gaim 0.56 - en to pl translation catalogue (755 entries)

en: Available
pl: Dostępny

en: Available for friends only
pl: Dostępny tylko dla przyjaciół

en: Away
pl: Zajęty

en: Away for friends only
pl: Zajęty tylko dla przyjaciół

en: Invisible
pl: Niewidoczny

en: Invisible for friends only
pl: Niewidoczny tylko dla przyjaciół

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Unable to resolve hostname.
pl: Nie można znaleść adresu hosta.

en: Unable to connect to server.
pl: Nie można połączyć się z serwerem.

en: Invalid response from server.
pl: Nieprawidłowa odpowiedź z serwera.

en: Error while reading from socket.
pl: Błąd podczas odczytu z gniazda sieciowego.

en: Error while writing to socket.
pl: Błąd podczas zapisu do gniazda sieciowego.

en: Authentication failed.
pl: Autoryzacja nie powiodła się.

en: Unknown Error Code.
pl: Nieznany Kod Błędu.

en: Status: %s
pl: Stan: %s

en: Nick:
pl: Pseudonim

en: Gadu-Gadu User
pl: Użytkownik Gadu-Gadu

en: Could not connect
pl: Nie można połączyć

en: Unable to read socket
pl: Nie można czytac gniazda

en: Unable to connect.
pl: Nie można się połączyć

en: Reading data
pl: Czytanie danych

en: Balancer handshake
pl: Zrównoważanie (?)

en: Reading server key
pl: Czytanie klucza serwera

en: Exchanging key hash
pl: Wymiana sum kontrolnych kluczy

en: Critical error in GG library
pl: Błąd krytyczny w bibliotece GG

en: Unable to ping server
pl: Nie można 'pingnąć' serwera

en: Send as message
pl: Wyślij jako wiadomość

en: Looking up GG server
pl: Szukam adresu serwera GG

en: Invalid Gadu-Gadu UIN specified
pl: Podano błędny Numer Gadu-Gadu

en: Connect to %s failed
pl: Połączenie do %s niepowiodło się

en: You are trying to send a message to an invalid Gadu-Gadu UIN.
pl: Próbujesz wysłać wiadomość do błędnego Numeru Gadu-Gadu!

en: Gadu-Gadu Error
pl: gadu-Gadu: Błąd

en: Couldn't get search results
pl: Nie można uzyskać rezultatów przeszukiwania

en: Gadu-Gadu Search Engine
pl: Wyszukiwarka Gadu-Gadu

en: Active
pl: Aktywny

en: yes
pl: tak

en: no
pl: nie

en: UIN
pl: Uin

en: First name
pl: Imię

en: Second Name
pl: Nazwisko

en: Nick
pl: Pseudonim

en: Birth year
pl: Rok urodzenia

en: Sex
pl: Płeć

note: Line 5
en: City
pl: Miasto

en: There is no Buddy List stored on server. Sorry!
pl: Nie ma żadnej listy kumpli na serwerze. Przykro mi!

en: Couldn't Import Buddies List from Server
pl: Nie można zaimportować listy kumpli z serwera.

en: Buddy List successfully transferred to server
pl: Lista kumpli poprawnie przetransmitowana na serwer.

en: Gadu-Gadu Information
pl: Informacje Gadu-Gadu

en: Couldn't transfer Buddy List to server
pl: Nie można przetransferować listy kumpli na serwer.

en: Buddy List sucessfully deleted from server
pl: Lista kumpli poprawnie usunięta z serwera

en: Couldn't delete Buddy List from server
pl: Nie można usunąć listy kumpli z serwera

en: Password changed successfully
pl: Pomyślna zmiana hasła.

en: Password couldn't be changed
pl: Nie można było zmienić hasła

en: Couldn't send http request
pl: Nie można wysłać żądania http

en: Buddies List import from Server failed (%s)
pl: Błąd importu listy kumpli z serwera (%s)

en: Buddies List export to Server failed (%s)
pl: Błąd eksportu listy kumpli na serwer (%s)

en: Deletion of Buddies List from Server failed (%s)
pl: Błąd usuwania listy kumpli z serwera (%s)

en: Connect to search service failed (%s)
pl: Połączenie do wyszukiwarki niepowiodło się (%s)

en: Changing Password failed (%s)
pl: Błąd zmiany hasła (%s)

en: Directory Search
pl: Przeszukiwanie Katalogu

note: } else if (!strcmp(act, _("Set Dir Info"))) { show_set_dir(gc);
en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Import Buddies List from Server
pl: Importuj listę kumpli z serwera

en: Export Buddies List to Server
pl: Eksportuj listę kumpli na serwer

en: Delete Buddies List from Server
pl: Usuń listę kumpli z serwera

en: Send message through server
pl: Wyślij wiadomość poprzez serwer

en: Get Info
pl: Pobierz informację

en: DCC Chat with %s closed
pl: Zamknięto CHAT DCC z %s

en: <B>%s has changed the topic to: %s</B>
pl: <B>$s zmienił temat na: %s</B>

en: No such nick/channel
pl: Brak nicka / kanału

en: IRC Error
pl: Błąd IRC

en: No such server
pl: Brak serwera

en: No nickname given
pl: Nie podano nicka

en: %s has requested a DCC chat.  Would you like to establish the direct connection?
pl: %s zażądał chatu DCC. Czy chcesz ustanowić połączenie bezpośrednie?

en: Unable to write
pl: Nie można zapisać

en: You have been kicked from %s: %s
pl: Zostałeś wykopany z %s: %s

en: Kicked by %s: %s
pl: Wykopany przez %s: %s

en: You have left %s
pl: Opuściłeś %s

en: IRC Part
pl: Wyjście z IRC

en: Channel:
pl: Kanał:

en: Password:
pl: Hasło

en: DCC Chat
pl: Chat DCC

en: Incorrect current password! Password NOT Changed!
pl: Niepoprawne obezne hasło! Hasło NIE zmienione!

en: Password Change Error!
pl: Błąd zmiany hasła!

en: New password same as old password! Password NOT Changed!
pl: Nowe hasło takie samo jak stare! Hasło NIE zmienione!

en: Online
pl: Dostępny

en: Extended Away
pl: Rozszerzona zajętość

en: Do Not Disturb
pl: Nie przeszkadzać

en: Error %s: %s
pl: Błąd %s: %s

en: Unknown Error in presence
pl: Nieznany błąd w prezencji.

en: The user %s wants to add you to their buddy list.
pl: Użytkownik %s chce dodać Cię do swojej listy kumpli.

en: No such user
pl: Brak użytkownika

en: Jabber Error
pl: Błąd Jabber

en: Buddies
pl: Kumple

en: Authenticating
pl: Autentykowanie

en: Unknown login error
pl: Nieznany błąd logowania.

en: Password successfully changed.
pl: Zmiana hasła powiodła się.

en: Password Change
pl: Zmiana hasła

en: Connection lost
pl: Połączenie utracone

en: Unable to connect
pl: Nie można się połączyć

en: Connected
pl: Połączony

en: Requesting Authentication Method
pl: Żądanie metody autentykacji

note: we have no chats yet
en: Connecting
pl: Łączenie

en: Invalid Jabber I.D.
pl: Niepoprawna ID Jabber

en: Room:
pl: Pokój:

en: Server:
pl: Serwer:

en: Handle:
pl: Uchwyt:

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Get Away Msg
pl: Pobierz wiadomość Zajęty

en: Full Name
pl: Pełna nazwa

en: Family Name
pl: Nazwisko

en: Given Name
pl: Nazwisko panieńskie

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Street Address
pl: Adres ulica

en: Extended Address
pl: Rozszerzony adres

en: Locality
pl: Miejsce (lokalizacja)

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

note: Line 7
en: Country
pl: Kraj

en: Telephone
pl: Telefon

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Organization Unit
pl: Jednostka organizacyjna

en: Title
pl: Tytuł

en: Role
pl: Rola

en: Birthday
pl: Data urodzenia

note: Right side: frame with description and the filepath of plugin
en: Description
pl: Opis

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable
pl: Wszystkie poniższe pola są opcjonalne. Wprowadź jedynie te informacje, które uważasz za stosowne

en: User Identity
pl: Identyfikacja użytkownika

en: Gaim - Edit Jabber vCard
pl: Gaim - Edycja vCard Jabber

en: Server Registration successful!
pl: Poprawa rejestracja na serwerze!

en: Unknown registration error
pl: Nieznany błąd rejestracji

en: Set User Info
pl: Ustaw informacje o użytkowniku

en: Syntax Error (probably a Gaim bug)
pl: Błąd składni (prawdopodobnie błąd w Gaim)

en: Invalid Parameter (probably a Gaim bug)
pl: Niepoprawny parametr (prawdopodobnie błąd w Gaim)

en: Invalid User
pl: Niepoprawny yżytkownik

en: Fully Qualified Domain Name missing
pl: Pomienięto pełną nazwę domeny (FQDN)

en: Already Login
pl: Już zalogowany

en: Invalid Username
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika

en: Invalid Friendly Name
pl: Niepoprawna przujazna nazwa

en: List Full
pl: Pełna lista

en: Already there
pl: Już tu jesteś

en: Not on list
pl: Nie ma na liście

en: User is offline
pl: Użytkownik jest niedostępny

en: Already in the mode
pl: Jesteś już w trybie

en: Already in opposite list
pl: Jest już na przeciwnej liście

en: Switchboard failed
pl: Błąd tablicy połączeń (Switchboard)

en: Notify Transfer failed
pl: Błąd (Notify Transfer)

en: Required fields missing
pl: Pominięto wymagane pola

en: Not logged in
pl: Niezalogowany.

en: Internal server error
pl: Błąd wewnętrzny serwera

en: Database server error
pl: Błąd serwera bazy danych

en: File operation error
pl: Błąd operacji na pliku

en: Memory allocation error
pl: Błąd alokacji pamięci

en: Server busy
pl: Serwer zajęty

en: Server unavailable
pl: Server niedostępny

en: Peer Notification server down
pl: Serwer obecności jest wyłączony

en: Database connect error
pl: Błąd połączenia z bazą danych

en: Server is going down (abandon ship)
pl: Serwer kończy pracę (opuść okręt)

en: Error creating connection
pl: Błąd podczas tworzenia połączenia

en: Session overload
pl: Sesja przeciążona

en: User is too active
pl: Użytkownik jest zbyt aktywny

en: Too many sessions
pl: Zbyt wiele sesji

en: Not expected
pl: Nieoczekiwano.

en: Bad friend file
pl: Zły plik przyjaciela

en: Authentication failed
pl: Autoryzacja nie powiodła się.

en: Not allowed when offline
pl: Niedopuszczalne gdy niedostępny

en: Not accepting new users
pl: Bez akceptacji nowych użytkowników

en: User unverified
pl: Użytkownik niezweryfikowany

en: Unknown Error Code
pl: Nieznany Kod Błędu.

en: MSN Error
pl: Bład MSN

en: A message may not have been received.
pl: Wiadomość mogła zostać nieodebrana.

en: Gaim was unable to send a message
pl: Gaim nie mógł wysłać wiadomości

en: The user %s (%s) wants to add you to their buddy list.
pl: Użytkownik %s (%s) chce dodać Cię do swojej listy kolesi.

en: The user %s (%s) wants to add you to their buddy list
pl: Użytkownik %s (%s) chce dodać Cię do swojej listy kolesi.

en: You have been disconnected. You have signed on from another location.
pl: Zostałeś rozłączony. Zapisałeś się z innego miejsca.

en: Error reading from server
pl: Błąd podczas odczytu z serwera

en: Requesting to send password
pl: Żądanie wysłania hasła

en: Unable to send password
pl: Nie można wysłać hasła

en: Password sent
pl: Hasło wysłane

en: Unable to write to server
pl: Nie można zapisać na serwer

en: Synching with server
pl: Synchronizacja z serwerem

en: Away From Computer
pl: Nie ma mnie przy komputerze

en: Be Right Back
pl: Zaraz będę

en: Busy
pl: Zajęty

en: On The Phone
pl: Na telefonie

en: Out To Lunch
pl: Na lanczu

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Reset friendly name
pl: Wyczyść przyjazną nazwę

en: Friendly name too long.
pl: Przyjazna nazwa zbyt długa.

en: Set Friendly Name
pl: Ustaw przyjazną nazwę

en: Set Friendly Name:
pl: Ustaw przyjazną nazwę:

en: Reset All Friendly Names
pl: Wyczyść wszystkie przyjazne nazwy

en: Invalid name
pl: Niepoprawna nazwa

en: Join what group:
pl: Do jakiej grupy przyłączyć:

en: Direct IM with %s closed
pl: Zamknięto bezpośrednią IM z %s

en: Direct IM with %s failed
pl: Błąd bezpośredniej IM z %s

en: connection error (rend)
pl: błąd połączenia (rend)

en: major connection error
pl: błąd połączenia .. major..

en: Disconnected.
pl: Rozłączony.

en: You have been disconnected from chat room %s.
pl: Zostałeś rozłączony z pokojem %s.

en: Chat Error!
pl: Błąd Chat!

en: Chat is currently unavailable
pl: Chat jest w tej chwili niedostępny

en: Couldn't connect to host
pl: Nie można było połączyć się z hostem

en: Password sent, waiting for response
pl: Hasło wysłano, oczekiwanie na odpowiedź

en: internal connection error
pl: wewnętrzny błąd połączenia

en: Unable to login to AIM
pl: Nie można zalogować do AIM

en: Signon: %s
pl: Zapisz się: %s

en: Signed off.
pl: Wypisano.

en: Could Not Connect
pl: Nie można połączyć

en: Connection established, cookie sent
pl: Ustanowiono połączenie, wysłano ciasteczko

note: Incorrect nick/password
en: Incorrect nickname or password.
pl: Niepoprawny nick lub hasło.

note: Suspended account
en: Your account is currently suspended.
pl: Twoje konto jest w tej chwili zawieszone.

note: connecting too frequently
en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
pl: Zbyt często łączyłeś się i rozłączałeś. Zaczekaj dziesięć minu i spróbuj ponownie. Jeśli będziesz teraz próbował dalej, będziesz musiał zaczekać dłużej.

note: client too old
en: The client version you are using is too old. Please upgrade at
pl: Wersja klienta, której używasz, jest zbyt stara. Uaktualnij ją.

en: Authentication Failed
pl: Autoryzacja nie powiodła się

en: Internal Error
pl: Błąd wewnętrzny

en: Direct IM with %s established
pl: Ustanowiono bezpośredni IM z %s

en: The user %lu has denied your request to add them to your contact list for the following reason:
    %s
pl: Użytkownik %lu odrzucił Twoją prośbę o dodanie go do Twojej listy użytkowników z następującego powodu:
    %s

en: No reason given.
pl: Nie podano powodu.

en: Gaim - ICQ Authorization Denied
pl: Gaim - Odmowa autoryzacji ICQ

en: The user %lu has granted your request to add them to your contact list.
pl: Użytkownik %lu zaakceptował Twoją prośbę o dodanie go do Twojej listy użytkowników.

en: Gaim - ICQ Authorization Granted
pl: Gaim - Zaakceptowano autoryzację ICQ

en: You missed %d message from %s because it was invalid.
pl: Opuściłeś %d wiadomość od %s ponieważ była ona niepoprawna.

en: You missed %d messages from %s because they were invalid.
pl: Opuściłeś %d wiadomości od %s ponieważ były one niepoprawne.

en: You missed %d message from %s because it was too large.
pl: Opuściłeś %d wiadomość od %s ponieważ była ona zbyt duża.

en: You missed %d messages from %s because they were too large.
pl: Opuściłeś %d wiadomości od %s ponieważ były one zbyt duże.

en: You missed %d message from %s because the rate limit has been exceeded.
pl: Opuściłeś %d wiadomość od %s ponieważ przekroczono limit szybkości.

en: You missed %d messages from %s because the rate limit has been exceeded.
pl: Opuściłeś %d wiadomości od %s ponieważ przekroczono limit szybkości.

en: You missed %d message from %s because it was too evil.
pl: Opuściłeś %d wiadomość od %s ponieważ była ona zbyt okrutna.

en: You missed %d messages from %s because they are too evil.
pl: Opuściłeś %d wiadomości od %s ponieważ były one zbyt okrutne.

en: You missed %d message from %s because you are too evil.
pl: Opuściłeś %d wiadomość od %s ponieważ jesteś zbyt okrutny.

en: You missed %d messages from %s because you are too evil.
pl: Opuściłeś %d wiadomości od %s ponieważ jesteś zbyt okrutny.

en: You missed %d message from %s for unknown reasons.
pl: Opuściłeś %d wiadomość od %s z nieznanych powodów.

en: You missed %d messages from %s for unknown reasons.
pl: Opuściłeś %d wiadomości od %s z nieznanych powodów.

en: Gaim - Error
pl: Gaim - Błąd

en: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Status:</B> %s<BR><HR><BR>%s<BR>
pl: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Stan:</B> %s<BR><HR><BR>%s<BR>

en: <B>Status:</B> %s<BR><HR><BR>%s<BR>
pl: <B>Stan:</B> %s<BR><HR><BR>%s<BR>

en: Gaim - Oscar SNAC Error
pl: Gaim - Błąd Oscar SNAC

en: Your message to %s did not get sent: %s
pl: Twoja wiadomość do %s nie została wysłana: %s

en: Reason unknown
pl: Powód nieznany

en: User information for %s unavailable: %s
pl: Informacja użytkownika dla %s niedostępna: %s

en: Buddy Icon
pl: Ikona kupla

en: Voice
pl: Głos

en: IM Image
pl: Obraz IM

en: Get File
pl: Pobierz plik

en: Send File
pl: Wyślij plik

en: Games
pl: Gry

en: Stocks
pl: Zapasy

en: Send Buddy List
pl: Wyślij listę kumpli

en: EveryBuddy Bug
pl: Błąd EveryBuddy

en: AP User
pl: Użytkownik AP

en: ICQ RTF
pl: Icq RTF

en: ICQ Server Relay
pl: Serwer przekazujący ICQ

en: ICQ Unknown
pl: Nieznany ICQ

en: Trillian Encryption
pl: Szyfrowanie Trillian

en: <br><BODY BGCOLOR=WHITE><hr><I>Legend:</I><br><br><IMG SRC="free_icon.gif"> : Normal AIM User<br><IMG SRC="aol_icon.gif"> : AOL User <br><IMG SRC="dt_icon.gif"> : Trial AIM User <br><IMG SRC="admin_icon.gif"> : Administrator <br><IMG SRC="ab_icon.gif"> : ActiveBuddy Interactive Agent<br><IMG SRC="wireless_icon.gif"> : Wireless Device User<br>
pl: <br><BODY BGCOLOR=WHITE><hr><I>Opis:</I><br><br><IMG SRC="free_icon.gif"> : Zwykły użytkownik AIM<br><IMG SRC="aol_icon.gif"> : AOL User <br><IMG SRC="dt_icon.gif"> : Testowy użytkownik AIM <br><IMG SRC="admin_icon.gif"> : Administrator <br><IMG SRC="ab_icon.gif"> : ActiveBuddy Interactive Agent<br><IMG SRC="wireless_icon.gif"> :  Użytkownik urządzenia bezprzewodowego<br>

en: Username : <B>%s</B>  %s <BR>
    Warning Level : <B>%d %%</B><BR>
    %s%s%s<BR>
    <HR><BR>
pl: Nazwa użytkownika : <B>%s</B>  %s <BR>
    Poziom ostrzeżeń : <B>%d %%</B><BR>
    %s%s%s<BR>
    <HR><BR>

en: <i>User has no away message</i>
pl: <i>Użytkownik nie ma wiadomości zajętości</i>

en: Client Capabilities:
pl: Uprawnienia klienta:

en: <i>No Information Provided</i>
pl: <i>Brak podanych informacji</i>

en: Your connection may be lost.
pl: Twoje połączenie może być utracone.

en: AOL error
pl: Błąd AOL

en: The last message was not sent because you are over the rate limit. Please wait 10 seconds and try again.
pl: Ostatnia wiadomość nie została wysłana ponieważ przekroczyłeś limit prędkości. Zaczekaj 10 sekund i spróbuj ponownie.

en: Error
pl: Błąd

en: The maximum number of buddies allowed in your buddy list is %d, and you have %d.  Until you are below the limit, some buddies will not show up as online.
pl: Maksymalna dopuszczalna liczba kumpli na Twojej liście to %d, a masz ich %d. Dopóki przekraczasz limit niektórzy kolesie nie będą pokazywani jako dostępni.

en: Gaim - Warning
pl: Gaim - Ostrzeżenie

en: Exchange:
pl: Wymiana:

en: Unable to open Direct IM
pl: Nie można otworzyć bezpośredniego IM

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s. Doing this will let them see your IP address, and may be a security risk. Do you wish to continue?
pl: Wybrałeś otwarcie bezpośredniego połączenia IM z %s. Robiąc to pozwolisz im zobaczyć twój adres IP i może to być ryzykiem zabezpieczeń. Czy chcesz kontynuować?

en: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Status:</B> %s<BR><HR><BR><I>Remote client does not support sending status messages.</I><BR>
pl: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Stan:</B> %s<BR><HR><BR><I>Zdalny klient nie potrafi wysyłać wiadomości o stanie.</I><BR>

en: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Status:</B> %s<BR><HR><BR><I>User has no status message.</I><BR>
pl: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Stan:</B> %s<BR><HR><BR><I>Użytkownik nie ma wiadomości o stanie.</I><BR>

en: Get Status Msg
pl: Pobierz wiadomość o stanie

en: Direct IM
pl: Bezpośrednia IM

en: Get Capabilities
pl: Pobierz uprawnienia:

en: Unable to write file %s.
pl: Nie można zapisać pliku %s.

en: Unable to read file %s.
pl: Nie można czytac pliku %s.

en: Message too long, last %s bytes truncated.
pl: Wiadomość zbyt długa, ostatnie %s bajtów obcięto.

en: %s not currently logged in.
pl: %s nie jest w tej chwili zalogowany.

en: Warning of %s not allowed.
pl: Ostrzeżenie %s niedopuszczalne

en: A message has been dropped, you are exceeding the server speed limit.
pl: Wiadomość została odrzucona, przekraczasz limit prędkości serwera.

en: Chat in %s is not available.
pl: Chat w %s jest niedostępny.

en: You are sending messages too fast to %s.
pl: Wysyłasz wiadomości do %s zbyt szybko.

en: You missed an IM from %s because it was too big.
pl: Opuściłeś IM od %s ponieważ był zbyt duży.

en: You missed an IM from %s because it was sent too fast.
pl: Opuściłeś IM od %s ponieważ był wysłany zbyt szybko.

en: Failure.
pl: Awaria.

en: Too many matches.
pl: Zbyt wiele dopasowań.

en: Need more qualifiers.
pl: Potrzeba więcej kwalifikatorów.

en: Dir service temporarily unavailable.
pl: Usługa DIR tymczasowo niedostępna.

en: Email lookup restricted.
pl: Zastrzeżone wyszukiwanie email.

en: Keyword ignored.
pl: Zignorowano słowo kluczowe.

en: No keywords.
pl: Brak kluczowych.

en: User has no directory information.
pl: Użytkownik nie ma informacji o katalogu.

en: Country not supported.
pl: Kraj nie obsługiwany.

en: Failure unknown: %s.
pl: Nieznana awaria: %s.

en: The service is temporarily unavailable.
pl: Usługa tymczasowo niedostępna.

en: Your warning level is currently too high to log in.
pl: Twój poziom ostrzeżeń jest zbyt wysoki byś mógł się zalogować.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently.  Wait ten minutes and try again.  If you continue to try, you will need to wait even longer.
pl: Zbyt często łączyłeś się i rozłączałeś. Zaczekaj dziesięć minu i spróbuj ponownie. Jeśli będziesz teraz próbował dalej, będziesz musiał zaczekać dłużej.

en: An unknown signon error has occurred: %s.
pl: Nieznany błąd rejestrowania: %s.

en: An unknown error, %d, has occurred.  Info: %s
pl: Nieznany błąd, %d. Info: %s

en: Connection Closed
pl: Połączenie zamknięte

en: Waiting for reply...
pl: Oczekiwanie na odpowiedź...

en: TOC has come back from its pause. You may now send messages again.
pl: TOC powrócił. Możesz wysłać wiadomości ponownie.

en: TOC Resume
pl: Wznów TOC

en: Chat Error
pl: Błąd Chat

en: Password Change Successful
pl: Pomyślna zmiana hasła.

en: Gaim - Password Change
pl: Gaim - Zmiana hasła

en: TOC has sent a PAUSE command. When this happens, TOC ignores any messages sent to it, and may kick you off if you send a message. Gaim will prevent anything from going through. This is only temporary, please be patient.
pl: TOC wysłał polecenie PAUSE. Gdy dzieje się coś takiego TOC ignoruje wiadomości wysłane do niego i może cię wyrzucić jeśli wysyłasz wiadomość. Gaim zabezbieczy przed tym. Jest tak tylko tymczasowo, bądź cierpliwy.

en: Get Dir Info
pl: Pobierz informację o katalogu

en: Could not connect for transfer!
pl: Nie można połączyć w celu przesyłu!

en: Could not write file header!
pl: Nie można zapisać nagłówka pliku!

en: Gaim - Save As...
pl: Gaim - zapisz jako...

en: %s requests %s to accept %d file: %s (%.2f %s)%s%s
pl: %s żąda %s akceptacji pliku %d : %s (%.2f %s)%s%s

en: %s requests %s to accept %d files: %s (%.2f %s)%s%s
pl: %s żąda %s akceptacji plików %d : %s (%.2f %s)%s%s

en: %s requests you to send them a file
pl: %s żąda od ciebie wysłania mu pliku

en: Your message did not get sent.
pl: Twoja wiadomość nie została wysłana.

en: ZLocate
pl: Zlocate

en: Class:
pl: Klasa:

en: Instance:
pl: Przykład:

en: Recipient:
pl: Odbiorca:

en: About Gaim v%s
pl: O Gaim v%s

en: Gaim is a client that supports AOL's Instant Messenger protocol. It is written
    using Gtk+ and is licensed under the GPL.
    
    URL:
pl: Gaim jest klientem obsługującym protokół Instant Messenger AOL. Napisany
    z użyciem Gtk+ i licencjonowany wg. GPL.
    
    URL:

en: 
    
    IRC: #gaim on irc.openprojects.net
pl: 
    
    IRC: #gaim na irc.openprojects.net

en: Active Developers
    ====================
    Rob Flynn (maintainer) [ rob@marko.net ]
    Sean Egan (coder)      [ bj91704@binghamton.edu ]
    
    Crazy Patch Writers
    ===================
    Benjamin Miller
    Decklin Foster
    Nathan Walp
    Mark Doliner
    
    Retired Developers
    ===================
    Jim Duchek
    Eric Warmenhoven                   [ warmenhoven@yahoo.com ]
    Mark Spencer (author oryginału)   [ markster@marko.net ]
pl: Aktywni Deweloperzy
    ====================
    Rob Flynn (maintainer) [ rob@marko.net ]
    Sean Egan (coder)      [ bj91704@binghamton.edu ]
    
    Autorzy Szalonych Łatek
    ===================
    Benjamin Miller
    Decklin Foster
    Nathan Walp
    Mark Doliner
    
    Zmęczeni Deweloperzy
    ===================
    Jim Duchek
    Eric Warmenhoven                   [ warmenhoven@yahoo.com ]
    Mark Spencer (original author)   [ markster@marko.net ]

en: Close
pl: Zamknij

note: this makes the sizes not work. GTK_WIDGET_SET_FLAGS(button, GTK_CAN_DEFAULT); gtk_widget_grab_default(button);
en: Web Site
pl: Strona Web

en: Signoff
pl: Wypisz się

en: Please enter your logon
pl: Wpisz swoją nazwę logowania

en: Signon Error
pl: Błąd zapisywania się

en: Gaim - Login
pl: Gaim - Logowanie

en: Screen Name:
pl: Nazwa ekranu:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Quit
pl: Wyjście

en: Accounts
pl: Konta

en: Signon
pl: Zapisz się

en: About
pl: O ...

en: Options
pl: Opcje

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Attempting to sign on....
pl: Próba zapisania się...

en: Offline. Click to bring up login box.
pl: Niedostępny. Kliknij by uaktywnić okno logowania.

en: Away: %d pending.
pl: Zajęty: w trakcie %d

en: Away.
pl: Zajęty.

en: New Away Message
pl: Nowy komunikat Zajęty

en: Can't create Gaim applet!
pl: Nie można stworzyć apletu Gaim!

en: About...
pl: O ...

en: Gaim - Away!
pl: Gaim - Zajęty!

en: I'm Back!
pl: Jestem z powrotem!

en: Back
pl: Powrót

en: Remove Away Message
pl: Usuń wiadomość Zajęty

en: Set All Away
pl: Ustaw wszystkie Zajęty

note: Put the buttons in the box
en: Add
pl: Dodaj

en: Group
pl: Grupa

en: Remove
pl: Usuń

note: Put the buttons in the box
en: Alias
pl: Pseudo

en: Add Buddy Pounce
pl: Dodaj wychwyconego kumpla

en: View Log
pl: Pokaż log

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Un-Alias
pl: Od-pseudo

en: Buddy Pounce
pl: Wychwyć kumpla

en: New Buddy Pounce
pl: Nowe wychwycenie kumpla

en: Remove Buddy Pounce
pl: Usuń wychwycenie kumpla

en: [Click to edit]
pl: [Kliknij by edytować]

en: Logged in: %s
pl: Zalogowany: %s

en: Warnings: %d%%
pl: Ostrzeżenia: %d%%

en: Capabilities: %s
pl: Uprawnienia: %s

en: Alias: %s               
    Screen Name: %s
    %s%s%s%s%s%s
pl: Pseudo: %s              
    Nazwa ekranu: %s
    %s%s%s%s%s%s

en: Idle:
pl: Bezczynność:

en: %s logged in.
pl: %s zalogowany.

en: %s logged out.
pl: %s wylogowany.

en: Information on selected Buddy
pl: Informacje o wybranym kumplu

en: Send Instant Message
pl: Wyślij IM

en: Start/join a Buddy Chat
pl: Rozpocznij/przyłącz do chatu kumpla

en: Activate Away Message
pl: Aktywuj wiadomość Zajęty

en: File
pl: Plik

en: Add A Buddy
pl: Dodaj kumpla

en: Join A Chat
pl: Przyłącz do chatu

en: New Instant Message
pl: Nowa IM

en: Get User Info
pl: Pobierz informacje o użytkowniku

en: Import Buddy List
pl: Importuj listę kumpli

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Protocol Actions
pl: Akcje protokołu

en: View System Log
pl: Pokaż log systemowy

en: Load Script
pl: Wczytaj skrypt

en: Unload All Scripts
pl: Wyładuj wszystkie skrypty

en: List Scripts
pl: Lista skryptów

en: Help
pl: Pomoc

en: Online Help
pl: Pomoc on-line

en: Debug Window
pl: Okno odpluskwiania

en: About Gaim
pl: O Gaim

en: Buddy List
pl: Lista kumpli

en: Add a new Buddy
pl: Dodaj nowego kumpla

en: Add a new Group
pl: Dodaj nową grupę

en: Remove selected Buddy/Group
pl: Usuń wybranego kumpla/grupę

en: Edit Buddies
pl: Edytuj kumpli

en: Gaim - Buddy List
pl: Gaim - lista kumpli

en: Join Chat
pl: Przyłącz do chatu

en: Buddy Chat
pl: Chat z kumplem

en: Join Chat As:
pl: Przyłącz do chatu jako:

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Join
pl: Przyłącz

en: Invite
pl: Wywołaj

en: Buddy
pl: Koleś

en: Message
pl: Wiadomość

en: Gaim - Invite Buddy Into Chat Room
pl: Gaim - zawołaj kumpla do pokoju chat

en: Un-Ignore
pl: Od-ignoruj

en: Ignore
pl: Ignoruj

note: don't remove them from ignored in case they re-enter
en: %d %s in room
pl: %d %s w pokoju

en: %s entered the room.
pl: %s wszedł do pokoju.

en: %s is now known as %s
pl: %s znany jest jako %s

en: %s left the room (%s).
pl: %s wyszedł z pokoju (%s).

en: %s left the room.
pl: %s wyszedł z pokoju

en: Gaim - Group Chats
pl: Gaim - grupy chatów

en: Topic:
pl: Temat:

en: 0 people in room
pl: 0 ludzi w pokoju

en: Whisper
pl: Szept

en: Send
pl: Wyślij

en: Block
pl: Blokuj

en: Warn
pl: Ostrzeż

en: Gaim - Save Conversation
pl: Gaim - zapisz rozmowę

en: Gaim - Insert Image
pl: Gaim - Wstaw obraz

en: Unable to send message: too large
pl: Nie można wysłać wiadomości: zbyt duża

en: Message Error
pl: Błąd wiadomości

en: Unable to send message: Unknown reason
pl: Nie można wysłać wiadomości: powód nieznany

en: Currently at %d,
pl: W tej chwili przy %d,

en: Setting position to %d
pl: Ustawianie pozycji na %d

en: Bold Text
pl: Tekst pogrubiony

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Italics Text
pl: Tekst pochylony

en: Italics
pl: Pochylenie

en: Underline Text
pl: Tekst podkreślony

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Strike through Text
pl: Tekst przekreślony

en: Strike
pl: Przekreślenie

en: Decrease font size
pl: Zmiejsz wielkość czcionki

en: Small
pl: Mała

en: Normal font size
pl: Normalna wielkość czcionki

en: Normal
pl: Normalna

en: Increase font size
pl: Zwiększ wielkość czcionki

en: Big
pl: Duża

en: Select Font
pl: Wybierz czcionkę

en: Font
pl: Czcionka

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Color
pl: Kolor

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Insert Link
pl: Wstaw odnośnik

en: Link
pl: Odnośnik

en: Insert smiley face
pl: Wstaw uśmiechniętą twarz

en: Smiley
pl: Uśmiech

en: Insert IM Image
pl: Wstaw obraz IM

en: Image
pl: Obraz

en: Enable logging
pl: Załącz logowanie

en: Logging
pl: Logowanie

en: Save Conversation
pl: Zapisz rozmowę

en: Save
pl: Zapisz

en: Enable sounds
pl: Załącz dźwięki

en: Sound
pl: Dźwięk

en: Gaim - Conversations
pl: Gaim - rozmowy

en: Send message as:
pl: Wyślij wiadomość jako:

en: Gaim - Save Icon
pl: Gaim - zapisz ikonę

en: Disable Animation
pl: Wyłącz animację

en: Enable Animation
pl: Załącz animację

en: Hide Icon
pl: Ukryj ikonę

en: Save Icon As...
pl: Zapisz ikonę jako...

en: Gaim - Warn user?
pl: Gaim - ostrzec użytkownika?

en: Do you really want to warn %s?
pl: Czy naprawdę chcesz ostrzec użytkownika %s?

en: Warn anonymously?
pl: Ostrzec anonimowo?

en: Anonymous warnings are less harsh.
pl: Anonimowe ostrzeżenia są mniej przykre.

en: Removing '%s' from buddylist.
pl: Usuwanie '%s' z listy kumpli.

en: Gaim - Remove %s?
pl: Gaim - Usunąć %s?

en: Remove Buddy
pl: Usuń kumpla

en: You are about to remove '%s' from
    your buddylist. Do you want to continue?
pl: Zamierzasz usunąć '%s' ze swojej
    listy kumpli. Kontynuować ?

en: Accept
pl: Akceptuj

note: Build OK Button
en: OK
pl: Ok

en: Gaim - IM user
pl: Gaim - Użytkownik IM

en: IM who:
pl: kto IM:

en: User:
pl: Użytkownik:

en: Account:
pl: Konto:

note: Finish up
en: Gaim - Get User Info
pl: Gaim - Pobierz informacje o użytkowniku

en: Add Group
pl: Dodaj grupę

en: Gaim - Add Group
pl: Gaim - Dodaj grupę

en: Gaim - Add Buddy
pl: Gaim - Dodaj kumpla

en: Add Buddy
pl: Dodaj kumpla

en: Contact
pl: Kontakt

note: Set up stuff for the account box
en: Add To
pl: Dodaj do

en: Please enter a buddy to pounce.
pl: Wprowadź kumpla do wywołania.

en: Buddy Pounce Error
pl: Błąd wywołania kumpla

en: Gaim - New Buddy Pounce
pl: Gaim - Nowe wywołanie kumpla

note: <pounce type="who">
en: Pounce Who
pl: Wychwyć Kto

en: Account
pl: Konto

note: </pounce type="who"> <pounce type="when">
en: Pounce When
pl: Wychwyć Kiedy

en: Pounce on sign on
pl: Wywołaj przy zapisywaniu się

en: Pounce on return from away
pl: Wywołaj przy powrocie z Zajęty

en: Pounce on return from idle
pl: Wywołaj przy powrocie z bezczynności

en: Pounce when buddy is typing to you
pl: Dźwięk gdy koleś napisze do Ciebie

note: </pounce type="when"> <pounce type="action">
en: Pounce Action
pl: Akcje protokołu

en: Open IM Window
pl: Otwórz okno IM

en: Popup Notification
pl: Powiadomienie Popup

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Execute command on pounce
pl: Wykonaj polecenie przy wywołaniu

en: Play sound on pounce
pl: Odtwórz dźwięk przy wywołaniu

note: </pounce type="action">
en: Save this pounce after activation
pl: Zapisz to wywołanie po aktywacji

en: Gaim - Set Dir Info
pl: Gaim - ustaw informacje katalogowe

en: Directory Info
pl: Informacja katalogowa

en: Allow Web Searches To Find Your Info
pl: Dopuszczaj przeszukiwania Web w celu znalezienia twojego info

note: Line 1
en: First Name
pl: Imię

note: Line 2
en: Middle Name
pl: Drugie imię

note: Line 3
en: Last Name
pl: Nazwisko

note: Line 4
en: Maiden Name
pl: Nazwisko panieńskie

note: Line 6
en: State
pl: Stan

en: New Passwords Do Not Match
pl: Nowe hasła nie są zgodne

en: Gaim - Change Password Error
pl: Gaim - błąd zmiany hasła

en: Fill out all fields completely
pl: Wypełnij całkowicie wszystkie pola

en: Original Password
pl: Hasło oryginalne

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: New Password (again)
pl: Nowe hasło (ponownie)

en: Gaim - Set User Info
pl: Gaim - ustaw informację użytkownika

en: Below are the results of your search:
pl: Poniżej są wyniki twojego wyszukiwania:

en: Permit
pl: Akceptuj

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Gaim - Add Permit
pl: Gaim - dodaj akceptację

en: Gaim - Add Deny
pl: Gaim - dodaj odrzucenie

en: Gaim - Log Conversation
pl: Gaim - loguj rozmowę

en: Search for Buddy
pl: Szukaj kumpla

en: Gaim - Find Buddy By Info
pl: Gaim - znajdź kumpla wg informacji

en: Gaim - Find Buddy By Email
pl: Gaim - znajdź kumpla wg adresu email

en: Gaim - Add URL
pl: Gaim - Dodaj URL

en: Select Text Color
pl: Wybierz kolor tekstu

en: Select Background Color
pl: Wybierz kolor tła

en: Import to:
pl: Importuj do:

en: Gaim - Import Buddy List
pl: Gaim - importuj listę kumpli

note: We shouldn't allow a blank title
en: You cannot create an away message with a blank title
pl: Nie możesz stworzyć wiadomości Zajęty bez tytułu

note: We shouldn't allow a blank message
en: You cannot create an empty away message
pl: Nie możesz stworzyć pustej wiadomości Zajęty

en: Gaim - New away message
pl: Gaim - nowa wiadomość zajęty

en: New away message
pl: Nowa wiadomość zajęty

en: Away title:
pl: Tytuł Zajęty:

en: Use
pl: Użyj

en: Save & Use
pl: Zapisz i użyj

note: show everything
en: Smile!
pl: Uśmiech!

en: Alias Buddy
pl: Pseudo kumpla

en: Gaim - Alias Buddy
pl: Gaim - pseudo kumpla

en: Gaim - Save Log File
pl: Gaim - zapisz plik logu

en: Unable to remove file %s - %s
pl: Nie można usunąć pliku %s - %s

en: Really clear log?
pl: Naprawdę wyczyścić log?

en: Okay
pl: Okej

en: Date
pl: Data

en: Conversation
pl: Rozmowa

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Gaim - Rename Group
pl: Gaim - zmień nazwę grupy

en: Rename Group
pl: Zmień nazwę grupy

en: New name:
pl: Nowa nazwa:

en: Gaim - Rename Buddy
pl: Gaim - zmień nazwę kumpla

en: Rename Buddy
pl: Zmień nazwę kumpla

note: Below is basically stolen from plugins.c
en: Gaim - Select Perl Script
pl: Gaim - wybierz skrypt Perl

en: Could not open config file %s.
pl: Nie można otworzyć pliku konfiguracji %s.

en: Preferences Error
pl: Błąd preferencji

en: Received: '%s'
pl: Odebrano: '%s'

en: g003: Error opening connection.
pl: g003: Błąd otwierania połączenia.

en: Gaim - Load Buddy Icon
pl: Gaim - wczytaj ikonę użytkownika

en: Buddy Icon File:
pl: Ikona kolegi

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Reset
pl: Zeruj

en: Screenname:
pl: Nazwa ekranu:

en: Alias:
pl: Pseudo:

en: Protocol:
pl: Protokół:

en: Remember Password
pl: Pamiętaj hasło

en: Auto-Login
pl: Automatyczne logowanie

en: New Mail Notifications
pl: Powiadomienie o nowej poczcie

en: Register with server
pl: Rejestracja na serwerze

en: Gaim - Modify Account
pl: Gaim - modyfikuj konto

en: Enter Password
pl: Wprowadź hasło

en: You cannot log this account in; you do not have the protocol it uses loaded, or the protocol does not have a login function.
pl: Nie możesz zalogować się na to konto; nie masz załadowanego odpowiedniego protokołu lub nie ma on funkcji logowania.

en: Login Error
pl: Błąd logowania

en: Are you sure you want to delete %s?
pl: Jesteś pewien, że chcesz usunąć %s?

en: Gaim - Account Editor
pl: Gaim - edytor kont

en: Select All
pl: Wybierz wszystkie

en: Select Autos
pl: Wybierz automaty

en: Select None
pl: Wybierz żaden

en: Modify
pl: Modyfikuj

en: Sign On/Off
pl: Zapisz / wypisz się

en: Delete
pl: Usuń

en: %s was unable to sign on
pl: %s nie mógł się zalogować

en: Notice
pl: Uwaga

en: %s has been signed off
pl: %s wylogował się: %s

en: Connection Error
pl: Błąd połączenia

en: Perl Scripts
pl: Skrypty Perl

en: Gaim - Plugin List
pl: Gaim - lista wtyczek

en: Gaim - Plugins
pl: Gaim - wtyczki

note: Left side: frame with list of plugin file names
en: Loaded Plugins
pl: Wczytane wtyczki

en: Filepath:
pl: Ścieżka do plików:

en: Load
pl: Wczytaj

en: Load a plugin from a file
pl: Wczytaj wtyczkę z pliku

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Configure settings of the selected plugin
pl: Konfiguruj ustawienia wybranej wtyczki

en: Reload
pl: Wczytaj ponownie

en: Reload the selected plugin
pl: Wczytaj ponownie wybraną wtyczkę

en: Unload
pl: Wyładuj

en: Unload the selected plugin
pl: Wyładuj wybraną wtyczkę

en: Close this window
pl: Zamknij to okno

en: General Options
pl: Opcje ogólne

en: All options take effect immediately unless otherwise noted.
pl: Wszystkie opcje działają od razu, chyba, że napisano inaczej.

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Use borderless buttons
pl: Używaj przycisków bez obrysu

en: Show Buddy Ticker
pl: Pokaż wskaźnik kumpli

en: Show Debug Window
pl: Pokaż okno odpluskwiania

note: Preferences should be positive
en: Notify buddies that you are typing to them
pl: Wychwyć kumpli, do których piszesz

en: Report Idle Times
pl: Raportuj czasy bezczynności

en: None
pl: Brak

en: Gaim Use
pl: Użyj Gaim

en: X Use
pl: Użyj X

en: Log all conversations
pl: Loguj wszystkie rozmowy

en: Strip HTML from logs
pl: Wyciągnij HTML z logów

en: Log when buddies sign on/sign off
pl: Loguj gdy kumple zapisują/wypisują się

en: Log when buddies become idle/un-idle
pl: Loguj gdy kumple stają się bezczynni/od-bezczynni

en: Log when buddies go away/come back
pl: Loguj gdy kumple stają się zajęci/wracają

en: Log your own signons/idleness/awayness
pl: Loguj swoje własne zapisywania/bezczynności/zajętości

en: Individual log file for each buddy's signons
pl: Oddzielne pliki logów dla każdego zapisania się kumpla

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Pop up new window by default
pl: Domyślnie otwieraj nowe okno

en: GNOME URL Handler
pl: Obsługa URL przez Gnome

en: Manual
pl: Ręcznie

en: Proxy Options
pl: Opcje proxy

en: Not all protocols can use these proxy options. Please see the README file for details.
pl: Nie wszystkie protokoły mogą używać proxy. Przeczytaj plik README by dowiedzieć się szczegółów

en: Proxy Type
pl: Typ proxy

en: Proxy Server
pl: Serwer proxy

en: No Proxy
pl: Bez proxy

en: SOCKS 4
pl: Socks 4

en: SOCKS 5
pl: Socks 5

en: Host
pl: Serwer

en: User
pl: Użytkownik

en: Password
pl: Hasło

en: Buddy List Options
pl: Opcje listy kumpli

en: Buddy List Window
pl: Okno listy kumpli

en: Tab Placement:
pl: Ustawienie zakładek

en: Top
pl: Góra

en: Bottom
pl: Dół

en: Hide IM/Info/Chat buttons
pl: Ukryj przyciski IM/Info/Chat

en: Automatically show buddy list on sign on
pl: Automatycznie pokaż po zapisaniu się listę kumpli

en: Display Buddy List near applet
pl: Pokaż listę kumpli blisko apletu

en: Save Window Size/Position
pl: Zapisz wielkość/pozycję okna

en: Show pictures on buttons
pl: Pokaż obrazki na przyciskach

en: Raise Buddy List on Signons and Signoffs
pl: Pokaż listę kumpli przy logowaniach i wylogowaniach

en: Group Displays
pl: Ekrany grup

en: Hide groups with no online buddies
pl: Ukryj grupy bez dostępnych kumpli

en: Show numbers in groups
pl: Pokaż liczby w grupach

en: Buddy Displays
pl: Ekrany kumpli

en: Show buddy type icons
pl: Pokaż ikony typu kumpli

en: Show warning levels
pl: Pokaż poziomy ostrzeżeń

en: Show idle times
pl: Pokaż czasy bezczynności

en: Grey idle buddies
pl: Bezczynni kumple w szarym kolorze

en: Conversation Options
pl: Opcje rozmów

en: Keyboard Options
pl: Opcje klawiatury

en: Enter sends message
pl: Enter wysyła wiadomość

en: Control-Enter sends message
pl: Control-Enter wysyła wiadomość

en: Escape closes window
pl: Escape zamyka okno

en: Control-W closes window
pl: Control-W zamyka okno

en: Control-{B/I/U/S} inserts HTML tags
pl: Control-[B/I/U/S] wstawia tagi HTML

en: Control-(number) inserts smileys
pl: Control-(liczba) wstawia twarzyczki :-)

en: F2 toggles timestamp display
pl: F2 przełącza wyświetlanie znacznika czasu

en: Display and General Options
pl: Ekran i Opcje ogólne

en: Show graphical smileys
pl: Pokaż graficzne twarzyczki ;-)

en: Show timestamp on messages
pl: Pokaż znaczniki czasu wiadomości

en: Show URLs as links
pl: Pokaż URLe jako linki

en: Highlight misspelled words
pl: Podświetlaj źle napisane słowa

en: Sending messages removes away status
pl: Wysłanie wiadomości usuwa stan Zajęty

en: Queue new messages when away
pl: Kolejkuj nowe wiadomości gdy zajęty

en: Ignore colors
pl: Ignoruj kolory

en: Ignore font faces
pl: Ignoruj krój czcionki

en: Ignore font sizes
pl: Ignoruj wielkości czcionki

en: Ignore TiK Automated Messages
pl: Ignoruj automatyzowane wiadomości TIK

en: Ignore new conversations when away
pl: Ignoruj nowe rozmowy gdy zajęty

en: IM Options
pl: Opcje IM

en: IM Window
pl: Okno IM

en: Show buttons as:
pl: Pokaż przyciski jako:

en: Pictures And Text
pl: Obrazki i tekst

en: Pictures
pl: Obrazki

en: Text
pl: Tekst

en: Show all conversations in one tabbed window
pl: Pokaż wszystkie rozmowy w jednym oknie z zakładkami

en: Show chats in the same tabbed window
pl: Pokaż wszystkie chaty w jednym oknie z zakładkami

en: Raise windows on events
pl: Powiększ okno przy zdarzeniach

en: Show logins in window
pl: Pokaż logowania w oknie

en: Show aliases in tabs/titles
pl: Pokazuj aliasy w zakładkach/tytułach

en: Hide window on send
pl: Ukryj okno przy wysyłaniu

en: Window Sizes
pl: Wielkości okna

en: New window width:
pl: Szerokość nowego okna:

en: New window height:
pl: Wysokość nowego okna:

en: Entry widget height:
pl: Wprowadź wysokość widgetu

en: Tab Placement
pl: Ustawienie zakładek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Buddy Icons
pl: Ikony kumpla

en: Hide Buddy Icons
pl: Ukryj ikony kumpla

en: Disable Buddy Icon Animation
pl: Wyłącz animację ikon kumpli

en: Chat Options
pl: Opcje chatu

en: Group Chat Window
pl: Okno grupy chatu

en: Show all chats in one tabbed window
pl: Pokaż wszystkie chaty w jednym oknie z zakładkami

en: Show conversations in the same tabbed window
pl: Pokaż wszystkie rozmowy w jednym oknie z zakładkami

en: Show people joining/leaving in window
pl: Pokaż ludzi przyłączających się/wychodzących w oknie

en: Tab Completion
pl: Uzupełnianie tab

en: Tab-Complete Nicks
pl: Uzupełnianie nicków tabulatorem

en: Old-Style Tab Completion
pl: Uzupełnianie tab w starym stylu

en: Font Options
pl: Opcje czcionki

en: Italic Text
pl: Pochylony tekst

en: Select
pl: Wybierz

en: Font Face for Text
pl: Krój czcionki tekstu

en: Font Size for Text
pl: Wielkość czcionki tekstu

en: Gaim - Sound Configuration
pl: Gaim - konfiguracja dźwięku

en: Choose...
pl: Wybierz...

en: Sound Options
pl: Opcje dźwięku

en: No sounds when you log in
pl: Bez dźwięków gdy się logujesz

en: Sounds while away
pl: Dźwięki podczas zajętości

en: Sound method
pl: Sposób odgrywania

en: Sound command
    (%s for filename)
pl: Polecenie odegrania plików
    (%s dla nazwy pliku)

en: Sound played when:
pl: Dźwięk odtwarzany gdy:

en: Away Messages
pl: Wiadomości Zajęty

en: Don't send auto-response
pl: Nie wysyłaj automatycznej odpowiedzi

en: Only send auto-response when idle
pl: Wysyłaj automatyczną odpowiedź tylko gdy bezczynny

en: Time between sending auto-responses (in seconds):
pl: Czas pomiędzy auto-opdowiedziami (w sekundach):

en: Auto Away after
pl: Automatycznie Zajęty po

en: minutes using
pl: minutach używając

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Edit
pl: Edycja

en: Make Away
pl: Zrób Zajęty

en: Privacy Options
pl: Opcje prywatności

en: Set privacy for:
pl: Ustaw prywatność dla:

en: Allow all users to contact me
pl: Pozwól wszystkim użytkownikom na kontakt ze mną

en: Allow only the users below
pl: Pozwól tylko użytkownikom poniżej

en: Allow List
pl: Lista zezwoleń

en: Deny all users
pl: Zabroń wszystkim użytkownikom

en: Block the users below
pl: Blokuj użytkowników poniżej

en: Block List
pl: Lista blokowań

en: Gaim - Preferences
pl: Gaim - preferencje

en: Gaim debug output window
pl: Gaim okno wyjścia odplukswiania

en: General
pl: Ogólnie

en: Conversations
pl: Rozmowy

en: Sounds
pl: Dźwięki

en: Privacy
pl: Prywatność

en: You have attempted to load a protocol which was not compiled from the same version of the source as this application was. Unfortunately, because it is not the same version I cannot safely tell you which one it was. Needless to say, it was not successfully loaded.
pl: Próbowałeś wczytać protokół, który nie został skompilowany tą samą wersją źródła co aplikacja. Niesczęśliwie się składa, ponieważ nie jest to ta sama wersja i nie mogę powiedzieć Ci, która to była. Co by nie gadał, protokół nie został załadowany.

en: Protocol Error
pl: Błąd protokołu

en: %s was using %s, which got removed. %s is now offline.
pl: %s używał %s, który usunięto. %s jest teraz niedostępny.

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Accept?
pl: Akcpetujesz?

en: Gaim - Prompt
pl: Gaim - prompt

en: Gaim - New Mail
pl: Gaim - Nowa poczta

en: Open Mail
pl: Otwórz pocztę

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s%s
pl: %s%s%s%s wykonał %s swojego kumpla%s%s%s

en: 
    
    Do you wish to add him or her to your buddy list?
pl: 
    
    Chcesz ich doać do swojej listy kumpli?

en: You do not currently have any protocols available that are able to register new accounts.
pl: Nie masz w tej chwili żadnych dostępnych protokołów, którymi mógłbyś zarejestrować nowe konta.

en: Gaim - Registration
pl: Gaim - Rejestracja

en: Registration Information
pl: Informacje rejestracji

en: Register
pl: Rejestruj

en: Please enter your password
pl: Wpisz swoje hasło

en: (%d messages)
pl: (%d wiadomości)

en: (1 message)
pl: (1 wiadomość)

en: Warned
pl: Ostrzeżono

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: More Info
pl: Więcej informacji
