėti...

en: Unsupported public key type
lt: Nepalaikomas viešojo rakto tipas

en: Connection failed
lt: Jungties klaida

en: Cannot initialize SILC Client connection
lt: Nepavyko inicijuoti SILC kliento jungties

en: Performing key exchange
lt: Apsikeičiama raktais

en: Out of memory
lt: Trūksta atminties

en: John Noname
lt: Vardenis Pavardenis

en: Cannot initialize SILC protocol
lt: Nepavyko inicijuoti SILC protokolo

en: Cannot find/access ~/.silc directory
lt: Negalima surasti ar atverti ~/.silc katalogo

note: Progress
en: Connecting to SILC Server
lt: Jungiamasi prie SILC serverio

en: Could not load SILC key pair: %s
lt: Nepavyko įkelti SILC raktų poros: %s

en: Unable to create connection
lt: Nepavyko sukurti jungties.

en: Your Current Mood
lt: Jūsų dabartinė nuotaika

en: Normal
lt: Normaliai

en: In love
lt: Įsimylėjęs

en: 
    Your Preferred Contact Methods
lt: 
    Jūsų labiausiai mėgstami kontaktavimo būdai

en: Video conferencing
lt: Kontaktas vaizdo konferencijoms

en: Your Current Status
lt: Jūsų dabartinė būsena

en: Online Services
lt: Tiesioginės tarnybos

en: Let others see what services you are using
lt: Leisti kitiems pamatyti, kokiomis tarnybomis Jūs naudojatės

en: Let others see what computer you are using
lt: Leisti kitiems pamatyti, kokiu kompiuteriu Jūs naudojatės

en: Your VCard File
lt: Jūsų vCard failas

en: User Online Status Attributes
lt: Vartotojo prisijungimo būsenos atributai

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
lt: Jūs galite leisti kitiems vartotojams matyti Jūsų prisijungimo būsenos informaciją ir Jūsų asmeninę informaciją.  Prašome užpildyti informaciją, kurią matys kiti vartotojai apie Jus.

en: Message of the Day
lt: Dienos žinutė

en: No Message of the Day available
lt: Dienos žinutės nėra

en: There is no Message of the Day associated with this connection
lt: Nėra susietos su šia jungtimi dienos žinutės

en: Create New SILC Key Pair
lt: Kuriama nauja SILC raktų pora...

en: Passphrases do not match
lt: Slaptafrazės nesutampa

en: Key Pair Generation failed
lt: Raktų poros sukūrimas nepavyko

en: Key length
lt: Rakto ilgis

en: Public key file
lt: Viešojo rakto failas

en: Private key file
lt: Privataus rakto failas

en: Passphrase (retype)
lt: Slaptafrazė (pakartoti)

en: Generate Key Pair
lt: Sukurti raktų porą

en: Online Status
lt: Prisijungimo būsena

en: View Message of the Day
lt: Žiūrėti dienos žinutę

en: Create SILC Key Pair...
lt: Sukurti SILC raktų porą...

en: User <I>%s</I> is not present in the network
lt: Vartotojo <i>%s</i> nėra tinkle

en: Topic too long
lt: Tema per ilga

en: You must specify a nick
lt: Jūs privalote nurodyti vardą

en: channel %s not found
lt: kanalas %s nerastas

en: channel modes for %s: %s
lt: Kanalo %s būsenos: %s

en: no channel modes are set on %s
lt: kanalas %s neturi būsenų

en: Failed to set cmodes for %s
lt: Nepavyko nustatyti %s kanalo būsenų

en: Unknown command: %s, (may be a client bug)
lt: Nežinoma komanda: %s, (gali būti programos riktas)

en: part [channel]:  Leave the chat
lt: part [kanalas]:  palikti kanalą

en: leave [channel]:  Leave the chat
lt: leave [channel]  palikti kanalą

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
lt: topic [nauja tema]:  rodyti arba pakeisti temą

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
lt: join &lt;kanalas&gt; [slaptažodis]:  prisijungti prie pokalbių kanalo šiame tinkle

en: list:  List channels on this network
lt: list:  parodyti šio tinklo kanalų sąrašą

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
lt: whois &lt;vardas&gt;  rodyti informaciją apie vartotoją

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
lt: msg &lt;vardas&gt; &lt;žinutė&gt;:  vartotojui nusiųsti privačią žinutę

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
lt: query &lt;vardas&gt; [žinutė]:  vartotojui nusiųsti privačią žinutę

en: motd:  View the server's Message Of The Day
lt: motd:  rodyti serverio dienos žinutę

en: detach:  Detach this session
lt: detach:  atskirti šią sesiją

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
lt: quit [žinutė]:  atsijungti nuo serverio su papildoma neprivaloma žinute

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
lt: call &lt;komanda&gt;  iškviesti bet kokią SILC kliento komandą

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
lt: kill &lt;vardas&gt; [-viešasis raktas|&lt;priežastis&gt;]:  išmesti vartotoją

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
lt: nick &lt;naujas-vardas&gt;:  pakeisti Jūsų vardą

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
lt: whowas &lt;slapyvardis&gt;:  rodyti informaciją apie vartotoją

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
lt: cmode &lt;kanalas&gt; [+|-&lt;būsenos&gt;] [argumentai]:  keisti arba rodyti kanalo būsenas

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
lt: cumode &lt;kanalas&gt; +|-&lt;būsenos&gr; &lt;slapyvardis&gt;:  keisti vartotojo būsenas kanale

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
lt: umode &lt;vartotojo-būsenos&gt;:  nustatyti Jūsų būsenas tinkle

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
lt: oper &lt;slapyvardis&gt; [-viešasis raktas]:  gauti serverio operatoriaus privilegijas

en: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  invite nick or add/remove from channel invite list
lt: invite &lt;kanalas&gt; [-|+]&lt;slapyvardis&gt;:  pakviesti vartotoją arba įterpti/pašalinti iš kanalo pakvietimų sąrašo

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
lt: kick &lt;kanalas&gt; &lt;slapyvardis&gt; [komentaras]:  išspirti vartotoją iš kanalog

en: info [server]:  View server administrative details
lt: info [serveris]:  rodyti serverio administracines detales

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
lt: ban [&lt;kanalas&gt; +|-&lt;slapyvardis&gt;]:  uždrausti vartotojui prisijungti prie kanalo

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
lt: getkey &lt;nick|server&gt;:  gauti vartotojo arba serverio viešąjį raktą

en: stats:  View server and network statistics
lt: stats:  rodyti serverio ir tinklo statistiką

en: ping:  Send PING to the connected server
lt: ping:  skimbtelėti serveriui

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
lt: users &lt;kanalas&gt;:  rodyti vartotojus kanale

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
lt: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;kanalas(-ai)&gt;:  rodyti tam tikrus vartotojus kanale(-uose)

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary
en: SILC Protocol Plugin
lt: SILC protokolo papildinys

note: *  description
en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
lt: SILC papildinys

en: Network
lt: Tinklas

en: Public Key file
lt: Viešojo rakto failas

en: Private Key file
lt: Privataus rakto failas

en: Cipher
lt: Šifras

en: Public key authentication
lt: Tapatybės nustatymas viešuoju raktu

en: Reject watching by other users
lt: Atmesti kitų vartotojų vykdomą stebėjimą

en: Block invites
lt: Blokuoti kvietimus

en: Block IMs without Key Exchange
lt: Blokuoti greitąsias žinutes be raktų apsikeitimo

en: Reject online status attribute requests
lt: Atmesti prisijungimo būsenos atributų užklausas

en: Block messages to whiteboard
lt: Blokuoti rašymo ant lentos žinutes

en: Automatically open whiteboard
lt: Automatiškai atidaryti rašymo lentą

en: Digitally sign and verify all messages
lt: Skaitmeniškai pasirašyti ir patikrinti visas greitąsias žinutes

en: Creating SILC key pair...
lt: Kuriama SILC raktų pora...

note: Hint for translators: Please check the tabulator width here and in the next strings (short strings: 2 tabs, longer strings 1 tab, sum: 3 tabs or 24 characters)
en: Real Name: 	%s
lt: Asmenvardis: 	%s

en: User Name: 	%s
lt: Vartotojo vardas: 	%s

en: E-Mail: 		%s
lt: El. paštas: 		%s

en: Host Name: 	%s
lt: Mazgo vardas:   %s

en: Organization: 	%s
lt: Organizacija: 	%s

en: Country: 	%s
lt: Šalis: 	%s

en: Algorithm: 	%s
lt: Algoritmas:  	%s

en: Key Length: 	%d bits
lt: Rakto ilgis, bitais: 	%d

en: Public Key Fingerprint:
    %s
lt: Viešojo rakto kontrolinė suma:
    %s

en: Public Key Babbleprint:
    %s
lt: Viešojo rakto žodinė kontrolinė suma:
    %s

en: Public Key Information
lt: Viešojo rakto informacija

en: Paging
lt: Žinutės į pranešimų gaviklį

en: Video Conferencing
lt: Vaizdo konferencija

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Terminal
lt: Terminalas

en: %s sent message to whiteboard. Would you like to open the whiteboard?
lt: „%s“ atsiuntė rašymo ant lentos žinutę. Ar norite atidaryti lentą?

en: %s sent message to whiteboard on %s channel. Would you like to open the whiteboard?
lt: „%s“ atsiuntė rašymo ant lentos žinutę kanale „%s“. Ar norite atidaryti lentą?

en: Whiteboard
lt: Lenta

note: TODO: do we really want to disconnect on a failure to write?
en: Could not write
lt: Nepavyko rašyti

en: Could not connect
lt: Nepavyko prisijungti

en: Could not create listen socket
lt: Nepavyko sukurti jungties klausymuisi

en: Couldn't resolve host
lt: Nepavyko nustatyti mazgo IP adreso

en: Could not resolve hostname
lt: Nepavyko nustatyti mazgo IP adreso

en: SIP screen names may not contain whitespaces or @ symbols
lt: SIP vartotojų vardai negali turėti matomų tarpų ar „@“ simbolių

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
lt: SIP/SIMPLE protokolo papildinys

note: *  summary
en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
lt: SIP/SIMPLE protokolo papildinys

en: Publish status (note: everyone may watch you)
lt: Skelbti būseną (pastaba: bet kas galės Jus stebėti)

en: Use UDP
lt: Naudoti UDP

en: Use proxy
lt: Be tarpininko

en: Proxy
lt: Tarpininkas

en: Auth User
lt: Vartotojas prieigos teisės tikrinimui

en: Auth Domain
lt: Sritis prieigos teisės tikrinimui

en: Looking up %s
lt: Ieškoma %s

en: Connect to %s failed
lt: Prisijungimas prie %s nepavyko

en: Signon: %s
lt: Prisijungiama: %s

en: Unable to write file %s.
lt: Negalima rašyti failo %s.

en: Unable to read file %s.
lt: Negalima skaityti failo %s.

en: Message too long, last %s bytes truncated.
lt: Žinutė per ilga, paskutiniai %s bitai nukąsti.

en: %s not currently logged in.
lt: %s nėra šiuo metu prisijungęs

en: Warning of %s not allowed.
lt: Vartotojo %s perspėjimas neleidžiamas

en: A message has been dropped, you are exceeding the server speed limit.
lt: Žinutė prarasta, Jūs viršijote maksimalią serverio greičio ribą

en: Chat in %s is not available.
lt: Pokalbis %s nepasiekiamas

en: You are sending messages too fast to %s.
lt: Žinutes gavėjui %s Jūs siunčiate per greitai.

en: You missed an IM from %s because it was too big.
lt: Jūs praleidote žinutę iš %s, nes ji buvo išsiųsta per didelė

en: You missed an IM from %s because it was sent too fast.
lt: Jūs praleidote žinutę iš %s, nes ji buvo išsiųsta per greitai.

en: Failure.
lt: Nesekmė.

en: Too many matches.
lt: Per daug atitikimų.

en: Need more qualifiers.
lt: Reikia labiau apibrėžti.

en: Dir service temporarily unavailable.
lt: Katalogo tarnyba laikinai neprieinama.

en: E-mail lookup restricted.
lt: El. pašto adresų paieška apribota.

en: Keyword ignored.
lt: Ignoruotas bazinis žodis

en: No keywords.
lt: Nėra bazinių žodžių

en: User has no directory information.
lt: Vartotojas neturi katalogo informacijos

en: Country not supported.
lt: Nepalaikoma šalis.

en: Failure unknown: %s.
lt: Nežinoma nesekmė: %s.

en: Incorrect screen name or password.
lt: Neteisingas vardas arba slaptažodis

en: The service is temporarily unavailable.
lt: Paslauga laikinai nepasiekiama

en: Your warning level is currently too high to log in.
lt: Jūsų perspėjimo lygis šiuo metu yra per aukštas, kad galėtumėte prisijungti.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently.  Wait ten minutes and try again.  If you continue to try, you will need to wait even longer.
lt: Jūs prisijunginėjote ir atsijunginėjote per dažnai.  Palaukite dešimt minučių ir pabandykite iš naujo.  Jei ir toliau bandysite, Jums reikės laukti dar ilgiau.

en: An unknown signon error has occurred: %s.
lt: Įvyko nežinoma prisijungimo klaida: %s.

en: An unknown error, %d, has occurred.  Info: %s
lt: Įvyko nežinoma klaida %d.  Informacija: %s

en: Invalid Groupname
lt: Neteisingas grupės pavadinimas

en: Connection Closed
lt: Jungtis uždaryta

en: Waiting for reply...
lt: Laukiama atsako...

en: TOC has come back from its pause. You may now send messages again.
lt: TOC protokolo užlaikymas baigėsi. Dabar Jūs vėl galite siųsti žinutes.

en: Password Change Successful
lt: Slaptažodis pakeistas sėkmingai

en: _Group:
lt: _Grupė:

en: Get Dir Info
lt: Gauti katalogo informaciją

en: Set Dir Info
lt: Nustatyti katalogo informaciją

en: Could not open %s for writing!
lt: Nepavyko atverti %s rašymui!

en: File transfer failed; other side probably canceled.
lt: Failų perdavimas nepavyko; greičiausiai kita pusė jį nutraukė.

en: Could not connect for transfer.
lt: Nepavyko prisijungti perdavimui.

en: Could not write file header.  The file will not be transferred.
lt: Nepavyko rašyti failo antraštės.  Failas nebus perduotas.

en: Save As...
lt: Įrašyti kaip...

en: %s requests %s to accept %d file: %s (%.2f %s)%s%s | %s requests %s to accept %d files: %s (%.2f %s)%s%s
lt[0]: %s prašo %s priimti %d failą: %s (%.2f %s)%s%s
lt[1]: %s prašo %s priimti %d failus: %s (%.2f %s)%s%s
lt[2]: %s prašo %s priimti %d failų: %s (%.2f %s)%s%s

en: %s requests you to send them a file
lt: %s prašo nusiųsti jam failą

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: TOC Protocol Plugin
lt: TOC protokolo papildinys

en: Your Yahoo! message did not get sent.
lt: Jūsų Yahoo! žinutė nebuvo išsiųsta.

en: %s just sent you a Buzz!
lt: %s ką tik Jums zvimbtelėjo!

en: Yahoo! system message for %s:
lt: Yahoo! sisteminis pranešimas vartotojui %s:

en: Authorization denied message:
lt: Prieigos teisės nesuteikimo žinutė:

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list.
lt: %s atmetė (atgaline data) Jūsų prašymą įtraukti jį į Jūsų bičiulių sąrašą.

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list for the following reason: %s.
lt: %s atmeteė (atgaline data) Jūsų prašymą įtraukti jį į Jūsų bičiulių sąrašą dėl šios priežasties: %s.

en: Add buddy rejected
lt: Bičiulio pridėjimas atmestas

en: The Yahoo server has requested the use of an unrecognized authentication method.  You will probably not be able to successfully sign on to Yahoo.  Check %s for updates.
lt: Yahoo serveris pareikalavo nežinomo tapatybės nustatymo metodo.   Jums turbūt nepavyks sėkmingai prisijungti prie Yahoo.  Paieškokite atnaujinimų adresu %s.

en: Failed Yahoo! Authentication
lt: Yahoo! tapatybės nustatymas nepavyko

en: You have tried to ignore %s, but the user is on your buddy list.  Clicking "Yes" will remove and ignore the buddy.
lt: Jūs bandėte ignoruoti vartotoją %s, bet jis yra Jūsų bičiulių sąraše.  Paspauskite „Taip“, jei norite pašalinti ir ignoruoti bičiulį.

en: Ignore buddy?
lt: Ar ignoruoti bičiulį?

en: Your account is locked, please log in to the Yahoo! website.
lt: Jūsų abonentas užblokuotas, prisijunkite prie Yahoo! svetainės.

en: Unknown error number %d. Logging into the Yahoo! website may fix this.
lt: Nežinomas klaidos numeris %d.  Prisijungimas prie Yahoo! svetainės galbūt tai pataisys.

en: Could not add buddy %s to group %s to the server list on account %s.
lt: Nepavyko pridėti bičiulio %s į grupę %s serverio sąraše paskyroje %s.

en: Could not add buddy to server list
lt: Nepavyko pridėti bičiulio į serverio sarašą

en: [ Audible %s/%s/%s.swf ] %s
lt: [ Garsinė žinutė %s/%s/%s.swf ] %s

en: Received unexpected HTTP response from server.
lt: Gautas nelauktas HTTP atsakymas iš serverio.

en: Connection problem
lt: Jungties klaida

en: Not at Home
lt: Ne namie

en: Not at Desk
lt: Ne darbo vietoje

en: Not in Office
lt: Ne biure

en: On Vacation
lt: Atostogose

en: Stepped Out
lt: Trumpam išėjęs

en: Not on server list
lt: Nėra serverio sąraše

en: Appear Online
lt: Atrodyti prisijungusiu

en: Appear Permanently Offline
lt: Atrodyti atsijungusiu

en: Presence
lt: Būsena

en: Appear Offline
lt: Atrodyti atsijungusiu

en: Don't Appear Permanently Offline
lt: Neatrodyti atsijungusiu

en: Join in Chat
lt: Prisijungti prie pokalbio

en: Initiate Conference
lt: Inicijuoti konferenciją

en: Presence Settings
lt: Būsenos nuostatos

en: Start Doodling
lt: Pradėti paišinėjimą

en: Active which ID?
lt: Kuris ID yra aktyvus?

en: Join who in chat?
lt: Prisijungti prie ko į pokalbį?

en: Activate ID...
lt: Aktyvuoti ID...

en: Join User in Chat...
lt: Prisijungti prie vartotojo pokalbyje...

en: You have just sent a Buzz!
lt: Jūs ką tik zvimbtelėjote!

en: join &lt;room&gt;:  Join a chat room on the Yahoo network
lt: join &lt;kambarys&gt;:  prisijungti prie pokalbių kambario Yahoo tinkle

en: list: List rooms on the Yahoo network
lt: list:  parodyti šio Yahoo tinklo kanalų sąrašą

en: buzz: Buzz a user to get their attention
lt: buzz:  pazyzti kontaktui, kad atkreipti jo dėmesį

en: doodle: Request user to start a Doodle session
lt: doodle:  paprašyti kontakto pradėti su juo paišymo seansą

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Yahoo Protocol Plugin
lt: Yahoo protokolo papildinys

en: Yahoo Japan
lt: Yahoo Japonija

en: Pager server
lt: Pranešimų gaviklio serveris

en: Japan Pager server
lt: Japonijos pranešimų gaviklio serveris

en: Pager port
lt: Pranešimų gaviklio prievadas

en: File transfer server
lt: Failų perdavimo serveris

en: Japan file transfer server
lt: Japonijos failų perdavimo serveris

en: File transfer port
lt: Failų perdavimo prievadas

en: Chat room locale
lt: Pokalbių kambario lokalė

en: Ignore conference and chatroom invitations
lt: Ignoruoti kvietimus į konferencijas ir pokalbių kambarius

en: Chat room list URL
lt: Pokalbių kambarių sąrašo URL

en: Yahoo Chat server
lt: Yahoo pokalbių serveris

en: Yahoo Chat port
lt: Yahoo pokalbių serverio prievadas

en: %s declined your conference invitation to room "%s" because "%s".
lt: Vartotojas %s atmetė Jūsų konferencijos pakvietimą į kambarį „%s“ dėl priežasties „%s“.

en: Invitation Rejected
lt: Pakvietimas atmestas

en: Failed to join chat
lt: Nepavyko prisijungti prie pokalbio

note: -6
en: Unknown room
lt: Nežinomas kambarys

note: -15
en: Maybe the room is full
lt: Galbūt kambarys yra pilnas

note: -35
en: Not available
lt: Neprieinamas

en: Unknown error. You may need to logout and wait five minutes before being able to rejoin a chatroom
lt: Nežinoma klaida. Jums gali tektis atsijungti ir palaukti penkias minutės prieš atgaunant galimybę prisijungti prie pokalbių kambario

en: You are now chatting in %s.
lt: Jūs dabar kalbate %s.

en: Failed to join buddy in chat
lt: Nepavyko prisijungti prie bičiulio pokalbių kambaryje

en: Maybe they're not in a chat?
lt: Galbūt jie nėra pokalbių kambaryje?

en: Fetching the room list failed.
lt: Nepavyko gauti kambarių sąrašo.

en: Voices
lt: Balsai

en: Webcams
lt: Internetinės kameros

en: Unable to fetch room list.
lt: Nepavyko gauti kambarių sąrašo.

en: User Rooms
lt: Vartotojų kambariai

note: Write a local message to this conversation showing that a request for a * Doodle session has been made
en: Sent Doodle request.
lt: Nusiųsta Doodle užklausa.

en: Unable to establish file descriptor.
lt: Negalima nustatyti failo deskriptoriaus.

note: TODO: what to do here - do we really have to disconnect?
en: Write Error
lt: Rašymo klaida

en: Yahoo! Japan Profile
lt: Yahoo! Japonija profilis

en: Yahoo! Profile
lt: Yahoo! profilis

en: Sorry, profiles marked as containing adult content are not supported at this time.
lt: Atsiprašome, profiliai, pažymėti kaip tik suaugusiems, nėra palaikomi šiuo metu.

en: If you wish to view this profile, you will need to visit this link in your web browser:
lt: Jeigu norite pamatyti šį profilį, turite šį saitą atverti naršyklėje:

en: Hobbies
lt: Hobiai

en: Latest News
lt: Naujienos

en: Home Page
lt: Namų puslapis

en: Cool Link 1
lt: Puiki nuoroda 1

en: Cool Link 2
lt: Puiki nuoroda 2

en: Cool Link 3
lt: Puiki nuoroda 3

en: Last Update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: User information for %s unavailable
lt: Vartotojo %s informacija nepasiekiama

en: Sorry, this profile seems to be in a language or format that is not supported at this time.
lt: Atsiprašome, bet atrodo, jog šis profilis parašytas šiuo metu nepalaikoma kalba ar formatu.

en: Could not retrieve the user's profile. This most likely is a temporary server-side problem. Please try again later.
lt: Nepavyko gauti vartotojo profilio.  Greičiausiai tai yra laikina serverio problema.  Prašome pabandyti vėliau iš naujo.

en: Could not retrieve the user's profile. This most likely means that the user does not exist; however, Yahoo! sometimes does fail to find a user's profile. If you know that the user exists, please try again later.
lt: Nepavyko gauti vartotojo profilio.  Greičiausiai tai reiškia, kad toks vartuotojas neegzistuoja.  Tačiau kartais Yahoo! nepavyksta surasti egzistuojančio vartotojo profilio, todėl jei žinote, kad toks vartotojas egzistuoja, pabandykite vėliau iš naujo.

en: The user's profile is empty.
lt: Tuščias vartotojo profilis.

en: Connection problem with the YCHT server.
lt: Jungties su YCHT serveriu problemos.

en: Lost connection with server
    %s
lt: Prarastas prisijungimas prie serverio
    %s

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
lt: (Įvyko pranešimo konvertavimo klaida. Patikrinkite parinktį „Koduotė“ paskyrų redaktoriuje)

en: Unable to send to chat %s,%s,%s
lt: Nepavyko išsiųsti žinutės į pokalbių kambarį %s,%s,%s

en: User
lt: Vartotojas

en: Hidden or not logged-in
lt: Pasislėpęs arba neprisijungęs

en: <br>At %s since %s
lt: <br>Prisijungęs prie %s nuo %s

en: Anyone
lt: Bet kas

en: _Class:
lt: _Klasė

en: _Instance:
lt: _Instancija

en: _Recipient:
lt: _Gavėjas:

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
lt: Bandymas užsirašyti į %s,%s,%s nepavyko

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
lt: zlocate &lt;slapyvardis&gt;:  surasti vartotoją

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
lt: zl &lt;slapyvardis&gt;:  surasti vartotoją

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
lt: instance &lt;instancija&gt;:  nustatyti šioje klasėje vartojamą instanciją

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
lt: inst &lt;instancija&gt;:  nustatyti šioje klasėje vartojamą instanciją

en: topic &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
lt: topic &lt;instancija&gt;:  nustatyti šioje klasėje vartojamą instanciją

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
lt: sub &lt;klasė&gt; &lt;instancija&gt; &lt;gavėjas&gt;:  prisijungti prie naujo pokalbio

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
lt: zi &lt;instancija&gt;:  siųsti žinutę adresu &lt;ŽINUTĖ,<i>instancija</i>,*&gt;

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
lt: zci &lt;klasė&gt; &lt;instancija&gt;:  siųsti žinutę adresu &lt;<i>klasė</i>, <i>instancija</i>,*&gt;

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
lt: zcir &lt;klasė&gt; &lt;instancija&gt; &lt;gavėjas&gt;:  siųsti žinutę adresu &lt;<i>klasė</i>,<i>instancija</i>,<i>gavėjas</i>&gt;

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
lt: zir &lt;instancija&gt; &lt;gavėjas&gt;:  siųsti žinutę adresu &lt;ŽINUTĖ,<i>instancija</i>,<i>gavėjas</i>&gt;

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
lt: zc &lt;klasė&gt;:  siųsti žinutę adresu &lt;<i>klasė</i>,ASMENINĖ,*&gt;

en: Resubscribe
lt: Prisiregistruoti iš naujo

en: Retrieve subscriptions from server
lt: Gauti registracijas iš serverio

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Zephyr Protocol Plugin
lt: Zephyr protokolo papildinys

en: Use tzc
lt: Naudoti „tzc“

en: tzc command
lt: „tzc“ komanda

en: Export to .anyone
lt: Eksportuoti į .anyone

en: Export to .zephyr.subs
lt: Eksportuoti į .zephyr.subs

en: Import from .anyone
lt: Importuoti iš .anyone

en: Import from .zephyr.subs
lt: Importuoti iš .zephyr.subs

en: Realm
lt: Sritis

en: Exposure
lt: Atskleidimas

en: Unable to create socket:
    %s
lt: Nepavyko sukurti jungties:
    %s

en: Unable to parse response from HTTP proxy: %s
lt: Nepavyko suprasti HTTP tarpininko serverio atsakymo: %s

en: HTTP proxy connection error %d
lt: HTTP tarpininko serverio jungties klaida %d

en: Access denied: HTTP proxy server forbids port %d tunneling.
lt: Kreiptis atmesta: tarpininkaujantis serveris draudžia prievado %d tuneliavimą.

en: Error resolving %s
lt: Klaida nustatant %s

en: Could not resolve host name
lt: Nepavyko nustatyti mazgo IP adreso

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses @c Yes and @c No buttons.
en: _Yes
lt: _Taip

en: _No
lt: _Ne

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses Accept and Cancel buttons.
en: _Accept
lt: _Priimti

note: * * The default message to use when the user becomes auto-away.
en: I'm not here right now
lt: Manęs čia nėra šiuo metu

en: saved statuses
lt: išsaugotos būsenos

en: %s is now known as %s.
lt: %s dabar žinomas kaip %s.

en: %s has invited %s to the chat room %s:
    %s
lt: Vartotojas %s pakvietė bičiulį %s į pokalbių kambarį %s:
    %s

en: %s has invited %s to the chat room %s
lt: Vartotojas %s pakvietė bičiulį %s į pokalbių kambarį %s

en: Accept chat invitation?
lt: Ar priimti pakvietimą į pokalbių kambarį?

en: Unset
lt: Atstatyti

en: Unavailable
lt: Nepasiekiamas

en: Mobile
lt: Mobilus

en: %s changed status from %s to %s
lt: %s pakeitė būseną iš %s į %s

en: %s is now %s
lt: %s dabar vadinasi %s

en: %s is no longer %s
lt: %s nebėra %s

en: %s became idle
lt: %s tapo neveiklus

en: %s became unidle
lt: %s tapo veiklus

en: +++ %s became idle
lt: +++ %s tapo neveiklus

en: +++ %s became unidle
lt: +++ %s tapo veiklus

en: Error Reading %s
lt: %s skaitymo klaida

en: An error was encountered reading your %s.  They have not been loaded, and the old file has been renamed to %s~.
lt: Failo %s skaitymo metu įvyko klaida.  Failas įkeltas nebuvo, o senasis failas pervadintas į %s~.

en: Calculating...
lt: Skaičiuojama...

en: Unknown.
lt: Nežinoma.

en: %d second | %d seconds
lt[0]: %d sekundė
lt[1]: %d sekundės
lt[2]: %d sekundžių

en: %d day | %d days
lt[0]: %d diena
lt[1]: %d dienos
lt[2]: %d dienų

en: %s, %d hour | %s, %d hours
lt[0]: %s, %d valanda
lt[1]: %s, %d valandos
lt[2]: %s, %d valandų

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų

en: %s, %d minute | %s, %d minutes
lt[0]: %s, %d minutė
lt[1]: %s, %d minutės
lt[2]: %s, %d minučių

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių

en: Unable to connect to %s
lt: Nepavyko prisijungti prie %s

en: Unable to allocate enough memory to hold the contents from %s.  The web server may be trying something malicious.
lt: Negalima išskirti pakankamai atminties %s turinio saugojimui.  Galbūt
    žiniatinklio serveris tyčia bando padaryti kažką blogo.

en: Error reading from %s: %s
lt: Skaitymo iš %s klaida: %s

en: Error writing to %s: %s
lt: Rašymo į %s klaida: %s

en: Unable to connect to %s: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie %s: %s

en: Internet Messenger
lt: Pokalbiai internete

en: Pidgin Internet Messenger
lt: Pidgin pokalbiai internete

en: Send instant messages over multiple protocols
lt: Bendrauti keliais interneto pokalbių protokolais

en: Orientation
lt: Orientacija

en: The orientation of the tray.
lt: Juostelės orientacija

note: Build the login options frame.
en: Login Options
lt: Seanso pradžios parinktys

en: Local alias:
lt: Vietinis alternatyvusis vardas:

note: Build the user options frame.
en: User Options
lt: Vartotojo parinktys

note: Buddy icon
en: Use this buddy icon for this account:
lt: Naudoti tokį vartotojo paveiksliuką šiai paskyrai:

note: Build the protocol options frame.
en: %s Options
lt: %s parinktys

en: Use GNOME Proxy Settings
lt: naudoti GNOME tarpininkų nuostatas

en: Use Global Proxy Settings
lt: naudoti visuotines tarpininkų nuostatas

en: No Proxy
lt: be tarpininkų

en: Use Environmental Settings
lt: naudoti aplinkos nuostatas

note: This is an easter egg. It means one of two things, both intended as humourus: A) your network is really slow and you have nothing better to do than look at butterflies. B)You are looking really closely at something that shouldn't matter.
en: If you look real closely
lt: Jei pažiūrėtumėte tikrai iš arti,

note: This is an easter egg. See the comment on the previous line in the source.
en: you can see the butterflies mating
lt: galėtumėte matyti besiporuojancius drugelius

en: Proxy Options
lt: Tarpininko parinktys

en: Proxy _type:
lt: Tarpininko _tipas:

en: _Host:
lt: _Mazgas:

en: _Port:
lt: _Prievadas:

en: _Username:
lt: _Vartotojo vardas:

en: Pa_ssword:
lt: _Slaptažodis:

en: Add Account
lt: Pridėti paskyrą

en: _Basic
lt: _Pagrindinės nuostatos

en: _Advanced
lt: Papildomos _nuostatos

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Protocol
lt: Protokolas

en: <span size='larger' weight='bold'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no IM accounts configured. To start connecting with %s press the <b>Add</b> button below and configure your first account. If you want %s to connect to multiple IM accounts, press <b>Add</b> again to configure them all.
    
    You can come back to this window to add, edit, or remove accounts from <b>Accounts->Add/Edit</b> in the Buddy List window
lt: <span size='larger' weight='bold'>Sveikiname pradėjus naudoti %s!</span>
    
    Jūs neturite nustatytų paskyrų.  Norėdami su %s prisijungti, paspauskite <b>„Pridėti“</b> mygtuką žemiau ir sukonfigūruokite pirmąją savo paskyrą.  Jei norite, kad %s prisijungtų prie daugiau paskyrų, paspauskite <b>„Pridėti“</b> daugiau kartų ir sukonfigūruokite visas paskyras.
    
    Vėliau galite sugrįžti į šį langą sukurti, keisti, ar pašalinti paskyrų per „Paskyros“ -> „Pridėti/Keisti“ meniu bičiulių sąrašo lange.

en: Join a Chat
lt: Prisijungti prie pokalbio

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
lt: Prašome įvesti atitinkamą informaciją apie pokalbį, prie kurio norite prisijungti

en: _Account:
lt: Pas_kyra:

en: _Block
lt: _Blokuoti

en: Un_block
lt: _Nebeblokuoti

en: Get _Info
lt: Gauti _informaciją

en: I_M
lt: _Kalbėtis

en: _Send File
lt: _Siųsti failą

en: Add Buddy _Pounce
lt: _Nauja reakcija į bičiulį

en: View _Log
lt: Žiūrėti žurna_lą

en: Alias...
lt: Naujas alternatyvusis vardas...

en: _Alias...
lt: N_aujas alternatyvusis vardas...

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: Add a _Buddy
lt: Įtraukti _bičiulį

en: Add a C_hat
lt: Įt_raukti pokalbių kambarį

en: _Delete Group
lt: _Pašalinti grupę

en: _Rename
lt: P_ervadinti

note: join button
en: _Join
lt: Prisi_jungti

en: Auto-Join
lt: Automatiškai prisijungti

en: _Collapse
lt: _Suskleisti

en: _Expand
lt: Išskl_eisti

en: /Tools/Mute Sounds
lt: /Įrankiai/Išjungti garsus

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
lt: Šiuo metu Jūs nesate prisijungęs su paskyra, kuri leistų įtraukti šį bičiulį.

note: Buddies menu
en: /_Buddies
lt: /_Bičiuliai

en: /Buddies/New Instant _Message...
lt: /Bičiuliai/_Nauja žinutė...

en: /Buddies/Join a _Chat...
lt: /Bičiuliai/Prisijungti prie _pokalbio...

en: /Buddies/Get User _Info...
lt: /Bičiuliai/Ga_uti vartotojo informaciją...

en: /Buddies/View User _Log...
lt: /Buddies/_Rodyti vartotojo žurnalus...

en: /Buddies/Show _Offline Buddies
lt: /Bičiuliai/Rodyti _atsijungusius bičiulius

en: /Buddies/Show _Empty Groups
lt: /Bičiuliai/Rodyti _tuščias grupes

en: /Buddies/Show Buddy _Details
lt: /Bičiuliai/Rodyti _informaciją apie bičiulius

en: /Buddies/Show Idle _Times
lt: /Bičiuliai/Rodyti n_eveiklumo laikus

en: /Buddies/_Sort Buddies
lt: /Bičiuliai/_Surikiuoti bičiulius

en: /Buddies/_Add Buddy...
lt: /Bičiuliai/Pri_dėti bičiulį...

en: /Buddies/Add C_hat...
lt: /Bičiuliai/Pridėti pokalbių _kambarį...

en: /Buddies/Add _Group...
lt: /Bičiuliai/Prid_ėti grupę...

en: /Buddies/_Quit
lt: /Bičiuliai/Bai_gti

note: Accounts menu
en: /_Accounts
lt: /_Paskyros

en: /Accounts/Add\/Edit
lt: /Accounts/Pridėti\/Keisti

note: Tools
en: /_Tools
lt: /_Įrankiai

en: /Tools/Buddy _Pounces
lt: /Įrankiai/_Reakcijos į bičiulius

en: /Tools/Plu_gins
lt: /Įrankiai/_Papildiniai

en: /Tools/Pr_eferences
lt: /Įrankiai/N_uostatos

en: /Tools/Pr_ivacy
lt: /Įrankiai/Pr_ivatumas

en: /Tools/_File Transfers
lt: /Įrankiai/_Failų perdavimas

en: /Tools/R_oom List
lt: /Įrankiai/_Kambarių sąrašas

en: /Tools/System _Log
lt: /Įrankiai/Sistemos žurna_las

en: /Tools/Mute _Sounds
lt: /Tools/Išjungti gar_sus

note: Help
en: /_Help
lt: /Pa_galba

en: /Help/Online _Help
lt: /Pagalba/_Žinynas internete

en: /Help/_Debug Window
lt: /Pagalba/_Derinimo langas

en: /Help/_About
lt: /Pagalba/_Apie

en: 
    <b>Account:</b> %s
lt: 
    <b>Abonentas:</b> %s

en: Buddy Alias
lt: Alternatyvusis bičiulio vardas

en: Logged In
lt: Prisijungęs

en: Last Seen
lt: Paskutinį kartą matytas

en: Spooky
lt: Vaiduokliškas

en: Awesome
lt: Stulbinantis

en: Rockin'
lt: Pavarantis

en: Idle %dh %02dm
lt: Neveiklus %d val. %02d min.

en: Idle %dm
lt: Neveiklus %d min.

en: /Buddies/New Instant Message...
lt: /Bičiuliai/Nauja žinutė...

en: /Buddies/Join a Chat...
lt: /Bičiuliai/Prisijungti prie pokalbio...

en: /Buddies/Get User Info...
lt: /Bičiuliai/Gauti vartotojo informaciją...

en: /Buddies/Add Buddy...
lt: /Bičiuliai/Pridėti bičiulį...

en: /Buddies/Add Chat...
lt: /Bičiuliai/Pridėti pokalbių kambarį...

en: /Buddies/Add Group...
lt: /Bičiuliai/Pridėti grupę...

en: /Tools/Buddy Pounces
lt: /Įrankiai/Reakcijos į bičiulius

en: /Tools/Privacy
lt: /Įrankiai/Privatumas

en: /Tools/Room List
lt: /Įrankiai/Kambarių sąrašas

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
lt[0]: %d neperskaityta žinutė iš %s
lt[1]: %d neperskaitytos žinutės iš %s
lt[2]: %d neperskaitytų žinučių iš %s

en: Manually
lt: rankiniu būdu

en: Alphabetically
lt: pagal abėcėlę

en: By status
lt: pagal statusą

en: By log size
lt: pagal žurnalo dydį

en: %s disconnected
lt: %s atsijungė

en: Re-enable Account
lt: Iš naujo aktyvuoti paskyrą

en: <span color="red">%s disconnected: %s</span>
lt: <span color="red">%s atsijungė: %s</span>

en: <b>Username:</b>
lt: <b>Vartotojo vardas:</b>

en: <b>Password:</b>
lt: <b>Slaptažodis:</b>

en: _Login
lt: _Prisijungti

en: /Accounts
lt: /Paskyros

note: Translators: Please maintain the use of -> and <- to refer to menu heirarchy
en: <span weight='bold' size='larger'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no accounts enabled. Enable your IM accounts from the <b>Accounts</b> window at <b>Accounts->Add/Edit</b>. Once you enable accounts, you'll be able to sign on, set your status, and talk to your friends.
lt: <span size='larger' weight='bold'>Sveikiname pradėjus naudoti %s!</span>
    
    Jūs neturite aktyvuotų paskyrų.  Aktyvuokite jas lange <b>„Paskyros“</b>, pasiekiamame per <b>„Paskyros“ -> „Pridėti/Keisti“</b> meniu bičiulių sąrašo lange.  Aktyvavę paskyras, galėsite prisijungti, nustatyti savo būseną ir šnekėtis su draugais.

note: set the Show Offline Buddies option. must be done * after the treeview or faceprint gets mad. -Robot101
en: /Buddies/Show Offline Buddies
lt: /Bičiuliai/Rodyti atsijungusius bičiulius

en: /Buddies/Show Empty Groups
lt: /Bičiuliai/Rodyti tuščias grupes

en: /Buddies/Show Buddy Details
lt: /Bičiuliai/Rodyti informaciją apie bičiulius

en: /Buddies/Show Idle Times
lt: /Bičiuliai/Rodyti neveiklumo laikus

en: Please enter the screen name of the person you would like to add to your buddy list. You may optionally enter an alias, or nickname,  for the buddy. The alias will be displayed in place of the screen name whenever possible.
lt: Prašome įvesti prisijungimo vardą asmens, kurį norite įtraukti į savo bičiulių sąrašą. Papildomai galite alternatyvųjį vardą. Kur galima, alternatyvusis vardas bus rodomas vietoje prisijungimo vardo.

en: Group:
lt: Grupė:

en: This protocol does not support chat rooms.
lt: Šis protokolas nepalaiko pokalbių kambarių.

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
lt: Šiuo metu nesate prisijungęs su jokiu pokalbių kambarius palaikančiu protokolu.

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
lt: Prašome įvesti alternatyvųjį vardą ir kitą informaciją apie pokalbių kambarį, kurį norite įtraukti į bičiulių sąrašą.

en: Please enter the name of the group to be added.
lt: Prašome įvesti pridedamos grupės pavadinimą.

en: <PurpleMain>/Accounts/
lt: <PurpleMain>/Paskyros/

en: _Edit Account
lt: K_eisti paskyrą...

en: No actions available
lt: Veiksmų nėra

en: _Disable
lt: _Deaktyvuoti

en: Enable Account
lt: Aktyvuoti paskyrą

en: <PurpleMain>/Accounts/Enable Account
lt: <PurpleMain>/Paskyros/Aktyvuoti paskyrą

en: /Tools
lt: /Įrankiai

en: /Buddies/Sort Buddies
lt: /Bičiuliai/Surikiuoti bičiulius

en: %s
    
    %s will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
lt: %s
    
    %s nebebandys prisijungti su šia paskyra, kol nepataisysite klaidos
    ir paskyros neaktyvuosite iš naujo.

en: That buddy is not on the same protocol as this chat.
lt: Tas bičiulis nenaudoja to paties protokolo kaip šis pokalbių kambarys.

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
lt: Šiuo metu Jūs nesate prisijungęs su jokia paskyra, kuri leistų pakviesti tą bičiulį.

en: Invite Buddy Into Chat Room
lt: Pakviesti bičiulį į pokalbių kambarį

note: Put our happy label in it.
en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
lt: Prašom įvesti vartotojo, kurį norite pakviesti, vardą, kartu su neprivaloma pakvietimo žinute.

en: _Buddy:
lt: _Bičiulis:

en: _Message:
lt: Ž_inutė:

en: Unable to open file.
lt: Negalima atidaryti failo.

en: <h1>Conversation with %s</h1>
lt: <h1>Pokalbis su %s</h1>

en: Save Conversation
lt: Įrašyti pokalbį

en: Find
lt: Paieška

en: _Search for:
lt: _Ieškoti:

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
lt: Žurnalų vedimas įjungtas. Būsimos šio pokalbio žinutės bus įvestos į žurnalą.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
lt: Žurnalų vedimas išjungtas. Būsimos šio pokalbio žinutės nebus įvestos į žurnalą.

en: Un-Ignore
lt: Nebeignoruoti

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Get Away Message
lt: Gauti pasitraukimo žinutę

en: Last said
lt: Paskutinė žinutė

en: Unable to save icon file to disk.
lt: Negalima įrašyti vartotojo paveiksliuko failo į diską.

en: Save Icon
lt: Įrašyti vartotojo paveiksliuką

en: Animate
lt: Animuoti

en: Hide Icon
lt: Paslėpti vartotojo paveiksliuką

en: Save Icon As...
lt: Įrasyti vartotojo paveiksliuką kaip...

en: Set Custom Icon...
lt: Nustatyti specialų vartotojo paveiksliuką...

en: Remove Custom Icon
lt: Pašalinti specialų vartotojo paveiksliuką

note: Conversation menu
en: /_Conversation
lt: /_Pokalbis

en: /Conversation/New Instant _Message...
lt: /Pokalbis/_Nauja žinutė...

en: /Conversation/_Find...
lt: /Pokalbis/_Ieškoti...

en: /Conversation/View _Log
lt: /Pokalbis/Žiūrėti žurna_lą

en: /Conversation/_Save As...
lt: /Pokalbis/Įrašyti _kaip...

en: /Conversation/Clea_r Scrollback
lt: /Pokalbis/Iš_valyti langą

en: /Conversation/Se_nd File...
lt: /Pokalbis/Nusiųsti _failą...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
lt: /Pokalbis/_Pridėti reakciją į bičiulį...

en: /Conversation/_Get Info
lt: /Pokalbis/_Gauti informaciją

en: /Conversation/In_vite...
lt: /Pokalbis/P akviesti...

en: /Conversation/M_ore
lt: /Pokalbis/_Daugiau

en: /Conversation/Al_ias...
lt: /Pokalbis/Al_ternatyvusis vardas...

en: /Conversation/_Block...
lt: /Pokalbis/_Blokuoti...

en: /Conversation/_Unblock...
lt: /Pokalbis/Atbl_okuoti...

en: /Conversation/_Add...
lt: /Pokalbis/P_ridėti...

en: /Conversation/_Remove...
lt: /Pokalbis/P_ašalinti...

en: /Conversation/_Close
lt: /Pokalbis/U_žverti

note: Options
en: /_Options
lt: /P_arinktys

en: /Options/Enable _Logging
lt: /Parinktys/Įjungti ž_urnalų vedimą

en: /Options/Enable _Sounds
lt: /Parinktys/Įjungti gar_sus

en: /Options/Show Buddy _Icon
lt: /Parinktys/Rodyt_i vartotojo paveiksliuką

en: /Options/Show Formatting _Toolbars
lt: /Parinktys/Rodyti forma_to taikymo priemonių juostas

en: /Options/Show Ti_mestamps
lt: /Parinktys/Rodyti laiko žy_mas

en: /Conversation/More
lt: /Pokalbis/Daugiau

note: The menubar has been deactivated. Make sure the 'More' submenu is regenerated next time * the 'Conversation' menu pops up. Make sure the 'Conversation -> More' menuitems are regenerated whenever * the 'Conversation' menu pops up because the entries can change after the * conversation is created.
en: /Conversation
lt: /Pokalbis

en: /Conversation/View Log
lt: /Pokalbis/Rodyti žurnalą

en: /Conversation/Send File...
lt: /Pokalbis/Siųsti failą...

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
lt: /Pokalbis/Pridėti reakciją į bičiulį...

en: /Conversation/Get Info
lt: /Pokalbis/Gauti informaciją

en: /Conversation/Invite...
lt: /Pokalbis/Pakviesti...

en: /Conversation/Alias...
lt: /Pokalbis/Alternatyvusis vardas...

en: /Conversation/Block...
lt: /Pokalbis/Blokuoti...

en: /Conversation/Unblock...
lt: /Pokalbis/Atblokuoti...

en: /Conversation/Add...
lt: /Pokalbis/Pridėti...

en: /Conversation/Remove...
lt: /Pokalbis/Pašalinti...

en: /Options/Enable Logging
lt: /Parinktys/Įjungti žurnalų vedimą

en: /Options/Enable Sounds
lt: /Parinktys/Įjungti garsus

en: /Options/Show Formatting Toolbars
lt: /Parinktys/Rodyti formato taikymo priemonių juostas

en: /Options/Show Timestamps
lt: /Parinktys/Rodyti laiko žymas

en: /Options/Show Buddy Icon
lt: /Options/Rodyti vartotojo paveiksliuką

en: User is typing...
lt: Vartotojas rašo...

en: User has typed something and stopped
lt: Vartotojas kažką parašė, bet toliau neberašo

note: Build the Send To menu
en: _Send To
lt: _Siųsti į

en: _Send
lt: _Siųsti

note: Setup the label telling how many people are in the room.
en: 0 people in room
lt: 0 žmonių kambaryje

en: %d person in room | %d people in room
lt[0]: %d asmuo kambaryje
lt[1]: %d asmenys kambaryje
lt[2]: %d asmenų kambaryje

en: Typing
lt: Renkamas tekstas

en: Stopped Typing
lt: Nustota rinkti tekstą

en: Nick Said
lt: Pasakytas vardas

en: Unread Messages
lt: Neperskaitytos žinutės

en: New Event
lt: Naujas įvykis

en: Confirm close
lt: Patvirtinkite uždarymą

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
lt: Turite neperskaitytų žinučių. Ar tikrai norite uždaryti langą?

en: Close other tabs
lt: Uždaryti kitas korteles

en: Close all tabs
lt: Uždaryti visas korteles

en: Detach this tab
lt: Atskirti šią kortelę

en: Close this tab
lt: Uždaryti šią kortelę

en: Close conversation
lt: Uždaryti pokalbį

en: Last created window
lt: Paskutiniame sukurtame lange

en: Separate IM and Chat windows
lt: Atskiruose asmeninių pokalbių ir pokalbių kambarių languose

en: New window
lt: Naujame lange

en: By group
lt: Grupuoti pagal grupę

en: By account
lt: Grupuoti pagal paskyrą

en: Save Debug Log
lt: Įrašyti derinimo žurnalą

en: Invert
lt: Priešingai

en: Highlight matches
lt: Paryškinti rastus rezultatus

en: _Icon Only
lt: T_ik piktogramos

en: _Text Only
lt: _Tik tekstai

en: _Both Icon & Text
lt: _Piktogramos ir tekstai

en: Filter
lt: Filtras

en: Right click for more options.
lt: Spustelėkite dešinįjį pelės mygtuką kitų parinkčių rodymui.

en: Level
lt: Lygis

en: Select the debug filter level.
lt: Pasirinkite derinimo informacijos filtravimo lygį.

en: All
lt: Viskas

en: Misc
lt: Kiti

en: Warning
lt: Perspėjimai

en: Error
lt: Klaidos

en: Fatal Error
lt: Lemtingos klaidos

en: lead developer
lt: pagrindinis kūrėjas

en: developer
lt: kūrėjas

en: developer & webmaster
lt: kūrėjas ir svetainės administratorius

en: support
lt: palaikymas

en: support/QA
lt: priežiūra ir kokybės kontrolė

en: win32 port
lt: perkėlimas į win32

en: maintainer
lt: prižiūrėtojas

en: libfaim maintainer
lt: libfaim prižiūrėtojas

note: If "lazy bum" translates literally into a serious insult, use something else or omit it.
en: hacker and designated driver [lazy bum]
lt: hakeris ir negeriantis, nes prie vairo [tingus netikėlis]

en: Jabber developer
lt: Jabber kūrėjas

en: original author
lt: pradinis autorius

en: Afrikaans
lt: Būrų kalba

en: Arabic
lt: Arabų kalba

en: Bulgarian
lt: Bulgarų kalba

en: Bengali
lt: Bengalų kalba

en: Bosnian
lt: Bosnių kalba

en: Catalan
lt: Katalonų kalba

en: Valencian-Catalan
lt: Valenciečių-katalonų kalba

en: Czech
lt: Čekų kalba

en: Danish
lt: Danų kalba

en: German
lt: Vokiečių kalba

en: Dzongkha
lt: Botijų kalba

en: Greek
lt: Graikų kalba

en: Australian English
lt: Australų anglų kalba

en: Canadian English
lt: Kanadiečių anglų kalba

en: British English
lt: Britų anglų kalba

en: Spanish
lt: Ispanų kalba

en: Euskera(Basque)
lt: Baskų kalba

en: Persian
lt: Persų kalba

en: Finnish
lt: Suomių kalba

en: French
lt: Prancūzų kalba

en: Galician
lt: Galeganų kalba

en: Gujarati
lt: Gudžaratų kalba

en: Hebrew
lt: Hebrajų kalba

en: Hindi
lt: Hindi kalba

en: Hungarian
lt: Vengrų kalba

en: Indonesian
lt: Indoneziečių kalba

en: Italian
lt: Italų kalba

en: Japanese
lt: Japonų kalba

en: Georgian
lt: Gruzinų kalba

en: Kannada
lt: Kanadų kalba

en: Korean
lt: Korėjiečių kalba

en: Kurdish
lt: Kurdų kalba

en: Lithuanian
lt: Lietuvių kalba

en: Macedonian
lt: Makedoniečių kalba

en: Bokmål Norwegian
lt: Norvegų kalba (Bokmål)

en: Nepali
lt: Nepalų kalba

en: Dutch, Flemish
lt: Olandų, flamandų kalba

en: Norwegian
lt: Norvegų kalba

en: Polish
lt: Lenkų kalba

en: Portuguese
lt: Portugalų kalba

en: Portuguese-Brazil
lt: Brazilų portugalų kalba

en: Pashto
lt: Puštūnų kalba

en: Romanian
lt: Rumunų kalba

en: Russian
lt: Rusų kalba

en: Slovak
lt: Slovakų kalba

en: Slovenian
lt: Slovėnų kalba

en: Albanian
lt: Albanų kalba

en: Serbian
lt: Serbų kalba

en: Swedish
lt: Švedų kalba

en: Tamil
lt: Tamilų kalba

en: Telugu
lt: Telugu kalba

en: Thai
lt: Tajų kalba

en: Turkish
lt: Turkų kalba

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių kalba

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
lt: T.M. Thanh ir Gnome-Vi komanda

en: Simplified Chinese
lt: Supaprastinta kinų kalba

en: Traditional Chinese
lt: Tradicinė kinų kalba

en: Amharic
lt: Amharų kalba

en: About %s
lt: Apie %s

en: %s is a modular messaging client capable of using AIM, MSN, Yahoo!, Jabber, ICQ, IRC, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, Gadu-Gadu, and QQ all at once.  It is written using GTK+.<BR><BR>You may modify and redistribute the program under the terms of the GPL (version 2 or later).  A copy of the GPL is contained in the 'COPYING' file distributed with %s.  %s is copyrighted by its contributors.  See the 'COPYRIGHT' file for the complete list of contributors.  We provide no warranty for this program.<BR><BR>
lt: %s yra modulinė pokalbių programa, su kuria galima bendrauti AIM, MSN, Yahoo!, Jabber, ICQ, IRC, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, Gadu-Gadu ir QQ tinkluose – visuose vienu metu.  Gaim parašyta naudojanat GTK+.<br><br>Jūs galite keisti ir platinti šią programą GPL (2 ar vėlesnės versijos) sąlygomis.  GPL kopija yra faile „COPYING“, platinamame kartu su %s.  %s autorinės teisės priklauso programos autoriams. Faile „COPYRIGHT“ pateiktas pilnas autorių sąrašas. Mes nepateikiame jokios garantijos šiai programai.<br><br>

en: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgwin on irc.freenode.net<BR><BR>
lt: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgwin kanalas serveryje irc.freenode.net<BR><BR>

en: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgin on irc.freenode.net<BR><BR>
lt: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgin kanalas serveryje irc.freenode.net<BR><BR>

en: Current Developers
lt: Dabartiniai kūrėjai

en: Crazy Patch Writers
lt: Pakvaišę pataisų rašytojai

en: Retired Developers
lt: Buvę kūrėjai

en: Artists
lt: Menininkai

en: Current Translators
lt: Dabartiniai vertėjai

en: Past Translators
lt: Buvę vertėjai

en: Debugging Information
lt: Derinimo informacija

en: Get User Info
lt: Gauti vartotojo informaciją

en: Please enter the screen name or alias of the person whose info you would like to view.
lt: Įveskite vardą arba alternatyvųjį vardą asmens, kurio informaciją Jūs norite pažiūrėti.

en: View User Log
lt: Žiūrėti vartotojo žurnalą

en: Please enter the screen name or alias of the person whose log you would like to view.
lt: Įveskite vardą arba alternatyvųjį vardą asmens, kurio žurnalą norite pažiūrėti.

en: Alias Contact
lt: Alternatyvusis kontakto vardas

en: Enter an alias for this contact.
lt: Įveskite alternatyvųjį vardą šiam kontaktui.

en: Enter an alias for %s.
lt: Įveskite alternatyvųjį vardą vartotojui %s.

en: Alias Buddy
lt: Alternatyvusis bičiulio vardas

en: Alias Chat
lt: Alternatyvusis pokalbių kambario vardas

en: Enter an alias for this chat.
lt: Įveskite alternatyvųjį vardą šiam pokalbių kambariui.

en: You are about to remove the contact containing %s and %d other buddy from your buddy list.  Do you want to continue? | You are about to remove the contact containing %s and %d other buddies from your buddy list.  Do you want to continue?
lt[0]: Jūs ruošiates pašalinti konktaktą su %s ir turintį dar %d kitą šio bičiulio paskyrą iš Jūsų bičiulių sąrašo.  Ar norite tęsti?
lt[1]: Jūs ruošiates pašalinti konktaktą su %s ir turintį dar %d kitas bičiulio paskyras iš Jūsų bičiulių sąrašo.  Ar norite tęsti?
lt[2]: Jūs ruošiatės pašalinti kontaktą su %s ir turintį dar %d kitų bičiulio paskyrų iš Jūsų bičiulių sąrašo.  Ar norite tęsti?

en: Remove Contact
lt: Pašalinti kontaktą

en: _Remove Contact
lt: _Pašalinti kontaktą

en: You are about to merge the group called %s into the group called %s. Do you want to continue?
lt: Jūs ruošiates grupę %s prijungti prie grupės %s. Ar norite tęsti?

en: Merge Groups
lt: Sujungti grupes

en: _Merge Groups
lt: _Sujungti grupes

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
lt: Jūs ruošiates pašalinti grupę %s ir visus jos narius iš Jūsų bičiulių sąrašo.  Ar norite tęsti?

en: Remove Group
lt: Pašalinti grupę

en: _Remove Group
lt: _Pašalinti grupę

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
lt: Jūs ruošiates pašalinti %s iš Jūsų bičiulių sąrašo.  Ar norite tęsti?

en: Remove Buddy
lt: Pašalinti bičiulį

en: _Remove Buddy
lt: _Pašalinti bičiulį

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
lt: Jūs ruošiates pašalinti pokalbių kambarį %s iš Jūsų bičiulių sąrašo.  Ar norite tęsti?

en: Remove Chat
lt: Pašalinti pokalbių kambarį

en: _Remove Chat
lt: _Pašalinti pokalbių kambarį

en: Right-click for more unread messages...
lt: Spustelėkite dešinį pelės mygtuką, kad pamatytumėte kitas neperskaitytas žinutes...

en: Change Status
lt: Keisti būseną

en: Show Buddy List
lt: Rodyti bičiulių sąrašą

en: New Message...
lt: Nauja žinutė...

en: Mute Sounds
lt: Išjungti garsus

en: Blink on new message
lt: Mirksėti gavus naujų žinučių

note: TODO: need a submenu to change status, this needs to "link" * to the status in the buddy list gtkstatusbox
en: Quit
lt: Baigti

en: Not started
lt: Nepradėta

en: <b>Receiving As:</b>
lt: <b>Gaunama kaip:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
lt: <b>Gaunama iš:</b>

en: <b>Sending To:</b>
lt: <b>Siunčiama kam:</b>

en: <b>Sending As:</b>
lt: <b>Siunčiama kaip:</b>

en: There is no application configured to open this type of file.
lt: Jokia programa nėra sukonfigūruota atverti šio tipo failą.

en: An error occurred while opening the file.
lt: Failo atvėrimo metu įvyko klaida.

en: Error launching %s: %s
lt: Programos %s paleidimo klaida: %s

en: Error running %s
lt: Programos %s vykdymo klaida

en: Process returned error code %d
lt: Procesas grąžino klaidos kodą %d

en: Filename:
lt: Failo pavadinimas:

en: Local File:
lt: Vietinis failas:

en: Speed:
lt: Greitis:

en: Time Elapsed:
lt: Praėjo laiko:

en: Time Remaining:
lt: Liko laiko:

en: Close this window when all transfers _finish
lt: _Uždaryti ši langą pasibaigus visiems failų perdavimams

en: C_lear finished transfers
lt: _Pašalinti pabaigtus perdavimus

note: "Download Details" arrow
en: File transfer _details
lt: _Informacija apie perdavimą

note: Pause button
en: _Pause
lt: _Sustabdyti

note: Resume button
en: _Resume
lt: _Tęsti

en: Paste as Plain _Text
lt: Įdėti kaip gryną _tekstą

en: _Reset formatting
lt: Atstatyti fo_rmato taikymą

en: Hyperlink color
lt: Hipersaito spalva

en: Color to draw hyperlinks.
lt: Spalva hipersaitų vaizdavimui.

en: Hyperlink prelight color
lt: Hipersaito paryškinimo spalva

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
lt: Hipersaito spalva, kai virš jo yra pelės žymeklis.

en: _Copy E-Mail Address
lt: Kopijuoti _el. pašto adresą

en: _Open Link in Browser
lt: _Atverti saitą naršyklėje

en: _Copy Link Location
lt: Kopijuoti _saito adresą

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
lt: <span size='larger' weigth='bold'>Neatpažintas failo tipas</span>
    
    Laikyti, kad failas yra PNG tipo.

en: Unrecognized file type
    
    Defaulting to PNG.
lt: Neatpažintas failo tipas
    
    Naudojamas numatytasis tipas PNG.

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
lt: <span size='larger' weight='bold'>Vaizdo įrašymo klaida</span>
    
    %s

en: Error saving image
    
    %s
lt: Vaizdo įrašymo klaida
    
    %s

en: Save Image
lt: Įrašyti vaizdą

en: _Save Image...
lt: Įrašyti vai_zdą...

en: Select Font
lt: Pasirinkti šriftą

en: Select Text Color
lt: Pasirinkti teksto spalvą

en: Select Background Color
lt: Pasirinkti fono spalvą

en: _Description
lt: _Aprašymas

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
lt: Prašome įvesti norimo įterpti saito URL ir aprašymą. Aprašymas nėra būtinas.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
lt: Prašome įvesti norimo įterpti saito URL.

en: Insert Link
lt: Įterpti saitą

en: _Insert
lt: Įterpt_i

en: Failed to store image: %s
lt: Nepavyko išsaugoti vaizdo: %s

en: Insert Image
lt: Įterpti vaizdą

en: This theme has no available smileys.
lt: Šis apipavidalinimas neturi šypsenėlių.

note: show everything
en: Smile!
lt: Šypsokis!

en: Bold
lt: Pusjuodis

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Underline
lt: Pabraukimas

en: Larger font size
lt: Didesnis šrifto dydis

en: Smaller font size
lt: Mažesnis šrifto dydis

en: Font face
lt: Šrifto garnitūras

en: Foreground font color
lt: Šrifto spalva

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Reset formatting
lt: Pašalinti formato taikymą

en: Insert link
lt: Įterpti saitą

en: Insert image
lt: Įterpti paveiksliuką

en: Insert smiley
lt: Įterpti šypsenėlę

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation with %s which started at %s?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti pokalbių su %s žurnalą, pradėtą %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation in %s which started at %s?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti pokalbių %s žurnalą, pradėtą %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the system log which started at %s?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti sistemos žurnalą, pradėtą %s?

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation in %s on %s</span>
lt: <span size='larger' weight='bold'>Pokalbis kambaryje %s (%s)</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
lt: <span size='larger' weight='bold'>Pokalbis su %s (%s)</span>

en: %B %Y
lt: %Y %B

en: System events will only be logged if the "Log all status changes to system log" preference is enabled.
lt: Sisteminiai įvykiai įrašomi į žurnalą, jei įjungta nuostata „Rašyti visus būsenos pasikeitimus į sistemos žurnalą“.

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
lt: Skubiosios žinutės įrašomos į žurnalą, jei įjungta nuostata „Rašyti visas skubiąsias žinutes į žurnalą“.

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
lt: Pokalbiai kambariuose įrašomi į žurnalą, jei įjungta nuostata „Rašyti visus pokalbius kambariuoe į žurnalą“."

en: No logs were found
lt: Žurnalų nerasta

note: Steal the "HELP" response and use it to trigger browsing to the logs folder
en: _Browse logs folder
lt: _Naršyti žurnalų aplanką

en: Total log size:
lt: Viso žurnalo dydis:

en: Conversations in %s
lt: Pokalbiai kambaryje %s

en: Conversations with %s
lt: Pokalbiai su %s

en: System Log
lt: Sistemos žurnalas

en: %s %s. Try `%s -h' for more information.
lt: %s %s. Daugiau informacijos suteikia komanda „%s -h“.

en: %s %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -l, --login[=NAME]  automatically login (optional argument NAME specifies
                          account(s) to use, separated by commas)
      -v, --version       display the current version and exit
lt: %s %s
    Vartojimas: %s [PARINKTIS] ...
    
      -c, --config=KATALOGAS  naudoti KATALOGAS konfigūracinių failų paieškai
      -d, --debug             išvesti derinimo pranešimus į standartinę išvestį
      -h, --help              parodyti šią pagalbą ir baigti
      -n, --nologin           neprisijungti automatiškai
      -l, --login[=VARDAS]    prisijungti automatiškai (neprivalomas argumentas
                              VARDAS nurodo paskyrą ar kableliais atskirtas paskyras)
      -v, --version           parodyti šios programos versiją ir baigti

en: %s has segfaulted and attempted to dump a core file.
    This is a bug in the software and has happened through
    no fault of your own.
    
    If you can reproduce the crash, please notify the Pidgin
    developers by reporting a bug at
    %sbug.php
    
    Please make sure to specify what you were doing at the time
    and post the backtrace from the core file.  If you do not know
    how to get the backtrace, please read the instructions at
    %sgdb.php
    
    If you need further assistance, please IM either SeanEgn or 
    LSchiere (via AIM).  Contact information for Sean and Luke 
    on other protocols is at
    %scontactinfo.php
lt: Įvyko %s segmentacijos klaida ir pabandyta išvesti atminties išklotinę.
    Tai yra programos riktas ir atsitiko be jokios Jūsų kaltės.
    
    Jeigu Jūs galite atkartoti šią klaidą, prašome informuoti Gaim kūrėjus
    apie klaidą adresu
    %sbug.php
    
    Įsitikinkite, kad nurodote, ką darėte, kai įvyko klaida, ir pridėkite 
    programos steko išklotinę (angl. „backtrace“) iš atminties išklotinės 
    failo.  Jeigu nežinote, kaip gauti programos steko išklotinę, perskaitykite
    instrukcijas adresu %sgdb.php
    
    Jeigu jums reikia papildomos pagalbos, AIM
    protokolu parašykite vartotojui SeanEgn arba LSchiere.  Informacija, kaip 
    pasiekti Sean ir Luke kitais protokolais, yra adresu
    %scontactinfo.php

en: Open All Messages
lt: Atidaryti visas žinutes

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
lt: <span weight="bold" size="larger">Jūs gavote laišką!</span>

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
lt[0]: %s turi %d naują pranešimą.
lt[1]: %s turi %d naujus pranešimus.
lt[2]: %s turi %d naujų pranešimų.

en: The browser command "%s" is invalid.
lt: Neteisinga naršyklės komanda „%s“.

en: Unable to open URL
lt: Negalima atverti URL

en: Error launching "%s": %s
lt: Programos „%s“ paleidimo klaida: %s

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
lt: Pasirinkta 'Rankinė' naršyklės komanda, tačiau komanda nenustatyta.

en: The following plugins will be unloaded.
lt: Šie papildiniai bus iškelti.

en: Multiple plugins will be unloaded.
lt: Keletas papildinių bus iškelta.

en: Unload Plugins
lt: Iškelti papildinius

en: %s%s<span weight="bold">Written by:</span>	%s
    <span weight="bold">Website:</span>		%s
    <span weight="bold">Filename:</span>		%s
lt: %s%s<span weight="bold">Autorius:</span>	%s
    <span weight="bold">Svetainė:</span>		%s
    <span weight="bold">Failas:</span>	        %s

en: %s
    <span foreground="#ff0000" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
lt: %s
    <span foreground="#ff0000" weight="bold">Klaida: %s
    Patikrinkite, ar papildinio internetinėje svetainėje nėra atnaujinimo.</span>

en: Configure Pl_ugin
lt: Konfigūr_uoti papildinį

en: <b>Plugin Details</b>
lt: <b>Informacija apie papildinį</b>

en: Select a file
lt: Pasirinkite failą

note: Create the "Pounce on Whom" frame.
en: Pounce on Whom
lt: Į ką reaguoti

en: _Buddy name:
lt: _Bičiulio vardas:

en: Si_gns on
lt: pr_isijungia

en: Signs o_ff
lt: atsi_jungia

en: Goes a_way
lt: _pasitraukia

en: Ret_urns from away
lt: su_grįžta

en: Becomes _idle
lt: tampa neve_iklus

en: Is no longer i_dle
lt: ta_mpa veiklus

en: Starts _typing
lt: pradeda rašy_ti

en: P_auses while typing
lt: trumpam nustoja raš_yti

en: Stops t_yping
lt: nustoja raš_yti

en: Sends a _message
lt: i_šsiunčia žinutę

en: Ope_n an IM window
lt: Atidaryti pokalbių la_ngą

en: _Pop up a notification
lt: _Parodyti pranešimo langą

en: Send a _message
lt: Nusiųsti _žinutę

en: E_xecute a command
lt: _Įvykdyti komandą

en: P_lay a sound
lt: _Groti garsą

en: Brows_e...
lt: Nar_šyti....

en: Br_owse...
lt: _Naršyti....

en: Pre_view
lt: Pa_klausyti

en: P_ounce only when my status is not available
lt: Reaguoti tik tada, kai aš es_u nepasiekamas

en: _Recurring
lt: _Reakcija yra pasikartojanti

en: Pounce Target
lt: Reakcija į

en: Smiley theme failed to unpack.
lt: Nepavyko išpakuoti šypsenėlių apipavidalinimo failo.

en: Select a smiley theme that you would like to use from the list below. New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
lt: Pasirinkite norimą naudoti šypsenėlių apipavidalinimą iš sąrašo žemiau. Nauji apipavidalinimai gali būti įdiegti nutempiant juos pele į apipavidalinimų sąrašą.

en: Icon
lt: Piktograma

en: System Tray Icon
lt: Piktograma sistemos juostelėje

en: _Show system tray icon:
lt: _Rodyti piktogramą sistemos juostelėje:

en: Always
lt: visada

en: On unread messages
lt: kai yra neperskaitytų žinučių

en: Conversation Window Hiding
lt: Pokalbių langų slėpimas

en: _Hide new IM conversations:
lt: _Slėpti naujus pokalbius

en: When away
lt: kai pasitraukęs

note: All the tab options!
en: Tabs
lt: Kortelės

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
lt: Rodyti pokalbius ir kambarius languose su kor_telėmis

en: Show close b_utton on tabs
lt: Rodyti _uždarymo mygtuką ant kortelių

en: _Placement:
lt: Tal_pinimas:

en: Top
lt: viršuje

en: Bottom
lt: apačioje

en: Left
lt: kairėje

en: Right
lt: dešinėje

en: Left Vertical
lt: vertikalus kairėje

en: Right Vertical
lt: vertikalus dešinėje

en: N_ew conversations:
lt: Nau_ji pokalbiai:

en: Show _formatting on incoming messages
lt: Gaunamas žinutes rodyti su _formatavimu

en: Show buddy _icons
lt: Rodyt_i vartotojų paveiksliukus

en: Enable buddy ic_on animation
lt: Leisti bičiulių pikt_ogramų animaciją

en: _Notify buddies that you are typing to them
lt: I_nformuoti bičiulius, kai jiems rašote

en: Highlight _misspelled words
lt: _Paryškinti neteisingai parašytus žodžius

en: Use smooth-scrolling
lt: Naudoti _tolygią slinktį

en: F_lash window when IMs are received
lt: Mirginti _langą, kai gaunamos žinutės

en: Default Formatting
lt: Numatytasis formato taikymas

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting. :)
lt: Šitaip atrodys Jūsų išsiunčiamų žinučių tekstas protokoluose, palaikančiuose formato taikymą. :)

en: ST_UN server:
lt: ST_UN Serveris:

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
lt: <span style=\"italic\">Pavyzdžiui: stunserver.org</span>

en: _Autodetect IP address
lt: _Automatiškai aptikti IP adresą

en: Public _IP:
lt: Viešas _IP:

en: Ports
lt: Prievadai

en: _Manually specify range of ports to listen on
lt: Rankiniu būdu nurodyti klauso_mų prievadų režį

en: _Start port:
lt: Pirmas prievada_s:

en: _End port:
lt: Paskutinis pri_evadas:

en: Proxy Server
lt: Tarpininkaujantis serveris

en: No proxy
lt: be tarpininko

en: _User:
lt: _Vartotojas:

en: Seamonkey
lt: SeaMonkey

en: GNOME Default
lt: GNOME numatytasis

en: Manual
lt: Rankinis

en: Browser Selection
lt: Naršyklės išrinkimas

en: _Browser:
lt: _Naršyklė:

en: _Open link in:
lt: _Atverti saitą kame:

en: Browser default
lt: pagal naršyklės nustatymą

en: Existing window
lt: esamame lange

en: New tab
lt: naujoje kortelėje

en: _Manual:
    (%s for URL)
lt: _Rankinis:
    (%s žymi URL)

en: Log _format:
lt: Žurnalo _formatas:

en: Log all _instant messages
lt: Rašyti visus asmeninius pokalbius į žurna_lą

en: Log all c_hats
lt: Raš_yti visus pokalbius kambariuose į žurnalą

en: Log all _status changes to system log
lt: Ra_šyti visus būsenos pasikeitimus į sistemos žurnalą

en: Sound Selection
lt: Garso išrinkimas

en: Quietest
lt: Tyliausiai

en: Quieter
lt: Tyliau

en: Quiet
lt: Tyliai

en: Loud
lt: Garsiai

en: Louder
lt: Garsiau

en: Loudest
lt: Garsiausiai

en: Sound Method
lt: Garso grojimo būdas:

en: _Method:
lt: _Būdas:

en: Console beep
lt: pyptelėjimai

en: Automatic
lt: automatinis

en: Command
lt: komanda

en: No sounds
lt: be garsų

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
lt: Garso k_omanda:
    (%s reiškia failo vardą)

en: Sound Options
lt: Garso parinktys

en: Sounds when conversation has _focus
lt: Groti _garsus, kai pokalbio langas yra veikiamasis

en: Enable sounds:
lt: Įjungti garsus:

en: Only when available
lt: tik kai esu pasiekiamas

en: Only when not available
lt: tik kai esu nepasiekiamas

en: Volume:
lt: Garsumas:

en: Sound Events
lt: Garsai ir veiksmai

en: Play
lt: Groti

en: Event
lt: Įvykis

en: Test
lt: Testuoti

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Choose...
lt: Pasirinkti...

en: _Report idle time:
lt: _Rodyti neveiklumo laiką:

en: Based on keyboard or mouse use
lt: pagal klaviatūros ir pelės naudojimą

en: _Auto-reply:
lt: _Automatinis atsakymas:

en: When both away and idle
lt: ir kai pasitraukęs, ir kai neveiklus

note: Auto-away stuff
en: Auto-away
lt: Automatinis pasitraukimas

en: Change status when _idle
lt: Pake_isti būseną, kai neveiklus

en: _Minutes before changing status:
lt: Kiek minučių turi praeiti iki būsenos keitimo:

en: Change _status to:
lt: Pakei_sti būseną į:

note: Signon status stuff
en: Status at Startup
lt: Būsena programos paleidimo metu

en: Use status from last _exit at startup
lt: Programos paleidimo metu nustatyti paskutinę prieš tai naudotą būseną

en: Status to a_pply at startup:
lt: Programos paleidimo metu nustatyti būseną:

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Smiley Themes
lt: Šypsenėlių apipavidalinimai

en: Sounds
lt: Garsai

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Status / Idle
lt: Būsenos ir neveiklumas

en: Allow all users to contact me
lt: Leisti visiems vartotojams susisiekti su manimi

en: Allow only the users on my buddy list
lt: Leisti tik vartotojus iš mano bičiulių sąrašo

en: Allow only the users below
lt: Leisti žemiau išvardintus vartotojus

en: Block all users
lt: Blokuoti visus vartotojus

en: Block only the users below
lt: Blokuoti žemiau išvardintus vartotojus

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
lt: Privatumo nuostatų pakeitimai iš karto tampa aktyvūs

note: "Set privacy for:" label
en: Set privacy for:
lt: Nustatyti privatumo parinktis vartotojui:

en: Permit User
lt: Leisti vartotoją

en: Type a user you permit to contact you.
lt: Įveskite vartotojo, kuriam leidžiate su jumis susisiekti, vardą

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
lt: Prašau įvesti vartotojo, kuriam norite leisti su jumis susisiekti, vardą

en: _Permit
lt: _Leisti

en: Allow %s to contact you?
lt: Ar leisti vartotojui %s susisiekti su Jumis?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
lt: Ar esate tikras, kad norite leisti vartotojui %s susisiekti su Jumis?

en: Block User
lt: Blokuoti vartotoją

en: Type a user to block.
lt: Įveskite vartotoją, kurį blokuojate, vardą.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
lt: Prašau įvesti vartotojo, kurį norite blokuoti, vardą.

en: Block %s?
lt: Ar blokuoti vartotoją %s?

en: Are you sure you want to block %s?
lt: Ar esate tikras, kad norite blokuoti vartotoją %s?

en: Apply
lt: Vykdyti

en: That file already exists
lt: Toks failas jau yra

en: Would you like to overwrite it?
lt: Ar norite jį perrašyti?

en: Overwrite
lt: Perrašyti

en: Choose New Name
lt: Parinkti kitą vardą

en: Select Folder...
lt: Pasirinkite aplanką...

en: Room List
lt: Kambarių sąrašas

note: list button
en: _Get List
lt: _Gauti sąrašą

note: add button
en: _Add Chat
lt: _Pridėti pokalbių kambarį

en: Are you sure you want to delete the selected saved statuses?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktas įrašytas būsenas?

note: Use button
en: _Use
lt: Pasi_šalinti

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
lt: Toks pavadinimas jau yra.  Privalote pasirinkti unikalų pavadinimą.

en: Different
lt: Skirtinga

en: _Title:
lt: _Pavadinimas:

en: _Status:
lt: _Būsena:

note: Different status message expander
en: Use a _different status for some accounts
lt: Kai kurioms paskyroms naudoti kitokią būseną

note: Save & Use button
en: Sa_ve & Use
lt: I_šsaugoti ir pasišalinti

en: Status for %s
lt: Paskyros %s būsena

en: Buddy logs in
lt: Bičiulis prisijungia

en: Buddy logs out
lt: Bičiulis atsijungia

en: Message received
lt: Gauta žinutė

en: Message received begins conversation
lt: Gauta žinutė, pradedanti pokalbį

en: Message sent
lt: Išsiųsta žinutė

en: Person enters chat
lt: Asmuo ateina į pokalbių kambarį

en: Person leaves chat
lt: Asmuo palieka pokalbių kambarį

en: You talk in chat
lt: Jūs kalbate pokalbių kambaryje

en: Others talk in chat
lt: Kiti kalba pokalbių kambaryje

en: Someone says your screen name in chat
lt: Kas nors pokalbių kambaryje pasako Jūsų vardą

en: GStreamer Failure
lt: GStreamer klaida

en: GStreamer failed to initialize.
lt: Nepavyko paleisti GStreamer.

en: Waiting for network connection
lt: Laukiama tinklo jungties

en: The following error has occurred loading %s: %s
lt: Įkeliant %s įvyko klaida: %s

en: Failed to load image
lt: Nepavyko įkelti vaizdo

en: Cannot send folder %s.
lt: Negalima išsiųsti katalogo %s.

en: %s cannot transfer a folder. You will need to send the files within individually
lt: %s negali perduoti katalogo.  Jums reikia perduoti jame esančius failus po vieną.

en: You have dragged an image
lt: Jūs atitempėte pele paveiksliuką

en: You can send this image as a file transfer, embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
lt: Galite šį paveiksliuką nusiųsti kaip failą, įterpti į šią žinutę, arba naudoti kaip paveiksliuką šiam vartotojui.

en: Set as buddy icon
lt: Naudoti kaip vartotojo paveiksliuką

en: Send image file
lt: Nusiųsti kaip failą

en: Insert in message
lt: Įterpti į žinutę

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
lt: Ar norite paveiksliuką naudoti kaip šio vartotojo paveiksliuką?

en: You can send this image as a file transfer or embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
lt: Galite šį paveiksliuką nusiųsti kaip failą, įterpti į žinutę, arba naudoti kaip šio vartotojo paveiksliuką.

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
lt: Galite šį paveiksliuką įterpti į žinutę arba naudoti kaip šio vartotojo paveiksliuką.

note: I don't know if we really want to do anything here.  Most of the desktop item types are crap like * "MIME Type" (I have no clue how that would be a desktop item) and "Comment"... nothing we can really * send.  The only logical one is "Application," but do we really want to send a binary and nothing 
en: Cannot send launcher
lt: Negalima išsiųsti paleidyklės

en: You dragged a desktop launcher. Most likely you wanted to send whatever this launcher points to instead of this launcher itself.
lt: Jūs atitempėte pele darbastalio paleidyklę.  Greičiausiai norite siųsti ne pačią paleidyklę, o jos paleidžiamą objektą.

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
lt: <b>Failas:</b> %s
    <b>Failo dydis:</b> %s
    <b>Vaizdo dydis:</b> %dx%d

en: The file '%s' is too large for %s.  Please try a smaller image.
lt: Failas „%s“ yra per didelis %s.  Pabandykite su mažesniu paveiksliuku.

en: Icon Error
lt: Paveiksliuko klaida

en: Could not set icon
lt: Nepavyko nustatyti paveiksliuko

en: Failed to open file '%s': %s
lt: Nepavyko atverti failo „%s“: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
lt: Paveiksliuko „%s“ nepavyko įkelti dėl nežinomos priežasties, turbūt tai yra sugadintas paveiksliuko failas

en: Save File
lt: Įrašyti failą

en: Select color
lt: Pasirinkite spalvą

en: _Alias
lt: _Alternatyvusis vardas

en: Close _tabs
lt: Uždaryti kor_teles

en: _Get Info
lt: _Gauti informaciją

en: _Invite
lt: Pakv_iesti

en: _Modify
lt: _Keisti

en: _Open Mail
lt: _Atverti paštą

en: Display Statistics
lt: Rodyti statistiką

en: Response Probability:
lt: Atsakymo tikimybė:

en: Statistics Configuration
lt: Statistikos parinktys

note: msg_difference spinner
en: Maximum response timeout:
lt: Didžiausias atsakymo laukimo laikas:

en: minutes
lt: minutės

note: last_seen spinner
en: Maximum last-seen difference:
lt: Didžiausias paskutinio pamatymo laiko skirtumas:

note: threshold spinner
en: Threshold:
lt: Slenkstis:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Availability Prediction
lt: Kontaktų prieinamumo nuspėjimas

note: *< name *< version
en: Contact Availability Prediction plugin.
lt: Kontaktų prieinamumo nuspėjimo papildinys.

note: *  summary
en: The contact availability plugin (cap) is used to display statistical information about buddies in a users contact list.
lt: Kontaktų prieinamumo papildinys parodo statistinę informaciją apie bičiulius vartotojų bičiulių sąraše.

en: Buddy is idle
lt: bičiulis yra neveiklus

en: Buddy is away
lt: bičiulis yra pasitraukęs

en: Buddy is "extended" away
lt: bičiulis yra ilgam pasitraukęs

note: Not used yet.
en: Buddy is mobile
lt: bičiulis yra mobilus

en: Buddy is offline
lt: bičiulis yra atsijungęs

en: Point values to use when...
lt: Kiek taškų skiriama, kai...

en: The buddy with the <i>largest score</i> is the buddy who will have priority in the contact.
lt: Bičiulis su <i>daugiausia taškų</i> turės kontakto pirmenybę.

en: Use last buddy when scores are equal
lt: Jeigu keli bičiuliai surinko vienodai taškų, pasirinkti paskutinį

en: Point values to use for account...
lt: Kiek taškų skiriama paskyrai...

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Priority
lt: Kontakto pirmenybė

note: *< name *< version *< summary
en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
lt: Leidžia keisti reikšmes, susietas su skirtingomis bičiulių būsenomis.

note: *< description
en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
lt: Leidžia keisti reikšmes, susietas su įvairiomis bičiulių būsenomis, naudojamas kontakto pirmenybės skaičiavimuose.

en: Conversation Colors
lt: Pokalbių spalvos

en: Customize colors in the conversation window
lt: Nustatyti pokalbių lango spalvas

en: Error Messages
lt: Klaidų pranešimai

en: Highlighted Messages
lt: Paryškintos žinutės

en: System Messages
lt: Sisteminės žinutės

en: Sent Messages
lt: Išsiųstos žinutės

en: Received Messages
lt: Gautos žinutės

en: Select Color for %s
lt: Pasirinkite sąsajos elemento „%s“ spalvą

en: Ignore incoming format
lt: Ignoruoti gaunamų žinučių formato taikymą

en: Apply in Chats
lt: Taikyti pokalbių kambariuose

en: Apply in IMs
lt: Taikyti asmeniniams pokalbiams

en: By conversation count
lt: Pagal pokalbių skaičių

en: Conversation Placement
lt: Pokalbių patalpinimas

en: Number of conversations per window
lt: Pokalbių skaičius langui

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
lt: Talpinant pagal skaičių atskirti asmeninių pokalbių ir pokalbių kambarių langus

note: *< name *< version
en: Extra conversation placement options.
lt: Papildomi pokalbių talpinimo į langus nustatymai

note: *< summary *  description
en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
lt: Apriboja pokalbių skaičių viename lange ir gali suskirstyti asmeninius pokalbius ir pokalbius kambariuose į atskirus langus

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Pidgin Demonstration Plugin
lt: Demonstracinis Pidgin papildinys

note: *< name *< version *  summary
en: An example plugin that does stuff - see the description.
lt: Pavyzdinis papildinis, kuris daro šį bei tą – skaitykite jo aprašymą.

note: *  description
en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
lt: Tai yra tikrai kietas papildinys, mokantis daug ką daryti:
    - jis Jums pasako, kas parašė programą, kai prisijungiate;
    - jis apsuka visą gaunamą tekstą
    - jis nusiunčia žinutę Jūsų bičiuliams iškart, kai jie prisijungia.

note: Configuration frame
en: Mouse Gestures Configuration
lt: Pelės gestų konfigūracija

en: Middle mouse button
lt: Vidurinis pelės klavišas

en: Right mouse button
lt: Dešinysis pelės klavišas

note: "Visual gesture display" checkbox
en: _Visual gesture display
lt: _Vizualus gesto pavaizdavimas

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Mouse Gestures
lt: Pelės gestai

note: *< name *< version *  summary
en: Provides support for mouse gestures
lt: Leidžia naudoti pelės gestus

note: *  description
en: Allows support for mouse gestures in conversation windows.
    Drag the middle mouse button to perform certain actions:
    
    Drag down and then to the right to close a conversation.
    Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
    Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
lt: Suteikia galimybę naudoti pelės gestus pokalbių kambariuose.
    Tempkite vidurinį pelės mygtuką šių veiksmų atlikimui:
    
    Tempkite žemyn ir į dešinę pokalbio užvėrimui.
    Tempkite aukštyn ir į kairę persijungimui į prieš tai buvusį pokalbį.
    Tempkite aukštyn ir į dešinę persijungimui į kitą pokalbį.

en: Instant Messaging
lt: Greitasis bendravimas

note: Add the label.
en: Select a person from your address book below, or add a new person.
lt: Pasirinkite asmenį iš Jūsų adresų knygos arba sukurkite naują asmens įrašą.

note: "New Person" button
en: New Person
lt: Naujas asmuo

note: "Select Buddy" button
en: Select Buddy
lt: Pasirinkti bičiulį

note: Add the label.
en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
lt: Pasirinkti asmenį iš Jūsų adresų knygos, prie kurio pridėti šį bičiulį, arba sukurti naują asmenį.

note: Add the expander
en: User _details
lt: Vartotojo _duomenys

note: "Associate Buddy" button
en: _Associate Buddy
lt: _Susieti bičiulį

en: Unable to send e-mail
lt: Negalima išsiųsti el. laiško

en: The evolution executable was not found in the PATH.
lt: Vykdomasis Evolution failas nerastas PATH kintamajame.

en: An e-mail address was not found for this buddy.
lt: Nerastas šio bičiulio el. pašto adresas.

en: Add to Address Book
lt: Įtraukti į adresų knygą

en: Send E-Mail
lt: Nusiųsti el. laišką

note: Configuration frame
en: Evolution Integration Configuration
lt: Evolution integracijos konfigūravimas

note: Label
en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
lt: Pasirinkite visas paskyras, į kurias bičiuliai turėtų būti pridedami automatiškai.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Evolution Integration
lt: Evolution integracija

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides integration with Evolution.
lt: Suteikia integraciją su Evolution

en: Please enter the person's information below.
lt: Prašau žemiau įvesti asmens informaciją.

en: Please enter the buddy's screen name and account type below.
lt: Prašau žemiau įvesti bičiulio vardą ir paskyros tipą.

en: Account type:
lt: Paskyros tipas:

note: Optional Information section
en: Optional information:
lt: Nebūtina informacija:

en: First name:
lt: Vardas:

en: Last name:
lt: Pavardė:

en: E-mail:
lt: El. pašto adresas:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: GTK Signals Test
lt: GTK signalų testas

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all ui signals are working properly.
lt: Testas, skirtas nustatyti, ar visi sąsajos signalai veikia teisingai.

en: History
lt: Istorija

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Iconify on Away
lt: Suskleisti pasitraukiant

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
lt: Suskleidžia bičiulių sąrašą ir Jūsų pokalbius, kai Jūs pasitraukiate.

en: Mail Checker
lt: Pašto tikrinimas

en: Checks for new local mail.
lt: Patikrina, ar negautas naujas vietinis paštas.

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
lt: Įdeda mažą langelį į bičiulių sąrašą, kuris parodo, ar turite naujo pašto.

en: Markerline
lt: Skirtukas

en: Draw a line to indicate new messages in a conversation.
lt: Pokalbių lange nubrėžia naujas žinutes atskiriančią liniją

en: Draw Markerline in
lt: Skirtuką piešti

en: _IM windows
lt: _asmeninių pokalbių languose

en: C_hat windows
lt: _pokalbių kambarių languose

en: A music messaging session has been requested. Please click the MM icon to accept.
lt: Prašoma pradėti muzikinių žinučių seansą.  Spustelėkite MM piktogramą seanso pradėjimui.

en: Music messaging session confirmed.
lt: Muzikinių žinučių seansas patvirtintas.

en: Music Messaging
lt: Muzikinės žinutės

en: There was a conflict in running the command:
lt: Komandos vykdymo metu įvyko konfliktas

en: Error Running Editor
lt: Redaktoriaus vykdymo klaida

en: The following error has occurred:
lt: Įvyko klaida:

note: Configuration frame
en: Music Messaging Configuration
lt: Muzikinių žinučių parinktys

en: Score Editor Path
lt: Partitūrų redaktoriaus kelias

en: _Apply
lt: _Vykdyti

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: Music Messaging Plugin for collaborative composition.
lt: Muzikinių žinučių papildinys kolektyviniam muzikos kūrimui.

note: *  summary
en: The Music Messaging Plugin allows a number of users to simultaneously work on a piece of music by editting a common score in real-time.
lt: Muzikinių žinučių papildinys leidžia keliems vartotojams vienu metu kurti tą patį muzikinį kūrinį.

note: ---------- "Notify For" ----------
en: Notify For
lt: Pranešti apie:

en: 	_Only when someone says your screen name
lt:         tik kai kas n_ors pasako Jūsų vardą

en: _Focused windows
lt: _veikiamuosius langus

note: ---------- "Notification Methods" ----------
en: Notification Methods
lt: Pranešimo būdai:

en: Prepend _string into window title:
lt: p_ridėti eilutę prieš lango pavadinimą:

note: Count method button
en: Insert c_ount of new messages into window title
lt: į_terpti naujų žinučių skaičių į lango pavadinimą

note: Count xprop method button
en: Insert count of new message into _X property
lt: įterpti naujų žinučių skaičių į _X sąvybę

note: Urgent method button
en: Set window manager "_URGENT" hint
lt: nustatyti langų tvarkytuvės „_URGENT“ patarimą

note: Raise window method button
en: R_aise conversation window
lt: P_akelti pokalbių langą

note: ---------- "Notification Removals" ----------
en: Notification Removal
lt: Baigti pranešimą, kai:

note: Remove on focus button
en: Remove when conversation window _gains focus
lt: pokalbių _langas tampa veikiamasis

note: Remove on click button
en: Remove when conversation window _receives click
lt: spragtelėjama ant pokalbių la_ngo

note: Remove on type button
en: Remove when _typing in conversation window
lt: rašo_ma į pokalbių langą

note: Remove on message send button
en: Remove when a _message gets sent
lt: iš_siunčiama žinutė

note: Remove on conversation switch button
en: Remove on switch to conversation ta_b
lt: kai pers_ijungiama į pokalbio kortelę

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Notification
lt: Pranešimai apie žinutes

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
lt: Siūlo keletą būdų, kaip Jums pranešti apie neperskaitytas žinutes

en: Cursor Color
lt: Žymeklio spalva

en: Secondary Cursor Color
lt: Antrinė žymeklio spalva

en: Hyperlink Color
lt: Hipersaito spalva

en: GtkTreeView Expander Size
lt: GtkTreeView skleidiklio dydis

en: GtkTreeView Horizontal Separation
lt: GtkTreeView horizontalus atskyrimo tarpas

en: Conversation Entry
lt: Pokalbio įrašas

en: Conversation History
lt: Pokalbio istorija

en: Log Viewer
lt: Žurnalų žiūryklė

en: Request Dialog
lt: Užklausos dialogas

en: Notify Dialog
lt: Informacinis dialogas

en: GtkTreeView Indent Expanders
lt: GtkTreeView įtraukos skleidikliai

en: Select Color
lt: Pasirinkite spalvą

en: Select Font for %s
lt: Pasirinkite sąsajos elemento „%s“ šriftą

en: Select Interface Font
lt: Pasirinkite sąsajos šriftą

en: GTK+ Interface Font
lt: GTK+ sąsajos šriftas

en: GTK+ Text Shortcut Theme
lt: GTK+ prieigos klavišų parinktis

en: Interface colors
lt: Sąsajos spalvos

en: Widget Sizes
lt: Sąsajos elementų dydžiai

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
lt: Įrašyti nuostatas į %s%sgtkrc-2.0

en: Re-read gtkrc files
lt: Iš naujo įkelti gtkrc failus

en: Pidgin GTK+ Theme Control
lt: Pidgin GTK+ apipavidalinimo parinktys

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
lt: Leidžia keisti dažnai naudojamas gtkrc parinktis.

en: Raw
lt: Neapdorota įvestis

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
lt: Leidžia Jums tiesiogiai įvesti tekstinių protokolų komandas.

en: Lets you send raw input to text-based protocols (Jabber, MSN, IRC, TOC). Hit 'Enter' in the entry box to send. Watch the debug window.
lt: Leidžia Jums siųsti neapdorotą įvesti tekstiniams protokolams (Jabber, MSN, IRC, TOC). Paspauskite 'Enter' įvedimo langelyje išsiuntimui. Stebėkite derinimo langą.

en: You are using %s version %s.  The current version is %s.<hr>
lt: Jūs naudojate %s versiją %s.  Naujausia versija yra %s.<hr>

en: <b>ChangeLog:</b>
    %s<br><br>
lt: <b>Atnaujinimų žurnalas:</b>
    %s<br><br>

en: You can get version %s from:<br><a href="http://pidgin.im/">http://pidgin.im</a>.
lt: Jūs galite parsisiųsti versiją %s iš: <br><a href="http://pidgin.im/">http://pidgin.im</a>.

en: New Version Available
lt: Pasirodė nauja versija

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Release Notification
lt: Pranešimai apie išleistas naujas versijas

note: *< name *< version *  summary
en: Checks periodically for new releases.
lt: Periodiškai patikrina, ar neišleistos naujos versijos

note: *  description
en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
lt: Periodiškai patikrina, ar neišleistos naujos versijos ir praneša apie tai vartotojui kartu su pakeitimų sąrašu.

en: Duplicate Correction
lt: Pakartoto žodžio pataisymas

en: The specified word already exists in the correction list.
lt: Toks žodis jau yra pataisymų sąraše.

en: Text Replacements
lt: Teksto pakeitimai

en: You type
lt: Jūs parašote

en: You send
lt: Jūs išsiunčiate

en: Whole words only
lt: Tik ištisi žodžiai

en: Case sensitive
lt: Skirti mažąsias ir didžiąsias raides

en: Add a new text replacement
lt: Sukurti naują teksto pakeitimą

en: You _type:
lt: Jūs parašo_te:

en: You _send:
lt: Jūs iš_siunčiate:

note: Created here so it can be passed to whole_words_button_toggled.
en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
lt: Tikslus didžiųjų ir mažųjų raidžių sutapimas (panaikinkite žymėjimą automatiniam apdorojimui)

en: Only replace _whole words
lt: Keisti tik _ištisus žodžius

en: General Text Replacement Options
lt: Bendrosios teksto pakeitimo parinktys

en: Enable replacement of last word on send
lt: Leisti paskutinio žodžio pakeitimą išsiuntimo metu

en: Text replacement
lt: Teksto pakeitimas

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
lt: Pakeičia tekstą išsiunčiamose žinutėse pagal vartotojo sukurtas taisykles.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Ticker
lt: Bičiulių juosta

note: *< name *< version *  summary *  description
en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
lt: Horizontalus slenkantis bičiulių sąrašo variantas.

en: Display Timestamps Every
lt: Rodyti laiko žymes kas

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Timestamp
lt: Laiko žymos

note: *< name *< version *  summary
en: Display iChat-style timestamps
lt: Rodo iChat stiliaus laiko žymas

note: *  description
en: Display iChat-style timestamps every N minutes.
lt: Kas N minučių rodo iChat stiliaus laiko žymes

en: Timestamp Format Options
lt: Laiko žymės formatavimo parinktys

en: _Force (traditional %s) 24-hour time format
lt: Būtinai naudoti tradicinį %s 24 valandų laiko _formatą

en: Show dates in...
lt: Rodyti datas...

en: Co_nversations:
lt: pokalbiuose:

en: For delayed messages
lt: uždelstoms žinutėms

en: For delayed messages and in chats
lt: uždelstoms žinutėms ir pokalbių kambariams

en: _Message Logs:
lt: Ž_urnaluose:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Timestamp Formats
lt: Žinučių laiko žymių formatai

note: *< name *< version *  summary
en: Customizes the message timestamp formats.
lt: Parenka žinučių laiko žymių formatus.

note: *  description
en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
lt: Šis papildinys leidžia vartotojui pasirinkti pokalbių ir žurnalų žinučių laiko žymių formatus.

en: Opacity:
lt: Nepermatomumas:

note: IM Convo trans options
en: IM Conversation Windows
lt: Pokalbių langai

en: _IM window transparency
lt: Pokalb_ių langų permatotumas

en: _Show slider bar in IM window
lt: Rodyti šliaužiklio juo_stą pokalbių lange

en: Remove IM window transparency on focus
lt: Aktyvavus pokalbių langą pašalinti jo permatomumą

en: Always on top
lt: Visada viršuje

note: Buddy List trans options
en: Buddy List Window
lt: Bičiulių sąrašo langas

en: _Buddy List window transparency
lt: _Bičiulių sąrašo lango permatomumas

en: Remove Buddy List window transparency on focus
lt: Aktyvavus bičiulių sąrašo langą pašalinti jo permatomumą

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Transparency
lt: Permatomumas

note: *< name *< version *  summary
en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
lt: Kintamas permatumomas bičiulių sąrašo ir pokalbių langams.

note: *  description
en: This plugin enables variable alpha transparency on conversation windows and the buddy list.
    
    * Note: This plugin requires Win2000 or greater.
lt: Šis papildinys suteikia reguliuojamą alfa permatomumą pokalbių ir bičiulių sąrašo langams.
    
    * Pastaba: šis papildinys reikalauja Windows 2000 arba vėlesnės versijos.

en: GTK+ Runtime Version
lt: GTK+ vykdymo laiko bibliotekos versija

note: Autostart
en: Startup
lt: Paleidimas

en: _Start %s on Windows startup
lt: Paleisti %s Window_s paleidimo metu

en: _Dockable Buddy List
lt: _Pritvirtinamas bičiulių langas

note: Blist On Top
en: _Keep Buddy List window on top:
lt: Lai_kyti bičiulių sąrašo langą viršuje:

note: XXX: Did this ever work?
en: Only when docked
lt: tik kai pritvirtintas

en: _Flash window when chat messages are received
lt: Gavus pokalbių žinučių _mirginti langą

en: Pidgwin Options
lt: Pidgwin parinktys

en: Options specific to Pidgin for Windows.
lt: Specifinės Pidgin parinktys Windows operacinei sistemai.

en: Provides options specific to Pidgin for Windows , such as buddy list docking.
lt: Leidžia keisti Pidgin parinktis, kurios yra specifinės Windows operacinėje sistemoje, pavyzdžiui, bičiulių sąrašo lango pritvirtinimą.

en: <font color='#777777'>Logged out.</font>
lt: <font color='#777777'>Atsijungė.</font>

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: XMPP Console
lt: XMPP pultas

en: Account:
lt: Paskyra:

en: <font color='#777777'>Not connected to XMPP</font>
lt: <font color='#777777'>Neprisijungta prie XMPP</font>

en: Insert an <iq/> stanza.
lt: Įterpti <iq/> strofą.

en: Insert a <presence/> stanza.
lt: Įterpti <presence/> strofą.

en: Insert a <message/> stanza.
lt: Įterpti <message/> strofą.

note: *< name *< version *  summary
en: Send and receive raw XMPP stanzas.
lt: Siųsti ir gauti neapdorotas XMPP strofas.

note: *  description
en: This plugin is useful for debbuging XMPP servers or clients.
lt: Šis papildinys naudingas XMPP serverių ir klientų derinimui.
