Gaim 0.9.19 - en to nl translation catalogue (472 entries)

en: Get Info
nl: Haal Info op

en: Your message did not get sent.
nl: Het bericht is niet verzonden.

en: Gaim - Error
nl: Gaim - Fout

en: %s has made %s their buddy%s%s
nl: %s heeft %s tot Buddy%s%s gemaakt

en: Close
nl: Sluiten

en: Napster registration is currently under development
nl: De Napster registratie is momenteel nog in ontwikkeling

en: About Gaim v%s
nl: Over Gaim v%s

en: Gaim is a client that supports AOL's Instant Messenger protocol. It is written using Gtk+ and is licensed under the GPL.
    URL:
nl: Gaim is een Client gebaseerd op het AOL's Intstant messenger protocol. Het is in Gtk+ geschreven en is onder de GPL uitgegeven.
    URL:

en: Signoff
nl: Afmelden

en: Please enter your logon
nl: Vul je loginnaam in

en: Signon Error
nl: Aanmeldings fout

en: Please enter your password
nl: Vul je wachtwoord in

en: Gaim - Login
nl: Gaim - Aanmelden

en: Screen Name:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Signon
nl: Aanmelden

en: Register
nl: Registreren

en: Options
nl: Opties

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: file not found: %s
nl: Bestand niet gevonden: %s

en: Attempting to sign on....
nl: Bezig met aanmelden...

en: Offline. Click to bring up login box.
nl: Offline. Klik hier om het aanmeldvenster te openen.

en: Away
nl: Afwezig

en: New Away Message
nl: Nieuw Afwezigheids bericht

en: Can't create Gaim applet!
nl: Kan de Gaim applet niet maken

en: About...
nl: Over...

en: Gaim - Away!
nl: Gaim - Afwezig!

en: I'm Back!
nl: Ik ben terug!

en: Back
nl: Terug

en: Remove Away Message
nl: Afwezigheids bericht verwijderen

en: Set All Away
nl: Zet alles op afwezig

note: Put the buttons in the box
en: Add
nl: Toevoegen

en: Group
nl: Groep

en: Remove
nl: Verwijderen

en: IM
nl: Bericht

en: Add Buddy Pounce
nl: Buddy-Alarm toevoegen

en: View Log
nl: Toon Logboek

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Un-Alias
nl: Alias verwijderen

en: New Buddy Pounce
nl: Nieuw Buddy-Alarm

en: Remove Buddy Pounce
nl: Buddy-Alarm verwijderen

en: Voice
nl: Stem

en: IM Image
nl: IM Afbeelding

en: Get File
nl: Haal bestand op

en: Send File
nl: Verzend bestand

en: Games
nl: Spellen

en: Stocks
nl: Koersen

en: Logged in: %s
nl: Aangemeld: %s

en: Warnings: %d%%
nl: Waarschuwingen: %d%%

en: Capabilities: %s
nl: Mogelijkheden: %s

en: Idle:
nl: Afwezig:

en: %s logged in.
nl: %s heeft zich aangemeld.

en: %s logged out.
nl: %s heeft zich afgemeld.

en: Information on selected Buddy
nl: Info over geselecteerde Buddy

en: Send Instant Message
nl: Bericht verzenden

en: Start/join a Buddy Chat
nl: Buddy-Chat starten

en: Activate Away Message
nl: Aktiveer afwezigheids melding

en: File
nl: Bestand

en: Add A Buddy
nl: Buddy toevoegen

en: Join A Chat
nl: Chat binnengaan

en: New Instant Message
nl: Nieuw Bericht

en: Import Buddy List
nl: Buddy Lijst importeren

en: Tools
nl: Systeem

en: Buddy Pounce
nl: Buddy-Alarm

en: Search for Buddy
nl: Buddy's zoeken

en: by Email
nl: via e-mail

en: by Dir Info
nl: via profiel

en: Settings
nl: Instellingen

en: User Info
nl: Gebruikersinfo

en: Directory Info
nl: Profiel

en: Change Password
nl: Wachtwoord veranderen

en: Protocol Actions
nl: Protocol Acties

en: View System Log
nl: Toon Systeem Log

en: Load Script
nl: Laad Script

en: Unload All Scripts
nl: Deactiveer Scripts

en: List Scripts
nl: Toon Scripts

en: About Gaim
nl: Over Gaim

en: Buddy List
nl: Buddy Lijst

en: Add a new Buddy
nl: Buddy toevoegen

en: Add a new Group
nl: Nieuwe groep toevoegen

en: Remove selected Buddy
nl: Geselecteerde Buddy verwijderen

en: Edit Buddies
nl: Buddy's bewerken

en: Gaim - Buddy List
nl: Gaim - Buddy Lijst

en: Join what group:
nl: Welke groep binnengaan:

en: Join Chat
nl: Chat binnengaan

en: Buddy Chat
nl: Buddy-Chat

en: Join Chat As:
nl: Deelnemen aan chat als:

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Join
nl: Deelnemen

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Invite who?
nl: Wie uitnodigen?

en: With message:
nl: Met bericht:

en: Invite to Buddy Chat
nl: Uitnodigen voor Buddy Chat

en: Ignore
nl: Negeren

en: %d %s in room
nl: %d personen in ruimte

en: %s entered the room.
nl: %s is de ruimte binnengekomen.

en: %s is now known as %s
nl: %s heet nu %s

en: %s left the room.
nl: %s is weggegaan

en: Gaim - Group Chats
nl: Gaim - Groep chats

en: Topic:
nl: Onderwerp:

en: 0 people in room
nl: 0 Personen im ruimte

en: Whisper
nl: Fluisteren

en: Send
nl: Verzenden

en: Block
nl: Blokeren

en: Warn
nl: Waarschuwen

en: Gaim - Save Conversation
nl: Gaim - Gesprek opslaan

en: Removing '%s' from buddylist.
nl: Verwijder '%s' van de Buddylijst.

en: Currently at %d,
nl: Momenteel bij %d,

en: Setting position to %d
nl: Zet Positie op %d

en: Bold Text
nl: Vette Text

en: Bold
nl: Vet

en: Italics Text
nl: Cursieve Text

en: Italics
nl: Cursief

en: Underline Text
nl: Onderstreepte Text

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Strike through Text
nl: Doorgehaalde Text

en: Strike
nl: Doorhalen

en: Decrease font size
nl: Verklein lettertype

en: Small
nl: Klein

en: Normal font size
nl: Normaal lettertype

en: Normal
nl: Normaal

en: Increase font size
nl: Vergroot lettertype

en: Big
nl: Groot

en: Select Font
nl: Selecteer lettertype

en: Font
nl: Lettertype

en: Text Color
nl: Text Kleur

en: Color
nl: Kleur

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Insert Link
nl: Link invoegen

en: Insert smiley face
nl: Voeg Smiley in

en: Enable logging
nl: Schakel logboek in

en: Logging
nl: Logboek

en: Save Conversation
nl: Gesprek opslaan

en: Save
nl: Opslaan

en: Enable sounds
nl: Activeer Geluiden

en: Sound
nl: Geluid

en: Gaim - Conversations
nl: Gaim - Gesprekken

en: Send message as:
nl: Verzend Bericht als:

en: Gaim - Warn user?
nl: Gaim - Gebruiker waarschuwen?

en: Do you really want to warn %s?
nl: Wilt u de gebruiker waarschuwen?

en: Warn anonymously?
nl: Anoniem waarschuwen?

en: Anonymous warnings are less harsh.
nl: Anonieme waarschuwingen zijn weinig zinvol

en: Unable to write file %s.
nl: Kan niet naar bestand %s schrijven.

en: Unable to read file %s.
nl: Kan het bestand %s niet lezen.

en: Message too long, last %s bytes truncated.
nl: Bericht te lang, laatste %s Bytes afgekort.

en: %s not currently logged in.
nl: %s is niet ingelogd.

en: Warning of %s not allowed.
nl: Waarschuwing van %s is niet toegestaan.

en: A message has been dropped, you are exceeding the server speed limit.
nl: Een bericht is verloren gegaan. U overschreidt de snelheid van de server.

en: Chat in %s is not available.
nl: Chat in %s is niet toegankelijk.

en: You are sending messages too fast to %s.
nl: U verzend te snel berichten naar %s.

en: You missed an IM from %s because it was too big.
nl: Een Bericht van %s is niet overgekomen omdat het te groot was.

en: You missed an IM from %s because it was sent too fast.
nl: Een Bericht van %s is niet overgekomen omdat het te snel verzonden werd.

en: Failure.
nl: Fout.

en: Too many matches.
nl: Te veel matches.

en: Need more qualifiers.
nl: Meer gegevens nodig.

en: Dir service temporarily unavailable.
nl: Profielen service is momenteel niet toegankelijk.

en: Email lookup restricted.
nl: Email zoekfunctie beperkt.

en: Keyword ignored.
nl: Sleutelwoord genegeerd.

en: No keywords.
nl: Geen sleutelwoorden.

en: User has no directory information.
nl: Deze gebruiker heeft geen profiel.

en: Country not supported.
nl: Land wordt niet ondersteund.

en: Failure unknown: %s.
nl: Onbekende Fout: %s.

note: Incorrect nick/password
en: Incorrect nickname or password.
nl: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord.

en: The service is temporarily unavailable.
nl: De Service it momenteel niet bereikbaar.

en: Your warning level is currently too high to log in.
nl: Uw waarschuwingsniveau is momenteel te hoog om in te loggen.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently.  Wait ten minutes and try again.  If you continue to try, you will need to wait even longer.
nl: U hebt zich te snel aan en afgemeld. Wacht 10 Minuten en probeer het nogeen keer.

en: An unknown signon error has occurred: %s.
nl: Onbekende Aanmeldingsfout: %s.

en: An unknown error, %d, has occured.  Info: %s
nl: Een onbekende fout, %d, is opgetreden. Info: %s

en: Gaim - Error %d
nl: Gaim - Fout %d

en: Gaim - IM user
nl: Gaim - Verstuur bericht naar gebruiker

en: IM who:
nl: Verstuur bericht aan:

en: Get User Info
nl: Gebruikersinfo

en: User:
nl: Gebruiker:

note: Finish up
en: Gaim - Get User Info
nl: Gaim - Haal gebruikersinfo op

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

en: Gaim - Add Group
nl: Gaim - Groep toevoegen

en: Gaim - Add Buddy
nl: Gaim - Buddy toevoegen

en: Add Buddy
nl: Buddy toevoegen

en: Please enter a buddy to pounce.
nl: Vul een buddy in om te alarmeren.

en: Buddy Pounce Error
nl: Buddy-Alarm fout

en: Pounce buddy as:
nl: Buddy alarmeren als:

en: Gaim - New Buddy Pounce
nl: Gaim - Nieuw Buddy-Alarm

en: Pounce on sign on
nl: Alarmeren bij aanmelden

en: Pounce on return from away
nl: Alarmeren bij terugkeer van afwezigheid

en: Pounce on return from idle
nl: Alarmeren bij terugkeer van Inactief

en: Open IM window on pounce
nl: Open IM venster als buddy zich aanmeld

en: Send IM on pounce
nl: Verzend bericht als buddy zich aanmeld

en: Message:
nl: Bericht:

en: Execute command on pounce
nl: Commando uitvoeren bij alarm

en: Command:
nl: Commando:

en: Play sound on pounce
nl: Speel geluid af bij alarm

en: Sound:
nl: Geluid:

en: Save this pounce after activation
nl: Sla dit alarm op na activeren

en: Gaim - Set Dir Info
nl: Gaim - Profiel maken

en: Allow Web Searches To Find Your Info
nl: Sta zoek opdrachten toe om uw info te vinden

note: Line 1
en: First Name
nl: Voornaam

note: Line 2
en: Middle Name
nl: Tweede Naam

note: Line 3
en: Last Name
nl: Achternaam

note: Line 4
en: Maiden Name
nl: Meisjesnaam

note: Line 5
en: City
nl: Stad

note: Line 6
en: State
nl: Provincie

note: Line 7
en: Country
nl: Land

en: New Passwords Do Not Match
nl: Het nieuwe wachtwoord is niet gelijk

en: Gaim - Change Password Error
nl: Gaim - Fout bij wachtwoord hernoemen

en: Fill out all fields completely
nl: Vul alle velden voledig in

en: Gaim - Password Change
nl: Gaim - Wachtwoord veranderen

en: Original Password
nl: Oud wachtwoord

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New Password (again)
nl: Nieuw wachtwoord (herhalen)

en: Gaim - Set User Info
nl: Gaim - Vul gebruikersinfo in

en: Below are the results of your search:
nl: Het resultaat van uw zoek opdracht:

en: Permit
nl: Toestaan

en: Deny
nl: Blokeren

en: Gaim - Add Permit
nl: Gaim - Toestemming toevoegen

en: Gaim - Add Deny
nl: Gaim - Blokade toevoegen

en: Gaim - Log Conversation
nl: Gaim - Houdt gesprek bij in logboek

en: Gaim - Find Buddy By Info
nl: Gaim - Zoek Buddy via info

en: Gaim - Find Buddy By Email
nl: Gaim - Zoek Buddy via Email

note: Right side: frame with description and the filepath of plugin
en: Description
nl: Beschrijving

en: Gaim - Add URL
nl: Gaim - URL toevoegen

en: Select Text Color
nl: Selecteer text kleur

en: Select Background Color
nl: Achtergrondkleur selecteren

en: Error reading file %s
nl: Fout bij het lezen van %s

en: Error
nl: Fout

en: Gaim - Import Buddy List
nl: Gaim - Buddy-Lijst laden

note: We shouldn't allow a blank title
en: You cannot create an away message with a blank title
nl: U moet iets invullen

note: We shouldn't allow a blank message
en: You cannot create an empty away message
nl: U kunt geen leeg bericht maken

en: Gaim - New away message
nl: Gaim - Nieuw afwezigheids bericht

en: New away message
nl: Nieuw afwezigheids bericht

en: Away title:
nl: Afwezig titel:

en: Use
nl: Gebruik

en: Save & Use
nl: Opslaan en gebruiken

note: show everything
en: Smile!
nl: Lachen!

en: Alias Buddy
nl: Alias voor Buddy

en: Gaim - Alias Buddy
nl: Gaim - Alias voor Buddy

en: Gaim - Save Log File
nl: Gaim - Logboek opslaan

en: Unable to remove file %s - %s
nl: Kan %s - %s niet verwijderen.

en: Really clear log?
nl: Logboek opschonen?

en: Okay
nl: OK

en: Clear
nl: Opschonen

en: Gaim - Rename Group
nl: Gaim - Groep hernoemen

en: Rename Group
nl: Groep hernoemen

en: New name:
nl: Nieuwe Name:

en: Gaim - Rename Buddy
nl: Gaim - Buddy hernoemen

en: Rename Buddy
nl: Buddy hernoemen

en: Could not open config file %s.
nl: Kan configuratie bestand %s niet openen.

en: Preferences Error
nl: Instellings Fout

en: Getting %d bytes from %s
nl: Bezig met ontvangen van %d bytes van %s

en: Getting Data
nl: Ontvangen van data

en: Receieved: '%s'
nl: Ontvangen: '%s'

en: g003: Error opening connection.
nl: g003: Fout: Kan geen verbinding maken.

en: General Options
nl: Algemene Instellingen

en: Screenname:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Remember Password
nl: Wachwoord opslaan

en: Gaim - Modify Account
nl: Gaim - Weizig Account

en: Enter Password
nl: Vul wachtwoord in

en: Are you sure you want to delete %s?
nl: Wilt u %s echt verwijderen?

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Autos
nl: Selecteer auto's

en: Select None
nl: Niets selecteren

en: Modify
nl: Bewerken

en: Sign On/Off
nl: Aan/Afmelden

en: Delete
nl: Vewijderen

en: %s
    %s was unable to sign on: %s
nl: Kan de aanmelding niet herstellen

en: Disconnected.
nl: Verbinding verbroken

en: connection error (rend)
nl: Verbindingsfout!

en: major connection error
nl: Fatale verbindingsgout!

en: You have been disconnected from chat room %s.
nl: De verbinding met chat ruimte %s is verbroken

en: Chat Error!
nl: Chat Fout!

en: Chat is currently unavailable
nl: Chat is momenteel niet bereikbaar.

en: Couldn't connect to host
nl: Kan geen verbinding maken met host

en: Password sent, waiting for response
nl: Wachtwoord verzonden, wacht op antwoord

en: Logging in %s
nl: Bezig met aanmelden %s

en: internal connection error
nl: Interne verbindings fout

en: Unable to login to AIM
nl: Aanmelden niet mogelijk

en: Signon: %s
nl: Aanmelding: %s

en: Signed off.
nl: Afgemeld.

en: Could Not Connect
nl: Kan geen verbinding maken

en: Connection established, cookie sent
nl: Verbinding hersteld, Cookie verzonden

note: connecting too frequently
en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
nl: U heeft zich te snel aan en afgemeld. Wacht 10 minuten en probeer het nog een keer. Als u verdergaat moet u nog langer wachten

note: client too old
en: The client version you are using is too old. Please upgrade at
nl: Uw AIM Software is te oud. Haal een nieuwere versie op

en: Authentication Failed
nl: Identificatie mislukt

en: Internal Error
nl: Interne Fout

en: Direct IM with %s established
nl: Direkte verbinding met %s hersteld

note: message too large
en: You missed a message from %s because it was too large.
nl: Een bericht van %s is niet overgekomen omdat het te snel verzonden werd.

en: You missed a message from %s for unknown reasons.
nl: Een bericht van %s is niet overgekomen, oorzaak onbekend

en: Your message to %s did not get sent: %s
nl: Je bericht naar %s is niet verzonden

en: Reason unknown
nl: Oorzaak onbekend

en: User information for %s unavailable: %s
nl: Gebruikersinformatie voor %s is niet toegankelijk

en: Username : <B>%s</B>  %s <BR>
    %sWarning Level : <B>%d %%</B><BR>
    Online Since : <B>%s</B><BR>
    Idle Minutes : <B>%d</B>
    <BR>
    <HR><BR>
    %s<br><BODY BGCOLOR=WHITE><hr><I>Legend:</I><br><br><IMG SRC="free_icon.gif"> : Normal AIM User<br><IMG SRC="aol_icon.gif"> : AOL User <br><IMG SRC="dt_icon.gif"> : Trial AIM User <br><IMG SRC="admin_icon.gif"> : Administrator
nl: Gebruiker : <B>%s</B>  %s <BR>
    %sWaarschuwings nivo: <B>%d %%</B><BR>
    Online tijd : <B>%s</B><BR>
    Inactief (min) : <B>%d</B>
    <BR>
    <HR><BR>
    %s<br><BODY BGCOLOR=WHITE><hr><I>Legenda:</I><br><br><IMG SRC="free_icon.gif"> : Normale AIM gebruiker<br><IMG SRC="aol_icon.gif"> : AOL Gebruiker <br><IMG SRC="dt_icon.gif"> : Test AIM gebruiker <br><IMG SRC="admin_icon.gif"> : Administrator

en: <i>No Information Provided</i>
nl: <i>Geen Informatie Gegeven</i>

en: <i>User has no away message</i>
nl: <i>Gebruiker heeft geen afwezigheids bericht</i>

en: Your connection may be lost.
nl: Uw verbinding is verbroken

en: AOL error
nl: AOL fout

en: Direct IM with %s closed
nl: Directe verbinding met %s afgesloten

en: Unable to open Direct IM
nl: Kan geen directe verbinding openen

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s. Doing this will let them see your IP address, and may be a security risk. Do you wish to continue?
nl: U heeft gekozen om een directe verbinding met %s te openen. Hierdoor kan hij/zij uw IP adres zien en dat kan een veiligheids risico zijn. Wilt u doorgaan?

en: Get Away Msg
nl: Haal afwezigeids bericht op

en: Direct IM
nl: Direct bericht

en: Unfortunately, currently Oscar only allows new user registration by going to http://aim.aol.com/aimnew/Aim/register.adp?promo=106723&pageset=Aim&client=no. Clicking the Register button will open the URL for you.
nl: Helaas staat oscar momenteel alleen nieuwe gebruiker registraties toe door naar http://aim.aol.com/aimnew/Aim/register.adp?promo=106723&pageset=Aim&client=no. te gaan. Klik op de registratie knop om naar de URL te gaan.

note: Below is basically stolen from plugins.c
en: Gaim - Select Perl Script
nl: Gaim - Selecteer Perl script

en: Perl Scripts
nl: Perl scripts

en: Gaim - Plugin List
nl: Gaim Plugin lijst

en: Plugin Error
nl: Plugin Fout

en: Filepath:
nl: Pad:

en: Load
nl: Laden

en: Load a plugin from a file
nl: Laad Plugin uit bestand

en: Configure
nl: Configureren

en: Configure settings of the selected plugin
nl: Instellingen voor Plugin

en: Reload
nl: Herladen

en: Reload the selected plugin
nl: Geselecteerde plugin herladen

en: Unload
nl: Deactiveer

en: Unload the selected plugin
nl: Deactiveer geselecteerde plugin

en: Close this window
nl: Dit venster sluiten

en: All options take effect immediately unless otherwise noted.
nl: Alle opties hebben onmiddelijk effect tenzij anders aangegeven

en: Miscellaneous
nl: Overig

en: Use borderless buttons
nl: Gebruik knoppen zonder rand

en: Show Buddy Ticker
nl: Buddy Ticker tonen

en: Show Debug Window
nl: Debug venster tonen

en: Report Idle Times
nl: Toon inactieve tijd

en: None
nl: Geen

en: Gaim Use
nl: van Gaim

en: X Use
nl: van X

en: Log all conversations
nl: Alle gesprekken loggen

en: Strip HTML from logs
nl: Verwijder HTML uit het logboek

en: Log when buddies sign on/sign off
nl: Log als buddy's zich aan/afmelden

en: Log when buddies become idle/un-idle
nl: Log als buddy's in/actief worden

en: Log when buddies go away/come back
nl: Log als buddy's weggaan of terugkomen

en: Log your own signons/idleness/awayness
nl: Log uw eigen aan/afmeldingen

en: Individual log file for each buddy's signons
nl: Eigen logbestand voor elke buddy aanmelding

en: KFM
nl: kfm/konqueror

en: Pop up new window by default
nl: Open standaard nieuw venster

en: Manual
nl: Handmatig

en: Proxy Options
nl: Proxy Instellingen

en: Not all protocols can use these proxy options. Please see the README file for details.
nl: Niet alle protocollen kunnen de proxy instellingen gebruiken. Zie het README bestand voor info.

en: Buddy List Options
nl: Buddy Lijst Instellingen

en: Buddy List Window
nl: Buddy Lijst Venster

en: Hide IM/Info/Chat buttons
nl: IM/Info/Chat knoppen verbergen

en: Automatically show buddy list on sign on
nl: Automatisch buddylijst tonen bij aanmelden

en: Save Window Size/Position
nl: Venster grootte en positie opslaan

en: Show pictures on buttons
nl: Knoppen met afbeeldingen tonen

en: Group Displays
nl: Groepen weergave

en: Hide groups with no online buddies
nl: Verberg groepen waarin niemand online is

en: Show numbers in groups
nl: Toon aantal leden van groepen

en: Buddy Displays
nl: Buddy weergave

en: Show buddy type icons
nl: Toon buddy type icons

en: Show warning levels
nl: Toon waarschuwings niveau

en: Show idle times
nl: Toon inactieve tijd

en: Conversation Options
nl: Gespreks Opties

en: Keyboard Options
nl: Instellingen Toetsenbord

en: Enter sends message
nl: Enter verzendt het bericht

en: Control-Enter sends message
nl: Ctrl-Enter verzendt het bericht

en: Escape closes window
nl: Esc sluit het venster

en: Control-{B/I/U/S} inserts HTML tags
nl: Ctrl-{B/I/U/S} voegt HTML tags in

en: Control-(number) inserts smileys
nl: Ctrl-(cijfer) voegt Smiley in

en: F2 toggles timestamp display
nl: F2 schakeld Tijdweergave im

en: Display and General Options
nl: Weergave en algemene Instellingen

en: Show graphical smileys
nl: Toon Grafische smileys

en: Show timestamp on messages
nl: Toon tijdweergave in berichten

en: Show URLs as links
nl: Toon URL's als links

en: Highlight misspelled words
nl: Onderstreep fout gespelde woorden

en: Sending messages removes away status
nl: Verzenden van bericht heft afwezigheid op

en: Queue new messages when away
nl: Plaats berichten in wachtrij bij afwezigheid

en: Ignore colors
nl: Text kleur negeren

en: Ignore font faces
nl: Lettertype negeren

en: Ignore font sizes
nl: Lettergrootte negeren

en: Ignore TiK Automated Messages
nl: Negeer automatische Tik berichten

en: Ignore new conversations when away
nl: Negeer conversaties tijdens afwezigheid

en: IM Options
nl: Instellingen Berichten

en: IM Window
nl: Bericht venster

en: Show buttons as:
nl: Toon knoppen als:

en: Pictures And Text
nl: Plaatjes en Text

en: Pictures
nl: Alleen Plaatjes

en: Text
nl: Alleen Text

en: Show all conversations in one tabbed window
nl: Toon gesprekken in een venster met tabbladen

en: Raise windows on events
nl: Haal venster omhoog bij gebeurtenissen

en: Show logins in window
nl: Toon aanmeldingen in venster

en: New window width:
nl: Nieuwe vensterbreedte:

en: New window height:
nl: Nieuwe vensterhoogte:

en: Group Chat Window
nl: Groeps chat venster

en: Show all chats in one tabbed window
nl: Toon alle gesprekken in een venster met tabbladen

en: Show people joining/leaving in window
nl: Toon deelname/wegaan venster

en: Tabbed Window Options
nl: Opties Tabbladen venster

en: IM Tab Placement:
nl: Plaatsing van de tabbladen

en: Top
nl: Boven

en: Bottom
nl: Beneden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Chat Tab Placement:
nl: Chat Tab plaatsing

en: Chat Rooms
nl: Chatruimtes

en: Refresh
nl: Herladen

en: List of available chats
nl: Lijst van toegankelijke chats

en: List of subscribed chats
nl: Lijst van geabonneerde chats

en: Font Options
nl: Instellingen Lettertype

en: Underlined Text
nl: Onderstreepte Text

en: Strike Text
nl: Doorgehaalde Text

en: Select
nl: Selecteren

en: Font Face for Text
nl: Lettertype voor Text

en: Font Size for Text
nl: Lettergrootte voor Text

en: Gaim - Sound Configuration
nl: Gaim - Geluids Configuratie

en: Choose...
nl: Kies...

en: Sound Options
nl: Geluids Instellingen

en: No sounds when you log in
nl: Geen geluid bij aanmelden

en: Sounds while away
nl: Geluid bij afwezigheid

en: Beep instead of playing sound
nl: Piepje in plaats van geluid

en: Command to play sound files
    (%s for filename; internal if empty)
nl: Comando voor het afspelen van geluid
    (%s voor bestandnaam, laat leeg voor intern)

en: Events
nl: Gebeurtenissen

en: Sound when buddy logs in
nl: Geluid als buddy zich aanmeld

en: Sound when buddy logs out
nl: Geluid als buddy zich afmeld

en: Sound when received message begins conversation
nl: Geluid bij starten gesprek

en: Sound when message is received
nl: Geluid bij ontvangen bericht

en: Sound when message is sent
nl: Geluid bij het verzenden van bericht

en: Sound in chat rooms when people enter
nl: Geluid bij het binnengaan van chatruimte

en: Sound in chat rooms when people leave
nl: Geluid bij het weggaan van chatruimte

en: Sound in chat rooms when you talk
nl: Geluid bij het praten in chat ruimtes

en: Sound in chat rooms when others talk
nl: Geluid in chat ruimtes als anderen praten

en: Away Messages
nl: Afwezigheids bericht

en: Don't send auto-response
nl: Geen automatisch antwoord verzenden

en: Auto Away after
nl: Automatisch afwezig na

en: minutes using
nl: Minuten

en: Messages
nl: Afwezigheids berichten

en: Title
nl: Titel

en: Message
nl: Bericht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Make Away
nl: toon afwezig

en: Privacy Options
nl: Privacy Instellingen

en: Set privacy for:
nl: Zet privacy voor:

en: Allow all users to contact me
nl: Gebruikers mogen contact met me opnemen

en: Allow only the users below
nl: Onderstaande gebruikers toestaan

en: Allow List
nl: Toegestaan

en: Deny all users
nl: Alle gebruikers blokeren

en: Block the users below
nl: Onderstaande gebruikers blokeren

en: Block List
nl: Geblokkeerd

en: Gaim - Preferences
nl: Gaim - Voorkeuren

en: Gaim debug output window
nl: Gaim Debug output venster

en: General
nl: Algemeen

en: Conversations
nl: Gesprekken

en: Windows
nl: Venster

en: Sounds
nl: Geluiden

en: You have attempted to load a protocol which was not compiled from the same version of the source as this application was. Unfortunately, because it is not the same version I cannot safely tell you which one it was. Needless to say, it was not successfully loaded.
nl: U heeft geprobeerd een protocol te laden die niet met deze versie is gecompileerd. Omdat het niet dezelfde versie is als bij dit programma wordt gebruikt kan ik helaas niet zeggen welke het was maar werken zal het waarschijnlijk niet.

en: Protocol Error
nl: Protocol fout

en: %s was using %s, which got removed. %s is now offline.
nl: %s gebruikte %s, dat verwijderd is. %s is nu offline.

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Accept?
nl: Accepteren?

en: Accept
nl: Accepteren

en: Gaim - New User Registration
nl: Gaim - Registratie nieuwe gebruiker

en: New User Registration
nl: Registratie nieuwe gebruiker

en: Register new user for
nl: Nieuwe gebruiker aanmelden voor

en: Gaim - Select File
nl: Gaim - Selecteer bestand

en: Gaim - Send File
nl: Gaim - Bestand verzenden

en: You cannot log this account in; you do not have the protocol it uses loaded, or the protocol does not have a login function.
nl: U kunt zich niet aanmelden op dit account. U heeft de plugin niet geladen of het protocol heeft geen aanmeldings functie.

en: Login Error
nl: Aanmeldings Fout

en: (%d messages)
nl: (%d berichten)

en: (1 message)
nl: (1 bericht)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Connection Closed
nl: Verbinding verbroken

en: Waiting for reply...
nl: Wacht op antwoord...

en: TOC has come back from its pause. You may now send messages again.
nl: TOC werkt weer. U kunt nu weer berichten versturen.

en: Chat Error
nl: Chat Fout

en: Password Change Successeful
nl: wachtwoord veranderen succesvol

en: TOC has sent a PAUSE command. When this happens, TOC ignores any messages sent to it, and may kick you off if you send a message. Gaim will prevent anything from going through. This is only temporary, please be patient.
nl: TOC heeft een PAUSE commando verstuurd. Als dit gebeurd negeerd TOC ieder bericht dat verzonden wordt en het kan gebeuren dat uw verbinding verbroken wordt Gaim verhinderdt dat dit gebeurd maar u kunt geen berichten verzenden. Dit is tijdelijk heeft u dus geduld.

en: Community:
nl: Land:

en: Get Dir Info
nl: Haal directory info op

en: Unfortunately, currently TOC only allows new user registration by going to http://aim.aol.com/aimnew/Aim/register.adp?promo=106723&pageset=Aim&client=no. Clicking the Register button will open the URL for you.
nl: Helaas staat TOC momenteel alleen nieuwe gebruiker registraties toe door naar http://aim.aol.com/aimnew/Aim/register.adp?promo=106723&pageset=Aim&client=no. te gaan. Klik op de registratie knop om naar de URL te gaan.

en: Could not connect for transfer!
nl: Kan niet verbinden voor transfer!

en: Could not write file header!
nl: Kan bestandskop niet schrijven!

en: Gaim - Save As...
nl: Gaim - Opslaan als...

en: %s requests %s to accept %d file%s: %s (%.2f %s)%s%s
nl: %s vraagt %s, om bestand %d te accepteren: %s (%.2f %s)%s%s

en: %s requests you to send them a file
nl: %s vraagt u om een bestand te verzenden
