gaim - en to lt translation catalogue (1294 entries)

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Cipher Test
lt: Šifro testas

en: Buddy is idle
lt: Draugas neveiklus

en: Buddy is away
lt: Draugas išėjęs

en: Buddy is "extended" away
lt: Draugas ilgam išėjęs

en: Buddy is offline
lt: Draugas atsijungęs

en: Point values to use when...
lt: Pažymėti reikšmes, kurias naudos, kai...

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Contact Priority
lt: Kontakto svarba

note: make the network configuration frame
en: Network Configuration
lt: Tinklo nustatymai

en: TCP port
lt: TCP prievadas

en: UDP port
lt: UDP Prievadas

note: add enabled / disabled
en: Enabled
lt: Įgalinta

en: Disabled
lt: Uždraustas

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
lt[0]: %d neperskaityta žinutė nuo %s
lt[1]: %d neperskaitytos žinutės nuo %s
lt[2]: %d neperskaitytų žinučių nuo %s

en: Unread Messages
lt: Neperskaitytos žinutės

en: New Message...
lt: Nauja žinutė...

en: Join A Chat...
lt: Jungtis į kanalą...

en: Accounts
lt: Abonentai

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: File Transfers
lt: Bylų perdavimas

en: Mute Sounds
lt: Nutildyti garsus

note: TODO: need a submenu to change status, this needs to "link" * to the status in the buddy list gtkstatusbox
en: Quit
lt: Išeiti

en: Never
lt: Niekada

en: Always
lt: Visada

en: When my nick is said
lt: Kai mano slapyvardis paminimas

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: System Tray Icon
lt: Systeminio skydelio ikona

note: *< name *< version *  summary
en: Displays an icon for Gaim in the system tray.
lt: Rodo Gaim ikoną sistemos skydelyje.

en: By conversation count
lt: Pagal pokalbių skaičių

en: Number of conversations per window
lt: Pokalbių lange skaičius

note: *< name *< version
en: Extra conversation placement options.
lt: Papildomi pokalbio langų nustatymai.

note: *< summary *  description
en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
lt: Nustato pokalbių skaičių lange, skiria tiesiogines žinutes bei susirašinėjimo langus.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Gaim File Control
lt: Gaim bylų kontrolė

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Allows you to control Gaim by entering commands in a file.
lt: Leidžia valdyti Gaim'ą per komandas, įrašytas byloje.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Gaim Demonstration Plugin
lt: Parodomasis Gaim Įskiepis

en: Cursor Color
lt: Žymeklio spalve

en: Secondary Cursor Color
lt: Antrinė žymeklio spalva

en: GtkTreeView Horizontal Separation
lt: GtkTreeView horizontalus atskyrimas

en: Log Viewer
lt: Žurnalo peržiūra

en: Request Dialog
lt: Užklausos dialogas

en: GTK+ Interface Font
lt: GTK+ sąsajos šriftas

en: Write a gtkrc file with these settings to %s
lt: Išsaugoti gtkrc bylą su šiomis nuostatomis į %s

en: Re-read gtkrc files
lt: Iš naujo perskaityti gtkrc failus

en: Gaim GTK+ Theme Control
lt: Gaim GTK+ temų kontrolė

note: Configuration frame
en: Mouse Gestures Configuration
lt: Pelės gestų nustatymai

en: Middle mouse button
lt: Vidurinis pelės mygtukas

en: Right mouse button
lt: Dešnys pelės mygtukas

note: "Visual gesture display" checkbox
en: _Visual gesture display
lt: _Vaizdinis gestų rodymas

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Mouse Gestures
lt: Pelės gestai

note: *< name *< version *  summary
en: Provides support for mouse gestures
lt: Pelės gestų palaikymas

en: Name
lt: Vardas

en: Instant Messaging
lt: Greitosios žinutės

note: Add the label.
en: Select a person from your address book below, or add a new person.
lt: Pasirinkite žmogų iš savo adresų knygelės, arba įveskite naują.

note: "Search"
en: Search
lt: Ieškoti

en: Group:
lt: Grupė:

note: "New Person" button
en: New Person
lt: Naujas žmogus

note: "Select Buddy" button
en: Select Buddy
lt: Pasirinkti draugą

note: Add the expander
en: User _details
lt: Vartotojo detalės

note: "Associate Buddy" button
en: _Associate Buddy
lt: _Susieti draugą

en: None
lt: Nieko

en: Buddies
lt: Draugai

en: Add to Address Book
lt: Įtraukti į adresų knygelę

en: Send E-Mail
lt: Siųsti El. paštą

note: Configuration frame
en: Evolution Integration Configuration
lt: Evolution palaikymo derinimas

en: Account
lt: Abonentas

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Evolution Integration
lt: Evolution palaikymas

en: Account type:
lt: Abonento tipas:

note: Optional Information section
en: Optional information:
lt: Papildoma informacija:

note: Label
en: Buddy Icon
lt: Draugo paveiksliukas

en: First name:
lt: Vardas:

en: Last name:
lt: Pavardė:

en: E-mail:
lt: El. paštas

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: GTK Signals Test
lt: GTK signalų testas

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all ui signals are working properly.
lt: Testas skirtas nustatyti ar visi signalai veikia.

en: History
lt: Istorija

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
lt: Parodo išsaugotus pokalbius naujuose pokalbiuose.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Iconify on Away
lt: Pranešti apie išėjimą

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
lt: Praneša visiems bičiuliams kai jūs išeinate.

en: Minutes
lt: Minutės

en: I'dle Mak'er
lt: Neaktyvumo darytojas

en: Set Account Idle Time
lt: Nustatyti abonento neaktyvumo laiką

en: _Set
lt: Nu_statyti

en: _Cancel
lt: _Atšaukti

en: Unset Account Idle Time
lt: Nuimti abonento neaktyvumo laiką

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
lt: Nuimti neaktyvumo laiką visiems abonentams

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: IPC Test Client
lt: IPC testavimo klientas

note: *< name *< version *  summary
en: Test plugin IPC support, as a client.
lt: Išbandyti įskiepio IPC palaikymą kaip klientui.

en: User is offline.
lt: Vartotojas atsijungęs...

en: Message could not be sent.
lt: Žinutė negali būti išsiųsta

en: Mail Checker
lt: Pašto tikrintojas

en: Checks for new local mail.
lt: Tikrina vietinį paštą.

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
lt: Įdeda mažą langelį į draugų sąrašą, kuris praneša apie naują laišką.

en: Mono Plugin Loader
lt: Mono įskiepio leistuvas

en: _Apply
lt: Pr_itaikyti

note: ---------- "Notify For" ----------
en: Notify For
lt: Pranešti apie

en: _IM windows
lt: _PŽ langai

en: C_hat windows
lt: _Pokalbio langai

note: ---------- "Notification Methods" ----------
en: Notification Methods
lt: Pranešimų rodymo būdai

note: ---------- "Notification Removals" ----------
en: Notification Removal
lt: Pranešimo pašalinimas

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Perl Plugin Loader
lt: Perl įskiepio leistuvas

en: You are using Gaim version %s.  The current version is %s.<hr>
lt: Naudojate %s Gaim versija.  Naujausia versija %s.<hr>

en: <b>ChangeLog:</b>
    %s<br><br>
lt: <b>Atnaujinimų sąrašas:</b>
    %s<br><br>

en: You can get version %s from:<br><a href="http://gaim.sourceforge.net/">http://gaim.sourceforge.net</a>.
lt: %s galima atsisiųsti iš: <br><a href="http://gaim.sourceforge.net/">http://gaim.sourceforge.net</a>.

en: New Version Available
lt: Pasirodė nauja versija

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Release Notification
lt: Atnaujinimo pranešimai

note: *< name *< version *  summary
en: Checks periodically for new releases.
lt: Periodiškai tikrinti atnaujinimus.

note: *  description
en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
lt: Periodiškai tikrina ar neišleista nauja versija bei praneša vartotojui apie tai naudotojui su pakeitimų sąrašu.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Signals Test
lt: Signalų testas

note: *< name *< version *  summary *  description
en: Test to see that all signals are working properly.
lt: Testas skirtas nustatyti ar visi signalai veikia.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Simple Plugin
lt: Paprastas įskiepis

en: Text Replacements
lt: Teksto pakeitimas

en: You type
lt: Tu parašei

en: You send
lt: Tu siunti

en: Whole words only
lt: Tik ištisus žodžius

en: Add a new text replacement
lt: Įvesti naują taisyklę

en: You _type:
lt: Jūs _parašote:

en: You _send:
lt: Jūs _siunčiate:

en: Only replace _whole words
lt: Keisti tik _ištisus žodžius

en: Text replacement
lt: Teksto pakeitimas

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
lt: Keičia žodžius pagal Jūsų sukurtas taisykles.

en: %s is no longer away.
lt: %s grįžo.

en: %s has gone away.
lt: %s išėjo.

en: %s has become idle.
lt: %s tapo neveiklus.

en: %s is no longer idle.
lt: %s jau čia.

en: %s has signed on.
lt: %s prisijungė

en: %s has signed off.
lt: %s atsijungė

en: Buddy Goes _Away
lt: Draugas išėjo

en: Buddy Goes _Idle
lt: Draugas neveiklus

en: Buddy _Signs On/Off
lt: Draugas prisijungia/atsijungia

en: Tcl Plugin Loader
lt: Tcl įskiepio leistuvas

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Buddy Ticker
lt: Draugų sąrašas

note: *< name *< version *  summary *  description
en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
lt: Horizontaliai judanti eilė su draugų sąrašu.

en: iChat Timestamp
lt: iChat laiko žymė

en: Delay
lt: Delsti

en: minutes.
lt: minutės.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Timestamp
lt: Laikmatis

en: Opacity:
lt: Nepermatomumas:

note: IM Convo trans options
en: IM Conversation Windows
lt: PŽ pokalbių langai

en: _IM window transparency
lt: _PŽ lango permatomumas

en: _Show slider bar in IM window
lt: _Rodyti slinkties juostą PŽ lange

en: Always on top
lt: Visada ant viršaus

note: Buddy List trans options
en: Buddy List Window
lt: Draugų sąrašo langas

en: _Buddy List window transparency
lt: _Bičiulių sąrašo lango permatomumas

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id
en: Transparency
lt: Permatomumas

en: GTK+ Runtime Version
lt: GTK+ Runtime versija

note: Autostart
en: Startup
lt: Paleisti

en: _Start Gaim on Windows startup
lt: Paleisti Gaim už_sikrovus Windows

note: Buddy List
en: Buddy List
lt: Draugų sąrašas

note: Conversations
en: Conversations
lt: Pokalbiai

en: WinGaim Options
lt: WinGaim nustatymai

en: Options specific to Windows Gaim.
lt: Nustatymai skirti Windows Gaim.

en: accounts
lt: Abonentai

en: Enter password for %s (%s)
lt: Įveskite %s (%s) slaptažodį

en: Enter Password
lt: Įveskite slaptažodį

en: Save password
lt: Išsaugokite slaptažodį

note: * * A wrapper for gaim_request_action() that uses OK and Cancel buttons.
en: OK
lt: Gerai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Connection Error
lt: Prisijungimo klaida

en: New passwords do not match.
lt: Nauji slaptažodžiai nesutampa.

en: Fill out all fields completely.
lt: Užpildykite visus laukus.

en: Original password
lt: Originalus slaptažodis

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: New password (again)
lt: Naujas slaptažodis (pakartoti)

en: Change password for %s
lt: Keisti %s slaptažodį

en: Please enter your current password and your new password.
lt: Prašom įvesti dabartinį ir naują slaptažodį.

en: Change user information for %s
lt: Pakeisti vartotojo %s informaciją.

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: buddy list
lt: Draugų sąrašas

en: Chats
lt: Pokalbiai

en: Group not removed
lt: Grupė nepašalinta

en: Registration Error
lt: Registracijos klaida

en: +++ %s signed on
lt: +++ %s prisijungė

en: +++ %s signed off
lt: +++ %s atsijungė

en: The message is too large.
lt: Žinutė per ilga.

en: Unable to send message.
lt: Negalima išsiųsti žinutės.

en: %s entered the room.
lt: %s atėjo į kanalą.

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
lt: %s [<I>%s</I>] atėjo į kanalą.

en: You are now known as %s
lt: Dabar Jūs žinomas kaip %s

en: %s is now known as %s
lt: %s dabar žinomas kaip %s

en: %s left the room (%s).
lt: %s paliko kanalą (%s).

en: %s left the room.
lt: %s paliko kanalą.

en: (+%d more)
lt: (+%d daugiau)

en:  left the room (%s).
lt: paliko kanalą (%s).

en: Error reading %s: 
    %s.
lt: Klaida skaitant %s: 
    %s.

en: Error writing %s: 
    %s.
lt: Klaida rašant %s: 
    %s.

en: Error accessing %s: 
    %s.
lt: Klaida einant prie %s: 
    %s.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
lt: Negalima siųsti tuščios bylos.

en: Cannot send a directory.
lt: Negalima siųsti katalogo.

en: %s wants to send you %s (%s)
lt: %s siunčia tau %s (%s)

en: %s wants to send you a file
lt: %s nori atsiusti tau bylą

en: Accept file transfer request from %s?
lt: Priimti siuntimą iš %s?

en: Transfer of file %s complete
lt: %s siuntimas sėkmingai baigtas

en: File transfer complete
lt: Bylos siuntimas baigtas

en: You canceled the transfer of %s
lt: Jūs atšaukėte %s siuntimą

en: File transfer cancelled
lt: Bylos siuntimas nutrauktas

en: %s canceled the transfer of %s
lt: %s nutraukė %s siųntimą

en: %s canceled the file transfer
lt: %s nutraukė siųntimą

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
lt: <b>Byla:</b> %s
    <b>Bylos dydis:</b> %s
    <b>Nuotraukos dydis:</b> %dx%d

note: Build the login options frame.
en: Login Options
lt: Prisijungimo nustatymai

en: Protocol:
lt: Protokolas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Alias:
lt: Slapyvardis:

en: Remember password
lt: Prisiminti slaptažodį

note: Build the user options frame.
en: User Options
lt: Vartotojo nustatymai

en: New mail notifications
lt: Naujų laiškų pranešimai

en: Buddy icon:
lt: Draugo ikona:

note: Build the protocol options frame.
en: %s Options
lt: %s nustatymai

en: Use Global Proxy Settings
lt: Naudoti visuotinius proxy nustatymus

en: No Proxy
lt: Be proxy

en: Use Environmental Settings
lt: Naudoti aplinkos nustatymus

en: you can see the butterflies mating
lt: jus galite matyti besiporuojancius drugelius

en: Proxy Options
lt: Proxy nustatymai

en: Proxy _type:
lt: Proxy _tipas:

en: _Host:
lt: _Kompiuteris:

en: _Port:
lt: _Prievadas:

en: _Username:
lt: Na_udotojo vardas:

en: Pa_ssword:
lt: _Slaptažodis:

en: Add Account
lt: Įdėti abonentą

en: Modify Account
lt: Redaguoti abonentą

en: _Basic
lt: Pagrindinis

en: _Advanced
lt: _Išsamiau

note: Register button
en: Register
lt: Registruotis

en: Are you sure you want to delete %s?
lt: Ar Jūs tikrai norite ištrinti %s?

en: Delete
lt: Trinti

en: Screen Name
lt: Rodomas vardas

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Add buddy to your list?
lt: Įtraukti bičiulį į sąrašą?

en: Add
lt: Įdėti

en: Join a Chat
lt: prisijungti prie pokalbio

en: _Account:
lt: _Abonentas:

en: Get _Info
lt: _Informacija

en: I_M
lt: Žinutė

en: _Send File
lt: _Siųsti bylą...

en: Start _Voice Chat
lt: Pradėti pokalbį _balsu

en: Add Buddy _Pounce
lt: Stebėti draugą

en: View _Log
lt: _Peržiūrėti žurnalą

en: Remove
lt: Ištrinti

en: _Alias...
lt: _Sinonimas...

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: Add a _Buddy
lt: Į_vesti draugą

en: Add a C_hat
lt: Įv_esti kanalą

en: _Delete Group
lt: _Trinti grupę

en: _Rename
lt: P_ervadinti

note: join button
en: _Join
lt: _Prisijungti

en: Auto-Join
lt: Automatiškai įeiti

en: _Expand
lt: _Išplėsti

note: Buddies menu
en: /_Buddies
lt: /_Draugai

en: /Buddies/New Instant _Message...
lt: /Draugai/Nauja ž_inutė...

en: /Buddies/Join a _Chat...
lt: /Draugai/Jungtis į _pokalbį...

en: /Buddies/Get User _Info...
lt: /Draugai/_Gauti naudotojo informaciją...

en: /Buddies/View User _Log...
lt: /Draugai/Žiūrėti naudotojo ž_urnalus...

en: /Buddies/Show _Offline Buddies
lt: /Draugai/Rodyti _atsijungusius draugus

en: /Buddies/Show _Empty Groups
lt: /Draugai/Rodyti _tuščias grupes

en: /Buddies/Show Buddy _Details
lt: /Draugai/Rodyti draugų _detales

en: /Buddies/_Sort Buddies
lt: /Draugai/_Rikiuoti draugus

en: /Buddies/_Add Buddy...
lt: /Draugai/_Naujas draugas...

en: /Buddies/Add C_hat...
lt: /Draugai/Naujas pokalbių _kambarys...

en: /Buddies/Add _Group...
lt: /Draugai/Nauja grupė...

en: /Buddies/_Quit
lt: /Draugai/Išeiti

note: Accounts menu
en: /_Accounts
lt: _Abonentai

en: /Accounts/Add\/Edit
lt: /Abonentai/Pridėti\/Redaguoti

note: Tools
en: /_Tools
lt: /Į_rankiai

en: /Tools/Buddy _Pounces
lt: /Įrankiai/Draugų _stebykla

en: /Tools/Plu_gins
lt: /Įrankiai/Į_skiepiai

en: /Tools/Pr_eferences
lt: /Įrankiai/Nus_tatymai

en: /Tools/Pr_ivacy
lt: /Įrankiai/_Privatumas

en: /Tools/_File Transfers
lt: /Įrankiai/_Bylų perdavimas

en: /Tools/R_oom List
lt: /Įrankiai/_Kambarių sąrašas

en: /Tools/System _Log
lt: /Įrankiai/Sistemos žurnalas

en: /Tools/Mute _Sounds
lt: //Įrankia/Nutildyti garsus

note: Help
en: /_Help
lt: /_Pagalba

en: /Help/Online _Help
lt: /Pagalba/_Online pagalba

en: /Help/_Debug Window
lt: /Pagalba/_Derinimo langas

en: /Help/_About
lt: /Pagalba/_Apie

en: 
    <b>Account:</b> %s
lt: 
    <b>Abonentas:</b> %s

en: 
    <b>Status:</b> Offline
lt: 
    <b>Būsena:</b> Atsijungęs

en: Idle
lt: Neveiklus

en: Offline
lt: Atsijungęs

en: /Buddies/New Instant Message...
lt: /Draugai/Nauja žinutė...

en: /Buddies/Join a Chat...
lt: /Bičiuliai/Jungtis į pokalbį...

en: /Buddies/Get User Info...
lt: /Draugai/Gauti naudotojo informaciją...

en: /Buddies/Add Buddy...
lt: /Draugai/Naujas draugas...

en: /Buddies/Add Chat...
lt: /Draugai/Naujas pokalbių kambarys...

en: /Tools/Privacy
lt: /Įrankiai/Privatumas

en: /Tools/Room List
lt: /Įrankiai/Kambarių sąrašas

en: By status
lt: Pagal statusą

en: By log size
lt: Pagal žurnalo dydį

en: /Accounts
lt: /Abonentai

note: set the Show Offline Buddies option. must be done * after the treeview or faceprint gets mad. -Robot101
en: /Buddies/Show Offline Buddies
lt: /Draugai/Rodyti atsijungusius draugus

en: /Buddies/Show Empty Groups
lt: /Draugai/Rodyti tuščias grupes

en: Add Buddy
lt: Įkelti draugą

en: Please enter the screen name of the person you would like to add to your buddy list. You may optionally enter an alias, or nickname,  for the buddy. The alias will be displayed in place of the screen name whenever possible.
lt: Prašom įvesti bičiulio duomenis, kurį norėtumete įdėti į savo bičiulų sąrašą. Papildomai galite įvesti bičiulio slapyvardį. Slapyvardis bus rodomas vietoje prisijungimo vardo.

en: Screen Name:
lt: Prisijungimo vardas:

note: Set up stuff for the account box
en: Account:
lt: Abonentas:

en: Add Chat
lt: Įkelti pokalbį

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
lt: Prašom įvesti pokalbio kambario duomenis, kurį norite matyti savo bičiulių sąraše.

en: Add Group
lt: Sukurti grupę

en: Please enter the name of the group to be added.
lt: Prašom įvesti grupės pavadinimą.

en: _Edit Account
lt: _Redaguoti Abonentą

en: _Disable
lt: Uždrausti

en: Enable Account
lt: Įgalinti abonentą

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Background set
lt: Fono spalva nustatyta

en: me is using Gaim v%s.
lt: aš naudoju Gaim v%s.

en: No such command.
lt: Tokios komandos nėra.

en: Invite Buddy Into Chat Room
lt: Pakviesti draugą į kanalą

note: Put our happy label in it.
en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
lt: Prašom įvesti naudotojo vardą, kurį norite pakviesti, bei pakvietimo žinutę.

en: _Buddy:
lt: _Draugas:

en: _Message:
lt: Ž_inutė:

en: Unable to open file.
lt: Neįmanoma atidaryti bylos.

en: <h1>Conversation with %s</h1>
lt: <h1>Pokalbis su %s</h1>

en: Save Conversation
lt: Išsaugoti pokalbį

en: Find
lt: Paieška

en: _Search for:
lt: _Ieškoti:

en: IM
lt: PŽ

en: Send File
lt: Siųsti bylą

en: Un-Ignore
lt: Nebeignoruoti

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Info
lt: Informacija

en: Unable to save icon file to disk.
lt: Neįmanoma išsaugoti ikonos bylos į diską.

en: Save Icon
lt: Išsaugoti ikoną

en: Animate
lt: Animuoti

en: Hide Icon
lt: Paslėpti ikoną

en: Save Icon As...
lt: Išsaugoti ikoną kaip...

note: Conversation menu
en: /_Conversation
lt: /_Pokalbiai

en: /Conversation/New Instant _Message...
lt: /Pokalbiai/_Siųsti naują žinutę...

en: /Conversation/_Find...
lt: /Pokalbiai/_Ieškoti...

en: /Conversation/View _Log
lt: /Pokalbiai/Žiurėti ž_urnalą

en: /Conversation/_Save As...
lt: /Pokalbiai/Išsaugoti _kaip...

en: /Conversation/Clea_r
lt: /Pokalbiai/Iš_valyti

en: /Conversation/Se_nd File...
lt: /Pokalbiai/_Siųsti bylą...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
lt: /Pokalbiai/Draugų _stebykla...

en: /Conversation/_Get Info
lt: /Pokalbi/_Informacija

en: /Conversation/In_vite...
lt: /Pokalbiai/P_akviesti...

en: /Conversation/Al_ias...
lt: /Pokalbiai/_Slapyvardis...

en: /Conversation/_Block...
lt: /Pokalbiai/_Blokuoti...

en: /Conversation/_Add...
lt: /Pokalbiai/Į_dėti...

en: /Conversation/_Remove...
lt: /Pokalbiai/_Pašalinti...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
lt: /Pokalbiai/_Nuoroda...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
lt: /Pokalbiai/Pa_veiksliukas...

en: /Conversation/_Close
lt: /Pokalbiai/_Uždaryti

note: Options
en: /_Options
lt: /_Nustatymai

en: /Options/Enable _Logging
lt: /Nustatymai/Įjungti ž_urnalų vedimą

en: /Options/Enable _Sounds
lt: /Nustatymai/Įjungti _garsus

en: /Options/Show Buddy _Icon
lt: /Nustatymai/Rodyti draugo _ikoną

en: /Conversation/View Log
lt: /Pokalbiai/Žiūrėti žurnalą

en: /Conversation/Send File...
lt: /Pokalbiai/Siųsti bylą...

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
lt: /Pokalbiai/Draugų stebykla...

en: /Conversation/Get Info
lt: /Pokalbiai/Informacija

en: /Conversation/Invite...
lt: /Pokalbiai/Pakviesti...

en: /Conversation/Alias...
lt: /Pokalbiai/Slapyvardis...

en: /Conversation/Block...
lt: /Pokalbiai/Blokuoti...

en: /Conversation/Add...
lt: /Pokalbiai/Įdėti...

en: /Conversation/Remove...
lt: /Pokalbiai/Pašalinti...

en: /Conversation/Insert Link...
lt: /Pokalbiai/Nuoroda...

en: /Conversation/Insert Image...
lt: /Pokalbiai/Paveiksliukas...

en: /Options/Enable Logging
lt: /Nustatymai/Įjungti žurnalų vedimą

en: /Options/Enable Sounds
lt: /Nustatymai/Įjungti garsus

en: /Options/Show Timestamps
lt: /Nustatymai/Rodyti laiką

en: /Options/Show Buddy Icon
lt: Rodyti draugo ikoną

en: User is typing...
lt: Vartotojas rašo...

en: User has typed something and stopped
lt: Vartotojas kažka rašė ir sustojo

en: Topic:
lt: Tema:

note: Setup the label telling how many people are in the room.
en: 0 people in room
lt: 0 žmonių pokalbių kamabryje

en: IM the user
lt: Siųsti vartotojui PŽ

en: Ignore the user
lt: Ignoruoti naudotoją

en: Get the user's information
lt: Gauti naudotojo informaciją

en: %d person in room | %d people in room
lt[0]: Kambaryje yra %d žmogus
lt[1]: kambaryje yra %d žmonės
lt[2]: kambaryje yra %d žmonių

en: Confirm close
lt: Patvirtinti uždarymą

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
lt: Jūs turite neperskaitytų pranešimų. Ar tikrai norite uždaryti langą?

en: Close conversation
lt: Uždaryti pokalbio langą

en: Separate IM and Chat windows
lt: Atskirti PŽ ir pokalbių langus

en: New window
lt: Naujas langas

en: By group
lt: Pagal grupę

en: By account
lt: Pagal abonentą

en: Debug Window
lt: Klaidų langas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Pause
lt: Pauzė

en: Timestamps
lt: Laiko žymės

en: Filter
lt: Filtras

en: lead developer
lt: pagr. programuotojas

en: developer
lt: programavimas

en: win32 port
lt: win32 versija

en: developer & webmaster
lt: programavimas & web-svetainė

en: support
lt: palaikymas

en: maintainer
lt: prižiūrėtojas

en: Jabber developer
lt: Jabber programuotojas

en: original author
lt: įdėjos autorius

en: Bulgarian
lt: Bulgarų

en: Bosnian
lt: Bosnių

en: Catalan
lt: Katalonų

en: Czech
lt: Čekų

en: Danish
lt: Danų

en: German
lt: Vokiečių

en: Greek
lt: Graikų

en: Australian English
lt: Australijos anglų

en: Canadian English
lt: Kanadiečių

en: British English
lt: Britų

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Finnish
lt: Suomių

en: French
lt: Prancūzų

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Hindi
lt: Hindi (indų)

en: Hungarian
lt: Vengrų

en: Italian
lt: Italų

en: Japanese
lt: Japonų

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Kurdish
lt: Kurdų

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Macedonian
lt: Makedoniečių

en: Dutch, Flemish
lt: Olandų, flamandų

en: Norwegian
lt: Norvegų

en: Polish
lt: Lenkų

en: Portuguese
lt: Portugalų

en: Portuguese-Brazil
lt: Portugalų-Brazilų

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Russian
lt: Rusų

en: Serbian
lt: Serbų

en: Slovenian
lt: Slovėnų

en: Swedish
lt: Švedų

en: Tamil
lt: Tamilų

en: Telugu
lt: Telugų

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
lt: T.M.Thanh ir Gnome-Vi komanda

en: Simplified Chinese
lt: Supaprastinta Kinu

en: Traditional Chinese
lt: Tradicinė Kinų

en: Slovak
lt: Slovakų

en: About Gaim
lt: Apie Gaim

en: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #gaim on irc.freenode.net<BR><BR>
lt: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #gaim  irc.freenode.net<BR><BR>

en: Current Developers
lt: Dabartiniai kūrėjai

en: Crazy Patch Writers
lt: Pataisų kūrėjai

en: Retired Developers
lt: Buvę kūrėjai

en: Current Translators
lt: Dabartiniai vertėjai

en: Past Translators
lt: Buvę vertėjai

en: _Name
lt: _Vardas

en: _Account
lt: _Abonentas

en: New Instant Message
lt: Nauja žinutė

en: Get User Info
lt: Gauti naudotoj informaciją

en: View User Log
lt: Naudotojo žurnalas

en: Alias Contact
lt: Sinonimas

en: Enter an alias for this contact.
lt: Įveskite šio žmogaus slapyvardį.

en: Alias
lt: Slapyvardis

en: Enter an alias for %s.
lt: Įveskite sinonimą %s

en: Alias Buddy
lt: Sinonimas draugui

en: Alias Chat
lt: Sinonimas pokalbiui

en: Enter an alias for this chat.
lt: Įveskite sinonimą šiam pokalbiui.

en: Remove Contact
lt: Pašalinti kontaktą

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
lt: Jūs norite pašalint %s grupę ir visus draugus esančius joje. Ar norite tęsti?

en: Remove Group
lt: Pašalinti grupę

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
lt: Jūs norite pašalinti %s iš draugų sąrašo. Ar norite tęsti?

en: Remove Buddy
lt: Pašalinti draugą

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
lt: Jūs norite pašalinti %s iš savo draugų sąrašo. Ar norite tęsti?

en: Remove Chat
lt: Pašalinti kanalą

en: Finished
lt: Baigta

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Waiting for transfer to begin
lt: Laukiama, kol prasidės siuntimas

en: <b>Receiving As:</b>
lt: <b>Gaunama kaip:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
lt: <b>Siuntėjas:</b>

en: <b>Sending To:</b>
lt: <b>Gavėjas:</b>

en: <b>Sending As:</b>
lt: <b>Siunčiama kaip:</b>

en: An error occurred while opening the file.
lt: Klaida atidarant failą.

en: Progress
lt: Atlikta

en: Filename
lt: Bylos pavadinimas

en: Size
lt: Dydis

en: Remaining
lt: Liko

en: Filename:
lt: Bylos pavadinimas

en: Status:
lt: Būsena:

en: Speed:
lt: Greitis:

en: Time Elapsed:
lt: Praėjo laiko:

en: Time Remaining:
lt: Liko laiko:

en: Close this window when all transfers _finish
lt: Uždaryti šį langą _baigus visus siuntimus

en: C_lear finished transfers
lt: _Išvalyti pabaigtus siuntimus

note: "Download Details" arrow
en: File transfer _details
lt: Bylos siuntimo _detalės

note: Pause button
en: _Pause
lt: _Sustabdyti

note: Resume button
en: _Resume
lt: _Tęsti

en: Hyperlink color
lt: Nuorodos spalva

en: _Copy E-Mail Address
lt: Kopijuoti _el. pašto adresą

en: _Open Link in Browser
lt: _Atverti naršyklėje

en: _Copy Link Location
lt: Kopijuoti _nuorodą

en: Save Image
lt: Išsaugoti paveiksliuką

en: _Save Image...
lt: _Išsaugoti paveiksliuką...

en: Select Font
lt: Pasirinkti šriftą

en: Select Text Color
lt: Pasirinkti teksto spalvą

en: Select Background Color
lt: Pasirinkti fono spalvą

en: _Description
lt: _Aprašymas

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
lt: Prašome įvesit WWW ir aprašymą nuorodos, kurią norite įdėti. Aprašymas nėra būtinas.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
lt: Prašome įvesti WWW nuorodos, kurią norite įdėti.

en: Insert Link
lt: Įdėti nuorodą

en: _Insert
lt: Į_dėti

en: Failed to store image: %s
lt: Nepavyko išsaugoti paveiksliuko: %s

en: Insert Image
lt: Įdėti paveiksliuką

en: This theme has no available smileys.
lt: Šita tema neturi šypsenėlių.

note: show everything
en: Smile!
lt: Šypsokis!

en: Bold
lt: Pusjuodis

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Larger font size
lt: Didesnis šriftas

en: Smaller font size
lt: Mažesnis šriftas

en: Font Face
lt: Šriftas

en: Foreground font color
lt: Šrifto spalva

en: Clear formatting
lt: Naikinti formavimą

en: Insert link
lt: Įdėti nuorodą

en: Insert image
lt: Įdėti paveiksliuką

en: Insert smiley
lt: Įdėti šypseną

en: No logs were found
lt: Žurnalų nerasta

en: Conversations with %s
lt: Pokalbiai su %s

en: System Log
lt: Sistemos žurnalas

en: Calling %s
lt: Skambinama %s

en: _Mute
lt: _Nutildyti

note: Descriptive label
en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
lt[0]: %s turi %d naują žinutę.
lt[1]: %s turi %d naujas žinutes.
lt[2]: %s turi %d naujų žinučių.

en: <span weight="bold">From:</span> %s
lt: <span weight="bold">Nuo:</span> %s

en: <span weight="bold">Subject:</span> %s
lt: <span weight="bold">Antraštė:</span> %s

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
    
    %s%s%s%s
lt: <span weight="bold" size="larger">Jūs gavote laišką!</span>
    
    %s%s%s%s

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
    
    %s
lt: <span weight="bold" size="larger">Jūs gavote laišką!</span>
    
    %s

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Info for %s
lt: Informacija apie %s

en: Buddy Information
lt: Draugo (-ės) informacija

en: The browser command <b>%s</b> is invalid.
lt: Naršyklės komanda <b>%s</b> yra neteisinga.

en: Unable to open URL
lt: Negalima atidaryti nuorodos

en: Error launching <b>%s</b>: %s
lt: Klaida paleidžiant <b>%s</b>: %s

en: <b>Plugin Details</b>
lt: <b>Įskiepio detalės</b>

en: Select a file
lt: Pasirink bylą

en: Please enter a buddy to pounce.
lt: Įveskite bičiulį kurį stebėti

en: New Buddy Pounce
lt: Naujas stebėjimas

en: Edit Buddy Pounce
lt: Redaguoti stebėjimus

note: Create the "Pounce Who" frame.
en: Pounce Who
lt: Ką stebėti

en: _Buddy name:
lt: _Draugo vardas:

en: Si_gns on
lt: _Prisijungia

en: Signs o_ff
lt: _Atsijungia

note: Create the "Pounce Action" frame.
en: Pounce Action
lt: Pranešimo būdas

en: Ope_n an IM window
lt: _Atidaryti PŽ langą

en: Send a _message
lt: _Siųsti žinutė

en: E_xecute a command
lt: _Vykdyti komandą

en: P_lay a sound
lt: _Groti garsą

en: Brows_e...
lt: _Naršyti...

en: Br_owse...
lt: _Naršyti...

en: Pre_view
lt: _Klausyti

en: _Recurring
lt: _Pasikartojantis

en: Recurring
lt: Pasikartojantis

en: %s has started typing to you (%s)
lt: %s pradėjo tau rašyti (%s)

en: %s has signed on (%s)
lt: %s prisijungė (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
lt: %s tapo neveiklus (%s)

en: %s has returned from being away (%s)
lt: %s gryžo (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
lt: %s nustojo tau rašyti (%s)

en: %s has signed off (%s)
lt: %s atsijungė (%s)

en: %s has become idle (%s)
lt: %s tapo neveiklus (%s)

en: %s has gone away. (%s)
lt: %s išėjo. (%s)

en: Unknown pounce event. Please report this!
lt: Nežinomas stebėjimo veiksmas. Pranešk apie tai!

en: Icon
lt: Ikona

en: Description
lt: Aprašymas

en: When away
lt: Tiktai kai išėjęs

en: Show buddy _icons
lt: Rodyti draugų _ikonas

en: _Notify buddies that you are typing to them
lt: _Pranešti bičiulius kai tu jiems rašai

en: Highlight _misspelled words
lt: _Paryškinti netaisyklingus žodžius

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: IP Address
lt: IP adresas

en: Public _IP:
lt: Viešas _IP:

en: Ports
lt: Prievadai

en: _Manually specify range of ports to listen on
lt: _Rankiniu būdų nustatyti prievadus

en: Proxy Server
lt: Proxy serveris

en: No proxy
lt: Nėra proxy

en: _User:
lt: Na_udotojas:

en: Manual
lt: Rankinis

en: Browser Selection
lt: Naršyklės pasirinkimas

en: _Browser:
lt: _Naršyklė:

en: _Open link in:
lt: _Atidaryti nuoroda:

en: Browser default
lt: Įprasta naršyklė

en: Existing window
lt: Egzistuojančiame lange

en: New tab
lt: Nauja lentelė

en: _Manual:
    (%s for URL)
lt: _Rankinis:
    (URL %s)

en: Logging
lt: Žurnalai

en: Log all c_hats
lt: _Pokalbio kambarių žurnalų vedimas

en: Sound Selection
lt: Garso pasirinkimas

en: Sound Method
lt: Garsų metodas

en: _Method:
lt: _Metodas:

en: Console beep
lt: Konsolės pypsis

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Command
lt: Komanda

en: Sound Options
lt: Garso nustatymai

en: _Sounds while away
lt: Gar_sai, kol manęs nėra

en: Sound Events
lt: Veiksmai

en: Play
lt: Groti

en: Event
lt: Įvykis

en: Test
lt: Testas

en: Reset
lt: Anuliuoti

en: Choose...
lt: Pasirinkti...

en: Away
lt: Nėra

en: _Auto-reply:
lt: _Auto-atsakymas:

en: When both away and idle
lt: Kai manęs nėra ir aš neveiklus

en: _Report idle time
lt: Rodyti _neveiklumo laiką

en: Auto-away
lt: Automatiškai nustatyti manęs nėra

en: Smiley Themes
lt: Šypsenų temos

en: Sounds
lt: Garsai

en: Network
lt: Tinklas

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Away / Idle
lt: Manęs nėra / Neveiklus

en: Block all users
lt: Blokuoti visus vartotojus

en: Privacy
lt: Privatumas

note: "Set privacy for:" label
en: Set privacy for:
lt: Nustatyti privatumą:

en: Permit
lt: Leisti

en: Allow %s to contact you?
lt: Leisti %s susisiekti su manimi?

en: Block User
lt: Blokuoti vartotoją

en: Type a user to block.
lt: Kurį vartotoją blokuoti.

en: Block
lt: Blokuoti

en: Block %s?
lt: Blokuoti %s?

note: * * A wrapper for gaim_request_action() that uses Yes and No buttons.
en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Close
lt: Uždaryti

en: That file already exists
lt: Šis failas jau egzistuoja

en: Would you like to overwrite it?
lt: Ar norite jį perrašyti?

en: Save File...
lt: Išsaugoti bylą...

en: Open File...
lt: Atidaryti bylą...

en: Room List
lt: Kambarių sąrašas

note: list button
en: _Get List
lt: _Gauti sąrašą

en: Message
lt: Žinutė

en: Saved Statuses
lt: Išsaugotos būsenos

note: Use button
en: _Use
lt: _Naudoti

en: Different
lt: Skirtingas

en: Status
lt: Statusas

en: _Status:
lt: _Būsena:

note: Save & Use button
en: Sa_ve & Use
lt: Išsa_ugoti & Naudoti

en: Buddy logs in
lt: Draugas prisijungia

en: Buddy logs out
lt: Draugas atsijungia

en: Person enters chat
lt: Asmuo ateina į pokalbį

en: Person leaves chat
lt: Asmuo palieka pokalbį

en: Someone says your name in chat
lt: Kažkas pamini jūsų vardą pokalbyje

en: Unable to play sound because the chosen file (%s) does not exist.
lt: Negaliu groti garso, nes pasirinktas failas (%s) neegzistuoja.

en: Typing
lt: Rašoma

note: connect to the server
en: Connecting
lt: Jungiamasi

note: hacks zephyr has several exposures NONE (where you are hidden, and zephyrs to you are in practice silently dropped -- yes this is wrong) OPSTAFF "hidden" REALM-VISIBLE visible to people in local realm REALM-ANNOUNCED REALM-VISIBLE+ plus your logins/logouts are announced to <login,username,*> NET-VIS
en: Available
lt: Yra

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Offline
lt: Neprisijungęs

en: Custom...
lt: Pasirinktinai...

en: Saved...
lt: Išsaugotas...

en: _Alias
lt: _Slapyvardis

en: _Invite
lt: Pakv_iesti

en: _Modify
lt: _Redaguoti

en: _Open Mail
lt: _Atidaryti paštą

en: _Warn
lt: _Įspėti

en: The following error has occurred loading %s: %s
lt: Ši klaida įvyko pakraunant %s: %s

en: Plain text
lt: Tekstas

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
lt: Reikalingas įskiepis %s nerastas. Įdiekite įskiepį ir pabandykite iš naujo.

en: Gaim was unable to load your plugin.
lt: Gaim negali įkelti įskiepio.

en: The required plugin %s was unable to load.
lt: Nepavyko pakrauti reikalingo įskiepio %s.

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Bonjour Protocol Plugin
lt: Bonjour protokolo įskiepis

en: Gaim User
lt: Gaim vartotojas

note: Creating the options for the protocol port to connect to
en: Port
lt: Prievadas

en: Email
lt: El. paštas

en: Fill in the registration fields.
lt: Užpildykite registracijos laukus.

en: Unable to register new account. Error occurred.
lt: Neįmanoma užregistruoti naujo abonento. Įvyko klaida.

en: New Gadu-Gadu Account Registered
lt: Naujas Gadu-Gadu abonentas užregistruotas

en: Registration completed successfully!
lt: Registracija sėkmingai užbaigta!

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Please, fill in the following fields
lt: Prašom užpildyti šiuos laukus

en: Nickname
lt: Slapyvardis

en: City
lt: Miestas

en: Year of birth
lt: Gimimo metai

en: Gender
lt: Lytis

en: Male or female
lt: Vyras ar moteris

en: Male
lt: Vyras

en: Female
lt: Moteris

en: Fill in the fields.
lt: Užpildykite laukus.

en: Unable to change password. Error occured.
lt: Neįmanoma pakeisti slaptažodžio. Įvyko klaida.

en: Change Gadu-Gadu Password
lt: Keisti Gadu-Gadu slaptažodį

en: Gadu-Gadu Public Directory
lt: Gadu-Gadu viešas katalogas

en: Your buddy list was downloaded from the server.
lt: Jūsų draugų sąrašas atsiųstas iš serverio.

en: Your buddy list was stored on the server.
lt: Jūsų draugų sąrašas išsaugotas serveryje.

en: Busy
lt: Užsiėmęs

en: Blocked
lt: Blokuota

en: Find buddies...
lt: Ieškoti draugų

en: Change password...
lt: Pakeisti slaptažodį...

en: Upload buddylist to Server
lt: Nusiųsti draugų sąrašą į serverį

en: Download buddylist from Server
lt: Atsiųsti draugų sąrašą iš serverio

en: Delete buddylist from Server
lt: Ištrinti draugų sąrašą iš serverio

note: magic major_version minor_version plugin type ui_requirement flags dependencies priority id name version
en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
lt: Gadu-Gadu protololo įskiepis

en: Gadu-Gadu User
lt: Gadu-Gadu vartotojas

en: Unknown command: %s
lt: Nežinoma komanda: %s

en: current topic is: %s
lt: dabartinė tema yra: %s

en: No topic is set
lt: Nėra temos

en: File Transfer Failed
lt: Bylos siuntimas nepavyko

en: Gaim could not open a listening port.
lt: Gaim negali atidaryti klausymosi prievado.

en: Error displaying MOTD
lt: Klaida rodant MOTD

en: No MOTD available
lt: Nėra dienos žinutės (MOTD)

en: MOTD for %s
lt: %s MOTD

en: Server has disconnected
lt: Serveris atjungė

en: View MOTD
lt: Žiūrėti MOTD

en: _Channel:
lt: _Kanalas:

en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

en: IRC nicks may not contain whitespace
lt: IRC slapyvardžiai negali turėti tarpų

en: SSL support unavailable
lt: SSL nepalaikomas

en: Couldn't create socket
lt: Negalima sukurti jungties

en: Connection Failed
lt: Prisijungimas nepavyko

en: SSL Handshake Failed
lt: SSL rankos paspaudimas nepavyko

en: Read error
lt: Skaitymo klaida

en: Users
lt: Naudotojai

en: Topic
lt: Tema

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version
en: IRC Protocol Plugin
lt: IRC protokolo įskiepis

note: *  summary
en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
lt:  IRC protokolo įskiepis kuris mažiau knysa

note: host to connect to
en: Server
lt: Serveris

en: Encodings
lt: Koduotės

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Real name
lt: Tikras ardas

note: option = gaim_account_option_string_new(_("Quit message"), "quitmsg", IRC_DEFAULT_QUIT); prpl_info.protocol_options = g_list_append(prpl_info.protocol_options, option);
en: Use SSL
lt: Naudoti SSL

en: You are banned from %s.
lt: Jūms negalima prisijungti prie kanalo %s (banned).

en: Banned
lt: Uždraustas

en: Nick
lt: Slapyvardis

en:  <i>(identified)</i>
lt:  <i>(identifikuotas)</i>

en: Realname
lt: Tikras vardas

en: Currently on
lt: Kanaluose

en: <b>Idle for:</b> %s<br>
lt: <b>Neveiklus:</b> %s<br>

en: Online since
lt: Prisijungęs nuo

en: %s has changed the topic to: %s
lt: %s pakeitė kanalo antraštė į: %s

en: The topic for %s is: %s
lt: Kanalo %s antraštė: %s

en: Unknown message '%s'
lt: Nežinoma žinutė '%s'

en: Unknown message
lt: Nežinoma žinutės

en: Gaim has sent a message the IRC server did not understand.
lt: Gaim nusiųsta žinutė IRC serveriui nesuprantama.

en: Users on %s: %s
lt: Vartotojai %s: %s

en: The IRC server's local time is:
lt: IRC serverio vietinis laikas:

en: No such channel
lt: Nėra tokio kanalo

note: does this happen?
en: no such channel
lt: nėra tokio kanalo

en: User is not logged in
lt: Vartotojas neprisijungęs

en: No such nick or channel
lt: Toks kanalas ar vartotojas neegzituoja

en: Could not send
lt: Negalima išsiųsti

en: Joining %s requires an invitation.
lt: Norinta pateikt į kanalą %s reikalingas pakvietimas.

en: Invitation only
lt: Tik su kvietimais

en: You have been kicked by %s: (%s)
lt: Tave išspyrė %s: %s

en: Kicked by %s (%s)
lt: Išspyrė %s (%s)

en: mode (%s %s) by %s
lt: nustatymai (%s %s) pakeitė %s

en: Cannot change nick
lt: Negalima keisti slapyvardžio

en: Could not change nick
lt: Negalėjo pakeisti slapyvardžio

en: You have parted the channel%s%s
lt: Jūs išejote iš kanalo%s%s

en: Error: invalid PONG from server
lt: Klaida: neteisingas PONG iš serverio

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
lt: PING atsakymas -- Delsa: %lu sek.

en: Cannot join %s:
lt: Negalima įeiti į %s:

en: Cannot join channel
lt: Negalima įeiti į kambarį

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
lt: Slapyvardis arba kanalas laikinai neprieinamas.

en: Wallops from %s
lt: Wallops iš %s

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
lt: action &lt;veiksmas&gt;: Atlieką veiksmą.

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
lt: away [žinutė]:  Nustato nebuvimo žinutė.

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
lt: deop &lt;slapyvardis1&gt; [slapyvardis2] ...: Pašalina operatoriaus statusą.

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
lt: devoice &lt;slapyvardis1&gt; [slapyvardis2] ...: Pašalina voice statusą.

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
lt: list: Parodo kanalų sąrašą.

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
lt: me &lt;veiksmas&gt;:  Parašo Jūsų veiksmą.

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
lt: msg &lt;slapyvardis&gt; &lt;žinutė&gt;: Siunčia privačią žinutę.

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
lt: names [kanalas]: Parodo kokie naudotojai šiuo metu yra kanale.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
lt: nick &lt;naujas slapyvardis&gt;: Pakeičia slapyvardį

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
lt: op &lt;slapyvardis1&gt; [slapyvardis2] ...: Suteikia operatoriaus privilegijas.

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
lt: operwall &lt;žinutė&gt;:  Jei nežinote kam tai skirta tai ir nenaudokite šitos komandos.

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
lt: part [kanalas] [žinutė]: Palikti kanalą.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
lt: ping [slapyvardis]: Parodo kokia naudotojo (ar serverio) dėlsa.

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
lt: query &lt;slapyvardis&gt; &lt;žinutė&gt;: Siunčia privačia žinutę pasirinktam naudotojui.

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
lt: quit [žinutė]: Atsijungia nuo serverio su žinute.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
lt: quote [...]: Siunčia komandą serveriui.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
lt: remove &lt;slapyvardis&gt; [žinutė]: Pašalina asmenį iš kanalo. Jūs privalote turėti operatoriaus privilegijas.

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
lt: topic [nauja tema]: Keičia kanalo temą.

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
lt: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;: Keičia naudotojo režimus.

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
lt: voice &lt;slapyvardis1&gt; [slapyvardis2] ...: Suteikia voice statusą. Jūs privalote turėti operatoriaus privilegijas.

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
lt: wallops &lt;žinutė&gt;: Jei nežinote kam tai skirta tai ir nenaudokite šitos komandos.

en: Reply time from %s: %lu seconds
lt: Atsakymo laikas iš %s: %lu sek.

en: CTCP PING reply
lt: CTCP PING atsakymas

en: Disconnected.
lt: Atsijungta.

en: Server requires TLS/SSL for login.  No TLS/SSL support found.
lt: Serveris reikalauja TLS/SSL prisijungimui. Pas Jus nėra TLS/SSL palaikymo.

en: Server does not use any supported authentication method
lt: Serveris nenaudoja nė vieno palaikomo prisijungimo metodo

en: SASL error
lt: SASL klaida

en: Full Name
lt: Pilnas vardas

en: Family Name
lt: Pavardė

en: Given Name
lt: Vardas

en: Street Address
lt: Gatvė

en: Extended Address
lt: Išplėstas adresas

en: Region
lt: Regionas

en: Postal Code
lt: Pašto indeksas

en: Country
lt: Šalis

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Organization Name
lt: Organizacijos pavadinimas

en: Organization Unit
lt: Organizacija

en: Role
lt: Vaidmuo

en: Birthday
lt: Gimtadienis

en: Edit Jabber vCard
lt: Redaguoti Jabber vKortelę

en: Resource
lt: Resursas

en: Middle Name
lt: Vidurinis vardas

en: Address
lt: Adresas

en: P.O. Box
lt: Pašto dėžutė

en: Photo
lt: Nuotrauka

en: Logo
lt: Logotipas

en: Temporarily Hide From
lt: Laikinai pasislėpti

en: (Re-)Request authorization
lt: Prašyti įgaliojimų

note: if(NOT ME) shouldn't this just happen automatically when the buddy is removed?
en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Error
lt: Klaida

en: Chatty
lt: Noriu kalbėtis

en: Extended Away
lt: Įšpėstas nebuvimo pasiaiškinimas

en: Do Not Disturb
lt: Netrukdyti

en: First Name
lt: Vardas

en: Last Name
lt: Pavardė

en: E-Mail Address
lt: El.pašto adresas

en: Search for Jabber users
lt: Ieškoti Jabber vartotojų

en: _Room:
lt: _Kambarys:

en: _Server:
lt: _Serveris:

en: Invalid Server Name
lt: Blogas serverio adresas

en: Configuration error
lt: Konfiguracijos klaida

en: Unable to configure
lt: Negalima sukonfiguruoti

en: Registration error
lt: Registracijos klaida

en: Error retrieving room list
lt: Klaida atsiunčiant kambarių sąrašą

en: Invalid Server
lt: Klaidingas serveris

en: Enter a Conference Server
lt: Įveskite konferencijų serverį

en: Find Rooms
lt: Rasti kanalus

en: Write error
lt: Klaida rašant

en: Read Error
lt: Klaida skaitant

en: Invalid Jabber ID
lt: Neteisingas Jabber ID

en: Registration of %s@%s successful
lt: %s@%s registracija sėkminga

en: Registration Successful
lt: Registracija sėkminga

en: Unknown Error
lt: Nežinoma klaida

en: Registration Failed
lt: Registracija nepavyko

en: Already Registered
lt: Jau užregistruotas

en: E-Mail
lt: El. paštas

en: State
lt: Valstija

en: Phone
lt: Telefonas

en: Date
lt: Data

en: Register New Jabber Account
lt: Registruoti naują Jabber abonentą

en: Authenticating
lt: Tvirtinu autentiškumą

en: Both
lt: Abu

en: From
lt: Nuo

en: To
lt: Kam

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Password Changed
lt: Slaptažodis pakeistas

en: Your password has been changed.
lt: Slaptažodis sekmingai pakeistas.

en: Error changing password
lt: Klaida keičiant slaptažodį

en: Password (again)
lt: Slaptažodis (vėl)

en: Change Jabber Password
lt: Pakeisti Jabber slaptažodį

en: Please enter your new password
lt: Naujas slaptažodis

en: Set User Info...
lt: Nustatyti vartotojo informaciją...

note: if (js->protocol_options & CHANGE_PASSWORD) {
en: Change Password...
lt: Pakeisti slaptažodį...

note: }
en: Search for Users...
lt: _Ieškoti vartotojų...

en: Bad Request
lt: Blogas prašymas

en: Conflict
lt: Konfliktas

en: Feature Not Implemented
lt: Galimybė neįgyvendinta

en: Forbidden
lt: Draudžiama

en: Gone
lt: Išėjo

en: Internal Server Error
lt: Vidinė serverio klaida

en: Item Not Found
lt: Nerasta

en: Payment Required
lt: Reikallingas mokestis

en: Registration Required
lt: Reikalinga registracija

en: Server Overloaded
lt: Serveris perkrautas

en: Service Unavailable
lt: Paslauga negalima

en: Unexpected Request
lt: Netikėtas prašymas

en: Bad Format
lt: Blogas formatas

en: Resource Conflict
lt: Resursų konfliktas

en: Invalid ID
lt: Blogas ID

en: Invalid XML
lt: Blogas XML

en: Remote Connection Failed
lt: Nuotolinis prisijungimas nepavyko

en: Restricted XML
lt: Apribotas XML

en: Unsupported Encoding
lt: Nepalaikoma koduotė

en: Unsupported Version
lt: Nepalaikoma versija

en: XML Not Well Formed
lt: XML negerai suformuotas

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Jabber Protocol Plugin
lt: Jabber protokolo įskiepis

en: Use TLS if available
lt: Jei galima, naudoti TLS

en: Require TLS
lt: Reikalauja TLS

en: Force old (port 5223) SSL
lt: Naudoti seną (5223 prievadas) SSL

en: Connect port
lt: Prisijungimo prievadas

note: Account options
en: Connect server
lt: Jungtis prie serverio

en: Message from %s
lt: Žinutė nuo %s

en: %s has set the topic to: %s
lt: %s temą nustatė į: %s

en: The topic is: %s
lt: Tema yra: %s

en: Message delivery to %s failed: %s
lt: Žinutės siuntimas %s neavyko: %s

en: Jabber Message Error
lt: Jabber pranešimo klaida

en:  (Code %s)
lt:  (Kodas %s)

en: XML Parse error
lt: XML apdorojimo klaida

en: Authorize
lt: Autorizuotis

en: Deny
lt: Neleisti

en: Create New Room
lt: Sukurti naują kambarį

en: Configure Room
lt: Derinti kanalą

en: Error in chat %s
lt: Klaida pokalbyje %s

en: Error joining chat %s
lt: Klaida jungiantis prie pokalbio %s

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
lt: Neįmanoma nusiųsti bylos %s, vartotojas nepalaiko bylų siuntimo

en: File Send Failed
lt: Nepavyko nusiųsti bylos

en: Invalid email address
lt: Klaidingas el. pašto adresas

en: User does not exist
lt: Vartotojas neegzistuoja

en: Invalid Username
lt: Blogas vartotojo vardas

en: List Full
lt: Sąrašas pilnas

en: Already there
lt: Jau yra

en: Not on list
lt: Nėra sąraše

en: User is offline
lt: Vartotojas atsijungęs

en: Too many groups
lt: Per daug grupių

en: Invalid group
lt: Bloga grupė

en: User not in group
lt: Vartotojas ne grupėje

en: Group name too long
lt: Grupės pavadinimas per ilgas

en: Tried to add a user to a group that doesn't exist
lt: Bandyta pridėti vartotoją į grupę, kuri neegzistuoja

en: Required fields missing
lt: Reikalingi laukai neužpildyti

en: Not logged in
lt: Neprisijungęs

en: Database server error
lt: Duomenų bazės serverio klaida

en: Command disabled
lt: Komanda uždrausta

en: Memory allocation error
lt: Atminties išskyrimo klaida

en: Server busy
lt: Serveris užimtas

en: Server unavailable
lt: Serveris nepasiekiamas

en: Error creating connection
lt: Klaida prisijungiant

en: Unable to write
lt: Neįmanoma rašyti

en: Session overload
lt: Sesija perkrauta

en: User is too active
lt: Vartotojas per daug aktyvus

en: Too many sessions
lt: Per daug sesijų

en: Passport not verified
lt: Slaptažodis nepatvirtintas

en: Server too busy
lt: Serveris užimtas

en: MSN Error: %s
lt: MSN klaida: %s

en: You have just sent a Nudge!
lt: "Jūs ką tik stumtelėjote!"

en: Set your friendly name.
lt: Nustatyti draugišką vardą

en: Set your home phone number.
lt: Nustatyti savo namų telefono numerį.

en: Set your work phone number.
lt: Nustatyti savo darbo telefono numerį.

en: Set your mobile phone number.
lt: Norodykite savo mobilaus telefono numerį.

en: Allow MSN Mobile pages?
lt: Leisti MSN mobiliuosius puslapius?

en: Allow
lt: Leisti

en: Disallow
lt: Neleisti

en: Page
lt: Puslapis

en: Has you
lt: Turi jus

en: Be Right Back
lt: Tuoj grįšiu

en: On the Phone
lt: Kalbu telefonu

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Set Friendly Name...
lt: Nustatyti draugišką vardą...

en: Set Home Phone Number...
lt: Nurodykite savo namų telefono numerį.

en: Set Work Phone Number...
lt: Nurodykite savo darbo telefono numerį.

en: Set Mobile Phone Number...
lt: Nurodykite savo mobilaus telefono numerį.

en: Open Hotmail Inbox
lt: Atidaryti Hotmail pašto dėžutę

en: Send to Mobile
lt: Siųsti į mobilų telefoną

en: Initiate _Chat
lt: Pradėti _pokalbį

en: SSL support is needed for MSN. Please install a supported SSL library. See http://gaim.sf.net/faq-ssl.php for more information.
lt: MSN reikalauja SSL palaikymo. Pašau įdiekite atitinkamą SSL biblioteką. Daugiau informacijos rasite http://gaim.sf.net/faq-ssl.php.

en: Failed to connect to server.
lt: Neįmanoma prisijungti prie serverio.

en: <b>Alias:</b> %s<br>
lt: <b>Sinonimas:</b> %s<br>

en: MSN Profile
lt: MSN profilis

en: Error retrieving profile
lt: Klaida gaunant profilį

en: Age
lt: Amžius

en: Marital Status
lt: Šeimyninė padėtis

en: Location
lt: Vietovė

en: Occupation
lt: Užimama vieta

en: A Little About Me
lt: Truputi apie mane

en: Favorite Things
lt: Mėgiamybės

en: Hobbies and Interests
lt: Hobis bei pomėgiai

en: Favorite Quote
lt: Mėgstamiausia citata

en: Homepage
lt: Namų puslapis

en: Profile URL
lt: Profilio URL

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: MSN Protocol Plugin
lt: MSN protokolo įskiepis

en: Use HTTP Method
lt: Naudoti·HTTP·būdą

en: Unable to connect
lt: Negalima prisijungti

en: %s is not a valid group.
lt: Grupė %s neegzistuoja.

en: Unknown error.
lt: Nežinoma klaida.

en: %s on %s (%s)
lt: %s yra %s (%s)

en: Unable to block user on %s (%s)
lt: Negalima blokuoti naudotojo %s (%s)

en: Unable to permit user on %s (%s)
lt: Negalima duoti leidimo naudotojui %s (%s)

en: Service Temporarily Unavailable.
lt: Paslauga laikinai nepasiekiama

en: Unable to rename group
lt: Negalima pervadinti grupės

en: Unable to delete group
lt: Negalima ištrinti grupės

en: Writing error
lt: Klaida rašant

en: Reading error
lt: Klaida skaitant

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Our protocol is not supported by the server.
lt: Serveris nepalaiko mūsų protokolo.

en: Error parsing HTTP.
lt: Klaida nuskaitant HTTP.

note: MSG_SERVER_GHOST Looks like someone logged in as us! =-O
en: You have signed on from another location.
lt: Jūs prisijungėte kitoje vietoje.

en: The MSN servers are temporarily unavailable. Please wait and try again.
lt: MSN serveriai laikinai neprieinami. Prašome palaukti ir bandyti dar kartą.

en: Unable to authenticate: %s
lt: Negalima identifikuoti: %s

en: Your MSN buddy list is temporarily unavailable. Please wait and try again.
lt: Jūsų MSN draugų sąrašas laikinai neprieinamas. Prašome palaukti ir bandyti dar kartą.

en: Handshaking
lt: Rankos paspaudimas

en: Transferring
lt: Siuntimas

en: Starting authentication
lt: Identifikuojama

en: Getting cookie
lt: Gaunamas slapukas

en: Sending cookie
lt: Siųsti sausainiuką

en: Retrieving buddy list
lt: Gaunamas raugų sąrašas

en: Away From Computer
lt: Toli nuo kompiuterio

en: On The Phone
lt: Kalba telefonu

en: Out To Lunch
lt: Pietauju

en: %s just sent you a Nudge!
lt: %s ką tik tave stumtelėjo!

note: we didn't successfully connect. tdt->toc_fd is valid here
en: Unable to connect.
lt: Negalima prisijungti.

en: _Group:
lt: _Grupė:

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: NAPSTER Protocol Plugin
lt: NAPSTER protocolo įskiepis

en: Unable to write to network
lt: Nepavyko rašyti į tinklą

en: Unable to read from network
lt: Nepavyko skaityti iš tinklo

en: Conference not found
lt: Konferencija nerasta

en: Conference does not exist
lt: Konferencija neegzistuoja

en: A folder with that name already exists
lt: Kalalogas su šiuo vardu jau egzistuoja

en: Not supported
lt: Nepalaikomas

en: Invalid password
lt: Klaidingas slaptažodis

en: User not found
lt: Vartotojas nerastas

en: Account has been disabled
lt: Abonentas buvo uždraustas

en: Your system administrator has disabled this operation
lt: Jūsų sistemos administratorius uždarudė šią operaciją

en: Cannot add yourself
lt: Negalima pridėti savęs

en: Invalid username or password
lt: Neteisingas vartotojo vardas arba slaptažodis

en: You have entered an invalid username
lt: Jūs įvedėte neteisingą vartotojo vardą

en: Incompatible protocol version
lt: Nesuderinama protokolo versija

en: The user has blocked you
lt: Vartotojas jus užblokavo

en: Unknown error: 0x%X
lt: Nežinoma klaida: 0x%X

en: Login failed (%s).
lt: Prisijungimas nepavyko (%s).

en: Telephone Number
lt: Telefonas

en: Personal Title
lt: Pareigos

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: User ID
lt: Naudotojo ID

en: GroupWise Conference %d
lt: GroupWise konferencija %d

en: Unable to make SSL connection to server.
lt: Neįmanoma prisijungti naudojant SSL.

en: Waiting for response...
lt: Laukiama atsakymo...

en: Invitation to Conversation
lt: Kvietimas į pokalbį

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
lt: Kvietimas nuo: %s
    
    Išsiųstas: %s

en: Error. SSL support is not installed.
lt: Klaida. SSL palaikymas neįdiegtas.

en: Appear Offline
lt: Atrodyti paslėptam

en: Server address
lt: Serverio adresas

en: Server port
lt: Serverio prievadas

en: Reply too big
lt: Atsakymas per didelis

en: List overflow
lt: Sąrašas perpildytas

en: Queue full
lt: Eilė pilna

en: (There was an error receiving this message.  The buddy you are speaking to most likely has a buggy client.)
lt: (Klaida gaunant šią žinutę.  Turbūt jūsų draugo programa turi klaidų.)

en: Voice
lt: Balsas

en: Chat
lt: Pokalbis

en: Get File
lt: Gauti bylą

en: Games
lt: Žaidimai

en: Send Buddy List
lt: Siųsti draugų sąrašą

en: Old ICQ UTF8
lt: Senas ICQ UTF8

en: Trillian Encryption
lt: Trillian kodavimas

en: Video Chat
lt: Video pokalbis

en: Camera
lt: Kamera

en: Online
lt: Prisijungęs

en: Warning Level
lt: Įspėjimo lygis

en: Buddy Comment
lt: Draugo komentaras

en: Direct Connect failed
lt: Tiesioginis prisijungimas nepavyko

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Chat is currently unavailable
lt: Pokalbis dabar negalimas

en: Unable to login to AIM
lt: Nepavyksta prisijungti prie AIM

en: Could Not Connect
lt: Nepavyksta prisijungti

en: Password sent
lt: Slaptažodis išsiųstas

en: Do you want to add this buddy to your buddy list?
lt: Ar norite pridėti šį draugą į jūsų draugų sąrašą?

en: Decline
lt: Atsisakyti

en: You missed %hu message from %s because it was too large. | You missed %hu messages from %s because they were too large.
lt[0]: Jūs negavote %hu žinutės nuo %s, nes ji buvo per ilga.
lt[1]: Jūs negavote %hu žinutės nuo %s, nes jos buvo per ilgos.
lt[2]: Jūs negavote %hu žinučių nuo %s, nes jos buvo per ilgos.

en: You missed %hu message from %s because the rate limit has been exceeded. | You missed %hu messages from %s because the rate limit has been exceeded.
lt[0]: Jūs negavote %hu žinutės  nuo %s, nes ji buvo per ilga.
lt[1]: Jūs negavote %hu žinutės nuo %s, nes jos buvo per ilgos.
lt[2]: Jūs negavote %hu žinučių nuo %s, nes jos buvo per ilgos.

en: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Status:</B> %s<HR>%s
lt: <B>UIN:</B>·%s<BR><B>Būsena:</B>·%s<HR>%s

note: Data is assumed to be the destination sn
en: Unable to send message: %s
lt: Negalima išsiųsti žinutės: %s

en: Unknown reason.
lt: Nežinoma priežastis.

en: Unable to send message to %s:
lt: Negalima išsiųsti žinutės %s:

en: User information not available: %s
lt: Naudotojo informacija neprieinama: %s

en: Online Since
lt: Prisijungęs nuo

en: Member Since
lt: Narys nuo

en: Mobile Phone
lt: Mobilus telefonas

en: Personal Web Page
lt: Asmeninė svetainė

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: Home Address
lt: Namų adresas

en: Zip Code
lt: Pašto indeksas

en: Work Address
lt: Darbo adresas

en: Work Information
lt: Darbovietės informacija

en: Company
lt: Kompanija

en: Web Page
lt: Svetainė

en: No results found for email address %s
lt: El. pašto adresas %s nerastas

en: Account Info
lt: Abonento informacija

en: Profile too long.
lt: Profilis per ilgas.

en: Unable To Add
lt: Nepavyksta pridėti

en: Invalid chat name specified.
lt: Nurodytas negalimas pokalbių kambario vardas.

en: Buddy Comment:
lt: Draugo komentaras

en: Edit Buddy Comment
lt: Redaguoti draugo komentarą

en: Hide IP address
lt: Slėpti IP adresą

en: ICQ Privacy Options
lt: ICQ privatumo nustatymai

en: Change Address To:
lt: Keisti adresą į:

en: Find Buddy by E-mail
lt: Atrasti draugą pagal el.paštą

en: Search for a buddy by e-mail address
lt: Ieškoti draugų pagal el.pašto adresą

en: Type the e-mail address of the buddy you are searching for.
lt: Irašykite el.pašto adresą draugo, kurio ieškote.

en: Set User Info (URL)...
lt: Nustatyti vartotojo informaciją (URL)...

en: Change Password (URL)
lt: Pakeisti slaptažodį (URL)

note: ICQ actions
en: Show Privacy Options...
lt: Rodyti privatumo nustatymus...

en: Search for Buddy by Email...
lt: Ieškoti draugą pagal el.paštą...

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: AIM/ICQ Protocol Plugin
lt: AIM/ICQ protokolo įskiepis

en: Encoding
lt: Koduotė

en: Conference Closed
lt: Konferencija uždaryta

en: Microphone
lt: Mikrofonas

en: Speakers
lt: Garsiakalbiai

en: Video Camera
lt: Video kamera

en: Active
lt: Aktyvus

en: New Conference
lt: Nauja konferencija

en: Create
lt: Sukurti

en: Invite user to a conference
lt: Pakciesti vartotoją į konferenciją

en: Invite to Conference
lt: Pakviesti į konferenciją

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Invite to Conference...
lt: Pakviesti į konferenciją

en: Add User
lt: Pridėti vartotoją

en: Unable to add group
lt: Neįmanoma pridėti grupės

en: Import Sametime List...
lt: Importuoti Sametime sąrašą...

en: Export Sametime List...
lt: Eksportuoti Sametime sąrašą...

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
lt: Nutolęs vartotojas laukia rakto sutikimo:
    kompiuterio adresas:·%s
    prievadas: %d

en: IM With Password
lt: PŽ su slaptažodžiu

en: Set IM Password
lt: Nustatyti PŽ slaptažodį

en: Get Public Key
lt: Gauti viešąjį raktą

en: Show Public Key
lt: Rodyti viešąjį raktą

en: User Information
lt: Naudotojo informacija

note: Open file selector to select the public key.
en: Open...
lt: Atidaryti...

en: Import...
lt: Importuoti...

en: Select correct user
lt: Pasirinkite teisingą naudotojo vardą

en: Wake Me Up
lt: Mane prikelti

en: Hyper Active
lt: Hyperaktyvus

en: Robot
lt: Robotas

en: Happy
lt: Laimingas

en: Sad
lt: Liūdnas

en: Angry
lt: Pyktas

en: Jealous
lt: Pavydus

en: Ashamed
lt: Susigėdęs

en: Invincible
lt: Nenugalimas

en: In Love
lt: Įsimylėjęs

en: Sleepy
lt: Mieguistas

en: Bored
lt: Nuobuodžiaujantis

en: Excited
lt: Sujaudintas

en: Anxious
lt: Susirūpinęs

en: User Modes
lt: Naudotojo nustatymai

en: Mood
lt: Nuotaika

en: Device
lt: Įrenginys

en: Timezone
lt: Laiko zona

en: IM with Password
lt: PŽ su slaptažodžiu

en: Get Public Key...
lt: Gauti viešą raktą...

en: _Passphrase:
lt: Sla_pta frazė:

en: Channel %s does not exist in the network
lt: Kanalas %s tinkle neegzistuoja

en: Channel Information
lt: Kanalo informacija

en: Cannot get channel information
lt: Negalima gauti kanalo informacijos

en: <b>Channel Name:</b> %s
lt: <b>Kanalo pavadinimas:</b> %s

en: <br><b>User Count:</b> %d
lt: <br><b>Vartotojų skaičius:</b> %d

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
lt: <br><b>Kanalo įkūrėjas</b> %s

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
lt: <br><b>Kanalo tema:</b><br>%s

note: Add new public key
en: Open Public Key...
lt: Atidaryti viešą raktą...

en: Channel Authentication
lt: Kanalo autentikacija

en: Add / Remove
lt: Įdėti / Pašalinti

en: Group Name
lt: Grupės pavadinimas

en: Passphrase
lt: Slapta frazė

en: User Limit
lt: Naudotojų limitas

en: Get Info
lt: Gauti informaciją

en: Ban List
lt: Banų sąrašas

en: Add Private Group
lt: Pridėti privačią grupę

en: Set User Limit
lt: Nustatyti vartotojų limitą

en: Join Private Group
lt: Prisijungti prie privačios grupės

en: Unknown command
lt: Nežinoma komanda

en: Secure File Transfer
lt: Saugus bylų siuntimas

en: Error during file transfer
lt: Klaida siunčiant failą

en: Permission denied
lt: Negalima

en: File transfer already started
lt: Bylos siuntimas jau prasidėjo

en: Cannot send file
lt: Nepavyko nusiųsti bylos

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
lt: %s pakeitė kanalo <I>%s</I> temą į: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
lt: <I>%s</I> pakeitė kanalo <I>%s</I> nustatymus į: %s

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
lt: <I>%s</I> pakeitė <I>%s</I> nustatymus į: %s

en: Killed by %s (%s)
lt: Atjungė %s (%s)

en: Personal Information
lt: Asmeninė informacija

en: Birth Day
lt: Gimimo diena

en: Job Title
lt: Pareigos

en: Job Role
lt: Darbas

en: Organization
lt: Organizacija

en: Unit
lt: Vienetas

en: EMail
lt: El. paštas

en: Note
lt: Pastabos

en: Join Chat
lt: Prisijungti prie pokalbio

en: More...
lt: Daugiau...

en: Roomlist
lt: Kambarių sąrašas

en: Cannot get room list
lt: Nepavyksta gauti kambarių sąrašo

en: Server Information
lt: Serverio informacija

en: Server Statistics
lt: Serverio statistika

en: Network Statistics
lt: Tinklo statistika

en: Ping failed
lt: Ping komanda nepavyko

en: Error during connecting to SILC Server
lt: Nepavyko prisijungti prie SILC serverio

en: Key Exchange failed
lt: Apsikeitimas raktais nepavyko

en: Disconnected by server
lt: Atsijungta nuo serverio

en: Resuming session
lt: Pratęsiama sesija

en: Verifying server public key
lt: Patikrinamas serverio viešas raktas

en: Passphrase required
lt: Reikalinga slapta frazė

en: Verify Public Key
lt: Patikrinti viešą raktą

en: View...
lt: Rodyti...

en: Connection failed
lt: Prisijungimas nepavyko

en: Performing key exchange
lt: Vykdomas apsikeitimas raktais

en: Out of memory
lt: Neužtenka atminties

note: Progress
en: Connecting to SILC Server
lt: Jungiamasi prie SILC Serverio

en: Your Current Mood
lt: Jūsų dabartinė nuotaika

en: Normal
lt: Normali

en: Video Conferencing
lt: Video konferencija

en: Your Current Status
lt: Jūsų dabartinė būsena

en: Online Services
lt: Paslaugos

en: Your VCard File
lt: Jūsų VCard byla

en: Message of the Day
lt: MOTD

en: Real Name
lt: Tikras vardas

en: Online Status
lt: Būsena

en: View Message of the Day
lt: Peržiurėti MOTD

en: Topic too long
lt: Tema per ilga

en: channel %s not found
lt: kanalas %s nerastas

en: channel modes for %s: %s
lt: Kanalo %s nustatymai: %s

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary
en: SILC Protocol Plugin
lt: SILC protokolo įskiepis

note: *  description
en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
lt: Saugios interneto konferencijos (SILC) protokolas

en: Cipher
lt: Šifras

en: Public key authentication
lt: Viešo rakto autorizavimas

en: Block invites
lt: Blokuoti kvietimus

en: Creating SILC key pair...
lt: Kuriama SILC raktų pora...

note: Hint for translators: Please check the tabulator width here and in the next strings (short strings: 2 tabs, longer strings 1 tab, sum: 3 tabs or 24 characters)
en: Real Name: 	%s
lt: Tikras vardas: 	%s

en: User Name: 	%s
lt: Naudotojo vardas: 	%s

en: EMail: 		%s
lt: El. paštas: 		%s

en: Host Name: 	%s
lt: Kompiuterio vardas: 	%s

en: Organization: 	%s
lt: Organizacija: 	%s

en: Country: 	%s
lt: Šalis: 	%s

en: Algorithm: 	%s
lt: Algoritmas:  	%s

en: Key Length: 	%d bits
lt: Rakto ilgis: 	%d bitų

en: Public Key Information
lt: Viešo rakto informacija

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: PDA
lt: Delninukas

en: Terminal
lt: Terminalas

en: Whiteboard
lt: Baltoji lenta

en: SIP usernames may not contain whitespaces or @ symbols
lt: SIP vartotojų vardai negali turėti tarpų ar @ simbolių

en: Use proxy
lt: Naudoti tarpinį serverį

en: Proxy
lt: Tarpinis serveris

en: Looking up %s
lt: Ieškoma %s

en: Connect to %s failed
lt: Nepavyko prisijungti prie %s

en: Signon: %s
lt: Prisijungti: %s

en: Unable to write file %s.
lt: Neįmanoma įrašyti bylos %s.

en: Unable to read file %s.
lt: Neįmanoma perskaityti bylos %s.

en: Message too long, last %s bytes truncated.
lt: Žinutė per ilga, nerodomi paskutiniai %s baitai.

en: Failure.
lt: Nepavyko.

en: Too many matches.
lt: Per daug atitikimų.

en: No keywords.
lt: Be raktinio šodžio

en: Country not supported.
lt: Nepalaikoma šalis.

en: Failure unknown: %s.
lt: Nežinoma klaida: %s.

en: Connection Closed
lt: Prisijungimas uždarytas

en: Waiting for reply...
lt: Laukiama atsakymo...

en: Password Change Successful
lt: Slaptažodis pakeistas

en: Change Password
lt: Keisti slaptažodį

en: File transfer failed; other side probably canceled.
lt: Bylos siuntimas nutrūko; matyt kitas žmogus nutraukė

en: Gaim - Save As...
lt: Gaim - Išsaugoti kaip...

en: %s requests %s to accept %d file: %s (%.2f %s)%s%s | %s requests %s to accept %d files: %s (%.2f %s)%s%s
lt[0]: %s prašo %s priimti %d failą: %s (%.2f %s)%s%s
lt[1]: %s prašo %s priimti %d failus: %s (%.2f %s)%s%s
lt[2]: %s prašo %s priimti %d failų: %s (%.2f %s)%s%s

en: %s requests you to send them a file
lt: %s prašo atsiųsti jam bylą

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: TOC Protocol Plugin
lt: TOC protokolo įskiepis

en: TOC host
lt: TOC adresas

en: TOC port
lt: TOC prievadas

en: Buzz!!
lt: Bzz!!

en: Ignore buddy?
lt: Ignoruoti draugą?

en: Invalid username.
lt: Blogas vartotojo vardas.

en: Incorrect password.
lt: Neteisingas slaptažodis.

en: Unable to read
lt: Neįmanoma perskaityti

en: Connection problem
lt: Prisijungimo problemos

en: Not at Home
lt: Ne namuose

en: Not at Desk
lt: Ne prie stalo

en: Not in Office
lt: Ne biure

en: On Vacation
lt: Atostogauja

en: Join in Chat
lt: Prisijungti prie pokalbio

en: Activate ID...
lt: Aktivuoti ID...

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Yahoo Protocol Plugin
lt: Yahoo protokolo įskiepis

en: Yahoo Japan
lt: Yahoo Japonija

en: File transfer port
lt: Bylų persiuntimo prievadas

en: Chat room list URL
lt: Pokalbių kambario URL

en: <b>IP Address:</b> %s<br>
lt: <b>IP adresas:</b> %s<br>

en: Yahoo! Japan Profile
lt: Yahoo Japan profilis

en: Yahoo! Profile
lt: Yahoo! profilis

en: Hobbies
lt: Hobiai

en: Latest News
lt: Naujienos

en: Home Page
lt: Namų puslapis

en: Cool Link 1
lt: Puiki nuoroda 1

en: Cool Link 2
lt: Puiki nuoroda 2

en: Cool Link 3
lt: Puiki nuoroda 3

en: User information for %s unavailable
lt: Naudotojo %s informacija nepasiekiama

en: The user's profile is empty.
lt: Naudotojo profilis tuščias.

en: Invitation Rejected
lt: Pakvietimas atmestas

en: Maybe the room is full?
lt: Galbūt pokalbių kambarys pilnas?

en: You are now chatting in %s.
lt: Tu dabar kalbi %s.

en: Voices
lt: Balsai

en: Webcams
lt: Interneto kameros

en: User Rooms
lt: Vartotojų kambariai

en: Connection problem with the YCHT server.
lt: Prisijungimo problema su YCHT serveriu.

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
lt: (Klaida keičiant šia žinutę. Patikrinkite koduotės parametrus savo nustatymuose)

en: <b>User:</b> %s<br>
lt: <b>Vartotojas:</b> %s<br>

en: <br>Hidden or not logged-in
lt: <br>Pasislėpęs arba neprisijungęs

en: <br>At %s since %s
lt: <br>Yra %s nuo %s

en: Anyone
lt: Kas nors

en: _Class:
lt: _Klasė:

en: _Instance:
lt: Įsta_iga:

en: _Recipient:
lt: _Gavėjas:

en: Resubscribe
lt: Užsakyti iš naujo

note: *< type *< ui_requirement *< flags *< dependencies *< priority *< id *< name *< version *  summary *  description
en: Zephyr Protocol Plugin
lt: Zephyr protokolo įskiepis

en: Export to .anyone
lt: Eksportuoti į .anyone

en: Export to .zephyr.subs
lt: Eksportuoti į .zephyr.subs

en: Exposure
lt: Ekspozicija

en: Proxy connection error %d
lt: Klaida prisijungiant prie tarpinio serverio %d

en: Invalid proxy settings
lt: Neteisingi proxy nustatymai

note: * * A wrapper for gaim_request_action() that uses Accept and Cancel buttons.
en: Accept
lt: Priimti

en: saved statuses
lt: išsaugotos būsenos

en: Hello!
lt: Labas!

en: I'm not here right now
lt: Dabar aš čia nesu

en: %s is now known as %s.
lt: %s dabar žinomas kaip %s.

en: %s has invited %s to the chat room %s
lt: %s pakvietė %s į kanalą %s

en: Accept chat invitation?
lt: Priimti pakvietimą?

en: Unavailable
lt: Nėra

en: %s came back
lt: %s gryžo

en: %s went away
lt: %s išėjo

en: %s became idle
lt: %s tapo neveiklus

en: %s became unidle
lt: %s tapo veiklus

en: +++ %s became idle
lt: +++ %s tapo neveiklus

en: +++ %s became unidle
lt: +++ %s tapo veiklus

en: Error Reading %s
lt: Klaida skaitant %s

en: Calculating...
lt: Skaičiuojama...

en: Unknown.
lt: Nežinoma.

en: second | seconds
lt[0]: sekundė
lt[1]: sekundės
lt[2]: sekundžių

en: day | days
lt[0]: diena
lt[1]: dienos
lt[2]: dienų

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių

en: g003: Error opening connection.
lt: g003: Klaida jungiantis.
