pidgin - en to pl translation catalogue (2541 entries)

en: %s. Try `%s -h' for more information.
pl: %s. Napisz "%s -h" aby uzyskać więcej informacji.

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
pl: %s
    Użycie: %s [OPCJE]...
    
      -c, --config=KAT    używa wybranego KATalogu z plikami konfiguracyjnymi
      -d, --debug         wyświetla komunikaty przydatne przy debugowaniu na standardowe wyjście
      -h, --help          wyświetla ten komunikat pomocy
      -n, --nologin       wyłącza automatyczne logowanie
      -v, --version       wyświetla numer aktualnej wersji

en: Error
pl: Błąd

en: Account was not added
pl: Konto nie zostało dodane

en: Screenname of an account must be non-empty.
pl: Identyfikator nie może być pusty.

en: New mail notifications
pl: Powiadamianie o nowej poczcie

en: Remember password
pl: Zapamiętanie hasła

en: There's no protocol plugins installed.
pl: Brak wtyczek protokołów.

en: (You probably forgot to 'make install'.)
pl: (Prawdopodobnie zapomniałaś/zapomniałeś uruchomić 'make install' )

en: Modify Account
pl: Modyfikacja konta

en: New Account
pl: Nowe Konto

en: Protocol:
pl: Protokół:

en: Screen name:
pl: Identyfikator:

en: Password:
pl: Hasło:

note: Cancel button Cancel
en: Cancel
pl: Anuluj

note: Save button Save
en: Save
pl: Zapisz

en: Are you sure you want to delete %s?
pl: Czy na pewno usunąć %s?

en: Delete Account
pl: Kasuj konto

note: Delete button
en: Delete
pl: Usuń

en: Accounts
pl: Konta

note: Add button
en: Add
pl: Dodaj

note: Modify button
en: Modify
pl: Modyfikuj

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
pl: Użytkownik %s%s%s%s dodał %s do swojej listy kontaktów %s%s

en: Add buddy to your list?
pl: Dodać do listy znajomych?

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
pl: Użytkownik %s%s%s%s chce dodać %s do swojej listy znajomych %s%s.

en: Authorize buddy?
pl: Prośba o autoryzację

en: Authorize
pl: Autoryzuj

en: Deny
pl: Odrzuć

en: You must provide a screename for the buddy.
pl: Musisz ustawić alias dla znajomego.

en: You must provide a group.
pl: Musisz ustawić grupę.

en: You must select an account.
pl: Musisz wybrać konto

en: Screen Name
pl: Identyfikator

en: Group
pl: Grupa

en: Account
pl: Konto

en: Add Buddy
pl: Dodaj użytkownika

en: Chats
pl: Konferencje

note: Extract their Name and put it in
en: Name
pl: Nazwa

en: Add Chat
pl: Dodanie konferencji

en: You can edit more information from the context menu later.
pl: Możesz redagować więcej informacji z menu kontekstowego później.

en: Add Group
pl: Dodawanie grupy

en: Please Update the necessary fields.
pl: Proszę uaktualniać niezbędne pola.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Get Info
pl: Pobierz Informacje

note: if (q_bud && is_online(q_bud->status)) {
en: Send File
pl: Wyślij plik

en: Enter empty string to reset the name.
pl: Wpisz pusty ciąg znaków by zresetować nazwę.

en: Removing this contact will also remove all the buddies in the contact
pl: Usunięcie kontaktu spowoduje usunięcie wszystkich znajomych zawartych w tym kontakcie.

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
pl: Usunięcie grupy spowoduje usunięcie wszystkich znajomych należących do tej grupy.

en: Remove
pl: Usuń

note: Buddy List
en: Buddy List
pl: Lista znajomych

note: General
en: Nickname
pl: Identyfikator

note: Idle stuff
en: Idle
pl: Bezczynny

en: Online: %d
    Total: %d
pl: Dostępnych: %d
    Wszystkich: %d

en: New...
pl: Nowy...

en: Saved...
pl: Zapisane...

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: _Name
pl: _Nazwa

en: _Account
pl: _Konto

en: New Instant Message
pl: Nowa wiadomość

en: Please enter the screen name or alias of the person you would like to IM.
pl: Podaj identyfikator lub nazwę znajomego oraz wybierz konto z którego chcesz korzystać.

note: Create the "Options" frame.
en: Options
pl: Opcje

en: Sort by status
pl: Według statusu

en: Sort alphabetically
pl: Alfabetyczne

en: Sort by log size
pl: Według rozmiaru dziennika

en: No such command.
pl: Nie ma takiego polecenia.

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
pl: Błąd składni:  Podano niewłaściwą liczbę argumentów dla tego polecenia.

en: Your command failed for an unknown reason.
pl: Wykonanie polecenia zakończyło się niepowodzeniem z nieznanego powodu.

en: That command only works in chats, not IMs.
pl: To polecenie jest dostępne tylko przy konferencjach - nie można go używać przy prywatnych wiadomościach.

en: That command only works in IMs, not chats.
pl: To polecenie jest dostępne tylko przy prywatnych wiadomościach - nie można go używać w konferencjach.

en: That command doesn't work on this protocol.
pl: Wybrane polecenie nie działa z tym protokołem.

en: 
    %s is typing...
pl: 
    %s coś pisze...

note: Print the list of users in the room
en: List of users:
pl: Lista użytkowników:

en: Supported debug options are:  version
pl: Obsługiwane opcje polecenia debug to:  version

en: No such command (in this context).
pl: Nie ma takiego polecenia (w tym kontekście).

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
pl: Użyj "/help &lt;polecenie&gt;" aby uzyskać pomoc dla określonego polecenia.
    W tym kontekście dostępne są następujące polecenia:

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
pl: say &lt;wiadomość&gt;:  Wysyła wiadomość w normalny sposób, taki sam jak bez używania jakichkolwiek poleceń.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
pl: me &lt;akcja&gt;:  Wysyła akcję w stylu IRC do znajomego lub konferencji.

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
pl: debug &lt;opcja&gt;:  Wysyła różne informacje debuggera do aktualnej rozmowy.

en: clear: Clears the conversation scrollback.
pl: clear: Czyści okno rozmowy

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
pl: help &lt;polecenie&gt;:  Wyświetla pomoc dotyczącą określonego polecenia.

en: plugins: Show the plugins window.
pl: plugins: Pokaż okno wtyczek.

en: buddylist: Show the buddylist.
pl: buddylist: Pokaż listę znajomych.

en: accounts: Show the accounts window.
pl: accounts: Pokaż konta.

en: debugwin: Show the debug window.
pl: debugwin: Pokaż okno debuggera.

en: prefs: Show the preference window.
pl: prefs: Pokaż okno ustawień.

en: statuses: Show the savedstatuses window.
pl: statuses: Pokaż zapisane statusy.

en: Debug Window
pl: Okno diagnostyczne

note: XXX: Setting the GROW_Y for the following widgets don't make sense. But right now * it's necessary to make the width of the debug window resizable ... like I said, * it doesn't make sense. The bug is likely in the packing in gntbox.c.
en: Clear
pl: Wyczyść

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: File Transfers - %d%% of %d files
pl: Przesyłanie plików. Ukończono %d%%, ilość plików - %d

note: Create the window.
en: File Transfers
pl: Transmisja plików

en: Progress
pl: Postęp

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Size
pl: Rozmiar

en: Remaining
pl: Pozostało

note: Close button
en: Close
pl: Zamknij

en: Waiting for transfer to begin
pl: Oczekiwanie na rozpoczęcie przesyłu

en: Canceled
pl: Anulowano

en: Failed
pl: Błąd

en: Finished
pl: Ukończono

en: Transferring
pl: Przesyłanie

en: Emails
pl: Emaile

en: You have mail!
pl: Masz wiadomość!

en: Sender
pl: Nadawca

en: Subject
pl: Temat

en: New Mail
pl: Nowa wiadomość e-mail

en: Info for %s
pl: Informacja o %s

en: Buddy Information
pl: Informacje o znajomym

en: Info
pl: Informacja

en: IM
pl: Wiadomość

en: Join
pl: Przyłącz się

en: Invite
pl: Zaproś

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
pl: Nazwa: %s
    Wersja: %s
    Opis: %s
    Autor: %s
    Strona domowa: %s
    Nazwa pliku: %s

en: No configuration options for this plugin.
pl: Brak opcji konfiguracyjnych dla tej wtyczki.

note: copy the preferences to tmp values... * I liked "take affect immediately" Oh well :-( (that should have been "effect," right?) Back to instant-apply! I win!  BU-HAHAHA! Create the window
en: Preferences
pl: Ustawienia

en: Please enter a buddy to pounce.
pl: Proszę podać użytkownika, od którego zdarzenia będą przechwytywane.

note: Create the window.
en: New Buddy Pounce
pl: Nowe przechwytywanie zdarzeń

en: Edit Buddy Pounce
pl: Modyfikacja zdarzenia

note: Account:
en: Account:
pl: Konto:

note: Create the "Pounce When Buddy..." frame.
en: Pounce When Buddy...
pl: Przechwytywane zdarzenia

note: Create the "Action" frame.
en: Action
pl: Działanie

en: Recurring
pl: Powtarzanie

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
pl: Na pewno chcesz usunąć przechwytywane zdarzenie od %s z konta %s ?

en: Buddy Pounces
pl: Przechwytywanie zdarzeń

en: %s has started typing to you (%s)
pl: Użytkownik %s zaczął/zaczęła coś pisać do Ciebie (%s)

en: %s has signed on (%s)
pl: %s zalogował się (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
pl: %s przestał być bezczynny (%s)

en: %s has returned from being away (%s)
pl: %s jest już obecny (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
pl: %s przestał pisać do Ciebie (%s)

en: %s has signed off (%s)
pl: %s rozłączył się (%s)

en: %s has become idle (%s)
pl: %s zmienił status na bezczynny (%s)

en: %s has gone away. (%s)
pl: %s zmieniła/zmienił stus na zajęty. (%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
pl: %s wysłał do Ciebie wiadomość. (%s)

en: Unknown pounce event. Please report this!
pl: Przechwycono nieznane zdarzenie. Proszę zawiadomić autorów programu Pidgin!

en: From last sent message
pl: Od czasu wysłania ostatniej wiadomości

en: Never
pl: Nigdy

en: Log format
pl: Format dziennika

en: Log status change events
pl: Zapis zmian statusu

note: Conversations
en: Conversations
pl: Rozmowy

en: Logging
pl: Dziennik Rozmów

en: Save File...
pl: Zapisz plik...

en: Open File...
pl: Otwórz plik...

en: Buddy logs in
pl: Użytkownik loguje się

en: Buddy logs out
pl: Użytkownik wyłącza swój komunikator

en: Message received
pl: Odebrano wiadomość

en: Message received begins conversation
pl: Odebrana wiadomość rozpoczyna rozmowę

en: Message sent
pl: Wysłano wiadomość

en: Person enters chat
pl: Osoba wchodzi na konferencję

en: Person leaves chat
pl: Osoba opuszcza konferencję

en: You talk in chat
pl: Własna wypowiedź na konferencji

en: Others talk in chat
pl: Wypowiedź innych na konferencji

en: Someone says your screen name in chat
pl: Ktoś wymawia Twoje imię na konferencji

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: Command
pl: Polecenie

en: Sound Method
pl: Metoda odtwarzania dźwięku

note: Sound options
en: Sound Options
pl: Opcje dźwięku

en: Always
pl: Zawsze

en: Only when available
pl: Tylko gdy jestem dostępny

en: Only when not available
pl: Tylko podczas nieobecności

note: Sound events
en: Sound Events
pl: Zdarzenia dźwiękowe

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Choose...
pl: Wybór...

en: Saved Statuses
pl: Zapisane statusy

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Rodzaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Please enter a non-empty title for the status.
pl: Wpisz tytuł dla tego statusu.

en: Status:
pl: Stan:

en: Sounds
pl: Dźwięki

en: %s just signed on
pl: %s zalogował się

en: %s just signed off
pl: %s rozłączył się

en: %s sent you a message
pl: %s wysłał do Ciebie wiadomość

en: %s said your nick in %s
pl: %s wypowiedział Twoje imię w %s

en: %s sent a message in %s
pl: %s wysłał do Ciebie wiadomość. (%s)

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
pl: <b>Rozmowa z %s dnia %s:</b><br>

en: History Plugin Requires Logging
pl: Wtyczka Historii wymaga włączonego zapisu rozmów do dziennika

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
pl: Zapis do dziennika rozmów można włączyć w Narzędzia->Ustawienia->Dziennik Rozmów
    
    Wtyczka historii będzie aktywna dla tych typów rozmów, dla których włączysz zapis do dziennika rozmów.

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
pl: Wyświetla ostatnio zapisane rozmowy w oknie nowych rozmów.

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
pl: Gdy nowa rozmowa zostanie rozpoczęta, wtyczka wstawi ostatnią konwersację do bieżącego okna rozmowy.

en: accounts
pl: konta

en: Password is required to sign on.
pl: Do zalogowania wymagane jest hasło.

en: Enter password for %s (%s)
pl: Podaj hasło dla %s (%s)

en: Enter Password
pl: Wprowadź hasło

en: Save password
pl: Zapisz hasło

en: Missing protocol plugin for %s
pl: Brak wtyczki dla protokołu %s

en: Connection Error
pl: Błąd połączenia

en: New passwords do not match.
pl: Nowe hasła nie są zgodne.

en: Fill out all fields completely.
pl: Wypełnij całkowicie wszystkie pola.

en: Original password
pl: Poprzednie hasło

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New password (again)
pl: Nowe hasło (ponownie)

en: Change password for %s
pl: Zmiana hasła dla %s

en: Please enter your current password and your new password.
pl: Wpisz swoje bieżące hasło oraz nowe hasło.

en: Change user information for %s
pl: Zmiana informacji o użytkowniku dla %s

en: Set User Info
pl: Ustawianie danych użytkownika

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Buddies
pl: Znajomi

en: buddy list
pl: lista znajomych

en: Registration Error
pl: Błąd podczas rejestracji

en: +++ %s signed on
pl: +++ %s zalogował się

en: +++ %s signed off
pl: +++ %s rozłączył się

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unable to send message: The message is too large.
pl: Nie można wysłać wiadomości, gdyż jest ona zbyt duża.

en: Unable to send message to %s.
pl: Nie można wysłać wiadomości do %s.

en: The message is too large.
pl: Ta wiadomość jest zbyt duża.

en: Unable to send message.
pl: Wysłanie wiadomości nie powiodło się.

en: Send Message
pl: Wysłanie wiadomości

en: _Send Message
pl: Wysłanie Wiado_mości

en: %s entered the room.
pl: %s wszedł do pokoju.

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
pl: %s [<I>%s</I>] wszedł do pokoju.

en: You are now known as %s
pl: Nazywasz się teraz %s

en: %s is now known as %s
pl: %s nazywa się teraz %s

en: %s left the room.
pl: użytkownik %s wyszedł z pokoju.

en: %s left the room (%s).
pl: użytkownik %s wyszedł z pokoju (%s).

en: Failed to get connection: %s
pl: Nie można utworzyć połączenia: %s

en: Purple's D-BUS server is not running for the reason listed below
pl: Serwer D-BUS dla Purple nie jest uruchomiony powodu opisanego poniżej

en: No name
pl: Brak nazwy

en: Error resolving %s:
    %s
pl: Błąd tłumaczenia nazwy %s na adres IP: 
    %s

en: Error resolving %s: %d
pl: Błąd tłumaczenia nazwy %s na adres IP: %d

en: Thread creation failure: %s
pl: Utworzenie nowego wątku zakończyło się niepowodzeniem: %s

en: Unknown reason
pl: Nieznany powód

en: Error reading %s: 
    %s.
pl: Błąd odczytu %s: 
    %s.

en: Error writing %s: 
    %s.
pl: Błąd zapisu %s: 
    %s.

en: Error accessing %s: 
    %s.
pl: Błąd dostępu %s: 
    %s.

en: Directory is not writable.
pl: Niemożna zapisać do katalogu.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
pl: Nie można wysłać pliku o zerowej długości.

en: Cannot send a directory.
pl: Nie można wysłać katalogu.

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
pl: %s nie jest zwykłym plikiem. Na wszelki wypadek nie zostanie on nadpisany.

en: %s wants to send you %s (%s)
pl: %s chce tobie wysłać %s (%s)

en: %s wants to send you a file
pl: %s chce wysłać tobie plik

en: Accept file transfer request from %s?
pl: Przyjąć prośbę przesłania pliku od %s?

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
pl: Plik jest gotowy do pobrania z:
    Zdalny komputer: %s
    Nr portu zdalnego komputera: %d

en: %s is offering to send file %s
pl: %s chce przesłać Tobie plik %s

en: %s is not a valid filename.
pl: %s nie jest poprawną nazwą pliku.

en: Starting transfer of %s from %s
pl: Rozpoczęcie przesyłania pliku %s od %s

en: Transfer of file %s complete
pl: Przesyłanie pliku %s ukończone

en: File transfer complete
pl: Przesyłanie pliku ukończone

en: You canceled the transfer of %s
pl: Anulowałaś/anulowałeś przesyłanie pliku %s

en: File transfer cancelled
pl: Przesyłanie plików zostało anulowane

en: %s canceled the transfer of %s
pl: %s anulowała/anulował przesyłanie pliku %s

en: %s canceled the file transfer
pl: %s anulowała/anulował przesyłanie pliku

en: File transfer to %s failed.
pl: Przesyłanie pliku do %s nie powiodło się.

en: File transfer from %s failed.
pl: Przesyłanie pliku od %s nie powiodło się.

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
pl: <b><font color="red">Dziennik nie ma funkcji odczytu</font></b>

en: Plain text
pl: Zwykły tekst

en: Logging of this conversation failed.
pl: Zapis tej rozmowy do dziennika zakończył się niepowodzeniem.

en: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
pl: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTOMATYCZNA ODPOWIEDŹ&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
pl: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTOMATYCZNA ODPOWIEDŹ&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
pl: <font color="red"><b>Nie można odnaleźć ścieżki dziennika!</b></font>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
pl: <font color="red"><b>Nie można odczytać pliku: %s</b></font>

en: (%s) %s <AUTO-REPLY>: %s
pl: (%s) %s <AUTOMATYCZNA-ODPOWIEDŹ>: %s

en: You are using %s, but this plugin requires %s.
pl: Używasz %s, ale plugin wymaga %s.

en: This plugin has not defined an ID.
pl: Ta wtyczka nie ma zdefiniowanego identyfikatora

en: Plugin magic mismatch %d (need %d)
pl: Niezgodna wtyczka %d (wymagane %d)

en: ABI version mismatch %d.%d.x (need %d.%d.x)
pl: Niezgodność wersji ABI %d.%d.x (wymagane %d.%d.x)

en: Plugin does not implement all required functions
pl: Ta wtyczka nie zawiera implementacji dla wszystkich wymaganych funkcji

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
pl: Wymagana wtyczka %s nie została odnaleziona. Zainstaluj ją i spróbuj ponownie.

en: Unable to load the plugin
pl: Wystąpił błąd podczas włączania wtyczki

en: The required plugin %s was unable to load.
pl: Nie udało się wczytać wymaganej wtyczki %s.

en: Unable to load your plugin.
pl: Nie można włączyć wtyczki.

en: There were errors unloading the plugin.
pl: Wystąpiły błędy podczas wyłączania wtyczek.

en: Autoaccept
pl: Automatyczne akceptowanie plików

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
pl: Umożliwia automatyczne odbieranie przesyłanych plików od wybranych znajomych.

en: Autoaccepted file transfer of "%s" from "%s" completed.
pl: Ukończono automatycznie zaakceptowany transfer pliku "%s" od "%s".

en: Autoaccept complete
pl: Automatyczne pobieranie pliku zakończone

en: When a file-transfer request arrives from %s
pl: Pliki przysyłane przez %s

en: Set Autoaccept Setting
pl: Ustawienia transmisji plików

en: _Save
pl: _Zapisz

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Ask
pl: Pytaj

en: Auto Accept
pl: Pobierz

en: Auto Reject
pl: Odrzuć

en: Autoaccept File Transfers...
pl: Ustaw _transmisję plików...

note: XXX: Is there a better way than this? There really should be.
en: Path to save the files in
    (Please provide the full path)
pl: Pobierane pliki zapisuj w: 
    (Należy podać dokładną ścieżkę)

en: Automatically reject from users not in buddy list
pl: Odrzucenie plików od użytkowników spoza listy znajomych

en: Notify with a popup when an autoaccepted file transfer is complete
    (only when there's no conversation with the sender)
pl: Powiadomienie gdy zakończy się transfer zaakceptowanego pliku
    (tylko wtedy gdy nie jest prowadzona rozmowa z wysyłającym)

en: Notes
pl: Notatki

en: Enter your notes below...
pl: Wpisz swoje notatki poniżej...

en: Edit Notes...
pl: Edytuj notatki...

note: *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Notes
pl: Notatki

note: *< name *< version
en: Store notes on particular buddies.
pl: Umożliwia dodawanie notatek na temat poszczególnych znajomych.

note: *< summary
en: Adds the option to store notes for buddies on your buddy list.
pl: Dodaje opcję umożliwiającą dodawanie notatek na temat znajomych z twojej listy.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Cipher Test
pl: Test szyfrowania

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: DBus Example
pl: Przykład - DBus

note: *< name *< version *  summary *  description
en: DBus Plugin Example
pl: Przykładowa wtyczka DBus

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: File Control
pl: Sterowanie z pliku

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Allows control by entering commands in a file.
pl: Pozwala na sterowanie programem pidgin poprzez wprowadzanie poleceń do pliku.

en: Minutes
pl: Minut

note: This is a cultural reference.  Dy'er Mak'er is a song by Led Zeppelin. If that doesn't translate well into your language, drop the 's before translating.
en: I'dle Mak'er
pl: Udawanie bezczynności

en: Set Account Idle Time
pl: Ustawianie czasu bezczynności konta

en: _Set
pl: U_staw

en: None of your accounts are idle.
pl: Żadne z twoich kont nie jest w stanie bezczynności.

en: Unset Account Idle Time
pl: Ustawianie czasu bezczynności konta

en: _Unset
pl: _Skasuj

en: Set Idle Time for All Accounts
pl: Ustaw czas bezczynności dla wszystkich kont

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
pl: Skasuj ustawiony wcześniej czas bezczynności dla wszystkich kont

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
pl: Pozwala na ręczną konfigurację czasu bezczynności

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Client
pl: Klient testowy IPC

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a client.
pl: Testuje obsługę wtyczki IPC, jako klient.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
pl: Testuje obsługę wtyczki IPC, jako klient. Ta funkcja znajduje wtyczkę serwera i wywołuje zarejestrowane polecenia.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Server
pl: Serwer testowy IPC

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a server.
pl: Testuje obsługę wtyczki IPC, jako serwer.

note: *  description
en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
pl: Testuje obsługę wtyczki IPC jako serwer. Ta funkcja rejestruje polecenia IPC.

en: Join/Part Hiding Configuration
pl: Ukrywanie wejść/wyjść w konferencjach - konfiguracja

en: Minimum Room Size
pl: Minimalny rozmiar pokoju konferencyjnego

en: User Inactivity Timeout (in minutes)
pl: Czas nieaktywności (w minutach)

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Join/Part Hiding
pl: Ukrywanie wejść/wyjść w konferencjach

note: *< name *< version *  summary
en: Hides extraneous join/part messages.
pl: Ukrywa informacje o wejściach/wyjściach

note: *  description
en: This plugin hides join/part messages in large rooms, except for those users actively taking part in a conversation.
pl: Umożliwia ukrywanie informacji o wejściach/wyjściach w dużych pokojach konferencyjnych. Ukrywaniu nie podlegają informacje o aktywnych uczestnikach konferencji.

en: User is offline.
pl: Użytkownik jest rozłączony.

en: Auto-response sent:
pl: Wysłano automatyczną odpowiedź:

en: %s has signed off.
pl: %s rozłączył się.

en: One or more messages may have been undeliverable.
pl: Jedna lub więcej wiadomości mogła być dostarczona/

en: You were disconnected from the server.
pl: Rozłączono z serwerem.

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
pl: Jesteś teraz rozłączona/rozłączony. Nie możesz odbierać wiadomości dopóki się nie zalogujesz.

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
pl: Wiadomość nie została wysłana ponieważ maksymalna długość została przekroczona.

en: Message could not be sent.
pl: Wiadomość nie została wysłana.

note: Add general preferences.
en: General Log Reading Configuration
pl: Ogólna konfiguracja czytnika dziennika rozmów

en: Fast size calculations
pl: Szybkie obliczanie rozmiaru

note: Add Log Directory preferences.
en: Log Directory
pl: Katalog z plikami

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Log Reader
pl: Czytnik dziennika rozmów

note: *< name *< version * summary
en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
pl: Dodaje możliwość przeglądania dziennika rozmów z innych komunikatorów.

note: * description
en: When viewing logs, this plugin will include logs from other IM clients. Currently, this includes Adium, MSN Messenger, and Trillian.
    
    WARNING: This plugin is still alpha code and may crash frequently.  Use it at your own risk!
pl: Podczas oglądania dziennika rozmów, ta wtyczka automatycznie dołączy zapisane wcześniej rozmowy z innych komunikatorów. W tej chwili wtyczka odczytuje pliki zapisane przez Adium, MSN Messenger i Trillian.
    
    UWAGA: Ta wtyczka nie jest jeszcze skończona i może działac niepoprawnie. Używaj jej na własną odpowiedzialność!

en: Mono Plugin Loader
pl: Ładowanie wtyczek Mono

en: Loads .NET plugins with Mono.
pl: Wczytuje wtyczki napisane .NET Mono.

note: *< magic *< major version *< minor version *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: New Line
pl: Nowa Linia

note: *< name *< version
en: Prepends a newline to displayed message.
pl: Dodaje nową linię przy wyświetlaniu wiadomości.

note: *< summary
en: Prepends a newline to messages so that the rest of the message appears below the screen name in the conversation window.
pl: Dodaje nową linię do każdej wiadomości.

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Perl Plugin Loader
pl: Wczytywanie wtyczek w Perlu

note: *< name *< version *< summary
en: Provides support for loading perl plugins.
pl: Pozwala wczytywać wtyczki w języku Perl.

en: Psychic Mode
pl: Tryb Jasnowidza

en: Psychic mode for incoming conversation
pl: Tryb jasnowidza dla nadchodzących rozmów

en: Causes conversation windows to appear as other users begin to message you.  This works for AIM, ICQ, XMPP, Sametime, and Yahoo!
pl: Włączenie tej wtyczki powoduje, że okna rozmów będą się pojawiały gdy tylko ktoś rozpocznie do Ciebie pisać. Wtyczka działa z AIM, ICQ, XMPP, Sametime i Yahoo!

en: You feel a disturbance in the force...
pl: Czujesz zaburzenia mocy....

en: Only enable for users on the buddy list
pl: Włączone tylko dla użytkowników z listy znajomych

en: Disable when away
pl: Wyłączone podczas nieobecności

en: Display notification message in conversations
pl: Wyświetlaj komunikaty informacyjne w oknach rozmów

en: Raise psychic conversations
pl: Automatycznie otwieranie okien rozmów

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Signals Test
pl: Test sygnałów

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all signals are working properly.
pl: Test sprawdzający czy wszystkie zdarzenia poprawnie działają.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Simple Plugin
pl: Prosta wtyczka

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Tests to see that most things are working.
pl: Testy sprawdzające czy większość rzeczy działa.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
pl: Dostarcza funkcji obudowującej biblioteki obsługi SSL.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through GNUTLS.
pl: Dostarcza obsługę SSL z użyciem GNUTLS.

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
pl: Dostarcza obsługę SSL z użyciem Mozilla NSS.

en: %s is no longer away.
pl: %s nie jest już nieobecny.

en: %s has gone away.
pl: %s jest nieobecny.

en: %s has become idle.
pl: %s jest bezczynny.

en: %s is no longer idle.
pl: %s nie jest już bezczynny.

en: %s has signed on.
pl: %s zalogował się.

en: Notify When
pl: Powiadamianie gdy

en: Buddy Goes _Away
pl: Użytkownik zmienia status na _zajęty

en: Buddy Goes _Idle
pl: Użytkownik zmienia status na _bezczynny

en: Buddy _Signs On/Off
pl: Użytkownik loguje się/wylogowuje się

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy State Notification
pl: Powiadamianie o stanie znajomych

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
pl: Wyświetla w oknie rozmowy zmianę statusu znajomego.

en: Tcl Plugin Loader
pl: Wczytywanie wtyczek Tcl

en: Provides support for loading Tcl plugins
pl: Pozwala na obsługiwanie odczytu wtyczek Tcl

en: Unable to establish connection with the local mDNS server.  Is it running?
pl: Nie można nawiązać połączenia z lokalnym serwerem mDNS. Sprawdź czy jest on uruchomiony.

note: Creating the options for the protocol
en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: E-Mail
pl: E-mail

en: AIM Account
pl: Konto AIM

en: XMPP Account
pl: Konto XMPP

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Bonjour Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu Bonjour

note: Creating the user splits
en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: %s has closed the conversation.
pl: %s zamknęła/zamknął rozmowę.

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
pl: Nie można wysłać wiadomości, rozmowa nie może zostać rozpoczęta.

en: Cannot open socket
pl: Nie można otworzyć gniazda

en: Error setting socket options
pl: Nastąpił błąd podczas ustawiania opcji gniazda

en: Could not listen on socket
pl: Nie można nasłuchiwać na danym gnieździe

en: Invalid proxy settings
pl: Niewłaściwe ustawienia pośrednika sieciowego

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
pl: Podano niepoprawną nazwę komputera lub numer portu dla podanego typu pośrednika sieciowego.

en: Token Error
pl: Błąd tokena

en: Unable to fetch the token.
pl: Nie można pobrać tokena.

en: Save Buddylist...
pl: Zapisanie listy kontaktów...

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
pl: Twoja lista kontaktów jest pusta, nic nie zostało zapisane do pliku.

en: Couldn't open file
pl: Nie można otworzyć pliku

en: Buddylist saved successfully!
pl: Lista kontaktów została zapisana!

en: Couldn't load buddylist
pl: Nie można wczytać listy kontaktów

en: Load Buddylist...
pl: Wczytanie listy kontaktów...

en: Buddylist loaded successfully!
pl: Lista kontaktów została wczytana!

en: Save buddylist...
pl: Zapis listy znajomych...

en: Fill in the registration fields.
pl: Wypełnij pola wymagane do rejestracji.

en: Passwords do not match.
pl: Wprowadzone hasła nie są ze sobą zgodne.

en: Unable to register new account. Error occurred.
pl: Nie można zarejestrować nowego konta. Nastąpił błąd.

en: New Gadu-Gadu Account Registered
pl: Rejestracja nowego konta Gadu-Gadu

en: Registration completed successfully!
pl: Rejestracja zakończona pomyślnie!

en: Password
pl: Hasło

en: Password (retype)
pl: Powtórz hasło:

en: Enter current token
pl: Wprowadź tekst z obrazka

en: Current token
pl: Obrazek (token)

en: Register New Gadu-Gadu Account
pl: Zarejestruj nowe konto Gadu-Gadu

en: Please, fill in the following fields
pl: Proszę wypełnić poniższe pola

en: City
pl: Miasto

en: Year of birth
pl: Rok urodzenia

en: Gender
pl: Płeć

en: Male or female
pl: Mężczyzna lub kobieta

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Only online
pl: Tylko osoby z włączonym komunikatorem

en: Find buddies
pl: Wyszukaj znajomych

en: Please, enter your search criteria below
pl: Proszę podać kryteria wyszukiwania

en: Fill in the fields.
pl: Wypełnij pola.

en: Your current password is different from the one that you specified.
pl: Twoje aktualne hasło różni się od tego, które podałaś/podałeś.

en: Unable to change password. Error occurred.
pl: Nie można zmienić hasła. Nastąpił błąd.

en: Change password for the Gadu-Gadu account
pl: Zmiana hasła dla konta Gadu-Gadu

en: Password was changed successfully!
pl: Hasło zostało zmienione!

en: Current password
pl: Aktualne hasło

en: Please, enter your current password and your new password for UIN:
pl: Wpisz swoje bieżące hasło oraz nowe hasło dla numeru:

en: Change Gadu-Gadu Password
pl: Zmiana hasła Gadu-Gadu

en: Select a chat for buddy: %s
pl: Wybierz konferencję dla: %s

en: Add to chat...
pl: Dodaj do konferencji...

en: Offline
pl: Rozłączony

en: Available
pl: Dostępny

note: get_yahoo_status_from_purple_status() returns YAHOO_STATUS_CUSTOM for * the generic away state (YAHOO_STATUS_TYPE_AWAY) with no message Away stuff
en: Away
pl: Zajęty

en: UIN
pl: Numer identyfikacyjny

en: First Name
pl: Imię

en: Birth Year
pl: Rok urodzenia

en: Unable to display the search results.
pl: Nie można wyświetlić wyników wyszukiwania

en: Gadu-Gadu Public Directory
pl: Przeszukiwanie katalogu publicznego Gadu-Gadu

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: No matching users found
pl: Nie znaleziono żadnego użytkownika

en: There are no users matching your search criteria.
pl: Nie ma użytkowników spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.

en: Unable to read socket
pl: Nie można czytać z gniazda

en: Buddy list downloaded
pl: Pobrano listę kontaktów

en: Your buddy list was downloaded from the server.
pl: Twoja lista kontaktów została pobrana z serwera.

en: Buddy list uploaded
pl: Wysłano listę kontaktów

en: Your buddy list was stored on the server.
pl: Twoja lista kontaktów została wysłana na serwer.

en: Connection failed.
pl: Błąd połączenia.

en: Blocked
pl: Zablokowane

en: Add to chat
pl: Dodaj do konferencji

en: Unblock
pl: Odblokuj

en: Block
pl: Zablokuj

en: Chat _name:
pl: _Nazwa konferencji:

en: Chat error
pl: Błąd konferencji

en: This chat name is already in use
pl: Nazwa konferencji jest aktualnie używana

en: Not connected to the server.
pl: Nie jesteś połączony z serwerem.

en: Find buddies...
pl: Szukaj kontaktów...

en: Change password...
pl: Zmiana hasła...

en: Upload buddylist to Server
pl: Wyślij listę kontaktów na serwer

en: Download buddylist from Server
pl: Pobierz listę kontaktów z serwera

en: Delete buddylist from Server
pl: Skasuj listę kontaktów z serwera

en: Save buddylist to file...
pl: Zapisz listę kontaktów do pliku...

en: Load buddylist from file...
pl: Wczytaj listę kontaktów z pliku...

note: magic major_version minor_version plugin type ui_requirement flags dependencies priority id name version
en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu Gadu-Gadu

note: summary
en: Polish popular IM
pl: Popularny w Polsce komunikator

en: Gadu-Gadu User
pl: Użytkownik Gadu-Gadu

en: Unknown command: %s
pl: Nieznane polecenie: %s

en: current topic is: %s
pl: obecny temat to: %s

en: No topic is set
pl: Brak ustawionego tematu

en: File Transfer Failed
pl: Przesyłanie plików zakończyło się niepowowdzeniem

en: Could not open a listening port.
pl: Nie można otworzyć portu do nasłuchu.

en: Error displaying MOTD
pl: Błąd przy wyświetlaniu wiadomości dnia (MOTD)

en: No MOTD available
pl: Brak dostępnej wiadomości dnia (MOTD)

en: There is no MOTD associated with this connection.
pl: Brak wiadomości dnia (MOTD) powiązanej z tym połączeniem.

en: MOTD for %s
pl: Wiadomość dnia (MOTD) dla %s

en: Server has disconnected
pl: Serwer został rozłączony

en: View MOTD
pl: Wyświetlanie wiadomości dnia (MOTD)

en: _Channel:
pl: _Kanał:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: IRC nicks may not contain whitespace
pl: Pseudonimy IRC nie mogą zawierać pustych znaków

note: connect to the server
en: Connecting
pl: Łączenie

en: SSL support unavailable
pl: Brak obsługi SSL

en: Couldn't create socket
pl: Nie można utworzyć gniazda

en: Couldn't connect to host
pl: Nie można połączyć się z serwerem

en: Connection Failed
pl: Połączenie nie powiodło się

en: SSL Handshake Failed
pl: Synchronizacja SSL nie powiodła się

en: Read error
pl: Błąd oczytu

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Topic
pl: Temat

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: IRC Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu IRC

note: *  summary
en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
pl: Mniej beznadziejna wtyczka protokołu IRC

note: host to connect to
en: Server
pl: Serwer

en: Encodings
pl: Kodoania

en: Username
pl: Użytkownik

en: Real name
pl: Prawdziwa nazwa

note: option = purple_account_option_string_new(_("Quit message"), "quitmsg", IRC_DEFAULT_QUIT); prpl_info.protocol_options = g_list_append(prpl_info.protocol_options, option);
en: Use SSL
pl: Użyj SSL

en: Bad mode
pl: Niewłaściwy tryb

en: You are banned from %s.
pl: Masz zakaz wstępu na %s

en: Banned
pl: Zabanowany

en: Cannot ban %s: banlist is full
pl: Nie można zbanować %s: lista banów jest pełna

en:  <i>(ircop)</i>
pl:  <i>(operator IRC)</i>

en:  <i>(identified)</i>
pl:  <i>(zidentyfikowany)</i>

en: Nick
pl: Ksywka

en: Currently on
pl: Obecnie na

en: Idle for
pl: Bezczynny od

en: Online since
pl: Zalogowany od

en: <b>Defining adjective:</b>
pl: <b>Definiowanie przymiotnika:</b>

en: %s has changed the topic to: %s
pl: %s zmieniła/zmienił temat na: %s

en: %s has cleared the topic.
pl: %s skasowała/skasował temat.

en: The topic for %s is: %s
pl: Temat dla %s to: %s

en: Unknown message '%s'
pl: Nieznany komunikat "%s"

en: Unknown message
pl: Nieznany komunikat

en: The IRC server received a message it did not understand.
pl: Serwer IRC otrzymał wiadomość, której nie mógł zinterpretować.

en: Users on %s: %s
pl: Użytkownicy na %s: %s

en: Time Response
pl: Czas odpowiedzi

en: The IRC server's local time is:
pl: Czas lokalny serwera IRC:

en: No such channel
pl: Nie ma takiego kanału

note: does this happen?
en: no such channel
pl: nie ma takiego kanału

en: User is not logged in
pl: Użytkownik nie jest zalogowany

en: No such nick or channel
pl: Brak takiego użytkownika lub kanału

en: Could not send
pl: Nie można wysłać

en: Joining %s requires an invitation.
pl: Przyłączenie się do %s wymaga zaproszenia.

en: Invitation only
pl: Tylko dla zaproszonych

en: You have been kicked by %s: (%s)
pl: Zostałeś wykopany przez %s: (%s)

note: Remove user from channel
en: Kicked by %s (%s)
pl: Wykopany przez %s (%s)

en: mode (%s %s) by %s
pl: tryb (%s %s) przez %s

en: Invalid nickname
pl: Niewłaściwa ksywka

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
pl: Wybrana przez Ciebie ksywka została odrzucona przez serwer. Prawdopodobnie dlatego, że zawierała niedozwolone znaki.

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
pl: Wybrana przez Ciebie nazwa konta została odrzucona przez serwer. Prawdopodobnie dlatego, że zawierała niedozwolone znaki.

en: Cannot change nick
pl: Nie można zmienić ksywki

en: Could not change nick
pl: Nie można zmienić ksywki

en: You have parted the channel%s%s
pl: Opuszczono kanał%s%s

en: Error: invalid PONG from server
pl: Błąd: błędny PONG od serwera

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
pl: Odpowiedź PING -- Opóźnienie: %lu sekund

en: Cannot join %s: Registration is required.
pl: Nie można przyłączyć się do %s: Wymagana rejestracja.

en: Cannot join channel
pl: Nie można dołączyć się do kanału

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
pl: Wybrany kanał, lub ksywka jest tymczasowo niedostępny/niedostępna

en: Wallops from %s
pl: Zbiorowe nadawanie praw operatora od %s

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
pl: action &lt;zdarzenie do wykonania&gt;:  Wykonuje określone zdarzenie.

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
pl: away [wiadomość]:  Ustawia komunikat nieobecności, albo powraca ze stanu nieobecności jeżeli użyto bez parametru.

en: chanserv: Send a command to chanserv
pl: chanserv: Wyślij polecenie do chanserv

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
pl: deop &lt;ksywa1&gt; [ksywa2] ...:  Usuwa uprawnienia operatora kanału z określonych osób. Aby używać tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
pl: devoice &lt;ksywa1&gt; [ksywa2] ...:  Usuwa prawo głosu z określonej osoby, uniemożliwiając jej rozmowę na moderowanym kanale (+m). Aby używać tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
pl: invite &lt;ksywa&gt; [kanał-irc]:  Zaprasza podaną osobę na wybrany kanał, lub aktualny (jeżeli opcja [kanał-irc] nie zostanie podana).

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
pl: j &lt;kanał1&gt;[,kanał2][,...] [klucz1[,klucz2][,...]]:  Powoduje przyłączenie się do jednego lub kilku kanałów-irc, dodatkowo można podać klucz dla każdego kanału, jeżeli jest potrzebny.

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
pl: join &lt;kanał1&gt;[,kanał2][,...] [klucz1[,klucz2][,...]]:  Powoduje przyłączenie się do jednego lub kilku kanałów-irc, dodatkowo można podać klucz dla każdego kanału, jeżeli jest potrzebny.

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
pl: kick &lt;ksywa&gt; [komunikat]:  Usuwa określoną osobę z kanału irc. Aby używać tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
pl: list:  Wyświetla listę kanałów IRC w sieci. <i>Uwaga: niektóre serwery mogą cię rozłączyć po wykonaniu tego polecenia.</i>

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
pl: me &lt;akcja do wykonania&gt;:  Wykonuje określoną akcję.

en: memoserv: Send a command to memoserv
pl: memoserv: Wyślij polecenie do memoserv

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
pl: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;ksywka|kanał&gt;:  Dodaje lub zdejmuje uprawnienia na kanale.

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
pl: msg &lt;ksywa&gt; &lt;wiadomość&gt;:  Wysyła prywatną wiadomość do użytkownika (nie będzie wyświetlona na kanale).

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
pl: names [kanał-irc]:  Wyświetla wszystkich użytkowników na aktualnym kanale.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
pl: nick &lt;nowa ksywa&gt;:  Zmienia ksywę.

en: nickserv: Send a command to nickserv
pl: nickserv: Wyślij polecenie do nickserv

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
pl: op &lt;ksywa1&gt; [ksywa2] ...:  Nadaje określonej osobie status operatora kanału. Aby używać tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
pl: operwall &lt;wiadomość&gt;:  Jeżeli nie wiesz co to jest, to prawdopodobnie nie możesz tego używać.

en: operserv: Send a command to operserv
pl: operserv: Wyślij polecenie do operserv

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
pl: part [kanał-irc] [komunikat]:  Powoduje wyjście z aktualnego lub wybranego kanału, dodatkowo  można ustawić komunikat wyjścia.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
pl: ping [ksywa]:  Sprawdza jakie jest opóźnienie pomiędzy użytkownikiem lub serwerem (jeżeli nie podano użytkownika).

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
pl: query &lt;ksywa&gt; &lt;wiadomość&gt;:  Wysyła prywatną wiadomość do użytkownika (nie będzie wyświetlona na kanale).

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
pl: quit [komunikat]: Przerywa połączenie z serwerem z opcjonalnym komunikatem.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
pl: quote [...]:  Wysyła polecenie bezpośrednio do serwera.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
pl: remove &lt;ksywa&gt; [wiadomość]:  Usuwa określoną osobę z kanału. Aby używać tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
pl: time: Wyświetla bieżący czas lokalne danego serwera IRC.

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
pl: topic [nowy temat]:  Wyświetla lub zmienia temat kanału.

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
pl: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Zmienia ustawienia trybu użytkownika.

en: version [nick]: send CTCP VERSION request to a user
pl: version [ksywka]: wysyła zapytanie CTCP VERSION do określonego użytkownika

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
pl: voice &lt;ksywa1&gt; [ksywa2] ...:  Przyznaje prawo głosu określonej osobie. Aby używać tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
pl: wallops &lt;wiadomość&gt;:  Jeżeli nie wiesz co robi to polecenie, to prawdopodobnie nie możesz go użyć.

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
pl: whois [serwer] &lt;ksywka&gt;:  Pobiera informacje o użytkowniku

en: whowas &lt;nick&gt;: Get information on a user that has logged off.
pl: whois [serwer] &lt;ksywka&gt;:  Pobiera informacje o użytkowniku

en: Reply time from %s: %lu seconds
pl: Czas odpowiedzi od %s: %lu sekund

en: CTCP PING reply
pl: Odpowiedź CTCP PING

en: Disconnected.
pl: Rozłączony.

en: Server requires TLS/SSL for login.  No TLS/SSL support found.
pl: Serwer wymaga TLS/SSL do zalogowania. Jednak Twój Pidgin nie posiada obsługi TLS/SSL.

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
pl: Serwer wymaga autoryzacji w czystym tekście przy użyciu niezaszyfrowanego strumienia danych

en: Plaintext Authentication
pl: Uwierzytelniania w czystym tekście

en: Server does not use any supported authentication method
pl: Serwer nie używa żadnej z obsługiwanych metod uwierzytelniania

note: This should never happen!
en: Invalid response from server.
pl: Nieprawidłowa odpowiedź z serwera.

en: This server requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
pl: Ten serwer wymaga uwierzytelniania w czystym tekście bez szyfrowania. Czy zgadzasz się na przesyłanie danych w ten sposób i chcesz kontynuować uwierzytelnianie?

en: Invalid challenge from server
pl: Nieprawidłowe żądanie od serwera

en: SASL error
pl: Błąd SASL

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: Family Name
pl: Nazwisko

en: Given Name
pl: Imię

en: Street Address
pl: Ulica

en: Extended Address
pl: Rozszerzony adres

en: Locality
pl: Miejscowość

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Country
pl: Kraj

en: Telephone
pl: Telefon

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Organization Unit
pl: Jednostka organizacyjna

en: Role
pl: Rola

en: Birthday
pl: Data urodzenia

en: Description
pl: Opis

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
pl: Wszystkie poniższe pola są opcjonalne. Wprowadź jedynie te informacje, które chcesz udostępnić.

en: Client
pl: Klient

en: Operating System
pl: System operacyjny

en: Resource
pl: Zasób

en: Priority
pl: Priorytet

en: Middle Name
pl: Drugie imię

en: Address
pl: Adres

en: P.O. Box
pl: Skrytka pocztowa

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Un-hide From
pl: Wyłącz ukrywanie

en: Temporarily Hide From
pl: Tymczasowo ukryj się

note: && NOT ME
en: Cancel Presence Notification
pl: Anuluj powiadamianie o obecności

en: (Re-)Request authorization
pl: Ponów prośbę o autoryzację

note: if(NOT ME) shouldn't this just happen automatically when the buddy is removed?
en: Unsubscribe
pl: Usuń subskrypcję

en: Chatty
pl: Rozgadany

en: Extended Away
pl: Wrócę później

en: Do Not Disturb
pl: Nie przeszkadzać

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: The following are the results of your search
pl: Poniżej znajdują się wyniki wyszukiwania

note: current comment from Jabber User Directory users.jabber.org
en: Find a contact by entering the search criteria in the given fields. Note: Each field supports wild card searches (%)
pl: Przeszukaj katalog podając kryteria w pola poniżej. W każdym polu można używać wzorców nazw (%)

en: Directory Query Failed
pl: Wyszukiwanie zakończyło się błędem

en: Could not query the directory server.
pl: Nie można wysłać zapytania do serwera z katalogiem.

note: Try to translate the message (see static message list in jabber_user_dir_comments[])
en: Server Instructions: %s
pl: Instrukcje z serwera: %s

en: E-Mail Address
pl: Adres e-mail

note: "Search"
en: Search
pl: Znajdź

en: Invalid Directory
pl: Niewłaściwy katalog

en: Enter a User Directory
pl: Katalog użytkowników

en: Select a user directory to search
pl: Podaj adres katalogu użytkowników, który chcesz przeszukać

en: Search Directory
pl: Przeszukaj katalog

en: _Room:
pl: _Pokój:

en: _Server:
pl: _Serwer:

en: _Handle:
pl: _Ksywa w pokoju:

en: %s is not a valid room name
pl: %s nie jest poprawną nazwą pokoju

en: Invalid Room Name
pl: Niepoprawna nazwa pokoju

en: %s is not a valid server name
pl: %s nie jest poprawną nazwą serwera

en: Invalid Server Name
pl: Niepoprawna nazwa serwera

en: %s is not a valid room handle
pl: %s nie jest poprawnym uchwytem pokoju

en: Invalid Room Handle
pl: Niepoprawny uchwyt pokoju

en: Configuration error
pl: Błąd konfiguracji

en: Unable to configure
pl: Nie można skonfigurować

en: Room Configuration Error
pl: Błąd podczas konfiguracji pokoju

en: This room is not capable of being configured
pl: Ten pokój nie może być konfigurowany

en: Registration error
pl: Błąd rejestracji

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
pl: Zmiana ksywki nie jest dozwolona w pokojach bez obsługi MUC

en: Error retrieving room list
pl: Nastąpił błąd przy pobieraniu listy pokoi konferencyjnych

en: Invalid Server
pl: Niewłaściwy serwer

en: Enter a Conference Server
pl: Podaj adres serwera konferencyjnego

en: Select a conference server to query
pl: Wpisz adres serwera konferencyjnego, z którego chcesz pobrać listę

en: Find Rooms
pl: Szukanie pokoju

en: Error initializing session
pl: Błąd inicjacji sesji

en: Write error
pl: Błąd zapisu

en: Read Error
pl: Błąd oczytu

en: Could not establish a connection with the server:
    %s
pl: Nie można nawiązać połączenia z serwerem:
    %s

en: Unable to create socket
pl: Nie można utworzyć gniazda

en: Registration of %s@%s successful
pl: Pomyślnie zarejestrowano nowy identyfikator %s@%s

en: Registration Successful
pl: Rejestracja zakończona pomyślnie

en: Unknown Error
pl: Nieznany Błąd

en: Registration Failed
pl: Błąd podczas rejestracji

en: Already Registered
pl: Już zarejestrowano

en: State
pl: Stan

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Phone
pl: Telefon

en: Date
pl: Data

en: Please fill out the information below to register your new account.
pl: Wypełnij poniższe informacje aby zarejestrować nowe konto.

en: Register New XMPP Account
pl: Rejestracja nowego konta XMPP

note: Register button
en: Register
pl: Rejestruj

en: Initializing Stream
pl: Inicjacja strumienia

en: Authenticating
pl: Autoryzacja

en: Re-initializing Stream
pl: Ponowna inicjacja strumienia

en: Not Authorized
pl: Brak autoryzacji

en: Both
pl: Obustronna

en: From (To pending)
pl: Od strony znajomego (w drugą stronę - oczekuje na autoryzację)

en: From
pl: Od

en: To
pl: Od strony znajomego

en: None (To pending)
pl: Brak (Oczekujesz na autoryzację)

en: None
pl: Brak

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Password Changed
pl: Hasło zostało zmienione

en: Your password has been changed.
pl: Hasło zostało zmienione.

en: Error changing password
pl: Błąd przy zmianie hasła

en: Password (again)
pl: Hasło (ponownie)

en: Change XMPP Password
pl: Zmień hasło XMPP

en: Please enter your new password
pl: Wpisz swoje nowe hasło

en: Set User Info...
pl: Ustaw dane użytkownika...

note: if (js->protocol_options & CHANGE_PASSWORD) {
en: Change Password...
pl: Zmień hasło...

note: }
en: Search for Users...
pl: Wyszukiwanie użytkowników...

en: Bad Request
pl: Niewłaściwe żądanie

en: Conflict
pl: Konflikt

en: Feature Not Implemented
pl: Ta funkcja nie jest jeszcze obsługiwana

en: Forbidden
pl: Zabroniony

en: Internal Server Error
pl: Błąd wewnętrzny serwera

en: Item Not Found
pl: Obiekt nie został znaleziony

en: Malformed XMPP ID
pl: Niepoprawny Identyfikator XMPP

en: Not Acceptable
pl: Nie akceptowalne

en: Not Allowed
pl: Zabronione

en: Payment Required
pl: Wymagana opłata

en: Recipient Unavailable
pl: Odbiorca jest niedostępny

en: Registration Required
pl: Wymagana rejestracja

en: Remote Server Not Found
pl: Nie odnaleziono zdalnego serwera

en: Remote Server Timeout
pl: Upłynął czas oczekiwania na odpowiedź z serwera

en: Server Overloaded
pl: Serwer przeciążony

en: Service Unavailable
pl: Usługa niedostępna

en: Subscription Required
pl: Wymagana subskrypcja

en: Unexpected Request
pl: Nieoczekiwane żądanie

en: Authorization Aborted
pl: Przerwana autoryzacja

en: Incorrect encoding in authorization
pl: Niewłaściwe kodowanie podczas autoryzacji

en: Invalid authzid
pl: Niepoprawny identyfikator uwierzytelniania

en: Invalid Authorization Mechanism
pl: Niepoprawny mechanizm autoryzacji

en: Authorization mechanism too weak
pl: Mechanizm autoryzacji zbyt słaby

en: Temporary Authentication Failure
pl: Tymczasowe uwierzytelnianie nie powiodło się

en: Authentication Failure
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się

en: Bad Format
pl: Nieprawidłowy format

en: Bad Namespace Prefix
pl: Niepoprawny przedrostek przestrzeni nazw

en: Resource Conflict
pl: Konflikt zasobów

en: Connection Timeout
pl: Przekroczono czas połączenia

en: Host Gone
pl: Komputer został rozłączony

en: Host Unknown
pl: Nieznany komputer

en: Improper Addressing
pl: Niepoprawne adresowanie

en: Invalid ID
pl: Niepoprawny identyfikator

en: Invalid Namespace
pl: Niepoprawna przestrzeń nazw

en: Invalid XML
pl: Niepoprawny XML

en: Non-matching Hosts
pl: Nie pasujący komputer

en: Policy Violation
pl: Złamanie zasady

en: Remote Connection Failed
pl: Zdalne połączenie nie powiodło się

en: Resource Constraint
pl: Ograniczenie zasobów

en: Restricted XML
pl: Zastrzeżony XML

en: See Other Host
pl: Zobacz inne komputery

en: System Shutdown
pl: Zamknięcie systemu

en: Undefined Condition
pl: Niezdefiniowany warunek

en: Unsupported Encoding
pl: Nieobsługiwane kodowanie

en: Unsupported Stanza Type
pl: Nieobsługiwany typ stanza

en: Unsupported Version
pl: Nieobsługiwana wersja

en: XML Not Well Formed
pl: XML nie został poprawnie uformowany

en: Stream Error
pl: Błąd strumienia

en: Unable to ban user %s
pl: Nie można zbanować użytkownika %s

en: Unknown affiliation: "%s"
pl: Nieznany parametr affiliation "%s"

en: Unable to affiliate user %s as "%s"
pl: Nie można zmienić przynależności użytkownika %s na "%s"

en: Unknown role: "%s"
pl: Nieznana rola: "%s"

en: Unable to set role "%s" for user: %s
pl: Nie można ustawić roli "%s" dla użytkownika: %s

en: Unable to kick user %s
pl: Nie można wykopać użytkownika %s

en: config:  Configure a chat room.
pl: config:  Konfiguruje pokój konferencyjny.

en: configure:  Configure a chat room.
pl: configure:  Konfiguruje pokój konferencyjny

en: part [room]:  Leave the room.
pl: part [nazwa pokoju]:  Opuszczenie pokoju.

en: register:  Register with a chat room.
pl: register:  Rejestracja pokoju.

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
pl: topic [nowy temat]:  Podgląd lub zmiana tematu.

en: ban &lt;user&gt; [room]:  Ban a user from the room.
pl: ban &lt;użytkownik&gt; [pokój]:  Blokuje dostęp określonego użytkownika do pokoju.

en: affiliate &lt;user&gt; &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt;: Set a user's affiliation with the room.
pl: affiliate &lt;użytkownik&gt; &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt;: Ustawia przynależność użytkownika w danym pokoju.

en: role &lt;user&gt; &lt;moderator|participant|visitor|none&gt;: Set a user's role in the room.
pl: role &lt;użytkownik&gt; &lt;moderator|participant|visitor|none&gt;: Zmienia rolę użytkownika w danym pokoju.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
pl: invite &lt;użytkownik&gt; [komunikat]:  Zaprasza użytkownika do danego pokoju.

en: join: &lt;room&gt; [server]:  Join a chat on this server.
pl: join: &lt;pokój&gt; [serwer]:  Przyłącza się do konferencji na serwerze.

en: kick &lt;user&gt; [room]:  Kick a user from the room.
pl: kick &lt;użytkownik&gt; [pokój]:  Wyrzuca użytkownika z pokoju.

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
pl: msg &lt;użytkownik&gt; &lt;wiadomość&gt;:  Wysyła prywatną wiadomość do innego użytkownika.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: XMPP Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu XMPP

note: Translators: 'domain' is used here in the context of Internet domains, e.g. pidgin.im
en: Domain
pl: Domena

en: Force old (port 5223) SSL
pl: Wymuś użycie starego (port 5223) SSL

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
pl: Zezwalanie na autoryzację w czystym tekście przez niezaszyfrowane strumienie

en: Connect port
pl: Port

note: Account options
en: Connect server
pl: Serwer

en: %s has left the conversation.
pl: %s zamknęła/zamknął rozmowę.

en: Message from %s
pl: Wiadomość od %s

en: %s has set the topic to: %s
pl: %s zmienił temat na: %s

en: The topic is: %s
pl: Temat: %s

en: Message delivery to %s failed: %s
pl: Dostarczenie wiadomości do %s nie powiodło się: %s

en: XMPP Message Error
pl: Błąd wiadomości XMPP

en:  (Code %s)
pl:  (Kod %s)

en: XML Parse error
pl: Błąd przetwarzania XML

en: Unknown Error in presence
pl: Nieznany błąd obecności

en: Create New Room
pl: Utworzenie nowego pokoju

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
pl: Tworzony jest nowy pokój. Skonfigurować go, czy zastosować domyślne ustawienia?

en: _Configure Room
pl: _Konfiguruj pokój

en: _Accept Defaults
pl: _Akceptuj domyślne

en: Error in chat %s
pl: Błąd w konferencji %s

en: Error joining chat %s
pl: Błąd przyłączania się do konferencji %s

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
pl: Nie można przesłać pliku do %s, użytkownik nie ma włączonej obsługi przesyłania plików

en: File Send Failed
pl: Przesyłanie plików nie powiodło się

en: Unable to send file to %s, invalid JID
pl: Nie można wysłać wiadomości do %s - niewłaściwy JID

en: Unable to send file to %s, user is not online
pl: Nie można przesłać pliku do %s: użytkownik nie jest połączony z siecią

en: Please select which resource of %s you would like to send a file to
pl: Wybierz zasób kontaktu %s na który chcesz wysłać plik

en: Select a Resource
pl: Wybór Zasobu

en: Buddy list synchronization issue in %s (%s)
pl: Błąd synchronizacji listy znajomych przy %s (%s)

en: %s on the local list is inside the group "%s" but not on the server list. Do you want this buddy to be added?
pl: %s na lokalnej liście jest w grupie "%s", ale nie ma go na serwerze. Czy chcesz dodać tego znajomego?

en: %s is on the local list but not on the server list. Do you want this buddy to be added?
pl: %s znajduje się na lokalnej liście, ale nie ma go na serwerze. Czy chcesz dodać tego użytkownika?

en: Unable to parse message
pl: Nie udało się przetworzyć wiadomości.

en: Syntax Error (probably a client bug)
pl: Błąd składni (prawdopodobnie błąd klienta)

en: Invalid e-mail address
pl: Niepoprawny adres e-mail

en: User does not exist
pl: Użytkownik nie istnieje

en: Fully qualified domain name missing
pl: Brak pełnej nazwy domeny (FQDN)

en: Already logged in
pl: Użytkownik jest już zalogowany

en: Invalid screen name
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika

en: List full
pl: Lista jest pełna

en: Already there
pl: Już tu jesteś

en: Not on list
pl: Nie ma na liście

en: User is offline
pl: Użytkownik jest rozłączony

en: Already in the mode
pl: Jesteś już w tym trybie

en: Already in opposite list
pl: Jest już na przeciwnej liście

en: Too many groups
pl: Zbyt wiele grup

en: Invalid group
pl: Niepoprawna grupa

en: User not in group
pl: Użytkownik nie należy do grupy

en: Group name too long
pl: Nazwa grupy jest za długa

en: Cannot remove group zero
pl: Nie można usunąć zera grup

en: Tried to add a user to a group that doesn't exist
pl: Próba dodania użytkownika do grupy, która nie istnieje

en: Required fields missing
pl: Pominięto wymagane pola

en: Too many hits to a FND
pl: Za dużo odwiedzin do FND

en: Not logged in
pl: Nie zalogowany

en: Service temporarily unavailable
pl: Usługa tymczasowo niedostępna

en: Database server error
pl: Błąd serwera bazy danych

en: Command disabled
pl: Polecenie wyłączone

en: File operation error
pl: Błąd operacji na pliku

en: Memory allocation error
pl: Błąd przydzielenia pamięci

en: Wrong CHL value sent to server
pl: Wysłano błędną wartość CHL do serwera

en: Server busy
pl: Serwer zajęty

en: Server unavailable
pl: Serwer niedostępny

en: Database connect error
pl: Błąd połączenia z bazą danych

en: Server is going down (abandon ship)
pl: Serwer kończy pracę (opuścić okręt)

en: Error creating connection
pl: Błąd podczas tworzenia połączenia

en: CVR parameters are either unknown or not allowed
pl: Parametry CVR są nieznane lub niedozwolone

en: Unable to write
pl: Nie można zapisać

en: Session overload
pl: Sesja przeciążona

en: User is too active
pl: Użytkownik jest zbyt aktywny

en: Too many sessions
pl: Zbyt wiele sesji

en: Passport not verified
pl: Passport nie został zweryfikowany

en: Bad friend file
pl: Zły plik przyjaciela

en: Not expected
pl: Nie oczekiwano

en: Friendly name changes too rapidly
pl: Pseudonim zmienia się zbyt szybko

en: Server too busy
pl: Serwer jest zbyt zajęty

en: Authentication failed
pl: Autoryzacja nie powiodła się

en: Not allowed when offline
pl: Niedostępne gdy rozłączony

en: Not accepting new users
pl: Bez akceptacji nowych użytkowników

en: Kids Passport without parental consent
pl: Passport dla dziecka bez zgody rodziców

en: Passport account not yet verified
pl: Konto Passport nie zostało jeszcze zweryfikowane

en: Bad ticket
pl: Zły bilet

en: Unknown Error Code %d
pl: Nieznany kod błędu %d

en: MSN Error: %s
pl: Błąd MSN: %s

en: Your new MSN friendly name is too long.
pl: Nowy pseudonim MSN jest zbyt długi.

en: Set your friendly name.
pl: Ustaw pseudonim.

en: This is the name that other MSN buddies will see you as.
pl: Ta nazwa będzie widoczna dla innych użytkowników MSN.

en: Set your home phone number.
pl: Ustaw numer telefonu domowego.

en: Set your work phone number.
pl: Ustaw numer telefonu do pracy.

en: Set your mobile phone number.
pl: Ustaw numer telefonu komórkowego.

en: Allow MSN Mobile pages?
pl: Zezwolić na strony MSN Mobile?

en: Do you want to allow or disallow people on your buddy list to send you MSN Mobile pages to your cell phone or other mobile device?
pl: Zezwolić czy zabronić użytkownikom z listy znajomych na wysyłanie stron MSN Mobile do telefonu komórkowego lub innego przenośnego urządzenia?

en: Allow
pl: Zezwól

en: Disallow
pl: Zabroń

en: This Hotmail account may not be active.
pl: Wybrane konto Hotmail może być nieaktywne.

en: Send a mobile message.
pl: Wyślij wiadomość komórkową.

en: Page
pl: Strona

en: Be Right Back
pl: Zaraz wracam

en: Busy
pl: Zajęty

en: On the Phone
pl: Przy telefonie

en: Out to Lunch
pl: Na obiedzie

en: Set Friendly Name...
pl: Ustaw ksywkę...

en: Set Home Phone Number...
pl: Ustaw domowy numer telefonu...

en: Set Work Phone Number...
pl: Ustaw numer telefonu do miejsca pracy...

en: Set Mobile Phone Number...
pl: Ustaw numer telefonu komórkowego...

en: Enable/Disable Mobile Devices...
pl: Włącz/Wyłącz urządzenia przenośne...

en: Open Hotmail Inbox
pl: Otwórz skrzynkę Hotmail

en: Send to Mobile
pl: Wyślij do urządzenia przenośnego

en: Initiate _Chat
pl: Rozpocznij _konferencję

en: SSL support is needed for MSN. Please install a supported SSL library.
pl: MSN wymaga obsługi SSL. Zainstaluj obsługiwaną bibliotekę SSL.

en: Failed to connect to server.
pl: Nie udało się połączyć z serwerem.

en: Error retrieving profile
pl: Błąd podczas pobierania profilu

en: General
pl: Ogólne

en: Age
pl: Wiek

en: Occupation
pl: Zawód

en: Location
pl: Położenie

en: Hobbies and Interests
pl: Zainteresowania i hobby

en: A Little About Me
pl: Coś o mnie

en: Marital Status
pl: Stan cywilny

en: Interests
pl: Zainteresowania

en: Pets
pl: Zwierzęta

en: Hometown
pl: Miasto rodzinne

en: Places Lived
pl: Miejsca zamieszkania

en: Fashion
pl: Moda

en: Music
pl: Muzyka

en: Favorite Quote
pl: Motto

en: Contact Info
pl: Informacje o kontakcie

en: Personal
pl: Osobiste

en: Home Phone
pl: Telefon domowy

en: Home Phone 2
pl: Telefon domowy 2

en: Home Address
pl: Adres domowy

en: Personal Mobile
pl: Telefon komórkowy

en: Personal E-Mail
pl: E-mail osobisty

en: Anniversary
pl: Rocznica

note: Business
en: Work
pl: Praca

en: Job Title
pl: Stanowisko

en: Company
pl: Firma

en: Department
pl: Dział

en: Profession
pl: Zawód

en: Work Phone
pl: Telefon do pracy

en: Work Phone 2
pl: Drugi telefon do pracy

en: Work Address
pl: Adres do pracy

en: Work Fax
pl: Fax w pracy

en: Favorite Things
pl: Ulubione rzeczy

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: The user has not created a public profile.
pl: Użytkownik nie utworzył profilu publicznego.

en: MSN reported not being able to find the user's profile. This either means that the user does not exist, or that the user exists but has not created a public profile.
pl: MSN nie mógł odnaleźć profilu użytkownika. Oznacza to, że użytkownik nie istnieje albo nie utworzył profilu publicznego.

en: Could not find any information in the user's profile. The user most likely does not exist.
pl: Program Pidgin nie mógł odnaleźć informacji w profilu użytkownika. Użytkownik prawdopodobnie nie istnieje.

en: Profile URL
pl: Adres URL profilu

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: MSN Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu MSN

en: Use HTTP Method
pl: Użycie metody HTTP

en: Unable to connect
pl: Nie można się połączyć

en: %s is not a valid group.
pl: %s nie jest poprawną nazwą grupy.

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: %s on %s (%s)
pl: %s na %s (%s)

en: Unable to block user on %s (%s)
pl: Nie można zablokować użytkownika na %s (%s)

en: %s could not be added because your buddy list is full.
pl: %s nie został dodany ponieważ Twoja lista znajomych jest pełna.

en: Service Temporarily Unavailable.
pl: Usługa jest tymczasowo niedostępna.

en: Unable to rename group
pl: Nie można zmienić nazwy grupy

en: Unable to delete group
pl: Nie można skasować grupy

en: The MSN server will shut down for maintenance in %d minute. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in. | The MSN server will shut down for maintenance in %d minutes. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in.
pl[0]: Serwer MSN zostanie wyłączony w celach konserwacyjnych za %d minutę. Po tym czasie nastąpi rozłączenie z MSN. Proszę zakończyć wszystkie rozmowy przed upłynięciem tego czasu.
    
    Po zakończeniu konserwacji będzie można zalogować się ponownie.
pl[1]: Serwer MSN zostanie wyłączony w celach konserwacyjnych za %d minuty. Po tym czasie nastąpi rozłączenie z MSN. Proszę zakończyć wszystkie rozmowy przed upłynięciem tego czasu.
    
    Po zakończeniu konserwacji będzie można zalogować się ponownie.
pl[2]: Serwer MSN zostanie wyłączony w celach konserwacyjnych za %d minut. Po tym czasie nastąpi rozłączenie z MSN. Proszę zakończyć wszystkie rozmowy przed upłynięciem tego czasu.
    
    Po zakończeniu konserwacji będzie można zalogować się ponownie.

en: Writing error
pl: Błąd zapisu

en: Reading error
pl: Błąd oczytu

en: Connection error from %s server:
    %s
pl: Błąd połączenia od %s serwer:
    %s

en: Our protocol is not supported by the server.
pl: Nasz protokół nie jest obsługiwany przez serwer.

en: Error parsing HTTP.
pl: Błąd przetwarzania HTTP.

en: You have signed on from another location.
pl: Zalogowano się z innego komputera.

en: The MSN servers are temporarily unavailable. Please wait and try again.
pl: Serwery MSN są tymczasowo niedostępne. Odczekaj trochę i spróbuj ponownie.

en: The MSN servers are going down temporarily.
pl: Serwery MSN są właśnie tymczasowo wyłączane.

en: Unable to authenticate: %s
pl: Nie można autoryzować: %s

en: Your MSN buddy list is temporarily unavailable. Please wait and try again.
pl: Twoja lista kontaktów MSN jest tymczasowo niedostępna. Odczekaj i spróbuj ponownie.

en: Starting authentication
pl: Rozpoczęcie autoryzacji

en: Getting cookie
pl: Pobieranie ciasteczka

en: Sending cookie
pl: Wysyłanie ciasteczka

en: Retrieving buddy list
pl: Pobieranie listy znajomych

en: Away From Computer
pl: Nie ma mnie przy komputerze

en: On The Phone
pl: Przy telefonie

en: Out To Lunch
pl: Na obiedzie

en: Message may have not been sent because a timeout occurred:
pl: Wiadomość nie została wysłana ponieważ upłynął limit czasu oczekiwania:

en: Message could not be sent, not allowed while invisible:
pl: Wiadomość nie została wysłana, nie można wysłać będąc w trybie niewidocznym:

en: Message could not be sent because the user is offline:
pl: Wiadomość nie została wysłana, ponieważ użytkownik nie ma włączonego komunikatora:

en: Message could not be sent because a connection error occurred:
pl: Wiadomość nie została wysłana, ponieważ wystąpił błąd połączenia:

en: Message could not be sent because we are sending too quickly:
pl: Wiadomość nie została wysłana, ponieważ wysyłamy zbyt szybko:

en: Message may have not been sent because an unknown error occurred:
pl: Wiadomość nie została wysłana ponieważ nastąpił nieznany błąd:

en: %s has added you to his or her buddy list.
pl: %s dodał Ciebie do swojej listy znajomych.

en: %s has removed you from his or her buddy list.
pl: użytkownik %s usunął Ciebie ze swojej listy znajomych.

en: Unable to add "%s".
pl: Nie można dodać "%s".

en: Required parameters not passed in
pl: Wymagane parametry nie zostały podane

en: Unable to write to network
pl: Nie można zapisywać do sieci

en: Unable to read from network
pl: Nie można odczytywać z sieci

en: Error communicating with server
pl: Błąd komunikacji z serwerem

en: Conference not found
pl: Konferencja nie została znaleziona

en: Conference does not exist
pl: Konferencja nie istnieje

en: A folder with that name already exists
pl: Folder o takiej nazwie już istnieje

en: Not supported
pl: Nie obsługiwane

en: Password has expired
pl: Upłynął termin ważności hasła

en: Incorrect password
pl: Niepoprawne hasło

en: User not found
pl: Użytkownik nie został znaleziony

en: Account has been disabled
pl: Konto zostało wyłączone

en: The server could not access the directory
pl: Serwer nie mógł uzyskać dostępu do katalogu

en: Your system administrator has disabled this operation
pl: Administrator systemu wyłączył możliwość wykonywania tej operacji

en: The server is unavailable; try again later
pl: Serwer jest niedostępny, spróbuj później

en: Cannot add a contact to the same folder twice
pl: Nie można dodać dwa razy kontaktu to tego samego folderu

en: Cannot add yourself
pl: Nie można dodać siebie samego

en: Master archive is misconfigured
pl: Główne archiwum nie jest skonfigurowane

en: Incorrect screen name or password
pl: Niepoprawny identyfikator lub hasło

en: Your account has been disabled because too many incorrect passwords were entered
pl: Konto zostało zablokowane ze względu na zbyt dużą ilość prób zalogowania z błędnym hasłem

en: You cannot add the same person twice to a conversation
pl: Nie można dodać do konwersacji dwa razy tej samej osoby

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
pl: Osiągnięto ograniczenie maksymalnej liczby kontaktów

en: You have entered an incorrect screen name
pl: Podano niewłaściwą nazwę użytkownika

en: An error occurred while updating the directory
pl: Nastąpił błąd podczas aktualizacji katalogu

en: Incompatible protocol version
pl: Niekompatybilna wersja protokołu

en: The user has blocked you
pl: Użytkownik zablokował możliwość kontaktu

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
pl: Wersja demonstracyjna nie pozwala na zalogowanie więcej niż dziesięciu użytkowników za jednym razem

en: The user is either offline or you are blocked
pl: Użytkownik jest rozłączony, lub ma włączoną blokadę używanego przez ciebie konta

en: Unknown error: 0x%X
pl: Nieznany błąd: 0x%X

en: Login failed (%s).
pl: Logowanie zakończyło się niepowodzeniem (%s).

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
pl: Nie można wysłać wiadomości. Nie można pobrać szczegółów dla użytkownika (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
pl: Nie można dodać %s do listy znajomych (%s).

note: TODO: Improve this! message to who or for what conference?
en: Unable to send message (%s).
pl: Nie można wysłać wiadomości (%s).

en: Unable to invite user (%s).
pl: Nie można zaprosić użytkownika (%s).

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
pl: Nie można wysłać wiadomości do %s. Nie można utworzyć konferencji (%s).

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
pl: Nie można wysłać wiadomości. Nie można utworzyć konferencji (%s).

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
pl: Nie można przenieść użytkownika %s do folderu %s w liście dostępnej na serwerze. Błąd podczas tworzenia folderu (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
pl: Nie można dodać %s do listy znajomych. Wystąpił błąd podczas tworzenia folderu na liście po stronie serwera (%s).

en: Could not get details for user %s (%s).
pl: Nie można pobrać szczegółów dla użytkownika %s (%s).

en: Unable to add user to privacy list (%s).
pl: Nie można dodać użytkownika do prywatnej listy (%s).

en: Unable to add %s to deny list (%s).
pl: Nie można dodać %s do listy zablokowanych (%s).

en: Unable to add %s to permit list (%s).
pl: Nie można dodać %s do listy dopuszczonych (%s).

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
pl: Nie można usunąć %s z listy prywatnej (%s).

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
pl: Nie można zmienić ustawień prywatności po stronie serwera (%s).

en: Unable to create conference (%s).
pl: Nie można utworzyć konferencji (%s).

en: Error communicating with server. Closing connection.
pl: Błąd komunikacji z serwerem. Zamykanie połączenia.

en: Telephone Number
pl: Numer telefonu

en: User ID
pl: Identyfikator użytkownika

note: tag = _("DN"); value = nm_user_record_get_dn(user_record); if (value) { purple_notify_user_info_add_pair(user_info, tag, value); }
en: Full name
pl: Imię i nazwisko

en: GroupWise Conference %d
pl: Konferencja GrupWise %d

en: Unable to make SSL connection to server.
pl: Nie można nawiązać połączenia SSL z serwerem.

en: Authenticating...
pl: Uwierzytelnianie...

en: Unable to connect to server.
pl: Nie można połączyć się z serwerem.

en: Waiting for response...
pl: Oczekiwanie na odpowiedź...

en: %s has been invited to this conversation.
pl: %s został zaproszony do tej konwersacji.

en: Invitation to Conversation
pl: Zaproszenie do konwersacji

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
pl: Zaproszenie od: %s
    
    Wysłane: %s

en: Would you like to join the conversation?
pl: Czy chcesz przyłączyć się do konwersacji?

note: we don't want to reconnect in this case
en: You have been logged out because you logged in at another workstation.
pl: Wylogowano, ponieważ zalogowano się na to samo konto z innego komputera.

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
pl: %s zdaje się być rozłączony i nie odebrał wiadomości którą właśnie wysłano.

note: TODO: Would be nice to prompt if not set! *  purple_request_fields(gc, _("Server Address"),...); ...but for now just error out with a nice message.
en: Unable to connect to server. Please enter the address of the server you wish to connect to.
pl: Nie można połączyć się z serwerem. Podaj adres serwera z którym chcesz się połączyć.

en: Error. SSL support is not installed.
pl: Błąd. Obsługa SSL nie jest zainstalowana.

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
pl: Ta konferencja została zamknięta. Nie można wysyłać na nią wiadomości.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
pl: Wtyczka obsługi protokołu Novell GroupWise Messenger

en: Server address
pl: Adres serwera

en: Server port
pl: Port serwera

en: Server closed the connection.
pl: Połączenie zostało zamknięte przez serwer.

en: Lost connection with server:
    %s
pl: Utracono połączenie z sererem:
    %s

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: AIM Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu AIM

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: ICQ Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu ICQ

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: The remote user has closed the connection.
pl: Rozmówca zamknął połączenie.

en: Direct IM established
pl: Ustanowiono bezpośrednie połączenie

en: Invalid error
pl: Niepoprawny błąd

en: Invalid SNAC
pl: Niepoprawne SNAC

en: Service unavailable
pl: Usługa niedostępna

en: Service not defined
pl: Usługa nie została zdefiniowana

en: Obsolete SNAC
pl: Przestarzałe SNAC

en: Not supported by host
pl: Nie obsługiwane przez serwer

en: Not supported by client
pl: Nie obsługiwane przez klienta

en: Refused by client
pl: Odmowa klienta

en: Reply too big
pl: Odpowiedź zbyt duża

en: Responses lost
pl: Zgubiono odpowiedzi

en: Request denied
pl: Odmowa realizacji żądania

en: Busted SNAC payload
pl: Uszkodzona treść SNAC

en: Insufficient rights
pl: Niewystarczające uprawnienia

en: In local permit/deny
pl: W lokalnej liście zezwoleń/blokad

en: Too evil (sender)
pl: Zbyt okropny (wysyłający)

en: Too evil (receiver)
pl: Zbyt okropny (odbierający)

en: User temporarily unavailable
pl: Użytkownik tymczasowo niedostępny

en: No match
pl: Nie pasuje

en: List overflow
pl: Przepełnienie listy

en: Request ambiguous
pl: Niejednoznaczne żądanie

en: Queue full
pl: Kolejka jest pełna

en: Not while on AOL
pl: Niedostępne w AOL

note: Label
en: Buddy Icon
pl: Ikona użytkownika

en: Voice
pl: Głos

en: AIM Direct IM
pl: Połączenie bezpośrednie AIM

en: Chat
pl: Konferencja

en: Get File
pl: Pobierz plik

en: Games
pl: Gry

en: Add-Ins
pl: Dodatki

en: Send Buddy List
pl: Wyślij listę znajomych

en: ICQ Direct Connect
pl: Połączenie bezpośrednie ICQ

en: AP User
pl: Użytkownik AP

en: Nihilist
pl: Nihilista

en: ICQ Server Relay
pl: Serwer przekazujący ICQ

en: Old ICQ UTF8
pl: Stare ICQ UTF8

en: Trillian Encryption
pl: Szyfrowanie Trillian

en: Security Enabled
pl: Bezpieczeństwo włączone

en: Video Chat
pl: Konferencja wideo

en: iChat AV
pl: iCzat AV

en: Live Video
pl: Wideo na żywo

en: Camera
pl: Aparat

en: Free For Chat
pl: Chciałby pogadać

en: Not Available
pl: Niedostępny

en: Occupied
pl: Zajęty

en: Invisible
pl: Niewidoczny

en: Online
pl: Dostępny

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Warning Level
pl: Poziom ostrzeżenia

en: Buddy Comment
pl: Komentarz dot. znajomego

en: Could not connect to BOS server:
    %s
pl: Nie udało się połączyć z serwerem BOS:
    %s

en: Screen name sent
pl: Przesłano nazwę użytkownika

en: Connection established, cookie sent
pl: Ustanowiono połączenie, ciasteczko wysłane

note: TODO: Don't call this with ssi
en: Finalizing connection
pl: Finalizowanie połączenia

en: Invalid screen name.
pl: Niepoprawny identyfikator użytkownika.

en: Incorrect password.
pl: Niepoprawne hasło.

en: Your account is currently suspended.
pl: Twoje konto jest w tej chwili zawieszone.

note: service temporarily unavailable
en: The AOL Instant Messenger service is temporarily unavailable.
pl: Usługa AOL Instant Messenger jest tymczasowo niedostępna.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
pl: Zbyt częste próby łączenia i rozłączania. Zaczekaj dziesięć minut i spróbuj ponownie. Jeśli próba zostanie podjęta teraz, czas oczekiwania jeszcze się wydłuży.

en: The client version you are using is too old. Please upgrade at %s
pl: Wersja klienta, której używasz, jest zbyt stara. Uaktualnij ją z %s.

en: Could Not Connect
pl: Nie można się połączyć

en: Received authorization
pl: Otrzymano autoryzację

en: You may be disconnected shortly.  You may want to use TOC until this is fixed.  Check %s for updates.
pl: Połączenie może wkrótce zostać zerwane. Sugerowana jest zmiana protokołu na TOC zanim problem zostanie rozwiązany. Uaktualnienia będą dostępne na %s.

en: Unable to get a valid AIM login hash.
pl: Program Pidgin nie był w stanie otrzymać poprawnego klucza logowania do AIM.

en: Unable to get a valid login hash.
pl: Program Pidgin nie był w stanie otrzymać poprawnego klucza logowania.

en: Password sent
pl: Hasło wysłane

en: Unable to initialize connection
pl: Nie można zainicjować połączenia

en: Please authorize me so I can add you to my buddy list.
pl: Proszę o autoryzację abym mógł Ciebie dodać do swojej listy znajomych.

en: Authorization Request Message:
pl: Treść prośby o autoryzację:

en: Please authorize me!
pl: Proszę o autoryzację!

en: No reason given.
pl: Nie podano powodu.

en: Authorization Denied Message:
pl: Komunikat o odmowie autoryzacji:

en: The user %u has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
pl: Użytkownik %u odrzucił prośbę o dodanie go do listy znajomych z następującego powodu:
    %s

en: ICQ authorization denied.
pl: Odmowa autoryzacji ICQ.

note: Someone has granted you authorization
en: The user %u has granted your request to add them to your buddy list.
pl: Użytkownik %u zaakceptował prośbę o dodanie go do listy znajomych.

en: You have received a special message
    
    From: %s [%s]
    %s
pl: Otrzymano wiadomość specjalną
    
    Od: %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ page
    
    From: %s [%s]
    %s
pl: Otrzymano stronę ICQ
    
    Od: %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ e-mail from %s [%s]
    
    Message is:
    %s
pl: Otrzymano e-mail ICQ od %s [%s]
    
    Treść wiadomości:
    %s

en: ICQ user %u has sent you a buddy: %s (%s)
pl: Użytkownik ICQ %u przysłał kontakt: %s (%s)

en: Do you want to add this buddy to your buddy list?
pl: Chcesz dodać ten kontakt do swojej listy znajomych?

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Decline
pl: _Odrzuć

en: You missed %hu message from %s because it was invalid. | You missed %hu messages from %s because they were invalid.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od %s ponieważ była ona niepoprawna.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ były one niepoprawna.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ były one niepoprawna.

en: You missed %hu message from %s because it was too large. | You missed %hu messages from %s because they were too large.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od %s ponieważ była ona zbyt duża.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ były one zbyt duże.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ były one zbyt duże.

en: You missed %hu message from %s because the rate limit has been exceeded. | You missed %hu messages from %s because the rate limit has been exceeded.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od %s ponieważ przekroczono limit szybkości.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ przekroczono limit szybkości.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ przekroczono limit szybkości.

en: You missed %hu message from %s because he/she was too evil. | You missed %hu messages from %s because he/she was too evil.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od %s ponieważ była ona zbyt okrutna.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ były one zbyt okrutna.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ były one zbyt okrutna.

en: You missed %hu message from %s because you are too evil. | You missed %hu messages from %s because you are too evil.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od %s ponieważ jesteś zbyt okrutna/okrutny.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ jesteś zbyt okrutna/okrutny.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ jesteś zbyt okrutna/okrutny.

en: You missed %hu message from %s for an unknown reason. | You missed %hu messages from %s for an unknown reason.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od %s z nieznanych powodów.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od %s z nieznanych powodów.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od %s z nieznanych powodów.

note: Data is assumed to be the destination sn
en: Unable to send message: %s
pl: Nie można wysłać wiadomości: %s

en: Unknown reason.
pl: Nieznany powód.

en: Unable to send message to %s:
pl: Nie można wysłać wiadomości do %s:

en: User information not available: %s
pl: Informacja o użytkowniku nie są dostępne: %s

en: Online Since
pl: Zalogowany od

en: Member Since
pl: Zapisany od

en: Capabilities
pl: Funkcje klienta

en: Available Message
pl: Dostępne wiadomości

en: Profile
pl: Profil

en: Your AIM connection may be lost.
pl: Połączenie AIM może zostać utracone.

note: The conversion failed!
en: [Unable to display a message from this user because it contained invalid characters.]
pl: [Nie można wyświetlić wiadomości od tego użytkownika, ponieważ zawiera ona niewłaściwe znaki.]

en: The last action you attempted could not be performed because you are over the rate limit. Please wait 10 seconds and try again.
pl: Ostatnia akcja nie została podjęta, ponieważ przekroczono limit prędkości wysyłania. Zaczekaj 10 sekund i spróbuj ponownie.

en: You have been disconnected from chat room %s.
pl: Nastąpiło rozłączenie z pokojem konferencji %s.

en: Mobile Phone
pl: Telefon komórkowy

en: Personal Web Page
pl: Prywatna strona WWW

en: Additional Information
pl: Dodatkowe informacje

en: Zip Code
pl: Kod pocztowy

en: Division
pl: Dział

en: Position
pl: Stanowisko

en: Web Page
pl: Strona WWW

en: Work Information
pl: Informacja o pracy

en: Pop-Up Message
pl: Wiadomość wyskakująca

en: Screen name
pl: Identyfikator

en: No results found for e-mail address %s
pl: Nie znaleziono żadnych wyników dla adresu e-mail %s

en: You should receive an e-mail asking to confirm %s.
pl: Powinnaś/powinieneś otrzymać e-mail proszący o potwierdzenie %s.

en: Account Confirmation Requested
pl: Wymagane potwierdzenie konta

en: Error Changing Account Info
pl: Błąd podczas zmiany informacji o koncie

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name differs from the original.
pl: Błąd 0x%04x: Nie można sformatować identyfikatora, ponieważ nowa forma różni się od oryginału.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because it is invalid.
pl: Błąd 0x%04x: Nie można sformatować identyfikatora, ponieważ jest on niepoprawny.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name is too long.
pl: Błąd 0x%04x: Nie można sformatować identyfikatora, ponieważ nowa forma jest zbyt długa.

en: Error 0x%04x: Unable to change e-mail address because there is already a request pending for this screen name.
pl: Błąd 0x%04x: Nie można zmienić adresu e-mail, ponieważ w kolejce czeka inna prośba dla tego samego identyfikatora.

en: Error 0x%04x: Unable to change e-mail address because the given address has too many screen names associated with it.
pl: Błąd 0x%04x: Nie można zmienić adresu e-mail, ponieważ podany adres jest skojarzony ze zbyt wieloma identyfikatorami.

en: Error 0x%04x: Unable to change e-mail address because the given address is invalid.
pl: Błąd 0x%04x: Nie można zmienić adresu e-mail, ponieważ podany adres jest nieprawidłowy.

en: Error 0x%04x: Unknown error.
pl: Błąd 0x%04x: Nieznany błąd.

en: The e-mail address for %s is %s
pl: Adres e-mail dla %s to %s

en: Account Info
pl: Dane konta

en: Your IM Image was not sent. You must be Direct Connected to send IM Images.
pl: Obraz IM nie został wysłany. Wymagane jest bezpośrednie połączenie aby przesyłać obrazy.

en: Unable to set AIM profile.
pl: Nie można ustawić profilu AIM.

en: You have probably requested to set your profile before the login procedure completed.  Your profile remains unset; try setting it again when you are fully connected.
pl: Prawdopodobnie zażądano zmian w ustawieniach profilu przed zakończeniem procedury logowania. Profil pozostanie nieustawiony; spróbuj zmienić ustawienia gdy połączenie będzie w pełni zestawione.

en: The maximum profile length of %d byte has been exceeded.  It has been truncated for you. | The maximum profile length of %d bytes has been exceeded.  It has been truncated for you.
pl[0]: Maksymalna długość profilu (%d bajt) została przekroczona. Profil został skrócony.
pl[1]: Maksymalna długość profilu (%d bajty) została przekroczona. Profil został skrócony.
pl[2]: Maksymalna długość profilu (%d bajtów) została przekroczona. Profil został skrócony.

en: Profile too long.
pl: Profil jest zbyt długi.

en: The maximum away message length of %d byte has been exceeded.  It has been truncated for you. | The maximum away message length of %d bytes has been exceeded.  It has been truncated for you.
pl[0]: Maksymalna długość komunikatu nieobecności (%d bajt) została przekroczona. Komunikat został skrócony.
pl[1]: Maksymalna długość komunikatu nieobecności (%d bajty) została przekroczona. Komunikat został skrócony.
pl[2]: Maksymalna długość komunikatu nieobecności (%d bajtów) została przekroczona. Komunikat został skrócony.

en: Away message too long.
pl: Zbyt długi komunikat nieobecności.

en: Unable To Add
pl: Nie można dodać

en: Unable To Retrieve Buddy List
pl: Nie można pobrać listy znajomych

en: The AIM servers were temporarily unable to send your buddy list.  Your buddy list is not lost, and will probably become available in a few hours.
pl: Serwery AIM nie były w stanie dostarczyć Twojej listy znajomych. Lista nie została utracona i prawdopodobnie będzie dostępna za kilka godzin.

en: Orphans
pl: Osieroceni

en: Could not add the buddy %s because you have too many buddies in your buddy list.  Please remove one and try again.
pl: Nie udało się dodać kontaktu %s, ponieważ jest za dużo osób na liście. Usuń którąś osobę i spróbuj ponownie.

en: (no name)
pl: (bez nazwy)

en: The user %s has given you permission to add you to their buddy list.  Do you want to add them?
pl: Użytkownik %s zezwolił na dodanie do listy. Dodać go?

en: Authorization Given
pl: Autoryzacja przyznana

note: Granted
en: The user %s has granted your request to add them to your buddy list.
pl: Użytkownik %s zezwolił na dodanie go do listy użytkowników.

en: Authorization Granted
pl: Udzielono autoryzacji

note: Denied
en: The user %s has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
pl: Użytkownik %s odrzucił prośbę o dodanie go do listy użytkowników z następującego powodu:
    %s

en: Authorization Denied
pl: Odmowa autoryzacji

en: _Exchange:
pl: _Wymiana:

en: Invalid chat name specified.
pl: Podano błędną nazwę konferencji.

en: Your IM Image was not sent. You cannot send IM Images in AIM chats.
pl: Obraz IM nie został wysłany. Nie można wysyłać obrazów IM w konferencjach AIM.

en: <i>(retrieving)</i>
pl: <i>(pobieranie)</i>

en: iTunes Music Store Link
pl: Link do sklepu muzycznego iTunes

en: Buddy Comment for %s
pl: Komentarz dot. znajomego %s

en: Buddy Comment:
pl: Komentarz o znajomym:

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s.
pl: Wybrano otworzenie bezpośredniego połączenia z %s.

en: Because this reveals your IP address, it may be considered a security risk.  Do you wish to continue?
pl: Funkcja ta ujawnia drugiej stronie adres IP, może to stanowić pewne zagrożenie dla prywatności. Czy chcesz kontynuować?

en: C_onnect
pl: Połącz

en: Get AIM Info
pl: Pobierz Informacje AIM

en: Edit Buddy Comment
pl: Modyfikacja komentarza o znajomym

en: Get Status Msg
pl: Pobranie wiadomość o stanie

en: Direct IM
pl: Połączenie bezpośrednie

en: Re-request Authorization
pl: Ponownie poproś o autoryzację

en: Require authorization
pl: Wymaga autoryzacji

en: ICQ Privacy Options
pl: Opcje prywatności ICQ

en: The new formatting is invalid.
pl: Nowe formatowanie nie jest poprawne.

en: Screen name formatting can change only capitalization and whitespace.
pl: Formatowanie identyfikatora może zmienić wyłącznie wielkość liter i odstępy.

en: Change Address To:
pl: Zmiana adresu na:

en: <i>you are not waiting for authorization</i>
pl: <i>nie oczekujesz na autoryzację</i>

en: You are awaiting authorization from the following buddies
pl: Oczekujesz na autoryzację od następujących osób

en: You can re-request authorization from these buddies by right-clicking on them and selecting "Re-request Authorization."
pl: Można ponownie poprosić o autoryzację te osoby, klikając na nich prawym przyciskiem i wybierając "Ponownie poproś o autoryzację".

en: Find Buddy by E-Mail
pl: Wyszukiwanie użytkownika wg adresu e-mail

en: Search for a buddy by e-mail address
pl: Szukaj znajomych według adresu e-mail

en: Type the e-mail address of the buddy you are searching for.
pl: Podaj adres e-mail znajomego, którego chcesz znaleźć.

en: _Search
pl: Zn_ajdź

en: Set User Info (URL)...
pl: Ustaw dane użytkownika (URL)...

en: Change Password (URL)
pl: Zmiana hasła (URL)

en: Configure IM Forwarding (URL)
pl: Konfiguracja przesyłania IM (URL)

note: ICQ actions
en: Set Privacy Options...
pl: Opcje związane z prywatnością...

note: AIM actions
en: Confirm Account
pl: Potwierdzenie konta

en: Display Currently Registered E-Mail Address
pl: Wyświetl aktualnie zarejestrowany adres e-mail

en: Change Currently Registered E-Mail Address...
pl: Zmień aktualnie zarejestrowany adres e-mail...

en: Show Buddies Awaiting Authorization
pl: Pokazuj użytkowników oczekujących na autoryzację

en: Search for Buddy by E-Mail Address...
pl: Szukaj znajomych według adresu e-mail...

en: Search for Buddy by Information
pl: Wyszukaj znajomego na podstawie informacji

en: Asking %s to connect to us at %s:%hu for Direct IM.
pl: Prośba %s o nawiązanie połączenia z komputerem %s:%hu w celu rozpoczęcia bezpośredniej rozmowy.

en: Attempting to connect to %s:%hu.
pl: Próba połączenia z %s:%hu.

en: Attempting to connect via proxy server.
pl: Próba połączenia przez serwer pośredniczący (proxy).

en: %s has just asked to directly connect to %s
pl: %s poprosił o bezpośrednie połączenie z %s

en: This requires a direct connection between the two computers and is necessary for IM Images.  Because your IP address will be revealed, this may be considered a privacy risk.
pl: Wymagane jest bezpośrednie połączenie pomiędzy dwoma komputerami i jest konieczne do przesyłu obrazów. Ponieważ adres IP będzie udostępniony drugiej stronie, może się to wiązać z zagrożeniem prywatności.

en: QQ Number
pl: Numer QQ

en: Country/Region
pl: Kraj/Region

en: Zodiac Sign
pl: Znak zodiaku

en: Blood Type
pl: Grupa krwi

en: Email
pl: E-mail

en: Zipcode
pl: Kod pocztowy

en: Cellphone Number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Aquarius
pl: Wodnik

en: Pisces
pl: Ryby

en: Aries
pl: Baran

en: Taurus
pl: Byk

en: Gemini
pl: Bliźnięta

en: Cancer
pl: Rak

en: Leo
pl: Lew

en: Virgo
pl: Panna

en: Libra
pl: Waga

en: Scorpio
pl: Skorpion

en: Sagittarius
pl: Strzelec

en: Capricorn
pl: Koziorożec

en: Rat
pl: Szczur

en: Ox
pl: Wół

en: Tiger
pl: Tygrys

en: Rabbit
pl: Królik

en: Dragon
pl: Smok

en: Snake
pl: Wąż

en: Horse
pl: Koń

en: Goat
pl: Koza

en: Monkey
pl: Małpa

en: Rooster
pl: Kogut

en: Dog
pl: Pies

en: Pig
pl: Świnia

en: Other
pl: Inny

note: title
en: Sorry, you are not my type...
pl: Przykro mi, nie jesteś w moim typie...

note: multiline masked hint
en: Send
pl: Wyślij

en: QQid Error
pl: Błąd QQid

en: Invalid QQid
pl: Niepoprawny identyfikator QQid

en: Group ID
pl: ID Grupy

en: Group Description
pl: Opis Grupy

en: Reason: %s
pl: Powód: %s

en: I am the admin
pl: Jestem administratorem

note: we didn't successfully connect. tdt->toc_fd is valid here
en: Unable to connect.
pl: Nie można się połączyć.

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: %d canceled the transfer of %s
pl: %d anulowała/anulował przesyłanie pliku %s

en: Message: %s
pl: Wiadomość: %s

en: Connection closed (writing)
pl: Połączenie zamknięte (zapisywanie)

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
pl: <b>Tytuł grupy:</b> %s<br>

en: Info for Group %s
pl: Informacje o grupie %s

en: Invite Group to Conference...
pl: Zaproś grupę do konferencji...

en: Get Notes Address Book Info
pl: Dodaj do książki adresowej

en: Waiting for Login Acknowledgement
pl: Oczekiwanie na potwierdzenie zalogowania

en: Login Redirected
pl: Logowanie zostało przekierowane

en: Forcing Login
pl: Wymuszanie logowania

en: Login Acknowledged
pl: Logowanie potwierdzone

en: Starting Services
pl: Uruchamianie usług

en: Connected
pl: Połączono

en: A Sametime administrator has issued the following announcement on server %s
pl: Administrator Sametime zostawił następujący komunikat na serwerze %s

en: Sametime Administrator Announcement
pl: Ogłoszenie administratora Sametime

en: Connection reset
pl: Reset połączenia

en: Error reading from socket: %s
pl: Błąd odczytu z gniazda: %s

note: this is a regular connect, error out
en: Unable to connect to host
pl: Nie można połączyć się ze zdalnym komputerem

en: Announcement from %s
pl: Powiadomienie od %s

en: Conference Closed
pl: Konferencja została zamknięta

en: Unable to send message:
pl: Nie można wysłać wiadomości:

en: Place Closed
pl: Miejsce zostało zamknięte

en: Microphone
pl: Mikrofon

en: Speakers
pl: Głośniki

en: Video Camera
pl: Kamera video

en: File Transfer
pl: Przesyłanie pliku ukończone

en: External User
pl: Zewnętrzny użytkownik

en: Create conference with user
pl: Utwórz konferencję z użytkownikiem

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
pl: Proszę podać temat nowej konferencji, oraz treść zaproszenia, które zostanie wysłane do %s

en: New Conference
pl: Nowa konferencja

en: Create
pl: Utwórz

en: Available Conferences
pl: Dostępne konferencje

en: Create New Conference...
pl: Utwórz nową konferencję...

en: Invite user to a conference
pl: Zaproś użytkownika do konferencji

en: Invite to Conference
pl: Zaproś do konferencji

en: Invite to Conference...
pl: Zaproś do konferencji...

en: Topic:
pl: Temat:

en: Connect
pl: Połącz

en: Unknown (0x%04x)<br>
pl: Nieznany (0x%04x)<br>

en: Last Known Client
pl: Ostatni znany klient

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Sametime ID
pl: Identyfikator Sametime

en: Select User
pl: Wybór użytkownika

en: Unable to add user: user not found
pl: Nie można dodać użytkownika, ponieważ nie został on odnaleziony

en: Unable to add user
pl: Nie można dodać użytkownika

en: Error reading file %s: 
    %s
pl: Błąd odczytu pliku %s: 
    %s.

en: Remotely Stored Buddy List
pl: Lista znajomych przechowywana na zdalnym komputerze

en: Buddy List Storage Mode
pl: Tryb przechowywania listy znajomych

en: Local Buddy List Only
pl: Tylko lokalna lista znajomych

en: Merge List from Server
pl: Rozłączono z serwerem.

en: Merge and Save List to Server
pl: Połącz i zapisz listę na serwerze

en: Synchronize List with Server
pl: Synchronizuj listę z serwerem

en: Import Sametime List for Account %s
pl: Import listy Sametime dla konta %s

en: Export Sametime List for Account %s
pl: Eksport listy Sametime dla konta %s

en: Unable to add group: group exists
pl: Nie można dodać grupy - grupa już istnieje

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
pl: Grupa o nazwie "%s" już istnieje w Twojej liście znajomych.

en: Unable to add group
pl: Nie można dodać grupy

en: Unable to add group: group not found
pl: Nie można dodać do grupy - grupa nie została odnaleziona

en: Search results for '%s'
pl: Wyniki wyszukiwania dla '%s'

note: Create the window
en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: No matches
pl: Nic nie znaleziono

en: No Matches
pl: Nic nie znaleziono

en: Search for a user
pl: Szukanie użytkownika

en: User Search
pl: Wyszukiwanie użytkownika

en: Import Sametime List...
pl: Import listy Sametime...

en: Export Sametime List...
pl: Eksport listy Sametime...

en: User Search...
pl: Wyszukiwanie użytkownika...

en: Force login (ignore server redirects)
pl: Wymuś logowanie (ignorując przekierowania)

note: pretend to be Sametime Connect
en: Hide client identity
pl: Ukryj identyfikator klienta

en: User %s is not present in the network
pl: Użytkownik %s nie jest obecny w sieci

en: Key Agreement
pl: Akceptacja klucza

en: Cannot perform the key agreement
pl: Nie można zaakceptować klucza

en: Error occurred during key agreement
pl: Nastąpił błąd podczas akceptowania klucza

en: Key Agreement failed
pl: Akceptowanie klucza zakończyło się niepowodzeniem

en: Timeout during key agreement
pl: Upłynął limit czasu oczekiwania na akceptację klucza

en: Key agreement was aborted
pl: Akceptacja klucza została przerwana

en: Key agreement is already started
pl: Proces akceptacji klucza jest już rozpoczęty

en: Key agreement cannot be started with yourself
pl: Nie można rozpocząć akceptacji klucza z sobą samym

en: The remote user is not present in the network any more
pl: Zdalny użytkownik nie jest już obecny na sieci

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
pl: Otrzymano prośbę akceptacji klucza od %s. Czy chcesz rozpocząć proces akceptacji klucza?

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
pl: Zdalny użytkownik oczekuje na akceptację klucza na:
    Zdalnym komputerze: %s
    Zdalnym porcie: %d

en: Key Agreement Request
pl: Prośba akceptacji klucza

en: IM With Password
pl: Wiadomość z hasłem

en: Cannot set IM key
pl: Nie można ustawić klucza wiadomości

en: Set IM Password
pl: Ustaw hasło wiadomości

en: Get Public Key
pl: Pobierz klucz publiczny

en: Cannot fetch the public key
pl: Nie można pobrać klucza publicznego

en: Show Public Key
pl: Wyświetl klucz publiczny

en: Could not load public key
pl: Nie można wczytać klucza publicznego

en: User Information
pl: Informacje o użytkowniku

en: Cannot get user information
pl: Nie można pobrać informacji o użytkowniku

en: The %s buddy is not trusted
pl: Użytkownik %s nie jest zaufany

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
pl: Nie można otrzymać powiadomień o stanie użytkownika dopóki nie zostanie zaimportowany jego klucz publiczny. Można użyć polecenia Pobierz klucz publiczny, aby go otrzymać.

note: Open file selector to select the public key.
en: Open...
pl: Otwórz...

en: The %s buddy is not present in the network
pl: Znajomy %s nie jest obecny w sieci

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
pl: Aby dodać znajomego należy najpierw zaimportować jego klucz publiczny. W tym celu przyciśnij przycisk Importuj.

en: Select correct user
pl: Wybierz właściwego użytkownika

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
pl: Odnaleziono więcej niż jednego użytkownika z tym samym kluczem publicznym. Wybierz właściwego użytkownika, którego chcesz dodać do listy znajomych.

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
pl: Odnaleziono więcej niż jednego użytkownika o tej samej nazwie. Wybierz właściwego użytkownika, którego chcesz dodać do listy znajomych.

en: Detached
pl: Oderwany

en: Indisposed
pl: Niedysponowany

en: Wake Me Up
pl: Obudźcie mnie

en: Hyper Active
pl: Bardzo Aktywny

en: Happy
pl: Wesoły

en: Sad
pl: Smutny

en: Angry
pl: Zły

en: Jealous
pl: Zazdrosny

en: Ashamed
pl: Zawstydzony

en: Invincible
pl: Niezwyciężony

en: In Love
pl: Zakochany

en: Sleepy
pl: Śpiący

en: Bored
pl: Znudzony

en: Excited
pl: Podekscytowany

en: Anxious
pl: Zaniepokojony

en: User Modes
pl: Tryby użytkownika

en: Mood
pl: Nastrój

en: Preferred Contact
pl: Preferowany kontakt

en: Preferred Language
pl: Preferowany język

en: Device
pl: Urządzenie

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Geolocation
pl: Położenie

en: Reset IM Key
pl: Reset klucza wiadomości

en: IM with Key Exchange
pl: Wiadomość z wymianą kluczy

en: IM with Password
pl: Wiadomość z hasłem

en: Get Public Key...
pl: Pobierz klucz publiczny...

en: Kill User
pl: Zabij użytkownika

en: Draw On Whiteboard
pl: Rysowanie na tablicy

en: _Passphrase:
pl: _Hasło:

en: Channel %s does not exist in the network
pl: Kanał %s nie istnieje w sieci

en: Channel Information
pl: Informacja o kanale

en: Cannot get channel information
pl: Nie można pobrać informacji o kanale

en: <b>Channel Name:</b> %s
pl: <b>Nazwa kanału:</b> %s

en: <br><b>User Count:</b> %d
pl: <br><b>Liczba użytkowników:</b> %d

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
pl: <br><b>Założyciel kanału:</b> %s

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
pl: <br><b>Szyfr kanału:</b> %s

note: Definition of HMAC: http://en.wikipedia.org/wiki/HMAC
en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
pl: <br><b>HMAC kanału:</b> %s

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
pl: <br><b>Temat kanału:</b><br>%s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
pl: <br><b>Tryby kanału:</b>

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
pl: <br><b>Odcisk klucza założyciela:</b><br>%s

en: Add Channel Public Key
pl: Dodanie klucza publicznego kanału

note: Add new public key
en: Open Public Key...
pl: Otwórz klucz publiczny...

en: Channel Passphrase
pl: Hasło kanału

en: Channel Public Keys List
pl: Lista kluczy publicznych kanału

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
pl: Autoryzacja kanału może służyć do zabezpieczenia przed wstępem osób niepowołanych. Można ją zrealizować w oparciu o hasła i lub podpisy cyfrowe. Jeżeli będzie ustawione hasło, trzeba je będzie podać aby móc się przyłączyć. Jeżeli do kanału zostanie przypisana lista kluczy publicznych, to wstęp będą miały tylko osoby których klucze będą na tej liście.

en: Channel Authentication
pl: Autoryzacja kanału

en: Add / Remove
pl: Dodaj / Usuń

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Passphrase
pl: Hasło

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
pl: Podaj nazwę i hasło prywatnej grupy kanału %s.

en: Add Channel Private Group
pl: Dodanie nowej prywatnej grupy kanału

en: User Limit
pl: Ograniczenie użytkowników

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
pl: Ustawia ograniczenie użytkowników na kanale. Ustawienie zero = brak ograniczeń.

en: Invite List
pl: Lista zaproszonych

en: Ban List
pl: Lista zablokowanych

en: Add Private Group
pl: Dodaj prywatną grupę

en: Set User Limit
pl: Ustaw ograniczenie użytkowników

en: Reset Topic Restriction
pl: Usuń ograniczenia tematu

en: Set Topic Restriction
pl: Ustaw ograniczenia tematu

en: Reset Private Channel
pl: Usuń kanał prywatny

en: Set Private Channel
pl: Ustaw kanał prywatny

en: Reset Secret Channel
pl: Usuń kanał tajny

en: Set Secret Channel
pl: Ustaw kanał tajny

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
pl: Aby uzyskać dostęp do prywatnej grupy należy wcześniej przyłączyć się do kanału %s

en: Join Private Group
pl: Przyłącz do prywatnej grupy

en: Cannot join private group
pl: Nie można przyłączyć się do prywatnej grupy

en: Call Command
pl: Wywołaj polecenie

en: Cannot call command
pl: Nie można wywołać polecenia

en: Unknown command
pl: Nieznane polecenie

en: Secure File Transfer
pl: Bezpieczne przesyłanie plików

en: Error during file transfer
pl: Błąd podczas przesyłania pliku

en: Permission denied
pl: Brak dostępu

en: Key agreement failed
pl: Akceptacja klucza zakończyła się niepowodzeniem

en: File transfer session does not exist
pl: Brak sesji do przesyłania plików

en: No file transfer session active
pl: Brak aktywnej sesji przesyłania plików

en: File transfer already started
pl: Przesyłanie plików zostało już rozpoczęte

en: Could not perform key agreement for file transfer
pl: Nie można zaakceptować kluczy do przesyłania plików

en: Could not start the file transfer
pl: Nie można rozpocząć przesyłania pliku

en: Cannot send file
pl: Nie można wysłać pliku

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
pl: %s zmienił temat w <I>%s</I> na: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
pl: <I>%s</I> ustawił tryb kanału <I>%s</I> na: %s

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
pl: <I>%s</I> usunął wszystkie tryby kanału <I>%s</I>

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
pl: <I>%s</I> ustawił tryb kanału <I>%s</I> na: %s

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
pl: <I>%s</I> usunął wszystkie tryby kanału <I>%s</I>

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
pl: Wyrzucony z kanału <I>%s</I> przez <I>%s</I> (%s)

en: You have been killed by %s (%s)
pl: Zabity przez %s (%s)

en: Killed by %s (%s)
pl: Zabity przez %s (%s)

en: Server signoff
pl: Rozłączenie z serwrem

en: Personal Information
pl: Informacje osobiste

en: Birth Day
pl: Data urodzenia

en: Job Role
pl: Obowiązki w pracy

en: Organization
pl: Organizacja

en: Unit
pl: Jednostka

en: Note
pl: Uwagi

en: Join Chat
pl: Przyłącz do konferencji

en: You are channel founder on <I>%s</I>
pl: Jesteś założycielem kanału <I>%s</I>

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
pl: Założycielem kanału <I>%s</I> jest <I>%s</I>

en: Real Name
pl: Prawdziwe imię

en: Status Text
pl: Opis stanu

en: Public Key Fingerprint
pl: Odcisk klucza publicznego

en: _More...
pl: _Więcej...

en: Detach From Server
pl: Odłącz od serwera

en: Cannot detach
pl: Nie można odłączyć

en: Cannot set topic
pl: Nie można ustawić tematu

en: Failed to change nickname
pl: Nie można zmienić pseudonimu

en: Roomlist
pl: Lista pokojów

en: Cannot get room list
pl: Nie można pobrać listy pokojów

en: No public key was received
pl: Nie odebrano żadnego klucza publicznego

en: Server Information
pl: Informacja o serwerze

en: Cannot get server information
pl: Nie można pobrać informacji o serwerze

en: Server Statistics
pl: Statystyki serwera

en: Cannot get server statistics
pl: Nie można pobrać statystyk serwera

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
pl: Czas uruchomienia lokalnego serwera: %s
    Czas działania lokalnego serwera: %s
    Ilość klientów lokalnego serwera: %d
    Ilość kanałów lokalnego serwera: %d
    Ilość operatorów lokalnego serwera: %d
    Ilość operatorów lokalnego routera: %d
    Ilość klientów lokalnej komórki: %d
    Ilość kanałów lokalnej komórki: %d
    Ilość serwerów lokalnej komórki: %d
    Ogólna liczba klientów: %d
    Ogólna liczba kanałów: %d
    Ogólna liczba serwerów: %d
    Ogólna liczba routerów: %d
    Ogólna liczba operatorów serwerów: %d
    Ogólna liczba operatorów routerów: %d

en: Network Statistics
pl: Statystyki sieci

en: Ping failed
pl: Wykonanie polecenia ping nie powiodło się

en: Ping reply received from server
pl: Otrzymano odpowiedź ping od serwera

en: Could not kill user
pl: Nie można zabić użytkownika

en: Resuming session
pl: Wznawianie sesji

en: Authenticating connection
pl: Uwierzytelnianie połączenia

en: Verifying server public key
pl: Weryfikacja klucza publicznego serwera

en: Passphrase required
pl: Wymagane jest hasło

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
pl: Odebrano klucz publiczny od %s. Lokalna kopia różni się jednak od tego klucza. Czy zaakceptować ten klucz publiczny?

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
pl: Odebrano klucz publiczny od %s. Czy chcesz go zaakceptować?

en: Verify Public Key
pl: Weryfikacja klucza publicznego

en: _View...
pl: _Podgląd...

en: Unsupported public key type
pl: Nieobsługiwany rodzaj klucza publicznego

en: Disconnected by server
pl: Rozłączenie przez serwer

en: Error during connecting to SILC Server
pl: Błąd podczas nawiązywania połączenia z serwerem SILC

en: Key Exchange failed
pl: Wymiana kluczy zakończyła się niepowodzeniem

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
pl: Wznowienie odłączonej sesji zakończyło się niepowodzeniem. Należy połączyć się ponownie aby nawiązać nowe połączenie.

en: Connection failed
pl: Błąd połączenia

en: Performing key exchange
pl: Wymiana kluczy

note: Progress
en: Connecting to SILC Server
pl: Łączenie z serwerem SILC

en: Unable to create connection
pl: Nie można utworzyć połączenia

en: Out of memory
pl: Brak pamięci

en: Cannot initialize SILC protocol
pl: Nie można zainicjować protokołu SILC

en: Your Current Mood
pl: Aktualny nastrój

en: Normal
pl: Normalna

en: In love
pl: Zakochany

en: 
    Your Preferred Contact Methods
pl: 
    Preferowane metody kontaktu

en: Video conferencing
pl: Konferencje wideo

en: Your Current Status
pl: Aktualny stan

en: Online Services
pl: Usługi sieciowe

en: Let others see what services you are using
pl: Zezwolenie innym użytkownikom na podgląd używanych usług

en: Let others see what computer you are using
pl: Zezwalaj innym użytkownikom na podgląd informacji o Twoim komputerze

en: Your VCard File
pl: Plik z wizytówką (VCard)

en: User Online Status Attributes
pl: Atrybuty stanu połączonych użytkowników

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
pl: Można pozwolić innym użytkownikom na podgląd informacji stanu oraz osobistych. Wpisz swoje dane które będą prezentowane innym użytkownikom.

en: Message of the Day
pl: Wiadomość dnia

en: No Message of the Day available
pl: Brak wiadomości dnia (MOTD)

en: There is no Message of the Day associated with this connection
pl: Brak wiadomości dnia (MOTD) powiązanej z tym połączeniem

en: Create New SILC Key Pair
pl: Utwórz nową parę kluczy SLIC

en: Passphrases do not match
pl: Hasła nie są zgodne.

en: Key length
pl: Długość klucza

en: Public key file
pl: Plik z kluczem publicznym

en: Private key file
pl: Plik z kluczem prywatnym

en: Passphrase (retype)
pl: Powtórz hasło:

en: Generate Key Pair
pl: Generuj parę kluczy

en: Online Status
pl: Stan podłączenia

en: View Message of the Day
pl: Podgląd wiadomości dnia (MOTD)

en: Create SILC Key Pair...
pl: Utwórz parę kluczy SILC...

en: User <I>%s</I> is not present in the network
pl: Użytkownik <I>%s</I> nie jest obecny w sieci

en: Topic too long
pl: Temat jest zbyt długi

en: You must specify a nick
pl: Należy podać ksywę

en: channel %s not found
pl: kanał %s nie został znaleziony

en: channel modes for %s: %s
pl: tryby kanału %s: %s

en: no channel modes are set on %s
pl: nie ustawiono trybów kanału %s

en: Failed to set cmodes for %s
pl: Ustawienie cmodes dla %s zakończyło się niepowodzeniem

en: Unknown command: %s, (may be a client bug)
pl: Nieznane polecenie: %s (może być spowodowane błędem w Pidgn)

en: part [channel]:  Leave the chat
pl: part [kanał]:  Powoduje wyjście z aktualnego kanału

en: leave [channel]:  Leave the chat
pl: leave [kanał]:  Powoduje wyjście z aktualnego kanału

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
pl: topic [&lt;nowy temat&gt;]:  Wyświetla lub zmienia temat

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
pl: join &lt;kanał&gt; [&lt;hasło&gt;]:  Przyłącza się do kanału w tej sieci

en: list:  List channels on this network
pl: list:  Wyświetla listę kanałów w tej sieci

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
pl: whois &lt;ksywa&gt;:  Wyświetla informacje o określonym użytkowniku

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
pl: msg &lt;ksywa&gt; &lt;wiadomość&gt;:  Wysyła wiadomość prywatną do użytkownika

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
pl: query &lt;ksywa&gt; [&lt;wiadomość&gt;]:  Wysyła wiadomość prywatną do użytkownika

en: motd:  View the server's Message Of The Day
pl: motd:  Wyświetla wiadomości dnia (MOTD) serwera

en: detach:  Detach this session
pl: detach:  Odłącza sesję

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
pl: quit [komunikat]: Przerywa połączenie z serwerem z opcjonalnym komunikatem

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
pl: call &lt;polecenie&gt;:  Wywołuje dowolne polecenie klienta silc

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
pl: kill &lt;ksywa&gt; [-pubkey|&lt;powód&gt;]:  Ubija wskazanego użytkownika

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
pl: nick &lt;nowa_ksywa&gt;:  Zmienia ksywę

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
pl: whowas &lt;ksywa&gt;:  Wyświetla informacje o określonym użytkowniku

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
pl: cmode &lt;kanał&gt; [+|-&lt;tryby&gt;] [argumenty]:  Zmienia lub wyświetla ustawienia trybów kanału

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
pl: cmode &lt;kanał&gt; +|-&lt;tryby&gt; &lt;ksywa&gt;:  Zmienia ustawienia trybów określonego użytkownika kanału

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
pl: umode &lt;usermodes&gt;:  Ustawia tryby użytkownika w sieci

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
pl: oper &lt;ksywa&gt; [-klucz_publiczny]:  Powoduje uzyskanie uprawnień operatora serwera

en: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  invite nick or add/remove from channel invite list
pl: invite &lt;kanał&gt; [-|+]&lt;ksywa&gt;:  Zaprasza użytkownika lub dodaje/usuwa go z listy osób zaproszonych na kanał

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
pl: kick &lt;kanał&gt; &lt;ksywa&gt; [komentarz]:  Wyrzuca określonego użytkownika z kanału

en: info [server]:  View server administrative details
pl: info [serwer]:  Wyświetla szczegółowe informacje administracyjne serwera

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
pl: ban [&lt;kanał&gt; +|-&lt;ksywa&gt;]:  Blokuje klienta w kanle

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
pl: getkey &lt;ksywa|serwer&gt;:  Pobiera klucz publiczny serwera lub użytkownika

en: stats:  View server and network statistics
pl: stats:  Wyświetla statystyki serwera i sieci

en: ping:  Send PING to the connected server
pl: ping:  Wysyła PING do połączonego serwera

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
pl: users &lt;kanał&gt;:  Wyświetla listę użytkowników na danym kanale

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
pl: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;kanał(y)&gt;:  Wyświetla listę użytkowników wg podanych kryteriów

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary
en: SILC Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu SILC

note: *  description
en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
pl: Protokół Secure Internet Live Conferencing (SILC) (Bezpieczne Internetowe Konferencje na Żywo)

en: Network
pl: Sieć

en: Public Key file
pl: Plik z kluczem publicznym

en: Private Key file
pl: Plik z kluczem prywatnym

en: Cipher
pl: Szyfr

en: Public key authentication
pl: Uwierzytelnianie kluczem publicznym

en: Block IMs without Key Exchange
pl: Blokowanie wiadomości bez wymiany klucza

en: Block messages to whiteboard
pl: Blokuj wiadomości do tabicly

en: Automatically open whiteboard
pl: Automatycznie otwieraj tabilcę

en: Digitally sign and verify all messages
pl: Podpisuj cyfrowo i weryfikuj wszystkie wiadomości

en: Creating SILC key pair...
pl: Tworzenie pary kluczy SILC...

note: Hint for translators: Please check the tabulator width here and in the next strings (short strings: 2 tabs, longer strings 1 tab, sum: 3 tabs or 24 characters)
en: Real Name: 	%s
pl: Prawdziwe imię: 	%s

en: User Name: 	%s
pl: Nazwa użytkownika: 	%s

en: E-Mail: 		%s
pl: E-mail: 		%s

en: Host Name: 	%s
pl: Nazwa komputera: 	%s

en: Organization: 	%s
pl: Organizacja: 	%s

en: Country: 	%s
pl: Kraj: 	%s

en: Algorithm: 	%s
pl: Algorytm: 	%s

en: Key Length: 	%d bits
pl: Długość klucza: 	%d bitów

en: Public Key Fingerprint:
    %s
pl: Odcisk klucza publicznego:
    %s

en: Public Key Information
pl: Informacje o kluczu publicznym

en: Video Conferencing
pl: Konferencje wideo

en: Computer
pl: Komputer

en: Whiteboard
pl: Tablica do rysowania

en: No server statistics available
pl: Serwer nie posiada statystyk

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
pl: Błąd: Niezgodność wersji, należy zaktualizować oprogramowanie klienta

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
pl: Błąd: Druga strona nie obsługuje/nie ufa zaproponowanemu kluczowi publicznemu

en: Failure: Remote does not support proposed KE group
pl: Błąd: Druga strona nie obsługuje zaproponowanej grupy KE

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
pl: Błąd: Druga strona nie obsługuje zaproponowanego szyfrowania

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
pl: Błąd: Druga strona nie obsługuje zaproponowanego PKCS

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
pl: Błąd: Druga strona nie obsługuje zaproponowanej funkcji hashującej

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
pl: Błąd: Druga strona nie obsługuje zaproponowanego HMAC

en: Failure: Incorrect signature
pl: Błąd: Niewłaściwy podpis

en: Failure: Invalid cookie
pl: Błąd: Niewłaściwe ciasteczko (cookie)

en: Failure: Authentication failed
pl: Błąd: Uwierzytelnianie nie powiodło się

en: Cannot initialize SILC Client connection
pl: Nie można zainicjować połączenia klienta SILC

en: Cannot find/access ~/.silc directory
pl: Nie można odszukać/odczytać katalogu ~/.silc

en: Could not load SILC key pair: %s
pl: Nie można wczytać pary kluczy SILC: %s

note: TODO: do we really want to disconnect on a failure to write?
en: Could not write
pl: Nie można zapisywać

en: Could not connect
pl: Nie można połączyć

en: Could not create listen socket
pl: Nie można otworzyć gniazd do nasłuchiwania

en: Couldn't resolve host
pl: Nie można przetłumaczyć nazwy hosta

en: SIP screen names may not contain whitespaces or @ symbols
pl: nazwy użytkownika SIP nie mogą zawierać odstępów ani znaku @

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
pl: wtyczka protokołu SIP/SIMPLE

note: *  summary
en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu SIP/SIMPLE

en: Publish status (note: everyone may watch you)
pl: Opublikuj status (zwróć uwagę na to że każdy będzie mógł Ciebie obserwować)

en: Use UDP
pl: Używaj UDP

en: Use proxy
pl: Używaj serwerów pośredniczących (proxy)

en: Proxy
pl: Pośrednik (proxy)

en: Auth User
pl: Użytkownik do autoryzacji

en: Auth Domain
pl: Domena do autoryzacji

en: Looking up %s
pl: Wyszukiwanie %s

en: Connect to %s failed
pl: Połączenie z %s nie powiodło się

en: Signon: %s
pl: Logowanie: %s

en: Unable to write file %s.
pl: Nie można zapisać pliku %s.

en: Unable to read file %s.
pl: Nie można odczytać pliku %s.

en: Message too long, last %s bytes truncated.
pl: Wiadomość zbyt długa, odcięto ostatnie %s bajtów.

en: %s not currently logged in.
pl: %s nie jest w tej chwili zalogowany.

en: Warning of %s not allowed.
pl: Ostrzeżenie %s jest niedozwolone.

en: A message has been dropped, you are exceeding the server speed limit.
pl: Wiadomość została odrzucona, przekroczono ograniczenie prędkości serwera.

en: Chat in %s is not available.
pl: Konferencja w %s jest niedostępna.

en: You are sending messages too fast to %s.
pl: Zbyt szybkie wysyłanie wiadomości do %s.

en: You missed an IM from %s because it was too big.
pl: Pominięto wiadomość od %s ponieważ była zbyt duża.

en: You missed an IM from %s because it was sent too fast.
pl: Pominięto wiadomość od %s ponieważ była wysłana zbyt szybko.

en: Failure.
pl: Awaria.

en: Too many matches.
pl: Zbyt wiele dopasowań.

en: Need more qualifiers.
pl: Potrzeba więcej kwalifikatorów.

en: Dir service temporarily unavailable.
pl: Usługa katalogu tymczasowo niedostępna.

en: E-mail lookup restricted.
pl: Zastrzeżone wyszukiwanie e-mail.

en: Keyword ignored.
pl: Zignorowano słowo kluczowe.

en: No keywords.
pl: Brak słów kluczowych.

en: User has no directory information.
pl: Użytkownik nie posiada informacji w katalogu.

en: Country not supported.
pl: Kraj nie jest obsługiwany.

en: Failure unknown: %s.
pl: Nieznana awaria: %s.

en: Incorrect screen name or password.
pl: Niepoprawny identyfikator lub hasło.

en: The service is temporarily unavailable.
pl: Usługa jest tymczasowo niedostępna.

en: Your warning level is currently too high to log in.
pl: Twój poziom ostrzeżeń jest zbyt wysoki aby można się było zalogować.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently.  Wait ten minutes and try again.  If you continue to try, you will need to wait even longer.
pl: Zbyt często się łączono i rozłączano. Zaczekaj dziesięć minut i spróbuj ponownie. W razie podejmowania dalszych prób, okres oczekiwania się wydłuży.

en: An unknown signon error has occurred: %s.
pl: Wystąpił nieznany błąd logowania: %s.

en: An unknown error, %d, has occurred.  Info: %s
pl: Wystąpił nieznany błąd, %d. Informacja: %s

en: Invalid Groupname
pl: Niewłaściwa nazwa grupy

en: Connection Closed
pl: Połączenie zamknięte

en: Waiting for reply...
pl: Oczekiwanie na odpowiedź...

en: TOC has come back from its pause. You may now send messages again.
pl: TOC jest dostępny. Można ponownie wysłać wiadomości.

en: Password Change Successful
pl: Pomyślnie zmieniono hasło

en: _Group:
pl: _Grupa:

en: Get Dir Info
pl: Pobierz informację katalogu

en: Set Dir Info
pl: Ustaw informację katalogu

en: Could not open %s for writing!
pl: Nie można otworzyć %s do zapisu!

en: File transfer failed; other side probably canceled.
pl: Przesyłanie pliku zakończyło się niepowodzeniem, prawdopodobnie druga strona anulowała transmisję.

en: Could not connect for transfer.
pl: Nie można nawiązać połączenia do przesyłania.

en: Could not write file header.  The file will not be transferred.
pl: Nie udało się zapisać nagłówka pliku. Plik nie zostanie przesłany.

en: Save As...
pl: Zapisz jako...

en: %s requests %s to accept %d file: %s (%.2f %s)%s%s | %s requests %s to accept %d files: %s (%.2f %s)%s%s
pl[0]: %s prosi %s o akceptację %d pliku: %s (%.2f %s)%s%s
pl[1]: %s prosi %s o akceptację %d plików: %s (%.2f %s)%s%s
pl[2]: %s prosi %s o akceptację %d plików: %s (%.2f %s)%s%s

en: %s requests you to send them a file
pl: %s prosi o wysłanie pliku

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: TOC Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu TOC

en: Your Yahoo! message did not get sent.
pl: Wiadomość Yahoo! nie została wysłana.

en: Yahoo! system message for %s:
pl: Wiadomość systemowa Yahoo! dla %s:

en: Authorization denied message:
pl: Komunikat o odmowie autoryzacji:

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list.
pl: Użytkownik %s odrzucił prośbę o dodanie go do listy.

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list for the following reason: %s.
pl: Użytkownik %s odrzucił prośbę o dodanie go do listy z następującego powodu: %s.

en: Add buddy rejected
pl: Dodanie znajomego zostało odrzucone

en: The Yahoo server has requested the use of an unrecognized authentication method.  You will probably not be able to successfully sign on to Yahoo.  Check %s for updates.
pl: Serwer Yahoo zażądał użycia nierozpoznanej metody uwierzytelnienia. Ta wersja programu Pidgin prawdopodobnie nie będzie w stanie pomyślnie zalogować się do Yahoo. Sprawdź %s w celu pobrania uaktualnień.

en: Failed Yahoo! Authentication
pl: Niepowodzenie podczas uwierzytelniania Yahoo!

en: You have tried to ignore %s, but the user is on your buddy list.  Clicking "Yes" will remove and ignore the buddy.
pl: Próbowano zignorować %s, lecz użytkownik ten znajduje się na liście znajomych. Kliknięcie przycisku "Tak" spowoduje usunięcie i ignorowanie tej osoby.

en: Ignore buddy?
pl: Ignorować znajomego?

en: Your account is locked, please log in to the Yahoo! website.
pl: Twoje konto zostało zablokowane, zaloguj się przez stronę WWW Yahoo!.

en: Unknown error number %d. Logging into the Yahoo! website may fix this.
pl: Nieznany błąd numer %d. Zalogowanie przez stronę WWW Yahoo! może rozwiązać ten problem.

en: Could not add buddy %s to group %s to the server list on account %s.
pl: Nie można dodać znajomego %s do grupy %s na liście serwerowej związanej z kontem %s.

en: Could not add buddy to server list
pl: Nie można dołączyć znajomego do listy serwerowej

en: Received unexpected HTTP response from server.
pl: Nieprawidłowa odpowiedź z serwera HTTP.

en: Connection problem
pl: Błąd połączenia

en: Not at Home
pl: Poza domem

en: Not in Office
pl: Poza biurem

en: On Vacation
pl: Na wakacjach

en: Stepped Out
pl: Wyszedł na chwilę

en: Not on server list
pl: Brak na liście serwerowej

en: Presence
pl: Obecność

en: Appear Offline
pl: Wygląda na rozłączony

en: Join in Chat
pl: Przyłącz się do konferencji

en: Initiate Conference
pl: Rozpocznij konferencję

en: Presence Settings
pl: Ustawienia obecności

en: Join whom in chat?
pl: Kogo przyłączyć do konferencji?

en: Activate ID...
pl: Aktywacja ID...

en: join &lt;room&gt;:  Join a chat room on the Yahoo network
pl: join &lt;pokój&gt;:  Przyłącza do pokoju konferencyjnego w sieci Yahoo

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Yahoo Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu Yahoo

en: Yahoo Japan
pl: Yahoo Japonia

en: Pager port
pl: Port pagera

en: File transfer server
pl: Serwer do przesyłania plików

en: Japan file transfer server
pl: Japoński serwer do przesyłania plików

en: File transfer port
pl: Port do przesyłania plików

en: Chat room locale
pl: Ustawienia lokalne pokoju konferencyjnego

en: Ignore conference and chatroom invitations
pl: Ignorowanie zaproszeń do pokojów konferencyjnych

en: Chat room list URL
pl: URL z listą pokoi konferencyjnych

en: %s declined your conference invitation to room "%s" because "%s".
pl: Użytkownik %s odrzucił zaproszenie do pokoju konferencji "%s" z powodu "%s".

en: Invitation Rejected
pl: Zaproszenie odrzucone

en: Failed to join chat
pl: Nie można przyłączyć się do konferencji

note: -6
en: Unknown room
pl: Nieznany pokój

note: -15
en: Maybe the room is full
pl: Możliwe, że pokój jest pełny

note: -35
en: Not available
pl: niedostępny

en: Unknown error. You may need to logout and wait five minutes before being able to rejoin a chatroom
pl: Nieznany błąd. Możliwe, że będziesz musiała/musiał się wylogować na pięć minut, aby mieć możliwość ponownego dołączenia do konferencji

en: You are now chatting in %s.
pl: Prowadzisz teraz dyskusję w %s.

en: Failed to join buddy in chat
pl: Nie można przyłączyć znajomego do konferencji

en: Maybe they're not in a chat?
pl: Może nie ma ich na konferencji?

en: Fetching the room list failed.
pl: Błąd przy pobieraniu listy pokoi.

en: Voices
pl: Rozmowy głosowe

en: Webcams
pl: Kamery internetowe

en: Unable to fetch room list.
pl: Nie można pobrać listy pokoi.

en: User Rooms
pl: Pokoje użytkowników

en: Unable to establish file descriptor.
pl: Nie można ustanowić deskryptora pliku.

note: TODO: what to do here - do we really have to disconnect?
en: Write Error
pl: Błąd zapisu

en: Yahoo! Japan Profile
pl: Profil Yahoo! Japonia

en: Yahoo! Profile
pl: Profil Yahoo!

en: Sorry, profiles marked as containing adult content are not supported at this time.
pl: Niestety, profile oznaczone jako zawierające treści dla dorosłych nie są jeszcze obsługiwane.

en: If you wish to view this profile, you will need to visit this link in your web browser:
pl: Jeżeli chcesz obejrzeć ten profil, musisz otworzyć ten odnośnik za pomocą przeglądarki WWW:

en: Yahoo! ID
pl: Identyfikator Yahoo!

en: Hobbies
pl: Hobby

en: Latest News
pl: Ostatnie wiadomości

en: Home Page
pl: Strona domowa

en: Cool Link 1
pl: Fajny odnośnik 1

en: Cool Link 2
pl: Fajny odnośnik 2

en: Cool Link 3
pl: Fajny odnośnik 3

en: Last Update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: User information for %s unavailable
pl: Informacja o użytkowniku %s nie jest dostępna

en: Sorry, this profile seems to be in a language or format that is not supported at this time.
pl: Przepraszamy, ale ten profil jest w języku, który nie jest jeszcze obsługiwany.

en: Could not retrieve the user's profile. This most likely is a temporary server-side problem. Please try again later.
pl: Nie można pobrać profilu użytkownika. Najczęściej błąd ten jest spowodowany tymczasowymi kłopotami po stronie serwera. Spróbuj później.

en: Could not retrieve the user's profile. This most likely means that the user does not exist; however, Yahoo! sometimes does fail to find a user's profile. If you know that the user exists, please try again later.
pl: Nie można pobrać profilu użytkownika. Najczęściej oznacza to, że użytkownik nie istnieje. Czasami jednak Yahoo! ma problemy ze znalezieniem profilu użytkownika. Jeżeli masz pewność, że użytkownik istnieje, spróbuj pobrać jego profil o innej porze.

en: The user's profile is empty.
pl: Profil użytkownika jest pusty.

en: Connection problem with the YCHT server.
pl: Wystąpiły problemy przy połączeniu z serwerem YCHT.

en: Lost connection with server
    %s
pl: Utracono połącznie z serwerem
    %s

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
pl: (Wystąpił błąd przy konwersji tej wiadomości. Sprawdź opcję "Kodowanie" w edytorze kont)

en: Unable to send to chat %s,%s,%s
pl: Nie można wysłać wiadomości do konferencji %s,%s,%s

en: User
pl: Użytkownik

en: Hidden or not logged-in
pl: Ukryty lub nie zalogowany

en: <br>At %s since %s
pl: <br>Przy %s od %s

en: Anyone
pl: Ktokolwiek

en: _Class:
pl: _Klasa:

en: _Instance:
pl: _Instancja:

en: _Recipient:
pl: _Odbiorca:

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
pl: Próba zasubskrybowania %s,%s,%s zakończyła się niepowodzeniem

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
pl: zlocate &lt;ksywa&gt;: Znajduje użytkownika

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
pl: zl &lt;ksywa&gt;: Znajduje użytkownika

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
pl: instance &lt;instancja&gt;: Ustawia instancję używaną w tej klasie

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
pl: inst &lt;instancja&gt;: Ustawia instancję używaną w tej klasie

en: topic &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
pl: topic &lt;instance&gt;: Ustawia instancję używaną w tej klasie

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
pl: sub &lt;klasa&gt; &lt;instancja&gt; &lt;odbiorca&gt;: Przyłącza do nowej konferencji

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
pl: zi &lt;instancja&gt;: Wysyła wiadomość do &lt;wiadomość,<i>instancja</i>,*&gt;

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
pl: zci &lt;klasa&gt; &lt;instancja&gt;: Wysyła wiadomość do &lt;<i>klasa</i>,<i>instancja</i>,*&gt;

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
pl: zcir &lt;klasa&gt; &lt;instancja&gt; &lt;odbiorca&gt;: Wysyła wiadomość do &lt;<i>klasa</i>,<i>instancja</i>,<i>odbiorca</i>&gt;

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
pl: zir &lt;instancja&gt; &lt;odbiorca&gt;: Wysyła wiadomość do &lt;WIADOMOŚĆ,<i>instancja</i>,<i>odbiorca</i>&gt;

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
pl: zc &lt;klasa&gt;: Wysyła wiadomość do &lt;<i>klasa</i>,OSOBISTA,*&gt;

en: Resubscribe
pl: Ponowienie subskrypcji

en: Retrieve subscriptions from server
pl: Pobierz subskrypcje z serwera

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Zephyr Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu Zephyr

en: Export to .anyone
pl: Eksprot do .anyone

en: Export to .zephyr.subs
pl: Eksport do .zephyr.subs

en: Import from .anyone
pl: Import od .anyone

en: Import from .zephyr.subs
pl: Import z .zephyr.subs

en: Exposure
pl: Ekspozycja

en: Unable to create socket:
    %s
pl: Nie można utworzyć gniazda:
    %s

en: HTTP proxy connection error %d
pl: Błąd połączenia z serwerem pośredniczącym (HTTP proxy) %d

en: Could not resolve host name
pl: Nie można odnaleźć adresu hosta

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses @c Yes and @c No buttons.
en: _Yes
pl: _Tak

en: _No
pl: _Nie

note: * * A wrapper for purple_request_action() that uses Accept and Cancel buttons.
en: _Accept
pl: _Akceptuj

note: * * The default message to use when the user becomes auto-away.
en: I'm not here right now
pl: Nie ma mnie teraz przy komputerze

en: saved statuses
pl: zapisane statusy

en: %s is now known as %s.
pl: %s jest teraz znany jako %s.

en: %s has invited %s to the chat room %s:
    %s
pl: %s zaprosił %s do pokoju konferencyjnego %s:
    %s

en: %s has invited %s to the chat room %s
pl: Użytkownik %s zaprasza %s do pokoju konferencyjnego:%s

en: Accept chat invitation?
pl: Zaakceptować zaproszenie do konferencji?

en: Do not disturb
pl: Nie przeszkadzać

en: Extended away
pl: Wrócę później

en: Mobile
pl: Dostępny pod telefonem komórkowym

en: %s changed status from %s to %s
pl: %s zmienił status z %s na %s

en: %s is now %s
pl: %s nazywa się teraz %s

en: %s is no longer %s
pl: %s nie jest już %s

en: %s became idle
pl: %s stał się nieaktywny

en: %s became unidle
pl: %s stał się aktywny

en: +++ %s became idle
pl: +++ %s jest bezczynny.

en: +++ %s became unidle
pl: +++ %s powrócił z ze stanu bezczynności

en: Error Reading %s
pl: Błąd odczytu %s

en: An error was encountered reading your %s.  They have not been loaded, and the old file has been renamed to %s~.
pl: Wystąpił błąd podczas odczytu Twojego %s.  Dane nie zostały wczytane, a stary plik został zmieny na %s~.

en: Calculating...
pl: Obliczanie...

en: Unknown.
pl: Nieznany.

en: %d second | %d seconds
pl[0]: %d sekunda
pl[1]: %d sekundy
pl[2]: %d sekund

en: %d day | %d days
pl[0]: %d dzień
pl[1]: %d dni
pl[2]: %d dni

en: %s, %d hour | %s, %d hours
pl[0]: %s, %d godzina
pl[1]: %s, %d godziny
pl[2]: %s, %d godzin

en: %d hour | %d hours
pl[0]: %d godzina
pl[1]: %d godziny
pl[2]: %d godzin

en: %s, %d minute | %s, %d minutes
pl[0]: %s, %d minuta
pl[1]: %s, %d minuty
pl[2]: %s, %d minut

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut

en: Unable to connect to %s
pl: Nie można połączyć się z %s

en: Unable to allocate enough memory to hold the contents from %s.  The web server may be trying something malicious.
pl: Nie można zaalokować odpowiedniej ilości pamięci do pomieszczenia zawartości %s. Możliwe, że ten serwer www wysyła jakieś dane, aby uszkodzić Twoje oprogramowanie.

en: Error reading from %s: %s
pl: Błąd odczytu z %s: %s

en: Error writing to %s: %s
pl: Błąd zapisu do %s: %s

en: Unable to connect to %s: %s
pl: Nie można połączyć się z %s: %s

en: Internet Messenger
pl: Komunikator Internetowy

en: Pidgin Internet Messenger
pl: Komunikator Internetowy Pidgin

en: Send instant messages over multiple protocols
pl: Komunikator internetowy obsługujący kilka protokołów

en: Orientation
pl: Ułożenie

en: The orientation of the tray.
pl: Ułożenie obszaru powiadamiania.

note: Build the login options frame.
en: Login Options
pl: Opcje logowania

en: Pro_tocol:
pl: Pro_tokół:

en: Screen _name:
pl: I_dentyfikator:

en: _Local alias:
pl: Lokalny alias:

en: Remember pass_word
pl: Z_apamiętanie hasła

note: Build the user options frame.
en: User Options
pl: Opcje użytkownika

en: New _mail notifications
pl: Powiadamianie o nowej _poczcie

note: Buddy icon
en: Use this buddy _icon for this account:
pl: Używanie poniższej ikony użytkownika dla tego konta:

note: Build the protocol options frame.
en: %s Options
pl: Opcje %s

en: Use GNOME Proxy Settings
pl: Ustawienia pośrednika sieciowego z GNOME

en: Use Global Proxy Settings
pl: Globalne ustawienia pośrednika sieciowego

en: No Proxy
pl: Brak pośrednika

en: Use Environmental Settings
pl: Ustawienia środowiska

note: This is an easter egg. It means one of two things, both intended as humourus: A) your network is really slow and you have nothing better to do than look at butterflies. B)You are looking really closely at something that shouldn't matter.
en: If you look real closely
pl: Jeśli spojrzysz naprawdę blisko

note: This is an easter egg. See the comment on the previous line in the source.
en: you can see the butterflies mating
pl: ujrzysz łączące się w pary motyle

en: Proxy Options
pl: Opcje pośrednika sieciowego

en: Proxy _type:
pl: _Rodzaj pośrednika:

en: _Host:
pl: _Komputer:

en: _Username:
pl: _Użytkownik:

en: Pa_ssword:
pl: _Hasło:

en: Add Account
pl: Dodawanie konta

en: _Basic
pl: _Podstawowe

en: _Advanced
pl: _Zaawansowane

en: Enabled
pl: Włączone

en: Protocol
pl: Protokół

en: <span size='larger' weight='bold'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no IM accounts configured. To start connecting with %s press the <b>Add</b> button below and configure your first account. If you want %s to connect to multiple IM accounts, press <b>Add</b> again to configure them all.
    
    You can come back to this window to add, edit, or remove accounts from <b>Accounts->Add/Edit</b> in the Buddy List window
pl: <span size='larger' weight='bold'>Witaj w komunikatorze %s!</span>
    
    Nie masz skonfigurowanych żadnych kont w programie %s. Wciśnij przycisk <b>Dodaj</b> znajdujący się poniżej i skonfiguruj swoje pierwsze konto. Tym samym sposobem można dodać więcej kont i nawiązać kilka połączeń z różnymi sieciami.
    
    Możesz w każdej chwili powrócić do tego okna wybierając z głównego menu programu %s <b>Konta->Dodaj/Edytuj</b>

en: Join a Chat
pl: Przyłączenie do konferencji

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
pl: Wprowadź informacje dotyczące konferencji do której chcesz się przyłączyć.

note: Set up stuff for the account box
en: _Account:
pl: _Konto:

en: _Block
pl: _Blokowanie

en: Un_block
pl: Odbl_okuj

en: Get _Info
pl: _Informacje

en: I_M
pl: _Wiadomość

en: _Send File
pl: Wyślij _plik

en: Add Buddy _Pounce
pl: Dodaj przechwytywanie zdarzeń

en: View _Log
pl: Wyświetl _dziennik rozmów

en: _Remove
pl: _Usuń

en: Add a _Buddy
pl: _Dodaj użytkownika

en: Add a C_hat
pl: Dodaj _konferencję

en: _Delete Group
pl: _Usuń grupę

en: _Rename
pl: _Zmień nazwę

note: join button
en: _Join
pl: _Przyłącz się

en: Auto-Join
pl: Automatyczne przyłączanie się

en: _Collapse
pl: _Zwiń

en: _Expand
pl: _Rozwiń

en: /Tools/Mute Sounds
pl: /Narzędzia/Wyłączenie dźwięków

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
pl: Żadne z używanych w chwili obecnej kont nie umożliwia dodania znajomych z tej sieci.

note: Buddies menu
en: /_Buddies
pl: /_Znajomi

en: /Buddies/New Instant _Message...
pl: /Znajomi/Nowa wiadomość...

en: /Buddies/Join a _Chat...
pl: /Znajomi/Przyłącz się do _konferencji...

en: /Buddies/Get User _Info...
pl: /Znajomi/Informacje o _użytkowniku...

en: /Buddies/View User _Log...
pl: /Znajomi/Wyświetl _dziennik rozmów użytkownika...

en: /Buddies/Show _Offline Buddies
pl: /Znajomi/Wyświetlaj _nieobecnych

en: /Buddies/Show _Empty Groups
pl: /Znajomi/Wyświetlaj p_uste grupy

en: /Buddies/Show Buddy _Details
pl: /Znajomi/Wyświetlaj informacje o statusach

en: /Buddies/Show Idle _Times
pl: /Znajomi/Wyświetlaj czas _bezczynności

en: /Buddies/_Sort Buddies
pl: /Znajomi/_Sortowanie listy

en: /Buddies/_Add Buddy...
pl: /Znajomi/_Dodaj znajomego...

en: /Buddies/Add C_hat...
pl: /Znajomi/Dodaj _konferencję..

en: /Buddies/Add _Group...
pl: /Znajomi/Dodaj _grupę...

en: /Buddies/_Quit
pl: /Znajomi/Za_kończ

note: Accounts menu
en: /_Accounts
pl: /_Konta

en: /Accounts/Add\/Edit
pl: /Konta/Dodaj\/Edytuj

note: Tools
en: /_Tools
pl: /_Narzędzia

en: /Tools/Buddy _Pounces
pl: /Narzędzia/Przechwytywanie _zdarzeń

en: /Tools/Plu_gins
pl: /Narzędzia/W_tyczki

en: /Tools/Pr_eferences
pl: /Narzędzia/_Ustawienia

en: /Tools/Pr_ivacy
pl: /Narzędzia/P_rywatność

en: /Tools/_File Transfers
pl: /Narzędzia/Przesyłanie _plików

en: /Tools/R_oom List
pl: /Narzędzia/Lista pokoi

en: /Tools/System _Log
pl: /Narzędzia/Dziennik _systemowy

en: /Tools/Mute _Sounds
pl: /Narzędzia/Wyłączenie _dźwięków

note: Help
en: /_Help
pl: /Pomo_c

en: /Help/Online _Help
pl: /Help/Pomoc w _sieci

en: /Help/_Debug Window
pl: /Pomoc/_Okno debuggera

en: /Help/_About
pl: /Pomoc/Informacje o _programie

en: 
    <b>Account:</b> %s
pl: 
    <b>Konto:</b> %s

en: Buddy Alias
pl: Alias

en: Logged In
pl: Zalogowany

en: Last Seen
pl: Ostatnio widziany

en: Idle %dd %dh %02dm
pl: Bezczynny %dd %dh %02dm

en: Idle %dh %02dm
pl: Bezczynny %dh %02dm

en: Idle %dm
pl: Bezczynny %dm

en: /Buddies/New Instant Message...
pl: /Znajomi/Nowa wiadomość...

en: /Buddies/Join a Chat...
pl: /Znajomi/Przyłącz się do _konferencji...

en: /Buddies/Get User Info...
pl: /Znajomi/Pobierz informacje o użytkowniku...

en: /Buddies/Add Buddy...
pl: /Znajomi/Dodaj znajomego...

en: /Buddies/Add Chat...
pl: /Znajomi/Dodaj konferencję...

en: /Buddies/Add Group...
pl: /Znajomi/Dodaj grupę...

en: /Tools/Privacy
pl: /Narzędzia/Prywatność

en: /Tools/Room List
pl: /Narzędzia/Lista pokoi

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
pl[0]: %d nieprzeczytana wiadomość od %s
pl[1]: %d nieprzeczytanych wiadomości od %s
pl[2]: %d nieprzeczytanych Wiadomości od %s

en: Manually
pl: Ręczne

en: Alphabetically
pl: Alfabetyczne

en: By status
pl: Według statusu

en: By log size
pl: Według rozmiaru dziennika

en: %s disconnected
pl: %s rozłączony

en: Re-enable Account
pl: Ponownie włącz konto

en: <span color="red">%s disconnected: %s</span>
pl: <span color="red">%s rozłączony: %s</span>

en: <b>Username:</b>
pl: <b>Użytkownik:</b>

en: <b>Password:</b>
pl: <b>Hasło:</b>

en: /Accounts
pl: /Konta

note: Translators: Please maintain the use of -> and <- to refer to menu heirarchy
en: <span weight='bold' size='larger'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no accounts enabled. Enable your IM accounts from the <b>Accounts</b> window at <b>Accounts->Add/Edit</b>. Once you enable accounts, you'll be able to sign on, set your status, and talk to your friends.
pl: <span weight='bold' size='larger'>Witaj w komunikatorze %s!</span>
    
    Nie masz teraz włączonych żadnych kont. Można to zmienić w oknie konfiguracyjnym dostępnym w menu <b>Konta->Dodaj/Edytuj</b>. 
    
    Po włączeniu kont kont będziesz miała/miał możliwość zalogowania się, zmiany statusu i rozmawiania z innymi użytkownikami.

note: set the Show Offline Buddies option. must be done * after the treeview or faceprint gets mad. -Robot101
en: /Buddies/Show Offline Buddies
pl: /Znajomi/Wyświetlaj nieobecnych

en: /Buddies/Show Empty Groups
pl: /Znajomi/Wyświetlaj puste grupy

en: /Buddies/Show Buddy Details
pl: /Znajomi/Pokazywanie szczegółowej listy

en: /Buddies/Show Idle Times
pl: /Znajomi/Pokazywanie czasów bezczynności

en: Please enter the screen name of the person you would like to add to your buddy list. You may optionally enter an alias, or nickname,  for the buddy. The alias will be displayed in place of the screen name whenever possible.
pl: Podaj identyfikator osoby, którą chcesz dodać do swojej listy znajomych. Możesz opcjonalnie przypisać jej alias lub pseudonim. Będzie on wyświetlany zamiast identyfikatora tam gdzie jest to możliwe.

note: End of account box
en: _Screen name:
pl: Identyfikator:

en: This protocol does not support chat rooms.
pl: Ten protokół nie obsługuje pokojów konferencyjnych.

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
pl: W tej chwili brak jest zarejestrowanego protokołu, które umożliwiają prowadzenie konferencji.

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
pl: Wprowadź alias, oraz odpowiednie informacje dla konferencji, którą chcesz dodać do listy znajomych.

en: Please enter the name of the group to be added.
pl: Podaj nazwę dodawanej grupy.

en: <PurpleMain>/Accounts/
pl: <PurpleMain>/Konta/

en: _Edit Account
pl: _Edycja konta

en: No actions available
pl: Brak dostępnych akcji

en: _Disable
pl: _Wyłącz

en: Enable Account
pl: Włącz konto

en: <PurpleMain>/Accounts/Enable Account
pl: <PurpleMain>/Konta/Włącz konto

en: /Tools
pl: /Narzędzia

en: /Buddies/Sort Buddies
pl: /Znajomi/Sortuj znajomych

en: %s
    
    %s will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
pl: %s
    
    Program %s nie będzie próbował ponownie nawiązać połączenia dopóki nie naprawisz błędu i nie włączysz ponownego logowania na to konto.

en: Unknown command.
pl: Nieznane polecenie.

en: That buddy is not on the same protocol as this chat.
pl: Wybrana osoba nie jest połączona tym samym protokołem co konferencja.

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
pl: Żadne z używanych w chwili obecnej kont nie ma możliwości zapraszania znajomych do konferencji

en: Invite Buddy Into Chat Room
pl: Zaproszenie użytkownika do pokoju konferencyjnego

note: Put our happy label in it.
en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
pl: Wpisz kogo chcesz zaprosić, dodatkowo można podać tekst zaproszenia.

en: _Buddy:
pl: _Użytkownik:

en: _Message:
pl: _Wiadomość:

en: Unable to open file.
pl: Nie można otworzyć pliku.

en: <h1>Conversation with %s</h1>
pl: <h1>Rozmowa z %s</h1>

en: Save Conversation
pl: Zapisz rozmowę

en: Find
pl: Szukaj

en: _Search for:
pl: _Poszukiwane wyrażenie:

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
pl: Zapisywanie do dziennika zostało włączone. Wszystkie wiadomości które pojawią się w oknie tej rozmowy zostaną zapisane.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
pl: Zapisywanie do dziennika zostało zatrzymane. Od tej chwili wszystkie wiadomości z tej rozmowy nie będą już zapisywane.

en: Un-Ignore
pl: Odwołanie ignorowania

en: Ignore
pl: Ignorowanie

en: Last said
pl: Ostatnio powiedziane

en: Unable to save icon file to disk.
pl: Nie można zapisać wybranej ikonki na dysk.

en: Save Icon
pl: Zapisz ikonę

en: Animate
pl: Animuj

en: Hide Icon
pl: Ukryj ikonę

en: Save Icon As...
pl: Zapisz ikonę jako...

en: Set Custom Icon...
pl: Ustaw ikonkę...

en: Remove Custom Icon
pl: Usunięcie ikonki

note: Conversation menu
en: /_Conversation
pl: /_Rozmowa

en: /Conversation/New Instant _Message...
pl: /Rozmowa/Nowa _wiadomość...

en: /Conversation/_Find...
pl: /Rozmowa/_Szukaj...

en: /Conversation/View _Log
pl: /Rozmowa/Wyświetl _dziennik rozmów

en: /Conversation/_Save As...
pl: /Rozmowa/Z_apisz jako...

en: /Conversation/Clea_r Scrollback
pl: /Rozmowa/Wyczyść okno

en: /Conversation/Se_nd File...
pl: /Rozmowa/_Wyślij plik...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
pl: /Rozmowa/Dodaj przechwytywanie _zdarzeń...

en: /Conversation/_Get Info
pl: /Rozmowy/_Dane osoby

en: /Conversation/In_vite...
pl: /Rozmowa/Z_aproś...

en: /Conversation/M_ore
pl: /Rozmowa/Więcej

en: /Conversation/Al_ias...
pl: /Rozmowy/_Alias...

en: /Conversation/_Block...
pl: /Rozmowa/Za_blokuj...

en: /Conversation/_Unblock...
pl: /Rozmowa/Odblokuj...

en: /Conversation/_Add...
pl: /Rozmowa/D_odaj...

en: /Conversation/_Remove...
pl: /Rozmowa/_Usuń...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
pl: /Rozmowa/Wstaw od_nośnik...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
pl: /Rozmowa/Wstaw o_braz...

en: /Conversation/_Close
pl: /Rozmowa/_Zamknij

note: Options
en: /_Options
pl: /_Opcje

en: /Options/Enable _Logging
pl: /Opcje/_Zapis do dziennika

en: /Options/Enable _Sounds
pl: /Opcje/_Dźwięki

en: /Options/Show Buddy _Icon
pl: /Opcje/Pokazuj _ikonkę użytkownika

en: /Options/Show Formatting _Toolbars
pl: /Opcje/Pokaż pasek narzędzi do _formatowania tekstu

en: /Options/Show Ti_mestamps
pl: /Opcje/Pokaż _datownik

en: /Conversation/More
pl: /Rozmowa/_Więcej

en: /Options
pl: /Opcje

note: The menubar has been deactivated. Make sure the 'More' submenu is regenerated next time * the 'Conversation' menu pops up. Make sure the 'Conversation -> More' menuitems are regenerated whenever * the 'Conversation' menu pops up because the entries can change after the * conversation is created.
en: /Conversation
pl: /Rozmowa

en: /Conversation/View Log
pl: /Rozmowa/Wyświetl dziennik rozmów

en: /Conversation/Send File...
pl: /Rozmowa/Wyślij plik...

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
pl: /Rozmowa/Dodaj przechwytywanie zdarzeń...

en: /Conversation/Get Info
pl: /Rozmowa/Dane osoby

en: /Conversation/Invite...
pl: /Rozmowa/Zaproś...

en: /Conversation/Alias...
pl: /Rozmowa/Alias...

en: /Conversation/Block...
pl: /Rozmowa/Zablokuj...

en: /Conversation/Unblock...
pl: /Rozmowa/Odblokuj...

en: /Conversation/Add...
pl: /Rozmowa/Dodaj...

en: /Conversation/Remove...
pl: /Rozmowa/Usuń...

en: /Conversation/Insert Link...
pl: /Rozmowa/Wstaw odnośnik...

en: /Conversation/Insert Image...
pl: /Rozmowa/Wstaw obraz...

en: /Options/Enable Logging
pl: /Opcje/Zapis do dziennika

en: /Options/Enable Sounds
pl: /Opcje/Włącz dźwięki

en: /Options/Show Formatting Toolbars
pl: /Opcje/Pokaż pasek narzędzi do formatowania tekstu

en: /Options/Show Timestamps
pl: /Opcje/Pokaż datownik

en: /Options/Show Buddy Icon
pl: /Opcje/Pokaż ikonkę znajomego

en: User is typing...
pl: Użytkownik coś pisze...

en: User has typed something and stopped
pl: Użytkownik coś napisał

note: Build the Send To menu
en: _Send To
pl: _Wyślij do

en: _Send
pl: _Wyślij

note: Setup the label telling how many people are in the room.
en: 0 people in room
pl: Brak osób w pokoju

en: %d person in room | %d people in room
pl[0]: %d osoba w pokoju
pl[1]: %d osoby w pokoju
pl[2]: %d osób w pokoju

en: Typing
pl: Wpisujesz

en: Stopped Typing
pl: Zakończył(a) pisanie

en: Unread Messages
pl: Nieprzeczytane wiadomości

en: New Event
pl: Nowe zdarzenie

en: clear: Clears all conversation scrollbacks.
pl: clear: Czyści okno rozmowy.

en: Confirm close
pl: Potwierdzenie zamknięcia

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
pl: W oknie które chcesz zamknąć znajdują się nieprzeczytane przez Ciebie wiadomości. Czy na pewno chcesz zamknąć to okno?

en: Close other tabs
pl: Zamknij pozostałe zakładki

en: Close all tabs
pl: Zamknij wszystkie zakładki

en: Detach this tab
pl: Odłącz tę zakładkę

en: Close this tab
pl: Zamknij tę zakładkę

en: Close conversation
pl: Zamyka rozmowę

en: Last created window
pl: Ostatnio utworzone okno

en: Separate IM and Chat windows
pl: Oddzielne okno dla konferencji

en: New window
pl: Nowe okno

en: By group
pl: Wg grupy

en: By account
pl: Wg konta

en: Save Debug Log
pl: Zapis komunikatów diagnostycznych

en: Invert
pl: Odwrócony filtr

en: Highlight matches
pl: Podświetlanie szukanych słów

en: _Icon Only
pl: Tylko i_konki

en: _Text Only
pl: Tylko _tekst

en: _Both Icon & Text
pl: _Ikonki i tekst

en: Filter
pl: Filtr

en: Right click for more options.
pl: kliknięcie prawym przyciskiem myszy wyświetli więcej opcji wyszukiwania.

en: Level
pl: Poziom

en: Select the debug filter level.
pl: Wybierz filtr debugera.

en: All
pl: Wszystko

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Error
pl: Błąd

en: Fatal Error
pl: Błąd wewnętrzny

en: lead developer
pl: główny programista

en: developer
pl: programista

en: support
pl: wsparcie

en: win32 port
pl: wersja win32

en: maintainer
pl: opiekun

en: developer & webmaster
pl: programista i webmaster

en: XMPP developer
pl: programista XMPP

en: original author
pl: autor pierwszych wersji

en: Afrikaans
pl: Afrykańsko-burski

en: Arabic
pl: Arabski

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: Bengali
pl: Bengalski

en: Bosnian
pl: Bośniacki

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Czech
pl: Czeski

en: Danish
pl: Duński

en: German
pl: Niemiecki

en: Dzongkha
pl: Dzongka

en: Greek
pl: Grecki

en: Australian English
pl: Australijski Angielski

en: Canadian English
pl: Kanadyjski Angielski

en: British English
pl: Brytyjski Angielski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Persian
pl: Perski

en: Finnish
pl: Fiński

en: French
pl: Francuski

en: Galician
pl: Galicyjski

en: Gujarati
pl: Gudżaracki

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Hindi
pl: Hinduski

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Italian
pl: Włoski

en: Japanese
pl: Japoński

en: Georgian
pl: Gruziński

en: Korean
pl: Koreański

en: Kurdish
pl: Kurdyjski

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: Macedonian
pl: Macedoński

en: Bokmål Norwegian
pl: Norweski Bokmål

en: Nepali
pl: Nepalski

en: Dutch, Flemish
pl: Holenderski, Flamandzki

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Polish
pl: Polski

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Portuguese-Brazil
pl: Portugalski - Brazylia

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Albanian
pl: Albański

en: Serbian
pl: Serbski

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Tamil
pl: Tamilski

en: Thai
pl: Tajlandzki

en: Turkish
pl: Turecki

en: Vietnamese
pl: Wietnamski

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
pl: T.M. Thanh i Zespół Gnome-Vi

en: Simplified Chinese
pl: Chiński uproszczony

en: Traditional Chinese
pl: Chiński tradycyjny

en: Amharic
pl: Amharski

en: About %s
pl: O programie %s

en: %s is a graphical modular messaging client based on libpurple which is capable of connecting to AIM, MSN, Yahoo!, XMPP, ICQ, IRC, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, Gadu-Gadu, and QQ all at once.  It is written using GTK+.<BR><BR>You may modify and redistribute the program under the terms of the GPL (version 2 or later).  A copy of the GPL is contained in the 'COPYING' file distributed with %s.  %s is copyrighted by its contributors.  See the 'COPYRIGHT' file for the complete list of contributors.  We provide no warranty for this program.<BR><BR>
pl: %s jest modularnym komunikatorem, opartym o libpurple który umożliwia jednoczesną komunikację znastępującymi sieciami: AIM, MSN, Yahoo!, XMPP, ICQ, IRC, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, Gadu-Gadu i QQ. Program jest napisany z wykorzystaniem GTK+.<BR><BR>Możesz go rozprowadzać i modyfikować na warunkach Powszechnej Licencji Publicznej GNU, (wersji 2-giej lub późniejszej). Kopia licencji GPL została dołączona do programu %s w pliku COPYING.  Prawa autorskie do %s posiadają wszystkie osoby współtworzące program - szczegółowa lista osób znajduje się w pliku COPYRIGHT.  Program nie jest objęty żadną gwarancją.<BR><BR>

en: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgin on irc.freenode.net<BR><BR>
pl: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgin na irc.freenode.net<BR><BR>

en: Current Developers
pl: Programiści aktywnie uczestniczący w projekcie

en: Retired Developers
pl: Poprzedni programiści

en: Artists
pl: Artyści

en: Current Translators
pl: Aktualni tłumacze

en: Past Translators
pl: Poprzedni tłumacze

en: Debugging Information
pl: Informacje przydatne przy debugowaniu

en: Get User Info
pl: Pobranie informacji o użytkowniku

en: Please enter the screen name or alias of the person whose info you would like to view.
pl: Podaj identyfikator lub alias osoby, której informacje chcesz obejrzeć.

en: View User Log
pl: Dziennik rozmów użytkownika

en: Please enter the screen name or alias of the person whose log you would like to view.
pl: Proszę podać identyfikator lub alias osoby, której dziennik rozmów chcesz zobaczyć.

en: Alias Contact
pl: Alias kontaktu

en: Enter an alias for this contact.
pl: Wprowadź alias dla tego kontaktu.

en: Enter an alias for %s.
pl: Wprowadź alias dla %s.

en: Alias Buddy
pl: Alias znajomego

en: Alias Chat
pl: Alias konferencji

en: Enter an alias for this chat.
pl: Wprowadź alias dla tej konferencji.

en: You are about to remove the contact containing %s and %d other buddy from your buddy list.  Do you want to continue? | You are about to remove the contact containing %s and %d other buddies from your buddy list.  Do you want to continue?
pl[0]: Zamierzasz usunąć kontakt zawierający %s i %d inny kontakt z listy znajomych. Czy chcesz kontynuować?
pl[1]: Zamierzasz usunąć kontakt zawierający %s i %d inne kontakty z listy znajomych. Czy chcesz kontynuować?
pl[2]: Zamierzasz usunąć kontakt zawierający %s i %d innych kontaktów z listy znajomych. Czy chcesz kontynuować?

en: Remove Contact
pl: Usunięcie kontaktu

en: _Remove Contact
pl: _Usuń kontakt

en: You are about to merge the group called %s into the group called %s. Do you want to continue?
pl: Zamierzasz połączyć grupę o nazwie %s z grupą %s. Czy chcesz kontynuować?

en: Merge Groups
pl: Połącz grupy

en: _Merge Groups
pl: _Połącz grupy

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
pl: Zamierzasz usunąć grupę %s i wszystkie znajdujące się tam osoby ze swojej listy. Czy chcesz kontynuować?

en: Remove Group
pl: Usunięcie grupy

en: _Remove Group
pl: _Usunięcie Grupy

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
pl: Zamierzasz usunąć %s ze swojej listy znajomych. Czy chcesz kontynuować?

en: Remove Buddy
pl: Usunięcie znajomego

en: _Remove Buddy
pl: _Usunięcie znajomego

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
pl: Zamierzasz usunąć konferencję %s ze swojej listy znajomych. Czy chcesz kontynuować?

en: Remove Chat
pl: Usunięcie konferencji

en: _Remove Chat
pl: Usunięcie _konferencji

en: Right-click for more unread messages...
pl: kliknięcie prawym przyciskiem myszy wyświetli więcej nieprzeczytanych wiadomości...

en: Change Status
pl: Zmiana Statusu

en: Show Buddy List
pl: Pokazywanie listy znajomych

en: New Message...
pl: Nowa wiadomość...

en: Mute Sounds
pl: Wyłączenie dźwięków

en: Blink on new message
pl: Migotanie przy nowej wiadomości

en: Quit
pl: Zakończ

en: Not started
pl: Nie rozpoczęto przesyłania

en: <b>Receiving As:</b>
pl: <b>Odbieranie jako:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
pl: <b>Odbieranie od:</b>

en: <b>Sending To:</b>
pl: <b>Wysyłanie do:</b>

en: <b>Sending As:</b>
pl: <b>Wysyłanie z konta:</b>

en: There is no application configured to open this type of file.
pl: Żadna aplikacja nie jest skonfigurowana do obsługi tego typu plików.

en: An error occurred while opening the file.
pl: Wystąpił błąd podczas otwierania pliku.

en: Error launching %s: %s
pl: Błąd uruchamiania %s: %s.

en: Error running %s
pl: Błąd uruchamiania %s

en: Process returned error code %d
pl: Proces zwrócił kod błędu %d

en: Filename:
pl: Nazwa pliku:

en: Local File:
pl: Lokalna nazwa pliku:

en: Speed:
pl: Szybkość:

en: Time Elapsed:
pl: Upłynęło:

en: Time Remaining:
pl: Pozostało:

en: Close this window when all transfers _finish
pl: Zamknij to okno, po zakończeniu wszystkich transferow

en: C_lear finished transfers
pl: Wyczyść ukończone transfery

note: "Download Details" arrow
en: File transfer _details
pl: Szczegóły transfery plików

note: Pause button
en: _Pause
pl: _Wstrzymaj

note: Resume button
en: _Resume
pl: _Kontynuuj

en: Paste as Plain _Text
pl: Wklej jako _czysty tekst

en: _Reset formatting
pl: Wyczyść _formatowanie

en: Hyperlink color
pl: Kolor odnośnika

en: Color to draw hyperlinks.
pl: Kolor wyświetlania odnośników.

en: Hyperlink prelight color
pl: Kolor podświetlonego odnośnika

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
pl: Kolor odnośników pod kursorem myszki.

en: _Copy E-Mail Address
pl: Skopiuj a_dres e-mail

en: _Open Link in Browser
pl: _Otwórz odnośnik w przeglądarce

en: _Copy Link Location
pl: _Skopiuj adres odnośnika

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
pl: <span size='larger' weight='bold'>Nieznany typ pliku</span>
    
    Przyjmujemy, że jest w formacie PNG.

en: Unrecognized file type
    
    Defaulting to PNG.
pl: Nieznany typ pliku
    
    Przyjmujemy, że jest w formacie PNG.

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
pl: <span size='larger' weight='bold'>Błąd podczas zapisu obrazka</span>
    
    %s

en: Error saving image
    
    %s
pl: Błąd podczas zapisu obrazka
    
    %s

en: Save Image
pl: Zapis obrazu

en: _Save Image...
pl: Zapisz _obraz...

en: Select Font
pl: Wybór czcionki

en: Select Text Color
pl: Wybór koloru tekstu

en: Select Background Color
pl: Wybór koloru tła

en: _URL
pl: Adres _URL

en: _Description
pl: _Opis

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
pl: Podaj adres URL i opis wstawianego odnośnika. Opis nie jest obowiązkowy.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
pl: Wpisz adres URL wstawianego odnośnika.

en: Insert Link
pl: Wstaw odnośnik

en: _Insert
pl: _Wstaw

en: Failed to store image: %s
pl: Nie można zapisać obrazu: %s

en: Insert Image
pl: Wstaw obraz

en: This theme has no available smileys.
pl: Ten temat nie zawiera żadnych emotikonek.

note: show everything
en: Smile!
pl: Uśmiech!

en: <b>_Bold</b>
pl: <b>_Pogrubiony</b>

en: <i>_Italic</i>
pl:  <i>P_ochylony</i>

en: <u>_Underline</u>
pl: <u>Po_dkreślony</u>

en: <span size='larger'>_Larger</span>
pl: <span size='larger' weight='bold'>D_uży</span>

en: _Normal
pl: _Normalny

en: <span size='smaller'>_Smaller</span>
pl: <span size='smaller'>_Mn_iejszy</span>

note: If we want to show the formatting for the following items, we would * need to update them when formatting changes. The above items don't need * no updating nor nothin'
en: _Font face
pl: _Krój

en: Foreground _color
pl: Kolor pisma

en: Bac_kground color
pl: Kolor tła

en: _Smiley
pl: _Emotkę

en: _Image
pl: _Obrazek

en: _Link
pl: Łą_cze

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation with %s which started at %s?
pl: Na pewno chcesz usunąć zapis rozmowy z %s, która ma datę rozpoczęcia %s ?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation in %s which started at %s?
pl: Na pewno chcesz usunąć zapis rozmowy w %s datowaną na %s?

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation in %s on %s</span>
pl: <span size='larger' weight='bold'>Rozmowa w %s z dnia %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
pl: <span size='larger' weight='bold'>Rozmowa z %s dnia %s</span>

en: System events will only be logged if the "Log all status changes to system log" preference is enabled.
pl: Zdarzenia systemowe będą zapisywane jeżeli opcja "Zapis zmian statusu do dziennika systemowego" jest włączona.

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
pl: Przychodzące wiadomości będą zapisywane jeżeli opcja "Zapis wszystkich wiadomości" jest włączona.

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
pl: Konferencje będą zapisywane, jeżeli opcja "Zapis wszystkich konferencji" jest włączona.

en: No logs were found
pl: Nie znaleziono zapisanego dziennika rozmów

note: Steal the "HELP" response and use it to trigger browsing to the logs folder
en: _Browse logs folder
pl: _Przeglądaj katalog z dziennikami rozmów

en: Total log size:
pl: Całkowity rozmiar dziennika rozmów:

en: Conversations in %s
pl: Rozmowy w %s

en: Conversations with %s
pl: Rozmowy z %s

en: System Log
pl: Dziennik systemowy

en: %s %s. Try `%s -h' for more information.
pl: %s %s. Napisz "%s -h" aby uzyskać więcej informacji.

en: %s %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -h, --help          display this help and exit
      -m, --multiple      do not ensure single instance
      -n, --nologin       don't automatically login
      -l, --login[=NAME]  automatically login (optional argument NAME specifies
                          account(s) to use, separated by commas)
      -v, --version       display the current version and exit
pl: %s %s
    Użycie: %s [OPCJE]...
    
      -c, --config=KAT    używa wybranego KATalogu z plikami konfiguracyjnymi
      -d, --debug         wyświetla komunikaty przydatne przy debugowaniu na standardowe wyjście
      -h, --help          wyświetla ten komunikat pomocy
      -m, --multiple      umożliwia uruchomienie kilku instancji
      -n, --nologin       wyłącza automatyczne logowanie
      -l, --login[=NAZWA]  automatycznie loguje się na dane konto/konta
                          opcjonalnie można podać nazwy kont oddzielone przecinkami)
      -v, --version       wyświetla numer aktualnej wersji

en: Open All Messages
pl: Otwórz wszystkie wiadomości

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
pl: <span weight="bold" size="larger">Masz wiadomość e-mail!</span>

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
pl[0]: %s ma %d nową wiadomość.
pl[1]: %s ma %d nowe wiadomości.
pl[2]: %s ma %d nowych wiadomości.

en: <b>You have %d new e-mail.</b> | <b>You have %d new e-mails.</b>
pl[0]: <b>Masz %d nowy e-mail.</b>
pl[1]: <b>Masz %d nowe e-maile.</b>
pl[2]: <b>Masz %d nowych e-maili.</b>

en: The browser command "%s" is invalid.
pl: Polecenie przeglądarki "%s" jest niepoprawne.

en: Unable to open URL
pl: Nie można otworzyć adresu URL

en: Error launching "%s": %s
pl: Błąd uruchamiania "%s": %s

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
pl: Wybrano "ręczne" polecenie przeglądarki, lecz nie ustawiono polecenia.

en: The following plugins will be unloaded.
pl: Następujące wtyczki zostaną wyłączone.

en: Multiple plugins will be unloaded.
pl: Kilka wtyczek zostanie wyłączonych.

en: Unload Plugins
pl: Odłącz wtyczki

en: %s%s<span weight="bold">Written by:</span>	%s
    <span weight="bold">Website:</span>		%s
    <span weight="bold">Filename:</span>		%s
pl: %s%s<span weight="bold">Autor:</span>	%s
    <span weight="bold">Strona domowa:</span>		%s
    <span weight="bold">Nazwa pliku:</span>		%s

en: %s
    <span foreground="#ff0000" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
pl: %s
    <span foreground="#ff0000" weight="bold">Błąd: %s
    Sprawdź na stronie autora wtyczki czy jest dostępna nowa wersja.</span>

en: Configure Pl_ugin
pl: Konfiguruj wtyczkę

en: <b>Plugin Details</b>
pl: <b>Szczegółowe informacje o wtyczce</b>

en: Select a file
pl: Wybierz plik

note: Create the "Pounce on Whom" frame.
en: Pounce on Whom
pl: Źródło zdarzeń

en: _Buddy name:
pl: _Nazwa użytkownika:

en: Si_gns on
pl: Z_alogowanie

en: Signs o_ff
pl: _Wylogowanie

en: Goes a_way
pl: Zmiana statusu na _zajęty

en: Ret_urns from away
pl: Powrót z zajętości

en: Becomes _idle
pl: %s przechodzi w stan bezczynności

en: Is no longer i_dle
pl: %s powraca ze stanu bezczynności

en: Starts _typing
pl: Rozpoczęcie _pisania

en: P_auses while typing
pl: Wstrzymanie pisania

en: Stops t_yping
pl: Zakończenie _pisania

en: Sends a _message
pl: Wysyłanie wiadomości

en: Ope_n an IM window
pl: Otworzenie okna rozmowy

en: _Pop up a notification
pl: _Wyświetlenie okna z powiadomieniem

en: Send a _message
pl: Wysłanie wiado_mości

en: E_xecute a command
pl: Wyko_nanie polecenie

en: P_lay a sound
pl: O_dtworzenie dźwięku

en: Brows_e...
pl: _Przeglądaj...

en: Br_owse...
pl: Prz_eglądaj...

en: Pre_view
pl: Podg_ląd

en: P_ounce only when my status is not Available
pl: Aktywne tylko gdy jestem dostępny

en: _Recurring
pl: _Powtarzanie

en: Pounce Target
pl: Źródło zdarzeń

en: Default
pl: Domyślny

en: Smiley theme failed to unpack.
pl: Nie udało się rozpakować zestawu emotkionek.

en: Install Theme
pl: Instalowanie emotikonek

en: Select a smiley theme that you would like to use from the list below. New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
pl: Wybierz zestaw emotikonek z poniższej listy. Nowe ikonki można zainstalować przeciągając je na listę motywów.

en: Icon
pl: Ikonka

en: System Tray Icon
pl: Ikona obszaru powiadamiania

en: _Show system tray icon:
pl: Pokazywanie ikony obszaru powiadamiania:

en: On unread messages
pl: Gdy są nieprzeczytane wiadomości

en: Conversation Window Hiding
pl: Ukrywanie okien rozmów

en: _Hide new IM conversations:
pl: _Ukrywanie nowych rozmów:

en: When away
pl: Podczas nieobecności

note: All the tab options!
en: Tabs
pl: Zakładki (Karty)

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
pl: _Wiadomości i konferencje w oknach z zakładkami

en: Show close b_utton on tabs
pl: Wyświetlanie przycisku _zamknij na zakładkach

en: _Placement:
pl: _Pozycja zakładek:

en: Top
pl: Góra

en: Bottom
pl: Dół

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Left Vertical
pl: Pionowo z lewej

en: Right Vertical
pl: Pionowo z prawej

en: N_ew conversations:
pl: Nowe _rozmowy:

en: Show _formatting on incoming messages
pl: Pokazywanie formatowanego tekstu w przychodzących wiadomościach

en: Show _detailed information
pl: Pokazywanie _szczegółowych informacji

en: Enable buddy ic_on animation
pl: Anima_cja ikon znajomych

en: _Notify buddies that you are typing to them
pl: _Informowanie rozmówców pisaniu

en: Highlight _misspelled words
pl: Podkreślanie błędnie napisanych słów

en: Use smooth-scrolling
pl: Używanie płynnego przewijania

en: F_lash window when IMs are received
pl: _Migotanie okna po odebraniu wiadomości

en: Use document font from _theme
pl: Używanie fontu dokumentu z aktualnego _tematu

en: Use font from _theme
pl: Używanie fontu z aktualnego _tematu

en: Conversation _font:
pl: Font w oknie rozmowy:

en: Default Formatting
pl: Domyślne formatowanie

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting.
pl: To jest przykładowy wygląd wiadomości wychodzącej. Tak będą wyglądały napisane przez Ciebie wiadomości jeżeli będzie używany protokół obsługujący formatowanie tekstu.

en: ST_UN server:
pl: Serwer _STUN:

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
pl: <span style="italic">Przykład: stunserver.org</span>

en: _Autodetect IP address
pl: _Automatyczne wykrywanie adresu IP

en: Public _IP:
pl: Publiczne _IP:

en: Ports
pl: Porty

en: _Manually specify range of ports to listen on
pl: _Ręcznie określony zakres portów na których będzie nasłuchiwał program

en: _Start port:
pl: Początkowy zakres portów:

en: _End port:
pl: Końcowy zakres portów:

en: Proxy Server
pl: Serwer pośredniczący

en: No proxy
pl: Bez pośrednika

en: _User:
pl: _Użytkownik:

en: GNOME Default
pl: Domyślnej przeglądarki z GNOME

en: Manual
pl: Wybrana ręcznie

en: Browser Selection
pl: Wybór przeglądarki

en: _Browser:
pl: _Przeglądarka:

en: _Open link in:
pl: _Otwarcie odnośnika w:

en: Browser default
pl: Domyślnej przeglądarce

en: Existing window
pl: Istniejącym oknie

en: New tab
pl: Nowej zakładce

en: _Manual:
    (%s for URL)
pl: _Ręcznie:
    (%s dla URL)

en: Log _format:
pl: Format dziennika:

en: Log all _instant messages
pl: Zapis wszystkich _wiadomości

en: Log all c_hats
pl: Zapis wszystkich _konferencji

en: Log all _status changes to system log
pl: Zapis zmian statusu do dziennika systemowego

en: Sound Selection
pl: Wybór dźwięków

en: Quietest
pl: Najciszej

en: Quieter
pl: Ciszej

en: Quiet
pl: Cicho

en: Loud
pl: Głośno

en: Louder
pl: Głośniej

en: Loudest
pl: Najgłośniej

en: _Method:
pl: _Metoda:

en: Console beep
pl: Sygnał konsoli

en: No sounds
pl: Wyłączenie dźwięków

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
pl: P_olecenie odtworzenia dźwięku
    (%s dla nazwy pliku)

en: Sounds when conversation has _focus
pl: _Dźwięki w aktywnym oknie rozmowy

en: Enable sounds:
pl: Włącz dźwięki:

en: Volume:
pl: Głośność:

en: Play
pl: Odtwarzanie

en: _Report idle time:
pl: Sposób wyznaczania bezczynności:

en: Based on keyboard or mouse use
pl: Na podstawie ruchów myszki i klaw.

en: _Auto-reply:
pl: _Automatyczna odpowiedź:

en: When both away and idle
pl: Podczas nieobecności z powodu bezczynności

note: Auto-away stuff
en: Auto-away
pl: Automatyczna nieobecność

en: Change status when _idle
pl: Zmiana Statusu po wykryciu bezczynności

en: _Minutes before becoming idle:
pl: _Czas (w minutach) do zmiany statusu:

en: Change _status to:
pl: Zmiana _statusu na:

note: Signon status stuff
en: Status at Startup
pl: Status ustawiany po starcie programu

en: Use status from last _exit at startup
pl: Użycie statusu z ostatniej sesji programu

en: Status to a_pply at startup:
pl: Status, który zostanie ustawiony zaraz po starcie:

en: Interface
pl: Interfejs

en: Smiley Themes
pl: Emotikony

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Status / Idle
pl: Status / Bezczynność

en: Allow all users to contact me
pl: Zezwolenie wszystkim użytkownikom na kontakt

en: Allow only the users on my buddy list
pl: Zezwolenie użytkownikom tylko z listy znajomych

en: Allow only the users below
pl: Zezwolenie użytkownikom tylko z poniższej listy

en: Block all users
pl: Blokada wszystkich użytkowników

en: Block only the users below
pl: Blokowanie użytkowników tylko z poniższej listy

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
pl: Zmiany ustawień prywatności zaczynają działać natychmiast.

note: "Set privacy for:" label
en: Set privacy for:
pl: Ustawienie prywatności dla:

en: Permit User
pl: Zezwolenie dla użytkownika

en: Type a user you permit to contact you.
pl: Podaj użytkownika, który ma pozwolenie na kontakt.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
pl: Podaj identyfikator użytkownika, który ma mieć możliwość kontaktowania się z Tobą.

en: _Permit
pl: _Zezowlenie

en: Allow %s to contact you?
pl: Zezwolić %s na kontaktowanie się?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
pl: Czy na pewno zezwolić %s kontaktowanie się?

en: Block User
pl: Blokowanie użytkownika

en: Type a user to block.
pl: Podaj użytkownika do zablokowania.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
pl: Podaj nazwę użytkownika którego należy zablokować.

en: Block %s?
pl: Zablokować %s?

en: Are you sure you want to block %s?
pl: Czy na pewno zablokować %s?

en: Apply
pl: Zastosuj

en: That file already exists
pl: Ten plik już istnieje

en: Would you like to overwrite it?
pl: Czy nadpisać plik?

en: Overwrite
pl: Nadpisz

en: Choose New Name
pl: Wybierz nową nazwę

en: Select Folder...
pl: Wybierz katalog...

note: Create the window.
en: Room List
pl: Lista pokoi

note: list button
en: _Get List
pl: _Pobierz listę

note: add button
en: _Add Chat
pl: _Dodaj konferencję

en: Are you sure you want to delete the selected saved statuses?
pl: Na pewno chcesz usunąć wybrane statusy

note: Use button
en: _Use
pl: _Użyj

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
pl: Ten tytuł został już użyty. Musisz wymyślić inną nazwę.

en: Different
pl: Inna

en: _Title:
pl: _Tytuł:

note: Different status message expander
en: Use a _different status for some accounts
pl: Używaj innych statusów dla poszczególnych kont

note: Save & Use button
en: Sa_ve & Use
pl: Z_apisz i użyj

en: Status for %s
pl: Status dla %s

en: Waiting for network connection
pl: Oczekiwanie na połączenie sieciowe

en: The following error has occurred loading %s: %s
pl: Wystąpił następujący błąd podczas wczytywania %s: %s

en: Failed to load image
pl: Nie udało się wczytać obrazka

en: Cannot send folder %s.
pl: Nie można wysłać katalogu %s.

en: %s cannot transfer a folder. You will need to send the files within individually.
pl: %s nie mógł wysłać katalogu. Będziesz musiała/musiał wysłać pliki pojedynczo.

en: You have dragged an image
pl: Upuściłaś/Upuściłeś obrazek

en: You can send this image as a file transfer, embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
pl: Możesz przesłać ten obrazek do danej osoby, wstawić go jako część wiadomości, albo użyć jej jako ikonki dla tego użytkownika.

en: Set as buddy icon
pl: Ustaw jako ikonkę użytkownika

en: Send image file
pl: Wyślij plik z obrazkiem

en: Insert in message
pl: Wstaw do rozmowy

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
pl: Czy chcesz użyć tego obrazka jako ikony użytkownika dla tej osoby?

en: You can send this image as a file transfer, or use it as the buddy icon for this user.
pl: Możesz przesłać ten obrazek do danej osoby, wstawić go jako część wiadomości, albo użyć jej jako ikonki dla tego użytkownika.

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
pl: Możesz wstawić ten obrazek do wiadomości, lub użyć go jako ikonkę dla danego użytkownika.

note: I don't know if we really want to do anything here.  Most of the desktop item types are crap like * "MIME Type" (I have no clue how that would be a desktop item) and "Comment"... nothing we can really * send.  The only logical one is "Application," but do we really want to send a binary and nothing 
en: Cannot send launcher
pl: Nie można wysłać odnośnika z pulpitu

en: You dragged a desktop launcher. Most likely you wanted to send whatever this launcher points to instead of this launcher itself.
pl: Upuściłaś/Upuściłeś element pulpitu. Prawdopodobnie zamierzałaś/zamierzałeś przesłać obiekt na, który wskazuje ten element.

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
pl: <b>Plik:</b> %s
    <b>Rozmiar pliku:</b> %s
    <b>Rozmiar obrazu:</b> %dx%d

en: The file '%s' is too large for %s.  Please try a smaller image.
pl: Plik '%s' jest zbyt duży jak na %s.  Spróbuj mniejszego obrazka.

en: Icon Error
pl: Błąd Ikonki

en: Could not set icon
pl: Nie można ustawić ikonki

en: Failed to open file '%s': %s
pl: Nie można odczytać pliku '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
pl: Nie można odczytać obrazka '%s': przyczyna nieznana, prawdopodobnie uszkodzony plik

en: Save File
pl: Zapisz plik

en: Select color
pl: Wybierz kolor

en: Close _tabs
pl: Zamknij wszystkie _zakładki

en: _Get Info
pl: Pobierz _informacje

en: _Invite
pl: _Zaproś

en: _Modify
pl: _Modyfikuj

en: _Open Mail
pl: _Otwórz pocztę

en: Selecting this disables graphical emoticons.
pl: Wybranie tego zestawy wyłącza emotikonki.

en: none
pl: brak

en: Display Statistics
pl: Wyświetl Statystyki

en: Response Probability:
pl: Prawdopodobieństwo odpowiedzi:

en: Statistics Configuration
pl: Konfiguracja statystyk

note: msg_difference spinner
en: Maximum response timeout:
pl: Maksymalny czas na odpowiedź:

en: minutes
pl: minut

note: threshold spinner
en: Threshold:
pl: Próg:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Availability Prediction
pl: Przewidywanie dostępności kontaktu

note: *< name *< version
en: Contact Availability Prediction plugin.
pl: Przewiduje prawdopodobieństwo odpowiedzi, przez znajomych.

note: *  summary
en: The contact availability plugin (cap) is used to display statistical information about buddies in a users contact list.
pl: Przewiduje i wyświetla informacje o prawdopodobieństwie odpowiedzi przez znajomego.

en: Buddy is idle
pl: Znajomy jest bezczynny

en: Buddy is away
pl: Użytkownik jest zajęty

en: Buddy is "extended" away
pl: Użytkownik ma status "wrócę później"

en: Buddy is offline
pl: Użytkownik jest rozłączony

en: Point values to use when...
pl: Wskaż wartości używane gdy...

en: The buddy with the <i>largest score</i> is the buddy who will have priority in the contact.
pl: Znajomy z <i>największą ilością punktów</i> będzie traktowany priorytetowo przy nawiązywaniu kontaktu.

en: Point values to use for account...
pl: Wskaż wartości używane dla konta...

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Priority
pl: Priorytet kontaktu

note: *< name *< version *< summary
en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
pl: Pozwala na kontrolowanie wartości związanych z różnymi stanami znajomych.

note: *< description
en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
pl: Pozwala na zmianę wartości punktowych stanów bezczynny/nieobecny/poza siecią przy obliczeniach priorytetu kontaktu.

en: Conversation Colors
pl: Kolorowanie rozmów

en: Customize colors in the conversation window
pl: Umożliwia ustawienie własnych kolorów w oknach rozmów

en: Error Messages
pl: Informacje o błędach

en: System Messages
pl: Dziennik systemowy

en: Sent Messages
pl: Wysyłane wiadomości

en: Received Messages
pl: Odebrane wiadomości

en: Select Color for %s
pl: Wybór koloru dla %s

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Italic
pl: Pochylenie

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Ignore incoming format
pl: Ignorowanie formatowania w wiadomościach przychodzących

en: Apply in Chats
pl: Stosowanie w konferencjach

en: Apply in IMs
pl: Stosowanie w wiadomościach

en: By conversation count
pl: W zależności od ilości rozmów

en: Conversation Placement
pl: Umieszczanie rozmów

note: Translators: "New conversations" should match the text in the preferences dialog and "By conversation count" should be the same text used above
en: Note: The preference for "New conversations" must be set to "By conversation count".
pl: Uwaga: Aby ta wtyczka funkcjonowała w ustawieniach należy opcję "Nowe rozmowy" ustawić na "W zależności od ilości rozmów".

en: Number of conversations per window
pl: Ilość rozmów w jednym oknie

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
pl: Konferencje i wiadomości w oddzielnych oknach przy rozmieszczaniu po liczbie

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: ExtPlacement
pl: Rozszerzone rozmieszczanie

note: *< name *< version
en: Extra conversation placement options.
pl: Dodatkowe opcje rozmieszczania rozmów.

note: *< summary *  description
en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
pl: Ogranicza ilość rozmów w jednym oknie, dodatkowo może rozdzielać zwykłe wiadomości i konferencje

note: Configuration frame
en: Mouse Gestures Configuration
pl: Konfiguracja gestów myszy

en: Middle mouse button
pl: Środkowy przycisk myszy

en: Right mouse button
pl: Prawy przycisk myszy

note: "Visual gesture display" checkbox
en: _Visual gesture display
pl: _Wyświetlanie gestów

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Mouse Gestures
pl: Gesty myszy

note: *< name *< version *  summary
en: Provides support for mouse gestures
pl: Dostarcza obsługę gestów myszy

note: *  description
en: Allows support for mouse gestures in conversation windows.
    Drag the middle mouse button to perform certain actions:
    
    Drag down and then to the right to close a conversation.
    Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
    Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
pl: Dodaje obsługę gestów w oknach wiadomości.
    Przesuń mysz z wciśniętym środkowym przyciskiem, tak jak opisano poniżej:
    
    W dół a potem w prawo - zamyka rozmowę.
    W górę a potem w lewo - przełącza na poprzednią rozmowę.
    W górę a potem w prawo - przełącza na następną rozmowę.

en: Instant Messaging
pl: Komunikatory

note: Add the label.
en: Select a person from your address book below, or add a new person.
pl: Wybierz osobę ze swojej książki adresowej poniżej, lub dodaj nową osobę.

en: Group:
pl: Grupa:

note: "New Person" button
en: New Person
pl: Nowa osoba

note: "Select Buddy" button
en: Select Buddy
pl: Wybór znajomego

note: Add the label.
en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
pl: Wybierz osobę którą chcesz dodać z książki adresowej, albo utwórz nowy wpis.

note: Add the expander
en: User _details
pl: Szczegóły dotyczące _użytkownika

note: "Associate Buddy" button
en: _Associate Buddy
pl: _Skojarzenie kontaktu

en: Unable to send e-mail
pl: Wysłanie wiadomości e-mail nie powiodło się.

en: The evolution executable was not found in the PATH.
pl: Plik wykonywalny programu evolution nie znajduje się w zmiennej PATH.

en: An e-mail address was not found for this buddy.
pl: Nie znaleziono adresu e-mail dla tego znajomego.

en: Add to Address Book
pl: Dodaj do książki adresowej

en: Send E-Mail
pl: Wyślij E-mail

note: Configuration frame
en: Evolution Integration Configuration
pl: Konfiguracja integracji z Evolution

note: Label
en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
pl: Zaznacz konta dla których chcesz użyć automatycznego dodawania znajomych.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Evolution Integration
pl: Integracja z Evolution

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides integration with Evolution.
pl: Umożliwia integrację z programem Evolution.

en: Please enter the person's information below.
pl: Wprowadź informacje o użytkowniku.

en: Please enter the buddy's screen name and account type below.
pl: Podaj identyfikator znajomego oraz nazwę konta.

en: Account type:
pl: Rodzaj konta:

note: Optional Information section
en: Optional information:
pl: Dodatkowe informacje:

en: First name:
pl: Imię:

en: Last name:
pl: Nazwisko:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: GTK Signals Test
pl: Test sygnałów GTK

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all ui signals are working properly.
pl: Test sprawdzający czy wszystkie sygnały interfejsu działają poprawnie.

en: History
pl: Historia

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Iconify on Away
pl: Zwijanie do ikony

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
pl: Minimalizuje do ikony listę znajomych i okna rozmów gdy użytkownika nie ma przy komputerze.

en: Mail Checker
pl: Sprawdzanie poczty

en: Checks for new local mail.
pl: Sprawdza czy jest nowa lokalna poczta.

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
pl: Dodaje do listy znajomych mały wskaźnik informujący o nowej lokalnej poczcie.

en: Markerline
pl: Odkreślenie

en: Draw a line to indicate new messages in a conversation.
pl: Rysuje linię odkreślającą nowe wiadomości w rozmowie.

en: Draw Markerline in
pl: Odkreślenie nowych wiadomości

en: _IM windows
pl: Stosowanie w _rozmowach

en: C_hat windows
pl: Stosowanie w _konferencjach

en: There was a conflict in running the command:
pl: Nastąpił konflikt podczas uruchamiania polecenia:

en: Error Running Editor
pl: Błąd podczas uruchamiania edytora

en: The following error has occurred:
pl: Wystąpił następujący błąd:

en: _Apply
pl: _Zastosuj

note: ---------- "Notify For" ----------
en: Notify For
pl: Powiadamianie o zmianach w

en: 	_Only when someone says your screen name
pl: 	_Tylko gdy ktoś wymawia Twoje imię

en: _Focused windows
pl: Oknach _aktywnych

note: ---------- "Notification Methods" ----------
en: Notification Methods
pl: Metody powiadamiania

en: Prepend _string into window title:
pl: Poprzedzanie tytułu okna _napisem:

note: Count method button
en: Insert c_ount of new messages into window title
pl: Wstawianie _liczby wiadomości do tytułu okna

note: Count xprop method button
en: Insert count of new message into _X property
pl: Wstawianie _liczby wiadomości do właściwości X

note: Urgent method button
en: Set window manager "_URGENT" hint
pl: _Ustawienie podpowiedzi "PILNY" menedżera okien

note: Raise window method button
en: R_aise conversation window
pl: Przeniesienia okna rozmów na _wierzch

note: ---------- "Notification Removals" ----------
en: Notification Removal
pl: Likwidowanie powiadomienia

note: Remove on focus button
en: Remove when conversation window _gains focus
pl: Usunięcie po _aktywacji okna rozmowy

note: Remove on click button
en: Remove when conversation window _receives click
pl: Usunięcie po _kliknięciu okna rozmowy

note: Remove on type button
en: Remove when _typing in conversation window
pl: Usunięcie po wpisaniu _tekstu w oknie rozmowy

note: Remove on message send button
en: Remove when a _message gets sent
pl: Usunięcie po _wysłaniu wiadomości

note: Remove on conversation switch button
en: Remove on switch to conversation ta_b
pl: Usunięcie po p_rzełączeniu na zakładkę rozmowy

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Notification
pl: Powiadamianie o zdarzeniach

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
pl: Dostarcza wiele sposobów na powiadomienie o nieprzeczytanych wiadomościach.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Pidgin Demonstration Plugin
pl: Wtyczka demonstracyjna Pidgina

note: *< name *< version *  summary
en: An example plugin that does stuff - see the description.
pl: Przykładowa wtyczka która coś robi - patrz opis.

note: *  description
en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
pl: To jest naprawdę doskonała wtyczka która wiele robi:
    - Oznajmia kto napisał program kiedy się logujesz
    - Wypisuje przychodzący tekst od tyłu
    - Wysyła wiadomość do osób na liście w momencie ich zalogowania

en: Cursor Color
pl: Kolor kursora

en: Secondary Cursor Color
pl: Kolor drugiego kursora

en: Hyperlink Color
pl: Kolor odnośnika

en: GtkTreeView Horizontal Separation
pl: Poziome odstępy w GtkTreeView

en: Conversation Entry
pl: Pole do wprowadzania tekstu przy rozmowie

en: Conversation History
pl: Historia rozmów

en: Log Viewer
pl: Pogląd dziennika

en: Request Dialog
pl: Okno dialogowe z rządaniem

en: Notify Dialog
pl: Informacyjne okno dialogowe

en: Select Color
pl: Wybierz kolor

en: Select Interface Font
pl: Wybór czcionki dla interfejsu

en: Select Font for %s
pl: Wybór czcionki dla %s

en: GTK+ Interface Font
pl: Czcionka interfejsu GTK+

en: GTK+ Text Shortcut Theme
pl: Zestaw skrótów klawiszowych GTK+

note: for (i = 0; i < G_N_ELEMENTS(widget_bool_prefs); i++) { hbox = gtk_hbox_new(FALSE, PIDGIN_HIG_CAT_SPACE); gtk_box_pack_start(GTK_BOX(frame), hbox, FALSE, FALSE, 0); check = pidgin_prefs_checkbox(_(widget_bool_names[i]), widget_bool_prefs_set[i], hbox); gtk_size_group_add_widget(labelsg, check); widg
en: Interface colors
pl: Kolory interfejsu

en: Widget Sizes
pl: Rozmiar Widgetów

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
pl: Zapis ustawień do %s%sgtkrc-2.0

en: Re-read gtkrc files
pl: Odczytaj ustawienia z plików gtkrc

en: Pidgin GTK+ Theme Control
pl: Kontrola tematów GTK+ w Pidgin

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
pl: Umożliwia modyfikację często używanych opcji gtkrc.

en: Raw
pl: Niskopoziomowy

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
pl: Pozwala na wysyłanie niesformatowanego strumienia w protokołach tekstowych.

en: New Version Available
pl: Dostępna jest nowa wersja

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Release Notification
pl: Powiadomienie o wydaniu

note: *< name *< version *  summary
en: Checks periodically for new releases.
pl: Sprawdza okresowo czy wydana została nowa wersja programu.

note: *  description
en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
pl: Sprawdza okresowo czy wydano nową wersję programu, oraz powiadamia użytkownika wyświetlając listę zmian.

en: Duplicate Correction
pl: Poprawianie duplikatów

en: The specified word already exists in the correction list.
pl: Wybrane słowo już istnieje w liście słów korygujących.

en: Text Replacements
pl: Zastępowanie tekstu

en: You type
pl: Wpisanie

en: You send
pl: Wysyła

en: Whole words only
pl: Tylko całe słowa

en: Case sensitive
pl: Rozróżnianie wielkości liter

en: Add a new text replacement
pl: Dodaj nowe zastąpienie tekstu

en: You _type:
pl: _Wpisanie:

en: You _send:
pl: Wy_słanie:

note: Created here so it can be passed to whole_words_button_toggled.
en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
pl: _Rozróżnianie wielkości liter

en: Only replace _whole words
pl: Zastępowanie wyłącznie całych słów

en: Text replacement
pl: Zastępowanie tekstu

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
pl: Zastępuje tekst w wychodzących wiadomościach zgodnie z określonymi regułami.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Ticker
pl: Przewijana lista znajomych

note: *< name *< version *  summary *  description
en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
pl: Lista znajomych przesuwająca się w poziomie.

en: Display Timestamps Every
pl: Wyświetlanie datownika co

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Timestamp
pl: Datownik

note: *< name *< version *  summary
en: Display iChat-style timestamps
pl: Wyświetla datownik w stylu iChat-a

note: *  description
en: Display iChat-style timestamps every N minutes.
pl: Dodaje daty w stylu iChat-a do rozmowy co N minut.

en: Timestamp Format Options
pl: Format znacznika czasu - opcje

en: Show dates in...
pl: Wyświetlanie dat w...

en: Co_nversations:
pl: _Rozmowach:

en: For delayed messages
pl: Dla opóźnionych wiadomości

en: For delayed messages and in chats
pl: Dla opóźnionych wiadomości w konferencjach

en: _Message Logs:
pl: _Dzienniku wiadomości

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Message Timestamp Formats
pl: Format znacznika czasu w wiadomościach

note: *< name *< version *  summary
en: Customizes the message timestamp formats.
pl: Zmień format znacznika czasu w wiadomościach.

note: *  description
en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
pl: Umożliwia dostosowanie znacznika czasu wyświetlanego przy rozmowach i zapisywanego w dzienniku rozmów.

en: Opacity:
pl: Nieprzezroczystość:

note: IM Convo trans options
en: IM Conversation Windows
pl: Okna rozmów

en: _IM window transparency
pl: Przezroczystość okien _wiadomości

en: _Show slider bar in IM window
pl: Wyświetlanie _suwaka przezroczystości w oknie wiadomości

en: Remove IM window transparency on focus
pl: Usuń przezroczystość okien wiadomości, po ich aktywacji

en: Always on top
pl: Zawsze na wierzchu

note: Buddy List trans options
en: Buddy List Window
pl: Okno listy znajomych

en: _Buddy List window transparency
pl: _Przezroczystość okna listy znajomych

en: Remove Buddy List window transparency on focus
pl: Wyłączenie przezroczystości okna listy znajomych gdy jest aktywne

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Transparency
pl: Przezroczystość

note: *< name *< version *  summary
en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
pl: Zmienna przezroczystość listy znajomych i rozmów.

note: *  description
en: This plugin enables variable alpha transparency on conversation windows and the buddy list.
    
    * Note: This plugin requires Win2000 or greater.
pl: Wtyczka pozwalająca na regulację przezroczystością okna rozmowy i listy znajomych.
    
    * Uwaga: Wtyczka wymaga Win2000 lub WinXP.

en: GTK+ Runtime Version
pl: Wersja biblioteki GTK+

note: Autostart
en: Startup
pl: Uruchomienie

en: _Start %s on Windows startup
pl: _Uruchomienie %s podczas startu systemu windows

en: _Dockable Buddy List
pl: _Zakotwiczenie listy znajomych

note: Blist On Top
en: _Keep Buddy List window on top:
pl: O_kno listy znajomych zawsze na wierzchu

note: XXX: Did this ever work?
en: Only when docked
pl: Tylko gdy jest zadokowane

en: _Flash window when chat messages are received
pl: _Migotanie okna po odebraniu wiadomości

en: Options specific to Pidgin for Windows.
pl: Opcje specyficzne dla wersji dla Windows.

en: Provides options specific to Pidgin for Windows , such as buddy list docking.
pl: Umożliwia kontrolę nad parametrami specyficznymi dla Windows jak np. dokowanie listy znajomych.

en: <font color='#777777'>Logged out.</font>
pl: <font color='#777777'>Wylogowany.</font>

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: XMPP Console
pl: Konsola XMPP

en: Account:
pl: Konto:

en: <font color='#777777'>Not connected to XMPP</font>
pl: <font color='#777777'>Nie połączony z XMPP</font>
