Gaim 0.60 - en to nl translation catalogue (1001 entries)

en: Auto-login
nl: Auto-aanmelden

en: New Message..
nl: Nieuw bericht...

en: Join A Chat...
nl: Chat openen...

en: New...
nl: Nieuw...

en: Away
nl: Afwezig

en: Back
nl: Terug

en: Mute Sounds
nl: Geluiden dempen

en: File Transfers...
nl: Bestandsoverdrachten...

en: Preferences...
nl: Voorkeuren...

en: Signoff
nl: Afmelden

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Tray Icon Configuration
nl: Systeemvakpictogram Instellingen

note: toggle = gtk_check_button_new_with_mnemonic(_("_Automatically show buddy list on sign on")); gtk_toggle_button_set_active(GTK_TOGGLE_BUTTON(toggle), blist_options & OPT_BLIST_APP_BUDDY_SHOW); g_signal_connect(G_OBJECT(toggle), "clicked", G_CALLBACK(docklet_toggle_blist_show), NULL); gtk_box_pack_sta
en: _Hide new messages until tray icon is clicked
nl: Nieuwe berichten _verbergen tot pictogram wordt aangeklikt

en: Tray Icon
nl: Systeemvak pictogram

en: Interacts with a Notification Area applet (in GNOME or KDE, for example) to display the current status of Gaim, allow fast access to commonly used functions, and to toggle display of the buddy list or login window. Also allows messages to be queued until the icon is clicked, similar to ICQ.
nl: Communiceert met het attenderingsgebied (zit o.a. in GNOME en KDE) om op die manier de status van Gaim weer te geven, snel toegang te geven tot veelgebruikte functies en om het hoofdvenster te verbergen of juist weer te geven. Ook biedt het de mogelijkheid om inkomende berichten te laten wachten totdat erop geklikt wordt, net als in ICQ.

en: System Tray Icon
nl: Systeemvakpictogram

en: When you are kicked offline, this reconnects you.
nl: Wanneer je offline wordt geschopt, herstelt dit de verbinding.

en: Auto Reconnect
nl: Verbinding herstellen

en: Buddy Chat
nl: Chat met contacten

en: Chat Rooms
nl: Chatruimtes

en: Refresh
nl: Verversen

note: buttons
en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: List of available chats
nl: Lijst van beschikbare chatruimtes

en: List of subscribed chats
nl: Lijst van geabonneerde chatruimtes

en: Gnome Stock Ticker Properties
nl: Eigenschappen van Gnome Aandelenticker

en: Update Frequency in min
nl: Verversingsfrequentie in min

en: Enter symbols delimited with "+" in the box below.
nl: Geef symbolen, afgesloten met "+", in vak hieronder.

note: OUTPUT FORMAT and SCROLL DIRECTION
en: Check this box to display only symbols and price:
nl: Deze optie aanvinken om alleen symbolen en prijs weer te geven:

en: Check this box to scroll left to right:
nl: Deze optie aanvinken om van links naar rechts te schuiven:

en: (No
nl: (Nee

en: Change
nl: Veranderen

en: History
nl: Geschiedenis

en: Shows recently logged conversations in new conversations
nl: Geeft recente gesprekken weer in een nieuw gesprek

en: Iconify on away
nl: Minimaliseren bij afwezigheid

en: Iconifies the away box and the buddy list when you go away.
nl: Minimaliseert het afwezigheidsvenster en de contactenlijst bij afwezigheid.

en: Iconify On Away
nl: Minimaliseren bij afwezigheid

en: I'dle Mak'er
nl: 'k ben d'r nie

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle for
nl: Stelt u in staat om zelf de tijd van afwezigheid in te stellen

en: Idle Time
nl: Afwezigheid

en: Set
nl: Zet

en: idle for
nl: op een afwezigheid van

en: minutes.
nl: minuten.

en: _Set
nl: _Activeren

en: Unable to write to config file
nl: Kan niet naar configuratiebestand schrijven

en: Notify plugin
nl: Meldplugin

en: Notify For
nl: Melding geven voor

en: _IM windows
nl: _Berichtvensters

en: _Chat windows
nl: _Chatvensters

note: --------------
en: Notification Methods
nl: Meldingmethode

en: Prepend _string into window title (hit enter to save):
nl: _Tekst om voor venstertitel te plakken (enter om op te slaan):

en: _Quote window title
nl: Venstertitel _citeren

en: Set Window Manager "_URGENT" Hint
nl: "_URGENT" (hoge prioriteit) doorgeven aan het vensterbeheer.

en: Insert c_ount of new messages into window title
nl: Aantal _nieuwe berichten weergeven in venstertitel

en: _Notify even if conversation is in focus
nl: _Opmerking zelfs weergeven wanneer het gesprek reeds de aandacht heeft

note: --------------
en: Notification Removal
nl: Meldingverwijdering

en: Remove when conversation window gains _focus
nl: Verwijderen wanneer het gespreksvenster de _aandacht krijgt

en: Remove when conversation window _receives click
nl: Verwijderen wanneer het gespreksvenster een _muisklik ontvangt

en: Remove when _typing in conversation window
nl: Verwijderen wanneer er ge_typt wordt in het gespreksvenster.

en: Appl_y
nl: Toe_passen

en: iChat Timestamp
nl: iChat Gesprekstijd

en: _Apply
nl: Toe_passen

en: Timestamp
nl: Tijd in gesprek

en: Adds iChat-style timestamps to conversations every N minutes.
nl: Voegt op iChat-achtige manier iedere N minuten de tijd toe aan een gesprek.

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available for friends only
nl: Alleen beschikbaar voor vrienden

en: Away for friends only
nl: Alleen afwezig voor vrienden

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: Invisible for friends only
nl: Alleen onzichtbaar voor vrienden

en: Unavailable
nl: Niet Beschikbaar

en: Unable to resolve hostname.
nl: Kan computernaam niet opzoeken.

en: Unable to connect to server.
nl: Kan geen verbinding maken met de computer.

en: Invalid response from server.
nl: Ongeldig antwoord van server

en: Error while reading from socket.
nl: Fout opgetreden bij lezen van socket.

en: Error while writing to socket.
nl: Fout opgetreden bij schrijven naar socket.

en: Authentication failed.
nl: Identificatie mislukt.

en: Unknown Error Code.
nl: Onbekende Foutcode.

en: Could not connect
nl: Kon geen verbinding maken

en: Unable to read socket
nl: Kan niet lezen van socket.

en: Unable to connect.
nl: Kan geen verbinding maken.

en: Reading data
nl: Data wordt gelezen

en: Reading server key
nl: Serversleutel wordt gelezen

en: Exchanging key hash
nl: Sleutelhash wordt uitgewisseld

en: Critical error in GG library
nl: Kritieke fout in GaduGadu bibliotheek

en: Connect to %s failed
nl: Verbinding met %s verbroken

en: Unable to ping server
nl: Kan server niet pingen

en: Send as message
nl: Verstuur als bericht

en: Looking up GG server
nl: GG-server wordt opgezocht

en: Invalid Gadu-Gadu UIN specified
nl: Onjuiste Gadu-Gadu UIN opgegeven

en: You are trying to send a message to an invalid Gadu-Gadu UIN.
nl: U probeert een bericht te verzenden naar een ongeldig GaduGadu UIN.

en: Couldn't get search results
nl: Geen zoekresultaten gevonden

en: Gadu-Gadu Search Engine
nl: Gadu-Gadu Zoekmachine

en: Active
nl: Actief

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: First name
nl: Voornaam

en: Second Name
nl: Achternaam

en: Nick
nl: Bijnaam

en: Birth year
nl: Geboortejaar

en: Sex
nl: Geslacht

note: Line 5
en: City
nl: Stad

en: There is no Buddy List stored on the Gadu-Gadu server.
nl: Er is geen contactenlijst opgeslagen op de GaduGadu-server.

en: Couldn't Import Buddy List from Server
nl: Kon de contactenlijst niet importeren van de server

en: Buddy List successfully transferred to Gadu-Gadu server
nl: Contactenlijst is naar de GaduGadu-server gestuurd

en: Couldn't transfer Buddy List to Gadu-Gadu server
nl: Kon de contactenlijst niet versturen naar de GaduGadu-server

en: Buddy List successfully deleted from Gadu-Gadu server
nl: Contactenlijst is verwijderd van de GaduGadu-server

en: Couldn't delete Buddy List from Gadu-Gadu server
nl: Kon de contactenlijst niet verwijderen van de GaduGadu-server

en: Password changed successfully
nl: Wachtwoord veranderen gelukt

en: Password couldn't be changed
nl: Wachtwoord kon niet veranderd worden

en: Error communicating with Gadu-Gadu server
nl: Fout opgetreden bij communicatie met de GaduGadu-server

en: Gaim was unable to complete your request due to a problem communicating with the Gadu-Gadu HTTP server.  Please try again later.
nl: Gaim kon niet aan uw verzoek voldoen wegens een communicatieprobleem met de GaduGadu HTTP-server. Probeert u het later nogmaals.

en: Unable to import Gadu-Gadu buddy list
nl: Kon de GaduGadu contactenlijst niet importeren

en: Gaim was unable to connect to the Gadu-Gadu buddy list server.  Please try again later.
nl: Gaim kon geen verbinding maken met de GaduGadu contactenlijst-server. Probeert u het later nogmaals.

en: Couldn't export buddy list
nl: Kan contactenlijst niet exporteren

en: Gaim was unable to connect to the buddy list server.  Please try again later.
nl: Gaim kon geen verbinding maken met de contactenlijst-server. Probeert u het later nogmaals.

en: Unable to delete Gadu-Gadu buddy list
nl: Kan de GaduGadu contactenlijst niet verwijderen

en: Unable to access directory
nl: Kan adresboek niet benaderen

en: Gaim was unable to search the Directory because it was unable to connect to the directory server.  Please try again later.
nl: Gaim kon niet zoeken in het adresboek omdat de adresboek-server onbereikbaar is. Probeert u het later nogmaals.

en: Unable to change Gadu-Gadu password
nl: Kon GaduGadu-wachtwoord niet veranderen

en: Gaim was unable to change your password due to an error connecting to the Gadu-Gadu server.  Please try again later.
nl: Gaim kon uw wachtwoord niet veranderen wegens een communicatieprobleem met de GaduGadu-server. Probeert u het later nogmaals.

en: Directory Search
nl: Adresboek doorzoeken

en: Change Password
nl: Wachtwoord veranderen

en: Import Buddy List from Server
nl: Contactenlijst importeren van server

en: Export Buddy List to Server
nl: Contactenlijst exporteren naar server

en: Delete Buddy List from Server
nl: Contactenlijst verwijderen van server

en: Unable to access user profile.
nl: Kan het gebruikersprofiel niet benaderen.

en: Gaim was unable to access this user's profile due to an error connecting to the directory server.  Please try again later.
nl: Gaim kon het gebruikersprofiel niet benaderen wegens een communicatieprobleem met de adresboek-server. Probeert u het later nogmaals.

en: Nick:
nl: Bijnaam:

en: Gadu-Gadu User
nl: Gadu-Gadu Gebruiker

en: Gaim encountered an error communicating with the ICQ server.
nl: Gaim is een fout tegen gekomen bij de communicatie met de ICQ-server.

note: Cancel button.
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Authorize
nl: Toestemmen

en: Deny
nl: Blokkeren

en: Send message through server
nl: Verzend bericht via server

en: Get Info
nl: Extra info

en: Gaim User
nl: Gaim gebruiker

en: (There was an error converting this message.  Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
nl: (Er is een fout opgetreden bij het converteren van het bericht. Controleer de optie 'Codering' in het account)

en: DCC Chat with %s closed
nl: DCC gesprek met %s afgesloten

en: DCC Chat with %s established
nl: DCC gesprek met %s begonnen

en: No topic is set
nl: Geen onderwerp ingesteld

en: <B>%s has changed the topic to: %s</B>
nl: <B>%s heeft het onderwerp veranderd naar: %s</B>

en: -:- mode/%s [%c%c %s] by %s
nl: -:- modus/%s [%c%c %s] door %s

note: RPL_REHASHING
en: Rehashing server
nl: Server wordt opnieuw gehashed

note: ERR_NOSUCHNICK
en: No such nick/channel
nl: Bijnaam/ruimte bestaat niet

en: IRC Error
nl: IRC fout

note: ERR_NOSUCHSERVER
en: No such server
nl: Server bestaat niet

note: ERR_NONICKNAMEGIVEN
en: No nickname given
nl: Geen bijnaam gegeven

note: ERR_NOPRIVILEGES
en: You're not an IRC operator!
nl: U bent geen IRC operator!

en: That nick is already in use.  Please enter a new nick
nl: Die bijnaam wordt al gebruikt door iemand anders. Kies alstublieft een andere

en: %s would like to establish a DCC chat
nl: %s wil een DCC chat beginnen

en: This requires a direct connection to be established between the two computers.  Messages sent will not pass through the IRC server
nl: Dit vereist een directe verbinding tussen de twee computers. Berichten zullen niet via de IRC-server gaan.

en: Connect
nl: Verbinden

en: Unable to write
nl: Kan niet schrijven

en: You have been kicked from %s: %s
nl: U bent uit %s geschopt: %s

en: Kicked by %s: %s
nl: Weg geschopt door %s: %s

en: CTCP UserInfo
nl: CTCP Gebruikersinfo

en: CTCP Version
nl: CTCP Versie

en: Topic for %s is %s
nl: Onderwerp voor %s is %s

en: You have left %s
nl: U heeft %s verlaten

en: IRC Part
nl: IRC Deel

en: <I>Requesting DCC CHAT</I>
nl: <I>DCC Chat wordt aangevraagd</I>

en: <B>Operator commands:<BR>REHASH RESTART</B>
nl: <B>Operator-opdrachten:<BR>REHASH RESTART</B>

en: <B>CTCP commands:<BR>CLIENTINFO <nick><BR>USERINFO <nick><BR>VERSION <nick><BR>PING <nick></B><BR>
nl: <B>CTCP opdrachten:<BR>CLIENTINFO <bijnaam><BR>USERINFO <bijnaam><BR>VERSION <bijnaam><BR>PING <bijnaam></B><BR>

en: <B>DCC commands:<BR>CHAT <nick></B>
nl: <B>DCC opdrachten:<BR>CHAT <bijnaam></B>

en: <B>Currently supported commands:<BR>WHOIS INVITE NICK LIST<BR>JOIN PART TOPIC KICK<BR>OP DEOP VOICE DEVOICE<BR>ME MSG QUOTE SAY QUIT<BR>MODE VERSION W WHOWAS<BR>Type /HELP OPER for operator commands<BR>Type /HELP CTCP for CTCP commands<BR>Type /HELP DCC for DCC commands
nl: <B>Ondersteunde opdrachten:<BR>WHOIS INVITE NICK LIST<BR>JOIN PART TOPIC KICK<BR>OP DEOP VOICE DEVOICE<BR>ME MSG QUOTE SAY QUIT<BR>MODE VERSION W WHOWAS<BR>Tik /HELP OPER voor operator-opdrachten<BR>Tik /HELP CTCP voor CTCP-opdrachten<BR>Tik /HELP DCC voor DCC-opdrachten

en: <B>Unknown command</B>
nl: <B>Onbekende opdracht</B>

en: Channel:
nl: Ruimte:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: DCC Chat
nl: DCC gesprek

en: Port:
nl: Poort:

en: Encoding:
nl: Codering:

en: Unable to change password.
nl: Kan wachtwoord niet veranderen.

en: The current password you entered is incorrect.  Your password has not been changed.
nl: Het huidige wachtwoord wat u intikte is niet juist. Het wachtwoord zal niet veranderd worden.

en: Unable to change password
nl: Kan wachtwoord niet veranderen

en: The new password you entered is the same as your current password.  Your password remains the same.
nl: Het nieuwe wachtwoord wat u intikte is hetzelfde als uw oude wachtwoord. Het wachtwoord zal niet veranderd worden.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Extended Away
nl: Lang weg

en: Do Not Disturb
nl: Niet storen

en: Jabber Error %s
nl: Jabber fout %s

en: Error %s: %s
nl: Fout %s: %s

en: Unknown Error in presence
nl: Onbekende fout in aanwezigheid

en: The user %s wants to add you to their buddy list.
nl: De gebruiker %s wil u toevoegen aan zijn/haar contactenlijst.

en: The Jabber user %s does not exist and was therefore not added to your roster.
nl: De jabbergebruiker %s bestaat niet en is daarom niet toegevoegd aan uw rooster.

en: No such user.
nl: Gebruiker bestaat niet.

en: Buddies
nl: Contacten

en: Authenticating
nl: Namm en wachtwoord worden gecontroleerd

en: Unknown login error
nl: Onbekende aanmeldfout

en: Password successfully changed.
nl: Wachtwoord is veranderd.

en: Connection lost
nl: Verbinding verbroken

en: Unable to connect
nl: Kan geen verbinding maken

en: Connected
nl: Verbonden

en: Requesting Authentication Method
nl: Identificatiemethode wordt aangevraagd

note: we have no chats yet
en: Connecting
nl: Verbinding wordt gemaakt

en: The user %s is an invalid Jabber I.D. and was therefore not added.
nl: De gebruiker %s is een ongeldig Jabber I.D. en is daarom niet toegevoegd.

en: Jabber Error
nl: Jabber Fout

en: Room:
nl: Ruimte:

en: Handle:
nl: Bijnaam:

en: Unable to join chat
nl: Kan niet meedoen met chat

en: View Error Msg
nl: Foutmeldingen weergeven

en: Get Away Msg
nl: Haal afwezigheidsbericht op

en: Un-hide From
nl: Afzender weergeven

en: Temporarily Hide From
nl: Afzender tijdelijk verbergen

en: Remove From Roster
nl: Uit rooster verwijderen

en: Cancel Presence Notification
nl: Aanwezigheidsmelding annuleren

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Family Name
nl: Achternaam

en: Given Name
nl: Gegeven naam

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Street Address
nl: Adres

en: Extended Address
nl: Adresbijvoeging

en: Locality
nl: Localiteit

en: Region
nl: Regio

en: Postal Code
nl: Postcode

note: Line 7
en: Country
nl: Land

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Email
nl: E-mail

en: Organization Name
nl: Organisatie

en: Organization Unit
nl: Afdeling

en: Title
nl: Titel

en: Role
nl: Rol

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Description
nl: Beschrijving

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable
nl: Alle items hieronder zijn optioneel. Geef alleen die informatie die u ook publiekelijk beschikbaar wilt hebben.

en: User Identity
nl: Identiteit

en: Gaim - Edit Jabber vCard
nl: Gaim - Jabber vCard bewerken

en: Server Registration successful!
nl: Server-registratie voltooid!

en: Unknown registration error
nl: Onbekende registratiefout

en: Set User Info
nl: Gebruikersinfo instellen

en: Syntax Error (probably a Gaim bug)
nl: Syntaxfout (waarschijnlijk een bug in Gaim)

en: Invalid Parameter (probably a Gaim bug)
nl: Ongeldige parameter (waarschijnlijk een bug in Gaim)

en: Invalid User
nl: Ongeldige gebruiker

en: Fully Qualified Domain Name missing
nl: Geen geldige internetnaam (FQDN) aanwezig

en: Already Login
nl: Reeds aangemeld

en: Invalid Username
nl: Ongeldige gebruikersnaam

en: Invalid Friendly Name
nl: Ongeldige bijnaam

en: List Full
nl: Lijst is vol

en: Already there
nl: Staat er al

en: Not on list
nl: Niet in de lijst

en: User is offline
nl: Gebruiker is offline

en: Already in the mode
nl: Reeds in die modus

en: Already in opposite list
nl: Reeds in de tegenovergestelde lijst

en: Switchboard failed
nl: Schakelserver fout

en: Notify Transfer failed
nl: Melding overzetten mislukt

en: Required fields missing
nl: Niet alle verplichte velden zijn ingevuld

en: Not logged in
nl: Niet aangemeld

en: Internal server error
nl: Interne serverfout

en: Database server error
nl: Database-server fout

en: File operation error
nl: Bestandsfout

en: Memory allocation error
nl: Geheugenfout

en: Server busy
nl: Server bezig

en: Server unavailable
nl: Server niet beschikbaar

en: Peer Notification server down
nl: Meldingsserver is offline

en: Database connect error
nl: Database verbindingsprobleem

en: Server is going down (abandon ship)
nl: Server wordt uitgeschakeld (verlaat het schip!)

en: Error creating connection
nl: Fout bij maken verbinding

en: Session overload
nl: Sessie-overload

en: User is too active
nl: Gebruiker is te actief

en: Too many sessions
nl: Te veel sessies

en: Not expected
nl: Niet verwacht

en: Bad friend file
nl: Onbegrijpelijk contactenbestand

en: Authentication failed
nl: Identificatie mislukt

en: Not allowed when offline
nl: Niet toegestaan tijdens offline-status

en: Not accepting new users
nl: Nieuwe gebruikers worden niet geaccepteerd

en: User unverified
nl: Gebruiker niet gecontroleerd

en: Unknown Error Code
nl: Onbekende foutcode

en: Write error
nl: Schrijffout

en: The user %s (%s) wants to add %s to his or her buddy list.
nl: De gebruiker %s (%s) wil %s toevoegen aan zijn/haar contactenlijst.

en: Unable to write to server
nl: Kan niet naar server schrijven

en: The user %s (%s) wants to add you to their buddy list
nl: De gebruiker %s (%s) wil u toevoegen aan zijn/haar contactenlijst

en: You have been disconnected. You have signed on from another location.
nl: De verbinding is verbroken. U heeft uzelf aangemeld vanaf een andere locatie.

en: Got invalid XFR
nl: Ongeldige XFR onvangen

en: Error transfering
nl: Fout bij bestandsoverdracht

en: Error reading from server
nl: Fout bij inlezen van informatie van server

en: Unable to connect to Notification Server
nl: Kan geen verbinding maken met de meldingsserver

en: Unable to talk to Notification Server
nl: Kan niet communiceren met de meldingsserver

en: Protocol not supported
nl: Protocol niet ondersteund

en: Unable to request INF
nl: Kan geen INF aanvragen

en: Unable to login using MD5
nl: Kan niet aanmelden met MD5

en: Unable to send USR
nl: Kan geen USR sturen

en: Requesting to send password
nl: Wachtwoord-toestemming aangevraagd

en: Unable to send password
nl: Kan wachtwoord niet verzenden

en: Password sent
nl: Wachtwoord verzonden

en: Unable to transfer
nl: Kan niet overzetten

en: Unable to parse message
nl: Kan het bericht niet verwerken

en: Synching with server
nl: Synchronisatie met server

en: Away From Computer
nl: Weg van de computer

en: Be Right Back
nl: Ben zo terug

en: Busy
nl: Bezig

en: On The Phone
nl: Aan de telefoon

en: Out To Lunch
nl: Aan het lunchen

en: Hidden
nl: Onzichtbaar

en: Be right back
nl: Ben zo terug

en: Away from the computer
nl: Bij de computer vandaan

en: On the phone
nl: Aan de telefoon

en: Out to lunch
nl: Aan het lunchen

en: Idle
nl: Afwezig

en: Send File
nl: Bestanden Verzenden

en: New MSN friendly name too long.
nl: Nieuwe MSN bijnaam is te lang.

en: Set Friendly Name:
nl: Bijnaam instellen:

en: Set Friendly Name
nl: Bijnaam instellen

en: An MSN screenname must be in the form "user@server.com".  Perhaps you meant %s@hotmail.com.  No changes were made to your allow list.
nl: Een MSN bijnaam moet de vorm "gebruiker@server.bla" hebben. Misschien bedoelde u %s@hotmail.com. Er is niets veranderd aan de lijst.

en: Invalid MSN screenname
nl: Ongeldige MSN bijnaam

en: An MSN screenname must be in the form "user@server.com".  Perhaps you meant %s@hotmail.com.  No changes were made to your block list.
nl: Een MSN bijnaam moet de vorm "gebruiker@server.bla" hebben. Misschien bedoelde u %s@hotmail.com. Er is niets veranderd aan de lijst.

en: Join what group:
nl: Welke groep binnengaan:

en: Invalid error
nl: Ongeldige fout

en: Invalid SNAC
nl: Ongeldige SNAC

en: Rate to host
nl: Frequentie naar host

en: Rate to client
nl: Frequentie naar cliënt

en: Service unavailable
nl: Service niet beschikbaar

en: Service not defined
nl: Service niet gedefinieerd

en: Obsolete SNAC
nl: Verouderde SNAC

en: Not supported by host
nl: Niet ondersteund door host

en: Not supported by client
nl: Niet ondersteund door cliënt

en: Refused by client
nl: Gewegerd door cliënt

en: Reply too big
nl: Antwoord te groot

en: Responses lost
nl: Reacties verloren

en: Request denied
nl: Aanvraag geweigerd

en: Busted SNAC payload
nl: SNAC bagage kapot

en: Insufficient rights
nl: Niet genoeg rechten

en: In local permit/deny
nl: In lokale toestaan/weigeren

en: Too evil (sender)
nl: Te kwaadaardig (afzender)

en: Too evil (receiver)
nl: Te kwaadaardig (ontvanger)

en: User temporarily unavailable
nl: Gebruiker tijdelijk niet beschikbaar

en: No match
nl: Geen overeenkomstige resultaten

en: List overflow
nl: Te grote lijst

en: Request ambiguous
nl: Dubieuze aanvraag

en: Queue full
nl: Wachtrij vol

en: Not while on AOL
nl: Niet tijdens AOL

en: Direct IM with %s closed
nl: Directe verbinding met %s afgesloten

en: Direct IM with %s failed
nl: Directe verbinding met %s mislukt

en: Disconnected.
nl: Verbinding verbroken

en: You have been disconnected from chat room %s.
nl: De verbinding met chatruimte %s is verbroken

en: Chat is currently unavailable
nl: Chatruimte is momenteel niet bereikbaar.

en: Buddy canceled transfer
nl: Andere zijde heeft overdracht afgebroken

en: Couldn't connect to host
nl: Kan geen verbinding maken met host

en: Unable to login to AIM
nl: Aanmelden bij AIM niet mogelijk

en: Signon: %s
nl: Aanmelding: %s

en: Could Not Connect
nl: Kan geen verbinding maken

en: Connection established, cookie sent
nl: Verbinding hersteld, Cookie verzonden

note: Incorrect nick/password
en: Incorrect nickname or password.
nl: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord.

note: Suspended account
en: Your account is currently suspended.
nl: Uw Account is momenteel afgesloten

note: service temporarily unavailable
en: The AOL Instant Messenger service is temporarily unavailable.
nl: De AOL service is momenteel niet bereikbaar.

note: connecting too frequently
en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
nl: U heeft zich te snel aan en afgemeld. Wacht 10 minuten en probeer het nog een keer. Als u verdergaat moet u nog langer wachten

note: client too old
en: The client version you are using is too old. Please upgrade at %s
nl: Het programma wat u gebruikt is te oud. Haal een nieuwe versie op bij %s

en: Authentication Failed
nl: Identificatie mislukt

en: Internal Error
nl: Interne Fout

en: You may be disconnected shortly.  You may want to use TOC until this is fixed.  Check %s for updates.
nl: U wordt waarschijnlijk binnenkort afgemeld. U kunt misschien beter TOC gebruiken tot dit probleem is opgelost. Kijk op %s voor nieuwe versies.

en: Gaim was Unable to get a valid AIM login hash.
nl: Gaim kon geen geldige AIM aanmeld-hash krijgen.

en: Gaim was Unable to get a valid login hash.
nl: Gaim kon geen geldige aanmeld-naam krijgen.

en: Direct IM with %s established
nl: Direkte verbinding met %s hersteld

en: Transfer timed out
nl: Tijd voor overdracht verlopen

en: Couldn't open listener to send file
nl: Kan luisteraar niet benaderen om bestand over te zenden

en: File transfer aborted
nl: Bestandsoverdracht afgebroken

en: (There was an error receiving this message)
nl: (Er is een fout opgetreden bij het ontvangen van dit bericht)

en: This requires a direct connection between the two computers and is necessary for IM Images.  Because your IP address will be revealed, this may be considered a privacy risk.
nl: Dit vereist een directe verbinding tussen de twee computers en is nodig voor IM berichten. Omdat je IP-adres bekend wordt kan dit worden opgevat als een inbreuk op de privacy.

en: Please authorize me so I can add you to my buddy list.
nl: Geef mij alstublieft toestemming zodat ik u kan toevoegen aan mijn contactenlijst.

en: Authorization Request Message:
nl: Tekst van toestemmingsaanvraag

en: Please authorize me!
nl: Geef mij alstublieft toestemming

en: The user %s requires authorization before being added to a buddy list.  Do you want to send an authorization request?
nl: U heeft toestemming nodig om %s toe te voegen aan uw contactenlijst. Wilt u om toestemming vragen?

en: Request Authorization
nl: Toestemming vragen

en: No reason given.
nl: Geen reden gegeven.

en: Authorization Denied Message:
nl: Tekst van weigeringsbericht:

en: The user %lu wants to add you to their buddy list for the following reason:
    %s
nl: De gebruiker %lu wil u toevoegen aan zijn/haar contactenlijst om de volgende reden:
    %s

en: Authorization Request
nl: Identificatie-aanvraag

en: The user %lu has denied your request to add them to your contact list for the following reason:
    %s
nl: De gebruiker %lu heeft uw aanvraag om hem/haar toe te voegen aan uw lijst geweigerd met de volgende reden:
    %s

en: ICQ authorization denied.
nl: ICQ identificatie geweigerd.

note: Someone has granted you authorization
en: The user %lu has granted your request to add them to your contact list.
nl: De gebruiker %lu heeft toestemming gegeven. Hij/zij wordt toegevoegd aan uw contactenlijst.

en: You have received a special message
    
    From: %s [%s]
    %s
nl: U heeft een speciaal bericht ontvangen
    
    Afzender: %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ page
    
    From: %s [%s]
    %s
nl: U heeft een ICQ semafoonbericht ontvangen
    
    Afzender: %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ email from %s [%s]
    
    Message is:
    %s
nl: U heeft een ICQ e-mail ontvangen van %s [%s]
    
    Bericht:
    %s

en: ICQ user %lu has sent you a contact: %s (%s)
nl: ICQ-gebruiker %lu heeft u een contact toegestuurd: %s (%s)

en: Do you want to add this contact to your Buddy List?
nl: Wilt u deze persoon toevoegen aan uw contactenlijst?

en: Decline
nl: Weigeren

en: You missed %hu message from %s because it was invalid. | You missed %hu messages from %s because they were invalid.
nl[0]: U heeft %hu bericht van %s niet ontvangen omdat deze ongeldig was.
nl[1]: U heeft %hu berichten van %s niet ontvangen omdat deze ongeldig waren.

en: You missed %hu message from %s because it was too large. | You missed %hu messages from %s because they were too large.
nl[0]: U heeft %hu bericht van %s niet ontvangen omdat deze te groot was.
nl[1]: U heeft %hu berichten van %s niet ontvangen omdat deze te groot waren.

en: You missed %hu message from %s because the rate limit has been exceeded. | You missed %hu messages from %s because the rate limit has been exceeded.
nl[0]: U heeft %hu bericht van %s niet ontvangen omdat deze te snel verzonden werd.
nl[1]: U heeft %hu bericht van %s niet ontvangen omdat deze te snel verzonden werden.

en: You missed %hu message from %s because he/she was too evil. | You missed %hu messages from %s because he/she was too evil.
nl[0]: U heeft %hu bericht van %s niet ontvangen omdat deze te kwaadaardig was.
nl[1]: U heeft %hu berichten van %s niet ontvangen omdat deze te kwaadaardig was.

en: You missed %hu message from %s because you are too evil. | You missed %hu messages from %s because you are too evil.
nl[0]: U heeft %hu bericht van %s niet ontvangen omdat u te kwaadaardig bent.
nl[1]: U heeft %hu berichten van %s niet ontvangen omdat u te kwaadaardig bent.

en: You missed %hu message from %s for an unknown reason. | You missed %hu messages from %s for an unknown reason.
nl[0]: U heeft %hu bericht niet ontvangen van %s om onbekende redenen.
nl[1]: U heeft %hu berichten niet ontvangen van %s om onbekende redenen.

en: Free For Chat
nl: Vrij voor chatten

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Occupied
nl: Bezig

en: Web Aware
nl: Zichtbaar op web

en: %s has declined to receive a file from %s.
nl: %s wil geen bestand ontvangen van %s.

en: SNAC threw error: %s
nl: SNAC threw fout: %s

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

note: Data is assumed to be the destination sn.
en: Your message to %s did not get sent:
nl: Uw bericht aan %s is niet verzonden:

en: User information for %s unavailable:
nl: Gebruikersinformatie voor %s niet beschikbaar:

en: Buddy Icon
nl: Contactplaatje

en: Voice
nl: Stem

en: IM Image
nl: IM Afbeelding

en: Get File
nl: Bestanden Ophalen

en: Games
nl: Spellen

en: Stocks
nl: Koersen

en: Send Buddy List
nl: Contactenlijst verzenden

en: EveryBuddy Bug
nl: Everybuddy bug

en: AP User
nl: AP-gebruiker

en: ICQ Unknown
nl: ICQ onbekend

en: Trillian Encryption
nl: Trillian codering

en: <I>Unable to display information because it was sent in an unknown encoding.</I>
nl: <I>Kan geen informatie weergeven omdat deze is verstuurd in een onbekende codering.

en: Username : <B>%s</B>  %s <BR>
    Warning Level : <B>%d %%</B><BR>
    %s%s%s
    <HR>
nl: Gebruikersnaam : <B>%s</B>  %s <BR>
    Waarschuwingsniveau : <B>%d %%</B><BR>
    %s%s%s
    <HR>

en: <i>User has no away message</i>
nl: <i>Gebruiker heeft geen afwezigheidsbericht</i>

en: Client Capabilities:
nl: Mogelijkheden:

en: <i>No Information Provided</i>
nl: <i>Geen Informatie Gegeven</i>

en: Your AIM connection may be lost.
nl: Uw AIM-verbinding is misschien verbroken.

en: Rate limiting error.
nl: Snelheidsoverschrijding.

en: The last message was not sent because you are over the rate limit.  Please wait 10 seconds and try again.
nl: Uw laatste bericht is niet verzonden omdat deze te snel verzonden is. Wacht alstublieft 10 seconden en probeer het dan nogmaals.

en: Account Confirmation Requested
nl: Accountbevestiging aangevraagd

en: Error Changing Account Info
nl: Fout bij aanpassen van accountgegevens

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name differs from the original.
nl: Fout 0x%04x: Kan weergave niet veranderen omdat aangevraagde gebruikersnaam is niet gelijk aan het origineel.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name ends in a space.
nl: Fout 0x%04x: Kan weergave niet veranderen omdat aangevraagde gebruikersnaam eindigt op een spatie.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name is too long.
nl: Fout 0x%04x: Kan weergave niet veranderen omdat aangevraagde gebruikersnaam te lang is.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because there is already a request pending for this screen name.
nl: Fout 0x%04x: Kan e-mail adres niet veranderen omdat het adres al is aangevraagd door een ander.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address has too many screen names associated with it.
nl: Fout 0x%04x: Kan e-mail adres niet veranderen omdat het adres reeds te veel gebruikersnamen toegewezen heeft gekregen.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address is invalid.
nl: Fout 0x%04x: Kan e-mail adres niet veranderen omdat het adres ongeldig is.

en: Error 0x%04x: Unknown error.
nl: Fout 0x%04x: Onbekende fout.

en: Your screen name is currently formated as follows:
    %s
nl: Uw gebruikersnaam wordt op het moment als volgt weergegeven:
    %s

en: Account Info
nl: Accountinformatie

en: The email address for %s is %s
nl: Het e-mail adres vor %s is %s

en: Unable to set AIM profile.
nl: Kan AIM-profiel niet instellen.

en: You have probably requested to set your profile before the login procedure completed.  Your profile remains unset; try setting it again when you are fully connected.
nl: U heeft waarschijnlijk uw profiel aangepast voordat u volledig aangemeld was. Uw profiel is niet ingesteld. Probeert u het nogmaals wanneer u volledig aangemeld bent.

en: The maximum profile length of %d bytes has been exceeded.  Gaim has truncated and set it.
nl: De maximale profiellengte van %d bytes is overschreden. Gaim heeft het afgebroken op deze lengte.

en: Unable to set AIM away message.
nl: Kan geen AIM afwezigheidsbericht instellen.

en: You have probably requested to set your away message before the login procedure completed.  You remain in a "present" state; try setting it again when you are fully connected.
nl: U heeft waarschijnlijk uw afwezigheidsbericht aangepast voordat u volledig aangemeld was. Uw afwezigheidsbericht is niet ingesteld. Probeert u het nogmaals wanneer u volledig aangemeld bent.

en: The away message length of %d bytes has been exceeded.  Gaim has truncated it and set you away.
nl: De lengte van %d bytes van het afwezigheidsbericht is overschreden. Gaim heeft het bericht afgebroken op deze lengte.

en: The maximum number of buddies allowed in your buddy list is %d, and you have %d.  Until you are below the limit, some buddies will not show up as online.
nl: Het maximale aantal contacten in uw lijst is %d, terwijl u %d heeft. Pas wanneer uw weer onder deze limiet zit zullen alle contacten voorkomen in de online-lijst.

en: The user %s has given you permission to add you to their buddy list.  Do you want to add them?
nl: De gebruiker %s heeft u toestemming gegeven om u toe te voegen aan zijn/haar contactenlijst. Wilt u hem/haar toevoegen?

en: Authorization Given
nl: Toestemming gegeven

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: The user %s wants to add you to their buddy list for the following reason:
    %s
nl: De gebruiker %s wil u toevoegen aan zijn/haar contactenlijst om de volgende reden:
    %s

note: Granted
en: The user %s has granted your request to add them to your contact list.
nl: De gebruiker %s heeft toestemming gegeven. Hij/zij wordt toegevoegd aan uw contactenlijst.

en: Authorization Granted
nl: Toestemming gegeven

note: Denied
en: The user %s has denied your request to add them to your contact list for the following reason:
    %s
nl: De gebruiker %s heeft uw aanvraag om hem/haar toe te voegen aan uw contactenlijst geweigerd met de volgende reden:
    %s

en: Authorization Denied
nl: Toestemming geweigerd

en: Exchange:
nl: Uitwisselen:

en: Unable to open Direct IM
nl: Kan geen directe verbinding openen

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s.
nl: U heeft ervoor gekozen om een directe verbinding te openen met %s.

en: Because this reveals your IP address, it may be considered a privacy risk.  Do you wish to continue?
nl: Omdat dit uw IP-adres zichtbaar maakt voor de andere partij, kan het worden gezien als inbreuk op uw privacy. Wilt u doorgaan?

en: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Status:</B> %s<HR><I>Remote client does not support sending status messages.</I><BR>
nl: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Status:</B> %s<BR><HR><I>Programma heeft geen ondersteuning voor het sturen van statusberichten.</I><BR>

en: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Status:</B> %s<HR><I>User has no status message.</I><BR>
nl: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Status:</B> %s<BR><HR><I>Gebruiker heeft geen statusbericht.</I><BR>

en: Get Status Msg
nl: Statusbericht tonen

en: Direct IM
nl: Direct bericht

en: Get Capabilities
nl: Mogelijkheden tonen

en: Re-request Authorization
nl: Opnieuw toestemming vragen

en: The new formatting is invalid.
nl: De nieuwe formattering is ongeldig.

en: Screenname formatting can change only capitalization and whitespace.
nl: Formattering van de bijnaam mag alleen spaties en kapitalisering aanpassen

en: New screenname formatting:
nl: Formattering van bijnaam:

en: Change Address To:
nl: Adres veranderen in:

en: You are awaiting authorization from the following buddies:<BR>
nl: U wacht op toestemming van de volgende contacten:<BR>

en: <i>you are not waiting for authorization</i>
nl: <i>u wacht niet op toestemming</i>

en: %s<BR><BR>You can re-request authorization from these buddies by right-clicking on them in the "Edit Buddies" pane and selecting "Re-request authorization."
nl: %s<BR><BR>U kunt opnieuw toestemming aanvragen door met de rechter muisknop op de contacten te klikken en de optie "Opnieuw toestemming vragen" te kiezen.

en: Format Screenname
nl: Bijnaam formatteren

en: Confirm Account
nl: Account bevestigen

en: Display Current Registered Address
nl: Huidige geregistreerde adres weergeven

en: Change Current Registered Address
nl: Huidige geregistreerde adres veranderen

en: Show Buddies Awaiting Authorization
nl: Contacten weergeven die op toestemming wachten

en: Search for Buddy by Email
nl: Contact zoeken door middel van e-mail

en: Unable to write file %s.
nl: Kan niet naar bestand %s schrijven.

en: Unable to read file %s.
nl: Kan het bestand %s niet lezen.

en: Message too long, last %s bytes truncated.
nl: Bericht te lang, laatste %s Bytes afgekort.

en: %s not currently logged in.
nl: %s is niet aangemeld.

en: Warning of %s not allowed.
nl: Waarschuwing van %s is niet toegestaan.

en: A message has been dropped, you are exceeding the server speed limit.
nl: Een bericht is verloren gegaan. U overschreidt de snelheid van de server.

en: Chat in %s is not available.
nl: Chatruimte in %s is niet beschikbaar.

en: You are sending messages too fast to %s.
nl: U verzend te snel berichten naar %s.

en: You missed an IM from %s because it was too big.
nl: Een Bericht van %s is niet overgekomen omdat het te groot was.

en: You missed an IM from %s because it was sent too fast.
nl: Een Bericht van %s is niet overgekomen omdat het te snel verzonden werd.

en: Failure.
nl: Fout.

en: Too many matches.
nl: Te veel matches.

en: Need more qualifiers.
nl: Meer gegevens nodig.

en: Dir service temporarily unavailable.
nl: Profielen service is momenteel niet toegankelijk.

en: Email lookup restricted.
nl: Email zoekfunctie beperkt.

en: Keyword ignored.
nl: Sleutelwoord genegeerd.

en: No keywords.
nl: Geen sleutelwoorden.

en: User has no directory information.
nl: Deze gebruiker heeft geen profiel.

en: Country not supported.
nl: Land wordt niet ondersteund.

en: Failure unknown: %s.
nl: Onbekende Fout: %s.

en: The service is temporarily unavailable.
nl: De service is momenteel niet bereikbaar.

en: Your warning level is currently too high to log in.
nl: Uw waarschuwingsniveau is momenteel te hoog om in te loggen.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently.  Wait ten minutes and try again.  If you continue to try, you will need to wait even longer.
nl: U hebt zich te snel aan en afgemeld. Wacht 10 Minuten en probeer het nog een keer.

en: An unknown signon error has occurred: %s.
nl: Onbekende Aanmeldingsfout: %s.

en: An unknown error, %d, has occurred.  Info: %s
nl: Onbekende fout %d opgetreden. Info: %s

en: Connection Closed
nl: Verbinding verbroken

en: Waiting for reply...
nl: Wacht op antwoord...

en: TOC has come back from its pause. You may now send messages again.
nl: TOC werkt weer. U kunt nu weer berichten versturen.

en: Password Change Successful
nl: Wachtwoord succesvol veranderd

en: TOC has sent a PAUSE command.
nl: TOC heeft een PAUSE-opdracht verstuurd.

en: When this happens, TOC ignores any messages sent to it, and may kick you off if you send a message. Gaim will prevent anything from going through. This is only temporary, please be patient.
nl: Wanneer dit gebeurt negeert TOC alle berichten die u stuurt, en wordt u misschien van het netwerk geschopt. Gaim voorkomt deze situatie door geen berichten door te geven. Dit is slechts een tijdelijke oplossing, wees geduldig.

en: Get Dir Info
nl: Directory info ophalen

en: Set Dir Info
nl: Directory info instellen

en: TOC Port:
nl: TOC poort:

en: Could not open %s for writing!
nl: Kon %s niet openen om naar te schrijven!

en: Could not connect for transfer.
nl: Kan niet verbinden voor overdracht.

en: Could not connect for transfer!
nl: Kan niet verbinden voor transfer!

en: Could not write file header.  The file will not be transferred.
nl: Kon koptekst van bestand niet instellen. Het bestand zal niet verzonden worden.

en: Gaim - Save As...
nl: Gaim - Opslaan als...

en: %s requests %s to accept %d file: %s (%.2f %s)%s%s | %s requests %s to accept %d files: %s (%.2f %s)%s%s
nl[0]: %s vraagt aan %s om %d bestand te accepteren: %s (%.2f %s)%s%s
nl[1]: %s vraagt aan %s om %d bestanden te accepteren: %s (%.2f %s)%s%s

en: %s requests you to send them a file
nl: %s vraagt u om een bestand te verzenden

en: Accept
nl: Accepteren

en: Your Yahoo! message did not get sent.
nl: Uw Yahoo! bericht is niet verzonden.

en: Activate ID
nl: ID activeren

en: Pager Host:
nl: Host semafoon:

en: Pager Port:
nl: Poort semafoon:

en: Class:
nl: Class

en: Instance:
nl: Instance

en: Recipient:
nl: Ontvanger

en: About Gaim v%s
nl: Gaim v%s info

en: Gaim is a modular Instant Messaging client capable of using AIM, ICQ, Yahoo!, MSN, IRC, Jabber, Napster, Zephyr, and Gadu-Gadu all at once.  It is written using Gtk+ and is licensed under the GPL.<BR><BR>
nl: Gaim is een modulair programma om expresberichten uit te wisselen via AIM, ICQ, Yahoo!, MSN, IRC, Jabber, Napster, Zephyr en GaduGadu en dat allemaal tegelijk! Het is geschreven m.b.v. Gtk+ en wordt verspreid onder een GPL-licentie.<BR><BR>

en: <FONT SIZE="3">IRC:</FONT> #gaim on irc.freenode.net<BR><BR>
nl: <FONT SIZE="3">IRC:</FONT> #gaim op irc.freenode.net<BR><BR>

en: <FONT SIZE="3">Active Developers:</FONT><BR>
nl: <FONT SIZE="3">Actieve Ontwikkelaars:</FONT><BR>

en: <FONT SIZE="3">Crazy Patch Writers:</FONT><BR>
nl: <FONT SIZE="3">Gestoorde Patch-schrijvers:</FONT><BR>

en: <FONT SIZE="3">Win32 Port:</FONT><BR>
nl: <FONT SIZE="3">Win32 versie:</FONT><BR>

en: <FONT SIZE="3">Retired Developers:</FONT><BR>
nl: <FONT SIZE="3">Ex ontwikkelaars:</FONT><BR>

en: Close
nl: Sluiten

en: Gaim - Away!
nl: Gaim - Afwezig!

en: I'm Back!
nl: Ik ben terug!

en: New Away Message
nl: Nieuw afwezigheidsbericht

en: Remove Away Message
nl: Afwezigheidsbericht verwijderen

en: Set All Away
nl: Zet alles op afwezig

en: Group
nl: Groep

en: IM
nl: Bericht

en: Add Buddy Pounce
nl: Contact-alarm toevoegen

en: View Log
nl: Logboek

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Un-Alias
nl: Alias verwijderen

en: %s has started typing to you
nl: %s is begonnen met tikken

en: %s has signed on
nl: %s heeft zich aangemeld

en: %s has returned from being idle
nl: %s is weer actief

en: %s has returned from being away
nl: %s is weer actief

en: New Buddy Pounce
nl: Nieuw Contact-alarm

en: Remove Buddy Pounce
nl: Contact-alarm verwijderen

en: [no message]
nl: [geen bericht]

en: [Click to edit]
nl: [klik om te bewerken]

en: Logged in: %s
nl: Aangemeld: %s

en: Warnings: %d%%
nl: Waarschuwingen: %d%%

en: Capabilities: %s
nl: Mogelijkheden: %s

en: Nickname: %s
nl: Bijnaam: %s

en: %s%sScreen Name: %s
    %s%s%s%s%s%s
nl: %s%sGebruikersnaam: %s
    %s%s%s%s%s%s

en: Idle:
nl: Afwezig:

en: %s logged in.
nl: %s heeft zich aangemeld.

en: %s logged out.
nl: %s heeft zich afgemeld.

en: Information on selected Buddy
nl: Info over geselecteerde vriend

en: Send Instant Message
nl: Bericht verzenden

en: Start/join a Buddy Chat
nl: Chat starten of er aan meedoen

en: Activate Away Message
nl: Afwezigheidsberichten

en: Gaim - Buddy List
nl: Gaim - Contactenlijst

en: File
nl: Bestand

en: _Add A Buddy
nl: Contact _toevoegen

en: _Join A Chat
nl: Chat _openen

en: _New Message
nl: _Nieuw bericht

en: _Get User Info
nl: _Gebruikersinfo

en: Import Buddy List
nl: Contactenlijst importeren

en: Hide
nl: Verbergen

en: Tools
nl: Systeem

en: Buddy Pounce
nl: Contact-alarm

en: _Preferences...
nl: _Voorkeuren...

en: _File Transfers...
nl: _Bestandsoverdrachten...

en: Protocol Actions
nl: Protocol-extra's

en: _View System Log...
nl: _Systeemlogboek...

en: Help
nl: Hulp

en: Online Help
nl: Online hulp

en: Debug Window
nl: Debugvenster

en: About Gaim
nl: Gaim info

en: Buddy List
nl: Contactenlijst

en: Add a new Buddy
nl: Nieuwe vriend toevoegen

en: Add a new Group
nl: Nieuwe groep toevoegen

en: Remove selected Buddy/Group
nl: Geselecteerde vriend/groep verwijderen

en: Edit Buddies
nl: Bewerken

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
nl: U bent op het moment niet aangemeld met een protocol die ondersteuning biedt voor chat.

en: Join Chat
nl: Chat openen

en: Join Chat As:
nl: Deelnemen aan chat als:

note: Join button.
en: Join
nl: Deelnemen

en: Unable to send message. The message is too large.
nl: Kan het bericht niet verzenden. Het bericht is te groot.

en: Unable to send message.
nl: Kan het bericht niet verzenden.

en: %s entered the room.
nl: %s is de ruimte binnengekomen.

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
nl: %s [<I>%s</I>] is de ruimte binnengekomen.

en: %s is now known as %s
nl: %s heet nu %s

en: %s left the room (%s).
nl: %s is weggegaan (%s).

en: %s left the room.
nl: %s is weggegaan.

en: Last created window
nl: Laatst aangemaakte venster

en: New window
nl: Nieuw venster

en: By group
nl: Op groep

en: By account
nl: Op account

en: _Warn
nl: _Waarschuwen

en: <span weight="bold" size="larger">Warn %s?</span>
    
    This will increase %s's warning level and he or she will be subject to harsher rate limiting.
nl: <span weight="bold" size="larger">Warn %s?</span>
    
    Dit zal %s zijn/haar waarschuwingsniveau verhogen en strengere regels zullen worden toegepast.

en: Warn _anonymously?
nl: _Anoniem waarschuwen?

en: <b>Anonymous warnings are less severe.</b>
nl: <b>Anonieme waarschuwingen zijn minder erg.</b>

en: Removing '%s' from buddy list.
nl: '%s' wordt van de contactenlijst verwijderd.

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
nl: U staat op het punt om %s van uw contactenlijst te verwijderen. Wilt u doorgaan?

en: Remove Buddy
nl: Buddy verwijderen

en: Gaim - New Message
nl: Gaim - Nieuw bericht

en: Please enter the screenname of the person you would like to IM.
nl: Geef alstublieft de bijnaam van de persoon met wie u een directe verbinding wilt.

en: _Screenname:
nl: Bij_naam:

en: Gaim - Get User Info
nl: Gaim - Gebruikersinfo

en: Please enter the screenname of the person whose info you would like to view.
nl: Geef alstublieft de bijnaam van de persoon waarvan u de informatie wilt opvragen.

en: Gaim - Add Group
nl: Gaim - Groep toevoegen

en: Please enter the name of the group to be added.
nl: Geef alstublieft de naam van de toe te voegen groep.

en: _Group:
nl: _Groep:

en: Gaim - Add Buddy
nl: Gaim - Contact toevoegen

en: Please enter the screen name of the person you would like to add to your buddylist. You may optionally enter an alias, or nickname,  for the buddy. The alias will be displayed in place of the screen name whenever possible.
nl: Geef hier de gebruikersnaam van de persoon die u aan uw contactenlijst zou willen toevoegen. U kunt ook een alias of bij bijnaam voor deze persoon opgeven. Deze alias wordt dan gebruikt in plaats van de echte naam (wanneer mogelijk).

en: Screen Name
nl: Gebruikersnaam

note: Set up stuff for the account box
en: Add To
nl: Toevoegen aan

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
nl: Privacy-instellingen worden direct actief.

en: Set privacy for:
nl: Privacy instellen voor:

en: Allow all users to contact me
nl: Alle gebruikers mogen contact opnemen

en: Allow only users on my buddy list
nl: Alleen gebruikers uit mijn lijst toestaan

en: Allow only the users below
nl: Alleen onderstaande gebruikers toestaan

en: Deny all users
nl: Alle Gebruikers Blokkeren

en: Block the users below
nl: Onderstaande gebruikers blokkeren

en: Please enter a buddy to pounce.
nl: Vul een vriend in om een alarm voor in te stellen.

en: Gaim - New Buddy Pounce
nl: Gaim - Nieuw vriend-alarm

note: <pounce type="who">
en: Pounce Who
nl: Wie Alarmeren

en: Buddy
nl: Contact

note: </pounce type="who"> <pounce type="when">
en: Pounce When
nl: Wanneer Alermeren

en: Pounce on sign on
nl: Alermeren bij aanmelden

en: Pounce on return from away
nl: Alarmeren bij terugkeer van afwezigheid

en: Pounce on return from idle
nl: Alarmeren bij terugkeer van Inactief

en: Pounce when buddy is typing to you
nl: Geef een melding wanneer een vriend iets aan het typen is

note: </pounce type="when"> <pounce type="action">
en: Pounce Action
nl: Alarm Actie

en: Open IM Window
nl: Open Berichtvenster

en: Popup Notification
nl: Popup Melding

en: Send Message
nl: Verstuur bericht

en: Execute command on pounce
nl: Commando uitvoeren bij alarm

en: Play sound on pounce
nl: Speel geluid af bij alarm

note: </pounce type="action">
en: Save this pounce after activation
nl: Sla dit alarm op na activatie

en: _Save
nl: _Opslaan

en: C_ancel
nl: _Annuleren

en: Gaim - Set Dir Info
nl: Gaim - Profiel Wijzigen

en: Setting Dir Info for %s:
nl: Directory info instellen voor %s:

en: Allow Web Searches To Find Your Info
nl: Sta zoekopdrachten toe om uw info te vinden

note: Line 1
en: First Name
nl: Voornaam

note: Line 2
en: Middle Name
nl: Tweede Naam

note: Line 3
en: Last Name
nl: Achternaam

note: Line 4
en: Maiden Name
nl: Meisjesnaam

note: Line 6
en: State
nl: Staat

en: Save
nl: Opslaan

en: New Passwords Do Not Match
nl: Nieuwe wachtwoorden zijn niet gelijk

en: Fill out all fields completely
nl: Vul alle velden voledig in

en: Gaim - Password Change
nl: Gaim - Wachtwoord Veranderen

en: Changing password for %s:
nl: Wachtwoord veranderen voor %s:

en: Original Password
nl: Oud Wachtwoord

en: New Password
nl: Nieuw Wachtwoord

en: New Password (again)
nl: Nieuw Wachtwoord (herhalen)

en: Gaim - Set User Info
nl: Gaim - Gebruikersinfo instellen

en: Changing info for %s:
nl: Info veranderen voor %s:

en: Below are the results of your search:
nl: Het resultaat van uw zoekopdracht:

en: Permit
nl: Toestaan

en: Gaim - Add Permit
nl: Gaim - Toestemming toevoegen

en: Gaim - Add Deny
nl: Gaim - Blokkade toevoegen

en: Gaim - Log Conversation
nl: Gaim - Gesprek bijhouden in logboek

en: Search for Buddy
nl: Contact zoeken

en: Gaim - Find Buddy By Info
nl: Gaim - Contact zoeken via info

en: Gaim - Find Buddy By Email
nl: Gaim - Contact zoeken via e-mail

en: Gaim - Insert Link
nl: Gaim - Verwijzing invoegen

en: Insert
nl: Invoegen

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert.  The description is optional.
nl: Geef de URL en de beschrijving van de verwijzing die u wilt invoegen. De beschrijving is optioneel.

en: Select Text Color
nl: Tekstkleur selecteren

en: Select Background Color
nl: Achtergrondkleur selecteren

en: Select Font
nl: Lettertype selecteren

en: Import to:
nl: Importeren naar:

en: Gaim - Import Buddy List
nl: Gaim - Contactenlijst importeren

note: We shouldn't allow a blank title
en: You cannot save an away message with a blank title
nl: U kunt geen afwezigheidsbericht maken zonder titel

en: Please give the message a title, or choose "Make Away" to use without saving.
nl: Geef het bericht een titel, of kies "Gebruiken" om te gebruiken zonder op te slaan.

note: We shouldn't allow a blank message
en: You cannot create an empty away message
nl: U kunt geen leeg bericht maken

en: Gaim - New away message
nl: Gaim - Nieuw afwezigheidsbericht

en: New away message
nl: Nieuw afwezigheidsbericht

en: Away title:
nl: Afwezig titel:

en: Save & Use
nl: Opslaan & gebruiken

en: Use
nl: Gebruiken

note: show everything
en: Smile!
nl: Lachen!

en: Gaim - Alias Buddy
nl: Gaim - Alias voor vriend

en: Couldn't write to %s.
nl: Kon niet schrijven naar %s.

en: Gaim - Save Log File
nl: Gaim - Logboek opslaan

en: Couldn't remove file %s.
nl: Kon het bestand %s niet verwijderen.

en: Really clear log?
nl: Logboek opschonen?

en: Okay
nl: OK

en: Couldn't open log file %s.
nl: Kan logboek %s niet openen.

en: Gaim - Conversations with %s
nl: Gaim - Gesprekken met %s

en: Gaim - System Log
nl: Gaim - Systeemlogboek

en: Couldn't open log file %s
nl: Kan logboek %s niet openen

en: Date
nl: Datum

en: Conversation
nl: Gesprek

en: Clear
nl: Opschonen

en: Gaim - Rename Group
nl: Gaim - Groep hernoemen

en: Please enter a new name for the selected group.
nl: Geef alstublieft de nieuwe naam voor deze groep.

en: Gaim - Rename Buddy
nl: Gaim - Contact hernoemen

en: Rename Buddy
nl: Contact hernoemen

en: New name:
nl: Nieuwe Naam:

note: Below is basically stolen from plugins.c
en: Gaim - Select Perl Script
nl: Gaim - Selecteer Perl Script

en: %s is not a valid filename.
nl: %s is geen geldige bestandsnaam.

en: %s was not found.
nl: %s niet gevonden.

en: File transfer to %s aborted.
nl: Bestandsoverdracht naar %s afgebroken.

en: File transfer from %s aborted.
nl: Bestandsoverdracht van %s afgebroken.

en: Could not open config file %s.
nl: Kan configuratiebestand %s niet openen.

en: Gaim - Insert Image
nl: Gaim - Afbeelding invoegen

en: Un-Ignore
nl: Negeren Opheffen

en: Ignore
nl: Negeren

en: Gaim - Invite Buddy Into Chat Room
nl: Gaim - Contact uitnodigen in chatruimte

note: Put our happy label in it.
en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
nl: Geef alstublieft de bijnaam van de persoon die u wilt uitnodigen, eventueel met een uitnodigende tekst

en: _Buddy:
nl: _Contact:

en: _Message:
nl: Be_richt

note: Build the Send As menu
en: _Send As
nl: _Verzenden als

note: From right to left... Send button
en: Send
nl: Verzenden

en: Add the user to your buddy list
nl: Gebruikers toevoegen aan de lijst

en: Remove the user from your buddy list
nl: Gebruiker verwijderen van de contactenlijst

note: Warn button
en: Warn
nl: Waarschuwen

en: Warn the user
nl: Gebruiker waarschuwen?

en: Get the user's information
nl: Gebruikersinformatie opvragen

note: Block button
en: Block
nl: Blokkeren

en: Block the user
nl: Gebruiker blokkeren

note: Invite
en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Invite a user
nl: Gebruiker uitnodigen

en: Bold
nl: Vet

en: Italic
nl: Cursief

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Larger font size
nl: Grotere letters

en: Normal font size
nl: Normale lettergrootte

en: Smaller font size
nl: Kleinere letters

en: Foreground font color
nl: Letterkleur

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Insert image
nl: Afbeelding invoegen

en: Insert link
nl: Verwijzing invoegen

en: Insert smiley
nl: Smiley invoegen

en: Topic:
nl: Onderwerp:

note: Setup the label telling how many people are in the room.
en: 0 people in room
nl: 0 personen in ruimte

en: IM the user
nl: Gebruiker IM sturen

en: Ignore the user
nl: Gebruiker negeren

en: Conversations
nl: Gesprekken

en: Close conversation
nl: Gesprek sluiten

en: %d person in room | %d people in room
nl[0]: %d persoon in ruimte
nl[1]: %d personen in ruimte

en: Disable Animation
nl: Animatie uitschakelen

en: Enable Animation
nl: Animatie inschakelen

en: Hide Icon
nl: Plaatje verbergen

en: Save Icon As...
nl: Plaatje opslaan als...

en: Gaim - Save Icon
nl: Gaim - Contactplaatje opslaan

en: Received: '%s'
nl: Ontvangen: '%s'

en: g003: Error opening connection.
nl: g003: Fout: Kan geen verbinding maken.

en: %s was not removed from your buddy list, because your account (%s) is not logged in.
nl: %s is niet van uw contactenlijst verwijderd omdat uw account (%s) niet aangemeld is.

en: Buddy Not Removed
nl: Contact niet verwijderd

en: %d buddies from group %s were not removed because their accounts were not logged in.  These buddies, and the group were not removed.
nl: %d contacten uit de groep %s zijn niet verwijderd omdat hun account niet aangemeld zijn. Deze contacten, en de groep waarin deze zich bevinden, zijn niet verwijderd.

en: Group Not Removed
nl: Groep niet verwijderd

en: Invalid Groupname
nl: Ongeldige groepsnaam

en: An error was encountered parsing your buddy list.  It has not been loaded.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van uw contactenlijst. Deze is niet geladen.

en: Buddy List Error
nl: Contactenlijst fout

note: rob wants to inform the user that their buddy lists are * being converted
en: Gaim is converting your old buddy lists to a new format, which will now be located at %s
nl: Gaim is bezig met het omzetten van uw contactenlijst naar het nieuwe formaat. Deze bevindt zich in %s

en: Converting Buddy List
nl: Bezig met omzetten contactenlijst

en: Gaim - Save Conversation
nl: Gaim - Gesprek Opslaan

en: Unable to make directory %s for logging
nl: Kan de map %s niet aanmaken voor bijhouden logboek

en: IM Sessions with %s
nl: IM sessies met %s

en: IM Sessions with %s
nl: IM sessies met %s

en: +++ %s (%s) signed on @ %s
nl: +++ %s (%s) heeft zich aangemeld @ %s

en: +++ %s (%s) signed off @ %s
nl: +++ %s (%s) heeft zich afgemeld @ %s

en: +++ %s (%s) changed away state @ %s
nl: +++ %s (%s) veranderde afwezigheidsstatus @ %s

en: +++ %s (%s) came back @ %s
nl: +++ %s (%s) kwam terug @ %s

en: +++ %s (%s) became idle @ %s
nl: +++ %s (%s) werd afwezig @ %s

en: +++ %s (%s) returned from idle @ %s
nl: +++%s (%s) kwam terug @ %s

en: +++ Program exit @ %s
nl: +++ Programma beëindigd @ %s

en: %s (%s) reported that %s (%s) signed on @ %s
nl: %s (%s) rapporteerde dat %s (%s) zich aanmeldde @ %s

en: %s (%s) reported that %s (%s) signed off @ %s
nl: %s (%s) rapporteerde dat %s (%s) zich afmeldde @ %s

en: %s (%s) reported that %s (%s) went away @ %s
nl: %s (%s) rapporteerde dat %s (%s) afwezig werd @ %s

en: %s (%s) reported that %s (%s) came back @ %s
nl: %s (%s) rapporteerde dat %s (%s) terugkwam @ %s

en: %s (%s) reported that %s (%s) became idle @ %s
nl: %s (%s) rapporteerde dat %s (%s) afwezig werd @ %s

en: %s (%s) reported that %s (%s) returned from idle @ %s
nl: %s (%s) rapporteerde dat %s (%s) terug kwam @ %s

en: %s (%s) reported that %s signed on @ %s
nl: %s (%s) rapporteerde dat %s zich aanmeldde @ %s

en: %s (%s) reported that %s signed off @ %s
nl: %s (%s) rapporteerde dat %s zich afmeldde @ %s

en: %s (%s) reported that %s went away @ %s
nl: %s (%s) rapporteerde dat %s afwezig werd @ %s

en: %s (%s) reported that %s came back @ %s
nl: %s (%s) rapporteerde dat %s terugkwam @ %s

en: %s (%s) reported that %s became idle @ %s
nl: %s (%s) rapporteerde dat %s afwezig werd @ %s

en: %s (%s) reported that %s returned from idle @ %s
nl: %s (%s) rapporteerde dat %s terugkwam @ %s

en: Please enter your login.
nl: Geef uw gebruikersnaam.

en: <New User>
nl: <Nieuwe gebruiker>

en: Gaim - Login
nl: Gaim - Aanmelden

en: Screen Name:
nl: Gebruikersnaam:

en: Screenname
nl: Bijnaam

en: Gaim - Load Buddy Icon
nl: Gaim - Contactplaatje laden

en: Buddy Icon File:
nl: Contactplaatje bestand

en: Browse
nl: Bladeren

en: Reset
nl: Wissen

en: Login Options
nl: Aanmeldopties

en: Screenname:
nl: Bijnaam:

en: Remember Password
nl: Onthoud Wachtwoord

en: Auto-Login
nl: Auto-aanmelden

en: User Options
nl: Gebruikersopties

en: New Mail Notifications
nl: Nieuwe Mail Meldingen

en: %s Options
nl: %s Opties

en: Register with server
nl: Aanmelden bij server

en: Gaim - Modify Account
nl: Gaim - Account bewerken

en: _Login
nl: _Aanmelden

en: Please enter your password for %s.
nl: Vul uw wachtwoord in voor %s.

en: _Password
nl: _Wachtwoord

en: TOC not found.
nl: TOC niet gevonden.

en: You have attempted to login an IM account using the TOC protocol.  Because this protocol is inferior to OSCAR, it is now compiled as a plugin by default.  To login, edit this account to use OSCAR or load the TOC plugin.
nl: U probeert zich aan te melden m.b.v. het TOC-protocol. Omdat dit protocol inferieur is aan OSCAR, wat compatibel is, wordt TOC tegenwoordig als plugin meegeleverd. Om u aan te melden kunt u overschakelen naar OSCAR of de TOC-plugin laden.

en: Protocol not found.
nl: Protocol niet gevonden.

en: You cannot log this account in; you do not have the protocol it uses loaded, or the protocol does not have a login function.
nl: U kunt zich niet aanmelden op dit account. U heeft de plugin niet geladen of het protocol heeft geen aanmeldings functie.

en: Are you sure you want to delete %s?
nl: Wilt u %s echt verwijderen?

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Gaim - Account Editor
nl: Gaim - Accounts

en: _Modify
nl: Be_werken

en: Done.
nl: Klaar.

en: Signon:
nl: Aanmelding:

en: Gaim Account Signon
nl: Gaim - Accounts aanmelden

en: Cancel All
nl: Alles annuleren

en: %s was unable to sign on
nl: %s kon zich niet aanmelden

en: Signon Error
nl: Aanmeldingsfout

en: Notice
nl: Informatie

en: %s has been signed off
nl: %s heeft zich afgemeld

en: Connection Error
nl: Verbindingfout

en: GAIM::register not called with proper arguments.  Consult PERL-HOWTO.
nl: GAIM::register niet aangeroepen met de juiste argumenten.  Lees de PERL-HOWTO.

en: Interface Options
nl: Interface-instellingen

en: D_isplay remote nicknames if no alias is set
nl: Bijnaam _weergeven als geen alias is ingesteld

en: Select a smiley theme that you would like to use from the list below. New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
nl: Kies een smileythema uit de lijst. U kunt nieuwe thema's installeren door deze naar de lijst te slepen.

en: Style
nl: Stijl

en: _Bold
nl: _Vet

en: _Italics
nl: _Cursief

en: _Underline
nl: _Onderstrepen

en: _Strikethough
nl: _Doorgehaalde Tekst

en: Face
nl: Lettertype

en: Use custo_m face
nl: Eigen lettertype gebruiken

en: Use custom si_ze
nl: Afmeting instellen

en: Color
nl: Kleur

en: _Text color
nl: _Tekstkleur

en: Bac_kground color
nl: Achtergrond_kleur

en: Display
nl: Weergave

en: Show graphical _smileys
nl: _Afbeeldingen weergeven

en: Show _timestamp on messages
nl: _Tijd weergeven bij berichten

en: Show _URLs as links
nl: _URL weergeven als verwijzing

en: _Highlight misspelled words
nl: Verkeerd gespelde woorden laten _oplichten

en: Ignore c_olors
nl: Kle_uren negeren

en: Ignore font _faces
nl: Lettertype ne_geren

en: Ignore font si_zes
nl: _Afmetingen negeren

en: _Enter sends message
nl: _Enter verstuurt bericht

en: C_ontrol-Enter sends message
nl: _CTRL-Enter verstuurt bericht

en: Window Closing
nl: Sluiten van venster

en: E_scape closes window
nl: E_scape sluit het venster

en: Control-_W closes window
nl: Control-_W sluit het venster

en: Control-{B/I/U/S} inserts _HTML tags
nl: CTRL-{B/I/U/S} voegt _HTML in

en: Control-(number) inserts _smileys
nl: CTRL-(nummer) voegt _smileys in

en: Buttons
nl: Knoppen

en: _Hide IM/Info/Chat buttons
nl: IM/Info/Gespreksknoppen verbergen

en: Show _pictures on buttons
nl: Afbeeldingen op _knoppen weergeven

en: Buddy List Window
nl: Contactenlijst

en: _Save window size/position
nl: Vensterpositie/afmetingen op_slaan

en: _Raise window on events
nl: Venster _optillen bij gebeurtenissen

en: Group Display
nl: Groepen

en: Hide _groups with no online buddies
nl: _Groepen zonder online contacten verbergen

en: Show _numbers in groups
nl: _Nummers weergeven bij groepen

en: Buddy Display
nl: Contactenlijst

en: Show buddy type _icons
nl: Afbeelding voor vriend-t_ype weergeven

en: Show _warning levels
nl: _Waarschuwingsniveau weergeven

en: Show idle _times
nl: Afwezigheidstijd _weergeven

en: Grey i_dle buddies
nl: Contacten die _afwezig zijn uitgrijzen

en: _Placement:
nl: _Plaatsing:

en: Show IMs and chats in _same tabbed window.
nl: Gesprekken en chats in het_zelfde venster plaatsen.

en: Window
nl: Venster

en: Show _buttons as:
nl: _Knoppen weergeven als:

en: Pictures
nl: Afbeeldingen

en: Text
nl: Tekst

en: Pictures and text
nl: Tekst en afbeeldingen

en: New window _width:
nl: Nieuwe venster_breedte:

en: New window _height:
nl: Nieuwe venster_hoogte:

en: _Entry widget height:
nl: _Tekstinvoer hoogte:

en: _Raise windows on events
nl: Venster _optillen bij gebeurtenissen

en: Hide window on _send
nl: Venster verbergen na ver_zenden

en: Buddy Icons
nl: Contactplaatjes

en: Hide buddy _icons
nl: Contactplaatjes verbergen

en: Disable buddy icon a_nimation
nl: A_nimatie uitschakelen

en: Show _logins in window
nl: _Aanmeldingen weergeven in venster

en: Typing Notification
nl: Type-melding

en: Notify buddies that you are _typing to them
nl: Laat anderen weten dat je aan het _typen bent

en: Tab Completion
nl: Tab auto-afmaken

en: _Tab-complete nicks
nl: _Tab-bijnamen afmaken

en: _Old-style tab completion
nl: _Oude stijl van afmaken gebruiken

en: _Show people joining/leaving in window
nl: _Mensen die weggaan/binnenkomen weergeven in venster

en: Co_lorize screennames
nl: Geef bijnamen kle_uren

en: IM Tabs
nl: IM  Tabbladen

en: Tab _placement:
nl: Tabblad_plaatsing:

en: Top
nl: Boven

en: Bottom
nl: Onder

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Show all _instant messages in one tabbed
    window
nl: Alle _gesprekken in een venster met tabbladen weergeven

en: Show a_liases in tabs/titles
nl: _Bijnamen in tabbladen/titels weergeven

en: Chat Tabs
nl: Chat tabbladen

en: Show all c_hats in one tabbed window
nl: Alle groepsgesprekken in een venster met tabbladen weergeven

en: Buddy List Tabs
nl: Contactenlijst tabbladen

en: Tab Options
nl: Tab-opties

en: Show _close button on tabs.
nl: _SluitKnoppen weergeven op tabbladen

en: Proxy _type:
nl: Proxy_type:

en: No proxy
nl: Geen proxy

en: _Host
nl: _Server

en: Port
nl: Poort

en: _User
nl: _Gebruiker

en: Pa_ssword
nl: _Wachtwoord

en: The entered manual browser '%s' is not valid. Hyperlinks will not work.
nl: De ingevulde browser '%s' is niet geldig. Internetverwijzingen zullen niet werken.

en: Manual
nl: Handmatig

en: Browser Selection
nl: Browserselectie

en: _Manual:
nl: _Handmatig:

en: Browser Options
nl: Browserinstellingen

en: Open new _window by default
nl: Open standaard een nieuw _venster

en: Message Logs
nl: Gesprek-logboek

en: _Log all instant messages
nl: Alle gesprekken _opslaan

en: Log all c_hats
nl: Alle _groepsgesprekken opslaan

en: Strip _HTML from logs
nl: _HTML verwijderen uit logboeken

en: System Logs
nl: Systeemlogboek

en: Log when buddies _sign on/sign off
nl: Aanmelden/afmelden opslaan

en: Log when buddies become _idle/un-idle
nl: Statusveranderingen opslaan

en: Log when buddies go away/come _back
nl: Opslaan wanneer anderen _weggaan of terugkomen

en: Log your _own signons/idleness/awayness
nl: _Eigen statusveranderingen opslaan

en: I_ndividual log file for each buddy's signons
nl: Iedere aanmelding beginnen met een nieuw bestand

en: Sound Options
nl: Geluidsinstellingen

en: _No sounds when you log in
nl: _Geen geluid wanneer u uzelf aanmeld

en: _Sounds while away
nl: Geluiden wanneer u _weg bent

en: Sound Method
nl: Methode

en: _Method
nl: _Methode

en: Console beep
nl: Terminal-pieptoon

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Command
nl: Opdracht

en: Sound c_ommand
    (%s for filename)
nl: Geluids_opdracht
    (%s voor bestandsnaam)

en: _Sending messages removes away status
nl: _Verzenden van berichten verwijdert de afwezigheidsstatus

en: _Queue new messages when away
nl: Berichten in de _wachtrij zetten tijdens afwezigheid

en: _Ignore new conversations when away
nl: Nieuwe gesprekken _negeren tijdens afwezigheid

en: Auto-response
nl: Auto-antwoord

en: Seconds before _resending:
nl: Seconden voordat _opnieuw verzonden wordt:

en: _Don't send auto-response
nl: _Geen auto-antwoord sturen

en: _Only send auto-response when idle
nl: _Alleen auto-antwoord sturen tijdens afwezigheid

en: Do_n't send auto-response in active conversations
nl: _Geen auto-antwoord sturen in actieve gesprekken

en: Idle _time reporting:
nl: Afwezigheid _berekenen:

en: None
nl: Niet

en: Gaim usage
nl: Gebruik van gaim

en: X usage
nl: Gebruik grafische omgeving (X)

en: Windows usage
nl: Gebruik grafische omgeving (Windows)

en: Auto-away
nl: Auto-afwezig

en: Set away _when idle
nl: Status op afwezig zetten _wanneer ik niets doe

en: _Minutes before setting away:
nl: _Minuten voor afwezig:

en: Away m_essage:
nl: Afwezigheids_bericht:

en: <span size="larger">%s %s</span>
    
    <span weight="bold">Written by:</span>	%s
    <span weight="bold">URL:</span>	%s
    <span weight="bold">File name:</span>	%s
nl: <span size="larger">%s %s</span>
    
    <span weight="bold">Geschreven door:</span>	%s
    <span weight="bold">URL:</span>	%s
    <span weight="bold">Bestandsnaam:</span>	%s

en: <span size="larger">%s %s</span>
    
    <span weight="bold">Written by:</span>  %s
    <span weight="bold">URL:</span>  %s
    <span weight="bold">File name:</span>  %s
nl: <span size="larger">%s %s</span>
    
    <span weight="bold">Geschreven door:</span>  %s
    <span weight="bold">URL:</span>  %s
    <span weight="bold">Bestandsnaam:</span>  %s

en: Load
nl: Laden

en: Name
nl: Naam

en: Gaim - Sound Configuration
nl: Gaim - Geluidsconfiguratie

en: Play
nl: Afspelen

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Choose...
nl: Kies...

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: Themes
nl: Thema's

en: Fonts
nl: Lettertypes

en: Message Text
nl: Berichttekst

en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: IMs
nl: Berichten

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Logging
nl: Logboek

en: Sounds
nl: Geluiden

en: Sound Events
nl: Geluidsgebeurtenissen

en: Away / Idle
nl: Afwezig

en: Away Messages
nl: Afwezigheid

en: Gaim - Preferences
nl: Gaim - Voorkeuren

en: Gaim - Debug Window
nl: Gaim - Debugvenster

en: ICQ Protocol detected.
nl: ICQ-protocol gedetecteerd.

en: Gaim has loaded the ICQ plugin.  This plugin has been deprecated. As such, it was probably not compiled from the same version of the source as this application was, and cannot be guaranteed to work.  It is recommended that you use the AIM/ICQ protocol to connect to ICQ
nl: Gaim heeft de ICQ-plugin geladen. Deze plugin wordt niet meer gebruikt. Het is daarom waarschijnlijk dat het om een oude versie van de plugin gaat, waardoor het misschien niet werkt. U kunt het beste gebruik maken van het AIM/ICQ protocol om gebruik te maken van uw ICQ-account.

en: No actions available
nl: Geen acties beschikbaar

en: %s has mail from %s: %s
nl: %s heeft e-mail van %s: %s

en: No Subject
nl: Geen onderwerp

en: %s has new mail.
nl: %s heeft nieuwe e-mail.

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
nl[0]: %s heeft %d nieuw bericht.
nl[1]: %s heeft %d nieuwe berichten.

en: Gaim - New Mail
nl: Gaim - Nieuwe E-mail

en: Open Mail
nl: Open E-mail

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s%s
nl: %s%s%s%s heeft %s in zijn/haar contactenlijst gezet%s%s%s

en: 
    
    Do you wish to add him or her to your buddy list?
nl: 
    
    Wilt u hem of haar toevoegen aan uw contactenlijst?

en: Gaim - Information
nl: Gaim - Informatie

en: Gaim - Confirm
nl: Gaim - Bevestigen

en: You do not currently have any protocols available that are able to register new accounts.
nl: U heeft op het moment geen protocollen tot uw beschikking waarmee u een nieuw account kunt aanmaken.

en: Gaim - Registration
nl: Gaim - Registratie

en: Registration Information
nl: Registratie-informatie

en: Register
nl: Registreren

en: Please enter your password
nl: Vul uw wachtwoord in

en: (%d messages)
nl: (%d berichten)

en: (1 message)
nl: (1 bericht)

en: %s has just been warned by %s.
    Your new warning level is %d%%
nl: %s is zojuist gewaarschuwd door %s
    Uw nieuwe waarschuwingsniveau is %d%%

en: an anonymous person
nl: een anoniem persoon

en: User '%s' invites %s to buddy chat room: '%s'
    %s
nl: De gebruiker '%s' nodigt %s uit in de chatruimte '%s'
    %s

en: User '%s' invites %s to buddy chat room: '%s'
nl: De gebruiker '%s' nodigt %s uit in de chatruimte '%s'

en: Buddy Chat Invite
nl: Uitnodiging voor chat

en: More Info
nl: Meer info

en: Buddy logs in
nl: Contact meldt zich aan

en: Buddy logs out
nl: Een vriend meldt zich af

en: Message received
nl: Bericht ontvangen

en: Message received begins conversation
nl: Ontvangen bericht begint een gesprek

en: Message sent
nl: Bericht verzonden

en: Person enters chat
nl: Persoon komt chatruimte binnen

en: Person leaves chat
nl: Persoon verlaat chatruimte

en: You talk in chat
nl: U praat in de chatruimte

en: Others talk in chat
nl: Anderen praten in de chatruimte

en: Someone says your name in chat
nl: Iemand zegt uw naam in de chatruimte

en: Unable to play sound because the chosen filename (%s) does not exist.
nl: Kan geluid niet afspelen omdat het bestand (%s) niet bestaat.

en: Unable to play sound because the 'Command' sound method has been chosen, but no command has been set.
nl: Kan geluid niet afspelen omdat de Geluidsmethode 'Opdracht' is gekozen, zonder een correcte opdracht te geven.

en: Unable to play sound because the configured sound command could not be launched: %s
nl: Kan geluid niet afspelen omdat de ingestelde opdracht niet gestart kan worden: %s

en: Not connected to AIM
nl: Niet verbonden met AIM

en: No screenname given.
nl: Geen bijnaam gegeven.

en: No roomname given.
nl: Geen ruimte gegeven.

en: Invalid AIM URI
nl: Ongeldige AIM URI
