Gaim - en to sl translation catalogue (1558 entries)

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Auto-Reconnect
sl: Samodejno se ponovno poveŵi

note: *< name *< version *  summary *  description
en: When you are kicked offline, this reconnects you.
sl: Ob prekinitvi povezave boste ponovno povezani.

en: Mail Server
sl: Poŷtni streŵnik

en: %s (%d new/%d total)
sl: %s (%d novih/%d vseh)

en: Check Mail
sl: Preveri poŷto

en: Check email every X seconds.
sl: Preveri poŷto vsakih X sekund.

en: Point values to use when...
sl: Vrednosti toīk, ko ...

en: Buddy is offline:
sl: Prijatelj ni na zvezi:

en: Buddy is away:
sl: Prijatelj je odsoten:

en: Buddy is idle:
sl: Prijatelj je nedejaven:

en: Use last matching buddy
sl: Uporabi zadnjega ustreznega prijatelja

note: Explanation
en: The buddy with the lowest score is the buddy who will have priority in the contact.
    The default values (offline = 4,away = 2, and idle = 1)
    will use what used to be the built-in order active->idle->away->away+idle->offline.
sl: Prijatelj z najmanj toīkami bo imel prednost na seznamu stikov.
    Privzete vrednosti (ni na zvezi = 4, odsoten = 2 in nedejaven = 1) bodo uporabile
    vgrajen vrstni red: dejaven->nedejaven->odsoten->odsoten+nedejaven->ni na zvezi.

en: Point values to use for Account...
sl: Vrednosti toīk za raīun ...

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Priority
sl: Prednost stika

note: *< name *< version *< summary
en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
sl: Omogoīa nastavljanje vrednosti, ki pripadajo razliīnim stanjem prijateljev.

note: *< description
en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
sl: Omogoīa nastavljanje vrednosti toīk za stanja prijateljev nedejaven/odsoten/ni na zvezi pri raīunanju prednosti stikov.

en: Gaim - Signed off
sl: Gaim - Odjavljen

en: Gaim - Away
sl: Gaim - Odsoten

en: Auto-login
sl: Samodejna prijava

en: New Message...
sl: Novo sporoīilo ...

en: Join A Chat...
sl: Pridruŵi se pomenku ...

en: New...
sl: Novo ...

en: Away
sl: Odsoten

note: else...
en: Back
sl: Nazaj

en: Mute Sounds
sl: Utiŷaj zvoīne signale

en: File Transfers
sl: Prenosi Datotek

en: Accounts
sl: Raīuni

en: Preferences
sl: Nastavitve

en: Signoff
sl: Odjavi se

en: Quit
sl: Konīaj

en: Tray Icon Configuration
sl: Nastavitve ikone na pladnju

en: _Hide new messages until tray icon is clicked
sl: _Skrij nova sporoīila, dokler ne kliknem ikone na pladnju

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: System Tray Icon
sl: Ikona na pladnju

note: *< name *< version *  summary
en: Displays an icon for Gaim in the system tray.
sl: Prikaŵe ikono za Gaim v sistemskem pladnju.

note: *  description
en: Displays a system tray icon (in GNOME, KDE or Windows for example) to show the current status of Gaim, allow fast access to commonly used functions, and to toggle display of the buddy list or login window. Also allows messages to be queued until the icon is clicked, similar to ICQ.
sl: Prikaŵe ikono v sistemskem pladnju (na primer v GNOME, KDE ali Windows) in s tem prikazuje trenutno stanje pogovorov ter omogoīa laŵji dostop do pogosto uporabljanih funkcij. S to ikono lahko tudi skrije oz. prikaŵe seznam stikov ali prijavnega zaslona. Omogoīa tudi īakanje sporoīil, dokler ne kliknete ikone, podobno kot pri ICQ.

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Gaim File Control
sl: Nadzor Gaim Datotekami

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Allows you to control Gaim by entering commands in a file.
sl: Omogoīa van nadzor nad Gaim z vnaŷanjem ukazov v datoteko.

en: Not connected to AIM
sl: Nepovezan z AIM

en: No screenname given.
sl: Manjka vzdevek.

en: No roomname given.
sl: Manjka ime sobe.

en: Invalid AIM URI
sl: Neveljaven AIM naslov

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Remote Control
sl: Oddaljeni nadzor

note: *< name *< version *  summary
en: Provides remote control for gaim applications.
sl: Omogoīa oddaljeni nadzor nad Gaim aplikacijami.

note: *  description
en: Gives Gaim the ability to be remote-controlled through third-party applications or through the gaim-remote tool.
sl: Omogoīa oddaljeno uporabo programa Gaim s pomoījo drugih programov ali prek orodja gaim-remote.

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Gaim Demonstration Plugin
sl: Gaim predstavitveni vstavek

note: *< name *< version *  summary
en: An example plugin that does stuff - see the description.
sl: Vzorīni vstavek, ki poīne razne malenkosti - oglejte si opis.

note: *  description
en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
sl: To je skrajno carski vstavek, ki naredi dosti stvari:
    - Ko se prijavite, pove kdo je napisal ta program
    - Prikaŵe vsa dospela sporoīila īrkovana nazaj
    - Poŷlje sporoīilo prijateljem na vaŷem seznamu takoj ko se prijavijo

note: Configuration frame
en: Mouse Gestures Configuration
sl: Nastavitve miŷkinih gest

en: Middle mouse button
sl: Srednja miŷkina tipka

en: Right mouse button
sl: Desna miŷkina tipka

note: "Visual gesture display" checkbox
en: _Visual gesture display
sl: _Vizualen prikaz gest

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Mouse Gestures
sl: Miŷkine geste

note: *< name *< version *  summary
en: Provides support for mouse gestures
sl: Omogoīa podporo za miŷkine geste

note: *  description
en: Allows support for mouse gestures in conversation windows.
    Drag the middle mouse button to perform certain actions:
    
    Drag down and then to the right to close a conversation.
    Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
    Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
sl: Omogoīa podporo za miŷje geste v pogovornih oknih.
    Povlecite s srednjo miŷkino tipko, da storite naslednje:
    
    Povlecite navzdol in zatem desno, da konīate pogovor.
    Povlecite navzgor in zatem levo, da se vrnete k prejŷnjemu pogovoru.
    Povlecite navzgor in zatem desno, da se premaknete k naslednjem pogovoru.

en: Local Addressbook
sl: Lokalni imenik

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Instant Messaging
sl: Neposredno sporoīanje

note: Add the label.
en: Select a person from your address book below, or add a new person.
sl: Izberite osebo iz vaŷega imenika spodaj ali dodajte novo.

note: "Search"
en: Search
sl: Iŷīi

en: Group:
sl: Skupina:

note: "New Person" button
en: New Person
sl: Nova oseba

note: "Select Buddy" button
en: Select Buddy
sl: Izberi prijatelja

note: Add the label.
en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
sl: Izberite osebo iz vaŷega imenika, ki ji ŵelite dodati tega prijatelja, ali ustvarite novo osebo.

note: Add the disclosure
en: Show user details
sl: Pokaŵi podrobnosti o uporabniku

en: Hide user details
sl: Skrij podrobnosti o uporabniku

note: "Associate Buddy" button
en: _Associate Buddy
sl: Pridruŵi prijatelj_a

en: Buddies
sl: Prijatelji

en: Add to Address Book
sl: Dodaj v imenik

note: Configuration frame
en: Evolution Integration Configuration
sl: Nastavitve integracije z Evolution

note: Label
en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
sl: Izberite vse raīune, katerim naj se samodejno dodajo prijatelji.

en: Account
sl: Raīun

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Evolution Integration
sl: Integracija z Evolution

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides integration with Ximian Evolution.
sl: Omogoīa integracijo s Ximian Evolution.

en: Please enter the person's information below.
sl: Spodaj vnesite podatke o osebi

en: Please enter the buddy's screen name and account type below.
sl: Spodaj vnesite prijateljev vzdevek in vrsto raīuna.

en: Account type:
sl: Vrsta raīuna:

en: Screenname:
sl: Ime:

note: Optional Information section
en: Optional information:
sl: Dodatne informacije:

note: Label
en: Buddy Icon
sl: Ikona prijatelja

en: First name:
sl: Ime:

en: Last name:
sl: Priimek:

en: E-mail:
sl: E-poŷta:

en: History
sl: Zgodovina

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
sl: Prikaŵe nedavno zabeleŵene pogovore v novih pogovorih.

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
sl: Ko zaīnete nov pogovor, bo ta vstavek samodejno vstavil prejŷnji pogovor v trenutnega.

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Iconify on Away
sl: Pomanjŷaj, ko sem odsoten

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
sl: Pomanjŷa seznam prijateljev in pogovorna okna, ko ste odsotni.

en: I'dle Mak'er
sl: NedejavniK

en: _Set
sl: _Nastavi

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle for
sl: Omogoīa roīno nastavitev īasa vaŷe odsotnosti

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Client
sl: Preskusni odjemalec IPC

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a client.
sl: Preskusite vstavek s podporo IPC, kot odjemalec.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
sl: Preskusite vstavek s podporo IPC, kot odjemalec. Poiŷīe streŵniŷki vstavek in kliīe registrirane ukaze.

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Server
sl: Preskusni streŵnik IPC

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a server.
sl: Preskusite vstavek s podporo IPC, kot streŵnik.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
sl: Preskusite vstavek s podporo IPC, kot streŵnik. Ukazi IPC bodo registrirani.

en: Mail Checker
sl: Preverjevalnik poŷte

en: Checks for new local mail.
sl: Preveri morebitno novo poŷto.

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
sl: Doda majhno ŷkatlo na seznam prijateljev, ki prikazuje, ali imate novo poŷto.

note: ---------- "Notify For" ----------
en: Notify For
sl: Obveŷīaj o

en: _IM windows
sl: Okna za _neposredne pogovore

en: C_hat windows
sl: _Pogovorna okna

en: _Focused windows
sl: Okna, ki imajo _fokus

note: ---------- "Notification Methods" ----------
en: Notification Methods
sl: Naīini obveŷīanja

en: Prepend _string into window title:
sl: Dodaj _obvestilo v naslov okna:

note: Count method button
en: Insert c_ount of new messages into window title
sl: Prikaŵi _ŷtevilo novih sporoīil v naslovu okna

note: Urgent method button
en: Set window manager "_URGENT" hint
sl: V upravljalniku oken nastavi namig "N_UJNO"

note: ---------- "Notification Removals" ----------
en: Notification Removal
sl: Odstranjevanje obvestil

note: Remove on focus button
en: Remove when conversation window _gains focus
sl: Odstrani, ko pogovorno okno _dobi fokus

note: Remove on click button
en: Remove when conversation window _receives click
sl: Odstrani, ko _kliknete na pogovorno okno

note: Remove on type button
en: Remove when _typing in conversation window
sl: Odstrani, ko _tipkam v pogovornem oknu

note: Remove on message send button
en: Remove when a _message gets sent
sl: Odstrani, ko je _sporoīilo poslano

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Notification
sl: Obvestila o sporoīilih

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
sl: Ponuja mnoge naīine opozarjanja na nova sporoīila.

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Perl Plugin Loader
sl: Vstavek za nalaganje Perl vstavkov

note: *< name *< version *< summary
en: Provides support for loading perl plugins.
sl: Doda zmoŵnost nalaganja vstavkov v programskem jeziku perl.

en: Raw
sl: Direktno

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
sl: Omogoīa direktni vnos v protokole.

en: Lets you send raw input to text-based protocols (Jabber, MSN, IRC, TOC). Hit 'Enter' in the entry box to send. Watch the debug window.
sl: Omogoīa poŷiljanje golih ukazov za protokole, ki temeljijo na besedilu (Jabber, MSN, IRC, TOC). Pritisnite 'Enter' za poŷiljanje in opazujte kodno okno.

en: You are using Gaim version %s.  The current version is %s.<hr>
sl: Uporabljate Gaim razliīice %s.  Trenutna razliīica je %s.<hr>

en: <b>ChangeLog:</b>
    %s<br><br>
sl: <b>Dnevnik sprememb:</b>
    %s<br><br>

en: You can get version %s from:<br><a href="http://gaim.sourceforge.net/">http://gaim.sourceforge.net</a>.
sl: Razliīico %s lahko najdete na:<br><a href="http://gaim.sourceforge.net/">http://gaim.sourceforge.net</a>.

en: New Version Available
sl: Nova razliīica na voljo

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Release Notification
sl: Obvestilo o izdaji

note: *< name *< version *  summary
en: Checks periodically for new releases.
sl: Preverjaj, ali je na voljo nova razliīica.

note: *  description
en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
sl: Preverja, ali je na voljo nova razliīica in uporabika seznanja z dnevnikom sprememb.

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Signals Test
sl: Test signalov

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all signals are working properly.
sl: Preveri vse ukaze, da se prepriīa o delujoīi povezavi.

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Simple Plugin
sl: Enostavni vstavek

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Tests to see that most things are working.
sl: Preveri veīino stvari, īe delujejo.

en: Text Replacements
sl: Zamenjave besedila

en: You type
sl: Vi napiŷete

en: You send
sl: Jaz poŷljem

en: Add a new text replacement
sl: Dodaj novo zamenjavo

en: You _type:
sl: Vi _napiŷete:

en: You _send:
sl: Jaz _poŷljem:

en: Text replacement
sl: Zamenjava besedila

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
sl: Zamenja besedilo v odhodnih sporoīilih po uporabniŷko doloīenih pravilih.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through GNUTLS.
sl: Omogoīa podporo SSL preko GNUTLS.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
sl: Omogoīa podporo SSL preko Mozilla NSS.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
sl: Omogoīa ovojnico za knjiŵnice s podporo SSL.

en: %s has gone away.
sl: %s je zdaj odsoten.

en: %s is no longer away.
sl: %s se je vrnil.

en: %s has become idle.
sl: %s je nedejaven.

en: %s is no longer idle.
sl: %s ni veī nedejaven.

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy State Notification
sl: Obvestila o stanjih prijateljev

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
sl: V pogovornem oknu obveŷīa o spremembah stanja vaŷih prijateljev.

en: Tcl Plugin Loader
sl: Nalaganje vstavkov Tcl

en: Provides support for loading Tcl plugins
sl: Omogoīa podporo nalaganja vstavkov Tcl

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Ticker
sl: Nabodalo prijateljev

note: *< name *< version *  summary *  description
en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
sl: Vodoravna inaīica seznama prijateljev.

en: iChat Timestamp
sl: iChat īasovni ŵig

en: Delay
sl: Zakasnitev

en: minutes.
sl: minut.

en: _Apply
sl: _Uporabi

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Timestamp
sl: Ħas nastanka

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Adds iChat-style timestamps to conversations every N minutes.
sl: Doda īase nastanka vsakih N minut v stilu iChata.

en: Opacity:
sl: Neprosojnost:

note: IM Convo trans options
en: IM Conversation Windows
sl: Pogovorna okna

en: _IM window transparency
sl: Pro_sojnost pogovornega okna

en: _Show slider bar in IM window
sl: _Prikaŵi drsno vrstico v pogovornem oknu

note: Buddy List trans options
en: Buddy List Window
sl: Seznam prijateljev

en: _Buddy List window transparency
sl: _Prosojnost seznama prijateljev

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Transparency
sl: Prosojnost

en: GTK+ Runtime Version
sl: GTK+ Nastavitve

note: Autostart
en: Startup
sl: Zagon

en: _Start Gaim on Windows startup
sl: Za_ŵeni Gaim ob zagonu Windows

note: Buddy List
en: Buddy List
sl: Seznam prijateljev

en: _Dockable Buddy List
sl: Le_pljiv seznam kontaktov

note: Docked Blist On Top
en: Docked _Buddy List is always on top
sl: Lepljivi seznam p_rijateljev vedno na vrhu

note: Blist On Top
en: _Keep Buddy List window on top
sl: _Ohrani seznam prijateljev nad ostalimi okni

note: Conversations
en: Conversations
sl: Pogovori

en: _Flash Window when messages are received
sl: Utrip_aj z oknom, ko prispe novo sporoīilo

en: WinGaim Options
sl: Moŵnosti Gaim za Windows

en: Options specific to Windows Gaim.
sl: Nastavitve, specifiīne za okolje Windows.

en: About Gaim
sl: O programu Gaim

en: Active Developers
sl: Aktivni razvijalci

en: maintainer
sl: vzdrŵevalec

en: lead developer
sl: glavni razvijalec

en: developer & webmaster
sl: razvijalec in oskrbnik spletne strani

en: win32 port
sl: win32 razliīica

en: developer
sl: razvijalec

en: support
sl: podpora

en: Crazy Patch Writers
sl: Nori razvijalci obliŵev

en: Retired Developers
sl: Upokojeni razvijalci

en: former libfaim maintainer
sl: nekdanji libfaim vzdrŵevalec

en: former lead developer
sl: nekdanji glavni razvijalec

en: former maintainer
sl: nekdanji vzdrŵevalec

en: former Jabber developer
sl: nekdanji razijalec podpore protokola Jabber

en: original author
sl: prvotni avtor

en: hacker and designated driver [lazy bum]
sl: heker in uradni vodja [lenoba]

en: Current Translators
sl: Trenutni prevajalci

en: Bulgarian
sl: Bolgarsko

en: Catalan
sl: Katalonsko

en: Czech
sl: Ħeŷko

en: Danish
sl: Dansko

en: British English
sl: Britansko-angleŷko

en: German
sl: Nemŷko

en: Spanish
sl: Špansko

en: Finnish
sl: Finsko

en: French
sl: Francosko

en: Hebrew
sl: Hebrejsko

en: Hindi
sl: Hindujsko

en: Hungarian
sl: Madŵarsko

en: Italian
sl: Italijansko

en: Japanese
sl: Japonsko

en: Korean
sl: Korejsko

en: Dutch; Flemish
sl: Nizozemsko, Flamsko

en: Macedonian
sl: Makedonsko

en: Norwegian
sl: Norveŷko

en: Polish
sl: Poljsko

en: Portuguese
sl: Portugalsko

en: Portuguese-Brazil
sl: Portugalsko (Brazilija)

en: Romanian
sl: Romunsko

en: Russian
sl: Rusko

en: Serbian
sl: Srbsko

en: Swedish
sl: Švedsko

en: Vietnamese
sl: Vietnamsko

en: Simplified Chinese
sl: Poenostavljeno kitajsko

en: Traditional Chinese
sl: Tradicionalno kitajsko

en: Past Translators
sl: Nekdanji prevajalci

en: Amharic
sl: Amharik

en: Slovak
sl: Slovaŷko

en: Chinese
sl: Kitajsko

en: New passwords do not match.
sl: Novi gesli se ne ujemata.

en: Fill out all fields completely.
sl: Izpolnite vsa polja.

en: Original password
sl: Obstojeīe geslo

en: New password
sl: Novo geslo

en: New password (again)
sl: Novo geslo (ponovno)

en: Change password for %s
sl: Spremeni geslo za %s

en: Please enter your current password and your new password.
sl: Vnesite svoje obstojeīe in novo geslo.

note: * * A wrapper for gaim_request_action() that uses OK and Cancel buttons.
en: OK
sl: V redu

en: Cancel
sl: Prekliīi

en: Change user information for %s
sl: Spremeni podatke za uporabika %s

en: Save
sl: Shrani

en: Away!
sl: Odsoten!

en: I'm Back!
sl: Vrnil sem se!

en: Remove Away Message
sl: Odstrani poroīilo o odsotnosti

note: Remove button
en: Remove
sl: Odstrani

en: New Away Message
sl: Novo sporoīilo o odsotnosti

en: Set All Away
sl: Nastavi vse na "Odsoten"

en: Chats
sl: Pomenki

en: %d buddy from group %s was not removed because its account was not logged in.  This buddy and the group were not removed.
     | %d buddies from group %s were not removed because their accounts were not logged in.  These buddies and the group were not removed.
sl[0]: %d prijatelj iz skupine %s ni bil odstranjen, ker njegov raīun ni bil prijavljen. Prijatelj in skupina nista bila odstranjena.
sl[1]: %d prijatelja iz skupine %s nista bila odstranjena, ker njuna raīuna nista bila prijavljena. Prijatelja in skupina niso bili odstranjeni.
sl[2]: %d prijatelji iz skupine %s niso bili odstranjeni, ker njihovi raīuni niso bili prijavljeni. Prijatelji in skupina niso bili odstranjeni.
sl[3]: %d prijateljev iz skupine %s ni bilo odstranjenih, ker njihovi raīuni niso bili prijavljeni. Prijatelji in skupina niso bili odstranjeni.

en: Group not removed
sl: Skupina ni bila odstranjena

en: Unknown
sl: Neznan

en: Buddy List Error
sl: Napaka v seznamu prijateljev

en: Missing protocol plugin for %s
sl: Manjka vstavek za protokol %s

en: Registration Error
sl: Napaka pri prijavi

en: Connection Error
sl: Napaka na povezavi

en: Enter password for %s
sl: Vpiŷite geslo za %s

en: Unable to send message. The message is too large.
sl: Sporoīila ni bilo moī poslati, ker je preveliko.

en: Unable to send message.
sl: Sporoīila ni bilo moī poslati.

en: %s entered the room.
sl: %s se nam pridruŵuje.

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
sl: %s [<I>%s</I>] se nam pridruŵuje.

en: You are now known as %s
sl: Zdaj ste znani kot %s

en: %s is now known as %s
sl: %s je zdaj poznan kot %s

en: %s left the room (%s).
sl: %s nas je zapustil (%s).

en: %s left the room.
sl: %s nas je zapustil.

en: (+%d more)
sl: (+%d veī)

en:  left the room (%s).
sl:  nas je zapustil (%s).

en: Last created window
sl: Zadnje odprto okno

en: New window
sl: Novo okno

en: By group
sl: Po skupinah

en: By account
sl: Po vrsti raīuna

en: Warn User
sl: Opozori uporabnika

en: Warn _anonymously?
sl: Opozori _anonimno?

en: <b>Anonymous warnings are less severe.</b>
sl: <b>Aninimna opozorila imajo manjŷi uīinek.</b>

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
sl: Odstranili boste %s s seznama prijateljev. Ali ŵelite nadaljevati?

en: Remove Buddy
sl: Odstrani prijatelja

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
sl: Odstranili boste pomenek %s s seznama prijateljev. Ali ŵelite nadaljevati?

en: Remove Chat
sl: Odstrani pomenek

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
sl: Odstranili boste skupino %s in s vse njene īlane s seznama prijateljev. Ali ŵelite nadaljevati?

en: Remove Group
sl: Odstrani skupino

en: You are about to remove the contact containing %s and %d other buddies from your buddy list.  Do you want to continue?
sl: S seznama stikov boste odstranili stik, ki vsebuje %s in %d drugih prijateljev Ali ŵelite nadaljevati?

en: Remove Contact
sl: Odstrani stik

en: _Screen name
sl: _Vzdevek

en: _Account
sl: _Raīun

en: New Instant Message
sl: Novo neposredno sporoīilo

en: Please enter the screen name of the person you would like to IM.
sl: Vnesite vzdevek osebe, ki ji ŵelite poslati neposredno sporoīilo.

en: Get User Info
sl: Informacije o uporabniku

en: Please enter the screen name of the person whose info you would like to view.
sl: Vnesite vzdevek osebe, o kateri ŵelite pridobiti informacije.

en: You cannot save an away message with a blank title
sl: Sporoīila o odsotnosti brez naslova ne morete shraniti

en: Please give the message a title, or choose "Use" to use without saving.
sl: Prosim poimenujte sporoīilo ali pa izberite "Uporabi" da uporabite brez shranjevanja.

en: You cannot create an empty away message
sl: Praznega sporoīila o odsotnosti ne morete ustvariti

en: New away message
sl: Novo sporoīilo o odsotnosti

en: Away title:
sl: Naslov sporoīila:

en: Alias Chat
sl: Psevdonim pomenka

en: Enter an alias for this chat.
sl: Vnesite psevdonim za ta pomenek.

en: Alias
sl: Psevdonim

en: Alias Contact
sl: Psevdonim stika

en: Enter an alias for this contact.
sl: Vnesite psevdonim za ta pomenek.

en: Enter an alias for %s.
sl: Vnesite psevdonim za %s

en: Alias Buddy
sl: Psevdonim prijatelja

en: That file does not exist.
sl: Datoteka ne obstaja.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
sl: Datoteke z 0 bajti ni mogoīe poslati.

en: %s wants to send you %s (%s)
sl: %s vam ŵeli poslati %s (%s)

en: Accept file transfer request from %s?
sl: Sprejmem zahtevo po prenosu datoteke od %s?

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
sl: Na voljo je datoteka za prenos iz:
    Oddaljen gostitelj: %s
    Oddaljena vrata: %d

en: %s is not a valid filename.
sl: %s ni veljavna datoteka.

en: %s was not found.
sl: %s ni bilo moī najti.

en: File transfer to %s aborted.
sl: Prenos datoteke do %s je bil preklican.

en: File transfer from %s aborted.
sl: Prenos datoteke od %s je bil preklican.

en: Expander Size
sl: Velikost razŷirnika

en: Size of the expander arrow
sl: Velikost razŷiritvene puŷīice

en: Gaim not running (on session 0)
sl: Gaim ni zagnan (v seji 0)

en: 
    Using AIM: URIs:
    Sending an IM to a screen name:
    	gaim-remote uri 'aim:goim?screenname=Penguin&message=hello+world'
    In this case, 'Penguin' is the screen name we wish to IM, and 'hello world'
    is the message to be sent.  '+' must be used in place of spaces.
    Please note the quoting used above - if you run this from a shell the '&'
    needs to be escaped, or the command will stop at that point.
    Also,the following will just open a conversation window to a screen name,
    with no message:
    	gaim-remote uri 'aim:goim?screenname=Penguin'
    
    Joining a chat:
    	gaim-remote uri 'aim:gochat?roomname=PenguinLounge'
    ...joins the 'PenguinLounge' chat room.
    
    Adding a buddy to your buddy list:
    	gaim-remote uri 'aim:addbuddy?screenname=Penguin'
    ...prompts you to add 'Penguin' to your buddy list.
sl: 
    Uporaba AIM: URI-ji:
    Poŷiljanje neposrednih sporoīil vzdevku:
    	gaim-remote uri 'aim:goim?screenname=Pingvin&message=pozdravljen+svet'
    V tem primeru je 'Pingvin' ime stika in 'pozdravljen svet' sporoīilo,
    ki naj bo poslano. Znak '+' morate uporabiti namesto presledkov.
    Pazite na citiranje, ki je uporabljeno. Ħe ukaz poganjate iz lupine, ne pozabite izpustiti '&',
    saj se drugaīe program ne bo pravilno izvedel.
    Naslednji primer bo odprl pogovorno okno s sogovornikom Pingvin brez sporoīila:
    
    	gaim-remote uri aim:goim?screenname=Pingvin
    
    Pridruŵevanje pomenku:
    	gaim-remote uri aim:gochat?roomname=PingvinovaSoba
    ... vas vkljuīi v pogovorno sobo 'PingvinovaSoba'.
    
    Dodajanje stikov na seznam:
    	gaim-remote uri aim:addbuddy?screenname=Pingvin
    ... vas vpraŷa, ali ŵelite dodati Pingvina na seznam stikov.

en: 
    Close running copy of Gaim
sl: 
    Zapri zagnani Gaim

note: for people like myself, who are too lazy to add an away msg :)
en: sorry, i ran out for a while. bbl
sl: Trenutno sem odsoten, pridem kasneje.

en: boring default
sl: Privzeto

en: Alphabetical
sl: Abecedno

en: By status
sl: Po stanju

en: By log size
sl: Po obsegu dnevnika

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
sl: <b>Datoteka:</b> %s
    <b>Velikost:</b> %s
    <b>Velikost slike:</b> %dx%d

note: Build the login options frame.
en: Login Options
sl: Moŵnosti prijave

en: Protocol:
sl: Protokol:

en: Screen Name:
sl: Ime:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Alias:
sl: Psevdonim:

en: Remember password
sl: Zapomni si geslo

note: Build the user options frame.
en: User Options
sl: Moŵnosti uporabnika

en: New mail notifications
sl: Obveŷīanje o prispeli poŷti

note: Build the protocol options frame.
en: %s Options
sl: %s Moŵnosti

note: Use Global Proxy Settings
en: Use Global Proxy Settings
sl: Uporabljaj sploŷno nastavitev streŵnikov proxy

note: No Proxy
en: No Proxy
sl: Brez streŵnika proxy

note: SOCKS 4
en: SOCKS 4
sl: SOCKS4

note: SOCKS 5
en: SOCKS 5
sl: SOCKS5

note: Use Environmental Settings
en: Use Environmental Settings
sl: Uporabi nastavitve okolja

en: you can see the butterflies mating
sl: lahko opazite metulje, ki se parijo

en: If you look real closely
sl: Ħe pogledate zelo pozorno,

en: Proxy Options
sl: Moŵnosti streŵnika proxy

en: Proxy _type:
sl: Vrsta s_treŵnika proxy:

en: _Host:
sl: _Streŵnik:

en: _Port:
sl: _Vrata:

en: _Username:
sl: _Uporabniŷko ime:

en: Pa_ssword:
sl: Ge_slo:

en: Add Account
sl: Dodaj raīun

en: Modify Account
sl: Spremeni raīun

note: Add the disclosure
en: Show more options
sl: Pokaŵi veī moŵnosti

en: Show fewer options
sl: Pokaŵi manj moŵnosti

note: Register button
en: Register
sl: Registriraj se

en: Are you sure you want to delete %s?
sl: Ste prepriīani, da ŵelite izbrisati %s?

en: Delete
sl: Zbriŷi

en: Screen Name
sl: Ime

en: Online
sl: Prisoten

en: Protocol
sl: Protokol

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s%s
sl: %s%s%s%s je nastavil %s za svojega prijatelja%s%s%s

en: 
    
    Do you wish to add him or her to your buddy list?
sl: 
    
    Ali ga/jo ŵelite dodati na svoj seznam prijateljev?

en: Information
sl: Informacije

en: Add buddy to your list?
sl: Dodaj prijatelja na seznam?

note: Add button
en: Add
sl: Dodaj

en: Join a Chat
sl: Pridruŵi se pomenku

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
sl: Vnesite ustrezne informacije o pomenku, ki se mu ŵelite pridruŵiti.

en: _Account:
sl: _Raīun:

en: Get _Info
sl: Dobi _informacije

en: I_M
sl: _Neposredno sporoīilo

en: Add Buddy _Pounce
sl: Dodaj _opozorilo prijatelja

en: View _Log
sl: Poglej _dnevnik

en: _Alias...
sl: _Psevdonim ...

en: _Remove
sl: Odst_rani

en: Add a _Buddy
sl: Dodaj _prijatelja

en: Add a C_hat
sl: Dodaj po_menek

en: _Delete Group
sl: _Zbriŷi skupino

en: _Rename
sl: P_reimenuj

note: join button
en: _Join
sl: _Pridruŵi se

en: Auto-Join
sl: Samodejno-pridruŵi

en: _Collapse
sl: _Strni

en: _Expand
sl: _Razŷiri

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
sl: Trenutno niste prijavljeni z nobenim raīunom, ki lahko doda tega prijatelja.

note: Buddies menu
en: /_Buddies
sl: /_Prijatelji

en: /Buddies/New Instant _Message...
sl: /Prijatelji/Novo _neposredno sporoīilo ...

en: /Buddies/Join a _Chat...
sl: /Prijatelji/Pridruŵi se _pomenku ...

en: /Buddies/Get User _Info...
sl: /Prijatelji/Informacije o _uporabniku ...

en: /Buddies/Show _Offline Buddies
sl: /Prijatelji/Prikaŵi _odsotne prijatelje

en: /Buddies/Show _Empty Groups
sl: /Prijatelji/Prikaŵi pra_zne skupine

en: /Buddies/_Add Buddy...
sl: /Prijatelji/_Dodaj prijatelja ...

en: /Buddies/Add C_hat...
sl: /Prijatelji/Dodaj _pomenek ...

en: /Buddies/Add _Group...
sl: /Prijatelji/Dodaj s_kupino ...

en: /Buddies/_Signoff
sl: /Prijatelji/O_djavi se

en: /Buddies/_Quit
sl: /Prijatelji/Iz_hod

note: Tools
en: /_Tools
sl: /_Orodja

en: /Tools/_Away
sl: /Orodja/O_dsoten

en: /Tools/Buddy _Pounce
sl: /Orodja/_Opozorila prijateljev

en: /Tools/A_ccounts
sl: /Orodja/Ra_īuni

en: /Tools/_File Transfers
sl: /Orodja/P_renosi datotek

en: /Tools/R_oom List
sl: /Orodja/Seznam sob

en: /Tools/Pr_eferences
sl: /Orodja/N_astavitve

en: /Tools/Pr_ivacy
sl: /Orodja/_Zasebnost

en: /Tools/View System _Log
sl: /Orodja/Poglej sistemski _dnevnik

note: Help
en: /_Help
sl: /_Pomoī

en: /Help/Online _Help
sl: /Pomoī/Pomoī _na spletu

en: /Help/_Debug Window
sl: /Pomoī/Raz_hroŷīevalno okno

en: /Help/_About
sl: /pomoī/_O programu

en: Rename Group
sl: Preimenuj skupino

en: New group name
sl: Novo ime skupine

en: Please enter a new name for the selected group.
sl: Prosim vnesite novo ime za izbrano skupino.

en: 
    <b>Account:</b> %s
sl: 
    <b>Raīunt:</b> %s

en: 
    <b>Account:</b>
sl: 
    <b>Raīun:</b>

en: 
    <b>Contact Alias:</b>
sl: 
    <b>Psevdonim stika:</b>

en: 
    <b>Alias:</b>
sl: 
    <b>Psevdonim:</b>

en: 
    <b>Nickname:</b>
sl: 
    <b>Vzdevek:</b>

en: 
    <b>Logged In:</b>
sl: 
    <b>Prijavljen(i):</b>

en: 
    <b>Idle:</b>
sl: 
    <b>Nedejaven:</b>

en: 
    <b>Warned:</b>
sl: 
    <b>Opozorjen:</b>

en: 
    <b>Description:</b> Spooky
sl: 
    <b>Opis:</b> Straŷljivo

en: 
    <b>Status</b>: Awesome
sl: 
    <b>Stanje</b>: Neverjetno!

en: 
    <b>Status</b>: Rockin'
sl: 
    <b>Stanje</b>: Neverjetno!

en: Idle (%dh%02dm)
sl: Nedejaven (%dh%02dm)

en: Idle (%dm)
sl: Nedejaven (%dm)

en: Warned (%d%%)
sl: Opozorjen (%d%%)

en: Offline
sl: Odsoten

en: /Tools/Away
sl: /Orodja/Odsoten

en: /Tools/Buddy Pounce
sl: /Orodja/Opozorila prijateljev

note: set the Show Offline Buddies option. must be done * after the treeview or faceprint gets mad. -Robot101
en: /Buddies/Show Offline Buddies
sl: /Prijatelji/Pokaŵi neprijavljene prijatelje

en: /Buddies/Show Empty Groups
sl: /Prijatelji/Pokaŵi prazne skupine

en: Send a message to the selected buddy
sl: Poŷlji sporoīilo izbranemu prijatelju

en: Get information on the selected buddy
sl: Poizvedi o informacijah o izbranem prijatelju

en: _Chat
sl: _Pomenek

en: Join a chat room
sl: Pridruŵi se pogovorni sobi

en: _Away
sl: _Odsoten

en: Set an away message
sl: Nastavi sporoīilo za odsotnost

en: Add Buddy
sl: Dodaj prijatelja

en: Please enter the screen name of the person you would like to add to your buddy list. You may optionally enter an alias, or nickname,  for the buddy. The alias will be displayed in place of the screen name whenever possible.
sl: Prosim vnesite ime osebe, ki jo ŵelite dodati vaŷemu seznamu prijateljev. Vnesete lahko tudi psevdonim ali vzdevek. Kjer bo izvedljivo, bo namesto vzdevka prikazan psevdonim.

note: Set up stuff for the account box
en: Account:
sl: Raīun:

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
sl: Trenutno niste prijavljeni na nobenem izmed protokolov, ki podpirajo pomenke.

en: Add Chat
sl: Dodaj pomenek

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
sl: Prosim vnesite psevdonim in ostale informacije za pomenek, ki ga ŵelite dodati na seznam prijateljev.

en: Add Group
sl: Dodaj skupino

en: Please enter the name of the group to be added.
sl: Prosimo vnesite ime skupine, ki jo ŵelite dodati.

en: No actions available
sl: Na voljo ni nobenega ukaza

en: Done.
sl: Opravljeno.

en: Signon:
sl: Prijavi se:

en: Signon
sl: Prijavi se

en: Cancel All
sl: Prekliīi vse

en: _Reconnect
sl: _Ponovna povezava

en: Reason Unknown.
sl: Razlog ni znan.

en: Reconnect _All
sl: Ponovno poveŵi _vse

en: Time
sl: Ħas

en: Invite Buddy Into Chat Room
sl: Povabi prijatelja v pogovorno sobo

note: Put our happy label in it.
en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
sl: Prosim vnesite ime uporabnika, ki ga ŵelite povabiti, dodate pa lahko ŷe povabilo.

en: _Buddy:
sl: _Prijatelj:

en: _Message:
sl: _Sporoīilo:

en: <h1>Conversation with %s</h1>
sl: <h1>Pogovori s/z %s</h1>

en: Save Conversation
sl: Shrani pogovor

en: Find
sl: Najdi

en: _Search for:
sl: _Iŷīi:

en: IM
sl: Neposredno sporoīilo

note: Block button
en: Send File
sl: Poŷlji datoteko

en: Un-Ignore
sl: Ne prezri

en: Ignore
sl: Prezri

note: Info button
en: Info
sl: Informacije

en: Get Away Msg
sl: Poizvedi za sporoīilom o odsotnosti

en: Save Icon
sl: Shrani ikono

en: Animate
sl: Animiraj

en: Hide Icon
sl: Skrij ikono

en: Save Icon As...
sl: Shrani ikono kot ...

en: User is typing...
sl: Uporabnik tipka ...

en: User has typed something and paused
sl: Uporabnik je napisal nekaj in se ustavil

note: Build the Send As menu
en: _Send As
sl: _Poŷlji kot

note: Conversation menu
en: /_Conversation
sl: /_Pogovor

en: /Conversation/New Instant _Message...
sl: /Pogovor/Novo neposredno sporoīilo ...

en: /Conversation/_Find...
sl: /Pogovor/_Najdi ...

en: /Conversation/View _Log
sl: /Pogovor/Pog_lej dnevnik ...

en: /Conversation/_Save As...
sl: /Pogovor/_Shrani kot ...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
sl: /Pogovor/Dodaj _opozorilo prijatelja ...

en: /Conversation/_Get Info
sl: /Pogovor/_Informacije

en: /Conversation/_Warn...
sl: /Pogovor/_Opozori ...

en: /Conversation/In_vite...
sl: /Pogovor/Po_vabi ...

en: /Conversation/A_lias...
sl: /Pogovor/_Vzdevek ...

en: /Conversation/_Block...
sl: /Pogovor/_Zavrni ...

en: /Conversation/_Add...
sl: /Pogovor/Dod_aj ...

en: /Conversation/_Remove...
sl: /Pogovor/Odst_rani ...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
sl: /Pogovor/Vstavi _povezavo ...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
sl: /Pogovor/Vstavi _sliko ...

en: /Conversation/_Close
sl: /Pogovor/_Zapri

note: Options
en: /_Options
sl: /M_oŵnosti

en: /Options/Enable _Logging
sl: /Moŵnosti/Vk_ljuīi dnevnik

en: /Options/Enable _Sounds
sl: /Moŵnosti/Vkljuīi _zvoke

en: /Options/Show Formatting _Toolbar
sl: /Moŵnosti/Prikaŵi orodno vrstico za _oblikovanje

en: /Conversation/View Log
sl: /Pogovor/Prikaŵi dnevnik ...

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
sl: /Pogovor/Dodaj opozorilo prijatelja ...

en: /Conversation/Get Info
sl: /Pogovor/Informacije

en: /Conversation/Warn...
sl: /Pogovor/Opozori ...

en: /Conversation/Invite...
sl: /Pogovor/Povabi ...

en: /Conversation/Alias...
sl: /Pogovor/Psevdonim ...

en: /Conversation/Block...
sl: /Pogovor/Zavrni ...

en: /Conversation/Add...
sl: /Pogovor/Dodaj ...

en: /Conversation/Remove...
sl: /Pogovor/Odstrani ...

en: /Conversation/Insert Link...
sl: /Pogovor/Vstavi povezavo ...

en: /Conversation/Insert Image...
sl: /Pogovor/Vstavi sliko ...

en: /Options/Enable Logging
sl: /Moŵnosti/Vkljuīi dnevnik

en: /Options/Enable Sounds
sl: /Moŵnosti/Vkljuīi zvoke

en: /Options/Show Formatting Toolbar
sl: /Moŵnosti/Prikaŵi orodno vrstico za oblikovanje

note: From right to left... Send button
en: Send
sl: Poŷlji

note: Now, um, just kind of all over the place. Huh? Warn button
en: Warn
sl: Opozori

en: Warn the user
sl: Opozori uporabnika

note: Block button
en: Block
sl: Zavrni

en: Block the user
sl: Zavrni uporabnika

en: Add the user to your buddy list
sl: Dodaj uporabnika na seznam prijateljev

en: Remove the user from your buddy list
sl: Odstrani uporabnika s seznama prijateljev

en: Get the user's information
sl: Poizvedi o uporabniku

note: Invite
en: Invite
sl: Povabi

en: Invite a user
sl: Povabi uporabnika

en: Add the chat to your buddy list
sl: Dodaj pomenek na seznam prijateljev

en: Remove the chat from your buddy list
sl: Odstrani pomenek s seznama prijateljev

en: Topic:
sl: Tema:

note: Setup the label telling how many people are in the room.
en: 0 people in room
sl: 0 ljudi v sobi

en: IM the user
sl: Poŷlji sporoīilo uporabniku

en: Ignore the user
sl: Prezri uporabnika

en: Close conversation
sl: Zapri pogovor

en: %d person in room | %d people in room
sl[0]: %d īlovek v sobi
sl[1]: %d īloveka v sobi
sl[2]:    ljudje v sobi
sl[3]: %d ljudi v sobi

en: Debug Window
sl: Razhroŷīevalno okno

en: Pause
sl: Premor

en: Timestamps
sl: Prikaŵi īas

en: Finished
sl: Konīano

en: Canceled
sl: Preklicano

en: <b>Receiving From:</b>
sl: <b>Sprejemam od:</b>

en: <b>Sending To:</b>
sl: <b>Poŷiljam k:</b>

en: There is no application configured to open this type of file.
sl: Za odpiranje datotek te vrste ni nastavljen noben program.

en: An error occurred while opening the file.
sl: Med odpiranjem datoteke je priŷlo do napake.

en: Progress
sl: Potek

en: Filename
sl: Datoteka

en: Size
sl: Velikost

en: Remaining
sl: Preostanek

en: Filename:
sl: Datoteka:

en: Status:
sl: Stanje:

en: Speed:
sl: Hitrost:

en: Time Elapsed:
sl: Porabljen īas:

en: Time Remaining:
sl: Preostali īas:

en: _Keep the dialog open
sl: _Ohrani okno odprto

en: _Clear finished transfers
sl: _Izbriŷi dokonīane prenose

note: "Download Details" arrow
en: Show transfer details
sl: Pokaŵi podrobnosti o prenosu

en: Hide transfer details
sl: Skrij podrobnosti o prenosu

note: Pause button
en: _Pause
sl: _Premor

note: Resume button
en: _Resume
sl: _Nadaljuj

en: Failed
sl: Neuspeh

en: _Copy E-Mail Address
sl: _Kopiraj naslov e-poŷte

en: _Copy Link Location
sl: _Kopiraj lokacijo povezave

en: _Open Link in Browser
sl: _Odpri povezavo v brskalniku

en: Unable to guess the image type based on the file extension supplied.  Defaulting to PNG.
sl: Gaim ni prepoznal konīnice datoteke, ki ste jo izbrali.Privzeto je PNG.

en: Error saving image: %s
sl: Napaka pri shranjevanju slike: %s

en: Save Image
sl: Shrani sliko

en: _Save Image...
sl: _Shrani sliko ...

en: Select Font
sl: Nastavi pisavo

en: Select Text Color
sl: Nastavi barvo besedila

en: Select Background Color
sl: Nastavi barvo ozadja

en: _Description
sl: _Opis

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
sl: Vnesite URL in opis povezave, ki jo ŵelite vstaviti. Opis ni obvezen.

en: Insert Link
sl: Vstavi povezavo

en: _Insert
sl: _Vstavi

en: Failed to store image: %s
sl: Slike: %s ni mogoīe shraniti.

en: Insert Image
sl: Vstavi sliko

note: show everything
en: Smile!
sl: Nasmeh!

en: Bold
sl: Krepko

en: Italic
sl: Leŵeīe

en: Underline
sl: Podīrtano

en: Larger font size
sl: Poveīaj pisavo

en: Smaller font size
sl: Manjŷa pisava

en: Font Face
sl: Tip pisave

en: Foreground font color
sl: Barva pisave

en: Background color
sl: Barva ozadja

en: Insert link
sl: Vstavi povezavo

en: Insert image
sl: Vstavi sliko

en: Insert smiley
sl: Vstavi smeŷkota

en: Conversations with
sl: Pomenki z

note: Window **********
en: System Log
sl: Sistemski dnevnik

note: Descriptive label
en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
sl[0]: %s ima %d novo sproīilo.
sl[1]: %s ima %d novi sproīili.
sl[2]: %s ima %d nova sproīila.
sl[3]: %s ima %d novih sproīil.

en: The browser command "%s" is invalid.
sl: Ukaz brskalnika "%s" ni veljaven.

en: Unable to open URL
sl: Ni bilo mogoīe odprti URL

en: Error launching "%s": %s
sl: Napaka pri zaganjanju "%s": %s

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
sl: Vaŷega brskalnika ni bilo mogoīe zagnati, ker ste v nastavitvah izbrali poljuben brskalnik, a niste nastavili ukaza.

en: Select a file
sl: Izberi datoteko

en: Please enter a buddy to pounce.
sl: Vnesite opozorilo prijatelja.

note: "New Buddy Pounce"
en: New Buddy Pounce
sl: Novo opozorilo prijatelja

en: Edit Buddy Pounce
sl: Uredi opozorilo prijatelja

note: Create the "Pounce Who" frame.
en: Pounce Who
sl: Opozori koga

note: Create the "Pounce When" frame.
en: Pounce When
sl: Opozori kdaj

en: _Sign on
sl: _Prijava

en: Sign _off
sl: _Odjava

en: A_way
sl: _Odsoten

en: Re_turn from away
sl: _Vrni se

en: _Idle
sl: _Nedejaven

en: Retur_n from idle
sl: Posta_ni dejaven

en: Buddy starts _typing
sl: Prijatelj zaīne _tipkati

en: Buddy stops t_yping
sl: Prijatelj preneha t_ipkati

note: Create the "Pounce Action" frame.
en: Pounce Action
sl: Dejanje opozorila

en: Op_en an IM window
sl: Odpri no_vo sporoīilno okno

en: _Popup notification
sl: _Pojavna obvestila

en: Send a _message
sl: Poŷlji spo_roīilo

en: E_xecute a command
sl: Izvr_ŷi ukaz

en: P_lay a sound
sl: Pre_dvajaj zvok

en: B_rowse...
sl: B_rskaj ...

en: Bro_wse...
sl: Br_skaj ...

en: Pre_view
sl: Pred_ogled

en: Sav_e this pounce after activation
sl: Shran_i to opozorilo po dejanju

note: "Remove Buddy Pounce"
en: Remove Buddy Pounce
sl: Odstrani opozorilo prijatelja

en: Unknown pounce event. Please report this!
sl: Neznan dogodek opozorila. Poroīajte o tem!

en: Interface Options
sl: Moŵnosti vmesnika

en: D_isplay remote nicknames if no alias is set
sl: Prikaŵi _oddaljene psevdonime, īe noben ni nastavljen

en: Select a smiley theme that you would like to use from the list below. New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
sl: S spodnjega seznama izberite vrsto smeŷkov, ki jih ŵelite uporabljati. Nove teme lahko namestite, īe jih povleīete in spustite na seznam.

en: Icon
sl: Ikona

en: Description
sl: Opis

en: Display
sl: Prikaz

en: Show _timestamp on messages
sl: Prikaŵi _īas ob sporoīilu

en: _Highlight misspelled words
sl: _Opozori na nepravilno īrkovane besede

en: Ignore c_olors
sl: Prezri _barve

en: Ignore font _faces
sl: Prezri _pisave

en: Ignore font si_zes
sl: Prezri _velikosti pisav

en: Send Message
sl: Poŷlji sporoīilo

en: Enter _sends message
sl: Tipka 'Enter' _poŷlje sporoīilo

en: C_ontrol-Enter sends message
sl: Tipki 'C_ontrol-Enter' poŷljeta sporoīilo

en: Window Closing
sl: Zapiranje oken

en: _Escape closes window
sl: Tipka '_Escape' zapre okno

en: Insertions
sl: Vstavljanja

en: Control-(number) _inserts smileys
sl: Control-{ŷtevilka} _vstavi smeŷke

en: Buddy List Sorting
sl: Razvrŷīanje seznama prijateljev

en: _Sorting:
sl: Razvr_ŷīanje:

en: Show _buttons as:
sl: Prikaŵi _gumbe kot:

en: Pictures
sl: Slike

en: Text
sl: Besedilo

en: Pictures and text
sl: Slike in besedilo

en: _Raise window on events
sl: _Privzdigni okno ob dogodkih

en: Buddy Display
sl: Prikaz prijateljev

en: Show buddy _icons
sl: Prikaŵi _ikone

en: Show _warning levels
sl: Prikaŵi stanje _opozoril

en: Show idle _times
sl: Prikaŵi _īas nedejavnosti

en: Dim i_dle buddies
sl: Zasenīi _nedejavne prijatelje

en: _Automatically expand contacts
sl: S_amodejno razŷiri stike

en: Show _formatting toolbar
sl: Prikaŵi orodno vrstico za _oblikovanje

note: All the tab options!
en: Tab Options
sl: Moŵnosti zavihkov

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
sl: Prikaŵi pogovore v _oknih z zavihki

en: Show _close button on tabs
sl: Pokaŵi 'Zapri' _gumbe na zavihkih

en: Top
sl: Zgoraj

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Left
sl: Na levi

en: Right
sl: Na desni

en: IP Address
sl: IP-naslov

en: _Autodetect IP Address
sl: _Samozaznaj IP-naslov

en: Public _IP:
sl: Javen _IP:

en: Ports
sl: Vrata

en: _Manually specify range of ports to listen on
sl: _Roīno doloīi obseg vrat za posluŷanje

en: _Start Port:
sl: _Zaīetna vrata:

en: _End Port:
sl: _Konīna vrata:

en: Proxy Server
sl: Streŵnik proxy

en: No proxy
sl: Brez streŵnika proxy

en: _User:
sl: _Uporabnik:

en: Gnome Default
sl: Privzeto za Gnome

en: Manual
sl: Roīni

en: Browser Selection
sl: Izbira brskalnika

en: _Browser:
sl: _Brskalnik:

en: _Open link in:
sl: _Odpri povezavo v:

en: Browser default
sl: Privzeto za brskalnik

en: Existing window
sl: Obstojeīe okno

en: New tab
sl: Nov zavihek

en: _Manual:
    (%s for URL)
sl: _Roīno:
    (%s namesto URL)

en: Message Logs
sl: Dnevnik sporoīil

en: Log _Format:
sl: Oblika _dnevnika:

en: _Log all instant messages
sl: _Shranjuj vsa neposredna sporoīila

en: Log all c_hats
sl: Shranjuj vse po_menke

en: System Logs
sl: Sistemski dnevniki

en: _Enable system log
sl: _Omogoīi sistemski dnevnik

en: Log when buddies _sign on/sign off
sl: Shranjuj īas _prijave oz. odjave prijateljev

en: Log when buddies become _idle/un-idle
sl: Shranjuj īas, ko postane prijatelj (ne)_dejaven

en: Log when buddies go away/come _back
sl: Shranjuj īas, ko gre prijatelj stran oz. se _vrne

en: Log your _own signons/idleness/awayness
sl: Shranuj _moje spremembe stanj

en: Sound Selection
sl: Izbira zvoka

en: Sound Options
sl: Nastavitve zvoka

en: Sounds when conversation has _focus
sl: Zvok, ko pogovorno okno dobi _fokus

en: _Sounds while away
sl: _Zvoki, kadar sem stran

en: Sound Method
sl: Naīin zvoka

en: _Method:
sl: _Naīin:

en: Console beep
sl: Pisk

en: Automatic
sl: Samodejno

en: Command
sl: Ukaz

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
sl: Ukaz za _zvok:
    (%s namesto datoteke)

en: Sound Events
sl: Zvoīni Dogodki

en: Play
sl: Predvajaj

en: Event
sl: Dogodek

en: Test
sl: Preskus

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Choose...
sl: Izberi ...

en: _Queue new messages when away
sl: _Zbiraj sporoīila, kadar sem odsoten

en: Auto-response
sl: Samodejni odziv

en: _Send auto-response
sl: Poŷlji _samodejni odziv

en: _Only send auto-response when idle
sl: S_amodejni odziv, kadar sem nedejaven

en: Idle
sl: Nedejaven

en: Idle _time reporting:
sl: Poroīanje o īasu ne_dejavnosti:

en: Gaim usage
sl: Programa Gaim

en: X usage
sl: Okenskega sistema X

en: Windows usage
sl: Operacijskega sistema Windows

en: Auto-away
sl: Samodejna odsotnost

en: Set away _when idle
sl: Nastavi _odsotnost  ob nedejavnosti

en: _Minutes before setting away:
sl: Število _minut nedejavnosti za nastavitev odsotnosti:

en: Away m_essage:
sl: Spo_roīilo o odsotnosti:

en: Load
sl: Naloŵi

en: Summary
sl: Povzetek

en: Details
sl: Podrobnosti

en: _Edit
sl: _Uredi

en: Interface
sl: Vmesnik

en: Message Text
sl: Besedilo sporoīila

en: Shortcuts
sl: Bliŵnjice

en: Smiley Themes
sl: Teme za smeŷke

en: Sounds
sl: Zvoki

en: Network
sl: Omreŵje

note: We use the registered default browser in windows
en: Browser
sl: Brskalnik

en: Logging
sl: Beleŵenje v dnevnik

en: Away / Idle
sl: Odsotnost / Nedejavnost

en: Away Messages
sl: Sporoīila odsotnosti

en: Plugins
sl: Vstavki

en: Allow all users to contact me
sl: Dovoli vsem uporabnikom, da stopijo v stik z mano

en: Allow only the users on my buddy list
sl: Dovoli le uporabnikom na mojem seznamu prijateljev

en: Allow only the users below
sl: Dovoli samo spodnjim uporabnikom

en: Block all users
sl: Zavrni vse uporabnike

en: Block only the users below
sl: Zavrni samo uporabnike spodaj

en: Privacy
sl: Zasebnost

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
sl: Spremembe nastavitev o zasebnosti stopijo v veljavo takoj.

note: "Set privacy for:" label
en: Set privacy for:
sl: Nastavi zasebnost za:

en: Permit User
sl: Dovoli uporabniku

en: Type a user you permit to contact you.
sl: Vpiŷite uporabnika, ki mu ŵeliŷ dovoliti, da stopi v stik z vami.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
sl: Prosim vnesite ime uporabnika, ki mu ŵelite omogoīiti, da stopi v stik z vami

en: Permit
sl: Dovoli

en: Allow %s to contact you?
sl: Dovoli %s, da stopi v stik z vami?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
sl: Ste prepriīani, da ŵelite dovoliti %s, da stopi v stik z vami?

en: Block User
sl: Zavrni uporabnika

en: Type a user to block.
sl: Vpiŷite uporabnika, ki ga ŵelite zavrniti.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
sl: Vnesite ime uporabnika, ki ga ŵelite zavrniti.

en: Block %s?
sl: Zavrnem %s?

en: Are you sure you want to block %s?
sl: Ste prepriīani, da ŵelite zavrniti %s?

note: * * A wrapper for gaim_request_action() that uses Yes and No buttons.
en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Apply
sl: Uporabi

en: Close
sl: Zapri

en: That file already exists
sl: Datoteka ŵe obstaja

en: Would you like to overwrite it?
sl: Ali jo ŵelite prepisati?

en: Room List
sl: Seznam sob

note: list button
en: _Get List
sl: _Dobi seznam

en: Buddy logs in
sl: Prijatelj se prijavi

en: Buddy logs out
sl: Prijatelj se odjavi

en: Message received
sl: Sporoīilo prejeto

en: Message received begins conversation
sl: Prejeto sporoīilo zaīne pogovor

en: Message sent
sl: Sporoīilo poslano

en: Person enters chat
sl: Oseba se pridruŵi pogovorni sobi

en: Person leaves chat
sl: Oseba zapusti pogovorno sobo

en: You talk in chat
sl: Vi govorite v sobi

en: Others talk in chat
sl: Drugi govorijo v sobi

en: Someone says your name in chat
sl: Nekdo omeni vaŷe ime v sobi

en: Unable to play sound because the chosen file (%s) does not exist.
sl: Zvoka ni bilo moī predvajati, ker izbrana datoteka (%s) ne obstaja.

en: Unable to play sound because the 'Command' sound method has been chosen, but no command has been set.
sl: Ni bilo mogoīe predvajati zvoka, ker ste izbrali ukaz za predvajanje zvoka, niste pa nastavili ukaza.

en: Unable to play sound because the configured sound command could not be launched: %s
sl: Zvoka ni bilo mogoīe predvajati, ker izbranega ukaza za zvok ni bilo mogoīe pognati: %s

en: Plain text
sl: Navadno besedilo

en: Please create an account.
sl: Ustvarite raīun.

en: Login
sl: Prijava

note: full help text
en: Gaim %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -a, --acct          display account editor window
      -w, --away[=MESG]   make away on signon (optional argument MESG specifies
                          name of away message to use)
      -l, --login[=NAME]  automatically login (optional argument NAME specifies
                          account(s) to use, seperated by commas)
      -n, --loginwin      don't automatically login; show login window
      -u, --user=NAME     use account NAME
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -v, --version       display the current version and exit
      -h, --help          display this help and exit
sl: Gaim %s
    Uporaba: %s [MOŽNOST] ...
    
      -a, --acct          prikaŵi okno za urejanje raīunov
      -w, --away[=SPOR]   ob prijavi nastavi stanje na Odsoten (neobvezni parameter SPOR izbere
                          ime sporoīila, ki ga ŵelite uporabiti)
      -l, --login[=IME]  samodejno se prijavi (neobvezen parameter IME izbere
                          raīun(e), ki ga (jih) ŵelite prijaviti, loīene z vejico)
      -n, --loginwin      brez samodejne prijave; prikaŵi okno za prijavo
      -u, --user=IME     uporabi raīun IME
      -c, --config=IMENIK  uporabi IMENIK za nastavitvene datoteke
      -d, --debug         izpisuj razhroŷīevalna sporoīila na stdout
      -v, --version       prikaŵi podatke o trenutni razliīici programa in konīaj program
      -h, --help          prikaŵi to pomoī in konīaj program

note: short message
en: Gaim %s. Try `%s -h' for more information.
sl: Gaim %s. Poskusi '%s -h' za veī informacij.

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
sl: Zahtevani dodatek %s ni bil najden. Prosim namestite dodatek in poskusite ponovno.

en: Gaim was unable to load your plugin.
sl: Gaim ni mogel naloŵiti vaŷega dodatka.

en: The required plugin %s was unable to load.
sl: Zahtevanega dodatka %s se ni dalo naloŵiti.

en: Slightly less boring default
sl: Nekoliko manj dolgoīasno privzeto

en: Available
sl: Na voljo

en: Available for friends only
sl: Na voljo samo za prijatelje

en: Away for friends only
sl: Odsoten samo za prijatelje

en: Invisible
sl: Neviden

en: Invisible for friends only
sl: Neviden samo za prijatelje

en: Unavailable
sl: Nedostopen

en: Unable to resolve hostname.
sl: Ni moī razvozlati imena gostitelja.

en: Unable to connect to server.
sl: Ni se bilo mogoīe povezati na streŵnik.

en: Invalid response from server.
sl: Neveljaven odgovor streŵnika.

en: Error while reading from socket.
sl: Napaka pri branju vtiīnice.

en: Error while writing to socket.
sl: Napaka pri pisanju na vtiīnico.

en: Authentication failed.
sl: Overovitev ni uspela.

en: Unknown Error Code.
sl: Neznana napaka.

en: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Status:</B> %s<HR>%s
sl: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Stanje:</B> %s<HR>%s

note: res[0] == username
en: Buddy Information
sl: Informacije o prijatelju

en: Status: %s
sl: Stanje: %s

en: Could not connect
sl: Nisem se mogel povezati

en: Unable to read socket
sl: Ne morem brati vtiīnice

note: we didn't successfully connect. tdt->toc_fd is valid here
en: Unable to connect.
sl: Ni se bilo mogoīe povezati.

en: Reading data
sl: Berem podatke

en: Balancer handshake
sl: Balancer rokovanje

en: Reading server key
sl: Berem kljuī streŵnika

en: Exchanging key hash
sl: Menjava izvleīka kljuīev

en: Critical error in GG library
sl: Usodna napaka v knjiŵnici GG

en: Connect to %s failed
sl: Povezovanje na %s ni uspelo

en: Unable to ping server
sl: Streŵnika ni bilo mogoīe pingati

en: Send as message
sl: Poŷlji kot sporoīilo

en: Looking up GG server
sl: Poizvedovanje za streŵnikom GG

en: Invalid Gadu-Gadu UIN specified
sl: Neveljavna Gadu-Gadu uporabniŷka ŷtevilka

en: You are trying to send a message to an invalid Gadu-Gadu UIN.
sl: Poslati ŵelite sporoīilo z neveljavno Gadu-Gadu uporabniŷko ŷtevilko.

en: Couldn't get search results
sl: Nisem mogel dobiti rezultatov iskanja

en: Gadu-Gadu Search Engine
sl: Gadu-Gadu iskalnik

en: Active
sl: Aktiven

note: First Name
en: First Name
sl: Ime

note: Last Name
en: Last Name
sl: Priimek

en: Nick
sl: Vzdevek

en: Birth Year
sl: Leto rojstva

en: Sex
sl: Spol

note: City
en: City
sl: Kraj

en: There is no Buddy List stored on the Gadu-Gadu server.
sl: Na Gadu-Gadu streŵniku ni shranjenega seznama prijateljev.

en: Couldn't Import Buddy List from Server
sl: Nisem mogel uvoziti seznama prijateljev s streŵnika

en: Buddy List successfully transferred to Gadu-Gadu server
sl: Seznam prijateljev je bil uspeŷno preneŷen na Gadu-Gadu streŵnik

en: Couldn't transfer Buddy List to Gadu-Gadu server
sl: Seznama prijateljev ni bilo mogoīe prenesti na streŵnik Gadu-Gadu

en: Buddy List successfully deleted from Gadu-Gadu server
sl: Seznam prijateljev je bil uspeŷno izbrisan s streŵnika Gadu-Gadu

en: Couldn't delete Buddy List from Gadu-Gadu server
sl: Seznama prijateljev na streŵniku Gadu-Gadu ni bilo mogoīe izbrisati

en: Password changed successfully
sl: Geslo je bilo uspeŷno spremenjeno

en: Password couldn't be changed
sl: Gesla ni bilo mogoīe spremeniti

en: Error communicating with Gadu-Gadu server
sl: Napaka pri komunikaciji s streŵnikom Gadu-Gadu

en: Gaim was unable to complete your request due to a problem communicating with the Gadu-Gadu HTTP server.  Please try again later.
sl: Gaim zaradi teŵav pri komunikaciji s HTTP streŵnikom Gadu-Gadu ni mogel izvrŷiti vaŷe zahteve. Prosim poskusite ponovno kasneje.

en: Unable to import Gadu-Gadu buddy list
sl: Gadu-Gadu seznama prijateljev ni bilo mogoīe uvoziti

en: Gaim was unable to connect to the Gadu-Gadu buddy list server.  Please try again later.
sl: Gaim se ni mogel povezati na Gadu-Gadu streŵnik s seznami prijateljev. Prosim poskusite ponovno kasneje.

en: Couldn't export buddy list
sl: Seznama prijateljev ni bilo mogoīe izvoziti

en: Gaim was unable to connect to the buddy list server.  Please try again later.
sl: Gaim se ni uspel povezati na streŵnik s seznami prijateljev.  Poskusite ponovno kasneje.

en: Unable to delete Gadu-Gadu buddy list
sl: Gadu-Gadu seznama prijateljev ni bilo mogoīe izbrisati

en: Unable to access directory
sl: Do imenika ni bilo mogoīe dostopati

en: Gaim was unable to search the Directory because it was unable to connect to the directory server.  Please try again later.
sl: Gaim ni mogel preiskati imenika, ker se ni uspel povezati do imeniŷkega streŵnika. Poskusite ponovno kasneje.

en: Unable to change Gadu-Gadu password
sl: Gadu-Gadu gesla ni bilo mogoīe spremeniti

en: Gaim was unable to change your password due to an error connecting to the Gadu-Gadu server.  Please try again later.
sl: Gaim ni uspel spremeniti vaŷega gesla, zaradi napake pri povezovanju na streŵnik Gadu-Gadu. Poskusite ponovno kasneje.

en: Directory Search
sl: Iskanje po imeniku

note: if (js->protocol_options & CHANGE_PASSWORD) {
en: Change Password
sl: Spremeni geslo

en: Import Buddy List from Server
sl: Uvozi seznam prijateljev s streŵnika

en: Export Buddy List to Server
sl: Izvozi seznam prijateljev na streŵnik

en: Delete Buddy List from Server
sl: Izbriŷi seznam prijateljev na streŵniku

en: Unable to access user profile.
sl: Do uporabniŷkega profila ni bilo mogoīe dostopati.

en: Gaim was unable to access this user's profile due to an error connecting to the directory server.  Please try again later.
sl: Gaim ni mogel dostopati do uporabniŷkega profila zaradi napake pri povezovanju na imeniŷki streŵnik. Poskusite ponovno kasneje.

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
sl: Dodatek za protokol Gadu-Gadu

en: Gaim encountered an error communicating with the ICQ server.
sl: Gaim je priŷel do napake pri komunikaciji z ICQ streŵnikom.

en: The user %s (%s%s%s%s%s) wants you to authorize them.
sl: Uporabnik %s (%s%s%s%s%s) ŵeli, da ga pooblastite.

en: Authorize
sl: Pooblasti

en: Deny
sl: Zavrni

en: Send message through server
sl: Poŷlji sporoīilo prek streŵnika

en: Connecting...
sl: Povezovanje ...

en: Nick:
sl: Vzdevek:

en: Gaim User
sl: Uporabnik Gaima

en: Unknown command: %s
sl: Neznan ukaz: %s

en: current topic is: %s
sl: trenutna tema je: %s

en: No topic is set
sl: Ni teme

en: File Transfer Aborted
sl: Prenos datoteke je bil preklican

en: Gaim could not open a listening port.
sl: Gaim ni mogel odprti vrat za posluŷanje.

en: Error displaying MOTD
sl: Napaka pri prikazovanju MOTD

en: No MOTD available
sl: MOTD ni na voljo

en: There is no MOTD associated with this connection.
sl: Noben MOTD ni povezan s to povezavo.

en: MOTD for %s
sl: MOTD za %s

en: View MOTD
sl: Ogled MOTD

en: _Channel:
sl: _Kanal:

en: _Password:
sl: _Geslo:

en: IRC nicks may not contain whitespace
sl: IRC vzdevki ne smejo vsebovati presledka

en: Signon: %s
sl: Prijavljanje: %s

en: Couldn't create socket
sl: Vtiīnika ni bilo mogoīe ustvariti

en: Couldn't connect to host
sl: Nisem se mogel povezati do gostitelja

en: Read error
sl: Napaka pri branju

en: Users
sl: Uporabniki

en: Topic
sl: Tema

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: IRC Protocol Plugin
sl: Vstavek za protokol IRC

note: *  summary
en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
sl: Vstavek za protokol IRC, ki je manj beden

en: Server
sl: Streŵnik

en: Port
sl: Vrata

en: Encoding
sl: Kodiranje

en: Username
sl: Uporabniŷko ime

en: Bad mode
sl: Neveljaven naīin

en: You are banned from %s.
sl: Na kanalu %s ste prepovedani.

en: Banned
sl: Prepovedani

en: Realname
sl: Pravo ime

en: Currently on
sl: Trenutno na

en: <b>Idle for:</b> %s<br>
sl: <b>Nedejaven ŵe:</b> %s<br>

en: Online since
sl: Prijavljen od

en: <br><b>Defining adjective:</b> Glorious<br>
sl: <br><b>Ukrasni pridevek:</b> Supersploh<br>

en: Buddy Information for %s
sl: Informacije o prijatelju %s

en: %s has changed the topic to: %s
sl: %s je spremenil temo kanala na: %s

en: The topic for %s is: %s
sl: Tema za kanal %s je: %s

en: Unknown message '%s'
sl: Neznano sporoīilo '%s'

en: Unknown message
sl: Neznano sporoīilo

en: Gaim has sent a message the IRC server did not understand.
sl: Gaim je poslal sporoīilo, ki ga IRC streŵnik ni prepoznal.

en: No such channel
sl: Ta kanal ne obstaja

note: does this happen?
en: no such channel
sl: ta kanal ne obstaja

en: User is not logged in
sl: Uporabnik ni prijavljen

en: No such nick or channel
sl: Tak kanal ali vzdevek ne obstaja

en: Could not send
sl: Ni bilo mogoīe poslati

en: Joining %s requires an invitation.
sl: Pridruŵevanje kanalu %s zahteva povabilo.

en: Invitation only
sl: Samo na povabilo

en: You have been kicked by %s: (%s)
sl: Brcnil vas je %s: (%s)

en: Kicked by %s (%s)
sl: Brcnil vas je %s (%s)

en: mode (%s %s) by %s
sl: naīin (%s %s) nastavil %s

en: Could not change nick
sl: Vzdevka ni bilo mogoīe spremeniti

en: Cannot change nick
sl: Vzdevka ne morem spremeniti

en: You have parted the channel%s%s
sl: Zapustili ste kanal%s%s

en: Error: invalid PONG from server
sl: Napaka: Neveljaven PONG odgovor streŵnika

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
sl: PING odgovor - Zakasnitev: %lu sekund

en: Cannot join %s:
sl: Ne morem se pridruŵiti %s:

en: Cannot join channel
sl: Ne morem se pridruŵiti kanalu

en: Wallops from %s
sl: Moīni udarci od %s

en: (There was an error converting this message.  Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
sl: (Priŷlo je do napake pri pretvorbi tega sporoīila. Preverite izbiro kodnega nabora v Upravitelju raīunov)

en: Reply time from %s: %lu seconds
sl: Ħas odgovora od %s: %lu sekund

en: CTCP PING reply
sl: CTCP PING ogdovor

en: Disconnected.
sl: Povezava prekinjena.

en: Server requires SSL for login
sl: Streŵnik zahteva SSL za prijavo

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
sl: Streŵnik zahteva overovitev z navadnim besedilom preko neŷifriranega toka

en: Plaintext Authentication
sl: Overovitev z navadnim besedilom

en: This server requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
sl: Streŵnik zahteva overovitev z navadnim besedilom preko neŷifrirane povezave. Se strinjate s tem in ŵelite nadaljevati z overovitvijo?

en: Server does not use any supported authentication method
sl: Streŵnik ne uporablja nobene podprte metode overovitve

en: Invalid challenge from server
sl: Neveljaven poziv streŵnika

en: Full Name
sl: Polno ime

en: Family Name
sl: Druŵinsko ime

en: Given Name
sl: Ime

en: Nickname
sl: Vzdevek

en: Street Address
sl: Naslov

en: Extended Address
sl: Naslov (dodatno)

en: Locality
sl: Okraj

en: Region
sl: Regija

en: Postal Code
sl: Poŷtna ŷtevilka

note: Country
en: Country
sl: Drŵava

en: Telephone
sl: Telefon

en: Email
sl: Elektronska poŷta

en: Organization Name
sl: Ime organizacije

en: Organization Unit
sl: Enota organizacije

en: Title
sl: Naziv

en: Role
sl: Funkcija

en: Birthday
sl: Rojstni dan

en: Edit Jabber vCard
sl: Urejanje Jabber vVizitke

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
sl: Vsa spodnja polja so izbirna. Vnesite samo informacije, ki jih ŵelite.

en: Jabber ID
sl: Jabber ID oznaka

en: Status
sl: Stanje

en: Resource
sl: Vir

en: Middle Name
sl: Drugo ime

en: Address
sl: Naslov

en: P.O. Box
sl: Poŷtni nabiralnik

en: Photo
sl: Fotografija

en: Logo
sl: Logotip

en: Jabber Profile
sl: Profil Jabberja

en: Un-hide From
sl: Ne skrij pred

en: Temporarily Hide From
sl: Zaīasno skrij pred

note: && NOT ME
en: Cancel Presence Notification
sl: Prekliīi obvestilo o prisotnosti

en: (Re-)Request authorization
sl: Ponovno zahtevaj pooblastitev

note: if(NOT ME) shouldn't this just happen automatically when the buddy is removed?
en: Unsubscribe
sl: Odjavi

en: _Room:
sl: _Soba:

en: _Server:
sl: _Streŵnik:

en: _Handle:
sl: _Roīica:

en: %s is not a valid room name
sl: %s ni veljavno ime sobe

en: Invalid Room Name
sl: Neveljavno ime sobe

en: %s is not a valid server name
sl: %s ni veljavno ime streŵnika

en: Invalid Server Name
sl: Neveljavno ime streŵnika

en: %s is not a valid room handle
sl: %s ni veljavna roīica sobe

en: Invalid Room Handle
sl: Neveljavna roīica sobe

en: Configuration error
sl: Napaka pri nastavitvi

en: Unable to configure
sl: Ni mogoīe nastaviti

en: Room Configuration Error
sl: Napaka pri nastavitvi sobe

en: This room is not capable of being configured
sl: Te sobe se ne da nastavljati

en: Registration error
sl: Napaka pri registraciji

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
sl: Spreminjanje vzdevka v pogovornih sobah ne-MUC ni podprto

en: Roomlist Error
sl: Napaka pri sezamu sob

en: Error retreiving roomlist
sl: Napaka pri pridobivanju sezama sob

en: Invalid Server
sl: Neveljaven streŵnik

en: Enter a Conference Server
sl: Vnesite konferenīni streŵnik

en: Select a conference server to query
sl: Izberite konferenīni streŵnik za pogovor

en: Find Rooms
sl: Najdi sobe

en: Error initializing session
sl: Napaka pri inicializaciji seje

en: Write error
sl: Napaka pri pisanju

en: Read Error
sl: Napaka pri branju

en: Connection Failed
sl: Povezava ni uspela

en: SSL Handshake Failed
sl: Rokovanje SSL ni uspelo

en: Invalid Jabber ID
sl: Neveljaven Jabber ID

en: SSL support unavailable
sl: Podpora SSL ni na voljo

en: Unable to create socket
sl: Ni mogoīe ustvariti vtiīnika

en: Registration of %s@%s successful
sl: Registracija %s@%s uspela!

en: Registration Successful
sl: Registracija uspela!

en: Unknown Error
sl: Neznana napaka

en: Registration Failed
sl: Napaka pri registraciji

en: Already Registered
sl: Že registriran

en: Password
sl: Geslo

en: E-Mail
sl: E-poŷta

note: State
en: State
sl: Zvezna drŵava

en: Phone
sl: Telefon

en: Date
sl: Datum

en: Please fill out the information below to register your new account.
sl: Za registracijo novega raīuna morate izpolniti spodnja polja.

en: Register New Jabber Account
sl: Registrirajte nov raīun za Jabber

note: connect to the server
en: Connecting
sl: Povezovanje

en: Initializing Stream
sl: Inicializacija toka

en: Authenticating
sl: Overovljanje

en: Re-initializing Stream
sl: Ponovna inicializacija toka

en: Not Authorized
sl: Nepooblaŷīeno

en: Both
sl: Oboje

en: From (To pending)
sl: Od (Za īakajoīe)

en: From
sl: Od

en: To
sl: Za

en: None (To pending)
sl: Brez (Za īakajoīe)

en: Subscription
sl: Naroīilo

en: Error
sl: Napaka

en: Chatty
sl: Pomenek

en: Extended Away
sl: Odsotnost - Napredno

en: Do Not Disturb
sl: Ne moti

en: Password Changed
sl: Geslo spremenjeno

en: Your password has been changed.
sl: Vaŷe geslo je bilo spremenjeno.

en: Error changing password
sl: Napaka pri spreminjanju gesla

en: Password (again)
sl: Novo geslo (ponovno)

en: Change Jabber Password
sl: Spremeni geslo za Jabber

en: Please enter your new password
sl: Vnesite svoje novo geslo

en: Set User Info
sl: Nastavi informacije o uporabniku

en: Bad Request
sl: Napaīna zahteva

en: Conflict
sl: Spor

en: Feature Not Implemented
sl: Moŵnost ni uvedena

en: Forbidden
sl: Prepovedano

en: Gone
sl: Ni na voljo

en: Internal Server Error
sl: Notranja napaka streŵnika

en: Item Not Found
sl: Predmeta ni mogoīe najti

en: Malformed Jabber ID
sl: Nepravilen Jabber ID

en: Not Acceptable
sl: Ni mogoīe sprejeti

en: Not Allowed
sl: Ni dovoljeno

en: Payment Required
sl: Zahtevano plaīilo

en: Recipient Unavailable
sl: Dobitnik ni na voljo

en: Registration Required
sl: Zahtevana registracija

en: Remote Server Not Found
sl: Oddaljenega streŵnika ni mogoīe najti

en: Remote Server Timeout
sl: Ħasovna omejitev oddaljenega streŵnika je potekla

en: Server Overloaded
sl: Streŵnik je preobremenjen

en: Service Unavailable
sl: Storitev ni dostopna

en: Subscription Required
sl: Zahtevano naroīilo

en: Unexpected Request
sl: Nepriīakovana zahteva

en: Authorization Aborted
sl: Pooblastitev prekinjena

en: Incorrect encoding in authorization
sl: Napaīno kodiranje pri pooblastitvi

en: Invalid authzid
sl: Neveljaven ID pooblastila

en: Invalid Authorization Mechanism
sl: Neveljaven mehanizem pooblastil

en: Authorization mechanism too weak
sl: Preŷibek mehanizem pooblastil

en: Temporary Authentication Failure
sl: Napaka zaīasne overovitve

en: Authentication Failure
sl: Napaka pri overovitvi

en: Bad Format
sl: Napaīna oblika

en: Bad Namespace Prefix
sl: Napaīna predpona imenskega prostora

en: Resource Conflict
sl: Spor vira

en: Connection Timeout
sl: Ħasovna omejitev povezave potekla

en: Host Gone
sl: Gostitelj ni na voljo

en: Host Unknown
sl: Neznan gostitelj

en: Improper Addressing
sl: Neustrezno naslavljanje

en: Invalid ID
sl: Neveljaven ID

en: Invalid Namespace
sl: Neveljaven imenski prostor

en: Invalid XML
sl: Neveljaven XML

en: Non-matching Hosts
sl: Neujemajoīi gostitelji

en: Policy Violation
sl: Zloraba politike

en: Remote Connection Failed
sl: Oddaljena povezava ni uspela

en: Resource Constraint
sl: Zadrega vira

en: Restricted XML
sl: Omejen XML

en: See Other Host
sl: Glej druge gostitelje

en: System Shutdown
sl: Izklop sistema

en: Undefined Condition
sl: Nedoloīen pogoj

en: Unsupported Encoding
sl: Nepodprto kodiranje

en: Unsupported Stanza Type
sl: Nepodprt tip vrstice

en: Unsupported Version
sl: Nepodprta razliīica

en: XML Not Well Formed
sl: Slabo oblikovan XML

en: Stream Error
sl: Napaka toka

en: Hide Operating System
sl: Skrij operacijski sistem

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Jabber Protocol Plugin
sl: Dodatek za protokol Jabber

en: Use TLS if available
sl: Uporabite TLS, īe je na voljo

en: Force old SSL
sl: Vsili star SSL

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
sl: Dovoli overovitev z navadnim besedilom preko neŷifriranih toka

note: Account options
en: Connect server
sl: Poveŵi se na streŵnik

en: Message from %s
sl: Sporoīilo od %s

en: %s has set the topic to: %s
sl: %s je spremenil temo na: %s

en: The topic is: %s
sl: Tema je: %s

en: Message delivery to %s failed: %s
sl: Dostava sporoīila za uporabnika %s ni uspela: %s

en: Jabber Message Error
sl: Napaka sporoīila Jabber

en:  (Code %s)
sl:  (Koda %s)

en: XML Parse error
sl: Napaka pri razīlenjevanu XML

en: Unknown Error in presence
sl: Priŷlo je do neznane napake

en: The user %s wants to add you to their buddy list.
sl: Uporabnik %s vas ŵeli dodati na njegov seznam prijateljev.

en: Create New Room
sl: Ustvari novo sobo

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
sl: Ustvarili boste novo sobo. Jo ŵelite najprej nastaviti ali boste sprejeli privzete nastavitve?

en: Configure Room
sl: Nastavi sobo

en: Accept Defaults
sl: Sprejmi privzeto

en: Error in chat %s
sl: Napaka v pomenku %s

en: Error joining chat %s
sl: Napaka pri pridruŵevanju pomenku %s

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
sl: Ni mogoīe poslati datoteke %s, ker uporabnik ne podpira prenosov datotek

en: File Send Failed
sl: Poŷiljanje datoteke ni uspelo

en: Unable to parse message
sl: Ni mogoīe razīleniti sporoīila

en: Syntax Error (probably a Gaim bug)
sl: Skladenjska napaka (verjetno hroŷī v Gaimu)

en: Invalid email address
sl: Neveljaven naslov e-poŷte

en: User does not exist
sl: Uporabnik ne obstaja

en: Fully Qualified Domain Name missing
sl: Manjka veljavno ime domene

en: Already Logged In
sl: Že prijavljen

en: Invalid Username
sl: Neveljavno uporabniŷko ime

en: Invalid Friendly Name
sl: Neveljavno poimenovanje

en: List Full
sl: Seznam poln

en: Already there
sl: Že tam

en: Not on list
sl: Ni na seznamu

en: User is offline
sl: Uporabnik ni prijavljen

en: Already in the mode
sl: Že v stanju

en: Already in opposite list
sl: Že na sogovornikovem seznamu

en: Too many groups
sl: Preveī skupin

en: Invalid group
sl: Neveljavna skupina

en: User not in group
sl: Uporabnik ni v skupini

en: Group name too long
sl: Predolgo ime skupine

en: Cannot remove group zero
sl: Ni mogoīe odstraniti skupine niī

en: Tried to add a contact to a group that doesn't exist
sl: Stik ste ŵeleli dodati v skupino, ki ne obstaja

en: Switchboard failed
sl: Stikalna ploŷīa ni uspela

en: Notify Transfer failed
sl: Sporoīilo o prenosu ni uspelo

en: Required fields missing
sl: Obvezna polja niso bila izpolnjena

en: Too many hits to a FND
sl: Preveī zadetkov za FND

en: Not logged in
sl: Neprijavljen

en: Service Temporarily Unavailable
sl: Storitev je trenutno nedosegljiva

en: Database server error
sl: Napaka v podatkovni bazi streŵnika

en: Command disabled
sl: Ukaz onemogoīen

en: File operation error
sl: Napaka pri operaciji z datoteko

en: Memory allocation error
sl: Napaka ob rezervaciji pomnilnika

en: Wrong CHL value sent to server
sl: Streŵniku je bila poslana napaīna vrednost CHL

en: Server busy
sl: Streŵnik je zaposlen

en: Server unavailable
sl: Streŵnik je nedostopen

en: Peer Notification server down
sl: Streŵnik za obveŷīanje prijateljev je nedelujoī

en: Database connect error
sl: Napaka pri povezavi v podatkovno bazo

en: Server is going down (abandon ship)
sl: Streŵnik se zaustavlja (skoīite iz ladje!)

en: Error creating connection
sl: Napaka pri ustvarjanju povezave

en: CVR parameters are either unknown or not allowed
sl: CVR parameter je bodisi neznan ali nedovoljen

en: Unable to write
sl: Ni bilo mogoīe pisati

en: Session overload
sl: Preobremenitev seje

en: User is too active
sl: Uporabnik je preveī aktiven

en: Too many sessions
sl: Preveī sej

en: Passport not verified
sl: Potni list ni preverjen

en: Bad friend file
sl: Neveljavna datoteka s prijatelji

en: Not expected
sl: Nepriīakovano

en: Friendly name changes too rapidly
sl: Prijateljsko ime se spreminja preveī pogosto

en: Server too busy
sl: Streŵnik preveī zaposlen

en: Authentication failed
sl: Overovitev ni uspela

en: Not allowed when offline
sl: Ni dovoljeno brez prijave

en: Not accepting new users
sl: Brez sprejemanja novih uporabnikov

en: Kids Passport without parental consent
sl: Otroŷki potni list brez privolitve starŷev

en: Passport account not yet verified
sl: Raīun ŷe ni bil potrjen

en: Bad ticket
sl: Napaīna vstopnica

en: Unknown Error Code %d
sl: Neznana koda napake %d

en: MSN Error: %s
sl: MSN napaka: %s

en: Your new MSN friendly name is too long.
sl: Vaŷe novo MSN poimenovanje je predolgo.

en: Set your friendly name.
sl: Nastavite vaŷe poimenovanje.

en: This is the name that other MSN buddies will see you as.
sl: To je ime, pod katerim vas bodo videli vaŷi MSN prijatelji.

en: Set your home phone number.
sl: Nastavite ŷtevilko vaŷega domaīega telefona.

en: Set your work phone number.
sl: Nastavite ŷtevilko vaŷega sluŵbenega telefona.

en: Set your mobile phone number.
sl: Nastavite ŷtevilko vaŷega mobilnega telefona.

en: Allow MSN Mobile pages?
sl: Dovoli MSN strani za mobilnike?

en: Do you want to allow or disallow people on your buddy list to send you MSN Mobile pages to your cell phone or other mobile device?
sl: Ali ŵelite dovoliti oz. prepovedati prijateljem na vaŷem seznamu, da vam poŷiljajo MSN strani za mobilnike na vaŷ mobilni telefon?

en: Allow
sl: Dovoli

en: Disallow
sl: Prepovej

en: Send a mobile message.
sl: Poŷlji sporoīilo na mobilnik.

en: Page
sl: Stran/Poziv

en: Away From Computer
sl: Stran od raīunalnika

en: Be Right Back
sl: Pridem Precej Nazaj

en: Busy
sl: Zaposlen

en: On The Phone
sl: Na telefonu

en: Out To Lunch
sl: Na kosilu

en: Hidden
sl: Skrito

en: Set Friendly Name
sl: Nastavi poimenovanje

en: Set Home Phone Number
sl: Nastavi domaīi telefon

en: Set Work Phone Number
sl: Nastavi sluŵbeni telefon

en: Set Mobile Phone Number
sl: Nastavi mobilni telefon

en: Enable/Disable Mobile Devices
sl: Omogoīi/Onemogoīi mobilne naprave

en: Allow/Disallow Mobile Pages
sl: Dovoli/Prepovej mobilne strani

en: Send to Mobile
sl: Poŷlji na mobilca

en: Initiate Chat
sl: Zaīni pogovor

en: SSL support is needed for MSN. Please install a supported SSL library. See http://gaim.sf.net/faq-ssl.php for more information.
sl: Za MSN potrebujete podporo SSL, zato morate namestiti podprto knjiŵnico SSL. Veī informacij na http://gaim.sf.net/faq-ssl.php.

en: <b>Alias:</b> %s<br>
sl: <b>Psevdonim:</b> %s<br>

note: Age
en: Age
sl: Starost

note: Gender
en: Gender
sl: Spol

en: Marital Status
sl: Zakonski stan

en: Location
sl: Lokacija

en: Occupation
sl: Zaposlitev

en: A Little About Me
sl: Nekaj o meni

en: Favorite Things
sl: Priljubljene stvari

en: Hobbies and Interests
sl: Hobiji in interesi

en: Favorite Quote
sl: Najljubŷi citat

en: Last Updated
sl: Nazadnje osveŵeno

note: Homepage
en: Homepage
sl: Domaīa stran

en: Display conversation closed notices
sl: Prikaŵi obvestila zaprtih pogovorov

en: Display timeout notices
sl: Prikaŵi obvestila o poteku īasa

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: MSN Protocol Plugin
sl: Dodatek za protokol MSN

en: Login server
sl: Prijavni streŵnik

en: Use HTTP Method
sl: Uporabi metodo HTTP

en: Unable to connect to server
sl: Ni se bilo mogoīe povezati na streŵnik

en: Unknown error when attempting to authorize with MSN login server.
sl: Neznana napaka pri poskusu overovitve s prijavnim streŵnikom MSN.

en: Requesting to send password
sl: Zahtevanje poŷiljanja gesla

en: Retrieving buddy list
sl: Prejemanje seznama prijateljev

en: Password sent
sl: Geslo poslano

en: The MSN server will shut down for maintenance in %d minute. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in. | The MSN server will shut down for maintenance in %d minutes. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in.
sl[0]: Streŵnik MSN se bo zaradi vzdrŵevanja īez %d minuto izklopil. V tem īasu boste samodejno odjavljeni, zato konīajte vse pogovore, ki so v teku.
    
    Ob koncu vzdrŵevalnih del se boste lahko ponovno prijavili.
sl[1]: Streŵnik MSN se bo zaradi vzdrŵevanja īez %d minuti izklopil. V tem īasu boste samodejno odjavljeni, zato konīajte vse pogovore, ki so v teku.
    
    Ob koncu vzdrŵevalnih del se boste lahko ponovno prijavili.
sl[2]: Streŵnik MSN se bo zaradi vzdrŵevanja īez %d minute izklopil. V tem īasu boste samodejno odjavljeni, zato konīajte vse pogovore, ki so v teku.
    
    Ob koncu vzdrŵevalnih del se boste lahko ponovno prijavili.
sl[3]: Streŵnik MSN se bo zaradi vzdrŵevanja īez %d minut izklopil. V tem īasu boste samodejno odjavljeni, zato konīajte vse pogovore, ki so v teku.
    
    Ob koncu vzdrŵevalnih del se boste lahko ponovno prijavili.

en: Syncing with server
sl: Izenaīevanje s streŵnikom

en: Received HTTP error. Please report this.
sl: Prejeta napaka HTTP. Prosim, da jo sporoīite.

en: The conversation has become inactive and timed out.
sl: Pogovor je postal neaktiven in se je zato iztekel.

en: %s has closed the conversation window.
sl: %s je zaprl pogovorno okno.

en: The user %s (%s) wants to add %s to his or her buddy list.
sl: Uporabnik %s (%s) ŵeli dodati %s na svoj seznam prijateljev.

en: Unable to read header from server
sl: Ni bilo mogoīe prebrati glave sporoīila, ki ga je poslal streŵnik

en: users: %s, files: %s, size: %sGB
sl: uporabniki: %s, datoteke: %s, velikost: %sGB

note: MSG_SERVER_HOTLIST_ERROR
en: Unable to add "%s" to your Napster hotlist
sl: Ni bilo dodati "%s" na vaŷ seznam Napster vroīe

en: You were disconnected from the server.
sl: Povezava s streŵnikom je bila prekinjena.

note: MSG_CLIENT_WHOIS
en: %s requested your information
sl: %s je zahteval tvoje informacije

en: You were disconnected from the server, because you logged on from a different location
sl: Povezava s streŵnikom je bila prekinjena, ker ste se prijavili z druge lokacije

note: MSG_CLIENT_PING
en: %s requested a PING
sl: %s je zahteval PING

en: _Group:
sl: _Skupina:

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: NAPSTER Protocol Plugin
sl: Dodatek za protokol NAPSTER

en: Offline
sl: Brez povezave

en: Invalid error
sl: Neveljavna napaka

en: Invalid SNAC
sl: Neveljaven SNAC

en: Rate to host
sl: Prenos do gostitelja

en: Rate to client
sl: Prenos do odjemalca

en: Service unavailable
sl: Storitev ni dostopna

en: Service not defined
sl: Storitev nedefinirana

en: Obsolete SNAC
sl: Zastarel SNAC

en: Not supported by host
sl: Gostitelj ne podpira

en: Not supported by client
sl: Odjemalec ne podpira

en: Refused by client
sl: Odjemalec je zavrnil

en: Reply too big
sl: Odgovor prevelik

en: Responses lost
sl: Odgovori so se izgubili

en: Request denied
sl: Zahteva zavrnjena

en: Busted SNAC payload
sl: Odkrit SNAC podatek

en: Insufficient rights
sl: Premalo pravic

en: In local permit/deny
sl: V lokalnem dovoljenju/prepovedi

en: Too evil (sender)
sl: Preveī zloben (poŷiljatelj)

en: Too evil (receiver)
sl: Preveī zloben (prejemnik)

en: User temporarily unavailable
sl: Uporabnik zaīasno ni dostopen

en: No match
sl: Ni zadetka

en: List overflow
sl: Prekoraīitev seznama

en: Request ambiguous
sl: Zahteva nejasna

en: Queue full
sl: Ħakalna vrsta je polna

en: Not while on AOL
sl: Na omreŵju AOL ni dovoljeno

en: Voice
sl: Govorno

en: AIM Direct IM
sl: Neposredni pogovor AIM

en: Chat
sl: Pomenek

en: Get File
sl: Sprejmi datoteko

en: Games
sl: Igre

en: Add-Ins
sl: Dodatki

en: Send Buddy List
sl: Poŷlji seznam prijateljev

en: ICQ Direct Connect
sl: Neposredna povezava ICQ

en: AP User
sl: AP uporabnik

en: ICQ Server Relay
sl: ICQ streŵniŷki posrednik

en: Old ICQ UTF8
sl: Star ICQ UTF-8

en: Trillian Encryption
sl: Trillian kodiranje

en: ICQ UTF8
sl: ICQ UTF-8

en: Security Enabled
sl: Varnost vkljuīena

en: Video Chat
sl: Video.pomenek

en: Live Video
sl: Video v ŵivo

en: Camera
sl: Kamera

en: Free For Chat
sl: Na voljo za pogovor

en: Not Available
sl: Ni na voljo

en: Occupied
sl: Zaseden

en: Web Aware
sl: Zaveden interneta

en: Capabilities
sl: Zmoŵnosti

en: Buddy Comment
sl: Komentar prijatelja

en: Direct IM with %s closed
sl: Neposredni pogovor z %s konīan

en: Direct IM with %s failed
sl: Neposredni pogovor z %s ni bil uspeŷen

en: Direct IM with %s established
sl: Neposredni pogovor z %s vzpostavljen

en: Unable to open Direct IM
sl: Neposredne povezave ni bilo mogoīe vzpostaviti

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s.
sl: Izbrali ste neposredno povezovanje z %s.

en: Because this reveals your IP address, it may be considered a privacy risk.  Do you wish to continue?
sl: Ker to razkrije vaŷ IP naslov, se to obravnava kot krŷenje zasebnosti. Ali ŵelite nadaljevati?

en: Connect
sl: Poveŵi se

en: You have been disconnected from chat room %s.
sl: Povezava do pogovorne sobe %s je bila prekinjena.

en: Chat is currently unavailable
sl: Pomenek tenutno ni na voljo

en: Screen name sent
sl: Vzdevek poslan

en: Unable to login: Could not sign on as %s because the screen name is invalid.  Screen names must either start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
sl: Prijava ni mogoīa: ni se mogoīe prijaviti kot %s, ker je vzdevek neveljaven. Vzdevki se morajo zaīeti s īrko, vsebujejo lahko le īrke, ŷtevilke in presledke, lahko pa so tudi sestavljeni iz samih ŷtevil.

en: Unable to login to AIM
sl: Nisem se mogel povezati na AIM

en: Could Not Connect
sl: Nisem se mogel povezati

en: Connection established, cookie sent
sl: Povezava vzpostavljena, piŷkotek poslan

en: Unable to establish file descriptor.
sl: Opisa datoteke ni bilo mogoīe vzpostaviti.

en: Unable to create new connection.
sl: Ni bilo mogoīe vzpostaviti nove povezave.

en: Unable to establish listener socket.
sl: Vtiīnika za posluŷanje ni bilo mogoīe vzpostaviti.

en: Incorrect nickname or password.
sl: Neveljaven vzdevek ali geslo.

en: Your account is currently suspended.
sl: Vaŷ raīun je trenutno zamrznjen.

note: service temporarily unavailable
en: The AOL Instant Messenger service is temporarily unavailable.
sl: Storitev AOL neposrednih sporoīil je trenuno nedosegljiva.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
sl: Povezava ste preveīkrat vzpostavili in prekinili. Poīakajte deset minut in poskusite ponovno. Ħe ne poīakate sedaj, boste īakali ŷe dalj.

en: The client version you are using is too old. Please upgrade at %s
sl: Razliīica odjemalca, ki ga uporabljate, je prestara. Prosim posodobite ga pri %s

en: Internal Error
sl: Interna napaka

en: Received authorization
sl: Ponovno zahtevaj pooblastitev

en: You may be disconnected shortly.  You may want to use TOC until this is fixed.  Check %s for updates.
sl: Morda bo povezava v kratkem prekinjena. Morda boste ŵeleli uporabiti TOC dokler to ni popravljeno. Preverite %s za posodobitve.

en: Gaim was unable to get a valid AIM login hash.
sl: Gaim ni mogel dobiti veljavnega prijavnega izvleīka za AIM.

en: Gaim was unable to get a valid login hash.
sl: Gaim ni mogel dobiti veljavnega prijavnega izvleīka.

en: (There was an error receiving this message)
sl: (Priŷlo je do napake pri sprejemanju tega sporoīila)

en: %s has just asked to directly connect to %s
sl: %s je pravkar prosil za neposredno povezavo z %s

en: This requires a direct connection between the two computers and is necessary for IM Images.  Because your IP address will be revealed, this may be considered a privacy risk.
sl: To zahteva neposredno povezavo med dvema raīunalnikoma in je za vstavljene slike nujno potrebno. Ker bo izdan vaŷ IP naslov, je to lahko tveganje varnosti.

en: Please authorize me so I can add you to my buddy list.
sl: Prosim za pooblastilo, da vas smem dodati na svoj seznam prijateljev.

en: Authorization Request Message:
sl: Sporoīilo o zahtevi po pooblastilu:

en: Please authorize me!
sl: Prosim za pooblastilo!

en: The user %s requires authorization before being added to a buddy list.  Do you want to send an authorization request?
sl: Uporabnik %s zahteva pooblastilo preden je dodan na seznam prijateljev. Ali ŵelite poslati zahtevo po pooblastilu?

en: Request Authorization
sl: Zahtevaj pooblastilo

en: No reason given.
sl: Ni podanega razloga.

en: Authorization Denied Message:
sl: Sporoīilo o neodobrenem pooblastilu:

en: The user %u wants to add you to their buddy list for the following reason:
    %s
sl: Uporabnik %u vas ŵeli dodati na svoj seznam prijateljev z naslednjim razlogom:
    %s

en: Authorization Request
sl: Zahtevek po pooblastilu

en: The user %u has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
sl: Uporabnik %u je zavrnil zahtevo, da bi ga dodali na svoj seznam prijateljev z naslednjim razlogom:
    %s

en: ICQ authorization denied.
sl: Overovitev ICQ zavrnjena.

note: Someone has granted you authorization
en: The user %u has granted your request to add them to your buddy list.
sl: Uporabik %u vam je dovolil, da ga dodate na svoj seznam prijateljev.

en: You have received a special message
    
    From: %s [%s]
    %s
sl: Prejeli ste posebno sporoīilo:
    
    Od: %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ page
    
    From: %s [%s]
    %s
sl: Prejeli ste ICQ stran/poziv
    
    Od: %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ email from %s [%s]
    
    Message is:
    %s
sl: Prejeli ste ICQ elektronsko poŷto od %s [%s]
    
    Sporoīilo je:
    %s

en: ICQ user %u has sent you a buddy: %s (%s)
sl: Uporabnik ICQ %u vam je poslal vizitko: %s (%s)

en: Do you want to add this buddy to your buddy list?
sl: Ali ŵelite dodati prijatelja s to vizitko na vaŷ seznam prijateljev?

en: Decline
sl: Zavrni

en: You missed %hu message from %s because it was invalid. | You missed %hu messages from %s because they were invalid.
sl[0]: Zgreŷili ste %hu sporoīilo uporabnika %s, ker ni bilo veljavno.
sl[1]: Zgreŷili ste %hu sporoīili uporabnika %s, ker nista bili veljavni.
sl[2]: Zgreŷili ste %hu sporoīila uporabnika %s, ker niso bila veljavna.
sl[3]: Zgreŷili ste %hu sporoīil uporabnika %s, ker niso bila veljavna.

en: You missed %hu message from %s because it was too large. | You missed %hu messages from %s because they were too large.
sl[0]: Zgreŷili ste %hu sporoīilo uporabnika %s, ker je bilo preveliko.
sl[1]: Zgreŷili ste %hu sporoīili uporabnika %s, ker sta bili preveliki.
sl[2]: Zgreŷili ste %hu sporoīila uporabnika %s, ker so bila prevelika.
sl[3]: Zgreŷili ste %hu sporoīil uporabnika %s, ker so bila prevelika.

en: You missed %hu message from %s because the rate limit has been exceeded. | You missed %hu messages from %s because the rate limit has been exceeded.
sl[0]: Zgreŷili ste %hu sporoīilo uporabnika %s, ker je bilo preseŵeno razmerje meje.
sl[1]: Zgreŷili ste %hu sporoīili uporabnika %s, ker je bilo preseŵeno razmerje meje.
sl[2]: Zgreŷili ste %hu sporoīila uporabnika %s, ker je bilo preseŵeno razmerje meje.
sl[3]: Zgreŷili ste %hu sporoīil uporabnika %s, ker je bilo preseŵeno razmerje meje.

en: You missed %hu message from %s because he/she was too evil. | You missed %hu messages from %s because he/she was too evil.
sl[0]: Zgreŷili ste %hu sporoīilo uporabnika %s, ker je bil preveī zloben.
sl[1]: Zgreŷili ste %hu sporoīili uporabnika %s, ker je bil preveī zloben.
sl[2]: Zgreŷili ste %hu sporoīila uporabnika %s, ker je bil preveī zloben.
sl[3]: Zgreŷili ste %hu sporoīil uporabnika %s, ker je bil preveī zloben.

en: You missed %hu message from %s because you are too evil. | You missed %hu messages from %s because you are too evil.
sl[0]: Zgreŷili ste %hu sporoīilo uporabnika %s, ker ste bili preveī zlobni.
sl[1]: Zgreŷili ste %hu sporoīili uporabnika %s, ker ste bili preveī zlobni.
sl[2]: Zgreŷili ste %hu sporoīila uporabnika %s, ker ste bili preveī zlobni.
sl[3]: Zgreŷili ste %hu sporoīil uporabnika %s, ker ste bili preveī zlobni.

en: You missed %hu message from %s for an unknown reason. | You missed %hu messages from %s for an unknown reason.
sl[0]: Iz neznanih razlogov ste zgreŷili %hu sporoīilo uporabnika %s.
sl[1]: Iz neznanih razlogov ste zgreŷili %hu sporoīili uporabnika %s.
sl[2]: Iz neznanih razlogov ste zgreŷili %hu sporoīila uporabnika %s.
sl[3]: Iz neznanih razlogov ste zgreŷili %hu sporoīil uporabnika %s.

en: SNAC threw error: %s
sl: SNAC je izvrgel napako: %s

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

note: Data is assumed to be the destination sn
en: Your message to %s did not get sent:
sl: Vaŷe sporoīilo za %s ni bilo poslano:

en: User information for %s unavailable:
sl: Podatki o uporabniku %s niso dostopni:

en: Warning Level
sl: Stopnja opozoril

en: Online Since
sl: Na zvezi od

en: Member Since
sl: Ħlan od

en: Your AIM connection may be lost.
sl: Vaŷa povezava z AIM je morda prekinjena.

note: The conversion failed!
en: [Unable to display a message from this user because it contained invalid characters.]
sl: [Ni mogoīe prikazati sporoīila tega uporabnika, ker vsebuje neveljavne znake.]

en: Rate limiting error.
sl: Napaka z omejevanjem pogostosti sporoīil.

en: The last action you attempted could not be performed because you are over the rate limit. Please wait 10 seconds and try again.
sl: Zadnjega dejanja, ki ste ga ŵeleli izvesti, ni bilo mogoīe izvesti, ker ste prekoraīili dovoljeno pogostost. Prosim poīakajte 10 sekund in poskusite znova.

en: You have been disconnected because you have signed on with this screen name at another location.
sl: Povezava je bila prekinjena, ker ste se s svojim raīunom prijavili drugje.

en: You have been signed off for an unknown reason.
sl: Odjavljeni ste bili iz neznanega razloga.

en: Finalizing connection
sl: Dokonīujem povezavo

en: Email Address
sl: Elektronski naslov

en: Mobile Phone
sl: Mobilni telefon

en: Female
sl: Ženska

en: Male
sl: Moŷki

en: Personal Web Page
sl: Osebna spletna stran

en: Additional Information
sl: Dodatne informacije

en: Home Address
sl: Domaīi naslov

en: Zip Code
sl: Poŷtna ŷtevilka

en: Work Address
sl: Sluŵbeni naslov

en: Work Information
sl: Informacije o zaposlitvi

en: Company
sl: Podjetje

en: Division
sl: Oddelek

en: Position
sl: Delovno mesto

en: Web Page
sl: Spletna stran

en: ICQ Info for %s
sl: Podatki o ICQ za %s

en: Pop-Up Message
sl: Pojavno sporoīilo

en: The following screen names are associated with %s
sl: Naslednji vzdevki so povezani z %s

en: Search Results
sl: Rezultati iskanja

en: No results found for email address %s
sl: Za dani elektronski naslov %s ni bilo rezultatov

en: You should receive an email asking to confirm %s.
sl: Prejeti bi morali elektronsko poŷto, da potrdite %s.

en: Account Confirmation Requested
sl: Potrditev raīuna je bila zahtevana

en: Error Changing Account Info
sl: Napaka pri spreminjanju podatkov o raīunu

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name differs from the original.
sl: Napaka 0x%04x: Ni bilo mogoīe oblikovati poimenovanja, ker se zahtevano poimenovanje razlikuje od izvirnega.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name ends in a space.
sl: Napaka 0x%04x: Ni bilo mogoīe oblikovati poimenovanja, ker se zahtevano poimenovanje konīa s presledkom.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name is too long.
sl: Napaka 0x%04x: Ni bilo mogoīe oblikovati poimenovanja, ker je zahtevano poimenovanje predolgo.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because there is already a request pending for this screen name.
sl: Napaka 0x%04x: Ni bilo mogoīe spremeniti elektronskega naslova, ker je ŵe en zahtevek v īakanju za to ime.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address has too many screen names associated with it.
sl: Napaka 0x%04x: Ni mogoīe spremeniti elektronskega naslova ker ima podan naslov ŵe preveī raīunov.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address is invalid.
sl: Napaka 0x%04x: Ni mogoīe spremeniti elektronskega naslova ker je podan naslov neveljaven.

en: Error 0x%04x: Unknown error.
sl: Napaka 0x%04x: Neznana napaka.

en: Your screen name is currently formatted as follows:
    %s
sl: Vaŷe ime je trenutno naslednje oblike:
    %s

en: Account Info
sl: Podatki o raīunu

en: The email address for %s is %s
sl: Elektronski naslov za %s je %s

en: Unable to set AIM profile.
sl: Ni mogoīe nastaviti AIM profila.

en: You have probably requested to set your profile before the login procedure completed.  Your profile remains unset; try setting it again when you are fully connected.
sl: Verjetno ste zahtevali, da spremenite svoj profil preden je bila prijava dokonīana. Za zdaj je vaŷ profil nespremenjen; poskusite ponovno, ko boste zagotovo prijavljeni.

en: The maximum profile length of %d byte has been exceeded.  Gaim has truncated it for you. | The maximum profile length of %d bytes has been exceeded.  Gaim has truncated it for you.
sl[0]: Najveīja dolŵina profila %d bajta je bila preseŵena, zato ga je Gaim skrajŷal.
sl[1]: Najveīja dolŵina profila %d bajtov je bila preseŵena, zato ga je Gaim skrajŷal.
sl[2]: Najveīja dolŵina profila %d bajtov je bila preseŵena, zato ga je Gaim skrajŷal.
sl[3]: Najveīja dolŵina profila %d bajtov je bila preseŵena, zato ga je Gaim skrajŷal.

en: Profile too long.
sl: Profil je predolg.

en: Visible
sl: Viden

en: Unable to set AIM away message.
sl: Sporoīila za odsotnost za protokol AIM ni bilo mogoīe nastaviti.

en: You have probably requested to set your away message before the login procedure completed.  You remain in a "present" state; try setting it again when you are fully connected.
sl: Verjetno ste hoteli nastaviti sporoīilo o odsotnosti preden se je konīalo prijavljanje. Vaŷe stanje ostaja nespremenjeno. Poskusite ponovno, ko ste zagotovo prijavljeni.

en: The maximum away message length of %d byte has been exceeded.  Gaim has truncated it for you. | The maximum away message length of %d bytes has been exceeded.  Gaim has truncated it for you.
sl[0]: Najveīja dolŵina sporoīila o odsotnosti (%d bajt) je bila preseŵena, zato ga je Gaim skrajŷal.
sl[1]: Najveīja dolŵina sporoīila o odsotnosti (%d bajta) je bila preseŵena, zato ga je Gaim skrajŷal.
sl[2]: Najveīja dolŵina sporoīila o odsotnosti (%d bajte) je bila preseŵena, zato ga je Gaim skrajŷal.
sl[3]: Najveīja dolŵina sporoīila o odsotnosti (%d bajtov) je bila preseŵena, zato ga je Gaim skrajŷal.

en: Away message too long.
sl: Sporoīilo o odsotnosti je predolgo.

en: Could not add the buddy %s because the screen name is invalid.  Screen names must either start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
sl: Ni mogoīe dodati prijatelja %s, ker vzdevek ni veljaven. Vzdevki se morajo zaīeti s īrko, vsebujejo lahko le īrke, ŷtevilke in presledke, lahko pa so tudi sestavljeni iz samih ŷtevil.

en: Unable To Add
sl: Nemogoīe dodati

en: Unable To Retrieve Buddy List
sl: Seznama prijateljev ni bilo mogoīe priklicati

en: Gaim was temporarily unable to retrieve your buddy list from the AIM servers.  Your buddy list is not lost, and will probably become available in a few hours.
sl: Gaim zaīasno ni uspel pridobiti vaŷega seznama prijateljev z AIM streŵnikov. Vaŷ seznam prijateljev ni izgubljen, verjetno pa bo postal dosegljiv v nekaj urah.

en: Orphans
sl: Sirote

en: Could not add the buddy %s because you have too many buddies in your buddy list.  Please remove one and try again.
sl: Prijatelja %s ni bilo mogoīe dodati, ker imate na seznamu preveī prijateljev. Prosim odstranite enega in poskusite ponovno.

en: (no name)
sl: (brez imena)

en: Could not add the buddy %s for an unknown reason.  The most common reason for this is that you have the maximum number of allowed buddies in your buddy list.
sl: Prijatelja %s iz neznanega razloga ni bilo mogoīe dodati na seznam. Najpogostejŷi razlog za to je preveliko ŷtevilo prijateljev na vaŷem seznamu.

en: The user %s has given you permission to add you to their buddy list.  Do you want to add them?
sl: Uporabnik %s vam je dovolil, da ga dodate na svoj seznam prijateljev. Ali ga ŵelite dodati?

en: Authorization Given
sl: Pooblastilo odobreno

en: The user %s wants to add you to their buddy list for the following reason:
    %s
sl: Uporabnik %s vas ŵeli dodati na svoj seznam prijateljev ker:
    %s

note: Granted
en: The user %s has granted your request to add them to your buddy list.
sl: Uporabnik %s je odobril zahtevo, da ga dodate na svoj seznam prijateljev.

en: Authorization Granted
sl: Pooblastilo odobreno

note: Denied
en: The user %s has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
sl: Uporabnik %s je zavrnil vaŷo zahtevo, da ga dodate na svoj seznam prijateljev, ker:
    %s

en: Authorization Denied
sl: Pooblastilo zavrnjeno

en: _Exchange:
sl: _Izmenjaj:

en: Invalid chat name specified.
sl: Navedeno je neveljavno ime pomenka.

en: Away Message
sl: Sporoīilo o odsotnosti

en: Buddy Comment:
sl: Komentar prijatelja:

en: Edit Buddy Comment
sl: Uredi komentar prijatelja

en: Get Status Msg
sl: Poizvedi o stanju

en: Direct IM
sl: Neposredni pogovor

en: Re-request Authorization
sl: Ponovno zahtevaj pooblastilo

en: The new formatting is invalid.
sl: Oblika novega zapisa je neveljavna.

en: Screen name formatting can change only capitalization and whitespace.
sl: Z oblikovanjem vzdevka lahko spreminjate samo velike īrke in presledke.

en: New screen name formatting:
sl: Nov vzdevek za oblikovanje:

en: Change Address To:
sl: Spremeni naslov v:

en: <i>you are not waiting for authorization</i>
sl: <i>ne īakate na pooblastilo</i>

en: You are awaiting authorization from the following buddies
sl: Priīakujete pooblastila od naslednjih prijateljev

en: You can re-request authorization from these buddies by right-clicking on them and selecting "Re-request Authorization."
sl: Ħe ŵelite, lahko ponovno zahtevate pooblastilo od teh prijateljev, tako da desno kliknete na njih in izberete "Ponovno zahtevaj pooblastilo."

en: Find Buddy by E-mail
sl: Najdi prijatelja po e-poŷti

en: Search for a buddy by e-mail address
sl: Iŷīi prijatelje po naslovu e-poŷte

en: Type the e-mail address of the buddy you are searching for.
sl: Vnesite naslov e-poŷte prijatelja, ki ga ŵelite najti

en: Available Message:
sl: Sporoīilo o dostopnosti:

en: I'm doing work and hoping for a distraction--IM me!
sl: Imam delo in upam na razvedrilo -- kontaktiraj me!

en: Set User Info...
sl: Nastavi informacije o uporabniku ...

en: Set User Info (URL)...
sl: Nastavi informacije o uporabniku (URL) ...

en: Set Available Message...
sl: Nastavi sporoīilo o dostopnosti ...

en: Change Password...
sl: Spremeni geslo ...

en: Change Password (URL)
sl: Spremeni geslo (URL povezava)

en: Configure IM Forwarding (URL)
sl: Nastavi posredovanje sporoīil (URL)

en: Format Screen Name...
sl: Oblikuj vzdevek ...

en: Confirm Account
sl: Potrdi raīun

en: Display Currently Registered Address
sl: Prikaŵi trenutno registriran naslov

en: Change Currently Registered Address...
sl: Spremeni trenutno registriran naslov ...

en: Show Buddies Awaiting Authorization
sl: Pokaŵi prijatelje, ki īakajo na pooblastilo

en: Search for Buddy by Email...
sl: Iŷīi prijatelja po e-poŷti ...

en: Search for Buddy by Information
sl: Iŷīi prijatelja po informaciji

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: AIM/ICQ Protocol Plugin
sl: Vstavek za protokol AIM/ICQ

en: Auth host
sl: Streŵnik za avtentikacijo

en: Auth port
sl: Vrata za avtentikacijo

note: Open file selector to select the public key.
en: Open...
sl: Odpri ...

en: Get Info
sl: Informacije

en: Looking up %s
sl: Poizvedujem za %s

en: Unable to write file %s.
sl: Datoteke %s ni bilo mogoīe zapisati.

en: Unable to read file %s.
sl: Datoteke %s ni bilo mogoīe prebrati.

en: Message too long, last %s bytes truncated.
sl: Sporoīilo je predolgo, zato je bilo skrajŷano za %s znakov.

en: %s not currently logged in.
sl: %s trenutno ni prijavljen.

en: Warning of %s not allowed.
sl: Opozarjanje %s ni dovoljeno.

en: A message has been dropped, you are exceeding the server speed limit.
sl: Sporoīilo je bilo izpuŷīeno, ker presegate omejitev hitrosti streŵnika.

en: Chat in %s is not available.
sl: Pomenek v %s ni dostopen.

en: You are sending messages too fast to %s.
sl: Prehitro poŷiljate sporoīila %s.

en: You missed an IM from %s because it was too big.
sl: Ker je bilo preveliko, ste zgreŷili sporoīilo, ki vam ga je poslal %s.

en: You missed an IM from %s because it was sent too fast.
sl: Zgreŷili ste sporoīilo od %s, ker je bilo poslano prehitro.

en: Failure.
sl: Neuspeh.

en: Too many matches.
sl: Preveī zadetkov.

en: Need more qualifiers.
sl: Potrebujem veī selekcije.

en: Dir service temporarily unavailable.
sl: Imeniŷka storitev je trenutno nedosegljiva.

en: Email lookup restricted.
sl: Poizvedba po e-poŷtnem naslovu je omejena.

en: Keyword ignored.
sl: Kljuīna beseda zanemarjena.

en: No keywords.
sl: Brez kljuīnih besed.

en: User has no directory information.
sl: Uporabnik nima imeniŷkih informacij.

en: Country not supported.
sl: Drŵava ni podprta.

en: Failure unknown: %s.
sl: Neznan vzrok neuspeha: %s.

en: The service is temporarily unavailable.
sl: Storitev je trenutno nedostopna.

en: Your warning level is currently too high to log in.
sl: Vaŷa raven opozoril je trenutno previsoka, da bi se lahko prijavili.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently.  Wait ten minutes and try again.  If you continue to try, you will need to wait even longer.
sl: Prijavljali in odjavljali ste se prepogosto.  Poīakajte deset minut in poskusite ponovno.  Ħe tega ne boste upoŷtevali, bo trajalo ŷe dlje.

en: An unknown signon error has occurred: %s.
sl: Pri prijavljanju je priŷlo do neznane napake: %s.

en: An unknown error, %d, has occurred.  Info: %s
sl: Priŷlo je do neznane napake %s. Info: %s

en: Connection Closed
sl: Povezava zaprta

en: Waiting for reply...
sl: Ħakanje odgovora ...

en: TOC has come back from its pause. You may now send messages again.
sl: TOC je nazaj z odmora. Sedaj lahko spet poŷiljate sporoīila.

en: Password Change Successful
sl: Sprememba gesla uspeŷna

en: TOC has sent a PAUSE command.
sl: TOC je poslal ukaz PAUSE.

en: When this happens, TOC ignores any messages sent to it, and may kick you off if you send a message. Gaim will prevent anything from going through. This is only temporary, please be patient.
sl: Ko se to pripeti, TOC prezre vsa poslana sporoīila in vas lahko celo brcne s kanala īe poŷljete sporoīilo. Gaim bo poskrbel, da se to ne zgodi. Stanje je le zaīasno, prosim potrpite.

en: Get Dir Info
sl: Prikaŵi imeniŷke podatke

en: Set Dir Info
sl: Nastavi imeniŷke podatke

en: Could not open %s for writing!
sl: Ne morem odpreti %s za pisanje!

en: File transfer failed; other side probably canceled.
sl: Prenos datoteke ni bil uspeŷen; verjetno je prijatelj preklical prenos.

en: Could not connect for transfer.
sl: Ni se bilo mogoīe povezati za prenos.

en: Could not write file header.  The file will not be transferred.
sl: Ni bilo mogoīe zapisati glave datoteke. Datoteka ne bo preneŷena.

en: Gaim - Save As...
sl: Gaim - Shrani kot ...

en: %s requests %s to accept %d file: %s (%.2f %s)%s%s | %s requests %s to accept %d files: %s (%.2f %s)%s%s
sl[0]: %s zahteva, da %s sprejme %d datoteko: %s (%.2f %s)%s%s
sl[1]: %s zahteva, da %s sprejme %d datoteki: %s (%.2f %s)%s%s
sl[2]: %s zahteva, da %s sprejme %d datoteke: %s (%.2f %s)%s%s
sl[3]: %s zahteva, da %s sprejme %d datotek: %s (%.2f %s)%s%s

en: %s requests you to send them a file
sl: %s prosi, da mu poŷljete datoteke

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: TOC Protocol Plugin
sl: Dodatek za protokol TOC

en: TOC host
sl: TOC gostitelj

en: TOC port
sl: TOC vrata

note: Basic Profile group.
en: Basic Profile
sl: Osnovni profil

note: E-Mail Address
en: E-Mail Address
sl: E-poŷtni Naslov

en: Profile Information
sl: Podatki profila

note: Instant Messagers
en: Instant Messagers
sl: Programi za neposredna sporoīila

note: I'm From
en: I'm From
sl: Sem iz

note: Call the dialog.
en: Set your Trepia profile data.
sl: Nastavite svoje podatke za profil Trepia.

en: Profile
sl: Profil

en: Set Profile
sl: Nastavi profil

en: Visit Homepage
sl: Obiŷīi domaīo stran

en: Local Users
sl: Lokalni uporabniki

en: Logging in
sl: Prijavljanje

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Trepia Protocol Plugin
sl: Dodatek za protokol Trepia

en: You have been logged off as you have logged in on a different machine or device.
sl: Ker ste se prijavili na drugem raīunalniku ali napravi, ste bili odjavljeni.

en: Your Yahoo! message did not get sent.
sl: Vaŷe sporoīilo za Yahoo! ni bilo poslano.

en: Buzz!!
sl: Brrr!!

en: Yahoo! system message for %s:
sl: Sistemsko sporoīilo Yahoo! za %s:

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list.
sl: %s je (ŵe prej) zavrnil vaŷo zahtevo, da ga smete dodati na svoj seznam.

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list for the following reason: %s.
sl: %s je (ŵe prej) zavrnil vaŷo zahtevo, da bi ga dodali na svoj seznam prijateljev zaradi naslednjega razloga: %s.

en: Add buddy rejected
sl: Dodajanje prijatelja zavrnjeno

en: The Yahoo server has requested the use of an unrecognized authentication method.  This version of Gaim will likely not be able to successfully sign on to Yahoo.  Check %s for updates.
sl: Streŵnik Yahoo je zahteval uporabo neprepoznane metode overovitve. Ta razliīica Gaima se verjetno ne bo uspeŷno prijavila na Yahoo. Preverite %s za posodobitve.

en: Failed Yahoo! Authentication
sl: Napaka pri overovitvi Yahoo!

en: You have tried to ignore %s, but the user is on your buddy list.  Clicking "Yes" will remove and ignore the buddy.
sl: Poskusili ste prezreti uporabnika %s, ki je na vaŷem seznamu prijateljev. Ħe kliknete "Da" boste odstranili prijatelja in ga prezrli.

en: Ignore buddy?
sl: Prezrem prijatelja?

en: Invalid username.
sl: Neveljavno uporabniŷko ime.

en: Incorrect password.
sl: Neveljavno geslo.

en: Could not add buddy %s to group %s to the server list on account %s.
sl: Ni mogoīe dodati prijatelja %s v skupino %s na seznamu streŵnikov za raīun %s.

en: Could not add buddy to server list
sl: Prijatelja ni mogoīe dodati ne seznam streŵnikov

en: Unable to read
sl: Ni mogoīe brati

en: Connection problem
sl: Teŵava s povezavo

en: Not At Home
sl: Nisem doma

en: Not At Desk
sl: Nisem za mizo

en: Not In Office
sl: Nisem v pisarni

en: On Vacation
sl: Na dopustu

en: Stepped Out
sl: Šel na pavzo

en: Not on server list
sl: Ni na seznamu streŵnikov

en: Join in Chat
sl: Pridruŵi se pomenku

en: Initiate Conference
sl: Zaīni konferenīni pogovor

en: Active which ID?
sl: Kateri ID naj aktiviram?

en: Join who in chat?
sl: Komu se ŵelite pridruŵiti v pomenku?

en: Activate ID...
sl: Aktiviraj ID ...

en: Join user in chat...
sl: Pridruŵi se uporabniku v pomenku ...

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Yahoo Protocol Plugin
sl: Dodatek za protokol Yahoo

en: Pager host
sl: Streŵnik za pozivnik

en: Pager port
sl: Vrata za pozivnik

en: File transfer host
sl: Gostitelj prenosa datotek

en: File transfer port
sl: Vrata za prenos datotek

en: Chat Room List Url
sl: URL seznama sob pomenkov

en: Gaim cannot send files over Yahoo! that are bigger than One Megabyte (1,048,576 bytes).
sl: Gaim ne more poŷiljati datotek, ki so veīje od enega megabajta (1,048,576 bytes), preko Yahoo!

en: Yahoo! ID
sl: Yahoo ID

en: Hobbies
sl: Hobiji

en: Latest News
sl: Zadnje novice

en: Home Page
sl: Domaīa stran

en: Cool Link 1
sl: Zanimiva povezava 1

en: Cool Link 2
sl: Zanimiva povezava 2

en: Cool Link 3
sl: Zanimiva povezava 3

en: User information for %s unavailable
sl: Podatki o uporabniku %s niso dostopni

en: The user's profile is empty.
sl: Uporabnikov profil je prazen.

en: %s declined your conference invitation to room "%s" because "%s".
sl: %s je zavrnil vaŷe povabilo za pogovor v sobi "%s", ker "%s".

en: Invitation Rejected
sl: Povabilo zavrnjeno

en: Failed to join chat
sl: Pomenku se ni mogoīe pridruŵiti

en: Maybe the room is full?
sl: Je morda soba polna?

en: You are now chatting in %s.
sl: Pogovarjate se v %s.

en: Failed to join buddy in chat
sl: Prijatelju se ni bilo mogoīe pridruŵiti na pomenku

en: Maybe they're not in a chat?
sl: Morda niso v pomenku?

en: Unable to connect
sl: Ni se mogoīe povezati

en: Fetching the room list failed.
sl: Prejemanje seznama sob je spodletelo.

en: Voices
sl: Glasovi

en: Webcams
sl: Spletne kamere

en: Unable to fetch room list.
sl: Ni mogoīe prenesti seznama sob.

en: User Rooms
sl: Sobe uporabnikov

en: <b>User:</b> %s<br>
sl: <b>Uporabnik:</b> %s<br>

en: <br>Hidden or not logged-in
sl: <br>Skrit ali neprijavljen

en: <br>At %s since %s
sl: <br>Pri %s od %s

en: Anyone
sl: Kdorkoli

en: Already logged in with Zephyr
sl: Že prijavljeni prek protokola Zephyr

en: Because Zephyr uses your system username, you are unable to have multiple accounts on it when logged in as the same user.
sl: Ker Zephyr uporablja vaŷe uporabniŷko ime, je nemogoīe imeti veī raīunov, ko ste prijavljeni kot isti uporabnik.

en: _Class:
sl: _Razred:

en: _Instance:
sl: _Primer:

en: _Recipient:
sl: _Prejemnik:

note: *< api_version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Zephyr Protocol Plugin
sl: Dodatek za protokol Zephyr

en: Export to .anyone
sl: Izvozi v .kdorkoli

en: Export to .zephyr.subs
sl: Izvozi v .zephyr.subs

en: Exposure
sl: Izpostavljanje

en: Proxy connection error %d
sl: Napaka pri povezavi streŵnika proxy %d

en: Invalid proxy settings
sl: Neveljavne proxy nastavitve

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
sl: Bodisi ime streŵnika bodisi vrata, ki ste ju navedli za proxy sta neveljavna.

note: * Custom away message.
en: Custom
sl: Prikrojeno

note: * * A wrapper for gaim_request_action() that uses Accept and Cancel buttons.
en: Accept
sl: Sprejmi

en: Please enter your password
sl: Prosim vpiŷite svoje geslo

en: (%d message) | (%d messages)
sl[0]: (%d sporoīilo)
sl[1]: (%d sporoīili)
sl[2]: (%d sporoīila)
sl[3]: (%d sporoīil)

en: (1 message)
sl: (1 sporoīilo)

en: %s logged in.
sl: %s se je prijavil.

en: %s signed on
sl: %s se je prijavil

en: %s came back
sl: %s se je vrnil

en: %s went away
sl: %s je postal odsoten

en: %s became idle
sl: %s je postal nedejaven

en: %s became unidle
sl: %s je postal dejaven

en: %s logged out.
sl: %s se je odjavil.

en: %s signed off
sl: %s se je odjavil

en: %s has just been warned by %s.
    Your new warning level is %d%%
sl: %s je pravkar posvarjen od %s.
    Vaŷe novo stanje opozoril je %d%%

en: an anonymous person
sl: neznana oseba

en: User '%s' invites %s to buddy chat room: '%s'
    %s
sl: Uporabnik '%s' vabi %s v sobo '%s' na pomenek
    %s

en: User '%s' invites %s to buddy chat room: '%s'
sl: Uporabnik '%s' vabi %s na pomenek v sobo: '%s'

en: Accept chat invitation?
sl: Sprejmi povabilo na pomenek?

note: for people like myself who are too lazy to add an away msg :) I don't know who "myself" is in this context.  The exclamation point * makes it slightly less boring ;)
en: Sorry, I ran out for a bit!
sl: Prosti, ampak sem ŷel malce naokoli!

en: _Alias
sl: _Psevdonim

en: _Modify
sl: _Spremeni

en: _Open Mail
sl: _Odpri poŷto

en: _Warn
sl: _Opozori

en: Calculating...
sl: Preraīunavanje ...

en: Unknown.
sl: Neznano.

en: day | days
sl[0]: dan
sl[1]: dnevi
sl[2]: dnevi
sl[3]: dni

en: hour | hours
sl[0]: ura
sl[1]: uri
sl[2]: ure
sl[3]: ur

en: minute | minutes
sl[0]: minuta
sl[1]: minuti
sl[2]: minute
sl[3]: minut

en: g003: Error opening connection.
sl: g003: Napaka pri vzpostavljanju povezave.

en: Moving Gaim Settings..
sl: Premikanje nastavitev Gaim ...

en: Moving Gaim user settings to:
sl: Premikanje nastavitev uporabnika Gaima v:

en: Notification
sl: Obvestilo
