gaim 0.48 - en to sk translation catalogue (497 entries)

en: Available
sk: Prítomný

en: Available for friends only
sk: Prítomný iba pre priateľov

en: Away
sk: Preč

en: Away for friends only
sk: Preč iba pre priateľov

en: Invisible
sk: Neviditeľný

en: Invisible for friends only
sk: Neviditeľný iba pre priateľov

en: Unavailable
sk: Nedostupný

en: Unable to resolve hostname.
sk: Nemôžem rozpoznať meno hostiteľa.

en: Unable to connect to server.
sk: Nemôžem sa pripojiť na server.

en: Invalid response from server.
sk: Neznáma odpoveď zo servra.

en: Error while reading from socket.
sk: Chyba pri čítaní zo socketu.

en: Error while writting to socket.
sk: Chyba pri zápise do socket.

en: Authentification failed.
sk: Autentifikácia neuspešná

en: Unknown Error Code.
sk: Neznámy chybový kód.

en: Gadu-Gadu Error
sk: Chyba Gadu-Gadu

en: Status: %s
sk: Stav: %s

en: Nick:
sk: Prezývka:

en: Gadu-Gadu User
sk: Gadu-Gadu Používateľ

en: Unable to connect.
sk: Nemôžem sa pripojiť.

en: Handshake
sk: Nadväzujem spojenie

en: Connecting to GG server
sk: Pripájam sa na GG server

en: Waiting for server key
sk: Čakám na kľúč zo servra

en: Sending key
sk: Posielam kľúč

en: Send as message
sk: Pošli ako správu

en: Looking up GG server
sk: Hľadám GG server

en: Invalid Gadu-Gadu UIN specified
sk: Napísali ste nesprávne Gadu-Gadu UIN

en: Connect to %s failed
sk: Spojenie na %s prerušené

en: You are trying to send message to invalid Gadu-Gadu UIN!
sk: Pokúšate sa poslať správu na nesprávne Gadu-Gadu UIN!

en: Couldn't get search results
sk: Nemôžem získať výsledky vyhladávania

en: Gadu-Gadu Search Engine
sk: Gadu-Gadu Vyhľadávací Stroj

en: Active
sk: Aktívny

en: yes
sk: Áno

en: no
sk: Nie

en: First name
sk: Meno

en: Second Name
sk: Druhé meno

en: Nick
sk: Prezývka

en: Birth year
sk: Rok narodenia

en: Sex
sk: Pohlavie

note: Line 5
en: City
sk: Mesto

en: Couldn't send search request
sk: Nemôžem poslať požiadavku na vyhladávanie

en: Connect to search service failed (%s)
sk: Pripojenie na vyhladávaciu službu zlyhalo (%s)

en: Directory Search
sk: Vyhladávanie v priečinku

en: Send message through server
sk: Pošli správu cez server

en: Get Info
sk: Získaj Info

en: <B>%s has changed the topic to: %s</B>
sk: <B>%s zmenil tému na: %s</B>

en: No such nick/channel
sk: Žiadna prezývka/kanál

en: IRC Error
sk: Chyba IRC

en: No such server
sk: Žiaden server

en: No nickname given
sk: Nenapísali ste prezývku

en: Unable to write
sk: Nemôžem zapisovať

en: You have been kicked from %s: %s
sk: Boli ste vykopnutý z %s: %s

en: You have left %s
sk: Opustili ste %s

en: IRC Part
sk: Časť IRC

en: Channel:
sk: Kanál:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Room:
sk: Miestnosť:

en: MSN Error
sk: Chyba MSN

en: Gaim was unable to send a message
sk: Gaim nemôže poslať správu

en: Invalid name
sk: Nesprávne meno

en: Join what group:
sk: Ktorú skupinu pripojiť:

en: Direct IM with %s closed
sk: Priame IM s %s zrušené

en: connection error (rend)
sk: chyba spojenia (rend)

en: Disconnected.
sk: Odpojený.

en: You have been disconnected from chat room %s.
sk: Boli ste odpojený z chatovacej miestnosti %s.

en: Chat Error!
sk: Chyba Chatu!

en: Chat is currently unavailable
sk: Chat je teraz nedostupný

en: Couldn't connect to host
sk: Nemôžem sa spojiť s hostiteľom

en: Password sent, waiting for response
sk: Poslané heslo, čakám na odpoveď

en: Logging in %s
sk: Prihlasovanie do %s

en: Send offline message
sk: Pošli správu bez pripojenia

en: internal connection error
sk: vnútorná chyba spojenia

en: Unable to login to AIM
sk: Nemôžem sa prihlásiť do AIM

en: Signon: %s
sk: Prihlásiť: %s

en: Signed off.
sk: Odhlásený.

en: Could Not Connect
sk: Nemôžem sa pripojiť

en: Connection established, cookie sent
sk: Spojenie vytvorené, poslané cookie

note: Incorrect nick/password
en: Incorrect nickname or password.
sk: Nesprávne heslo alebo prezývka.

note: connecting too frequently
en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
sk: Pripájali a odpájali ste sa veľmi často. Počkajte 10 minút, potom skúste znova. Ak budete pokračovať v pripájaní, budete čakať dlhšie.

note: client too old
en: The client version you are using is too old. Please upgrade at
sk: Verzia klienta ktorú používate je velmi stará. Nainštalujte si novú na

en: Authentication Failed
sk: Autentifikácia prerušená

en: Internal Error
sk: Vnútorná chyba

en: Direct IM with %s established
sk: Priame IM spojenie s %s vytvorené

en: You missed %d message%s from %s because %s invalid.
sk: Stratili ste %d správ%s z %s pretože %s je neplatné.

en: You missed %d message%s from %s because %s too large.
sk: Stratili ste %d správ%s z %s pretože %s je príliš veľké.

en: You missed %d message%s from %s because the rate limit has been exceeded.
sk: Stratili ste %d správ%s z %s pretože ste vyčerpali limit správ.

en: You missed %d message%s from %s because they are too evil.
sk: Stratili ste %d správ%s z %s pretože sú velmi zlí.

en: You missed %d message%s from %s because you are too evil.
sk: Stratili ste %d správ%s z %s pretože ste velmi zlý.

en: You missed %d message%s from %s for unknown reasons.
sk: Stratili ste %d správ%s z %s z neznámych dôvodov.

en: Gaim - Error
sk: Gaim - Chyba

en: Your message to %s did not get sent: %s
sk: Vaša správa %s nebola poslaná: %s

en: Reason unknown
sk: Dôvod neznámy

en: User information for %s unavailable: %s
sk: Informácie o používateľovi %s su neprístupné: %s

en: Username : <B>%s</B>  %s <BR>
    %sWarning Level : <B>%d %%</B><BR>
    Online Since : <B>%s</B><BR>
    Idle Minutes : <B>%d</B>
    <BR>
    <HR><BR>
sk: Používateľské meno: <B>%s</B>  %s <BR>
    %sÚroveň výstrahy : <B>%d %%</B><BR>
    Prihlásený od : <B>%s</B><BR>
    Nečinný minút : <B>%d</B>
    <BR>
    <HR><BR>

en: <br><BODY BGCOLOR=WHITE><hr><I>Legend:</I><br><br><IMG SRC="free_icon.gif"> : Normal AIM User<br><IMG SRC="aol_icon.gif"> : AOL User <br><IMG SRC="dt_icon.gif"> : Trial AIM User <br><IMG SRC="admin_icon.gif"> : Administrator
sk: <br><BODY BGCOLOR=WHITE><hr><I>Legenda:</I><br><br><IMG SRC="free_icon.gif"> : Normálny AIM používateľ<br><IMG SRC="aol_icon.gif"> : AOL používateľ <br><IMG SRC="dt_icon.gif"> : Skúšobný AIM používateľ <br><IMG SRC="admin_icon.gif"> : Administrátor

en: <i>No Information Provided</i>
sk: <i>Neposkytnuté žiane informácie</i>

en: <i>User has no away message</i>
sk: <i>Používateľ nemá žiadnu 'Preč' správu</i>

en: Your connection may be lost.
sk: Vaše spojenie može byť prerušené.

en: AOL error
sk: Chyba AOL

en: Error
sk: Chyba

en: Exchange:
sk: Výmena:

en: Unable to open Direct IM
sk: Nemôžem otvoriť Priame IM spojenie

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s. Doing this will let them see your IP address, and may be a security risk. Do you wish to continue?
sk: Vybrali ste otvorenie Priameho IM spojenia s %s. Toto dovolí iným používateľom vidieť Vašu IP adresu, može to byť bezpečnostné riziko. Želáte si pokračovať

en: Direct IM
sk: Priame IM

en: Unable to write file %s.
sk: Nemôžem vytvoriť súbor %s.

en: Unable to read file %s.
sk: Nemôžem čítať súbor %s.

en: Message too long, last %s bytes truncated.
sk: Správa je veľmi dlhá, posledných %s bitov bude vymazaných.

en: %s not currently logged in.
sk: %s nie je v súčastnosti prihlásený.

en: Warning of %s not allowed.
sk: Výstraha %s nie je povolená.

en: A message has been dropped, you are exceeding the server speed limit.
sk: Správa bola zahodená, prekročili ste obmedzenia rýchlosti servra.

en: Chat in %s is not available.
sk: Chat %s nie je prístupný.

en: You are sending messages too fast to %s.
sk: Posielate správy príliš rýchlo do %s.

en: Need more qualifiers.
sk: Potrebujem viac kvalifikátorov.

en: Email lookup restricted.
sk: Vyhladávanie podla emailu je obmedzené.

en: Keyword ignored.
sk: Ignorované kľúčové slovo.

en: No keywords.
sk: Žiadne kľúčové slovo.

en: Country not supported.
sk: Krajina nie je podporovaná.

en: Failure unknown: %s.
sk: Neznáma chyba: %s.

en: The service is temporarily unavailable.
sk: Služba je dočasne neprístupná.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently.  Wait ten minutes and try again.  If you continue to try, you will need to wait even longer.
sk: Pripájali a odpájali ste sa príliš často. Počkajte desať minút a skúste znova. Ak sa stále pokúšate pripájať, budete musieť čakať dlhšie.

en: An unknown signon error has occurred: %s.
sk: Objavila sa neznáma chyba pri prihlasovaní: %s.

en: An unknown error, %d, has occured.  Info: %s
sk: Objavila sa, %d, neznáma chyba. Informácie: %s

en: Connection Closed
sk: Spojenie ukončené

en: Waiting for reply...
sk: Čakajte na odozvu...

en: Chat Error
sk: Chyba Chatu

en: Password Change Successeful
sk: Heslo bolo úspešne zmenené

en: Gaim - Password Change
sk: Gaim - Zmena hesla

en: Could not connect for transfer!
sk: Nemôžem sa spojiť pre prenos!

en: Could not write file header!
sk: Nemôžem zapísať hlavičku súboru!

en: Gaim - Save As...
sk: Gaim - Uložiť ako...

en: Your message did not get sent.
sk: Vaša správa nebola poslaná.

en: Class:
sk: Trieda:

en: Recipient:
sk: Prijímateľ:

en: About Gaim v%s
sk: O aplikácii Gaim v%s

en: Gaim is a client that supports AOL's Instant Messenger protocol. It is written
    using Gtk+ and is licensed under the GPL.
    
    URL:
sk: Gaim je klient podporujúci protokol AOL Instant Messenger. Bol napísaný 
    použitím Gtk+ a je licencovaný pod GPL.
    
    URL:

en: 
    
    IRC: #gaim on irc.openprojects.net
sk: 
    
    IRC: #gaim na irc.openprojects.net

en: Rob Flynn (maintainer)               rob@marko.net
    Eric Warmenhoven (lead coder)  warmenhoven@yahoo.com
    
    Benjamin Miller
    Decklin Foster
    Sean Egan
    Jim Duchek
    Mark Spencer (original author)   markster@marko.net
sk: Rob Flynn (koordinátor)                rob@marko.net
    Eric Warmenhoven (hlavný programátor)  warmenhoven@yahoo.com
    
    Benjamin Miller
    Decklin Foster
    Sean Egan
    Jim Duchek
    Mark Spencer (originálny autor)   markster@marko.net

en: Close
sk: Zatvoriť

note: this makes the sizes not work. GTK_WIDGET_SET_FLAGS(button, GTK_CAN_DEFAULT); gtk_widget_grab_default(button);
en: Web Site
sk: Internetová stránka

en: Relax, help is just around the corner. The first thing you'll need to do is get an AIM account; you can get one from http://aim.aol.com/. Just click the button that says "New Users" and you can create an account that way. Once you have your account, enter the username and password into the login window that comes up when you start Gaim, and click the Signon button. Once you're online, you can talk to one of the Gaim developers for more assistance; their contact information is in the AUTHORS file in the Gaim source, or at
sk: Relac, pomoc je za rohom. Prvú vec, ktorú musíte urobiť je získať AIM konto; možete to urobiť na http://aim.aol.com. Iba kliknite na tlačítko "New Users" a možete konto vytvoriť touto cestou. Potom ako vytvoríte Vaše konto, vpíšte použivateľské meno a heslo do prihlasovacieho okna, ktoré sa objavý po štarte aplikácie Gaim, a potom kliknite na tlačidlo Prihlásiť. Keď ste pripojený, môžete sa rozprávať s niektorým s vývojárov Gaim-u, ak potrebujete daľšiu pomoc; ich kontaktné informácie sú v súbore AUTHORS v zdrojovom kóde Gaim-u, alebo v

en: contactinfo.php. If you can't get online and still need more assistance, feel free to email us at gaim@marko.net. Thanks for using Gaim!
sk: contactinfo.php. Ak sa nemožete pripojiť a stále potrebujete daľšiu pomoc, bez obáv pošlite email na gaim@marko.net. Ďakujeme za používanie Gaim-u!

en: Signoff
sk: Odhlásiť

en: Signon Error
sk: Chyba pri prihlasovaní

en: Gaim - Login
sk: Gaim - Prihlásenie

en: Screen Name:
sk: Meno obrazovky:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Quit
sk: Odchod

en: Accounts
sk: Kontá

en: Signon
sk: Prihlásiť

en: Help!
sk: Pomoc!

en: Options
sk: Voľby

en: Attempting to sign on....
sk: Pokúšam sa prihlásiť....

en: Offline. Click to bring up login box.
sk: Nepripojený. Kliknite pre otvorenie prihlasovacieho okna.

en: Away.
sk: Preč.

en: New Away Message
sk: Nová 'Preč' správa

en: Can't create Gaim applet!
sk: Nemôžem vytvoriť applet Gaim!

en: I'm Back!
sk: Som späť!

en: Back
sk: Späť

en: Remove Away Message
sk: Odstráň 'Preč' správu

en: Set All Away
sk: Nastav všetko na 'Preč'

note: Put the buttons in the box
en: Add
sk: Pridať

en: Group
sk: Skupina

en: Remove
sk: Zrušiť

en: View Log
sk: Pozrieť záznam

en: Rename
sk: Premenovať

en: Un-Alias
sk: Zrušiť alias

en: Buddy Icon
sk: Kamarátova ikona

en: Voice
sk: Hlas

en: Get File
sk: Získať súbor

en: Send File
sk: Poslať súbor

en: Games
sk: Hry

en: Logged in: %s
sk: Pihlásený v: %s

en: Warnings: %d%%
sk: Výstrahy: %d%%

en: Alias: %s               
    Screen Name: %s
    %s%s%s%s%s%s
sk: Alias: %s               
    Meno obrazovky: %s
    %s%s%s%s%s%s

en: %s logged in.
sk: %s prihlásený.

en: %s logged out.
sk: %s odhlásený.

en: Information on selected Buddy
sk: Informácie o vybratom kamarátovi

en: Start/join a Buddy Chat
sk: Začať/Pripojiť sa k chatu s kamarátom

en: Activate Away Message
sk: Aktivuj 'Preč' správu

en: File
sk: Súbor

en: Add A Buddy
sk: Pridať kamaráta

en: Join A Chat
sk: Pripojiť sa k chatu

en: Get User Info
sk: Získať informácie o užívateľovi

en: Import Buddy List
sk: Importuj zoznam kamarátov

en: Tools
sk: Nástroje

en: Protocol Actions
sk: Akcie protokolu

en: View System Log
sk: Pozrieť systémový záznam

en: Load Script
sk: Nahrať skript

en: Unload All Scripts
sk: Zrušiť všetky skripty

en: List Scripts
sk: Zoznam scriptov

en: Help
sk: Pomoc

en: About Gaim
sk: O aplikácii Gaim

en: Buddy List
sk: Zoznam kamarátov

en: Add a new Buddy
sk: Pridať nového kamaráta

en: Add a new Group
sk: Pridať novú skupinu

en: Remove selected Buddy/Group
sk: Vymazať vybratého kamaráta/skupinu

en: Online
sk: Pripojený

en: Edit Buddies
sk: Editovať kamarátov

en: Gaim - Buddy List
sk: Gaim - Zoznam kamarátov

en: Join Chat
sk: Pripojiť sa k chatu

en: Buddy Chat
sk: Chat s kamarátom

en: Join Chat As:
sk: Pripojiť sa k chatu ako:

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Join
sk: Pripojiť

en: Invite
sk: Pozvať

en: Buddy
sk: Kamarát

en: Message
sk: Správa

en: Gaim - Invite Buddy Into Chat Room
sk: Gaim - Pozvať kamaráta do chatovacej miestnosti

en: Un-Ignore
sk: Od-ignorovať

en: Ignore
sk: Ignorovať

note: don't remove them from ignored in case they re-enter
en: %d %s in room
sk: %d %s v miestnosti

en: %s entered the room.
sk: %s vstúpil do miestnosti.

en: %s is now known as %s
sk: %s je teraz známy ako %s

en: %s left the room.
sk: %s opustil miestnosť.

en: Gaim - Group Chats
sk: Gaim - Skupinové chaty

en: Topic:
sk: Téma:

en: 0 people in room
sk: 0 ľudí v miestnosti

en: Send
sk: Poslať

en: Block
sk: Blokovať

en: Warn
sk: Varovať

en: Gaim - Save Conversation
sk: Gaim - Ulož konverzáciu

en: Removing '%s' from buddylist.
sk: Mažem '%s' zo zoznamu kamaratov.

en: Unable to send message: too large
sk: Nemôžem poslať správu: veľmi veľká

en: Message Error
sk: Chyba správy

en: Unable to send message: Unknown reason
sk: Nemôžem poslať správu: Neznámy dôvod

en: Setting position to %d
sk: Nastaviť pozíciu na %d

en: Bold Text
sk: Tučný text

en: Bold
sk: Tučný

en: Italics
sk: Kurzíva

en: Underline Text
sk: Podčiarknutý text

en: Underline
sk: Podčiarknutý

en: Strike through Text
sk: Prečiarknutý text

en: Strike
sk: Prečiarknutý

en: Decrease font size
sk: Zmenšiť veľkosť fontu

en: Small
sk: Malý

en: Normal font size
sk: Normálna veľkosť fontu

en: Normal
sk: Normálny

en: Increase font size
sk: Zväčšiť veľkost fontu

en: Big
sk: Veľký

en: Select Font
sk: Vybrať font

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Color
sk: Farba

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Insert Link
sk: Vložiť odkaz

en: Link
sk: Odkaz

en: Insert smiley face
sk: Vložiť smajlíka

en: Smiley
sk: Smajlík

en: Enable logging
sk: Povoliť zaznamenávanie

en: Logging
sk: Zanamenávanie

en: Save Conversation
sk: Uložiť konverzáciu

en: Save
sk: Uložiť

en: Enable sounds
sk: Povoliť zvuky

en: Sound
sk: Zvuk

en: Gaim - Conversations
sk: Gaim - Konverzácie

en: Send message as:
sk: Poslať správu ako:

en: Gaim - Save Icon
sk: Gaim - Uložiť ikonu

en: Disable Animation
sk: Nepovoliť animácie

en: Enable Animation
sk: Povoliť animácie

en: Hide Icon
sk: Skryť ikonu

en: Save Icon As...
sk: Uložiť ikonu ako...

en: Gaim - IM user
sk: Gaim - IM používateľ

en: User:
sk: Používateľ:

note: Finish up
en: Gaim - Get User Info
sk: Gaim - Získať informácie o používatelovi

en: Buddies
sk: Kamaráti

en: Add Group
sk: Pridať skupinu

en: Gaim - Add Group
sk: Gaim - Pridať skupinu

en: Gaim - Add Buddy
sk: Gaim - Pridať kamaráta

en: Add Buddy
sk: Pridať kamaráta

en: Contact
sk: Kontakt

note: Set up stuff for the account box
en: Add To
sk: Pridať k

en: Account
sk: Konto

en: Open IM Window
sk: Otvoriť IM okno

en: Popup Notification
sk: Zobraziť notifikáciu

en: Send Message
sk: Poslať správu

en: Allow Web Searches To Find Your Info
sk: Povoliť Internetovým vyhladávačom nájsť informácie o Vás

note: Line 1
en: First Name
sk: Prvé meno

note: Line 2
en: Middle Name
sk: Druhé meno

note: Line 3
en: Last Name
sk: Priezvisko

note: Line 6
en: State
sk: Štát

note: Line 7
en: Country
sk: Krajina

en: Gaim - Change Password Error
sk: Gaim - Chyba zmeny hesla

en: Fill out all fields completely
sk: Vyplňte všetky políčka

en: Change Password
sk: Zmeniť heslo

en: Original Password
sk: Staré heslo

en: New Password
sk: Nové heslo

en: New Password (again)
sk: Nové heslo (znova)

en: Gaim - Set User Info
sk: Gaim - Nastaviť informácie o používateľovi

en: Below are the results of your search:
sk: Nižšie sú výsledky vyhľadávania:

en: Permit
sk: Povoliť

en: Deny
sk: Zamietnuť

en: Gaim - Add Permit
sk: Gaim - Pridať povolenie

en: Gaim - Add Deny
sk: Gaim - Pridať zákaz

en: Gaim - Log Conversation
sk: Gaim - Zaznamenaj konverzáciu

en: Search for Buddy
sk: Nájsť kamaráta

en: Gaim - Find Buddy By Info
sk: Gaim - Nájsť kamaráta podľa informácie

en: Gaim - Find Buddy By Email
sk: Gaim - Nájsť kamaráta podľa emailu

note: Right side: frame with description and the filepath of plugin
en: Description
sk: Popis

en: Gaim - Add URL
sk: Gaim - Pridať URL

en: Select Text Color
sk: Veberte farbu textu

en: Select Background Color
sk: Vyberte farbu pozadia

en: Import to:
sk: Importuj do:

en: Gaim - Import Buddy List
sk: Gaim - Importuj zoznam kamarátov

note: We shouldn't allow a blank title
en: You cannot create an away message with a blank title
sk: Nemôžete vytvoriť 'Preč' správu s prázdnym názvom

note: We shouldn't allow a blank message
en: You cannot create an empty away message
sk: Nemôžete vytvoriť prázdnu 'Preč' správu

en: Gaim - New away message
sk: Gaim - Nová 'Preč' správa

en: New away message
sk: Nová 'Preč' správa

en: Away title:
sk: Názov 'Preč':

en: Use
sk: Použiť

en: Save & Use
sk: Uložiť a Použiť

note: show everything
en: Smile!
sk: ???

en: Alias Buddy
sk: Alias kamaráta

en: Gaim - Alias Buddy
sk: Gaim - Alias kamaráta

en: Gaim - Save Log File
sk: Gaim - Uložit záznamový súbor

en: Unable to remove file %s - %s
sk: Nemôžem vymazať súbor %s - %s

en: Really clear log?
sk: Skutočne vymazať záznamy?

en: Okay
sk: OK

en: Date
sk: Dátum

en: Conversation
sk: Konverzácia

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Gaim - Rename Group
sk: Gaim - Premenovať skupinu

en: Rename Group
sk: Premenovať Skupinu

en: New name:
sk: Nové meno

en: Gaim - Rename Buddy
sk: Gaim - Premenovať kamaráta

en: Rename Buddy
sk: Premenovať kamaráta

note: Below is basically stolen from plugins.c
en: Gaim - Select Perl Script
sk: Gaim - Vyberte si Perlový skript

en: Could not open config file %s.
sk: Nemôžem otvoriť konfiguračný súbor %s.

en: Preferences Error
sk: Chyba ???

en: Receieved: '%s'
sk: Obdržané: '%s'

en: g003: Error opening connection.
sk: g003: Chyba pri otváraní spojenia.

en: Gaim - Load Buddy Icon
sk: Gaim - Nahrať ikonu kamaráta

en: Buddy Icon File:
sk: Súbor s ikonami kamarátov:

en: Browse
sk: Prehliadať

en: Reset
sk: Zrušiť

en: Screenname:
sk: ???meno:

en: Protocol:
sk: Protokol:

en: Remember Password
sk: Zapamätať heslo

en: Auto-Login
sk: Aotomatické prihlasovanie sa

en: New Mail Notifications
sk: Upozorňovanie na nové správy

en: Gaim - Modify Account
sk: Gaim - Zmeniť konto

en: Enter Password
sk: Vložte heslo

en: Are you sure you want to delete %s?
sk: Ste si, že chcete vymazat %s

en: Gaim - Account Editor
sk: Gaim - Editor kônt

en: Select All
sk: Vybrať Všetky

en: Select None
sk: Vybrat Žiaden

en: Modify
sk: Zmeniť

en: Sign On/Off
sk: Prihlásiť/Odhlásiť

en: Delete
sk: Zmazať

en: %s
    %s was unable to sign on: %s
sk: %s
    %s nebol schopný prihlásiť sa do: %s

en: Perl Scripts
sk: Perlové skripty

en: Gaim - Plugin List
sk: Gaim - Zoznam pluginov

en: Gaim - Plugins
sk: Gaim - Pluginy

en: Filepath:
sk: Cesta k súboru:

en: Load
sk: Nahrať

en: Load a plugin from a file
sk: Nahraj plugin zo súboru

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Configure settings of the selected plugin
sk: Konfigurovat nastavenia zvoleného pluginu

en: Reload
sk: Znovu nahrať

en: Reload the selected plugin
sk: Znovu nahrať zvolený plugin

en: Unload
sk: Zrušiť

en: Unload the selected plugin
sk: Zrušiť zvolený plugin

en: Close this window
sk: Zatvor toto okno

en: General Options
sk: Všeobecné voľby

en: All options take effect immediately unless otherwise noted.
sk: Všetky voľby sa ihneď použijú, pokiaľ nie je napísané inak.

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Use borderless buttons
sk: Použi tlačítka bez okrajov

en: Show Debug Window
sk: Zobraz ladiace okno

en: Report Idle Times
sk: Reportuj počet nečinností

en: None
sk: Žiadne

en: Gaim Use
sk: Gaim Použiť

en: Log all conversations
sk: Zaznamenať vsetky rozhovory

en: Strip HTML from logs
sk: Zruš HTML zo záznamov

en: Log when buddies sign on/sign off
sk: Zaznamenať keď sa kamaráti prihlásia/odhlásia

en: Log when buddies become idle/un-idle
sk: Zaznamenať keď sa kamaráti stanú nečinnými/činnými

en: Log when buddies go away/come back
sk: Zaznamenať keď kamaráti odídu preč/vrátia sa

en: Log your own signons/idleness/awayness
sk: Zaznamenať vlastné prihlásenia/nečinnosti/odchody preč

en: Individual log file for each buddy's signons
sk: Samostatný záznamový súbor pre každého pripojeného kamaráta

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Pop up new window by default
sk: Štandadne otvor nové okno

en: Manual
sk: Návod

en: Proxy Options
sk: Voľby proxy

en: Not all protocols can use these proxy options. Please see the README file for details.
sk: Nie všetky protokoly možu použiť tieto voľby proxy. Pozrite si,
    prosím, README súbor pre detaily.

en: Proxy Type
sk: Typ proxy

en: No Proxy
sk: Bez proxy

en: Host
sk: Hostiteľ

en: User
sk: Používateľ

en: Password
sk: Heslo

en: Buddy List Options
sk: Voľby zoznamu kamáratov

en: Buddy List Window
sk: Okno zo zoznamom kamarátov

en: Hide IM/Info/Chat buttons
sk: Skryť tlačítka IM/Informácie/Chat

en: Automatically show buddy list on sign on
sk: Automaticky zobraz zoznam kamarátov pri prihlásení

en: Save Window Size/Position
sk: Ulož veľkost/pozíciu okna

en: Show pictures on buttons
sk: Zobraz obrázky na tlačítkach

en: Group Displays
sk: Zobrazenia skupiny

en: Hide groups with no online buddies
sk: Skryť skupiny so žiadnymi propojenými kamarátmi

en: Show numbers in groups
sk: Zobraz čísla v skupinách

en: Conversation Options
sk: Voľby konverzácie

en: Keyboard Options
sk: Voľby klávesnice

en: Enter sends message
sk: Enter pošle správu

en: Control-Enter sends message
sk: Control-Enter pošle správu

en: Escape closes window
sk: Tlačidlo Escape zatvorí okno

en: Control-{B/I/U/S} inserts HTML tags
sk: Control-{B/I/U/S} vloží HTML značky

en: Control-(number) inserts smileys
sk: Control-(číslo) vloží smajlíka

en: Display and General Options
sk: Voľby zobrazenia a všeobecné voľby

en: Show graphical smileys
sk: Zobraz smajlíkov graficky

en: Show timestamp on messages
sk: Zobraz časovú značku pri správach

en: Show URLs as links
sk: Zobraz URL ako linky

en: Highlight misspelled words
sk: Zvýrazni nesprávne písané slová

en: Sending messages removes away status
sk: Posielanie správ zruší stav 'Preč'

en: Queue new messages when away
sk: Keď som 'Preč' nové správy zaraď do rady

en: Ignore colors
sk: Ignoruj farby

en: Ignore font faces
sk: Ignoruj vzhľady fontu

en: Ignore font sizes
sk: Ignoruj veľkosti fontu

en: Ignore TiK Automated Messages
sk: Ignoruj TiK automatické správy

en: Ignore new conversations when away
sk: Ignoruj novú konverzáciu keď ste 'Preč'

en: IM Options
sk: Voľby IM

en: IM Window
sk: IM okno

en: Show buttons as:
sk: Zobraz tlačítka ako:

en: Pictures And Text
sk: Obrázky a text

en: Pictures
sk: Obrázky

en: Show all conversations in one tabbed window
sk: Zobraz všetky konverzácie v jednom okne so záložkami

en: Raise windows on events
sk: Zväčšiť okno pri udalostiach

en: Show logins in window
sk: Zobraz prihlasovacie mená v okne

en: Window Sizes
sk: Veľkosti okna

en: New window width:
sk: Výška nového okna:

en: New window height:
sk: Šírka nového okna:

en: Entry widget height:
sk: Výška vstupného okienka:

en: Tab Placement
sk: Poloha záložky

en: Top
sk: Hore

en: Bottom
sk: Dole

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Buddy Icons
sk: Kamarátova ikona

en: Hide Buddy Icons
sk: Skryť ikony kamarátov

en: Chat Options
sk: Voľby chatu

en: Group Chat Window
sk: Okno skupinového chatu

en: Show all chats in one tabbed window
sk: Zobraz všetky chaty v jednom okne so záložkami

en: Show people joining/leaving in window
sk: Zobraz ľudí pripájajúcich/odchádzajúcich v okne

en: Font Options
sk: Voľby fontov

en: Italic Text
sk: Kurzíva

en: Select
sk: Vybrať

en: Font Face for Text
sk: Vzhľad fontu pre text

en: Font Size for Text
sk: Veľkosť fontu pre text

en: Gaim - Sound Configuration
sk: Gaim - Nastavenie zvukov

en: Choose...
sk: Vyberte...

en: Sound Options
sk: Zvuky Voľby

en: No sounds when you log in
sk: Ziadne zvuky keď sa prihlásite

en: Sounds while away
sk: Zvuky pokiaľ ste 'Preč'

en: Sound Player:
sk: Zvukový prehrávač:

en: Command to play sound files
    (%s for filename; internal if empty)
sk: Príkaz na prehrávanie zvukových súborov
    (%s pre meno súboru; vnútorný ak je prázdny)

en: Events
sk: Udalosti

en: Sound when buddy logs in
sk: Zvuk keď sa kamarát prihlási

en: Sound when buddy logs out
sk: Zvuk keď sa kamarát odhlási

en: Sound when received message begins conversation
sk: Zvuk keď dostanete správu o začiatku konverzácie

en: Sound when message is received
sk: Zvuk keď dostanete správu

en: Sound when message is sent
sk: Zvuk keď pošlete správu

en: Sound in chat rooms when people enter
sk: Zvuk v chatovacej miestnosti keď ľudia vstúpia

en: Sound in chat rooms when people leave
sk: Zvuk v chatovacej miestnosti keď ľudia odídu

en: Sound in chat rooms when you talk
sk: Zvuk v chatovacej miestnosti keď sa rozprávate

en: Sound in chat rooms when others talk
sk: Zvuk v chatovacej miestnosti keď sa rozprávaju iní

en: Away Messages
sk: 'Preč' správy

en: Don't send auto-response
sk: Neposlať aotumatickú odpoveď

en: Auto Away after
sk: Automaticky 'Preč' po

en: minutes using
sk: minút používa

en: Messages
sk: Správy

en: Title
sk: Názov

en: Edit
sk: Edituj

en: Make Away
sk: Urob 'Preč'

en: Privacy Options
sk: Voľba Súkromie

en: Set privacy for:
sk: Nastav bezpečnosť pre:

en: Allow all users to contact me
sk: Povoľ všetkým požívateľom kontaktovať ma

en: Allow only the users below
sk: Povoľ iba nižšie uvedených používateľov

en: Allow List
sk: Zoznam povolených

en: Deny all users
sk: Odmietnuť všetkých používateľov

en: Block the users below
sk: Blokovať nižšie uvedených používateľov

en: Block List
sk: Zoznam blokovaných

en: Gaim - Preferences
sk: Gaim - Nastavenia

en: Gaim debug output window
sk: Gaim vonkajšie ladiace okno

en: General
sk: Hlavné

en: Conversations
sk: Konverzácie

en: Sounds
sk: Zvuky

en: Privacy
sk: Súkromie

en: You have attempted to load a protocol which was not compiled from the same version of the source as this application was. Unfortunately, because it is not the same version I cannot safely tell you which one it was. Needless to say, it was not successfully loaded.
sk: Pokúsili ste sa nahrať protokol, ktorý nebol zkompilovaný z tej istej verzie zdrojového kódu ako aplikácia. Žiaľ, pretože to nie je rovnaká verzia nemôžem Vám povedať ktorá to je. Samozrejme, protokol nebol uspešne nahraný.

en: Protocol Error
sk: Chyba Protokolu

en: %s was using %s, which got removed. %s is now offline.
sk: %s používal %s, ktorý bol zmazaný. %s je teraz nepripojený.

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Accept?
sk: Akceptovať?

en: Accept
sk: Akceptovať

en: Gaim - New Mail
sk: Gaim - Nová Pošta

en: Open Mail
sk: Otvoriť poštu

en: %s%s%s%s has made %s their buddy%s%s%s
sk: %s%s%s%s urobil %s jeho kamaráta%s%s%s

en: 
    
    Do you wish to add them to your buddy list?
sk: 
    
    Želáte si pridať ich do Vášho zoznamu kamarátov?

en: Please enter your password
sk: Zadajte, prosím, Vaše heslo

en: You cannot log this account in; you do not have the protocol it uses loaded, or the protocol does not have a login function.
sk: Nemožete sa prihlásiť na toto konto, nemáte nahraný protokol, alebo protokol nemá funkciu prihlásenia

en: Login Error
sk: Chyba pri Prihlasovaní

en: (%d messages)
sk: (%d správ)

en: (1 message)
sk: (1 správa)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie
